Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R2
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.10 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 18:40
2. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 18:55 + 0:15
3. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 19:22 + 0:42
4. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 19:27 + 0:47
5. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 22:12 + 3:32
6. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 22:25 + 3:45
7. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 22:33 + 3:53
8. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 23:13 + 4:33
8. Vondrušková Jitka SHK0956 OK Slavia Hradec Králové 23:13 + 4:33
10. Suchá Anežka PHK0960 OK 99 Hradec Králové 24:16 + 5:36
11. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 25:40 + 7:00
12. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:35 + 8:55
13. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 28:36 + 9:56
14. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 31:13 + 12:33
15. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 32:08 + 13:28
16. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 36:42 + 18:02
17. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 36:43 + 18:03
18. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 40:27 + 21:47
19. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 41:13 + 22:33
20. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:26 + 22:46
21. Brzobohatá Eliška 0130007 Klub dobré zprávy 42:39 + 23:59
22. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 44:06 + 25:26
23. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 47:14 + 28:34
24. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 75:54 + 57:14
Bohadanecká Antonie 000 DISK
D10C
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 15:14
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:32 + 0:18
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 16:52 + 1:38
4. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 17:26 + 2:12
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 18:00 + 2:46
6. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 18:18 + 3:04
7. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:33 + 3:19
8. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 19:01 + 3:47
9. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 19:12 + 3:58
10. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 19:30 + 4:16
11. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:10 + 4:56
12. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 20:50 + 5:36
13. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 21:11 + 5:57
14. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 21:37 + 6:23
15. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 21:50 + 6:36
16. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 21:52 + 6:38
17. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 22:11 + 6:57
18. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 22:53 + 7:39
19. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 22:57 + 7:43
20. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 23:28 + 8:14
21. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 23:57 + 8:43
22. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 24:31 + 9:17
23. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 25:04 + 9:50
24. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 25:30 + 10:16
25. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 25:40 + 10:26
26. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:55 + 12:41
27. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 29:23 + 14:09
27. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 29:23 + 14:09
29. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 34:53 + 19:39
30. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:48 + 21:34
31. Mandlíková Leontýna 0040001 Sokol Horní Jelení 44:55 + 29:41
32. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 44:58 + 29:44
D12C
3.60 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:39
2. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 25:00 + 1:21
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 25:17 + 1:38
4. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 25:32 + 1:53
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 25:53 + 2:14
6. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 25:57 + 2:18
7. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 26:54 + 3:15
8. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:28 + 3:49
9. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 27:49 + 4:10
10. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:52 + 4:13
11. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 29:48 + 6:09
12. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 6:14
13. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 7:11
14. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 7:35
15. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 31:27 + 7:48
16. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 32:55 + 9:16
17. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 33:12 + 9:33
18. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:56 + 10:17
19. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 34:03 + 10:24
20. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 34:05 + 10:26
21. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 35:11 + 11:32
22. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:49 + 12:10
23. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 36:17 + 12:38
24. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 12:39
25. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 36:21 + 12:42
26. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 39:49 + 16:10
27. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 18:03
28. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 19:38
29. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 44:19 + 20:40
30. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:20 + 20:41
31. Hamáková Adéla 0040003 Sokol Horní Jelení 46:37 + 22:58
32. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 53:04 + 29:25
33. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 53:49 + 30:10
34. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:05 + 31:26
35. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 58:01 + 34:22
D12D
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 21:05
2. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 22:44 + 1:39
3. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 25:45 + 4:40
4. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 26:49 + 5:44
5. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:05 + 7:00
6. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 9:49
7. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 32:28 + 11:23
8. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 11:30
9. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:48 + 11:43
10. Kaplanová Viktorie 0040002 Sokol Horní Jelení 36:37 + 15:32
11. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:53 + 23:48
D14C
3.90 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 33:07
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 35:58 + 2:51
3. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 36:58 + 3:51
4. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 37:59 + 4:52
5. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 4:56
6. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 39:12 + 6:05
7. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 6:59
8. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 40:31 + 7:24
9. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 40:48 + 7:41
10. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 41:38 + 8:31
11. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:59 + 8:52
12. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 10:44
12. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:51 + 10:44
14. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 44:08 + 11:01
15. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 44:20 + 11:13
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 11:30
17. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 11:42
18. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 12:00
19. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 47:14 + 14:07
20. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 47:41 + 14:34
21. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 15:24
22. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 15:53
23. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 49:44 + 16:37
24. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:51 + 16:44
25. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 17:57
26. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 18:01
27. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 18:32
28. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 20:39
29. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 54:51 + 21:44
30. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 56:59 + 23:52
31. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 57:06 + 23:59
32. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 60:46 + 27:39
33. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 60:55 + 27:48
34. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 60:57 + 27:50
35. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 63:52 + 30:45
36. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 70:19 + 37:12
Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk DISK
D14D
2.50 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:53
2. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 33:20 + 0:27
3. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 33:31 + 0:38
Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod DISK
D16C
4.90 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 38:39
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 39:30 + 0:51
3. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 43:58 + 5:19
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:30 + 5:51
5. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 46:13 + 7:34
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:00 + 8:21
7. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 47:12 + 8:33
8. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:57 + 10:18
9. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 49:51 + 11:12
10. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 11:20
11. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 13:05
12. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:53 + 14:14
13. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 54:28 + 15:49
14. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 56:45 + 18:06
15. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 57:27 + 18:48
16. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:48 + 19:09
17. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 58:56 + 20:17
18. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:01 + 22:22
19. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 63:42 + 25:03
20. Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň 96:41 + 58:02
D18C
5.90 km, 185 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:23
2. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 57:48 + 0:25
3. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 67:23 + 10:00
4. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 68:59 + 11:36
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 72:14 + 14:51
D21C
8.20 km, 280 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7585
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 67:52 7747
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 69:48 + 1:56 7535
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 70:23 + 2:31 7472
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 72:33 + 4:41 7235
5. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 72:56 + 5:04 7193
6. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 73:34 + 5:42 7123
7. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 78:46 + 10:54 6555
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 79:27 + 11:35 6480
9. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 81:17 + 13:25 6279
10. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 82:16 + 14:24 6172
11. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 82:37 + 14:45 6134
12. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 86:19 + 18:27 5729
13. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 87:51 + 19:59 5561
14. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 88:53 + 21:01 5448
15. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 93:48 + 25:56 4911
16. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 94:09 + 26:17 4872
17. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 95:52 + 28:00 4685
18. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 96:20 + 28:28 4634
19. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 106:12 + 38:20 3554
20. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 120:33 + 52:41 1985
21. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 121:38 + 53:46 1867
22. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 127:07 + 59:15 1267
23. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 127:50 + 59:58 1188
24. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 131:39 + 63:47 771
Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk DISK 0
Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
0. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:06 + 52:14 2034
D21D
5.40 km, 175 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3323
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 51:40 3809
2. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 59:36 + 7:56
3. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 63:16 + 11:36 3172
4. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 66:37 + 14:57 2988
5. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 70:04 + 18:24 2799
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 70:24 + 18:44 2780
7. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:51 + 21:11 2646
8. Nymsová Marie TYN8651 OOB SK Týniště nad Orlicí 73:56 + 22:16 2586
9. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:48 + 35:08 1880
10. Vojtěchová Eva HOR8899 TJ Jiskra Hořice 87:58 + 36:18
11. Goňová Nikola ZAM9751 OB TJ Sokol Žamberk 88:07 + 36:27
Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D35C
6.70 km, 225 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 57:31
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 61:55 + 4:24
3. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 66:52 + 9:21
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:44 + 11:13
5. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 70:46 + 13:15
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 71:05 + 13:34
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 71:55 + 14:24
8. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 72:22 + 14:51
9. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 75:28 + 17:57
10. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 77:47 + 20:16
11. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 77:56 + 20:25
12. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 80:30 + 22:59
13. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:46 + 23:15
14. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 82:34 + 25:03
15. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 82:45 + 25:14
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 85:31 + 28:00
17. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 87:25 + 29:54
18. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 91:01 + 33:30
19. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 91:37 + 34:06
20. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:07 + 34:36
21. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 106:37 + 49:06
Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové DISK
Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová DISK
D35D
4.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 45:10
2. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:02 + 1:52
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 4:18
4. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 5:02
5. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 7:49
6. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 55:38 + 10:28
7. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 56:10 + 11:00
7. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 11:00
9. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 56:43 + 11:33
10. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 57:02 + 11:52
11. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 57:46 + 12:36
12. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 58:18 + 13:08
13. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 58:52 + 13:42
14. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:02 + 13:52
15. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:15 + 14:05
16. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 61:11 + 16:01
17. Koblicová Milena VAM7651 OB Vamberk 64:02 + 18:52
18. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 65:00 + 19:50
19. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:08 + 19:58
20. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:35 + 20:25
21. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:42 + 20:32
22. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:22 + 21:12
23. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 66:45 + 21:35
24. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 66:49 + 21:39
25. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:26 + 23:16
26. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:37 + 26:27
27. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:48 + 27:38
28. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:35 + 31:25
29. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 77:00 + 31:50
30. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 89:24 + 44:14
31. Prokšová Jitka 0130011 Klub dobré zprávy 89:39 + 44:29
32. Brzobohatá Pavla 0130008 Klub dobré zprávy 104:19 + 59:09
33. Vostruhová Markéta 0130003 Klub dobré zprávy 104:38 + 59:28
34. Ryppelova Monika 0070001 Žádný klub 152:20 + 107:10
D45C
5.20 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 56:39
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 59:11 + 2:32
3. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:23 + 3:44
3. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 60:23 + 3:44
5. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 66:14 + 9:35
6. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:48 + 10:09
7. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 66:59 + 10:20
8. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 67:17 + 10:38
9. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 69:49 + 13:10
10. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 69:59 + 13:20
11. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 70:20 + 13:41
12. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:01 + 16:22
13. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 73:10 + 16:31
14. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 73:18 + 16:39
15. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 73:30 + 16:51
16. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:43 + 18:04
17. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:00 + 18:21
18. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 87:34 + 30:55
19. Puchernová Veronika SCP7455 OK Sparta Praha 88:43 + 32:04
20. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:08 + 36:29
Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec DISK
Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové DISK
0. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 56:11 +
D45D
3.90 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 49:39
2. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 50:01 + 0:22
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 0:30
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 1:22
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:07 + 1:28
6. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 53:00 + 3:21
7. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 54:18 + 4:39
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 55:38 + 5:59
9. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 57:41 + 8:02
10. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 59:00 + 9:21
11. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 59:43 + 10:04
12. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 60:35 + 10:56
13. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 60:47 + 11:08
14. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 61:10 + 11:31
15. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:44 + 13:05
16. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 66:28 + 16:49
17. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 67:16 + 17:37
18. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:50 + 19:11
19. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 72:35 + 22:56
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 73:58 + 24:19
21. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 79:50 + 30:11
22. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 81:13 + 31:34
23. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:50 + 35:11
24. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:29 + 39:50
25. Richterová Ilona 0010001 BEZKLUB 89:47 + 40:08
26. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 99:22 + 49:43
D55C
3.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:39
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 0:12
3. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 46:43 + 3:04
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 50:24 + 6:45
5. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 53:32 + 9:53
6. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 53:43 + 10:04
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:10 + 10:31
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 54:17 + 10:38
9. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 54:48 + 11:09
10. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 68:42 + 25:03
D55D
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 39:22
2. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 43:30 + 4:08
3. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 47:32 + 8:10
4. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:30 + 10:08
5. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 50:54 + 11:32
6. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 72:18 + 32:56
Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D65C
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 33:03
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:02 + 0:59
3. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 34:21 + 1:18
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 6:26
H10N
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 17:58
2. Flos David LPU0915 OK Lokomotiva Pardubice 20:05 + 2:07
3. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:25 + 3:27
4. Kubíček Ondřej PHK1005 OK 99 Hradec Králové 22:24 + 4:26
5. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 22:42 + 4:44
6. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 24:46 + 6:48
7. Potůček Josef LPU1102 OK Lokomotiva Pardubice 25:16 + 7:18
8. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 26:19 + 8:21
9. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 28:34 + 10:36
10. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 28:38 + 10:40
11. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 28:49 + 10:51
12. Čihák Matěj 000 29:07 + 11:09
13. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:46 + 11:48
14. Bodanecký Frrantišek 000 30:32 + 12:34
15. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 30:48 + 12:50
16. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 31:45 + 13:47
17. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 34:36 + 16:38
18. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 22:45
19. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 42:55 + 24:57
20. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 43:00 + 25:02
21. Prokeš Karel 0130010 Klub dobré zprávy 52:38 + 34:40
Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín DISK
H10C
2.20 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 14:18
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:23 + 0:05
3. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 16:51 + 2:33
4. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 16:55 + 2:37
5. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:52 + 3:34
6. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 3:35
7. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:22 + 4:04
8. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:23 + 4:05
9. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:46 + 4:28
10. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 18:55 + 4:37
11. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 19:23 + 5:05
12. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 5:35
13. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 19:56 + 5:38
14. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 20:15 + 5:57
15. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 20:22 + 6:04
16. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 21:42 + 7:24
17. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 22:16 + 7:58
18. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 24:30 + 10:12
19. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 25:00 + 10:42
20. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 10:55
21. Dohnálek Vojtěch SRK0903 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:23 + 11:05
22. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 26:19 + 12:01
23. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 27:38 + 13:20
24. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 27:58 + 13:40
25. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 28:57 + 14:39
26. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 29:03 + 14:45
27. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 29:38 + 15:20
28. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 30:55 + 16:37
29. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 32:32 + 18:14
30. Procházka Ondřej PHK0902 OK 99 Hradec Králové 33:52 + 19:34
31. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 28:56
Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod DISK
Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice DISK
H12C
3.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 24:14
2. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 26:02 + 1:48
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 28:19 + 4:05
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 29:49 + 5:35
5. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 31:21 + 7:07
6. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 31:37 + 7:23
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 32:01 + 7:47
8. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:22 + 8:08
9. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 33:41 + 9:27
9. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 9:27
11. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 33:55 + 9:41
12. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 34:33 + 10:19
13. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 35:06 + 10:52
14. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 35:38 + 11:24
15. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 35:52 + 11:38
16. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 36:34 + 12:20
17. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 38:33 + 14:19
18. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 39:32 + 15:18
19. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 39:37 + 15:23
20. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:44 + 15:30
21. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 42:00 + 17:46
22. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 42:51 + 18:37
23. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 18:54
24. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 43:13 + 18:59
25. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 19:02
26. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 19:18
27. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 43:46 + 19:32
28. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 45:07 + 20:53
29. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 45:09 + 20:55
30. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 46:02 + 21:48
31. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 47:22 + 23:08
32. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 48:26 + 24:12
33. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 24:27
34. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 49:07 + 24:53
35. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 49:35 + 25:21
36. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:26 + 27:12
37. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:47 + 44:33
38. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 74:52 + 50:38
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H12D
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 26:05
2. Tejkl Ondřej SHK0810 OK Slavia Hradec Králové 27:20 + 1:15
3. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 29:03 + 2:58
4. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 29:07 + 3:02
5. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 30:17 + 4:12
6. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:34 + 9:29
7. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 36:59 + 10:54
8. Škorpík Jaromír LPU OK Lokomotiva Pardubice 81:55 + 55:50
Meduna Ondřej STH0707 SK Studenec DISK
H14C
5.40 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 41:44
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:16 + 1:32
3. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 44:52 + 3:08
4. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:14 + 3:30
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 46:18 + 4:34
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 46:21 + 4:37
7. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 46:27 + 4:43
8. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 46:40 + 4:56
9. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 48:39 + 6:55
10. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 7:50
11. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 10:16
12. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 52:28 + 10:44
13. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 53:22 + 11:38
14. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 53:50 + 12:06
15. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 55:05 + 13:21
16. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 55:31 + 13:47
17. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 56:03 + 14:19
18. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:36 + 16:52
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 60:18 + 18:34
20. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:51 + 21:07
21. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:58 + 25:14
22. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:47 + 26:03
23. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:40 + 26:56
24. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 70:51 + 29:07
25. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:22 + 29:38
26. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 73:18 + 31:34
27. Kerhát David LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:55 + 33:11
28. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 80:13 + 38:29
29. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:36 + 44:52
30. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 90:17 + 48:33
Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové DISK
H14D
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:29
2. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 37:57 + 5:28
3. Hájek Matěj LPU0412 OK Lokomotiva Pardubice 53:07 + 20:38
4. Malošek Adam ZAM0506 OB TJ Sokol Žamberk 56:29 + 24:00
H16C
7.60 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 50:22
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 55:27 + 5:05
3. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 59:43 + 9:21
4. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 59:54 + 9:32
5. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 60:24 + 10:02
6. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 61:18 + 10:56
7. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 62:06 + 11:44
8. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:33 + 12:11
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 63:59 + 13:37
10. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:29 + 16:07
11. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:19 + 16:57
12. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:18 + 17:56
13. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 69:29 + 19:07
14. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:50 + 21:28
15. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 71:59 + 21:37
16. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 72:31 + 22:09
17. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 74:03 + 23:41
18. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 74:18 + 23:56
19. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 78:49 + 28:27
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:05 + 31:43
21. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 82:17 + 31:55
22. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 83:05 + 32:43
23. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 83:42 + 33:20
24. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 83:45 + 33:23
25. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 84:48 + 34:26
26. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 86:42 + 36:20
27. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 89:15 + 38:53
28. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 95:03 + 44:41
29. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:04 + 45:42
30. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 103:38 + 53:16
31. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 105:29 + 55:07
32. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 113:14 + 62:52
33. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 115:20 + 64:58
34. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 116:45 + 66:23
Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice DISK
Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové DISK
Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18C
8.80 km, 280 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 69:39
2. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 80:18 + 10:39
3. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 82:53 + 13:14
4. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 83:24 + 13:45
5. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:57 + 14:18
6. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 85:38 + 15:59
7. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 96:36 + 26:57
8. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 100:35 + 30:56
0. Kosová Tereza SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:43 + 16:04
H21C
11.10 km, 350 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7751
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 68:04 8129
2. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 72:11 + 4:07 7683
3. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 74:26 + 6:22 7440
4. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 75:31 + 7:27 7322
5. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 78:30 + 10:26 6999
6. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 79:18 + 11:14 6913
7. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 79:23 + 11:19 6904
8. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:44 + 11:40 6866
9. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 80:12 + 12:08 6815
10. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 81:47 + 13:43 6644
11. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 81:54 + 13:50 6631
12. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 82:21 + 14:17 6582
13. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:55 + 16:51 6304
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 85:13 + 17:09 6272
15. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:58 + 17:54 6191
16. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 86:22 + 18:18 6147
17. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 87:53 + 19:49 5983
18. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 88:25 + 20:21 5925
19. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:34 + 21:30 5801
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 89:34 + 21:30 5801
21. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:08 + 22:04 5739
22. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 90:47 + 22:43 5669
23. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 93:10 + 25:06 5411
24. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 93:17 + 25:13 5398
25. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 93:20 + 25:16 5393
26. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:39 + 25:35 5358
27. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:02 + 25:58 5317
28. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 94:26 + 26:22 5274
29. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 95:10 + 27:06 5194
30. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 95:36 + 27:32 5147
31. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 96:22 + 28:18 5064
32. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 97:32 + 29:28 4938
33. Zlámal Aleš LTU8701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:04 + 31:00 4772
34. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 99:14 + 31:10 4754
35. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 99:44 + 31:40 4699
36. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:21 + 33:17 4524
37. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 105:06 + 37:02 4118
38. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 113:57 + 45:53 3160
39. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 114:51 + 46:47 3062
40. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 130:18 + 62:14 1389
H21D
9.20 km, 310 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3581
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 89:59 3647
2. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 92:05 + 2:06 3565
3. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 93:00 + 3:01 3530
4. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 95:26 + 5:27 3435
4. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 95:26 + 5:27
6. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 100:23 + 10:24 3241
7. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 104:41 + 14:42 3073
Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí DISK 0
