Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva - jaro 2019 - stav po 5 závodech

Datum:
01.01.2019
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček SRK Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HOR Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček SHK Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati KUO Ne Ne
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček STH Ne Ne
2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati VAM, KOR Ne Ne
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D    
D10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Hančová Karolína VRL0952 606.00 1. 200.35( 2)205.56( 1)195.42( 2) 190.67( 5) 200.09( 2)
2 Fenclová Hana LPU1054 601.16 1. 198.48( 3)113.69(15) 174.49( 6) 204.14( 1)198.54( 3)
3 Jelínková Eva PHK0953 600.17 1. 200.06( P)198.74( 2)179.16( 4) 177.33( 9) 201.37( 1)
4 Nožičková Ema LPU0953 600.11 1. 195.70( 3)213.16( 1) 191.25( 4)
5 Havrdová Selina SJC0950 579.93 3. 190.98( 4)183.00( 6) 193.31( P)195.64( 3)174.48( 8)
6 Zitková Veronika LPU1051 577.88 1. 201.17( 1)191.53( 4)165.27(10) 185.18( 7)183.04( 7)
7 Macháčková Tereza LPU0951 577.25 2. 185.61( 6)153.32(10) 191.42( 3)200.22( 2)
8 Jakubcová Karolína SJC1050 566.94 4. 181.12( 7) 168.96( 8) 188.98( P)194.73( 4)183.23( 6)
9 Kvapilová Markéta PHK0950 555.36 5. 185.12( P)183.09( 5) 187.15( 5)
10 Suchardová Ella JIL0951 535.49 6. 176.64( 7) 187.66( 6)171.19(10)
11 Lapáčková Šárka SHK0954 493.14 5. 147.15(12)114.16(14) 178.35( 5) 167.64(11)
12 Macková Gita LPU0961 490.95 5. 187.40( 5) 98.04(16) 166.63( 8)136.92(12)
13 Netopilová Simona VAM0950 488.59 8. 165.40( 9) 82.87(17) 144.48(14) 178.25( 8)144.94(15)
14 Švíglerová Anna LPU0952 484.71 11. 158.80(11) 159.18(12)138.10(11) 166.73(12)
15 Sochorová Kristýna SHK0953 430.57 9. 109.51(14) 118.52(13)166.29( 9) 145.76(14)
16 Seligrová Pavlína PHK0957 430.55 11. 143.52( P)137.20(11)149.83(13)
17 Besedová Barborka PHK1051 424.01 12. 141.34( P)134.45(12) 148.22(13)
18 Horklová Amálie LPU0958 420.54 7. 76.14(18)172.93( 7) 171.47( 9)
19 Buďárková Laura STH1051 358.10 10. 118.79(13) 92.32(15)146.99(10)
20 Hovorková Elen LPU0954 337.66 8. 180.07( 8)157.59( 9)
21 Šimková Lucie STH0951 326.80 10. 165.32(10) 161.48(11)
22 Říhová Eliška SRK0952 126.38 16. 84.25(16) 42.13( P)
23 Holingerová Alžběta CHC0953 107.79 15. 107.79(15)
D12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Podlešáková Monika PHK0752 B 608.75 1. 202.92( P)202.86( 1)202.97( 1)196.09( 3) 174.70(14)
2 Havrdová Sheila SJC0750 B 601.01 1. 205.59( 1)195.08( 4)200.34( P)190.10( 5) 194.98( 6)
3 Malá Anežka JIL0751 B 600.69 1. 193.10( 3) 124.83(19) 200.32( 2)201.95( 1)198.42( 4)
4 Novotná Vendula PHK0777 B 599.70 1. 199.90( P)178.80( 8) 188.45( 7) 201.95( 1)197.85( 5)
5 Chrástová Barbora STH0851 B 594.41 2. 192.47( 4) 200.74( 2)194.84( 5)189.11( 6) 198.83( 3)
6 Hanušová Markéta VRL0852 B 587.43 2. 170.24( 9) 181.89( 6) 196.32( 4)190.73( 4)200.38( 2)
7 Pipková Karolína LPU0756 B 583.70 2. 201.31( 2)196.40( 3)170.84(12) 185.99( 8)181.00(12)
8 Čapková Markéta PHK0850 B 583.58 1. 194.53( P)162.25(11) 188.26( 8)182.49(12) 200.79( 1)
9 Netuková Anežka SHK0750 B 557.60 5. 173.32( 7) 185.70( 5)189.03( 6)182.87(11)181.98(11)
10 Tichá Alexandra LPU0757 B 553.92 8. 176.85(10)174.65(10) 185.11(10)191.96( 8)
11 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 553.91 5. 189.95( 5)178.35( 9) 185.61( 9)164.15(19)
12 Švíglerová Kateřina LPU0752 B 547.61 7. 162.38(11) 156.24(13) 166.00(13)187.36( 7)194.25( 7)
13 Lepšová Lucie SRK0951 B 546.90 6. 180.41( 6)182.30( P)171.48(11) 175.14(14) 184.19( 9)
14 Kynčlová Anna JIL0852 B 538.64 3. 135.09(18) 196.71( 3)159.79(17)182.14(10)
15 Čivrná Eliška VRL0851 B 517.41 9. 152.98(14) 159.16(12) 177.55( 9)165.41(15)174.45(15)
16 Votočková Amélie JIL0750 B 510.16 13. 141.13(16) 147.92(15) 149.48(16)180.50(13)180.18(13)
17 Dominová Julie LPU0857 B 500.67 7. 158.59(12)179.24( 7)162.84(14)
18 Šnokhousová Johanka SJC0851 B 482.31 10. 167.78(10)153.76(14)160.77( P)144.20(23)
19 Stavrinou Kristýna SRK0751 B 475.40 8. 170.87( 8)158.47( P)146.06(18)144.32(22)
20 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B 464.41 15. 145.55(15) 148.58(17)142.95(24) 170.28(17)
21 Zitková Andrea LPU0751 B 459.19 13. 158.03(13)141.29(17) 156.71(15)144.45(21)
22 Vltavská Eliška SJC0850 454.04 16. 136.71(18) 141.73(16)151.35( P) 160.96(21)
23 Hamáčková Táňa STH0754 452.59 17. 137.27(17) 83.16(22) 141.42(20)151.68(18)159.49(23)
24 Bulušková Barbora STH0750 447.42 16. 122.89(20)107.58(20) 113.81(24) 160.54(16)163.99(20)
25 Málková Michaela PHK0853 446.55 19. 148.85( P) 130.32(21) 145.57(19)152.13(26)
26 Kunartová Dominika PHK0888 443.94 19. 147.98( P) 69.09(23) 142.52(19)133.10(26) 153.44(25)
27 Klímová Anna JIL0752 415.06 19. 114.26(23)145.57(19)155.23(24)
28 Hamáčková Šárka STH0852 405.79 19. 123.38(19) 138.46(25)143.95(27)
29 Pavlová Karolína STH0752 361.61 21. 92.45(23) 88.38(21) 109.35(25) 159.81(22)
30 Nožičková Lea LPU0753 356.71 16. 61.31(24)122.58(22) 172.82(16)
31 Ježková Barbora PHK0755 327.00 28. 109.00( P) 98.67(28)119.33(28)
32 Matoušková Markéta PHK0855 249.05 18. 83.02( P) 166.03(18)
33 Bašová Ema KOR0850 159.62 22. 100.79(22) 58.83(25)
34 Schwengerová Anna SRK0851 154.46 21. 102.97(21) 51.49( P)
35 Linderová Anna PHK0852 122.91 26. 40.97( P) 13.62(26) 68.32(26) 0.00(29)
36 Dvořáková Johanka VRL0853 106.78 27. 106.78(27)
37 Brdlíková Eliška VRL0753 64.20 29. 64.20(29)
D12D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Balcarová Olga SNA0851 608.82 1. 210.30( 1)189.99( 3) 208.53( 1)
2 Schwengerová Anna SRK0851 594.57 1. 198.19( P)184.87( 4)211.51( 1)
3 Janáčková Michaela LPU0759 583.57 2. 194.90( 2)178.85( 6) 183.49( 5)205.18( 2)
4 Hlavsová Tereza SHK0857 559.66 2. 176.27( 5)180.92( 5)202.47( 2) 173.36( 7)
5 Hanlová Kristýna SRK0752 546.20 1. 182.07( P)205.74( 1)115.87( 4) 158.39(10)
6 Jedličková Veronika SHK0850 543.15 4. 182.36( 4) 170.92( 6) 189.87( 4)
