Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Frýdlant
Pořadatel:
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Mapa:
Harta Nad Tunelem
Ředitel závodu:
Havel Jiří
Hlavní rozhodčí:
Juřina Robert
Stavitel tratí:
Mráz Jaromír
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí, bez zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
1.90 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 15:11
2. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 15:20 + 0:09
3. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 17:05 + 1:54
4. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 18:02 + 2:51
5. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 18:03 + 2:52
6. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:38 + 3:27
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 18:46 + 3:35
8. Straková Kateřina CHA1000 C OK Chrastava 22:39 + 7:28
9. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 25:50 + 10:39
D10L
2.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 16:15
2. Paterek Hanna 1VP0950 HKS Azymut Mochy 17:45 + 1:30
3. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:02 + 3:47
4. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:47 + 4:32
5. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 20:48 + 4:33
6. Gorzelniak Zofia 1VP1050 HKS Azymut Mochy 23:18 + 7:03
7. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 24:12 + 7:57
8. Kulka Kornelia 19P1001 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 26:11 + 9:56
9. holky Frýdlant NNN Neregistrovaní 33:07 + 16:52
D12
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 23:27
2. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:26 + 0:59
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 26:11 + 2:44
4. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 28:21 + 4:54
5. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 4:55
6. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 30:32 + 7:05
7. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 30:48 + 7:21
8. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 31:33 + 8:06
9. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 8:12
10. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 32:02 + 8:35
11. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 10:08
12. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 34:50 + 11:23
13. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:29 + 12:02
14. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:30 + 13:03
15. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:54 + 13:27
16. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 37:17 + 13:50
17. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 37:58 + 14:31
18. Halewicz Julia 19P0751 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 38:46 + 15:19
19. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 39:35 + 16:08
20. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 40:28 + 17:01
21. Szeliga Sonia 19P0753 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 41:40 + 18:13
22. Roman Oliwia 19P0755 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 45:49 + 22:22
23. Šlínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 49:35 + 26:08
24. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 49:38 + 26:11
25. Nikołajuk Maja 19P0754 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 51:27 + 28:00
26. Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:03 + 29:36
27. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 59:44 + 36:17
28. Špidlová Ester LLI0861 C LOK-o Liberec 62:48 + 39:21
29. Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 67:16 + 43:49
Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Antonínová Ema TJN0661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:06 + 55:39
D14
3.70 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:12
2. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 37:31 + 1:19
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 40:12 + 4:00
4. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:13 + 4:01
5. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:05 + 4:53
6. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:28 + 5:16
7. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 44:17 + 8:05
8. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 46:15 + 10:03
9. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:53 + 10:41
10. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:50 + 11:38
11. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 49:57 + 13:45
12. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 50:47 + 14:35
13. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 51:17 + 15:05
14. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 54:00 + 17:48
15. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:49 + 19:37
16. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 63:43 + 27:31
17. Murek Emilia 1VP0651 HKS Azymut Mochy 70:03 + 33:51
18. Szmyt Aleksandra 1VP0653 HKS Azymut Mochy 72:32 + 36:20
19. Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 72:33 + 36:21
20. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 78:35 + 42:23
21. Kulka Wiktoria 19P0552 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 79:58 + 43:46
22. Pirklová Michaela KUL0650 C KOB Ústí nad Labem 82:24 + 46:12
Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník DISK
D16
4.40 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 42:12
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 43:09 + 0:57
3. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:56 + 6:44
4. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 49:21 + 7:09
5. Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:27 + 7:15
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 51:10 + 8:58
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 51:49 + 9:37
8. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 54:48 + 12:36
9. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 61:37 + 19:25
10. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 62:12 + 20:00
11. Marková Hana LLI0450 B LOK-o Liberec 63:40 + 21:28
12. Kapska Nina 1VP0451 HKS Azymut Mochy 79:06 + 36:54
13. Skrzypczak Marika 1VP0452 HKS Azymut Mochy 89:23 + 47:11
D18
5.30 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 62:46
2. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:20 + 7:34
3. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 82:26 + 19:40
4. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 90:38 + 27:52
Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering DISK
D21K
4.70 km, 110 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 62:31
2. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 66:32 + 4:01
3. Karafiátová Lucka BOR OK Jiskra Nový Bor 83:48 + 21:17
D21L
6.60 km, 160 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6585
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 60:58 6737
2. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 62:45 + 1:47 6548
3. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 63:29 + 2:31 6471
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 66:53 + 5:55 6112
5. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 69:17 + 8:19 5859
6. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 74:37 + 13:39 5296
7. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 76:29 + 15:31
8. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 79:38 + 18:40 4767
9. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 81:13 + 20:15 4600
10. Kurková Martina SMR8850 C SNS Smržovka 82:39 + 21:41 4448
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:32 + 25:34 4038
12. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 92:58 + 32:00 3360
13. Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:00 + 39:02 2617
D35
5.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 75:18
2. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 75:48 + 0:30
3. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 76:51 + 1:33
4. Jakubská Jitka RRMM 8108 NNN neregistrovaný 90:57 + 15:39
D40
4.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paterek Honorata 1VP7450 HKS Azymut Mochy 45:28
2. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 48:25 + 2:57
3. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 48:35 + 3:07
4. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 50:42 + 5:14
5. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 52:01 + 6:33
6. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:40 + 8:12
7. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 58:07 + 12:39
8. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:37 + 13:09
9. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 60:32 + 15:04
10. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 61:40 + 16:12
11. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 64:30 + 19:02
12. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:08 + 19:40
13. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:02 + 20:34
14. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 70:42 + 25:14
15. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 72:41 + 27:13
16. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 76:58 + 31:30
17. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 78:29 + 33:01
18. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 79:16 + 33:48
19. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:19 + 33:51
20. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 92:16 + 46:48
21. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:02 + 47:34
22. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 100:30 + 55:02
23. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 102:36 + 57:08
Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
4.20 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 41:14
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 0:20
3. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 50:19 + 9:05
4. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 54:40 + 13:26
5. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 54:41 + 13:27
6. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:16 + 18:02
7. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 60:17 + 19:03
8. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 62:26 + 21:12
9. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 63:41 + 22:27
10. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 66:43 + 25:29
11. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:49 + 32:35
12. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:53 + 36:39
13. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 79:42 + 38:28
14. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:36 + 47:22
D50
4.00 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 47:14
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 49:27 + 2:13
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 49:58 + 2:44
4. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 51:07 + 3:53
5. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 51:52 + 4:38
6. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 52:40 + 5:26
7. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 52:55 + 5:41
8. Žihlová Lucie LLI6952 C LOK-o Liberec 109:25 + 62:11
D55
3.70 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 53:08
2. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 61:47 + 8:39
3. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:24 + 17:16
4. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 76:28 + 23:20
D60
3.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 47:41
2. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 56:28 + 8:47
3. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 72:36 + 24:55
4. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 82:33 + 34:52
D65
3.20 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 50:20
2. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 56:29 + 6:09
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 59:59 + 9:39
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 62:06 + 11:46
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 62:48 + 12:28
D70
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 64:19
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 69:03 + 4:44
3. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 69:47 + 5:28
D75
2.60 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 62:48
H10
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 11:33
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:48 + 0:15
3. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 12:56 + 1:23
4. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 13:21 + 1:48
5. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 13:55 + 2:22
6. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 14:52 + 3:19
7. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 15:02 + 3:29
8. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 15:08 + 3:35
9. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 15:41 + 4:08
10. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 16:23 + 4:50
11. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 16:42 + 5:09
12. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 18:28 + 6:55
13. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 18:39 + 7:06
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec DISK
H10L
2.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 14:09
2. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 14:37 + 0:28
3. Franc Julian 1VP1000 HKS Azymut Mochy 15:29 + 1:20
4. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 15:54 + 1:45
5. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 16:36 + 2:27
6. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:56 + 7:47
7. Jakubský Pavel RRM1106 NNN neregistrovaný 29:22 + 15:13
8. Jakubský FIlip RRMM1303 NNN neregistrovaný 35:24 + 21:15
9. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 37:28 + 23:19
10. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 114:15 + 100:06
Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
2.40 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 19:25
2. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:39 + 0:14
3. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 19:50 + 0:25
3. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 19:50 + 0:25
5. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 20:29 + 1:04
6. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:18 + 1:53
7. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 23:09 + 3:44
7. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 23:09 + 3:44
9. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 26:10 + 6:45
10. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 26:41 + 7:16
11. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 27:30 + 8:05
12. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 28:19 + 8:54
13. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 8:57
14. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 29:55 + 10:30
15. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 30:41 + 11:16
16. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 32:15 + 12:50
17. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:28 + 13:03
18. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 35:56 + 16:31
19. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 35:59 + 16:34
20. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 37:53 + 18:28
21. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 38:32 + 19:07
22. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 45:01 + 25:36
23. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 55:21 + 35:56
H14
4.50 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:48
2. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 41:25 + 1:37
3. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 46:05 + 6:17
4. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 49:28 + 9:40
5. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 49:43 + 9:55
6. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 50:08 + 10:20
7. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 50:23 + 10:35
8. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 51:08 + 11:20
9. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 51:39 + 11:51
10. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 52:55 + 13:07
11. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:51 + 14:03
12. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 60:56 + 21:08
13. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 61:04 + 21:16
14. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:56 + 22:08
15. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:46 + 26:58
16. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 76:51 + 37:03
17. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 79:27 + 39:39
18. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 85:15 + 45:27
19. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 121:48 + 82:00
Dwojak Gracjan 19P0602 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
H16
5.60 km, 163 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:59
2. Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 43:12 + 0:13
3. Paterek Mikołaj 1VP0300 HKS Azymut Mochy 45:24 + 2:25
4. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:22 + 6:23
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:41 + 10:42
6. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:09 + 12:10
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:20 + 13:21
8. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:04 + 15:05
9. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 60:57 + 17:58
10. Mašek Matěj BOR0410 B OK Jiskra Nový Bor 79:33 + 36:34
11. Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 45:38
12. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 97:29 + 54:30
13. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 123:17 + 80:18
14. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 129:33 + 86:34
H18
6.60 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:38
2. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:51 + 2:13
3. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 75:12 + 4:34
4. Seidel Nikodem 1VP0100 HKS Azymut Mochy 77:08 + 6:30
5. Grobelny Alex 1VP0200 HKS Azymut Mochy 84:40 + 14:02
6. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 91:34 + 20:56
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
H20
6.80 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cupryś Gracjan 1VP0101 HKS Azymut Mochy 58:08
Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H21K
5.40 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Spazierer Filip 40001 4 Nejdek 45:30
2. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 63:50 + 18:20
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H21L
7.40 km, 190 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6580
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 57:39 6702
2. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:13 + 1:34 6527
3. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 59:22 + 1:43 6510
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 60:31 + 2:52 6381
5. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 68:18 + 10:39 5509
6. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 69:49 + 12:10 5339
7. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 71:44 + 14:05 5125
8. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 74:29 + 16:50 4817
9. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 75:02 + 17:23 4755
10. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 77:34 + 19:55 4471
11. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 80:28 + 22:49 4147
12. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 88:49 + 31:10 3211
13. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 94:54 + 37:15 2530
Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
H35
6.70 km, 210 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 66:41
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 67:15 + 0:34
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 67:40 + 0:59
4. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 69:43 + 3:02
5. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:45 + 4:04
6. Kašše Jakub H.O. Jurina Gagarina 81:02 + 14:21
7. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 83:53 + 17:12
8. Gorzelniak Karol 1VP8300 HKS Azymut Mochy 84:02 + 17:21
9. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 84:12 + 17:31
H40
6.30 km, 175 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 58:01
2. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 58:55 + 0:54
3. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:50 + 4:49
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 65:11 + 7:10
5. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 66:22 + 8:21
6. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 66:35 + 8:34
7. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 67:21 + 9:20
8. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:46 + 14:45
9. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:37 + 16:36
10. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 75:04 + 17:03
11. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 75:57 + 17:56
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 76:36 + 18:35
13. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 77:21 + 19:20
14. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 78:09 + 20:08
15. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 81:11 + 23:10
16. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 84:19 + 26:18
17. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 87:37 + 29:36
18. Jakubský Ondřej RRMM7712 NNN neregistrovaný 88:16 + 30:15
19. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 89:09 + 31:08
20. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 92:43 + 34:42
21. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 105:35 + 47:34
H45
5.70 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:17
2. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 51:49 + 2:32
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 53:03 + 3:46
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 54:42 + 5:25
5. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 55:18 + 6:01
6. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 55:25 + 6:08
7. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 56:16 + 6:59
8. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 61:25 + 12:08
9. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 61:45 + 12:28
10. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 64:57 + 15:40
11. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:55 + 18:38
12. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 68:43 + 19:26
13. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 69:50 + 20:33
14. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 73:29 + 24:12
15. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 73:51 + 24:34
16. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 79:55 + 30:38
17. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 81:22 + 32:05
18. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 83:30 + 34:13
19. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:27 + 37:10
20. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 94:03 + 44:46
21. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 111:38 + 62:21
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H50
4.80 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 42:38
2. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:40 + 9:02
3. Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 53:00 + 10:22
4. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 55:21 + 12:43
5. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:02 + 13:24
6. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:18 + 14:40
7. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 62:10 + 19:32
8. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 63:28 + 20:50
9. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 63:36 + 20:58
10. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 64:39 + 22:01
11. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 64:41 + 22:03
12. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 70:02 + 27:24
13. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 84:45 + 42:07
H55
4.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 40:48
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 42:52 + 2:04
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 43:52 + 3:04
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 46:46 + 5:58
5. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 47:52 + 7:04
6. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 48:34 + 7:46
7. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 75:51 + 35:03
H60
4.20 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 51:31
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 51:58 + 0:27
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:58 + 3:27
4. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:28 + 11:57
5. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 68:40 + 17:09
6. Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 80:55 + 29:24
H65
3.60 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 34:17
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 40:17 + 6:00
3. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 43:39 + 9:22
4. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 44:10 + 9:53
5. Telecký Marrtin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 46:01 + 11:44
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 50:42 + 16:25
7. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 56:40 + 22:23
8. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 57:02 + 22:45
9. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 57:07 + 22:50
10. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 80:09 + 45:52
Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín DISK
H70
3.40 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 42:55
2. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 44:02 + 1:07
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 45:10 + 2:15
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 49:53 + 6:58
5. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 50:13 + 7:18
6. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 60:53 + 17:58
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 64:04 + 21:09
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 71:22 + 28:27
9. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 135:56 + 93:01
H75
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 67:54
Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H80
2.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 42:18
Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor DISK
HDR
2.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 16:20
2. Winkler Matyáš NNN Neregistrovaní 16:35 + 0:15
3. Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 16:38 + 0:18
4. Štrynková Nina STB1251 C TJ Stadion Nový Bor 17:17 + 0:57
5. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 17:52 + 1:32
6. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 18:01 + 1:41
7. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 18:03 + 1:43
8. Kohoutová Edita NNN Neregistrovaní 18:04 + 1:44
9. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 18:07 + 1:47
10. Kohout Michael NNN Neregistrovaní 18:16 + 1:56
11. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 18:23 + 2:03
12. Gracias Filip STB1200 C TJ Stadion Nový Bor 19:01 + 2:41
13. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 19:32 + 3:12
14. Kašše Jakub H.O. Jurina Gagarina 19:45 + 3:25
15. Kašše Matěj H.O. Jurina Gagarina 19:55 + 3:35
16. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 22:08 + 5:48
17. Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 22:16 + 5:56
18. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 22:59 + 6:39
19. Berglová Amálie TJP1450 C TJ Sokol Troja 24:18 + 7:58
20. Pražák Jachym NN NNN neregistrovaný 24:19 + 7:59
21. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 25:04 + 8:44
22. Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 25:17 + 8:57
23. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 25:32 + 9:12
24. Harazinová Kateřina VLI1255 C Slavia Liberec orienteering 26:09 + 9:49
25. Špidla Josef LLI1206 C LOK-o Liberec 27:31 + 11:11
26. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 27:57 + 11:37
27. Paroulek Bartoloměh LLI1400 C LOK-o Liberec 30:54 + 14:34
28. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 32:16 + 15:56
29. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 33:19 + 16:59
30. Tyrala Adam FYD Jizerský klub OB Frýdlant 38:01 + 21:41
31. Křivánková Adéla NNN Neregistrovaní 41:51 + 25:31
32. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 54:57 + 38:37
33. Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 56:16 + 39:56
34. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 76:00 + 59:40
Trávníček Matěj VLI Slavia Liberec orienteering DISK
P
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Pavel NNN Neregistrovaní 19:35
2. Žaneta Holečková NNN Neregistrovaní 21:50 + 2:15
3. Pech Richard 62X6400 Och421X 21:55 + 2:20
4. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 23:34 + 3:59
5. Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 26:04 + 6:29
6. Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:21 + 6:46
7. Votavova Světlana 10001 1 DSVJ 26:43 + 7:08
8. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 26:52 + 7:17
9. Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 27:03 + 7:28
10. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 27:16 + 7:41
11. Gomolák Jan CHA7605 C OK Chrastava 27:19 + 7:44
12. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 28:30 + 8:55
13. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 29:03 + 9:28
14. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 29:46 + 10:11
15. Kunášek Martin VLI7405 Slavia Liberec orienteering 30:28 + 10:53
16. Vlčková Petra BOR7859 C OK Jiskra Nový Bor 30:39 + 11:04
17. Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 31:04 + 11:29
18. Macharová Michaela BOR OK Jiskra Nový Bor 31:30 + 11:55
19. Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 32:22 + 12:47
20. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 32:24 + 12:49
21. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 33:50 + 14:15
22. Pechová Helena 62X7250 Och421X 34:50 + 15:15
23. Řezáčová Lucie VLI0450 C Slavia Liberec orienteering 35:16 + 15:41
24. Závětová Lucie NNN Neregistrovaní 37:00 + 17:25
25. Hrůzková Jana 30001 3 šenováci 44:06 + 24:31
26. Mülleová Michaela NNN Neregistrovaní 47:08 + 27:33
27. Špidlová Andrea LLI LOK-o Liberec 50:06 + 30:31
28. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 80:37 + 61:02
29. Svobodová Pavla NNN Neregistrovaní 90:48 + 71:13
30. Matějčíková Dana NNN Neregistrovaní 135:54 + 116:19
Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha DISK
T
5.80 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobinski Adrian 88P MKS Paulinum Jelenia Góra 54:29
2. Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 61:34 + 7:05
3. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 68:36 + 14:07
4. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:44 + 16:15
5. Marek Martin LLI7000 C LOK-o Liberec 71:13 + 16:44
6. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 75:41 + 21:12
7. Hejčl Aleš KUL KOB Ústí nad Labem 77:23 + 22:54
8. Juklíček Jakub 20001 2 ZuKuŠi 78:07 + 23:38
9. Juklíčková Zuzana 20002 2 ZuKuŠi 81:21 + 26:52
10. Týfa Lukáš NNN Neregistrovaní 81:30 + 27:01
11. Paterek Tomasz 1VP7900 HKS Azymut Mochy 87:27 + 32:58
12. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 88:49 + 34:20
13. Paroulková Iva LLI7151 C LOK-o Liberec 90:11 + 35:42
14. Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 90:41 + 36:12
15. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:54 + 40:25
16. Špidla Kryštof LLI7608 C LOK-o Liberec 106:32 + 52:03
17. Nová Eva NNN Neregistrovaní 107:13 + 52:44
18. Kohoutová Erika NNN Neregistrovaní 115:27 + 60:58
Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK