Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Chvátil Šimon - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí. Jednomu závodníkovi byla ošetřena zlomená ruka a nějaké drobné oděrky. Nebyl podán žádný protest, nikdo nechtěl vyčíst SI jednotku
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
3.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 22:19
2. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 22:25 + 0:06
3. Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové 23:21 + 1:02
4. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 26:27 + 4:08
5. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 27:04 + 4:45
6. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 7:04
7. Vondrušková Jitka SHK0956 C OK Slavia Hradec Králové 31:57 + 9:38
8. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 32:02 + 9:43
9. Macháčková Lucie SHK1155 C OK Slavia Hradec Králové 32:50 + 10:31
10. Wysocka Michalina 17P1050 WKS Śląsk 34:25 + 12:06
10. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:25 + 12:06
12. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 35:57 + 13:38
13. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 14:00
14. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:41 + 14:22
15. Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 44:05 + 21:46
16. Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 89:55 + 67:36
Brinkmanová Nela SHK1152 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Bergerová Michaela SHK1053 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D10C
2.04 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 16:33
2. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 20:13 + 3:40
3. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:23 + 3:50
4. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 4:13
5. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 22:18 + 5:45
6. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 6:29
7. Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 23:24 + 6:51
8. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 24:19 + 7:46
9. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 24:23 + 7:50
10. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 7:59
11. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 25:00 + 8:27
12. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 27:32 + 10:59
13. Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 27:33 + 11:00
14. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 12:20
15. Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 29:29 + 12:56
16. Seligrová Pavlína PHK0957 C OK 99 Hradec Králové 30:44 + 14:11
17. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 31:16 + 14:43
18. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 34:36 + 18:03
19. Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 37:04 + 20:31
20. Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 38:58 + 22:25
21. Holingerová Alžběta CHC0953 C K.O.B. Choceň 39:19 + 22:46
22. Říhová Eliška SRK0952 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:08 + 27:35
23. Grusserová Diana PHK0999 C OK 99 Hradec Králové 55:03 + 38:30
24. Ondrušová Leona PHK0954 C OK 99 Hradec Králové 63:21 + 46:48
Černá Stella PHK0958 C OK 99 Hradec Králové DISK
D12C
2.76 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 22:26
2. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 23:27 + 1:01
3. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 25:24 + 2:58
4. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 25:33 + 3:07
5. Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 26:09 + 3:43
6. Podlešáková Monika PHK0752 B OK 99 Hradec Králové 26:50 + 4:24
7. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 27:33 + 5:07
8. Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:25 + 5:59
9. Mianowska Tosia LCE0753 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:26 + 7:00
10. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 30:01 + 7:35
11. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 30:06 + 7:40
12. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:41 + 8:15
13. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 8:24
14. Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 31:25 + 8:59
15. Ježková Barbora PHK0755 C OK 99 Hradec Králové 32:24 + 9:58
16. Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 10:16
17. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 33:00 + 10:34
18. Kellerová Alice CHT0852 C OOB SK Chrast 33:05 + 10:39
19. Dominová Julie LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice 33:36 + 11:10
20. Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 33:44 + 11:18
21. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 34:49 + 12:23
22. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:56 + 12:30
23. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:42 + 14:16
24. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 36:51 + 14:25
25. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 36:57 + 14:31
26. Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 37:45 + 15:19
27. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 38:40 + 16:14
28. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 38:48 + 16:22
29. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:02 + 18:36
30. Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 41:58 + 19:32
31. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 42:05 + 19:39
32. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 45:22 + 22:56
33. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 46:34 + 24:08
34. Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:49 + 24:23
35. Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:20 + 24:54
36. Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 49:19 + 26:53
D12D
2.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szczygiel Hanna 17P0751 WKS Śląsk 24:00
2. Kuciel Hanna 17P0752 WKS Śląsk 26:05 + 2:05
3. Balcarová Olga SNA0851 C TJ START Náchod 28:15 + 4:15
4. Staniec Julia 17P0851 WKS Śląsk 30:43 + 6:43
5. Janáčková Michaela LPU0759 C OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 9:06
6. Růžková Markéta LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice 33:08 + 9:08
7. Ondrušová Zuzana PHK0757 C OK 99 Hradec Králové 34:19 + 10:19
8. Jedličková Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 37:03 + 13:03
9. Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 38:58 + 14:58
10. Ciaston Oliwia 17P0850 WKS Śląsk 40:10 + 16:10
11. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:46 + 17:46
12. Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové 42:25 + 18:25
13. Kraszewska Olga 17P0750 WKS Śląsk 42:53 + 18:53
14. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 45:29 + 21:29
15. Złotowska Joanna 17P0753 WKS Śląsk 45:33 + 21:33
16. Musilová Johana KUO0899 C KOB Ústí nad Orlicí 49:00 + 25:00
17. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 51:03 + 27:03
18. Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 53:22 + 29:22
19. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB TJ Sokol Žamberk 60:12 + 36:12
20. Němcová Kateřina ZAM0852 C OB TJ Sokol Žamberk 71:29 + 47:29
21. Pešanová Valerie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 130:20 + 106:20
D14C
3.58 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 24:11
2. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 26:43 + 2:32
3. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 5:28
4. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 31:29 + 7:18
5. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 32:48 + 8:37
6. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:49 + 8:38
7. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 33:11 + 9:00
8. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:13 + 9:02
9. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 33:40 + 9:29
10. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 33:57 + 9:46
11. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 34:28 + 10:17
12. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 35:23 + 11:12
13. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 35:45 + 11:34
14. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 35:46 + 11:35
15. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 35:53 + 11:42
16. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:05 + 11:54
17. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 36:09 + 11:58
17. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 36:09 + 11:58
19. Výchová Veronika KOR0550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:54 + 12:43
20. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 13:13
21. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 38:11 + 14:00
22. Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 39:00 + 14:49
23. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 39:08 + 14:57
24. Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:38 + 15:27
25. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 39:55 + 15:44
26. Šumberová Johana PHK0565 B OK 99 Hradec Králové 39:59 + 15:48
27. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 40:56 + 16:45
28. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk 44:37 + 20:26
29. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 45:20 + 21:09
30. Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 45:24 + 21:13
31. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 45:32 + 21:21
32. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 21:25
33. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 45:46 + 21:35
34. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:28 + 22:17
35. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 23:18
36. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 47:32 + 23:21
37. Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:17 + 25:06
38. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 49:32 + 25:21
39. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OB Vamberk 50:09 + 25:58
40. Mikysková Adéla VAM0550 B OB Vamberk 50:40 + 26:29
41. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 50:41 + 26:30
42. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 27:03
43. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 51:38 + 27:27
44. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 54:23 + 30:12
45. Losmanová Natálie LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice 56:40 + 32:29
46. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 61:36 + 37:25
47. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 62:25 + 38:14
48. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 70:35 + 46:24
49. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 71:02 + 46:51
50. Kačerová Emilie PHK0663 C OK 99 Hradec Králové 71:14 + 47:03
51. Mimrová Kateřina CHC0658 C K.O.B. Choceň 76:23 + 52:12
52. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:40 + 57:29
53. Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 83:41 + 59:30
Sádovská Anežka LPU0562 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Štěrbová Agáta SHK0656 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Sychrovská Klára SNA0551 C TJ START Náchod DISK
D14D
3.06 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 36:28
2. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 1:20
3. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 38:03 + 1:35
4. Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:24 + 5:56
5. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 46:20 + 9:52
6. Kynclová Andrea LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:23 + 10:55
7. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:04 + 16:36
8. Janáčková Tereza LPU0558 C OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 16:55
9. Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 57:52 + 21:24
10. Volná Hana Outdoor Praha 84:10 + 47:42
11. Halačová Emilie Outdoor Praha 90:11 + 53:43
D21E
11.18 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 8921
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 68:35 9092
2. Sárközy Zsófi Hungarian Team 68:41 + 0:06
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 70:35 + 2:00 8749
4. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 70:36 + 2:01 8658
5. Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 70:41 + 2:06 8560
6. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 70:42 + 2:07 8469
7. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 70:45 + 2:10 8375
8. Szerencsi Ildikó Hungarian Team 70:51 + 2:16
9. Gerber Csenge Hungarian Team 70:53 + 2:18
10. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 70:54 + 2:19 8269
11. Morandini Hanga Hungarian Team 71:03 + 2:28
12. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:12 + 4:37 7908
13. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 73:58 + 5:23 7733
14. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 76:18 + 7:43 7378
15. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 79:29 + 10:54 6931
16. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 82:17 + 13:42 6536
17. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 82:45 + 14:10 6411
18. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:53 + 17:18 5990
19. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 87:31 + 18:56 5742
20. Pachnik Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 92:25 + 23:50 5144
D21A
8.85 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 62:06 8545
2. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 62:31 + 0:25 8489
3. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 63:30 + 1:24 8356
4. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 63:46 + 1:40 8320
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 64:51 + 2:45 8174
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 65:42 + 3:36 8059
7. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 66:19 + 4:13 7976
8. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:55 + 4:49 7895
9. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:45 + 5:39 7783
10. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 69:33 + 7:27 7540
11. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 69:46 + 7:40 7510
12. Kinkorová Tereza LPM9850 C OK Lokomotiva Plzeň 70:12 + 8:06 7452
13. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 70:59 + 8:53 7346
14. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 71:15 + 9:09 7310
15. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 71:24 + 9:18 7290
15. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 71:24 + 9:18 7290
17. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 71:26 + 9:20 7285
18. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 71:28 + 9:22 7281
19. Głowacz Julia LCE0056 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:47 + 9:41 7238
20. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 73:12 + 11:06 7047
21. Chládková Simona LPU9658 C OK Lokomotiva Pardubice 73:22 + 11:16 7024
22. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:48 + 11:42 6966
23. Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín 73:59 + 11:53 6941
24. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 74:10 + 12:04 6916
25. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 74:41 + 12:35 6847
26. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 75:19 + 13:13 6761
27. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 75:45 + 13:39 6703
28. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:09 + 15:03 6514
29. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 77:30 + 15:24 6467
30. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 78:35 + 16:29 6320
31. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 79:27 + 17:21
32. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:07 + 19:01 5978
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 83:18 + 21:12 5684
34. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 86:44 + 24:38 5220
35. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 87:48 + 25:42 5076
36. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 106:31 + 44:25
Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice DISK 0
D21B
7.42 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6567
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 55:17 7108
2. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:08 + 5:51 6470
3. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 64:19 + 9:02 6123
4. Mianowska Julia LCE0154 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:01 + 9:44 6047
5. Cahlová Blanka LCE9051 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:01 + 10:44
6. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 67:41 + 12:24 5756
7. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 68:33 + 13:16 5662
8. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 69:00 + 13:43 5613
9. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 70:02 + 14:45 5500
10. Zayats Inna LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň 70:37 + 15:20 5436
11. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 70:56 + 15:39 5402
12. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 71:20 + 16:03 5358
13. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:23 + 17:06 5244
14. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 73:40 + 18:23 5104
15. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 73:50 + 18:33 5086
16. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 74:09 + 18:52 5051
17. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 76:53 + 21:36 4753
18. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:30 + 23:13 4577
19. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 88:04 + 32:47 3534
Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice DISK 0
D21C
6.12 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6229
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 38:04 6522
2. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 40:53 + 2:49 6083
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 40:54 + 2:50 6080
4. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 40:59 + 2:55 6067
5. Czakó Boglárka MOM Budapest 41:08 + 3:04
6. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 42:11 + 4:07 5880
7. Kochová Anna TUR0155 A OOB TJ Turnov 42:18 + 4:14 5862
8. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 42:49 + 4:45 5782
9. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 42:56 + 4:52 5763
10. Mazurek Agnieszka CHC0154 C K.O.B. Choceň 43:06 + 5:02 5737
11. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 43:43 + 5:39 5641
12. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 43:49 + 5:45 5626
13. Sárközy Rita MOM Budapest 44:03 + 5:59
14. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 44:13 + 6:09 5563
15. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 44:15 + 6:11 5558
16. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 44:42 + 6:38 5488
17. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:58 + 6:54 5446
18. Zempléni Lilla MOM Budapest 45:14 + 7:10
19. Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 45:26 + 7:22 5374
20. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 45:31 + 7:27 5361
21. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:32 + 7:28 5358
22. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 A K.O.B. Choceň 45:50 + 7:46 5311
23. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 7:57 5283
24. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 8:10 5249
25. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 46:16 + 8:12 5244
26. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 46:20 + 8:16 5233
27. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 8:27 5205
28. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 46:44 + 8:40 5171
29. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 9:03 5111
30. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 47:11 + 9:07 5101
31. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 47:15 + 9:11 5090
32. Zsigmon Száva Hungarian Team 47:37 + 9:33
33. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 47:46 + 9:42 5010
34. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 47:48 + 9:44 5005
35. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 48:03 + 9:59 4966
36. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 48:20 + 10:16 4922
37. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:25 + 10:21 4909
38. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 48:29 + 10:25 4898
39. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 48:55 + 10:51 4831
40. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:58 + 10:54 4823
41. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 11:12 4776
42. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 49:20 + 11:16 4766
43. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:31 + 11:27 4737
44. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 49:32 + 11:28 4734
45. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 49:42 + 11:38 4708
46. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 49:43 + 11:39 4706
47. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 49:47 + 11:43 4695
48. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 49:48 + 11:44 4693
49. Majasow Agata CHC8553 C K.O.B. Choceň 50:23 + 12:19 4602
50. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 50:32 + 12:28 4579
51. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 51:07 + 13:03 4488
52. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:17 + 13:13 4462
53. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 51:26 + 13:22 4438
54. Sudoł Hanna CHC0352 C K.O.B. Choceň 51:29 + 13:25 4430
55. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:17 + 14:13 4306
56. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:38 + 14:34 4251
57. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:46 + 14:42 4230
58. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 53:17 + 15:13 4150
59. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 15:56 4038
60. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 54:15 + 16:11 3999
60. Trpáková Daniela Asociace ROB ČR 54:15 + 16:11
62. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 54:19 + 16:15 3989
63. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 16:17 3983
64. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 16:37 3932
65. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 54:42 + 16:38 3929
66. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 54:51 + 16:47 3906
67. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 55:03 + 16:59 3874
67. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 55:03 + 16:59 3874
67. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 55:03 + 16:59 3874
70. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 55:56 + 17:52 3737
71. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 56:19 + 18:15 3677
72. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 56:55 + 18:51 3583
73. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 19:00 3560
74. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 57:18 + 19:14 3524
75. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 57:31 + 19:27 3490
76. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 57:34 + 19:30 3482
77. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:42 + 19:38 3461
78. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 57:57 + 19:53 3422
79. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 58:03 + 19:59 3407
80. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 58:05 + 20:01 3401
81. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 58:33 + 20:29 3329
81. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 58:33 + 20:29 3329
83. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:05 + 21:01 3246
84. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 59:09 + 21:05 3235
85. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 59:20 + 21:16 3207
86. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 60:20 + 22:16 3051
87. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 22:22 3035
88. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 60:46 + 22:42 2983
89. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:50 + 22:46 2973
90. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:53 + 22:49 2965
91. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 60:54 + 22:50 2962
92. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 60:56 + 22:52 2957
93. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 60:59 + 22:55 2949
94. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 61:01 + 22:57 2944
95. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 61:02 + 22:58 2941
96. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 61:21 + 23:17 2892
97. Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 62:07 + 24:03 2773
98. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 24:09 2757
99. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 63:16 + 25:12 2593
100. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 63:23 + 25:19 2575
101. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 63:34 + 25:30 2547
102. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 64:07 + 26:03 2461
103. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:32 + 26:28 2396
104. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 64:44 + 26:40 2365
105. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 65:02 + 26:58 2318
106. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 65:24 + 27:20 2261
107. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 67:10 + 29:06 1985
108. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:31 + 29:27 1931
109. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 67:56 + 29:52 1866
110. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 68:00 + 29:56 1855
111. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 68:31 + 30:27 1775
112. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 68:35 + 30:31 1764
113. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 69:04 + 31:00 1689
114. Chládková Zuzana ZAM9153 OB TJ Sokol Žamberk 70:05 + 32:01
115. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 70:06 + 32:02 1528
116. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 72:54 + 34:50 1091
117. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 72:55 + 34:51 1089
118. Pokorná Adéla JIL0454 C OK Jilemnice 72:59 + 34:55 1078
119. Barnetová Veronika LPU9952 A OK Lokomotiva Pardubice 73:48 + 35:44 951
120. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 74:49 + 36:45 793
121. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 75:18 + 37:14 717
122. Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 75:20 + 37:16 712
123. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 75:48 + 37:44 639
124. Lánová Michaela SHK8650 C OK Slavia Hradec Králové 83:39 + 45:35 0
125. Tučková Anna LPU0455 C OK Lokomotiva Pardubice 86:44 + 48:40 0
126. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:49 + 49:45 0
127. Klecová Johana ROB Pardubice 91:28 + 53:24
128. Klapalová Hana VAM8850 C OB Vamberk 93:22 + 55:18 0
129. Mazurek Joanna CHC0353 C K.O.B. Choceň 95:13 + 57:09 0
130. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:39 + 57:35 0
131. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 110:20 + 72:16 0
Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
D35C
7.23 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 57:20
2. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 58:09 + 0:49
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 59:58 + 2:38
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 63:41 + 6:21
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 63:58 + 6:38
6. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 64:23 + 7:03
7. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 64:36 + 7:16
8. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:32 + 8:12
9. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 66:41 + 9:21
9. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:41 + 9:21
11. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 67:45 + 10:25
12. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 67:58 + 10:38
13. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 68:05 + 10:45
14. Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 68:19 + 10:59
15. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:47 + 11:27
16. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:15 + 11:55
17. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 70:26 + 13:06
18. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 71:08 + 13:48
19. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 71:12 + 13:52
20. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 71:31 + 14:11
21. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 72:16 + 14:56
22. Sršňová Kateřina VAM8150 C OB Vamberk 72:23 + 15:03
23. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:22 + 16:02
24. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 74:27 + 17:07
25. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 78:04 + 20:44
26. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 80:31 + 23:11
27. Jiroutová Eva SNA8051 C TJ START Náchod 81:20 + 24:00
28. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 83:21 + 26:01
29. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 84:12 + 26:52
30. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 85:09 + 27:49
31. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:44 + 28:24
D35D
4.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 39:23
2. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 43:16 + 3:53
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 46:43 + 7:20
4. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 47:00 + 7:37
5. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:22 + 8:59
6. Šolcová Hana LPU7954 C OK Lokomotiva Pardubice 48:56 + 9:33
7. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 49:49 + 10:26
8. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 50:46 + 11:23
9. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 51:29 + 12:06
10. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 51:43 + 12:20
11. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 51:59 + 12:36
12. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 52:42 + 13:19
13. Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 52:45 + 13:22
14. Lásková Martina ROB Pardubice 52:48 + 13:25
15. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 53:03 + 13:40
16. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 53:21 + 13:58
17. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 53:42 + 14:19
18. Koblicová Milena VAM7651 C OB Vamberk 55:15 + 15:52
19. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:25 + 16:02
20. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 56:47 + 17:24
21. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 56:51 + 17:28
22. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 18:19
23. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 57:56 + 18:33
24. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:32 + 20:09
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 60:43 + 21:20
26. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 61:28 + 22:05
27. Sychrovská Pavlína SNA7651 C TJ START Náchod 61:51 + 22:28
28. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:37 + 25:14
29. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:28 + 26:05
30. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 65:38 + 26:15
31. Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 66:16 + 26:53
32. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:22 + 27:59
33. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:27 + 28:04
34. Pešková Renata SJC7550 C Sportcentrum Jičín 67:55 + 28:32
35. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:05 + 28:42
36. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:34 + 31:11
37. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 72:06 + 32:43
38. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:15 + 39:52
39. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:10 + 40:47
40. Holmannová Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 83:35 + 44:12
41. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 88:59 + 49:36
42. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 95:52 + 56:29
D45C
4.61 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 40:23
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 41:46 + 1:23
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 42:34 + 2:11
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 42:57 + 2:34
5. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 3:09
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:51 + 3:28
7. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 44:11 + 3:48
8. Longinová Lenka TAP7151 C KOB Tretra Praha 45:55 + 5:32
9. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 45:59 + 5:36
10. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 46:27 + 6:04
11. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 46:35 + 6:12
12. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 6:57
13. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 48:32 + 8:09
14. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 48:53 + 8:30
15. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 49:15 + 8:52
16. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 49:22 + 8:59
17. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 49:27 + 9:04
18. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 49:51 + 9:28
19. Šimáčková Jitka ROB Pardubice 51:02 + 10:39
20. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 51:52 + 11:29
21. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:39 + 12:16
22. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 53:22 + 12:59
23. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:13 + 13:50
24. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:38 + 14:15
25. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 55:57 + 15:34
26. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:49 + 16:26
27. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 57:19 + 16:56
28. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:32 + 17:09
29. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 57:44 + 17:21
30. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 58:38 + 18:15
31. Mianowska Dorota 4HP7450 UNTS Warszawa 58:47 + 18:24
31. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 58:47 + 18:24
33. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 60:38 + 20:15
34. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 61:01 + 20:38
35. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 61:10 + 20:47
36. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:13 + 21:50
37. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:08 + 23:45
38. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 74:28 + 34:05
39. Kurzyp Anna 17P6950 WKS Śląsk 86:35 + 46:12
D45D
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka Dvůr Králové n. L. 31:35
2. Wysocka Joanna 17P7102 WKS Śląsk 32:50 + 1:15
3. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 34:02 + 2:27
4. Pokorná Petra JIL7257 C OK Jilemnice 34:14 + 2:39
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:16 + 2:41
6. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 36:16 + 4:41
7. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:33 + 4:58
8. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 5:01
9. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 36:58 + 5:23
10. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 37:24 + 5:49
11. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32 + 5:57
12. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 37:49 + 6:14
13. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 37:58 + 6:23
14. Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:21 + 6:46
15. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 38:34 + 6:59
16. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 39:00 + 7:25
17. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 7:51
18. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 39:40 + 8:05
19. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 8:49
20. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 41:11 + 9:36
21. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 41:25 + 9:50
22. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 11:22
23. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 44:16 + 12:41
24. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 46:42 + 15:07
25. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 46:58 + 15:23
25. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:58 + 15:23
27. Janelová Lenka Janelová 47:20 + 15:45
28. Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:30 + 15:55
29. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 47:33 + 15:58
30. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 17:38
31. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:22 + 19:47
32. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 51:39 + 20:04
33. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 54:19 + 22:44
34. Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 41:23
D55C
3.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 40:50
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 43:12 + 2:22
3. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 43:16 + 2:26
4. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 44:35 + 3:45
5. Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 3:47
5. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 44:37 + 3:47
7. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 44:51 + 4:01
8. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 45:15 + 4:25
9. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 47:20 + 6:30
10. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 47:25 + 6:35
11. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 47:48 + 6:58
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:01 + 7:11
13. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 48:24 + 7:34