7 Dobiášová Johana SHK0856 542.54 3. 169.53( 7)191.78( 3) 181.23( 6)
8 Hájková Lucie CET0751 521.06 2. 137.91( 8)186.09( 4) 197.06( 2)
9 Závodná Zuzana LTU0750 482.20 3. 156.86( 8)183.30( 3)142.04(14)
10 Imrišková Natálie LTU0751 472.92 2. 0.00(12) 200.64( 2)115.26(10)107.89( 6) 157.02(11)
11 Čížková Alena SHK0851 424.81 9. 130.55( 9) 149.91( 9) 144.35(13)
12 Macková Šárka SNA0850 403.78 1. 209.37( 1) 194.41( 3)
13 Julišová Kateřina ZAM0851 363.80 8. 108.86(10)166.72( 8) 88.22(15)
14 Dvořáková Johanka VRL0853 332.60 7. 160.78( 7) 171.82( 8)
15 Lapáčková Anna SHK0854 321.75 6. 155.58( 6) 166.17( 9)
16 Ondrušová Zuzana PHK0757 231.54 12. 77.18( P) 154.36(12)
17 Němcová Kateřina ZAM0852 231.47 5. 73.03(11) 43.12(12)115.32( 5)
18 Růžková Markéta LPU0758 194.80 3. 194.80( 3)
19 Mácová Natálie DOB0770 185.77 5. 185.77( 5)
20 Musilová Johana KUO0899 149.89 7. 144.42( 7) 5.47( 9)
21 Stará Magdalena LPU0755 113.10 11. 113.10(11)
D14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Metelková Michaela PHK0550 B 640.40 1. 213.47( P)207.16( 1) 214.82( 1)212.11( 1)
2 Haasová Klára LPU0655 B 605.39 1. 205.31( 1)199.08( 2)170.30(12) 190.13( 5) 201.00( 1)
3 Matěásková Šárka JIL0551 B 589.81 2. 195.24( 3)193.76( 3)193.45( 2) 186.47( 8) 200.81( 2)
4 Cejpková Karolína SRK0552 B 586.70 4. 193.91( 5)195.57( P)179.32( 8) 178.69(14) 197.22( 4)
5 Morávková Zuzana SRK0551 B 585.08 2. 195.19( 4)195.03( P)191.73( 3) 194.86( 2)183.69( 8)
6 Neumannová Alžběta PHK0650 B 580.11 3. 193.37( P)187.73( 5) 188.56( 4) 198.18( 3)
7 Chrástová Magdaléna STH0551 B 572.77 4. 184.55(11) 190.64( 4)180.13( 7) 189.52( 6)192.61( 6)
8 Mrskočová Markéta LPU0553 B 567.16 5. 191.57( 6)186.55( 6) 184.32( 5) 187.54( 7)188.05( 7)
9 Kopecká Anna JIL0552 B 557.37 7. 185.77( 8)186.20( 7)162.73(15) 185.40(10)177.86(10)
10 Tomášová Anna SRK0554 B 556.85 8. 184.76(10)185.62( P)170.19(13) 186.47( 8)168.63(16)
11 Košková Martina SHK0652 B 556.81 5. 186.99( 7)174.44( 8) 170.84(10) 175.48(17)194.34( 5)
12 Rážová Aneta PHK0662 B 551.96 4. 183.99( P)169.94(11) 177.23( 9)190.74( 4)147.15(29)
13 Doudová Alžběta PHK0554 B 540.00 6. 180.00( P) 181.95( 6) 178.05( 9)
14 Skořepová Lucie LPU0657 B 533.36 10. 180.55(13)172.75(10)128.57(30) 180.06(12)163.69(19)
15 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 526.07 9. 185.40( 9)162.17(13) 168.21(14) 168.77(20)171.90(13)
16 Malínská Nela SJC0650 B 525.93 15. 175.44(15) 175.31( P)175.18(18)148.69(27)
17 Hammová Linda KOR0650 B 519.33 13. 173.42(16)145.04(22) 153.65(19) 179.91(13)166.00(17)
18 Kopecká Martina PHK0555 B 497.96 19. 165.99( P)143.92(23) 149.52(21) 172.13(19)159.84(22)
19 Dostálová Barbora VRL0553 B 482.65 11. 148.35(20) 158.75(16)129.09(31) 175.55(11)
20 Smisitelová Elena KOR0551 B 480.15 14. 142.60(22)161.91(14)118.53(34) 175.64(16)139.65(31)
21 Příkazská Zuzana PHK0654 B 476.84 15. 158.95( P)133.90(26) 144.68(25) 148.17(27)169.72(15)
