Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Folbrechtová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
Protokol:
Závod proběhl v pořádku, jury se nesešla.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 17:55
2. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 19:31 + 1:36
3. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 19:56 + 2:01
4. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 20:44 + 2:49
5. Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor 22:27 + 4:32
6. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 22:52 + 4:57
7. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 24:10 + 6:15
8. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 27:34 + 9:39
9. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:02 + 15:07
10. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:38 + 23:43
Bradnová Magdalena 70001 7 Orientační klub Chrastava 24:40 + 6:45
D10L
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 20:34
2. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 25:24 + 4:50
3. Čulíková Kateřina CHA0952 OK Chrastava 31:24 + 10:50
4. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 36:27 + 15:53
5. Krejzová Jana TUR0950 OOB TJ Turnov 37:12 + 16:38
6. Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:56 + 20:22
7. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 43:41 + 23:07
8. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 23:23
9. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 51:57 + 31:23
10. Hartmannová Ann ROU1099 SKOB Roudnice nad Labem 101:28 + 80:54
D12
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:36
2. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 23:04 + 1:28
3. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 23:22 + 1:46
4. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 24:31 + 2:55
5. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 24:56 + 3:20
6. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:44 + 5:08
7. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 28:54 + 7:18
8. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 29:32 + 7:56
9. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 29:52 + 8:16
10. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 30:45 + 9:09
11. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:27 + 11:51
12. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 33:28 + 11:52
13. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 33:48 + 12:12
14. Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:33 + 13:57
15. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 36:48 + 15:12
16. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 38:27 + 16:51
17. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 38:41 + 17:05
18. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 40:41 + 19:05
19. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:18 + 21:42
20. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 43:46 + 22:10
21. Ryšavá Kateřina TJN0754 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:50 + 23:14
22. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 52:50 + 31:14
23. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 55:52 + 34:16
24. Špidlová Ester LLI0861 LOK-o Liberec 55:56 + 34:20
25. Vlčková Emílie BOR0766 OK Jiskra Nový Bor 69:50 + 48:14
26. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 90:23 + 68:47
27. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:46 + 77:10
D14
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:04
2. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 25:14 + 1:10
3. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 26:19 + 2:15
4. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 29:29 + 5:25
5. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:41 + 9:37
6. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 33:46 + 9:42
7. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:15 + 10:11
8. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:47 + 10:43
9. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 35:37 + 11:33
10. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 36:16 + 12:12
11. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:19 + 12:15
12. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 36:26 + 12:22
13. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 36:49 + 12:45
14. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:41 + 15:37
15. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 41:11 + 17:07
16. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:26 + 21:22
17. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 45:30 + 21:26
18. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 47:12 + 23:08
19. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 47:22 + 23:18
20. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 59:47 + 35:43
21. Prošková Markéta BOR0657 OK Jiskra Nový Bor 73:41 + 49:37
D16
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 28:16
2. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 29:24 + 1:08
3. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 31:02 + 2:46
4. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 34:13 + 5:57
5. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:18 + 6:02
6. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 34:52 + 6:36
7. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 36:12 + 7:56
8. Marková Hana LLI0450 LOK-o Liberec 37:10 + 8:54
9. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 38:03 + 9:47
10. Brožková Kateřina TJN0455 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:25 + 10:09
11. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:55 + 16:39
12. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:10 + 26:54
13. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 78:08 + 49:52
D18
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:27
2. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 28:17 + 1:50
3. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 29:33 + 3:06
4. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:29 + 4:02
5. Janečková Lucie TJN0157 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:18 + 8:51
6. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 36:06 + 9:39
7. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 53:07 + 26:40
D20
2.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Albrechtová Zuzana SMB0050 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D21K
2.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3642
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 31:19 3751
2. Pustaiová Zuzana TJN9650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:38 + 1:19 3603
3. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 32:54 + 1:35 3572
4. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 33:09 + 1:50 3544
5. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 35:13 + 3:54 3311
6. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 37:19 + 6:00 3074
7. Oľhavová Hana ASU9199 Magnus Orienteering 38:21 + 7:02 2958
8. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:00 + 7:41 2884
9. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 40:28 + 9:09 2719
10. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 41:08 + 9:49 2644
11. Korejčíková Dáda LLI5550 LOK-o Liberec 43:09 + 11:50 2416
12. Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha 43:25 + 12:06 2386
13. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 43:26 + 12:07 2384
14. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 45:18 + 13:59 2174
15. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 47:06 + 15:47
Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov DISK 0
Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec DISK 0
D21L
3.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 31:46 7700
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:04 + 0:18 7628
3. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 32:05 + 0:19 7624
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 32:19 + 0:33 7568
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 33:55 + 2:09 7185
6. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 33:59 + 2:13 7169
7. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 34:10 + 2:24 7125
8. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 34:22 + 2:36 7078
9. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 34:26 + 2:40 7062
10. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 35:19 + 3:33 6850
11. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 36:18 + 4:32 6615
12. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 36:26 + 4:40 6583
13. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 36:47 + 5:01 6499
14. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 37:15 + 5:29 6388
15. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 37:29 + 5:43 6332
16. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 37:59 + 6:13 6212
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 38:45 + 6:59 6029
18. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 39:23 + 7:37 5877
19. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:13 + 8:27 5678
20. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:22 + 8:36 5642
21. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 40:35 + 8:49 5590
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 41:25 + 9:39 5391
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:27 + 9:41 5383
24. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 41:43 + 9:57
25. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 10:07 5279
26. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:03 + 10:17 5239
27. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 42:19 + 10:33 5175
28. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 44:04 + 12:18 4757
29. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 44:19 + 12:33 4697
30. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 45:17 + 13:31 4465
31. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 46:28 + 14:42 4182
32. Hradcová Zuzana CHA8852 OK Chrastava 46:43 + 14:57 4122
33. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 49:53 + 18:07 3365
34. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 50:35 + 18:49 3197
35. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 52:22 + 20:36
36. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 56:23 + 24:37 1809
37. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:04 + 25:18 1646
38. Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov 67:27 + 35:41 0
D35
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 30:21
2. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 31:34 + 1:13
3. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 33:48 + 3:27
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 34:37 + 4:16
5. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 38:38 + 8:17
6. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 40:50 + 10:29
7. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 41:43 + 11:22
8. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 44:09 + 13:48
D40
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 28:42
2. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 33:10 + 4:28
3. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 33:42 + 5:00
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 36:25 + 7:43
5. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:24 + 9:42
6. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 38:26 + 9:44
7. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 39:35 + 10:53
8. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:45 + 12:03
9. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 42:00 + 13:18
10. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 42:39 + 13:57
11. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:48 + 14:06
12. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 44:46 + 16:04
13. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:43 + 17:01
14. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:01 + 17:19
15. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 46:21 + 17:39
16. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 47:46 + 19:04
17. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 51:01 + 22:19
18. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:48 + 25:06
19. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 54:03 + 25:21
20. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:29 + 25:47
21. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 54:32 + 25:50
22. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 56:46 + 28:04
23. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:39 + 35:57
24. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 65:09 + 36:27
25. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 76:34 + 47:52
26. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 77:11 + 48:29
D45
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 30:31
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 31:55 + 1:24
3. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 32:03 + 1:32
4. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 33:54 + 3:23
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:14 + 3:43
6. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 34:38 + 4:07
7. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:49 + 4:18
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 35:07 + 4:36
9. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 35:36 + 5:05
10. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:11 + 6:40
11. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 37:34 + 7:03
12. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 38:45 + 8:14
13. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:12 + 8:41
14. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 39:25 + 8:54
15. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 40:07 + 9:36
16. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 40:29 + 9:58
17. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 40:49 + 10:18
18. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 41:40 + 11:09
19. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 41:53 + 11:22
20. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 42:25 + 11:54
21. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 45:10 + 14:39
22. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 46:03 + 15:32
23. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:13 + 16:42
24. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 49:25 + 18:54
25. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 50:02 + 19:31
26. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:56 + 20:25
27. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:10 + 21:39
28. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:49 + 22:18
29. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 54:44 + 24:13
30. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:59 + 25:28
Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava DISK
D50
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 32:09
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 33:23 + 1:14
3. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 34:30 + 2:21
4. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:00 + 3:51
5. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 36:06 + 3:57
6. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 36:23 + 4:14
7. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 37:34 + 5:25
8. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:21 + 6:12
9. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:22 + 7:13
10. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 39:45 + 7:36
11. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 39:46 + 7:37
12. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:05 + 9:56
13. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 42:07 + 9:58
14. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 51:36 + 19:27
D55
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 40:36
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 41:36 + 1:00
3. Košková Vlasta LLI6351 LOK-o Liberec 43:08 + 2:32
4. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:45 + 12:09
5. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:19 + 21:43
D60
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 36:19
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 38:00 + 1:41
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:59 + 3:40
4. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 44:20 + 8:01
5. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 51:51 + 15:32
6. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 70:25 + 34:06
D65
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 35:06
2. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 38:30 + 3:24
3. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 40:41 + 5:35
4. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 41:16 + 6:10
5. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 43:21 + 8:15
6. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:19 + 12:13
7. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 54:04 + 18:58
8. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 61:32 + 26:26
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 65:15 + 30:09
10. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:39 + 30:33
11. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 93:49 + 58:43
D70
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 49:10
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 49:24 + 0:14
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 50:33 + 1:23
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 76:12 + 27:02
D75
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 50:02
2. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 90:50 + 40:48
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 15:48
2. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 17:15 + 1:27
3. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 18:34 + 2:46
4. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 19:00 + 3:12
5. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 19:20 + 3:32
6. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 19:21 + 3:33
7. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 19:44 + 3:56
8. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 23:15 + 7:27
9. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 24:46 + 8:58
10. Dadák Metoděj SPC0908 SPORTICUS team 27:24 + 11:36
11. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 27:58 + 12:10
12. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 28:53 + 13:05
13. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 29:14 + 13:26
14. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 29:56 + 14:08
15. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 31:02 + 15:14
16. Dadák Matouš SPC0921 SPORTICUS team 34:03 + 18:15
17. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 34:59 + 19:11
Bradna Vítek 70002 7 Orientační klub Chrastava 24:10 + 8:22
H10L
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 18:21
2. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 18:55 + 0:34
3. Brožek Matěj TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:58 + 0:37
4. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 21:44 + 3:23
5. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 25:45 + 7:24
6. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 27:37 + 9:16
7. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 28:03 + 9:42
8. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 10:14
9. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 30:11 + 11:50
10. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 31:06 + 12:45
11. Louda Matyáš TUR OOB TJ Turnov 32:13 + 13:52