Ježdík Václav ZAM9605 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H35C
9.40 km, 315 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 74:17
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 74:45 + 0:28
3. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 77:07 + 2:50
4. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 77:59 + 3:42
5. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 78:17 + 4:00
6. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 4:24
7. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 83:56 + 9:39
8. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 84:19 + 10:02
9. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 84:58 + 10:41
10. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 86:46 + 12:29
11. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 89:12 + 14:55
12. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 92:23 + 18:06
13. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 95:06 + 20:49
14. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 98:24 + 24:07
15. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 99:52 + 25:35
16. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 100:50 + 26:33
17. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 101:30 + 27:13
18. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 104:13 + 29:56
19. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 116:32 + 42:15
20. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 120:20 + 46:03
21. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:29 + 50:12
22. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 148:51 + 74:34
Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod DISK
H35D
6.80 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 59:58
2. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 61:47 + 1:49
3. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 65:49 + 5:51
4. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 68:01 + 8:03
5. Erbert Ladislav 0110001 NER TJ Harant Pecka 70:19 + 10:21
6. Jedlička Lukáš SHK8100 OK Slavia Hradec Králové 70:38 + 10:40
7. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 73:33 + 13:35
8. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:10 + 14:12
9. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 74:16 + 14:18
10. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 77:02 + 17:04
11. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 77:06 + 17:08
12. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:29 + 18:31
13. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 78:51 + 18:53
14. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 79:45 + 19:47
15. Puš Roman STH7501 SK Studenec 81:18 + 21:20
16. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:36 + 21:38
17. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 81:53 + 21:55
18. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 83:01 + 23:03
19. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 83:14 + 23:16
20. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:38 + 24:40
21. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 89:49 + 29:51
22. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:16 + 30:18
23. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:19 + 32:21
24. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 92:57 + 32:59
25. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 94:33 + 34:35
26. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 97:01 + 37:03
27. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 99:20 + 39:22
28. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 100:38 + 40:40
29. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 104:56 + 44:58
30. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 105:11 + 45:13
31. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:36 + 55:38
32. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 120:49 + 60:51
33. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 134:38 + 74:40
H45C
8.80 km, 275 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 69:31
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 77:38 + 8:07
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 78:52 + 9:21
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 79:31 + 10:00
5. Bolehovský Pavel VSP7103 USK Praha 79:39 + 10:08
6. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 80:11 + 10:40
7. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 81:04 + 11:33
8. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 81:17 + 11:46
9. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 82:26 + 12:55
10. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 85:09 + 15:38
11. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 86:14 + 16:43
12. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 88:24 + 18:53
13. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 88:39 + 19:08
14. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 88:55 + 19:24
15. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 89:14 + 19:43
16. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 90:31 + 21:00
17. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 92:14 + 22:43
18. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 92:24 + 22:53
19. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 93:29 + 23:58
20. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:45 + 24:14
21. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 94:12 + 24:41
22. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 97:19 + 27:48
23. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 97:28 + 27:57
24. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:22 + 30:51
25. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 104:08 + 34:37
26. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 104:20 + 34:49
27. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 105:12 + 35:41
28. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 111:19 + 41:48
29. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 112:20 + 42:49
30. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 115:14 + 45:43
31. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 116:09 + 46:38
32. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 117:12 + 47:41
33. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 122:30 + 52:59
34. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 122:43 + 53:12
35. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 133:55 + 64:24
H45D
5.80 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 63:20
2. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 66:25 + 3:05
3. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 67:16 + 3:56
4. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:17 + 3:57
5. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 67:23 + 4:03
6. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 69:19 + 5:59
7. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 70:28 + 7:08
8. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 70:49 + 7:29
8. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 70:49 + 7:29
10. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:54 + 7:34
11. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 71:56 + 8:36
12. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 75:20 + 12:00
13. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 16:45
14. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 80:15 + 16:55
15. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 80:30 + 17:10
16. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 81:12 + 17:52
17. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 82:34 + 19:14
18. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:44 + 19:24
19. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 83:27 + 20:07
20. Loukota Josef HOR7111 TJ Jiskra Hořice 85:12 + 21:52
21. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:01 + 22:41
22. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:20 + 23:00
23. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 86:27 + 23:07
24. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 88:00 + 24:40
25. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 88:02 + 24:42
26. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 88:03 + 24:43
27. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 89:14 + 25:54
28. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 89:36 + 26:16
29. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 90:27 + 27:07
30. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 91:22 + 28:02
31. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:18 + 28:58
32. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:25 + 29:05
33. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 95:16 + 31:56
34. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 98:51 + 35:31
35. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 103:08 + 39:48
36. Beneš Petr 0130013 Klub dobré zprávy 103:22 + 40:02
37. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 117:48 + 54:28
38. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 126:58 + 63:38
39. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 131:58 + 68:38
Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod DISK
H55C
6.50 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 67:14
2. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 69:48 + 2:34
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 72:15 + 5:01
4. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 72:49 + 5:35
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 73:14 + 6:00
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 74:01 + 6:47
7. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 76:59 + 9:45
8. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 80:25 + 13:11
9. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:30 + 13:16
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 81:47 + 14:33
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 87:28 + 20:14
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 90:36 + 23:22
13. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 94:03 + 26:49
14. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:32 + 34:18
15. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 122:02 + 54:48
H55D
5.40 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 54:32
2. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 60:32 + 6:00
3. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:08 + 10:36
4. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 10:49
5. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 67:20 + 12:48
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 70:45 + 16:13
7. Junek Petr STH5501 SK Studenec 71:36 + 17:04
8. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 73:36 + 19:04
9. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:44 + 30:12
10. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 84:56 + 30:24
11. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 91:10 + 36:38
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 127:36 + 73:04
H65C
5.20 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:07
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:46 + 1:39
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 57:12 + 3:05
4. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:44 + 4:37
5. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 66:48 + 12:41
5. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 66:48 + 12:41
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 67:40 + 13:33
8. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 72:36 + 18:29
9. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:39 + 21:32
10. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:33 + 25:26
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 91:31 + 37:24
H65D
3.50 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:07
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 51:03 + 9:56
3. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:09 + 22:02
H70C
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 37:07
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 37:30 + 0:23
3. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 38:45 + 1:38
4. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:06 + 2:59
5. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:20 + 5:13
6. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 45:30 + 8:23
7. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 46:06 + 8:59
8. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 46:24 + 9:17
9. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 52:06 + 14:59
10. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 61:33 + 24:26
11. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 24:44
12. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 63:02 + 25:55
13. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:36 + 27:29
HDR
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:41
2. Borovcová Johana CHC K.O.B. Choceň 23:47 + 4:06
3. Panáčková Johana 000 23:56 + 4:15
4. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 24:09 + 4:28
5. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 24:16 + 4:35
6. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 24:33 + 4:52
7. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 24:48 + 5:07
8. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 24:53 + 5:12
9. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 25:38 + 5:57
10. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 6:17
11. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 26:46 + 7:05
12. Lukešová Hana SHK OK Slavia Hradec Králové 26:57 + 7:16
13. Laura Smith VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:27 + 8:46
14. Švorcová Karolína 0040006 Sokol Horní Jelení 28:32 + 8:51
15. Hrušová Kateřina PHK3080 OK 99 Hradec Králové 28:47 + 9:06
16. Kubeček Matouš 000 29:05 + 9:24
17. Kubíček Šimon 000 29:32 + 9:51
18. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 32:14 + 12:33
19. Svejštil Dominik ZAM1501 OB TJ Sokol Žamberk 32:15 + 12:34
20. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 32:16 + 12:35
21. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 13:11
22. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 33:01 + 13:20
23. Vojtová Julie PHK1153 OK 99 Hradec Králové 33:18 + 13:37
24. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 14:05
25. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 33:56 + 14:15
26. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 34:04 + 14:23
27. Košťálová Gabriela SHK OK Slavia Hradec Králové 34:11 + 14:30
28. Vostruha Aleš 0130002 Klub dobré zprávy 34:17 + 14:36
29. Prokeš Vojtěch 0130009 Klub dobré zprávy 34:22 + 14:41
30. Vostruhová Ivana 0130001 Klub dobré zprávy 34:23 + 14:42
31. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:26 + 14:45
32. Kuřík Matyáš STH1401 SK Studenec 36:08 + 16:27
33. Drhlík Jakub VAM1400 OB Vamberk 36:19 + 16:38
34. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 36:51 + 17:10
35. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 18:03
36. Podstatová Ema VRL3031 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:49 + 19:08
37. Hamáčková Amálka VRL3030 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:01 + 19:20
38. Zapletalová Jana 000 39:05 + 19:24
39. Stránský Filip SHK OK Slavia Hradec Králové 39:25 + 19:44
40. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 39:27 + 19:46
41. Neinerová Eliška SHK5751 OK Slavia Hradec Králové 39:51 + 20:10
42. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:09 + 20:28
43. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:11 + 20:30
44. Chaloupek Jakub 000 41:26 + 21:45
45. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:29 + 26:48
46. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:49 + 27:08
47. Škorpková Markéta . 48:52 + 29:11
48. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:14 + 29:33
49. Stejskalová Eliška 000 51:00 + 31:19
50. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 74:27 + 54:46
51. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 78:13 + 58:32
52. Rybářová Kristýna LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:41 + 59:00
53. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 79:54 + 60:13
54. Čech Antonín . 83:17 + 63:36
55. Kubíček Radek PHK OK 99 Hradec Králové 103:07 + 83:26
Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kuchyňka Matyáš 000 DISK
P
3.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Vladimír 0120001 TJ Sokol Košov 26:52
2. Žďánský Petr . 28:10 + 1:18
3. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:45 + 1:53
4. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 29:44 + 2:52
5. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:49 + 2:57
6. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 3:31
7. Hanzl Patrik 000 30:49 + 3:57
8. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 31:40 + 4:48
9. Sommer Jaroslav 0210001 (j)Elita 31:44 + 4:52
10. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 5:20
11. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 32:59 + 6:07
12. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 33:47 + 6:55
13. Sedloňová Aneta 000 34:24 + 7:32
14. Pucherna František SCP0401 OK Sparta Praha 34:27 + 7:35
15. Lukešová Klára SHK OK Slavia Hradec Králové 34:46 + 7:54
16. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:50 + 7:58
17. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 35:02 + 8:10
18. Buďárek Robert STH7802 SK Studenec 35:18 + 8:26
19. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 35:19 + 8:27
20. Košťálová Eva SHK OK Slavia Hradec Králové 35:28 + 8:36
21. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 36:07 + 9:15
22. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:21 + 9:29
23. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:37 + 9:45
24. Janás Petr 0210005 (j)Elita 37:00 + 10:08
25. Puchernová Barbora SCP0650 OK Sparta Praha 38:14 + 11:22
26. Schnaubertová Petra 0210002 (j)Elita 38:17 + 11:25
27. Beneda Jan 0030001 NN 38:30 + 11:38
28. Spilková Marcela 000 39:02 + 12:10
29. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 12:13
30. Stejskal Petr 000 39:08 + 12:16
31. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:24 + 12:32
32. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 12:37
33. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 39:37 + 12:45
34. Kornfeldová Amálie . 39:44 + 12:52
35. Johnová Eliška 000 40:18 + 13:26
36. Horák Pavel 0140001 PH 40:47 + 13:55
37. Buchar Marcel 0160001 VRL 41:10 + 14:18
38. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:28 + 14:36
39. Spilka Petr 000 41:54 + 15:02
40. Anita Šitinová LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:08 + 15:16
41. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:15 + 15:23
42. Hruša Petr PHK3030 OK 99 Hradec Králové 42:33 + 15:41
43. Matoušková Petra 0200001 HK 42:54 + 16:02
44. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 43:24 + 16:32
45. Kerhátová Lenka 0150001 neregistrovaný 43:51 + 16:59
46. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 43:55 + 17:03
47. Maršounová Michaela 0190001 44u 44:00 + 17:08
48. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 17:18
49. Pirožková Michaela 000 44:16 + 17:24
50. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 17:25
51. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:18 + 17:26
52. Částek Michal SHK OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 17:45
53. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 44:49 + 17:57
54. Hájková Veronika 000 45:48 + 18:56
55. Chaloupková Petra KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:51 + 18:59
56. Korbelová Petra 000 45:57 + 19:05
57. Macháčková Markéta 0080002 HO Stěžery 49:01 + 22:09
58. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 49:47 + 22:55
59. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 49:55 + 23:03
60. Jirsová Dagmar 000 50:03 + 23:11
61. Petera Josef 000 50:53 + 24:01
62. Borovec Alexandr 000 51:48 + 24:56
63. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 52:01 + 25:09
64. Věříšová Lenka 0100001 OB Lenka 52:07 + 25:15
65. Zajíček Jakub SRK0405 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:08 + 25:16
66. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 52:09 + 25:17
67. Sedloň Josef 000 53:42 + 26:50
68. Koblic Jan VAM0400 OB Vamberk 53:43 + 26:51
69. Koblic Martin VAM0606 OB Vamberk 53:53 + 27:01
70. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 54:17 + 27:25
71. Kubíčková Lucie . 54:27 + 27:35
72. Buďárková Eva STH7851 SK Studenec 54:31 + 27:39
73. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:03 + 28:11
74. Glybovská Pavla 0130012 Klub dobré zprávy 55:47 + 28:55
75. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:40 + 32:48
76. Pěnička Šimon 0180001 Jičín neregistrovaný 59:43 + 32:51
77. Vyziblo Oldřich 000 59:44 + 32:52
78. Cichra Pavel 0090002 MIKI 62:48 + 35:56
79. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 36:08
80. Pěnička Martin 0180002 Jičín neregistrovaný 63:57 + 37:05
81. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 64:03 + 37:11
82. Pucherna Marek SCP0900 OK Sparta Praha 64:45 + 37:53
83. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 38:33
84. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 67:20 + 40:28
85. Farkašová Barbora KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:18 + 47:26
86. Medunová Hana STH0955 SK Studenec 76:25 + 49:33
87. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:34 + 56:42
88. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:57 + 62:05
89. Cachová Martina 000 92:55 + 66:03
Svejštilová Radka ZAM OB TJ Sokol Žamberk DISK
Brezanik Šimon 000 DISK
T
5.60 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 39:53
2. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 40:47 + 0:54
3. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:16 + 3:23
4. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 55:04 + 15:11
5. Macháček Jiří 0080001 HO Stěžery 55:11 + 15:18
6. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 63:59 + 24:06
7. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 65:16 + 25:23
8. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 65:37 + 25:44
9. Hanzl Jaroslav 000 65:52 + 25:59
10. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 67:32 + 27:39
11. Věříš Michal . 69:24 + 29:31
12. Kubeček Lukáš 000 69:44 + 29:51
13. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:02 + 31:09
14. Jahoda Jiří 0210003 (j)Elita 73:45 + 33:52
15. Kuchyňka Pavel 000 73:46 + 33:53
16. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:37 + 35:44
17. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:56 + 38:03
18. Třešňák Miloš . 79:30 + 39:37
19. Sodomková Andrea . 83:43 + 43:50
20. Dostál Jan 000 88:04 + 48:11
21. Masák Lukáš 0210004 (j)Elita 89:03 + 49:10
22. Miksánek Petr . 90:29 + 50:36
23. Procházka Martin . 95:41 + 55:48
24. Pokorný Miroslav . 98:19 + 58:26
25. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:39 + 58:46
26. Čičovský Daniel . 109:25 + 69:32
27. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 110:02 + 70:09
28. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 111:29 + 71:36
29. Čiháková Olga 000 112:20 + 72:27
30. Šlambora Ondřej 0060001 HK 113:23 + 73:30
31. Schroitter Šimon . 115:47 + 75:54
32. Hošek Richard 000 117:24 + 77:31
33. Hrdinková Zuzana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 126:05 + 86:12
34. John Václav . 133:56 + 94:03
35. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 137:34 + 97:41
36. Čičovský Jiří . 159:32 + 119:39
37. Rosslerová Lucie . 179:52 + 139:59