22 Chrtková Anežka PHK0658 B 474.62 17. 158.21( P)128.68(27) 155.48(17)148.02(28) 160.93(21)
23 Zurynková Jana PHK0553 B 470.54 20. 156.85( P) 85.58(34) 151.02(20)162.67(21)148.24(28)
24 Vošahlíková Ema LPU0663 B 469.62 18. 141.80(23) 149.03(20) 154.24(18)159.00(23)156.38(23)
25 Mikysková Adéla VAM0550 468.66 12. 138.18(25) 155.98(16)138.35(28) 174.33(12)
26 Hovadová Iveta ZAM0552 466.21 18. 157.51(18)150.15(19)141.62(26) 158.55(25)
27 Losmanová Natálie LPU0565 455.20 9. 119.02(30)173.82( 9)117.56(35) 162.36(22)
28 Gurinová Gabriela SJC0557 440.46 21. 148.19(21)145.45(21)146.82( P)
29 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 437.04 24. 139.83(24)117.84(30) 105.42(38) 158.85(24)138.36(33)
30 Krummerová Veronika CHC0652 437.02 18. 126.31(29) 137.12(25)129.43(29) 134.74(29)165.16(18)
31 Moskvová Agáta ZLH0550 436.85 3. 73.14(34) 170.68(11)193.03( 3)
32 Štěrbová Agáta SHK0656 430.87 14. 122.39(29)138.51(27)101.63(32) 169.97(14)
33 Hylmarová Zuzana ZAM0553 428.27 23. 100.66(32) 147.64(23)131.69(30)148.94(26)
34 Šumberová Johana PHK0565 428.18 12. 142.73( P)162.63(12)122.82(33)
35 Sádovská Anežka LPU0562 411.75 11. 151.12(18) 79.65(40)180.98(11)
36 Sychrovská Klára SNA0551 409.83 24. 142.23(24)126.42(31) 141.18(30)
37 Pitrmucová Lucie JIL0651 407.05 22. 103.26(31) 96.22(33) 149.46(22) 154.33(24)
38 Barcalová Iva CHC0655 372.19 28. 135.10(28)123.67(28) 113.42(39)
39 Kubíková Magdaléna LPU0566 359.92 32. 74.57(33) 106.80(32)113.86(36) 139.26(32)
40 Výchová Veronika KOR0550 359.46 12. 182.15(12) 177.31(15)
41 Mimrová Kateřina CHC0658 345.26 26. 56.05(35) 111.60(37)158.39(26) 75.27(41)
42 Kuhnová Alžběta LPU0652 343.84 31. 63.45(36) 126.42(31) 90.79(33)126.63(38)
43 Holcová Nikola LPU0660 340.09 31. 114.26(31) 88.56(39) 7.32(36) 137.27(34)
44 Holubářová Viktorie KUO0599 332.13 15. 172.52(17)159.61(15)
45 Kubcová Anna DOB0550 323.16 14. 178.05(14) 145.11(24)
46 Čečková Karolína SHK0650 305.75 17. 155.21(17) 150.54(25)
47 Kadaníková Tereza LPU0552 298.90 20. 136.37(27) 162.53(20)
48 Rybínová Vendula KOR0651 236.94 34. 39.18(36) 85.33(35) 0.00(41) 74.16(34) 77.45(40)
49 Štefanová Markéta STH0550 199.45 2. 199.45( 2)
50 Kejvalová Radka SJC0552 191.19 37. 63.73( P) 127.46(37)
51 Cachová Mirka LPU0555 154.36 19. 154.36(19)
52 Morávková Alžběta SHK0653 138.13 26. 138.13(26)
53 Mácová Štěpánka DOB0661 134.00 35. 134.00(35)
54 Dvořáková Anežka LPU0556 132.14 36. 132.14(36)
55 Buďárková Eliška VRL0554 57.22 35. 57.22(35)
D14D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Kynclová Andrea LTU0651 609.57 1. 173.44( 5) 200.00( 1)201.41( 2)196.88( 4) 208.16( 1)
2 Hájková Marie VRL0651 588.97 1. 158.26( 6) 192.90( 2)180.05( 5) 202.77( 1)193.30( 4)
3 Hanlová Nikola SRK0553 588.12 3. 196.04( P)193.85( 3)198.23( 3)192.41( 5)
4 Zurynková Ema PHK0655 578.15 2. 192.72( P)187.21( 3) 198.22( 2)
5 Šlesingerová Sára KUO0551 565.70 4. 145.44( 8) 150.46( 4) 188.03( 4)187.51( 5)190.16( 6)
6 Voláková Viktorie BRU0651 385.75 2. 186.75( 4) 199.00( 2)
