Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Dřevěnice, volejbalové kurty TJ Sokol
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Špica
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Drobník Michal - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
3.41 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 19:42
2. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 20:35 + 0:53
3. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:44 + 1:02
4. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 24:06 + 4:24
5. Horáková Eliška 0020001 OK HK 24:29 + 4:47
6. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 26:22 + 6:40
7. Bláhová Klára 0050001 CVČ Horní Jelení 28:47 + 9:05
8. Jórová Kristýna SJC1052 Sportcentrum Jičín 30:10 + 10:28
9. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 30:49 + 11:07
10. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 31:00 + 11:18
11. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 11:21
12. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 + 11:34
13. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:51 + 13:09
14. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 37:15 + 17:33
15. Pražáková Dominika SHK1054 OK Slavia Hradec Králové 38:13 + 18:31
16. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:23 + 18:41
17. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 19:25
18. Gojná Karolína LPU1059 OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 22:22
19. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 23:54
20. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 52:23 + 32:41
Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D10C
2.24 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 19:08
2. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 21:22 + 2:14
3. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:44 + 6:36
4. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 26:43 + 7:35
5. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 29:44 + 10:36
6. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 29:56 + 10:48
7. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 11:45
8. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 + 12:08
9. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 31:54 + 12:46
10. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 32:49 + 13:41
11. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 32:54 + 13:46
12. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 33:09 + 14:01
13. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 34:05 + 14:57
14. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 15:31
15. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 36:57 + 17:49
16. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 37:30 + 18:22
17. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 38:16 + 19:08
18. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 51:06 + 31:58
Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice DISK
D12C
2.90 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 24:37
2. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 25:04 + 0:27
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 25:45 + 1:08
4. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 26:41 + 2:04
5. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:47 + 2:10
6. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 27:10 + 2:33
7. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 28:40 + 4:03
8. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 28:49 + 4:12
9. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 28:52 + 4:15
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:38 + 7:01
11. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 7:46
12. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:12 + 8:35
13. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 8:45
14. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 34:37 + 10:00
15. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 35:26 + 10:49
16. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 36:03 + 11:26
17. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 12:24
18. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 38:53 + 14:16
19. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 + 14:30
20. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:46 + 15:09
21. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 40:41 + 16:04
22. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 40:58 + 16:21
23. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 43:50 + 19:13
24. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 21:13
25. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 47:59 + 23:22
26. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 48:06 + 23:29
27. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 49:15 + 24:38
28. Hamáková Adéla 0050003 CVČ Horní Jelení 51:49 + 27:12
29. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 59:51 + 35:14
Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové DISK
Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec DISK
Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín DISK
D12D
2.89 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:06
2. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 35:17 + 1:11
3. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 39:09 + 5:03
4. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:39 + 7:33
5. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 42:09 + 8:03
6. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 46:42 + 12:36
7. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:22 + 16:16
8. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:47 + 17:41
9. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 54:18 + 20:12
10. Mužná Josefína SJC0854 Sportcentrum Jičín 64:40 + 30:34
11. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:50 + 32:44
12. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 67:37 + 33:31
13. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 92:56 + 58:50
D14C
3.64 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 26:26
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 33:04 + 6:38
3. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:36 + 7:10
4. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 34:35 + 8:09
5. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 35:54 + 9:28
6. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 36:38 + 10:12
7. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 37:12 + 10:46
8. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:27 + 11:01
9. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 38:06 + 11:40
10. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 40:05 + 13:39
11. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 40:08 + 13:42
12. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 40:15 + 13:49
13. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:17 + 13:51
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 14:28
15. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 42:36 + 16:10
16. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:50 + 17:24
17. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 18:25
18. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 18:48
19. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:25 + 18:59
20. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 46:14 + 19:48
21. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 46:42 + 20:16
22. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 46:43 + 20:17
23. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 47:17 + 20:51
24. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 48:04 + 21:38
25. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 48:12 + 21:46
26. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 49:09 + 22:43
27. Štěrbová Agáta SHK0656 OK Slavia Hradec Králové 50:07 + 23:41
28. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 50:10 + 23:44
29. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 52:56 + 26:30
30. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 53:12 + 26:46
31. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 53:52 + 27:26
31. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 53:52 + 27:26
33. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 54:59 + 28:33
34. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:19 + 29:53
35. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 56:37 + 30:11
36. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 57:46 + 31:20
37. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 58:28 + 32:02
38. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 60:23 + 33:57
39. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 65:37 + 39:11
40. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 41:57
41. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 96:30 + 70:04
D14D
3.35 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 48:32
2. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:14 + 1:42
3. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:05 + 5:33
4. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 57:03 + 8:31
5. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:07 + 12:35
6. Mužná Emílie SJC0554 Sportcentrum Jičín 62:39 + 14:07
7. Pešanová Valerie LTU0650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:12 + 28:40
8. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:26 + 33:54
Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Baťová Kateřina LPU0654 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D16C
3.80 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 31:37
2. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 32:47 + 1:10
3. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 33:09 + 1:32
4. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 33:39 + 2:02
5. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:38 + 6:01
6. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 39:04 + 7:27
7. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 40:19 + 8:42
8. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 40:29 + 8:52
9. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 9:13
10. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:33 + 9:56
11. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:02 + 10:25
12. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:22 + 10:45
13. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 12:15
14. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:10 + 12:33
15. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 12:36
16. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 44:27 + 12:50
17. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 45:08 + 13:31
18. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:50 + 14:13
19. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 46:05 + 14:28
20. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 47:17 + 15:40
21. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 16:50
22. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 50:51 + 19:14
23. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 21:04
24. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 52:43 + 21:06
25. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:46 + 21:09
Gazdová Hedvika JIL0456 OK Jilemnice DISK
D18C
4.64 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 36:25
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 37:09 + 0:44
3. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 43:02 + 6:37
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 9:20
5. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 9:47
6. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 47:38 + 11:13
7. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 49:01 + 12:36
8. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 50:23 + 13:58
9. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 51:02 + 14:37
10. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 52:57 + 16:32
11. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 54:34 + 18:09
12. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 63:04 + 26:39
13. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 69:17 + 32:52
14. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 81:52 + 45:27
Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové DISK
D21C
5.49 km, 195 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8147
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 41:28 8336
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 41:53 + 0:25 8256
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 44:00 + 2:32 7849
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:13 + 5:45 7232
5. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 8:23 6727
6. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:55 + 10:27 6330
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 53:39 + 12:11 5997
8. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 55:56 + 14:28 5559
9. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 58:38 + 17:10 5041
10. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 60:13 + 18:45 4737
11. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 60:16 + 18:48 4728
12. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 60:28 + 19:00 4689
13. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 60:45 + 19:17 4635
14. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 62:28 + 21:00 4305
15. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 62:50 + 21:22 4235
16. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 62:58 + 21:30 4209
17. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:52 + 22:24 4037
18. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 64:11 + 22:43 3976
19. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:54 + 23:26 3838
20. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 65:44 + 24:16 3678
21. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 65:55 + 24:27 3643
22. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 70:59 + 29:31 2671
23. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 71:07 + 29:39 2645
24. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:58 + 30:30 2482
25. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 74:48 + 33:20 1938
26. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 81:37 + 40:09 630
Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21D
4.66 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3214
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polzerová Lenka LTU9051 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:15
2. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 50:04 + 1:49 3312
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:50 + 3:35 3202
4. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:00 + 4:45 3129
5. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 55:55 + 7:40 2948
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 59:47 + 11:32 2707
7. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 66:07 + 17:52 2313
8. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 66:27 + 18:12 2292
9. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:10 + 27:55 1687
10. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 78:58 + 30:43 1513
11. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:45 + 31:30 1464
D35C
4.66 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 41:30
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 42:04 + 0:34
3. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 42:34 + 1:04
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 42:38 + 1:08
5. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 45:57 + 4:27
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 47:38 + 6:08
7. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:46 + 6:16
8. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 48:02 + 6:32
9. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 48:46 + 7:16
10. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 48:49 + 7:19
11. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:22 + 7:52
12. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 49:28 + 7:58
13. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 49:55 + 8:25
14. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 50:06 + 8:36
15. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 8:42
16. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 50:15 + 8:45
17. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 50:55 + 9:25
18. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 51:18 + 9:48
19. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 51:42 + 10:12
20. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 52:39 + 11:09
21. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:59 + 11:29
22. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 53:32 + 12:02
23. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 54:30 + 13:00
24. Šolcová Hana LPU7954 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 13:19
25. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 55:42 + 14:12
26. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:18 + 14:48
27. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 58:21 + 16:51
28. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 59:25 + 17:55
29. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 60:33 + 19:03
30. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:12 + 19:42
31. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 61:36 + 20:06
32. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 62:33 + 21:03
33. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:52 + 24:22
34. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:27 + 28:57
35. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:22 + 29:52
36. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 31:28
37. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 77:41 + 36:11
D35D
3.95 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 40:28
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 42:30 + 2:02
3. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 2:11
4. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 45:10 + 4:42
5. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 5:02
6. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 6:15
7. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 47:27 + 6:59
8. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:42 + 7:14
9. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 48:06 + 7:38
10. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 48:49 + 8:21
11. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 48:55 + 8:27
12. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 8:45
13. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 50:49 + 10:21
14. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 50:53 + 10:25
15. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 51:20 + 10:52
16. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:36 + 13:08
17. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 54:18 + 13:50
18. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:31 + 14:03
19. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:48 + 14:20
20. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 55:02 + 14:34
21. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:38 + 15:10
22. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:03 + 16:35
23. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 57:12 + 16:44
24. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 58:15 + 17:47
25. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:31 + 19:03
26. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:38 + 19:10
27. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 59:40 + 19:12
28. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:04 + 19:36
29. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:36 + 20:08
30. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 64:02 + 23:34
31. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:21 + 24:53
32. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 65:25 + 24:57
33. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 66:23 + 25:55
34. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:11 + 26:43
35. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 76:49 + 36:21
36. Holmanová Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 83:02 + 42:34
37. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:03 + 45:35
Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45C
4.21 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Longinová Lenka TAP7151 KOB Tretra Praha 45:58
2. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 47:08 + 1:10
3. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 47:21 + 1:23
4. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 47:23 + 1:25
5. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 47:52 + 1:54
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:37 + 2:39
7. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:01 + 3:03
8. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:34 + 5:36
9. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 51:51 + 5:53
10. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 52:59 + 7:01
11. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 53:03 + 7:05
12. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:19 + 7:21
13. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 53:53 + 7:55
14. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 8:12
15. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 12:11
16. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 58:35 + 12:37
17. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:17 + 13:19
18. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 64:25 + 18:27
19. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 65:59 + 20:01
20. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 72:12 + 26:14
Neyrinch Markéta DISK
D45D
3.56 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 42:20
2. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:49 + 1:29
3. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 2:51
4. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 3:49
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:19 + 3:59
6. Stodůlková Lenka 0030001 Lenka Stodůlková 47:00 + 4:40
7. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:19 + 5:59
8. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 49:25 + 7:05
9. Francová Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 50:42 + 8:22
10. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 8:33
11. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 53:05 + 10:45
12. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 53:25 + 11:05
13. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 53:42 + 11:22
14. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 55:24 + 13:04
15. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 55:33 + 13:13
16. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 56:09 + 13:49
17. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 13:59
18. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 58:43 + 16:23
19. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 59:21 + 17:01
20. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 63:12 + 20:52
21. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 64:10 + 21:50
22. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:02 + 22:42
23. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:45 + 23:25
24. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 65:54 + 23:34
25. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 66:58 + 24:38
26. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:36 + 26:16
27. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:38 + 26:18
28. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 68:49 + 26:29
29. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 69:39 + 27:19
30. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:00 + 28:40
31. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:21 + 31:01
32. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 81:22 + 39:02
33. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:51 + 52:31
Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové DISK
D55C
3.56 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 39:13
2. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 43:21 + 4:08
3. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 43:31 + 4:18
3. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 4:18
5. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 43:59 + 4:46
6. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 46:19 + 7:06
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:35 + 7:22
8. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 46:37 + 7:24
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:51 + 7:38
10. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 48:12 + 8:59
11. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 9:12
12. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 49:01 + 9:48
13. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 49:41 + 10:28
14. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 12:01
15. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:32 + 12:19
16. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 51:47 + 12:34
17. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 52:29 + 13:16
18. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 54:32 + 15:19
19. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 56:20 + 17:07
20. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 58:14 + 19:01
21. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 64:28 + 25:15
D55D
3.11 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:07
2. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:22 + 12:15
3. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 63:10 + 17:03
4. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:21 + 19:14
5. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 69:40 + 23:33
6. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 73:34 + 27:27
7. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 78:39 + 32:32
8. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 81:34 + 35:27
D65C
3.25 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 56:13
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 57:12 + 0:59
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 57:30 + 1:17
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:39 + 8:26
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 65:00 + 8:47
H10N
3.40 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:41
2. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:05 + 4:24
3. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 19:42 + 6:01
4. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 19:53 + 6:12
5. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 22:22 + 8:41
6. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:43 + 9:02
7. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 23:38 + 9:57
8. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 23:45 + 10:04
9. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 25:38 + 11:57
10. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 25:45 + 12:04
11. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 28:08 + 14:27
12. Seidl Josef LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:05 + 16:24
13. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:05 + 20:24
14. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 35:13 + 21:32
15. Semerád Vít LPU0906 OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 26:04
16. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 42:05 + 28:24
17. Potůček Josef LPU1102 OK Lokomotiva Pardubice 47:29 + 33:48
Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová DISK
Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové DISK
Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice DISK
H10C
2.44 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:01
2. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 20:50 + 0:49
3. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 2:23
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 25:10 + 5:09
5. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 25:15 + 5:14
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:23 + 5:22
7. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 26:09 + 6:08
8. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:32 + 6:31
9. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 26:56 + 6:55
10. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 27:00 + 6:59
11. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 27:32 + 7:31
12. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 7:39
13. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 28:40 + 8:39
14. Kejval Vojta SJC0902 Sportcentrum Jičín 30:31 + 10:30
15. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 31:48 + 11:47
16. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 12:43
17. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 32:54 + 12:53
18. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 33:52 + 13:51
19. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 14:25
20. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 34:56 + 14:55
21. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 16:34
22. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 44:54 + 24:53
23. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 50:54 + 30:53
24. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:56 + 31:55
H12C
3.01 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 20:26
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 24:40 + 4:14
3. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 25:38 + 5:12
4. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 28:34 + 8:08
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 29:38 + 9:12
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 30:58 + 10:32
7. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:18 + 10:52
8. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 11:24
9. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:53 + 11:27
10. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 33:50 + 13:24
11. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 34:42 + 14:16
12. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:50 + 14:24
13. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 35:37 + 15:11
14. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 36:47 + 16:21
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 36:48 + 16:22
16. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 36:57 + 16:31
17. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 37:05 + 16:39
18. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 37:11 + 16:45
19. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 17:14
20. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:19 + 17:53
21. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 38:38 + 18:12
22. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 38:40 + 18:14
23. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 38:42 + 18:16
24. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 40:06 + 19:40
25. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 42:26 + 22:00
26. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 45:29 + 25:03
27. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 25:38
28. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 46:59 + 26:33
29. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 26:41
30. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 47:29 + 27:03
31. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 51:49 + 31:23
32. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 52:38 + 32:12
33. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 53:03 + 32:37
34. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 55:11 + 34:45
35. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 90:48 + 70:22
H12D
2.82 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:06
2. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 37:00 + 1:54
3. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 38:30 + 3:24
4. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 40:17 + 5:11
5. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 41:03 + 5:57
6. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:24 + 15:18
7. Drobek Jakub HOR0802 TJ Jiskra Hořice 77:34 + 42:28
8. Ott Martin STH0807 SK Studenec 79:07 + 44:01
H14C
4.20 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:08
2. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 2:32
3. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 38:41 + 3:33
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 38:52 + 3:44
5. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:15 + 5:07
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 40:43 + 5:35
7. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 41:10 + 6:02
8. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 41:11 + 6:03
9. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 41:42 + 6:34
10. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 43:30 + 8:22
11. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:55 + 8:47
12. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:23 + 9:15
13. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 10:33
14. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:47 + 11:39
15. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 46:52 + 11:44
16. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 47:01 + 11:53
17. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 47:24 + 12:16
18. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:47 + 12:39
19. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 48:15 + 13:07
20. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 48:57 + 13:49
21. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:11 + 14:03
22. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 49:26 + 14:18
23. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 50:10 + 15:02
24. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:11 + 15:03
25. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 51:40 + 16:32
26. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 52:26 + 17:18
27. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 17:19
28. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 54:20 + 19:12
29. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:38 + 19:30
30. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 55:07 + 19:59
31. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 55:38 + 20:30
32. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:14 + 22:06
33. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:55 + 22:47
34. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:01 + 22:53
35. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 62:54 + 27:46
36. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 76:54 + 41:46
37. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 123:10 + 88:02
Kočí Miroslav SHK0601 OK Slavia Hradec Králové DISK
H14D
3.86 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 42:38
2. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 44:56 + 2:18
3. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 46:04 + 3:26
4. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 46:13 + 3:35
5. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 47:24 + 4:46
6. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:00 + 11:22
7. Nágl Alexandr SJC0605 Sportcentrum Jičín 58:32 + 15:54
8. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:38 + 18:00
H16C
4.83 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 31:42
2. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 35:07 + 3:25
3. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 35:37 + 3:55
4. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:09 + 4:27
5. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 4:34
6. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 4:50
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 36:38 + 4:56
8. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 36:42 + 5:00
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 40:33 + 8:51
10. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 40:39 + 8:57
11. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:08 + 10:26
12. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 42:41 + 10:59
13. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 42:58 + 11:16
14. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 43:52 + 12:10
15. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 45:39 + 13:57
16. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 45:41 + 13:59
17. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 14:41
18. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 46:54 + 15:12
19. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:36 + 17:54
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:00 + 18:18
21. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 54:18 + 22:36
22. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 55:36 + 23:54
23. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:49 + 25:07
24. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 25:33
25. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 26:00
26. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 61:14 + 29:32
27. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 65:09 + 33:27
28. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 65:40 + 33:58
29. Viktorin Martin CHC0403 K.O.B. Choceň 70:40 + 38:58
30. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 75:40 + 43:58
31. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:01 + 45:19
32. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 80:27 + 48:45
33. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:34 + 65:52
Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ondřej Šlambora DISK
MS Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:37 + 22:55
H18C
5.46 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 39:06
2. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 0:41
3. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 41:57 + 2:51
4. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 43:09 + 4:03
5. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 4:22
6. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:06 + 5:00
7. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 46:57 + 7:51
8. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 48:10 + 9:04
9. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:02 + 12:56
10. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 52:45 + 13:39
11. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 53:18 + 14:12
12. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 55:23 + 16:17
13. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 56:00 + 16:54
14. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 56:44 + 17:38
15. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:42 + 20:36
16. Krsek Šimon ZAM0204 OB TJ Sokol Žamberk 69:37 + 30:31
Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová DISK
H21C
6.07 km, 195 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8186
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 33:13 8530
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 35:19 + 2:06 8034
3. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 35:29 + 2:16 7994
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 + 3:14 7766
5. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 36:40 + 3:27 7715
6. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:23 + 4:10 7546
7. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 37:25 + 4:12 7538
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 4:49 7392
9. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 5:19 7274
10. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 5:46 7168
11. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 6:14 7058
12. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:03 + 6:50 6916
13. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 40:10 + 6:57 6889
14. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 7:36 6735
15. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 41:08 + 7:55 6661
16. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 41:16 + 8:03 6629
17. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 42:25 + 9:12 6358
18. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 42:42 + 9:29 6291
19. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 42:46 + 9:33 6275
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 42:57 + 9:44 6232
21. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 9:53 6196
22. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 43:44 + 10:31 6047
23. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:00 + 10:47 5984
24. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 44:47 + 11:34 5799
25. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 44:59 + 11:46 5752
26. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:04 + 11:51 5732
27. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 45:40 + 12:27 5590
28. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:45 + 12:32 5571
29. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 46:07 + 12:54 5484
30. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 46:20 + 13:07 5433
31. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 46:22 + 13:09 5425
32. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:39 + 13:26 5358
33. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 13:36 5319
34. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 47:27 + 14:14 5169
35. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:39 + 14:26 5122
36. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:41 + 14:28 5114
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:47 + 14:34 5091
38. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 48:46 + 15:33 4858
39. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 49:25 + 16:12 4705
40. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 49:48 + 16:35 4614
41. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 49:52 + 16:39 4599
42. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:42 + 17:29 4402
43. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:50 + 18:37 4134
44. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 53:06 + 19:53 3835
45. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 20:26 3705
46. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:20 + 21:07 3544
47. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 55:09 + 21:56 3351
48. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:37 + 22:24 3241
49. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 55:43 + 22:30 3217
50. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:48 + 22:35 3198
51. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 56:14 + 23:01 3095
52. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 56:24 + 23:11 3056
52. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:24 + 23:11 3056
54. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 56:45 + 23:32 2974
55. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 58:49 + 25:36 2486
56. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:40 + 27:27 2049
57. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 61:45 + 28:32 1793
58. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 62:09 + 28:56 1699
59. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 29:20 1604
60. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 65:05 + 31:52 1006
61. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 66:54 + 33:41 577
62. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:55 + 35:42 101
63. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 70:03 + 36:50 0
64. Bílek Aleš 71:14 + 38:01
65. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 75:02 + 41:49 0
66. Vik Martin JIL9206 OK Jilemnice 82:01 + 48:48 0
Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice DISK 0
H21D
5.18 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1794
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:42 1853
2. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 52:13 + 0:31 1836
3. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 56:28 + 4:46 1693
4. Moravec Filip KUN8801 TJ Sokol Kunvald 58:09 + 6:27 1637
5. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:34 + 6:52 1623
6. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 62:45 + 11:03 1482
H35C
5.71 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 37:08
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:07 + 1:59
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 3:08
4. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 40:42 + 3:34
5. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 41:58 + 4:50
6. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 42:39 + 5:31
7. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 42:48 + 5:40
8. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 43:51 + 6:43
9. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 44:51 + 7:43
10. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 45:47 + 8:39
11. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 8:41
12. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 46:25 + 9:17
13. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 46:30 + 9:22
14. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 47:16 + 10:08
15. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 47:38 + 10:30
16. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 49:33 + 12:25
17. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:23 + 13:15
18. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 50:28 + 13:20
19. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 51:38 + 14:30
20. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 52:55 + 15:47
21. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 15:56
22. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 18:15
23. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 55:32 + 18:24
24. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:49 + 18:41
25. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:05 + 19:57
26. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 57:43 + 20:35
27. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:09 + 26:01
28. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:42 + 35:34
29. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:24 + 44:16
30. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 85:29 + 48:21
H35D
4.63 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 39:18
2. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 46:00 + 6:42
3. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 9:17
4. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 48:56 + 9:38
5. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:50 + 10:32
6. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 50:58 + 11:40
7. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 51:09 + 11:51
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:15 + 11:57
9. Kronika Miroslav 0080001 SPORTeM 53:13 + 13:55
10. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 53:20 + 14:02
11. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 53:32 + 14:14
12. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:25 + 15:07
13. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:21 + 16:03
14. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 55:32 + 16:14
15. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 55:48 + 16:30
16. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 16:47
17. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:27 + 18:09
17. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 18:09
19. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 59:28 + 20:10
20. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 59:50 + 20:32
21. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 60:29 + 21:11
22. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 60:49 + 21:31
23. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:07 + 21:49
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:35 + 22:17
25. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:57 + 22:39
26. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 64:08 + 24:50
27. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:30 + 25:12
28. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 66:03 + 26:45
29. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 68:30 + 29:12
30. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 69:13 + 29:55
31. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 90:12 + 50:54
Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice DISK
Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
4.85 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 36:01
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 40:11 + 4:10
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 41:11 + 5:10
4. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 41:20 + 5:19
5. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 41:53 + 5:52
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 6:50
7. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 42:57 + 6:56
7. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 42:57 + 6:56
9. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 43:14 + 7:13
10. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 43:18 + 7:17
11. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 43:37 + 7:36
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 8:04
13. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:04 + 9:03
14. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 45:09 + 9:08
15. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 45:25 + 9:24
16. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 46:14 + 10:13
17. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 10:27
18. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:28 + 11:27
19. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 11:38
20. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 12:04
21. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 48:22 + 12:21
22. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 12:31
23. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 49:26 + 13:25
24. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 13:27
25. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 50:34 + 14:33
26. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:27 + 15:26
27. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 51:30 + 15:29
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:35 + 16:34
29. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 17:29
30. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 22:45
31. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 60:36 + 24:35
32. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:32 + 25:31
33. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 61:47 + 25:46
34. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 64:22 + 28:21
H45D
4.30 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 38:58
2. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 41:17 + 2:19
3. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 41:38 + 2:40
4. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 41:54 + 2:56
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:14 + 3:16
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 43:02 + 4:04
7. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 44:27 + 5:29
8. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 5:48
9. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 45:38 + 6:40
10. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:13 + 7:15
11. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:34 + 7:36
12. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 47:52 + 8:54
13. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 48:30 + 9:32
14. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 48:36 + 9:38
15. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 48:42 + 9:44
16. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:24 + 10:26
17. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 49:56 + 10:58
18. Hanuš Luboš SNA6401 TJ START Náchod 50:10 + 11:12
19. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 50:55 + 11:57
20. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 51:29 + 12:31
21. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 51:56 + 12:58
22. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:34 + 13:36
23. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 52:46 + 13:48
24. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 55:06 + 16:08
25. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 16:27
26. Justa Jaromír 55:36 + 16:38
27. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 55:53 + 16:55
28. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 56:12 + 17:14
29. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:35 + 17:37
30. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 59:11 + 20:13
31. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:39 + 20:41
32. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:40 + 20:42
33. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:03 + 23:05
34. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:52 + 31:54
35. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:59 + 32:01
36. Janáček Tomáš LPU7444 OK Lokomotiva Pardubice 75:13 + 36:15
37. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:16 + 45:18
H55C
4.26 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 37:13
2. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 7:32
3. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 7:52
4. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 45:33 + 8:20
5. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 45:55 + 8:42
6. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 46:54 + 9:41
7. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 47:18 + 10:05
8. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 47:35 + 10:22
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 48:08 + 10:55
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 48:10 + 10:57
11. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:00 + 11:47
12. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 49:38 + 12:25
13. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 51:30 + 14:17
14. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 52:00 + 14:47
15. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 52:11 + 14:58
16. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 54:18 + 17:05
17. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 55:02 + 17:49
18. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:14 + 18:01
19. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:59 + 19:46
20. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 58:12 + 20:59
21. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:28 + 23:15
22. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:07 + 25:54
23. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 65:29 + 28:16
Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55D
3.63 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 41:33
2. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 42:25 + 0:52
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 0:56
4. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 7:01
5. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 10:30
6. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:25 + 12:52
7. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 55:58 + 14:25
8. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 14:56
9. Junek Petr STH5501 SK Studenec 58:29 + 16:56
10. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:49 + 18:16
11. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 68:39 + 27:06
12. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:33 + 38:00
Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové DISK
H65C
3.45 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 35:36
2. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:42 + 3:06
3. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 3:18
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 40:12 + 4:36
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 42:58 + 7:22
6. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 44:03 + 8:27
6. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 44:03 + 8:27
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:46 + 11:10
9. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 47:04 + 11:28
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:39 + 14:03
11. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 51:38 + 16:02
12. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:45 + 22:09
13. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:01 + 25:25
14. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 69:06 + 33:30
H65D
3.10 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 41:13
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 3:10
H70C
2.94 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:01
2. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:47 + 4:46
3. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:20 + 7:19
4. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 46:43 + 10:42
5. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 46:54 + 10:53
6. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:53 + 13:52
7. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 16:24
8. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 53:08 + 17:07
9. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 60:19 + 24:18
10. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 61:40 + 25:39
11. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 64:35 + 28:34
12. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 81:30 + 45:29
13. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 100:58 + 64:57
HDR
3.42 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málková Dominika PHK OK 99 Hradec Králové 22:23
2. Háková Emma STH1151 SK Studenec 22:30 + 0:07
3. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 23:48 + 1:25
4. Trejbalová Barbora STH1053 SK Studenec 24:24 + 2:01
5. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:28 + 2:05
6. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 24:41 + 2:18
7. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 25:17 + 2:54
8. Lukešová Hana 25:21 + 2:58
9. Semerád Jan LPU1205 OK Lokomotiva Pardubice 26:02 + 3:39
10. Panáčková Johana 26:07 + 3:44
11. Korotvičková Ela STH1153 SK Studenec 26:15 + 3:52
12. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 26:37 + 4:14
13. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:54 + 4:31
14. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 27:02 + 4:39
15. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 27:17 + 4:54
16. Urbancová Sofie STH1154 SK Studenec 27:24 + 5:01
17. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 5:10
18. Bartošová Anežka SJC1250 Sportcentrum Jičín 27:36 + 5:13
19. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 27:40 + 5:17
20. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 28:05 + 5:42
21. Stonawská Gabriela PHK1054 OK 99 Hradec Králové 28:44 + 6:21
22. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 29:22 + 6:59
22. Kokaisl Filip 29:22 + 6:59
24. Panáčková Alžběta 29:23 + 7:00
25. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 29:55 + 7:32
26. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:57 + 7:34
27. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 30:16 + 7:53
28. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:49 + 8:26
29. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 30:55 + 8:32
30. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 30:58 + 8:35
31. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 31:18 + 8:55
32. Pompach Martin 31:38 + 9:15
33. Zapletalová Jana 31:43 + 9:20
34. Palasová Barbora 0060001 OB Veliková 31:51 + 9:28
34. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 9:28
36. Čtvrtečková Natálka 31:57 + 9:34
37. Hamáček Jan sth 32:12 + 9:49
38. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 32:37 + 10:14
39. Sedláčková Dominika 32:51 + 10:28
40. Neyrinch Nina 33:04 + 10:41
41. Kynčl Ladislav 33:22 + 10:59
42. Hamáková Zuzana 0050004 CVČ Horní Jelení 33:47 + 11:24
43. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 34:15 + 11:52
44. Zemánek Ondra 35:24 + 13:01
45. Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 36:16 + 13:53
46. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 36:45 + 14:22
47. Brož Jiří LTUbbbb OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:50 + 14:27
48. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:00 + 14:37
49. Leflerová Kristýna PHK0659 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 17:10
50. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 18:00
51. Jakubec Jan 0010001 Sportcentrum Ostružno 41:01 + 18:38
52. Roža Lukáš 41:10 + 18:47
53. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 41:17 + 18:54
54. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 42:44 + 20:21
55. Potůčková Jana LPU1361 OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 20:59
56. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 44:07 + 21:44
57. Šáchová Ema SHK1056 OK Slavia Hradec Králové 44:17 + 21:54
58. Čížek Antonín SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 45:28 + 23:05
59. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 45:47 + 23:24
60. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:53 + 23:30
61. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 46:11 + 23:48
62. Tichá Anna 46:15 + 23:52
63. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 50:55 + 28:32
64. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:29 + 31:06
64. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:29 + 31:06
66. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:03 + 31:40
67. Bejrová Anita 54:15 + 31:52
68. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 56:01 + 33:38
69. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 60:29 + 38:06
70. Novotná Ella 68:02 + 45:39
71. Gebas Alexandra 71:52 + 49:29
72. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 72:07 + 49:44
73. Bílek Adam 83:12 + 60:49
Klusáček Jan DISK
Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
2.79 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 24:22
2. Martin Košek SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 25:30 + 1:08
3. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 28:38 + 4:16
4. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:42 + 4:20
5. Neyrinch Noel 28:57 + 4:35
6. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 6:09
7. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 30:41 + 6:19
8. Vörösová Markéta LPU2228 OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 6:21
9. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 30:56 + 6:34
10. Šulc Jiří 32:10 + 7:48
11. Krejčí Milan KOR0201 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:24 + 9:02
12. Vaníček Jan 33:34 + 9:12
13. Novák Tomáš PHK0507 OK 99 Hradec Králové 33:38 + 9:16
14. Horák Pavel 0020002 OK HK 33:56 + 9:34
15. Holasová Petra 34:24 + 10:02
16. Kašpar Martin SRK0000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:45 + 10:23
17. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:54 + 10:32
18. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 10:50
19. Janáčková Kateřina LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 11:27
20. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 12:09
21. Zákravská Hana 36:39 + 12:17
22. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:49 + 12:27
23. Tichá Pavlína 37:35 + 13:13
24. Kyncl Jan 37:55 + 13:33
25. Lukešová Klára 0040001 Běhající rodič 38:25 + 14:03
26. Zuzana Gojná 38:51 + 14:29
26. Čiháková Olga 38:51 + 14:29
28. Maloch Pavel LPU2227 OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 14:34
29. Kynclová Petra LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:23 + 15:01
30. Udržal Patrik 40:36 + 16:14
31. Šafr Vít CHC K.O.B. Choceň 41:35 + 17:13
32. Pešek Vladimír 42:52 + 18:30
33. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 43:11 + 18:49
34. Dolénková Denisa 0110001 VRL 43:26 + 19:04
35. Vltavská Jana 43:41 + 19:19
36. Beneda Jan 43:43 + 19:21
37. Buďárková Eva STH7851 SK Studenec 44:47 + 20:25
38. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 47:55 + 23:33
39. Podlešák Martin 48:57 + 24:35
40. Kerhát David 49:49 + 25:27
41. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:38 + 26:16
42. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 26:29
43. Dolejší Matouš 51:51 + 27:29
44. Bucharová Anna 52:14 + 27:52
45. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 53:22 + 29:00
46. Horáková Yvona 54:00 + 29:38
47. Hejná Veronika phk 55:26 + 31:04
48. Neumannová Blanka 55:29 + 31:07
49. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:39 + 34:17
50. Vaníčková Věra 60:00 + 35:38
51. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:23 + 39:01
52. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:19 + 43:57
53. Kovaříková Anna 68:20 + 43:58
54. Vaníček Adam 69:32 + 45:10
55. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:35 + 47:13
56. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:36 + 47:14
Kuříková Zuzana STH SK Studenec DISK
Šafr Martin CHC K.O.B. Choceň DISK
Jedličková Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové DISK
Cuillet Thomas DISK
Kubík Dušan LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice DISK
T
4.59 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 29:22
2. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 36:36 + 7:14
3. Šťovíček Pavel 0100001 Sukorady 47:15 + 17:53
4. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 47:48 + 18:26
5. Funda Jan 48:58 + 19:36
6. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 51:04 + 21:42
7. Vlach Tomáš 52:26 + 23:04
8. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 56:59 + 27:37
9. Neumann David 58:55 + 29:33
10. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 30:06
11. Vaňura Vilém 0090001 Hořice 63:09 + 33:47
12. Udržal Marek SHK0200 OK Slavia Hradec Králové 64:07 + 34:45
13. Bohanská Lenka 68:23 + 39:01
14. Sokolová Tereza 68:24 + 39:02
15. Nágl Filip 70:39 + 41:17
16. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:49 + 41:27
17. Topol Milan 77:53 + 48:31
18. Erbert Ladislav 0070001 TJ Harant Pecka 79:06 + 49:44
19. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:22 + 51:00
20. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:54 + 72:32
21. Praisler Jaroslav LPU2225 OK Lokomotiva Pardubice 103:40 + 74:18
22. Praislerová Klára LPU2226 OK Lokomotiva Pardubice 103:53 + 74:31
23. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 104:45 + 75:23
24. Bydžovská Helena LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 111:07 + 81:45
Novák Tomáš HOS7902 TJ Tatran Hostinné DISK