Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Krásná Lípa
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Mapa:
Krásná Lípa Z, 1:4 000
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Babický Tomáš - R2
Protokol:
Na základě námitky byla dodatečně disk Benešová Radka VLI7653 D40 za nedodržení startovního intervalu. Ve výsledkových mezičasech jsou proto i chybně uvedeny mezičasy u Tomáškové Radky TUV7851, nešlo opravit. Pro závod byla použita mapa bez tisku základních vrstevnic, protest nebyl podán. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Nebyl hlášen žádný úraz.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
0.90 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 6:39
2. Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7:00 + 0:21
3. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:16 + 1:37
4. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 10:01 + 3:22
5. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 10:21 + 3:42
6. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:36 + 5:57
7. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 13:36 + 6:57
8. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 17:24 + 10:45
9. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 18:09 + 11:30
10. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 22:54 + 16:15
D10L
3.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 8:46
2. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 10:03 + 1:17
3. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12 + 1:26
4. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 17:22 + 8:36
5. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 28:24 + 19:38
D12
1.20 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 7:43
2. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 7:53 + 0:10
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 7:58 + 0:15
4. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 8:11 + 0:28
5. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 8:30 + 0:47
6. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:40 + 0:57
7. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 8:44 + 1:01
8. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:08 + 1:25
9. Vondráčková Alžběta DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 9:27 + 1:44
10. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:26 + 2:43
11. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 10:43 + 3:00
12. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 11:36 + 3:53
13. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 11:42 + 3:59
14. Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 11:54 + 4:11
15. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 12:29 + 4:46
16. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 13:00 + 5:17
17. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 13:31 + 5:48
18. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 15:14 + 7:31
19. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 15:41 + 7:58
20. Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 15:51 + 8:08
21. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 15:58 + 8:15
22. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 16:59 + 9:16
23. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 21:01 + 13:18
Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 18:29 + 10:46
D14
1.70 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56
2. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 12:37 + 0:41
3. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:15 + 1:19
4. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:36 + 1:40
5. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 13:50 + 1:54
6. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:17 + 2:21
7. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:33 + 3:37
8. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 15:40 + 3:44
9. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:09 + 4:13
10. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 16:35 + 4:39
11. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 17:14 + 5:18
12. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 18:51 + 6:55
13. Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 22:02 + 10:06
14. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 23:10 + 11:14
Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava DISK
D16
2.50 km, 30 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 21:48
2. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 22:03 + 0:15
3. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:42 + 1:54
Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice DISK
D18
2.70 km, 40 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 21:16
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:56 + 1:40
3. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 27:09 + 5:53
D20
2.70 km, 40 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 34:06
D21K
2.40 km, 40 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 26:35
D21L
2.70 km, 50 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6156
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 17:35 6447
2. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 17:53 + 0:18 6347
3. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 19:54 + 2:19 5674
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 19:56 + 2:21 5663
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 20:15 + 2:40 5557
6. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:39 + 3:04 5424
7. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 21:03 + 3:28 5291
8. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 21:15 + 3:40 5224
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 21:56 + 4:21 4996
10. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 22:05 + 4:30 4946
11. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 22:08 + 4:33
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 4:58 4790
13. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 27:31 + 9:56 3134
14. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 29:35 + 12:00 2444
15. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 29:44 + 12:09 2394
16. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 13:38 1899
D35
2.70 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 16:45
2. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 21:30 + 4:45
3. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 23:30 + 6:45
D40
2.70 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 18:21
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 18:29 + 0:08
3. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 19:28 + 1:07
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 20:04 + 1:43
5. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 21:06 + 2:45
6. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 21:30 + 3:09
7. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 22:44 + 4:23
8. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 23:02 + 4:41
9. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 23:23 + 5:02
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 24:13 + 5:52
11. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 24:45 + 6:24
12. Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:56 + 6:35
12. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 24:56 + 6:35
14. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:12 + 6:51
15. Krásnolipská Mariana 10001 1 NNN neregistrovaní 25:35 + 7:14
16. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:41 + 7:20
17. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:30 + 8:09
18. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:56 + 10:35
19. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 29:14 + 10:53
20. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 30:41 + 12:20
21. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 48:20 + 29:59
Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering DISK
D45
2.40 km, 40 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 20:17
2. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 21:38 + 1:21
3. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 24:11 + 3:54
4. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 27:54 + 7:37
5. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 7:58
6. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 31:19 + 11:02
7. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:52 + 14:35
Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering DISK
D50
2.40 km, 40 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 22:55
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 23:59 + 1:04
3. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 24:36 + 1:41
4. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 27:37 + 4:42
5. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 12:03
Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov DISK
Hähnel Berit 48D6750 OL-Team Wehrsdorf DISK
D55
1.40 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 14:09
2. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 15:10 + 1:01
3. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 20:13 + 6:04
D60
1.40 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 27:19
D65
1.30 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 12:47
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:40 + 1:53
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 15:25 + 2:38
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 16:37 + 3:50
D75
1.30 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 19:42
H10
0.90 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 5:48
2. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 5:56 + 0:08
3. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 5:58 + 0:10
4. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 6:31 + 0:43
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 6:33 + 0:45
6. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 7:44 + 1:56
7. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 8:45 + 2:57
8. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 10:20 + 4:32
9. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 10:23 + 4:35
10. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 10:35 + 4:47
11. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 11:04 + 5:16
12. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 12:08 + 6:20
13. Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 16:58 + 11:10
14. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:55 + 17:07
H10L
3.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 9:13
2. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 9:15 + 0:02
3. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 10:19 + 1:06
4. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:21 + 2:08
5. Šusta Vojtěch LIT KOB Litvínov 13:46 + 4:33
6. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 15:06 + 5:53
7. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 25:27 + 16:14
8. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:27 + 27:14
9. David Viktor RUM1201 ZOOB Rumburk 42:01 + 32:48
H12
1.20 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 6:49
2. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 7:29 + 0:40
3. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 8:22 + 1:33
4. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 8:26 + 1:37
5. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 8:37 + 1:48
6. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:19 + 2:30
6. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:19 + 2:30
8. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 9:29 + 2:40
9. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 9:41 + 2:52
10. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 10:01 + 3:12
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 10:25 + 3:36
12. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 10:52 + 4:03
13. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 10:59 + 4:10
14. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 11:17 + 4:28
15. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 12:22 + 5:33
16. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:51 + 6:02
16. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 12:51 + 6:02
18. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 12:52 + 6:03
19. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 13:41 + 6:52
20. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 13:56 + 7:07
21. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 15:48 + 8:59
22. Raška Ondřej KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 16:01 + 9:12
Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering DISK
Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering DISK
Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering DISK
H14
1.90 km, 30 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 11:15
2. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 12:24 + 1:09
3. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 12:56 + 1:41
4. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:03 + 1:48
5. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 13:11 + 1:56
6. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:25 + 2:10
7. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 13:32 + 2:17
8. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 13:45 + 2:30
9. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 14:46 + 3:31
10. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:19 + 4:04
11. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 15:44 + 4:29
12. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 16:58 + 5:43
13. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:59 + 6:44
14. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 20:29 + 9:14
15. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 21:01 + 9:46
Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering DISK
Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16
2.70 km, 40 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:18
2. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 16:58 + 1:40
3. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:24 + 4:06
4. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 19:47 + 4:29
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:38 + 5:20
6. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:00 + 5:42
7. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:53 + 9:35
8. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 28:10 + 12:52
9. Matěj Marek TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:47 + 19:29
10. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 36:01 + 20:43
H18
2.70 km, 50 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 18:58
2. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 22:50 + 3:52
H20
2.70 km, 50 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 27:11
H21K
2.40 km, 40 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 18:03
2. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 20:30 + 2:27
H21L
3.40 km, 50 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7281
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 17:47 7485
2. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 18:12 + 0:25 7319
3. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 18:54 + 1:07 7040
4. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:15 + 1:28 6901
5. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 19:32 + 1:45 6788
6. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 20:36 + 2:49 6364
7. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 21:10 + 3:23 6138
8. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 21:18 + 3:31 6085
9. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 22:08 + 4:21 5753
10. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 22:29 + 4:42 5614
11. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 23:38 + 5:51 5156
12. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 24:40 + 6:53 4745
13. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 24:45 + 6:58 4712
14. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 25:00 + 7:13 4612
15. Komín David PGP7405 C SK Praga 25:24 + 7:37 4453
16. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 25:33 + 7:46 4393
17. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 25:50 + 8:03 4281
18. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 28:50 + 11:03 3087
19. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 34:44 + 16:57 739
H35
2.70 km, 50 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 17:19
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 18:04 + 0:45
3. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 18:29 + 1:10
4. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 19:20 + 2:01
5. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 21:25 + 4:06
6. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 29:16 + 11:57
H40
2.70 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 16:54
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 17:46 + 0:52
3. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 19:31 + 2:37
4. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 19:38 + 2:44
5. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:07 + 3:13
6. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 20:42 + 3:48
7. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 21:05 + 4:11
8. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 21:56 + 5:02
9. Čečerle Lukáš VLI7705 C Slavia Liberec orienteering 22:01 + 5:07
10. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 22:03 + 5:09
11. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 22:11 + 5:17
12. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 22:30 + 5:36
13. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 23:38 + 6:44
14. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 24:23 + 7:29
15. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:45 + 7:51
16. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 25:07 + 8:13
17. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 30:53 + 13:59
Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
2.70 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 16:05
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:01 + 0:56
3. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:24 + 1:19
4. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 18:43 + 2:38
5. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 19:11 + 3:06
6. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 19:15 + 3:10
7. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 19:25 + 3:20
8. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 19:52 + 3:47
9. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 21:51 + 5:46
10. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 22:59 + 6:54
11. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 23:12 + 7:07
12. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 25:29 + 9:24
13. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 25:48 + 9:43
14. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 26:30 + 10:25
15. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:04 + 11:59
16. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 28:45 + 12:40
H50
2.50 km, 30 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 16:12
2. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:10 + 1:58
3. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 20:09 + 3:57
4. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:24 + 6:12
5. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 24:22 + 8:10
6. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 24:36 + 8:24
H55
2.50 km, 30 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 19:07
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 20:43 + 1:36
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 20:45 + 1:38
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 22:54 + 3:47
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:39 + 4:32
6. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 34:00 + 14:53
Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha DISK
H60
2.40 km, 40 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:59
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 24:10 + 0:11
3. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:41 + 2:42
H65
2.40 km, 40 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 19:50
2. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 26:55 + 7:05
3. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 47:50 + 28:00
H70
1.40 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 14:29
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 16:36 + 2:07
H75
1.40 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H80
1.30 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 18:49
2. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 18:58 + 0:09
HDR
3.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 9:28
2. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 9:36 + 0:08
3. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 9:37 + 0:09
4. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 10:19 + 0:51
5. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 10:42 + 1:14
6. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 11:12 + 1:44
7. Pražák Jáchym NNN Neregistrovaní 11:28 + 2:00
8. Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 11:39 + 2:11
9. Křťenská Lenka BOR OK Jiskra Nový Bor 14:01 + 4:33
10. Křťenská Zuzana BOR OK Jiskra Nový Bor 14:05 + 4:37
11. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 14:44 + 5:16
12. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 18:44 + 9:16
13. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 19:07 + 9:39
14. Kubátová Karolína NNN Neregistrovaní 20:07 + 10:39
15. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 24:40 + 15:12
16. Duben Jan LDC1600 C KOB Děčín 24:47 + 15:19
Šedivá Anežka NNN Neregistrovaní DISK
P
1.10 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 10:43
1. Votavovi David a Světlana VLI Slavia Liberec orienteering 10:43
3. Kunášek Martin VLI7405 Slavia Liberec orienteering 11:42 + 0:59
4. Čečerle Gabriela NNN Neregistrovaní 11:52 + 1:09
5. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:19 + 1:36
6. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:38 + 2:55
7. Mitisková Hana NNN Neregistrovaní 14:51 + 4:08
8. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 17:07 + 6:24
9. David Daniel RUM ZOOB Rumburk 35:38 + 24:55
Lazarová Petra TUV8150 C SOK TJ Turnov DISK
Havrdlíková Iva TUV6750 SOK TJ Turnov DISK
T
2.50 km, 40 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 17:38
2. Kunc Tomáš LLI LOK-o Liberec 27:36 + 9:58
3. Čermák Ladislav VLI6101 C Slavia Liberec orienteering 43:10 + 25:32
4. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 43:43 + 26:05
Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering DISK