12. Vlček Eduard BOR1008 OK Jiskra Nový Bor 33:01 + 14:40
13. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:32 + 16:11
14. Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 OK Chrastava 46:24 + 28:03
15. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 47:19 + 28:58
16. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 53:38 + 35:17
Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov DISK
H12
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 16:33
2. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 19:59 + 3:26
3. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 20:01 + 3:28
4. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 20:19 + 3:46
5. Zajger David TUR0703 OOB TJ Turnov 23:15 + 6:42
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 24:26 + 7:53
7. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:06 + 9:33
8. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 26:31 + 9:58
9. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:39 + 11:06
10. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 28:17 + 11:44
11. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 28:54 + 12:21
12. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 29:18 + 12:45
13. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 29:25 + 12:52
14. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 30:21 + 13:48
15. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:12 + 15:39
16. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:22 + 15:49
17. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:12 + 17:39
18. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 34:50 + 18:17
19. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 37:01 + 20:28
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:24 + 20:51
21. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:03 + 24:30
22. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 41:13 + 24:40
23. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 41:19 + 24:46
24. Putík Martin VLI0706 Slavia Liberec orienteering 42:14 + 25:41
25. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 43:20 + 26:47
26. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 44:28 + 27:55
27. Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava 47:14 + 30:41
28. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 47:17 + 30:44
29. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:35 + 32:02
30. Vacek Ondřej BOR0708 OK Jiskra Nový Bor 50:37 + 34:04
31. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:20 + 38:47
32. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 56:36 + 40:03
33. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 77:07 + 60:34
H14
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 25:38
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:58 + 1:20
3. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 31:35 + 5:57
4. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 32:23 + 6:45
5. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 33:57 + 8:19
6. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:02 + 9:24
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 35:04 + 9:26
8. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:28 + 9:50
9. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 40:47 + 15:09
10. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:44 + 23:06
11. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 49:10 + 23:32
12. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 50:05 + 24:27
13. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 52:07 + 26:29
14. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 52:36 + 26:58
15. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 52:46 + 27:08
16. Mužíček Martin KUL0501 KOB Ústí nad Labem 54:43 + 29:05
17. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 59:02 + 33:24
18. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 59:31 + 33:53
19. Hejna Štěpán LLI0602 LOK-o Liberec 65:13 + 39:35
20. Jakša David DOK0500 OK Doksy 70:10 + 44:32
H16
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:46
2. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 29:54 + 1:08
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:45 + 2:59
4. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:05 + 4:19
5. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 37:34 + 8:48
6. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:46 + 19:00
7. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:42 + 30:56
8. Kraus Jakub LTP0303 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:29 + 34:43
9. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 73:21 + 44:35
10. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 76:05 + 47:19
11. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 76:18 + 47:32
H18
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 26:13
2. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 28:14 + 2:01
3. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 35:53 + 9:40
4. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 38:27 + 12:14
5. Krupka Štěpán CHA0201 OK Chrastava 56:42 + 30:29
H21K
3.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2700
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 42:42 2813
2. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:06 + 2:24 2667
3. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:52 + 3:10 2621
4. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 47:53 + 5:11 2499
5. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:00 + 7:18 2370
6. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 59:07 + 16:25 1818
7. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:41 + 32:59 814
Zatloukal Václav TUR8703 OOB TJ Turnov DISK 0
H21L
5.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8271
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:06 8275
2. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 33:07 + 0:01 8271
3. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 33:08 + 0:02 8266
4. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 35:22 + 2:16 7709
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 38:17 + 5:11 6980
6. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 38:20 + 5:14 6968
7. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:44 + 5:38 6868
8. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 38:59 + 5:53 6805
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 39:05 + 5:59 6780
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 39:49 + 6:43 6597
10. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 39:49 + 6:43 6597
12. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 40:09 + 7:03 6514
13. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 40:40 + 7:34 6385
14. Šmol David DOK0100 OK Doksy 40:43 + 7:37 6373
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 40:52 + 7:46 6335
16. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 41:14 + 8:08 6244
17. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 41:28 + 8:22 6185
18. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:45 + 8:39 6114
19. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 42:13 + 9:07 5998
20. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 42:50 + 9:44 5844
21. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 43:06 + 10:00 5777
22. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 44:29 + 11:23 5432
23. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:46 + 11:40 5361
24. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 44:49 + 11:43 5349
25. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 45:17 + 12:11 5232
26. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 45:45 + 12:39 5116
27. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 45:57 + 12:51 5066
28. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 45:58 + 12:52 5061
29. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 46:58 + 13:52 4812
30. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 47:54 + 14:48 4579
31. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:27 + 16:21 4191
32. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 49:32 + 16:26 4171
33. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 50:05 + 16:59 4033
34. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:25 + 17:19 3950
35. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 50:35 + 17:29 3908
36. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:39 + 17:33 3892
37. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 51:25 + 18:19 3700
38. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 51:31 + 18:25 3675
39. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 53:02 + 19:56 3297
40. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 54:10 + 21:04 3014
41. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 57:09 + 24:03 2268
42. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 59:35 + 26:29 1661
43. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 59:56 + 26:50 1573
44. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:08 + 28:02 1274
45. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:39 + 28:33 1145
46. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 64:05 + 30:59 537
47. David Tomáš 90001 9 ROB Liberec 66:06 + 33:00
48. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 94:56 + 61:50 0
Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 31:07
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 31:08 + 0:01
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 33:24 + 2:17
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 35:52 + 4:45
5. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 37:28 + 6:21
6. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 38:35 + 7:28
7. Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 40:31 + 9:24
8. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 41:34 + 10:27
9. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 43:48 + 12:41
10. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 46:29 + 15:22
11. Kunc Filip TJN8201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:46 + 15:39
12. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 47:21 + 16:14
13. Kasse Jakub 50001 5 HO Jurije Gagarina 49:04 + 17:57
14. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:11 + 18:04
15. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:42 + 18:35
16. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 52:50 + 21:43
17. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 58:25 + 27:18
H40
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:43
2. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 37:47 + 0:04
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 39:55 + 2:12
4. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 40:01 + 2:18
5. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 41:34 + 3:51
6. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 41:52 + 4:09
7. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:21 + 7:38
8. Štěrba Jan CHA7606 OK Chrastava 45:41 + 7:58
9. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 47:08 + 9:25
10. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 47:35 + 9:52
11. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 48:32 + 10:49
12. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 49:59 + 12:16
13. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 50:03 + 12:20
14. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 51:09 + 13:26
15. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 51:23 + 13:40
16. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 51:53 + 14:10
17. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 52:06 + 14:23
18. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:53 + 17:10
19. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 58:05 + 20:22
20. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 87:38 + 49:55
Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering DISK
H45
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 29:05
2. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 30:54 + 1:49
3. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 31:41 + 2:36
4. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 31:53 + 2:48
5. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 32:53 + 3:48
6. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 33:13 + 4:08
7. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 33:49 + 4:44
8. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:37 + 5:32
9. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 35:09 + 6:04
10. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 35:10 + 6:05
11. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:43 + 6:38
12. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 36:19 + 7:14
13. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 37:08 + 8:03
14. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:12 + 8:07
15. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 38:28 + 9:23
16. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 38:49 + 9:44
17. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 38:54 + 9:49
18. Müller Kai 80001 8 SBB 39:39 + 10:34
19. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:03 + 10:58
20. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 40:09 + 11:04
21. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:42 + 11:37
22. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:55 + 11:50
23. Tomandl Jan 11 Ner 41:30 + 12:25
24. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:01 + 12:56
25. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 43:08 + 14:03
26. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:33 + 15:28
27. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:48 + 15:43
28. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:58 + 15:53
29. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 45:22 + 16:17
30. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:49 + 16:44
31. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 49:56 + 20:51
32. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 50:24 + 21:19
33. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:15 + 22:10
34. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 51:42 + 22:37
35. Hnát Miroslav ROU71xx SKOB Roudnice nad Labem 55:14 + 26:09
36. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 65:59 + 36:54
37. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 69:00 + 39:55
38. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 74:48 + 45:43
Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk DISK
Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering DISK
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 32:18
2. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:27 + 2:09
3. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 39:56 + 7:38
4. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 42:03 + 9:45
5. Veselý Pavel TUV6901 SOK TJ Turnov 42:11 + 9:53
6. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 45:52 + 13:34
7. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 46:32 + 14:14
8. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 52:14 + 19:56
9. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:23 + 22:05
10. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:39 + 23:21
11. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 60:48 + 28:30
12. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 64:44 + 32:26
H55
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 32:05
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 35:34 + 3:29
3. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 37:29 + 5:24
4. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 41:28 + 9:23
5. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 42:05 + 10:00
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 45:01 + 12:56
7. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 47:18 + 15:13
8. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 48:08 + 16:03
9. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:03 + 17:58
10. Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec 56:24 + 24:19
11. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:17 + 27:12
12. Kavalek Miroslav CHA6300 OK Chrastava 59:18 + 27:13
13. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 76:22 + 44:17
H60
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 34:10
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 34:19 + 0:09
3. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 34:37 + 0:27
4. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 34:58 + 0:48
5. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 35:40 + 1:30
6. Hoidekr Pavel LLI5901 LOK-o Liberec 35:55 + 1:45
7. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 36:36 + 2:26
8. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:09 + 6:59
9. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:58 + 9:48
10. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 45:27 + 11:17
11. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:08 + 18:58
12. Albrecht Miloslav SMB5901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:38 + 21:28
13. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:27 + 48:17
H65
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 31:14
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 32:22 + 1:08
3. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 38:42 + 7:28
4. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 46:19 + 15:05
5. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 46:54 + 15:40
6. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 48:17 + 17:03
7. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 50:03 + 18:49
8. Juřina Robert FYD4901 Jizerský klub OB Frýdlant 54:26 + 23:12
9. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 62:06 + 30:52
10. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 62:25 + 31:11
11. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 72:30 + 41:16
12. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 78:19 + 47:05
H70
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 32:02
2. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 34:42 + 2:40
3. Peterka Josef LLI4702 LOK-o Liberec 35:06 + 3:04
4. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:15 + 4:13
5. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 37:48 + 5:46
6. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 38:50 + 6:48
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:17 + 9:15
8. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 46:15 + 14:13
9. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 54:18 + 22:16
10. Beránek Petr STB4900 TJ Stadion Nový Bor 55:02 + 23:00
11. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 73:16 + 41:14
H75
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 39:31
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 43:38 + 4:07
3. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 48:12 + 8:41
4. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:34 + 10:03
5. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 50:47 + 11:16
6. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:11 + 21:40
Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov DISK
H80
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 42:07
HDR
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 21:27
2. Procházková Sára TUV1250 SOK TJ Turnov 21:35 + 0:08
3. Kohout Michael 11 Ner 21:48 + 0:21
4. Maděrová Klárka VLI Slavia Liberec orienteering 21:49 + 0:22
5. Dušková Denisa TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:03 + 0:36
6. Votava Jan 30002 3 DSVJ 23:04 + 1:37
7. Kohoutová Edita 11 Ner 24:24 + 2:57
8. Moučka Ondřej TJN1006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:12 + 3:45
9. Vozková Veronika 11 Ner 25:14 + 3:47
10. Ryšavá Anežka TJN1054 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:48 + 4:21
11. Veselá Karolína BOR OK Jiskra Nový Bor 26:26 + 4:59
12. Guida Sebastian 11 Ner 27:04 + 5:37
13. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:53 + 6:26
14. Kasse Jakub 50003 5 HO Jurije Gagarina 28:12 + 6:45
15. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 28:30 + 7:03
16. Bělecký Jan 11 Ner 29:50 + 8:23
16. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 29:50 + 8:23
18. Kubík Tomáš LLI1208 LOK-o Liberec 30:51 + 9:24
19. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 31:00 + 9:33
20. Bořkovec Matěj 11 Ner 31:13 + 9:46
21. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 31:32 + 10:05
22. Kutáková Hana TJN1056 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:02 + 10:35
23. Čefo Dominik LIT0902 KOB Litvínov 32:06 + 10:39
24. Špidla Josef LLI1206 LOK-o Liberec 32:50 + 11:23
25. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 33:38 + 12:11
26. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 34:09 + 12:42
27. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 35:08 + 13:41
28. Oravcová Amálie TJNxx50 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:27 + 14:00
29. Špidlová Hana 11 Ner 35:28 + 14:01
30. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 35:53 + 14:26
31. Kasse Matej 50002 5 HO Jurije Gagarina 36:07 + 14:40
32. Kunc Vojtěch 11 Ner 36:30 + 15:03
33. Kunc Jakub LLI1203 LOK-o Liberec 37:22 + 15:55
34. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 38:46 + 17:19
35. Kubíková Markéta LLI1052 LOK-o Liberec 39:33 + 18:06
36. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 40:50 + 19:23
37. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 41:00 + 19:33
38. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 41:56 + 20:29
39. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 42:11 + 20:44
40. Průšková Veronika STB1352 TJ Stadion Nový Bor 42:47 + 21:20
41. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 52:51 + 31:24
42. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 67:10 + 45:43
Beneš Max 11 Ner DISK
Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha DISK
P
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Begoc Ronan 11 Ner 26:15
2. Hájková Stanislava 11 Ner 28:34 + 2:19
3. Švarc Lukáš 11 Ner 32:16 + 6:01
4. Vokušová Tereza TJN0454 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:46 + 6:31
5. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 33:57 + 7:42
6. Linhartová Martina 10001 1 Vlaštovka 34:49 + 8:34
7. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 34:56 + 8:41
8. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 36:25 + 10:10
9. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 36:35 + 10:20
10. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 40:13 + 13:58
11. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 40:47 + 14:32
12. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 41:39 + 15:24
13. Kubíková Lenka LLI8050 LOK-o Liberec 42:49 + 16:34
14. Grabmuller KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:13 + 16:58
15. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 44:07 + 17:52
16. Kmínek Jan NNN Neregistrovaní 44:22 + 18:07
17. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:07 + 18:52
18. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 45:12 + 18:57
18. Pokorná Marcela 11 Ner 45:12 + 18:57
20. Kottíková Pavlína TJN7751 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:28 + 19:13
21. Peterová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 47:00 + 20:45
22. Matoušková Petra 11 Ner 47:43 + 21:28
23. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 47:48 + 21:33
24. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:39 + 22:24
25. Nový Jiří CHA5600 OK Chrastava 50:16 + 24:01
26. Čečerle Gabriela VLI Slavia Liberec orienteerin 54:05 + 27:50
27. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 56:16 + 30:01
28. Koutná Amálie BOR OK Jiskra Nový Bor 59:56 + 33:41
29. Šírová Anna VLI Slavia Liberec orienteerin 63:20 + 37:05
30. Špidlová Andrea LLI LOK-o Liberec 66:24 + 40:09
31. Jelínek Pavel LTP6808 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:39 + 45:24
32. Davidová Beatrice RUM ZOOB Rumburk 72:18 + 46:03
33. Horáček Tomáš JEN7700 OB Jenišovice 75:17 + 49:02
34. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 76:18 + 50:03
35. Tomek Martin 110001 11 Ner 83:46 + 57:31
36. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:33 + 64:18
37. Chmelová Veronika LTP0552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:48 + 64:33
38. Švandová Tereza 11 Ner 91:51 + 65:36
Kunášek Martin 11 Ner DISK
T
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Leoš TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:05
2. Vokál Vojtěch CHA7980 OK Chrastava 31:36 + 3:31
3. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 32:12 + 4:07
4. Čečerle Lukáš VLI Slavia Liberec orienteerin 33:21 + 5:16
5. Votava David 30001 3 DSVJ 35:22 + 7:17
6. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 39:19 + 11:14
7. Šklíba Jaromír 11 Ner 39:40 + 11:35
8. Pavelková Zuzana 10 Liberec Gagarinova 39:59 + 11:54
9. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 40:56 + 12:51
10. Pražák Michal 11 Ner 41:15 + 13:10
11. Doňar Roman STB TJ Stadion Nový Bor 44:39 + 16:34
12. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 45:07 + 17:02
13. Jukláček Jakub 10 Liberec Gagarinova 45:21 + 17:16
14. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:13 + 18:08
15. Košek Ladislav LLI5903 LOK-o Liberec 46:45 + 18:40
16. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 48:31 + 20:26
17. Kunc Tomáš LLI7800 LOK-o Liberec 50:29 + 22:24
18. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:35 + 23:30
19. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:44 + 24:39
20. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 52:59 + 24:54
21. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:14 + 28:09
22. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:49 + 28:44
23. Živcová Pavlína DLT6651 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:50 + 28:45
24. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 57:22 + 29:17
25. Janečková Lenka TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:31 + 32:26
26. Karafiátová Lucie 40001 4 Karafiáti 61:52 + 33:47
27. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 63:55 + 35:50
28. Šírová Jana VLI Slavia Liberec orienteering 81:57 + 53:52
29. Šírová Marie VLI Slavia Liberec orienteering 82:03 + 53:58
Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering DISK
Přichystal Pavel 11 Ner DISK