Event results: Žebříček B-Čechy západ

Date:
2019/09/08
Place:
Kamenice, osada Těptín
Organiser:
KAM - OK Kamenice
Used map:
1 : 10 000, E = 5 m, stav srpen 2019, ISOM 2017, vodovzdorně upravená
Director:
Jedlička Adam - R3
Referee:
Valášek Petr - R2
Course setter:
Pašek František - R2
JURY:
Janata Martin, Němečková Jarmila, Sysel Ondřej
Protocol:
Závod proběhl v počasí za slunečného počasí, teplota kolem 24 stupňů. Cílem proběhlo 1074 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. V průběhu závodu došlo k pobodání několika dětí sršni a vosami, ošetření bylo poskytnuto v cíli zdravotníkem, nikdo nepotřeboval následné odborné ošetření.
Classes:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P3     T3     T5    
D10L
1.92 km, 15 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 17:42
2. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 20:26 + 2:44
3. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 21:00 + 3:18
4. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 21:56 + 4:14
5. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 23:58 + 6:16
6. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 24:54 + 7:12
7. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 26:25 + 8:43
8. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 26:28 + 8:46
9. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 29:06 + 11:24
10. Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 33:33 + 15:51
11. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 36:18 + 18:36
12. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 39:25 + 21:43
13. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 42:01 + 24:19
14. van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 24:48
15. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 59:17 + 41:35
MS Šuráňová Hedvika KAM0758 C OK Kamenice 42:06 + 24:24
D10C
2.03 km, 20 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:55
2. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 15:46 + 0:51
3. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:05 + 1:10
4. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 16:36 + 1:41
5. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 18:10 + 3:15
6. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 18:33 + 3:38
7. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 18:47 + 3:52
8. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 19:08 + 4:13
9. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 19:13 + 4:18
10. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 20:20 + 5:25
11. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 21:10 + 6:15
12. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 21:29 + 6:34
13. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 21:55 + 7:00
14. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 21:58 + 7:03
15. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 23:30 + 8:35
16. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 23:47 + 8:52
17. Havlíčková Zuzana NNN0079 Neregistrovaní 25:18 + 10:23
18. Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 26:08 + 11:13
19. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 26:13 + 11:18
20. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 27:20 + 12:25
21. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 27:24 + 12:29
22. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:46 + 12:51
23. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 30:24 + 15:29
24. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 31:38 + 16:43
25. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 32:21 + 17:26
26. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 33:14 + 18:19
27. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:14 + 21:19
28. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 37:26 + 22:31
29. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 39:09 + 24:14
MS Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 37:31 + 22:36
D12C
2.34 km, 20 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 15:59
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 16:06 + 0:07
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 17:00 + 1:01
4. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 17:07 + 1:08
5. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 17:21 + 1:22
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 17:40 + 1:41
7. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 18:35 + 2:36
8. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 18:42 + 2:43
9. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 18:48 + 2:49
10. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 19:09 + 3:10
11. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:42 + 3:43
12. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 19:55 + 3:56
13. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 20:12 + 4:13
14. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 20:40 + 4:41
15. Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 20:48 + 4:49
16. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 21:36 + 5:37
17. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 22:15 + 6:16
18. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 22:24 + 6:25
19. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 22:42 + 6:43
20. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 23:07 + 7:08
20. Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 23:07 + 7:08
22. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 23:31 + 7:32
23. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 23:32 + 7:33
24. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 23:33 + 7:34
25. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 24:54 + 8:55
26. Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 25:01 + 9:02
27. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 26:56 + 10:57
28. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 33:06 + 17:07
29. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 34:20 + 18:21
30. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 36:50 + 20:51
31. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 38:25 + 22:26
32. Ovčáčková Barbora TAP0856 C KOB Tretra Praha 38:32 + 22:33
33. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 39:05 + 23:06
34. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 43:04 + 27:05
34. Blahová Karolína KAM0752 C OK Kamenice 43:04 + 27:05
Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice DISK
D14B
3.19 km, 45 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 25:07
2. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 25:22 + 0:15
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 25:35 + 0:28
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 25:48 + 0:41
5. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 26:14 + 1:07
6. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:46 + 2:39
7. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 27:52 + 2:45
8. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 27:57 + 2:50
9. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 28:03 + 2:56
10. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 28:24 + 3:17
11. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 28:29 + 3:22
12. Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 28:51 + 3:44
13. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 29:56 + 4:49
14. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 30:09 + 5:02
15. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 30:56 + 5:49
16. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 30:58 + 5:51
17. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 31:28 + 6:21
18. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 31:58 + 6:51
18. Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 6:51
20. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 32:18 + 7:11
21. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 32:36 + 7:29
22. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:12 + 8:05
23. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:15 + 8:08
24. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 33:32 + 8:25
25. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 33:33 + 8:26
26. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 33:50 + 8:43
27. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 34:01 + 8:54
28. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 34:24 + 9:17
29. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:41 + 9:34
30. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 35:02 + 9:55
31. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:57 + 10:50
32. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 36:13 + 11:06
33. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 36:34 + 11:27
34. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 37:38 + 12:31
35. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 37:48 + 12:41
36. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 37:51 + 12:44
37. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 38:20 + 13:13
38. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 39:32 + 14:25
39. Havlová Tereza KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 40:04 + 14:57
40. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 40:30 + 15:23
41. Gemperlová Eliška PGP0556 C SK Praga 43:04 + 17:57
42. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 43:18 + 18:11
43. Dvořáková Veronika PGP0659 C SK Praga 45:35 + 20:28
44. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 46:48 + 21:41
45. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 48:15 + 23:08
46. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 53:38 + 28:31
47. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 54:24 + 29:17
48. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 60:17 + 35:10
49. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 72:03 + 46:56
50. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 73:05 + 47:58
Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha DISK
D16B
3.58 km, 45 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:32
2. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 32:53 + 0:21
3. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 33:08 + 0:36
4. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 33:34 + 1:02
5. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 35:16 + 2:44
6. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:28 + 2:56
7. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 35:51 + 3:19
8. Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 36:08 + 3:36
9. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 36:33 + 4:01
10. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:58 + 4:26
11. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 37:11 + 4:39
12. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 37:49 + 5:17
13. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 37:52 + 5:20
14. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 38:33 + 6:01
15. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 38:57 + 6:25
16. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 39:03 + 6:31
17. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 40:54 + 8:22
18. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 41:37 + 9:05
19. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 41:38 + 9:06
20. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 41:42 + 9:10
21. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 43:10 + 10:38
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 45:09 + 12:37
23. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 46:26 + 13:54
24. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 46:45 + 14:13
25. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 48:01 + 15:29
26. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 48:26 + 15:54
27. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 49:02 + 16:30
28. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 49:37 + 17:05
29. Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 49:42 + 17:10
30. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 51:02 + 18:30
31. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 51:51 + 19:19
32. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 65:05 + 32:33
33. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 65:58 + 33:26
34. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 66:28 + 33:56
35. Řeháková Ludmila DVP0451 C DVP ORIENTATION 71:55 + 39:23
36. Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 79:11 + 46:39
37. Lillová Marie BSO0351 C KOB Baník Sokolov 84:10 + 51:38
Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš DISK
D18B
3.76 km, 45 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 36:13
2. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 36:15 + 0:02
3. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 37:07 + 0:54
4. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:53 + 1:40
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 38:15 + 2:02
6. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 38:31 + 2:18
7. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 39:48 + 3:35
8. Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 40:49 + 4:36
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 41:21 + 5:08
10. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 42:24 + 6:11
11. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 43:10 + 6:57
12. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 43:24 + 7:11
13. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 43:43 + 7:30
14. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 44:05 + 7:52
15. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 44:57 + 8:44
16. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 45:24 + 9:11
17. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 46:09 + 9:56
18. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 46:47 + 10:34
19. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 51:56 + 15:43
20. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 55:38 + 19:25
21. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 59:58 + 23:45
22. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 66:38 + 30:25
23. Raková Eliška BSO0152 C KOB Baník Sokolov 79:26 + 43:13
D20B
3.97 km, 55 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4537
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 34:25 5268
2. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 40:08 + 5:43 4575
3. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 42:17 + 7:52 4314
4. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 43:12 + 8:47 4203
5. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:55 + 10:30 3995
6. Hanáková Lenka KRL9951 A Kometa Kralovice 50:21 + 15:56 3337
7. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 54:38 + 20:13 2818
8. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 71:16 + 36:51 802
D21B
4.66 km, 55 m, 24 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8194
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 33:39 8540
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 33:41 + 0:02 8532
3. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 33:50 + 0:11 8494
4. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 34:27 + 0:48 8338
5. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 1:16 8220
6. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 1:50 8077
6. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:29 + 1:50 8077
8. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 1:57 8048
9. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 2:22 7942
10. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 39:33 + 5:54 7049
11. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 7:03 6759
12. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 8:01 6514
13. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 42:29 + 8:50 6308
14. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 42:31 + 8:52 6300
15. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 43:03 + 9:24 6165
16. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 43:07 + 9:28 6148
17. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 43:24 + 9:45 6076
18. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 10:08 5980
19. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:00 + 11:21 5672
20. Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 45:14 + 11:35 5613
21. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 45:35 + 11:56 5525
22. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 45:49 + 12:10 5466
23. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 46:30 + 12:51 5293
24. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:55 + 13:16 5188
25. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:11 + 13:32 5120
26. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 47:21 + 13:42 5078
27. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:33 + 13:54 5028
28. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 48:13 + 14:34 4859
29. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 48:20 + 14:41 4830
30. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 49:09 + 15:30 4623
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 49:30 + 15:51 4535
32. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 49:43 + 16:04 4480
33. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 51:02 + 17:23 4147
34. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 51:41 + 18:02 3983
35. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:48 + 19:09 3701
36. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:02 + 20:23 3389
37. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 54:33 + 20:54
38. Holasová Lenka TUR8350 C OOB TJ Turnov 55:14 + 21:35
39. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:38 + 23:59 2479
40. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 59:18 + 25:39 2058
41. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:25 + 25:46 2029
42. Pecoldová Pavlína 0110001 64:11 + 30:32
43. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 67:44 + 34:05 0
44. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 70:42 + 37:03 0
D21C
3.89 km, 50 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 3772
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 33:32 4595
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 41:20 + 7:48 3839
3. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 46:32 + 13:00 3335
4. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 48:47 + 15:15 3117
5. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:37 + 19:05 2745
6. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 59:57 + 26:25 2034
7. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 63:03 + 29:31 1734
8. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 64:52 + 31:20 1558
9. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 70:42 + 37:10 992
10. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 73:04 + 39:32 763
Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35B
3.41 km, 50 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 29:02
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 29:06 + 0:04
3. Geševa Radka LOU8150 C SK Moravan Louňovice 35:17 + 6:15
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 35:28 + 6:26
5. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 36:15 + 7:13
6. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 36:19 + 7:17
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 37:09 + 8:07
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 37:16 + 8:14
9. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 39:23 + 10:21
10. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 39:48 + 10:46
11. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 41:07 + 12:05
12. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 42:55 + 13:53
13. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 43:13 + 14:11
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 43:40 + 14:38
15. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 18:18
16. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 47:45 + 18:43
17. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 48:50 + 19:48
18. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 49:20 + 20:18
19. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:52 + 20:50
20. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 24:59
21. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 56:16 + 27:14
22. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 58:14 + 29:12
23. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 62:28 + 33:26
Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany DISK
Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně DISK
D40B
3.28 km, 45 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 28:57
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 29:16 + 0:19
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 31:03 + 2:06
4. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 32:27 + 3:30
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 32:38 + 3:41
6. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 33:01 + 4:04
7. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 33:47 + 4:50
8. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 5:42
9. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:48 + 5:51
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 35:20 + 6:23
11. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 37:05 + 8:08
12. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 37:32 + 8:35
13. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 37:45 + 8:48
14. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:06 + 9:09
15. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 38:32 + 9:35
16. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 38:35 + 9:38
17. Ševčíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov 39:20 + 10:23
18. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 39:27 + 10:30
19. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 39:33 + 10:36
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:13 + 11:16
21. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 40:35 + 11:38
22. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 16:14
23. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 48:23 + 19:26
24. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:06 + 20:09
25. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 49:44 + 20:47
26. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 50:21 + 21:24
26. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:21 + 21:24
28. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 50:50 + 21:53
29. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 54:52 + 25:55
30. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 55:33 + 26:36
31. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 59:04 + 30:07
32. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 62:06 + 33:09
33. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 64:35 + 35:38
34. Zábřeská Jitka LOU7950 C SK Moravan Louňovice 77:21 + 48:24
D45B
3.05 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 26:15
2. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 27:11 + 0:56
3. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 27:49 + 1:34
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 29:11 + 2:56
5. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 30:55 + 4:40
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 31:31 + 5:16
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 32:29 + 6:14
8. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 7:39
9. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 34:28 + 8:13
10. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 34:47 + 8:32
11. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 36:12 + 9:57
12. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:32 + 10:17
13. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 36:47 + 10:32
14. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 37:53 + 11:38
15. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 38:35 + 12:20
16. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 39:57 + 13:42
17. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 40:19 + 14:04
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 40:19 + 14:04
19. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 40:20 + 14:05
20. Riegelová Gabriela RIC7353 C OB Říčany 41:07 + 14:52
21. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:26 + 15:11
22. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 43:15 + 17:00
23. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 17:12
24. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 44:14 + 17:59
25. Honsová Jitka ZBP7352 C OOB SK Zbraslav 45:46 + 19:31
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 45:47 + 19:32
27. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:49 + 20:34
28. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 46:55 + 20:40
29. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:48 + 21:33
30. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 48:03 + 21:48
31. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 48:48 + 22:33
32. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:52 + 23:37
33. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 50:02 + 23:47
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 50:21 + 24:06
35. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 50:47 + 24:32
36. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 54:06 + 27:51
37. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 55:19 + 29:04
38. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:35 + 34:20
39. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 60:42 + 34:27
40. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 62:03 + 35:48
41. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 67:12 + 40:57
D50B
2.77 km, 30 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 24:06
2. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:13 + 2:07
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 28:31 + 4:25
4. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 30:13 + 6:07
5. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 30:18 + 6:12
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 30:31 + 6:25
7. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 30:50 + 6:44
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 30:57 + 6:51
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 31:52 + 7:46
10. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 32:04 + 7:58
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 32:23 + 8:17
12. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 33:11 + 9:05
13. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 33:35 + 9:29
14. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 33:41 + 9:35
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 34:26 + 10:20
16. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 34:39 + 10:33
17. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 34:48 + 10:42
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 36:03 + 11:57
19. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:07 + 18:01
20. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 43:02 + 18:56
21. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 46:47 + 22:41
22. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 48:01 + 23:55
23. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 48:55 + 24:49
D55B
2.65 km, 40 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 33:52
2. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 33:56 + 0:04
3. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 34:25 + 0:33
4. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 34:35 + 0:43
5. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 37:03 + 3:11
6. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 38:28 + 4:36
7. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 38:40 + 4:48
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 41:37 + 7:45
9. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:47 + 7:55
10. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:43 + 10:51
11. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 45:42 + 11:50
12. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 49:42 + 15:50
13. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:00 + 16:08
14. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:04 + 17:12
15. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 80:35 + 46:43
D60B
2.53 km, 45 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 28:12
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 28:37 + 0:25
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 30:22 + 2:10
4. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 30:28 + 2:16
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 32:01 + 3:49
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:40 + 5:28
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:05 + 5:53
8. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:34 + 7:22
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:20 + 10:08
10. Bouchalová Zdena VPM5757 C KOS Slavia Plzeň 39:41 + 11:29
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:04 + 14:52
12. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 44:07 + 15:55
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 53:13 + 25:01
D65B
2.37 km, 35 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 27:18
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 28:04 + 0:46
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 35:40 + 8:22
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 36:47 + 9:29
5. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 37:20 + 10:02
6. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 38:33 + 11:15
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:28 + 14:10
8. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 43:22 + 16:04
9. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 56:10 + 28:52
10. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 56:50 + 29:32
D70B
2.30 km, 40 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 58:48
D75B
2.30 km, 40 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 42:52
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 61:31 + 18:39
3. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 63:05 + 20:13
H10L
1.92 km, 15 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 14:37
2. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 18:39 + 4:02
3. Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 20:43 + 6:06
4. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 6:47
5. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 22:16 + 7:39
6. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 22:48 + 8:11
7. Zavadil Štěpán KAM0902 C OK Kamenice 23:13 + 8:36
8. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 24:19 + 9:42
9. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 24:38 + 10:01
10. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:04 + 12:27
11. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 32:40 + 18:03
12. Kučera Jakub HCE1101 C TJ Hostivice 35:16 + 20:39
13. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 35:48 + 21:11
14. Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 36:14 + 21:37
15. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 41:04 + 26:27
16. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 111:56 + 97:19
H10C
2.04 km, 20 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:39
2. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 12:44 + 0:05
3. Zavadil Adam KAM0901 C OK Kamenice 12:46 + 0:07
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 12:59 + 0:20
5. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 13:26 + 0:47
6. Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 13:36 + 0:57
7. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 14:12 + 1:33
8. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 14:13 + 1:34
9. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 15:10 + 2:31
10. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 15:30 + 2:51
11. Etrych Jonáš 0010001 15:39 + 3:00
12. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 15:52 + 3:13
13. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 16:10 + 3:31
14. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 16:19 + 3:40
15. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 16:26 + 3:47
16. Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 16:42 + 4:03
17. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 17:31 + 4:52
18. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 17:52 + 5:13
19. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 19:23 + 6:44
20. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 21:17 + 8:38
21. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 21:29 + 8:50
22. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 21:50 + 9:11
23. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 24:23 + 11:44
24. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 12:35
25. Gešev Martin LOU0900 C SK Moravan Louňovice 25:16 + 12:37
26. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 26:09 + 13:30
27. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 26:20 + 13:41
28. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 26:38 + 13:59
29. Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 26:53 + 14:14
30. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:05 + 20:26
Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice DISK
H12C
2.54 km, 25 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 15:34
2. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 15:41 + 0:07
3. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:57 + 0:23
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 16:20 + 0:46
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 16:30 + 0:56
6. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 16:36 + 1:02
7. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 16:53 + 1:19
8. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:01 + 1:27
9. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 17:22 + 1:48
10. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 18:01 + 2:27
11. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 18:56 + 3:22
12. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:17 + 3:43
13. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 19:20 + 3:46
14. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 19:56 + 4:22
15. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 4:28
16. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 20:04 + 4:30
17. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 20:10 + 4:36
18. Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 20:36 + 5:02
19. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 20:48 + 5:14
20. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:52 + 5:18
21. Daněk Jan DKP0713 B Oddíl OB Kotlářka 20:54 + 5:20
22. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 21:12 + 5:38
23. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 5:42
24. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 5:50
25. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 21:57 + 6:23
26. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 22:04 + 6:30
27. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 22:30 + 6:56
28. Brabec Matěj MAS0701 B KČT Aš 22:36 + 7:02
29. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 7:47
30. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 23:50 + 8:16
31. Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 25:02 + 9:28
32. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 25:17 + 9:43
33. Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 25:21 + 9:47
34. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 26:23 + 10:49
35. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 27:14 + 11:40
36. Gabriel Štěpán ZVO0803 C OB SK Zvole 28:19 + 12:45
37. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 28:45 + 13:11
38. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 28:46 + 13:12
39. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 28:47 + 13:13
40. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 30:12 + 14:38
41. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 34:06 + 18:32
42. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 35:40 + 20:06
43. Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 38:31 + 22:57
H14B
3.59 km, 40 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 23:57
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 25:44 + 1:47
3. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:27 + 3:30
4. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 27:32 + 3:35
5. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 28:28 + 4:31
6. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 28:59 + 5:02
7. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 29:31 + 5:34
8. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 29:37 + 5:40
9. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 29:55 + 5:58
10. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 29:56 + 5:59
11. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 29:58 + 6:01
12. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 30:13 + 6:16
13. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 30:51 + 6:54
14. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 31:27 + 7:30
15. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:40 + 7:43
16. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 32:02 + 8:05
17. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 32:12 + 8:15
18. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 32:27 + 8:30
19. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 32:47 + 8:50
20. Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 32:59 + 9:02
21. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 33:33 + 9:36
22. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 33:47 + 9:50
23. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 35:25 + 11:28
23. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 35:25 + 11:28
25. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 35:31 + 11:34
26. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 35:58 + 12:01
27. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 37:30 + 13:33
28. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 39:58 + 16:01
29. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 41:06 + 17:09
30. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 41:57 + 18:00
31. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 19:50
32. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 43:50 + 19:53
33. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:45 + 21:48
34. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 49:00 + 25:03
35. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 51:57 + 28:00
36. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:39 + 31:42
37. Václavík Richard LOU0601 C SK Moravan Louňovice 57:58 + 34:01
38. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 60:26 + 36:29
39. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 61:27 + 37:30
40. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 70:00 + 46:03
41. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 70:16 + 46:19
42. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 71:23 + 47:26
43. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 71:27 + 47:30
44. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 72:03 + 48:06
Meier David VSP0606 B USK Praha DISK
Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš DISK
H16B
3.79 km, 40 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 26:41
2. Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 26:58 + 0:17
3. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 27:33 + 0:52
4. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 0:56
5. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 28:24 + 1:43
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 29:13 + 2:32
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25 + 3:44
8. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 30:55 + 4:14
9. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 31:22 + 4:41
10. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 31:26 + 4:45
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 31:47 + 5:06
12. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 32:23 + 5:42
13. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 32:25 + 5:44
14. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 32:43 + 6:02
15. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 33:32 + 6:51
16. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 33:49 + 7:08
17. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:40 + 7:59
18. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 36:08 + 9:27
19. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:27 + 10:46
20. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 37:46 + 11:05
21. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 40:29 + 13:48
22. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 40:53 + 14:12
23. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 15:11
24. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 42:58 + 16:17
25. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:45 + 18:04
26. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 46:16 + 19:35
27. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 50:28 + 23:47
28. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 50:43 + 24:02
29. Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 58:52 + 32:11
30. Král Quido PGP0410 C SK Praga 60:44 + 34:03
31. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 76:08 + 49:27
H18B
4.21 km, 50 m, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 28:18
2. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 30:54 + 2:36
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 31:09 + 2:51
4. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 33:51 + 5:33
5. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 6:05
6. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 6:19
7. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 35:01 + 6:43
8. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 36:24 + 8:06
9. Newiak Nick NEK0101 B Nejdek Orienteering 37:02 + 8:44
10. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 9:33
11. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 39:27 + 11:09
12. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 41:06 + 12:48
13. Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 41:17 + 12:59
14. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 43:38 + 15:20
15. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 44:59 + 16:41
16. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 18:15
17. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 46:59 + 18:41
18. Rejnek Lukáš RIC0203 C OB Říčany 47:40 + 19:22
19. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 48:37 + 20:19
20. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 32:52
21. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 70:31 + 42:13
Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec DISK
H20B
4.55 km, 55 m, 22 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4355
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 36:11 4918
2. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 38:30 + 2:19 4653
3. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 44:04 + 7:53 4016
4. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 46:02 + 9:51 3791
5. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 55:04 + 18:53 2757
6. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 68:41 + 32:30 1199
H21B
5.47 km, 75 m, 28 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8434
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 32:17 8952
2. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 32:56 + 0:39 8779
3. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 33:40 + 1:23 8584
4. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 33:48 + 1:31 8548
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 35:15 + 2:58 8162
5. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 35:15 + 2:58 8162
7. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:31 + 3:14 8091
8. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 4:42 7701
9. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 37:11 + 4:54 7648
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 38:08 + 5:51 7395
11. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 38:16 + 5:59 7359
12. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 38:33 + 6:16 7284
13. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 38:37 + 6:20 7266
14. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 38:42 + 6:25 7244
15. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 39:08 + 6:51 7129
16. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 39:21 + 7:04 7071
17. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 39:50 + 7:33 6943
18. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 39:51 + 7:34 6938
19. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 39:56 + 7:39 6916
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 40:13 + 7:56 6841
21. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:27 + 8:10 6778
22. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 40:57 + 8:40 6645
23. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 8:43 6632
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 41:29 + 9:12 6503
25. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 41:36 + 9:19 6472
26. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 42:17 + 10:00 6291
27. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 10:14 6229
28. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 42:46 + 10:29 6162
28. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 42:46 + 10:29 6162
30. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 42:49 + 10:32 6149
31. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 42:51 + 10:34 6140
32. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 10:55 6047
33. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 44:03 + 11:46 5820
34. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 44:05 + 11:48 5812
35. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 44:14 + 11:57 5772
36. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 44:18 + 12:01 5754
37. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 45:31 + 13:14 5430
38. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 46:07 + 13:50 5271
39. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 46:20 + 14:03 5213
40. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 46:45 + 14:28 5102
41. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 14:45 5027
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 47:18 + 15:01 4956
43. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 48:01 + 15:44 4765
44. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 48:30 + 16:13 4636
45. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 48:49 + 16:32 4552
46. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 48:54 + 16:37 4530
47. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 48:57 + 16:40 4517
48. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 48:59 + 16:42 4508
49. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:04 + 16:47 4485
50. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 49:22 + 17:05 4406
51. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:27 + 17:10 4383
52. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 49:29 + 17:12 4375
53. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 50:23 + 18:06 4135
54. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 50:40 + 18:23 4060
55. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:06 + 18:49 3944
56. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 51:24 + 19:07 3865
57. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 51:25 + 19:08 3860
58. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 51:54 + 19:37 3731
59. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 51:57 + 19:40 3718
60. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:10 + 19:53 3661
61. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:19 + 20:02 3621
62. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 52:42 + 20:25 3519
63. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:50 + 20:33 3483
64. Šulc Marek MAS9302 C KČT Aš 53:52 + 21:35 3208
65. Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 25:28 2175
66. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 59:01 + 26:44 1838
67. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 60:35 + 28:18 1421
68. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 28:53 1266
69. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 61:50 + 29:33 1088
70. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 62:04 + 29:47 1026
71. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 62:19 + 30:02 959
72. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 62:59 + 30:42 782
73. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:48 + 32:31 299
74. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:27 + 36:10 0
75. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 75:31 + 43:14 0
76. Barna Martin 0120001 107:01 + 74:44
77. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 111:54 + 79:37 0
Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha DISK 0
MS Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 35:25 + 3:08 0
H21C
4.54 km, 55 m, 24 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 3130
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 38:33 3524
2. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 42:43 + 4:10 3202
3. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 44:49 + 6:16 3039
4. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 49:00 + 10:27 2715
5. Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 52:17 + 13:44 2461
6. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:40 + 18:07 2121
7. Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:29 + 18:56 2058
8. Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 83:54 + 45:21 12
H35B
4.66 km, 60 m, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 34:36
2. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 35:03 + 0:27
3. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:04 + 2:28
4. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:30 + 2:54
5. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 43:02 + 8:26
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 47:32 + 12:56
6. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 47:32 + 12:56
8. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 49:04 + 14:28
9. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 51:23 + 16:47
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 56:56 + 22:20
11. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 57:49 + 23:13
12. Michálek Jan 0240001 59:22 + 24:46
13. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 61:33 + 26:57
14. Neškudla Jan NNN0043 Neregistrovaní 62:36 + 28:00
15. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 68:51 + 34:15
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 70:03 + 35:27
17. Dvořáček Dan 0110002 70:46 + 36:10
18. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 75:43 + 41:07
H40B
4.51 km, 60 m, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 34:57
2. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 35:55 + 0:58
3. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 36:09 + 1:12
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 37:50 + 2:53
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 39:26 + 4:29
6. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 39:54 + 4:57
7. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 40:22 + 5:25
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 42:41 + 7:44
9. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 7:48
10. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 44:05 + 9:08
11. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:37 + 9:40
12. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 46:11 + 11:14
13. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 11:22
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 46:30 + 11:33
15. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 46:34 + 11:37
16. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 47:21 + 12:24
17. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 48:19 + 13:22
18. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 48:37 + 13:40
19. Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 48:46 + 13:49
20. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 49:47 + 14:50
21. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 50:46 + 15:49
22. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 51:45 + 16:48
23. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 52:03 + 17:06
24. Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:07 + 17:10
25. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 24:01
26. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 59:17 + 24:20
27. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 59:37 + 24:40
28. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 60:42 + 25:45
29. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 62:30 + 27:33
30. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 67:54 + 32:57
31. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 73:57 + 39:00
H45B
4.16 km, 50 m, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 30:39
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 31:57 + 1:18
3. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 33:39 + 3:00
4. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 34:20 + 3:41
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 34:33 + 3:54
6. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 4:19
7. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 36:33 + 5:54
8. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 36:44 + 6:05
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 6:13
10. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 37:32 + 6:53
11. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:03 + 7:24
12. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 38:08 + 7:29
13. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 38:48 + 8:09
14. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 39:48 + 9:09
15. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 39:51 + 9:12
16. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 40:06 + 9:27
17. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 40:25 + 9:46
18. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 40:35 + 9:56
19. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 40:40 + 10:01
20. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 40:57 + 10:18
21. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 41:10 + 10:31
22. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 41:36 + 10:57
23. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 42:04 + 11:25
24. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 42:56 + 12:17
25. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 43:12 + 12:33
26. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:32 + 12:53
27. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 45:04 + 14:25
28. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 48:19 + 17:40
29. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 48:39 + 18:00
30. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 49:20 + 18:41
31. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 49:54 + 19:15
32. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 50:30 + 19:51
33. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 50:40 + 20:01
34. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 51:31 + 20:52
35. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 52:01 + 21:22
36. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 22:34
37. Etrych Tomáš 0010004 54:58 + 24:19
38. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 55:22 + 24:43
39. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 55:44 + 25:05
40. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 56:22 + 25:43
41. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 57:17 + 26:38
42. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 63:14 + 32:35
43. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 66:38 + 35:59
44. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 72:59 + 42:20
45. Koten Petr 0220001 75:27 + 44:48
46. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 75:51 + 45:12
47. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:12 + 52:33
48. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 84:39 + 54:00
Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H50B
3.97 km, 55 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 30:39
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 31:34 + 0:55
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 32:45 + 2:06
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 33:08 + 2:29
5. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 34:25 + 3:46
6. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 35:40 + 5:01
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:07 + 5:28
8. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 36:13 + 5:34
9. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 36:36 + 5:57
10. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 40:15 + 9:36
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 10:03
12. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 11:01
13. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 42:05 + 11:26
14. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 42:21 + 11:42
15. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 12:33
16. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 43:53 + 13:14
17. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 44:06 + 13:27
18. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 45:04 + 14:25
19. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 45:52 + 15:13
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 46:39 + 16:00
21. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:20 + 17:41
22. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 48:29 + 17:50
23. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 48:58 + 18:19
24. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 50:21 + 19:42
25. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 50:47 + 20:08
26. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 52:54 + 22:15
27. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 55:42 + 25:03
28. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:47 + 26:08
29. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 58:12 + 27:33
30. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 62:37 + 31:58
31. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 64:04 + 33:25
32. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 97:14 + 66:35
H55B
3.79 km, 40 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 27:40
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 30:08 + 2:28
3. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 30:14 + 2:34
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:10 + 4:30
5. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 32:21 + 4:41
6. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 34:18 + 6:38
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 34:32 + 6:52
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 36:58 + 9:18
9. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 37:00 + 9:20
10. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 37:12 + 9:32
11. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 38:15 + 10:35
12. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 10:37
13. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 40:40 + 13:00
14. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 40:41 + 13:01
15. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 15:06
16. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 44:55 + 17:15
17. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:57 + 17:17
18. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 46:02 + 18:22
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 46:59 + 19:19
20. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 47:21 + 19:41
21. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:59 + 20:19
22. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 48:09 + 20:29
23. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 48:26 + 20:46
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 50:46 + 23:06
25. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 55:44 + 28:04
26. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 58:40 + 31:00
27. Oprsal Alan NNN0002 Neregistrovaní 59:06 + 31:26
28. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 64:48 + 37:08
29. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:45 + 39:05
30. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 81:32 + 53:52
Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga DISK
H60B
3.61 km, 45 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 27:52
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 28:56 + 1:04
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 30:16 + 2:24
4. Zeiner-Gundersen Richard 0050002 32:11 + 4:19
5. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:11 + 5:19
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 33:20 + 5:28
7. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 34:03 + 6:11
8. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 37:22 + 9:30
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 37:47 + 9:55
10. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 38:06 + 10:14
11. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 38:13 + 10:21
12. Modalsli Sigbjørn 0050001 40:37 + 12:45
13. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 41:35 + 13:43
14. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 43:19 + 15:27
15. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 43:29 + 15:37
16. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:58 + 16:06
17. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 47:19 + 19:27
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 47:24 + 19:32
Hegna Trond 0050003 DISK
H65B
3.45 km, 35 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 35:51
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 36:48 + 0:57
3. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 48:32 + 12:41
4. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 49:40 + 13:49
5. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 50:53 + 15:02
6. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 51:50 + 15:59
7. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 58:08 + 22:17
8. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 58:36 + 22:45
9. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 58:54 + 23:03
10. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:06 + 27:15
H70B
2.77 km, 30 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 27:39
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 29:08 + 1:29
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 30:57 + 3:18
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 31:30 + 3:51
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 32:05 + 4:26
6. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 5:32
7. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 50:08 + 22:29
8. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 50:35 + 22:56
9. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:53 + 25:14
10. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 53:41 + 26:02
H75B
2.37 km, 30 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 31:29
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 31:44 + 0:15
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 34:59 + 3:30
4. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 37:21 + 5:52
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 39:03 + 7:34
6. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 52:41 + 21:12
H80B
2.37 km, 30 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 56:34
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 57:56 + 1:22
HDR
1.92 km, 15 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 17:01
2. Novotný Jáchym NNN0064 Neregistrovaní 19:00 + 1:59
3. Proxová Veronika 0060001 20:20 + 3:19
4. Havlík Kilián NNN0045 Neregistrovaní 20:21 + 3:20
5. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 20:34 + 3:33
6. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 3:40
7. Paulů Sam NNN0088 Neregistrovaní 20:56 + 3:55
8. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 20:57 + 3:56
9. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 21:23 + 4:22
10. Paulů Max 0030002 21:32 + 4:31
11. Štěpaník Jakub TAP1103 C KOB Tretra Praha 21:33 + 4:32
12. Novotná Laura NNN0063 Neregistrovaní 21:37 + 4:36
13. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 21:49 + 4:48
13. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 21:49 + 4:48
15. Frolov Roman NNN0070 Neregistrovaní 22:42 + 5:41
16. Dobeš Antonín NNN0072 Neregistrovaní 22:48 + 5:47
17. Neškudlová Kateřina NNN0041 Neregistrovaní 23:12 + 6:11
18. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 24:11 + 7:10
19. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 24:49 + 7:48
20. Řehák Prokop DVP1202 C DVP ORIENTATION 25:08 + 8:07
21. Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 25:28 + 8:27
22. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 25:29 + 8:28
23. Mrázek Emil NNN0049 Neregistrovaní 25:35 + 8:34
24. Grohmannová Elena NNN0069 Neregistrovaní 25:39 + 8:38
25. Dobyášová Kateřina 0040001 26:05 + 9:04
26. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 26:27 + 9:26
27. Vokurková Bezejména NNN0086 Neregistrovaní 27:02 + 10:01
28. Etrych Tobiáš 0010003 27:30 + 10:29
29. Zábřeský Lukáš LOU1000 C SK Moravan Louňovice 28:12 + 11:11
30. Zábřeská Natálie LOU0001 SK Moravan Louňovice 28:19 + 11:18
31. Karban Štěpán DKP1313 C Oddíl OB Kotlářka 28:46 + 11:45
32. Etrych Matěj 0010002 30:47 + 13:46
33. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 31:09 + 14:08
34. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 31:19 + 14:18
35. Košárková Aneta NNN0087 Neregistrovaní 31:24 + 14:23
36. Michálková Veronika 0240002 31:56 + 14:55
37. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 32:39 + 15:38
38. Michálek Bonifác 0240004 33:44 + 16:43
39. Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 34:32 + 17:31
40. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 35:17 + 18:16
41. Havlíková Viktorie NNN0044 Neregistrovaní 37:23 + 20:22
41. Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:23 + 20:22
43. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 37:39 + 20:38
44. Tachecí Josef Manalu NNN0084 Neregistrovaní 37:45 + 20:44
45. Tachecí Jakub Manalu NNN0082 Neregistrovaní 39:16 + 22:15
46. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:27 + 22:26
47. Bouchal Vít VPM1616 C KOS Slavia Plzeň 40:57 + 23:56
48. Králová Alžběta 0080003 42:19 + 25:18
49. Pešek Lukáš LOU0002 SK Moravan Louňovice 45:22 + 28:21
50. Kůstová Sofie NNN0078 Neregistrovaní 49:07 + 32:06
51. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 50:01 + 33:00
52. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 33:26
53. Forštová Linda DOR1350 C OK Dobříš 54:06 + 37:05
54. Dobešová Dorota NNN0068 Neregistrovaní 60:00 + 42:59
55. Hanslianová Julie NNN0073 Neregistrovaní 60:38 + 43:37
56. Bouda Sofie NNN0052 Neregistrovaní 74:52 + 57:51
57. Toušek Vít NNN0065 Neregistrovaní 95:44 + 78:43
Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha DISK
P3
3.14 km, 40 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Smažinka Dalibor 0160001 18:19
2. Kovář Libor 0070001 20:50 + 2:31
3. Válová Michaela NNN0061 Neregistrovaní 21:59 + 3:40
4. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 22:53 + 4:34
5. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 23:47 + 5:28
6. Vála Petr NNN0062 Neregistrovaní 24:02 + 5:43
7. Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 24:37 + 6:18
8. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 25:33 + 7:14
9. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 26:57 + 8:38
10. Paulů Markéta 0030003 27:36 + 9:17
11. Kopecký Vojtěch NNN0081 Neregistrovaní 28:30 + 10:11
12. Hladilova Klara 0200001 28:36 + 10:17
13. Michálková Michaela 0240003 29:04 + 10:45
14. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 29:24 + 11:05
15. Břízková Věra LOU7951 C SK Moravan Louňovice 30:18 + 11:59
16. Němečková Michaela RIC7452 C OB Říčany 32:34 + 14:15
17. LeConte Elin NNN0047 Neregistrovaní 32:37 + 14:18
18. Kožnarová Barbora 0180001 32:57 + 14:38
19. Vaculovič Matěj DCE1000 C KOB Dobřichovice 34:52 + 16:33
20. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 34:53 + 16:34
21. Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha 35:08 + 16:49
22. Králová Lucie 0080002 35:59 + 17:40
23. Řeháková Radka SKV6752 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:54 + 18:35
24. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 38:10 + 19:51
25. van Dongen Marc NNN0083 Neregistrovaní 38:43 + 20:24
26. Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 41:26 + 23:07
27. Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 42:04 + 23:45
28. Schumeierová Ivana NNN0040 Neregistrovaní 43:58 + 25:39
29. Kotenová Petra DKP7450 C Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 26:51
30. LeConte Lea NNN0048 Neregistrovaní 48:02 + 29:43
31. Vytejčková Kateřina NNN0080 Neregistrovaní 78:52 + 60:33
Šuráňová Petra NNN0090 Neregistrovaní DISK
T3
3.18 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 25:02
2. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 29:39 + 4:37
3. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 29:49 + 4:47
4. Pospíšil Radek NNN0071 Neregistrovaní 32:27 + 7:25
5. Zavadil Pavel NNN0085 Neregistrovaní 32:51 + 7:49
6. Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 33:32 + 8:30
7. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 34:51 + 9:49
8. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 38:19 + 13:17
9. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 38:44 + 13:42
10. Brlicová Natalie 0190001 39:16 + 14:14
11. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 39:55 + 14:53
12. Vaněk Jan ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 44:21 + 19:19
13. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 45:02 + 20:00
14. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 45:06 + 20:04
15. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 45:27 + 20:25
16. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 46:57 + 21:55
17. Král Lukáš 0080001 48:26 + 23:24
18. Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 50:24 + 25:22
19. Paulů Robert 0030001 53:34 + 28:32
20. Linhart Václav NNN0050 Neregistrovaní 54:22 + 29:20
21. Hrušková Jana 0170001 55:38 + 30:36
22. Ježková Magdaléna CHA1950 C OK Chrastava 56:02 + 31:00
23. Axmannová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 31:39
24. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 57:51 + 32:49
25. Řeháková Jana DVP7351 C DVP ORIENTATION 58:47 + 33:45
26. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 59:53 + 34:51
27. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 60:15 + 35:13
28. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 61:46 + 36:44
29. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:14 + 40:12
30. MALÁ Martina 0130002 73:32 + 48:30
31. TUČNÝ Jan 0130001 73:48 + 48:46
32. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 75:26 + 50:24
33. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:43 + 54:41
34. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:22 + 56:20
35. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 82:59 + 57:57
36. Poláková Jolana VTA6851 C SC vebr-sport 89:25 + 64:23
Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga DISK
Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole DISK
Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha DISK
T5
5.04 km, 55 m, 24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 41:28
2. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:59 + 0:31
3. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 46:51 + 5:23
4. Gorčicová Eliška NNN0066 Neregistrovaní 56:03 + 14:35
5. Michálek Josef NNN0060 Neregistrovaní 56:24 + 14:56
6. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 57:39 + 16:11
7. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 59:08 + 17:40
8. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 65:25 + 23:57
9. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 68:00 + 26:32
10. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 72:40 + 31:12
11. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 74:36 + 33:08
12. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:00 + 33:32
13. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 35:56
14. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 79:58 + 38:30
15. Vydra Antonín NNN0067 Neregistrovaní 80:43 + 39:15
16. Bouda Petr NNN0051 Neregistrovaní 83:01 + 41:33
17. Bouda Milan NNN0053 Neregistrovaní 87:00 + 45:32
18. Šedivý Zdeněk NNN0075 Neregistrovaní 89:35 + 48:07
19. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 90:04 + 48:36
20. Volf Kryštof NNN0074 Neregistrovaní 90:25 + 48:57
21. Pelikán Tomáš SCP8202 OK Sparta Praha 93:08 + 51:40
22. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 96:31 + 55:03
23. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 98:23 + 56:55
24. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:00 + 57:32
25. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 106:07 + 64:39
26. Knošková Jitka NNN0006 Neregistrovaní 112:56 + 71:28
27. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 118:16 + 76:48
28. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 119:22 + 77:54
29. Knoška Martin NNN0007 Neregistrovaní 125:00 + 83:32