7 Buďárková Eliška VRL0554 331.83 3. 138.21( 6) 193.62( 3)
8 Šafrová Lenka CHC0654 204.74 1. 204.74( 1)
9 Kuhnová Alžběta LPU0652 202.60 1. 202.60( 1)
10 Holcová Nikola LPU0660 199.04 2. 199.04( 2)
11 Kay Nathalie LPU0559 198.37 3. 198.37( 3)
12 Janáčková Tereza LPU0558 157.41 7. 157.41( 7)
13 Baťová Kateřina LPU0654 41.42 6. 41.42( 6)
H10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Škorpil Marek HOR0900 616.49 1. 198.05( 3) 205.06( 1)205.50( P)205.93( 1)
2 Hladký Radovan KOR0900 600.47 1. 199.81( 2)188.07( 6) 201.12( 1)199.54( 2)
3 Novotný Vít PHK0901 592.44 1. 197.48( P)192.32( 5) 180.63( 4) 201.12( 1)193.84( 4)
4 Vlach Antonín SJC0903 590.40 3. 151.67(12) 195.85( 4)196.80( P)197.75( 3)192.47( 5)
5 Kroupa Matyáš LPU0902 584.58 3. 193.22( 4)197.61( 3)193.75( 3)190.39( 5) 183.01( 9)
6 Čihák Jakub HOR0901 582.98 2. 182.53( 6) 175.73(10) 201.19( 2)194.33( P)187.46( 7)
7 Kunart Lukáš PHK1010 570.03 4. 190.01( P)148.76(15) 164.03(12) 191.31( 4)188.71( 6)
8 Novotný Kryštof PHK1002 562.10 6. 187.37( P)188.07( 6)172.25( 8) 151.00(15) 186.66( 8)
9 Jakubský David SHK0905 556.73 2. 175.00( 8) 200.83( 2)175.97( 6)166.94(11) 179.93(13)
10 Šimek Vojtěch CHC1002 547.80 1. 201.56( 1)171.94( 9)174.30( 7)164.99(16)
11 Kvášovský Filip LTU0902 547.50 7. 180.30( 7)186.93( 8)174.15( 7) 169.70( 9) 180.27(12)
12 Kutlvašr Vladimír VRL1002 534.36 5. 81.32(17) 179.60( 5)174.14( 8)180.62(11)
13 Kadaně Matěj LPU1001 512.46 10. 162.83(10) 169.92(13)168.77(11)157.74(14) 173.77(14)
14 Šafář Jakub CET1103 506.63 9. 119.05(15) 175.93( 9)143.95(15) 168.78(10)161.92(17)
15 Maloch David LPU0905 490.53 10. 141.73(14) 173.34(12)169.41(10)114.67(16) 147.78(21)
16 Sochor Jakub SHK0903 481.52 11. 148.79(13)174.69(11) 58.58(21) 158.04(18)
17 Držka Filip LPU0901 479.85 6. 144.61(16) 144.74(14)177.98( 6)157.13(20)
18 Kárník Štěpán LPU1002 475.25 9. 167.66( 9)143.26(17)139.37(16) 164.33(12)
19 Kejval Vojtěch SJC0902 425.09 14. 150.21(14)141.70( P) 133.18(22)
20 Pavelec Daniel NPA1101 419.79 13. 134.31(18)160.96(13)124.52(23)
21 Čečka Matěj SHK0901 396.67 1. 202.14( 1) 194.53( 3)
22 Juška Vojtěch LPU1003 396.10 17. 102.07(19)136.68(17) 157.35(19)
23 Sychrovský Lukáš SNA0902 368.55 5. 186.34( 5) 182.21(10)
24 Kubec Adam DOB0900 308.37 11. 159.20(11) 149.17(13)
25 Wohanka Antonín VRL1201 268.32 16. 107.90(16)106.74(18) 53.68(22)
26 Gottstein Matouš JIL0901 252.49 15. 87.04(20) 165.45(15)
27 Lučan Matěj LPU0903 228.19 19. 126.48(19) 101.71(24)
H12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Metelka Tomáš PHK0801 B 633.77 1. 211.26( P)199.35( 2) 213.34( 1)208.26( 1) 209.17( 1)
2 Třešňák Matěj JIL0701 B 607.41 1. 209.20( 1)197.98( 3) 195.38( 2) 200.09( 2)198.12( 2)
3 Kopecký Matyáš SJC0702 B 600.36 2. 205.50( 2)194.74( 4)200.12( P)
4 Vaníček Jan SJC0705 B 576.54 3. 179.41( 5) 169.74( 7) 192.18( P)191.65( 3)192.71( 3)
5 Hanák Matěj LTU0701 B 571.28 4. 134.55(22) 192.31( 6)167.25( 5) 190.68( 4)188.29( 4)
6 Horák Filip PHK0701 B 569.42 3. 189.81( P)142.15(17) 191.28( 3)188.33( 6)184.60( 5)
7 Jelínek František PHK0900 B 564.50 1. 188.17( P)202.67( 1)143.99(11) 173.66( 8)171.17(11)
8 Ticháček Jakub SJC0704 B 556.49 5. 193.45( 5)185.50( P)177.54( 7)157.08(18)
9 Buďárek Šimon STH0703 B 539.01 4. 182.20( 4) 178.84( 4)172.83(10) 177.97( 7)
10 Pešek Ondřej SJC0802 B 536.31 3. 185.30( 3)133.90(18) 178.77( P)156.23(16) 172.24(10)
11 Pavelec Michal NPA0801 B 515.83 5. 137.69(21) 159.63( 9)135.86(18) 188.47( 5)167.73(12)
12 Rémiš Štěpán SHK0802 B 501.41 9. 156.27(14)126.54(20) 100.73(22) 171.59(12)173.55( 9)
13 Tuma Lukáš SJC0800 B 500.99 7. 175.10( 7) 167.00( P) 158.89(15)
14 Matěásko Marek JIL0702 B 487.48 6. 158.65(13)146.44(13) 182.39( 6)
15 Hladký Matěj KOR0700 B 483.77 9. 168.50(10)111.49(24) 152.26( 9)163.01(13)122.44(32)
16 Vrábel Štěpán PHK0705 B 479.07 8. 159.69( P)114.40(23) 142.72(13)129.38(27) 176.66( 8)
17 Kadaně Marek LPU0703 B 477.78 6. 149.97(15)105.50(26) 164.99( 6)138.38(22) 162.82(14)
18 Kubeček Antonín LIP0800 B 475.64 8. 150.81(11)152.83( 8)172.00(11)
19 Šípek Daniel LPU0806 B 475.01 8. 103.54(27) 168.28( 8) 98.61(24) 162.59(14)144.14(26)
20 Frosch Vítek LPU0801 B 472.35 8. 170.48( 8)142.88(16) 0.00(28) 158.99(15)
21 Goláň František LPU0803 B 468.27 6. 175.45( 6)144.01(15) 148.81(23)
22 Rémiš Šimon SHK0801 B 468.09 9. 168.91( 9) 97.33(27) 143.92(12)155.26(18)126.78(29)
23 Šeps Miroslav SRK0801 466.08 7. 143.07(17) 155.36( P)164.77( 7)144.05(21) 145.95(25)
24 Šedivý Josef NPA0802 465.44 12. 159.41(12)125.89(21) 142.30(14) 147.23(20)158.80(16)
25 Čapek Karel LTU0801 464.25 11. 163.32(11)150.32(12)104.62(21) 150.61(22)
26 Sýkora Jakub PHK0708 460.02 10. 153.34( P) 30.26(32) 148.94(10)129.80(26) 157.74(17)
27 Karásek Šimon SJC0804 445.19 10. 138.05(19)158.74(10)148.40( P)131.04(24) 50.78(35)
28 Schejbal Matyáš LPU0710 440.42 15. 145.05(16) 5.10(33) 140.25(15) 155.12(19)
29 Kutáček Ondřej LTU0700 426.45 16. 119.52(24) 133.01(19)137.49(16)155.95(17) 76.82(34)
30 Zapletal Tomáš KUO0701 425.35 13. 107.09(20)150.69(19)167.57(13)
31 Schejbal Filip LPU0711 375.62 21. 115.21(25)109.14(25)100.16(23) 151.27(21)
32 Beneda Vojtěch SHK0703 375.33 17. 96.99(28) 72.90(30) 136.00(17) 142.34(27)
33 Doucha Tomáš SNA0801 359.10 23. 105.67(26) 73.79(29) 65.95(27) 135.33(23)118.10(33)
34 Posolda Tomáš SJC0803 351.81 24. 88.35(28)117.27( P) 146.19(24)
35 Kurka Antonín SHK0700 303.31 9. 129.92(19)173.39( 9)
36 Seligr Lukáš PHK0709 286.29 22. 95.43( P)115.86(22) 75.00(26)
37 Pochop Petr STH0701 283.11 14. 138.05(19)145.06(14)
38 Ježek Martin LPU0701 271.60 18. 138.35(18) 133.25(28)
39 Pleva Stanislav SJC0805 234.75 20. 78.25( P) 3.18(30)153.32(20)
40 Moskva Vojtěch ZAM0802 208.23 25. 80.23(25)128.00(28)
41 Goláň Antonín LPU0804 199.34 23. 133.89(23) 65.45(31)
42 Kujal Josef PHK0703 186.98 30. 62.33( P) 124.65(30)
43 Buďárek David VRL0703 130.77 25. 130.77(25)
44 Kubát Vojtěch VRL0701 124.24 31. 124.24(31)
45 Vanický Viktor KOR0803 53.14 29. 53.14(29)
46 Lánský Jan STH0709 8.03 29. 8.03(29)
H12D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Vích Ondřej CHC0801 559.10 2. 98.22(14) 156.50( 6) 190.73( 4)188.50( 2)179.87( 4)
2 Šlambora Kryštof SHK0806 554.11 3. 181.82( 4)188.65( 5) 183.64( 3)
3 Čečka Vojtěch SHK0804 530.87 2. 165.45( 7)165.78( 5)199.64( 2)
4 Hrůza Ondřej LTU0703 523.76 1. 147.87( 9) 163.29( 6)200.00( 1)160.47( 6)
5 Macháček Tomáš SHK0811 517.48 3. 163.64( 8) 176.69( 3)177.15( 5)
6 Zapletal Tomáš KUO0701 407.92 1. 199.62( 2)208.30( 1)
7 Bezvoda Jakub SHK0807 376.43 1. 166.82( 6) 209.61( 1)
8 Lánský Jan STH0709 375.26 3. 105.96(13) 73.73(13)195.57( 3)
9 Buďárek David VRL0703 355.98 1. 204.79( 1) 151.19( 7)
10 Baláž Viktor SHK0803 350.25 2. 143.50( 8) 206.75( 2)
11 Moskva Vojtěch ZAM0802 334.43 3. 144.39(10)190.04( 3)
12 Ott Martin STH0807 308.46 4. 98.81(12) 85.40( 8)124.25( 4)
13 Pachel Jiří ZAM0801 288.77 5. 179.16( 5)109.61(11)
14 Kubeček Antonín LIP0800 216.22 1. 216.22( 1)
15 Marek Bořivoj KOR0701 201.65 2. 201.65( 2)
16 Štefanik Jan SHK0705 184.15 3. 184.15( 3)
17 Kadaník Petr LPU0802 180.24 4. 180.24( 4)
18 Vanický Viktor KOR0803 155.16 7. 155.16( 7)
19 Šatínský Filip SHK0800 140.04 11. 140.04(11)
20 Drobek Jakub HOR0802 134.40 7. 89.60( 7) 44.80( P)
21 Meduna Ondřej STH0707 122.80 12. 122.80(12)
22 Ulrych Filip ZAM0702 118.88 9. 118.88( 9)
23 Langr Matyáš KOR0800 118.65 10. 118.65(10)
24 Kunt Martin ZAM0701 41.62 15. 41.62(15)
H14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Šeps Daniel SRK0504 B 611.25 1. 197.78( 3) 203.75( P)205.46( 1)202.04( 1)146.51(27)
2 Čihák Jan HOR0601 B 605.90 1. 203.16( 1)200.77( 2)195.41( 4) 201.97( P)199.67( 2)
3 Pompach Lukáš PHK0500 B 600.15 1. 200.05( P)202.82( 1) 0.00(33) 191.55( 6) 197.28( 3)
4 Hanuš Filip VRL0604 B 598.69 1. 199.06( 2)193.67( 4) 191.69( 5) 196.59( 3)203.04( 1)
5 Šípek Ondřej LPU0505 B 589.46 2. 196.41( 3)198.64( 2)194.41( 4)177.75(15)
6 Sucharda Tomáš JIL0502 B 587.68 2. 189.22( 7)201.36( 2)197.10( 4)
7 Štefan Jan STH0500 B 579.01 5. 191.27( 5) 191.01( 7)196.73( 5)
8 Janků Štěpán SJC0501 B 572.13 5. 188.37( 7)177.55( 9) 190.71( P)193.05( 5)187.85( 7)
9 Morávek Martin SRK0503 B 568.77 4. 194.58( 4)189.59( P)180.57(10) 184.60( 9)180.62(13)
10 Vališ Vojtěch LPU0512 B 566.35 5. 179.89(11) 187.95( 5)187.79( 8)180.52(17) 190.61( 6)
11 Doucha Martin SNA0501 B 555.51 7. 186.27( 8)182.55( 7)173.48(14) 164.17(28) 186.69( 8)
12 Votoček Michal JIL0601 B 552.33 6. 157.52(26) 166.83(14) 190.43( 6)180.11(19)181.79(12)
13 Čivrný Jan VRL0501 B 551.77 6. 190.23( 6)185.25( 6)174.11(12) 176.29(22)
14 Kurka Jaroslav SHK0501 B 545.26 3. 160.51(24) 167.75(13)195.90( 3)181.61(14)
15 Hájek Dominik CET0601 B 543.92 8. 182.85(10)173.04(11) 160.97(22) 186.51( 8)174.56(16)
16 Sádovský Jáchym LPU0508 B 541.85 9. 183.44( 9)154.78(22) 177.07(11)181.34(15)
17 Čermák Martin PHK0502 B 541.53 8. 180.51( P)178.32( 8)158.90(23) 182.70(11)
18 Meier Jakub BRU0501 B 541.47 9. 161.76(22) 171.42(16)183.79(10)186.26( 9)
19 Stavrinou David SRK0506 B 539.72 9. 177.99(14)179.91( P)181.82( 9)143.05(35) 128.13(30)
20 Dlabola Jakub SJC0602 B 538.67 12. 176.82(15)154.01(23) 179.56( P)182.29(12)172.66(18)
21 Stohanzl Patrik LPU0510 B 532.42 13. 178.96(13)144.90(25) 173.88(13) 179.58(14)
22 Málek David PHK0504 530.82 16. 176.94( P)157.56(20) 170.16(17) 180.79(16)173.09(17)
23 Pavelec Matěj NPA0501 529.70 12. 179.13(12)170.05(12)153.79(25) 180.52(17)164.94(22)
24 Vlach František SJC0603 527.36 13. 167.75(19) 164.53(17) 175.79( P)182.15(13)169.42(20)
25 Pulc Ondřej ZAM0505 526.59 11. 155.78(21) 165.00(20)179.56(20)182.03(11)
26 Fajfr Marek ZAM0602 525.99 10. 166.79(20) 175.13(10)168.28(18)164.85(26) 182.58(10)
27 Stach Ondřej JIL0602 522.11 15. 172.55(16)140.87(26) 172.45(15)177.11(21)170.27(19)
28 Jiroušek Dominik SRK0602 511.07 21. 164.31(21) 170.36( P)164.96(21)175.75(23)164.21(23)
29 Štichhauer Adam LPU0603 501.89 15. 171.13(17)166.18(15)158.86(24) 164.58(27)146.69(26)
30 Lazák Jan LTU0500 500.86 15. 148.93(29) 166.18(15)167.65(19)167.03(25)151.10(24)
31 Flos Tomáš LPU0633 494.23 18. 170.48(18)150.58(24) 151.68(27)172.07(24)
32 Krejčí Martin KOR0600 487.51 19. 160.38(25)158.69(19)143.88(30) 149.32(32) 168.44(21)
33 Baše Ondřej KOR0503 465.41 18. 152.21(28)160.22(18)152.98(26)144.82(34)
34 Sedláček David KOR0502 463.82 27. 154.21(27) 91.33(29) 145.99(28)163.62(29)
35 Šimerda Václav SRK0605 438.57 29. 144.14(31) 146.19( P)144.15(29)148.23(33)141.06(29)
36 Kokrda Adam PHK0503 432.35 28. 144.12( P)108.75(28) 130.74(31)157.49(30) 93.96(33)
37 Hylmar Zdeněk ZAM0504 344.47 31. 93.06(32)136.38(36)115.03(31)
38 Potůček Oto LTU0501 286.51 28. 143.00(32) 143.51(28)
39 Vicenec Martin ZAM0601 262.87 25. 114.95(27) 147.92(25)
40 Nágl Alexandr SJC0605 235.22 31. 78.41( P)156.81(31)
41 Novotný Kamil SJC0600 216.83 30. 144.55(30) 72.28( P)
42 Podolský Petr SHK0507 161.27 23. 161.27(23)
43 Severa Lukáš PHK0603 148.38 32. 49.46( P) 98.92(32)
44 Kočí Miroslav SHK0601 61.09 33. 61.09(33)
H14D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Horáček Dominik STH0600 614.79 1. 210.49( 1)200.01( 2)204.29( 1)181.48( 5)
2 Zounar Adam SRK0507 590.94 1. 192.46( 3)196.98( P)178.77( 6) 183.93( 4) 201.50( 1)
3 Pirkl Jakub CHC0503 587.42 2. 197.89( 3)196.25( 4)193.28( 2)163.62( 7)
4 Hostinský Matěj LPU0604 583.86 2. 197.05( 2)188.85( 4) 196.58( 3)190.23( 3)188.36( 6)
5 Zemánek Adam SRK0502 560.55 4. 178.28( 4) 186.85( P)163.88( 7) 180.20( 6)193.50( 4)
6 Lesák Lukáš ZAM0502 532.37 2. 147.51( 7)184.74( 5) 200.12( 2)
7 Malošek Adam ZAM0506 509.57 5. 160.75( 5)156.43( 6) 192.39( 5)
8 Kovář Radim CET0501 410.08 1. 193.59( 5)216.49( 1)
9 Munzar Jakub LPU0606 397.51 2. 199.13( 2) 198.38( 3)
10 Hlaváček Pavel PHK0601 303.14 1. 101.05( P)202.09( 1)
11 Janata Vojtěch BRU0602 282.74 7. 132.03( 8)150.71( 7)
12 Nágl Alexandr SJC0605 234.75 6. 156.50( 6) 78.25( P)
13 Adamec Matěj ZAM0603 135.69 8. 135.69( 8)