14. Šrůtová Marcela Asociace ROB ČR 48:34 + 7:44
15. Bartoňová Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 50:19 + 9:29
16. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 52:49 + 11:59
17. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 54:47 + 13:57
18. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:38 + 14:48
19. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 58:26 + 17:36
20. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 81:42 + 40:52
D55D
2.87 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:24
2. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 38:14 + 2:50
3. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 9:37
4. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:54 + 10:30
5. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:18 + 11:54
6. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 48:47 + 13:23
7. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 48:53 + 13:29
8. Košková 0350003 Dolní Čermná 55:54 + 20:30
9. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 60:06 + 24:42
Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška DISK
D65C
2.95 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 36:29
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 6:10
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 6:35
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 11:36
5. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 64:15 + 27:46
H10N
3.64 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:48
2. Macek Vojtěch SNA0901 C TJ START Náchod 17:58 + 2:10
3. Zídek Jakub PHK0903 C OK 99 Hradec Králové 20:23 + 4:35
4. Leško Michal SHK1002 C OK Slavia Hradec Králové 20:26 + 4:38
5. Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:15 + 5:27
6. Chrtek Jan PHK1100 C OK 99 Hradec Králové 21:17 + 5:29
7. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 25:00 + 9:12
8. Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 25:04 + 9:16
9. Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:34 + 9:46
10. Račák Jakub SHK1100 C OK Slavia Hradec Králové 26:31 + 10:43
11. Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 27:05 + 11:17
12. Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 28:04 + 12:16
13. Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové 30:12 + 14:24
14. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 32:51 + 17:03
15. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 18:15
16. Potůček Josef LPU1102 C OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 19:26
17. Kopecký Matěj PHK1001 C OK 99 Hradec Králové 37:32 + 21:44
18. Dohnálek Vojtěch SRK0903 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:25 + 23:37
19. Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 39:46 + 23:58
20. Semerád Vít LPU0906 C OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 27:22
21. Severa Matyáš PHK1004 C OK 99 Hradec Králové 53:53 + 38:05
22. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:03 + 52:15
H10C
2.26 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 17:33
2. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:58 + 0:25
3. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 18:17 + 0:44
4. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 19:09 + 1:36
5. Sychrovský Lukáš SNA0902 C TJ START Náchod 20:23 + 2:50
6. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 20:54 + 3:21
7. Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 21:04 + 3:31
8. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:28 + 3:55
9. Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 22:10 + 4:37
10. Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 4:52
11. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 6:11
12. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 24:36 + 7:03
13. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 25:15 + 7:42
14. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 26:36 + 9:03
15. Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 27:07 + 9:34
16. Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 10:50
17. Procházka Ondřej PHK0902 C OK 99 Hradec Králové 32:15 + 14:42
18. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 32:27 + 14:54
19. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:27 + 16:54
20. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:13 + 21:40
Pochop Václav STH0902 C SK Studenec DISK
H12C
3.81 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 27:14
2. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 29:49 + 2:35
3. Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 31:02 + 3:48
4. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 33:09 + 5:55
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 33:29 + 6:15
6. Červinka Lukáš VRL1707 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:14 + 9:00
7. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 37:40 + 10:26
8. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 38:41 + 11:27
9. Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 39:36 + 12:22
10. Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 13:40
11. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 41:01 + 13:47
11. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 41:01 + 13:47
13. Zídek Filip PHK0706 C OK 99 Hradec Králové 41:39 + 14:25
14. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 15:18
15. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 43:03 + 15:49
16. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:11 + 15:57
17. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:53 + 17:39
18. Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 45:40 + 18:26
19. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 46:10 + 18:56
20. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 46:25 + 19:11
21. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 47:12 + 19:58
22. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 22:02
23. Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 23:39
24. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 51:08 + 23:54
25. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:32 + 24:18
26. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 52:13 + 24:59
27. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 25:51
28. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 53:11 + 25:57
28. Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 53:11 + 25:57
30. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 53:18 + 26:04
31. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:20 + 27:06
32. Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 54:33 + 27:19
33. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 55:42 + 28:28
34. Lukeš Josef Outdoor Praha 59:06 + 31:52
35. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:16 + 32:02
36. Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 33:27
37. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 63:49 + 36:35
38. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 63:52 + 36:38
39. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 64:31 + 37:17
40. Winter Ondřej PHK0707 C OK 99 Hradec Králové 65:13 + 37:59
41. Chrtek Tomáš PHK0804 C OK 99 Hradec Králové 65:57 + 38:43
42. Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 66:40 + 39:26
43. Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:04 + 53:50
44. Seligr Lukáš PHK0709 C OK 99 Hradec Králové 81:49 + 54:35
45. Halamka Jiří CHT0804 C OOB SK Chrast 85:43 + 58:29
H12D
3.13 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubeček Antonín LIP0800 C SOS Mamuti z Lipovky 28:31
2. Kociuba Wiktor 17P0800 WKS Śląsk 30:25 + 1:54
3. Zapletal Tomáš KUO0701 C KOB Ústí nad Orlicí 34:10 + 5:39
4. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 39:26 + 10:55
5. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 12:15
6. Pachel Jiří ZAM0801 C OB TJ Sokol Žamberk 41:08 + 12:37
7. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 45:20 + 16:49
8. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 45:48 + 17:17
9. Macháček Tomáš SHK0811 C OK Slavia Hradec Králové 46:25 + 17:54
10. Volný Ondřej Outdoor Praha 49:20 + 20:49
11. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:47 + 23:16
12. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 52:58 + 24:27
13. Šatínský Filip SHK0800 C OK Slavia Hradec Králové 54:27 + 25:56
14. Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 60:19 + 31:48
15. Złotowski Michał 17P0700 WKS Śląsk 61:23 + 32:52
16. Lánský Jan STH0709 C SK Studenec 66:03 + 37:32
17. Vích Ondřej CHC0801 C K.O.B. Choceň 68:41 + 40:10
18. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 87:57 + 59:26
Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H14C
6.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 35:26
2. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 42:10 + 6:44
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 43:54 + 8:28
4. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 43:55 + 8:29
5. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 45:41 + 10:15
6. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 46:49 + 11:23
7. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 46:57 + 11:31
8. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:48 + 13:22
9. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:25 + 13:59
10. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 50:22 + 14:56
11. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:58 + 15:32
12. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:27 + 16:01
13. Štefan Jan STH0500 C SK Studenec 52:34 + 17:08
14. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:04 + 17:38
15. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 53:58 + 18:32
16. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 54:06 + 18:40
17. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 54:25 + 18:59
18. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 54:59 + 19:33
19. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 56:21 + 20:55
20. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 56:38 + 21:12
21. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 22:38
22. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 58:26 + 23:00
23. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 23:05
24. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:59 + 23:33
25. Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 59:33 + 24:07
26. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 61:20 + 25:54
27. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 61:37 + 26:11
28. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 62:18 + 26:52
29. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 62:37 + 27:11
30. Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 63:56 + 28:30
31. Fajfr Marek ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk 64:24 + 28:58
32. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:36 + 30:10
33. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:50 + 31:24
34. Podolský Petr SHK0507 C OK Slavia Hradec Králové 67:04 + 31:38
35. Kurka Jaroslav SHK0501 C OK Slavia Hradec Králové 67:26 + 32:00
36. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:30 + 32:04
37. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 68:53 + 33:27
38. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:29 + 35:03
39. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:27 + 36:01
40. Lukeš František Outdoor Praha 71:48 + 36:22
41. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:02 + 37:36
42. Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 74:47 + 39:21
43. Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 75:09 + 39:43
44. Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:21 + 39:55
45. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:54 + 40:28
46. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 79:11 + 43:45
47. Kočí Miroslav SHK0601 C OK Slavia Hradec Králové 115:30 + 80:04
Novák Tomáš PHK0507 C OK 99 Hradec Králové DISK
Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
H14D
4.21 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurzyp Michał 17P0600 WKS Śląsk 44:55
2. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 52:30 + 7:35
3. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 52:56 + 8:01
4. Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 60:53 + 15:58
5. Zounar Adam SRK0507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:36 + 18:41
6. Zemánek Adam SRK0502 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:59 + 27:04
7. Malošek Adam ZAM0506 C OB TJ Sokol Žamberk 82:21 + 37:26
8. Nágl Alexandr SJC0605 C Sportcentrum Jičín 84:52 + 39:57
9. Lesák Lukáš ZAM0502 C OB TJ Sokol Žamberk 90:11 + 45:16
10. Janata Vojtěch BRU0602 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 99:20 + 54:25
H21E
17.11 km, 39 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 8971
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 87:59 9086
2. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 88:43 + 0:44 8979
3. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 90:41 + 2:42 8750
4. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 90:42 + 2:43 8716
5. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:20 + 3:21 8621
6. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 91:58 + 3:59 8526
7. Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 92:03 + 4:04 8486
8. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 92:13 + 4:14 8438
8. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 92:13 + 4:14 8407
10. Baumholczer Máté Hungarian Team 92:53 + 4:54
11. Kovács Ádám Milán Hungarian Team 93:39 + 5:40
12. Liszka Krisztián Hungarian Team 93:43 + 5:44
13. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 94:33 + 6:34 8148
14. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 R OOB TJ Slovan Luhačovice 94:52 + 6:53 8086
15. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 95:54 + 7:55 7956
16. Valeš Jiří LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň 95:58 + 7:59 7919
17. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 96:09 + 8:10 7871
18. Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:20 + 8:21 7823
19. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 98:25 + 10:26 7595
20. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 98:31 + 10:32 7556
21. Bednarski Jan LCE9805 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:16 + 11:17 7456
22. Bárány Tamás Hungarian Team 99:39 + 11:40
23. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 99:41 + 11:42 7388
24. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 99:59 + 12:00 7331
25. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 100:42 + 12:43 7235
26. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 100:45 + 12:46 7202
27. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 100:47 + 12:48 7170
28. Porgányi Márk Hungarian Team 100:50 + 12:51
29. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 100:52 + 12:53 7134
30. Divin Péter Hungarian Team 101:05 + 13:06
31. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 101:14 + 13:15 7072
32. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 101:38 + 13:39 7007
33. Morandini Viktor Hungarian Team 102:06 + 14:07
34. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 102:53 + 14:54 6865
35. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 102:58 + 14:59 6830
36. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 103:13 + 15:14 6779
37. Peregi Dániel Hungarian Team 104:20 + 16:21
38. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 106:02 + 18:03 6498
39. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 106:11 + 18:12 6458
40. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 106:23 + 18:24 6414
41. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 107:12 + 19:13 6315
42. Kálmán Erik Hungarian Team 107:27 + 19:28
43. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 108:22 + 20:23 6185
44. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 109:04 + 21:05 6098
45. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 111:08 + 23:09 5891
46. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:56 + 24:57 5709
47. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 114:21 + 26:22 5562
48. Zsebeházy István Hungarian Team 116:15 + 28:16
49. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 117:09 + 29:10 5295
50. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 127:24 + 39:25 4388
51. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 132:29 + 44:30 3933
52. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 144:41 + 56:42 2872
Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Bakó Áron Hungarian Team DISK
Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice DISK 0
Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21A
13.80 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7635
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 85:42 7701
2. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 86:09 + 0:27 7661
3. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 87:30 + 1:48 7542
4. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 88:37 + 2:55 7444
5. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 89:22 + 3:40 7377
6. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 89:36 + 3:54 7357
7. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 89:38 + 3:56 7354
8. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 90:59 + 5:17 7235
9. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:36 + 5:54 7180
10. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 92:07 + 6:25 7135
11. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 93:13 + 7:31 7037
12. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 93:36 + 7:54 7004
13. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 93:41 + 7:59 6996
14. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 94:53 + 9:11 6890
15. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 95:59 + 10:17 6793
16. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:43 + 11:01 6728
17. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 100:07 + 14:25 6428
18. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 102:08 + 16:26 6250
19. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 103:40 + 17:58 6114
20. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 110:38 + 24:56 5499
H21B
10.47 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8038
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 59:29 8428
2. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 63:08 + 3:39 7959
3. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 64:57 + 5:28 7726
4. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 67:13 + 7:44 7434
5. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 68:19 + 8:50 7293
6. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 69:14 + 9:45 7175
7. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 69:40 + 10:11 7119
8. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:11 + 10:42 7053
9. Olszewski Bartłomiej LCE0203 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:35 + 11:06 7001
10. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 71:34 + 12:05 6875
11. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 71:45 + 12:16 6851
12. Pierzchała Michał LCE0106 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:05 + 12:36 6809
13. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:09 + 12:40 6800
14. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 72:54 + 13:25 6704
15. Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 73:05 + 13:36 6680
16. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 73:13 + 13:44 6663
17. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 73:42 + 14:13 6601
18. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:49 + 14:20 6586
19. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 74:03 + 14:34 6556
20. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:10 + 15:41 6412
21. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 75:53 + 16:24 6320
22. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:18 + 16:49 6267
23. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 76:43 + 17:14 6213
24. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:24 + 17:55 6125
25. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 77:44 + 18:15 6082
26. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 78:09 + 18:40 6029
27. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:29 + 19:00 5986
28. Sova František LPM9702 C OK Lokomotiva Plzeň 79:39 + 20:10 5836
29. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 79:40 + 20:11 5834
30. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 80:00 + 20:31 5791
31. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 81:11 + 21:42 5639
32. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 81:45 + 22:16 5566
33. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 81:52 + 22:23 5551
34. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:19 + 22:50 5493
35. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 82:45 + 23:16 5437
36. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 83:43 + 24:14 5313
37. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:36 + 25:07 5200
38. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 84:51 + 25:22 5167
39. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 86:44 + 27:15 4925
40. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 87:01 + 27:32 4889
41. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 87:58 + 28:29 4767
42. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 91:03 + 31:34 4370
43. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 91:22 + 31:53 4330
44. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 93:31 + 34:02 4053
45. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:49 + 42:20 2986
46. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 102:08 + 42:39 2945
47. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 117:23 + 57:54 985
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK 0
H21C
8.05 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7002
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 42:27 7199
2. Jónás Ferenc Hungarian Team 42:42 + 0:15
3. Bujdosó Zoltán Hungarian Team 43:50 + 1:23
4. Kurzyp Stanisław CHC0202 A K.O.B. Choceň 44:03 + 1:36 6943
5. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 44:33 + 2:06 6863
6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 44:37 + 2:10 6852
7. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:45 + 2:18 6831
8. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 45:21 + 2:54 6734
9. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 45:37 + 3:10 6692
10. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 45:47 + 3:20 6665
11. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 45:59 + 3:32 6633
12. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 3:39 6614
13. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 46:09 + 3:42 6606
14. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 46:13 + 3:46 6596
15. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 46:34 + 4:07 6539
16. Egei Balázs Hungarian Team 47:18 + 4:51
17. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:25 + 4:58 6403
18. Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 48:30 + 6:03 6230
19. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 48:45 + 6:18 6190
20. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 48:52 + 6:25 6171
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 49:16 + 6:49 6107
22. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 6:52 6099
23. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 7:01 6075
24. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 49:47 + 7:20 6024
25. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 49:59 + 7:32 5992
26. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 50:01 + 7:34 5986
26. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 50:01 + 7:34 5986
28. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 50:12 + 7:45 5957
28. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 50:12 + 7:45 5957
30. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 50:24 + 7:57 5925
31. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 50:25 + 7:58 5922
32. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 50:30 + 8:03 5909
33. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 50:38 + 8:11 5888
34. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 8:24 5853
35. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 50:52 + 8:25 5850
36. Rosłaniec Mateusz CHC0002 B K.O.B. Choceň 51:01 + 8:34 5826
36. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 51:01 + 8:34 5826
38. Nagy Péter Hungarian Team 51:04 + 8:37
39. Łagoda Franciszek CHC0305 C K.O.B. Choceň 51:10 + 8:43 5802
40. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:26 + 8:59 5759
41. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:29 + 9:02 5751
42. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 51:40 + 9:13 5722
43. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 51:45 + 9:18 5709
44. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 52:07 + 9:40 5650
45. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 9:41 5647
45. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 52:08 + 9:41 5647
47. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 52:19 + 9:52 5618
48. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 52:41 + 10:14 5559
49. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 52:44 + 10:17 5551
50. Šimáček Ondřej Asociace ROB ČR 52:52 + 10:25
51. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 10:28 5522
52. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 53:16 + 10:49 5466
53. Majasow Kostiantyn CHC8304 C K.O.B. Choceň 53:21 + 10:54 5452
54. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 53:33 + 11:06 5420
55. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 53:34 + 11:07 5417
56. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 53:39 + 11:12 5404
57. Mayer Šimon VPM0209 A KOS Slavia Plzeň 53:40 + 11:13 5401
58. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 53:43 + 11:16 5393
59. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 53:47 + 11:20 5383
60. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:56 + 11:29 5359
61. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 53:59 + 11:32 5351
62. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:25 + 11:58 5281
63. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 54:31 + 12:04 5265
64. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 54:48 + 12:21 5220
65. Klement Kelén Hungarian Team 54:58 + 12:31
66. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 55:16 + 12:49 5145
67. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 55:30 + 13:03 5108
68. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 55:44 + 13:17 5070
69. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 55:51 + 13:24 5052
70. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 55:52 + 13:25 5049
71. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 56:18 + 13:51 4979
72. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 56:28 + 14:01 4953
73. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 56:34 + 14:07 4937
74. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 56:42 + 14:15 4915
75. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 56:53 + 14:26 4886
76. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 56:54 + 14:27 4883
77. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 57:04 + 14:37 4857
78. David Tomáš Asociace ROB ČR 57:15 + 14:48
79. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 57:17 + 14:50 4822
80. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 57:19 + 14:52 4816
81. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 57:21 + 14:54 4811
82. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 57:49 + 15:22 4736
83. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 57:51 + 15:24 4731
84. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 58:11 + 15:44 4678
85. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 58:32 + 16:05 4621
86. Toborek Jakub CHC0304 C K.O.B. Choceň 58:35 + 16:08 4613
87. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 58:44 + 16:17 4589
88. Šrom Dominik Asociace ROB ČR 59:34 + 17:07
89. Gomzyk Andriy Asociace ROB ČR 59:52 + 17:25
90. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 17:30 4394
91. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 60:01 + 17:34 4384
92. Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 60:15 + 17:48 4346
93. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 60:21 + 17:54 4330
94. Šimáček Martin Asociace ROB ČR 60:35 + 18:08
95. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 60:47 + 18:20 4261
96. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 61:25 + 18:58 4159
97. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 61:35 + 19:08 4133
98. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 61:40 + 19:13 4119
99. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 61:57 + 19:30 4074
100. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 62:24 + 19:57 4002
101. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 62:40 + 20:13 3959
102. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 62:53 + 20:26 3924
103. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 64:09 + 21:42 3721
104. Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:18 + 21:51 3697
105. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 64:42 + 22:15 3633
106. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 64:45 + 22:18 3625
107. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:20 + 22:53 3532
108. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:30 + 23:03 3505
109. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 66:05 + 23:38 3411
110. Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice 66:57 + 24:30 3272
111. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 67:08 + 24:41 3243
112. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 67:16 + 24:49 3222
113. Lauterbach David KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí 67:31 + 25:04 3182
114. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 67:32 + 25:05 3179
115. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:41 + 25:14 3155
116. Svatek Daniel Asociace ROB ČR 67:57 + 25:30
117. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:10 + 25:43 3077
118. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:27 + 26:00 3032
119. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 68:35 + 26:08 3011
120. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 68:52 + 26:25 2965
121. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 68:55 + 26:28 2957
121. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:55 + 26:28 2957
123. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 69:14 + 26:47 2906
124. Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 69:57 + 27:30 2792
125. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 70:18 + 27:51 2735
126. Malý Evžen ml. JIL0301 C OK Jilemnice 71:08 + 28:41 2602
127. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 71:17 + 28:50 2578
128. Svatek Samuel Asociace ROB ČR 71:30 + 29:03
129. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 72:34 + 30:07 2372
130. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 72:53 + 30:26 2321
131. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 73:40 + 31:13 2196
132. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 74:16 + 31:49 2100
133. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 74:17 + 31:50 2097
134. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:45 + 32:18 2022
135. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:12 + 32:45 1950
136. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 75:17 + 32:50 1937
137. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 75:34 + 33:07 1891
138. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 76:12 + 33:45 1790
139. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 76:34 + 34:07 1731
140. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 77:01 + 34:34 1659
141. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:47 + 35:20 1536
142. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 78:00 + 35:33 1501
143. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 78:03 + 35:36 1493
144. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 78:26 + 35:59 1432
145. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 79:06 + 36:39 1325
146. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 79:22 + 36:55 1282
147. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 79:42 + 37:15 1229
148. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 79:49 + 37:22 1210
149. Oberreiter Matyáš LPU0411 C OK Lokomotiva Pardubice 80:30 + 38:03 1101
150. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:21 + 38:54 964
151. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 81:41 + 39:14 911
152. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 81:54 + 39:27 876
152. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:54 + 39:27 876
154. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:19 + 39:52 809
155. Strugarek Łukasz CHC0306 C K.O.B. Choceň 82:22 + 39:55 801
156. Havlíček Albert BSO0304 C KOB Baník Sokolov 82:23 + 39:56 799
157. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 82:49 + 40:22 729
158. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 83:18 + 40:51 652
159. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 83:31 + 41:04 617
160. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 83:46 + 41:19 577
161. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 84:04 + 41:37 529
162. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 84:33 + 42:06 451
163. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 84:36 + 42:09 443
164. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 84:40 + 42:13 433
165. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 88:26 + 45:59 0
166. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 89:24 + 46:57 0
167. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 90:01 + 47:34 0
168. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 92:55 + 50:28 0
169. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 97:27 + 55:00 0
170. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 98:53 + 56:26 0
171. Klec Jakub ROB Pardubice 114:30 + 72:03
172. Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 121:57 + 79:30 0
173. Vonášek Adam LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň 123:31 + 81:04 0
174. Viktorin Martin CHC0403 C K.O.B. Choceň 137:35 + 95:08 0
175. Jelínek Tomáš ROB Pardubice 141:10 + 98:43
Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec DISK 0
Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice DISK 0
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice DISK 0
Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno DISK 0
Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň DISK 0
H35C
9.29 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:11
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 59:11 + 1:00
3. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 60:22 + 2:11
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 60:31 + 2:20
5. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 61:52 + 3:41
6. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 62:42 + 4:31
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 65:10 + 6:59
8. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 67:55 + 9:44
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 10:31
10. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 69:02 + 10:51
11. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 70:04 + 11:53
12. Koblic Jan VAM7601 C OB Vamberk 70:06 + 11:55
13. Gmur Karol CHC7605 C K.O.B. Choceň 70:37 + 12:26
14. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 71:01 + 12:50
15. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:30 + 13:19
16. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 73:02 + 14:51
17. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 74:06 + 15:55
18. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 74:40 + 16:29
19. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:42 + 17:31
20. Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 76:37 + 18:26
21. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 76:44 + 18:33
22. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 77:55 + 19:44
23. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 78:23 + 20:12
24. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 78:38 + 20:27
25. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 80:06 + 21:55
26. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 81:44 + 23:33
27. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 81:45 + 23:34
28. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 83:36 + 25:25
29. Klíž Michal 0190001 Hurrá team 85:04 + 26:53
30. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 86:45 + 28:34
31. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 87:19 + 29:08
32. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 89:14 + 31:03
33. Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 92:04 + 33:53
34. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 101:49 + 43:38
35. Lukeš Zdeněk Outdoor Praha 104:01 + 45:50
36. Šeps Jiří SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 104:45 + 46:34
37. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 107:02 + 48:51
38. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 118:10 + 59:59
39. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 131:05 + 72:54
H35D
6.39 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 42:23
2. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 47:35 + 5:12
3. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 48:45 + 6:22
4. Panáček Aleš SHK7604 C OK Slavia Hradec Králové 52:21 + 9:58
5. Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 54:30 + 12:07
6. Charvát František SHK7501 C OK Slavia Hradec Králové 58:24 + 16:01
7. Sršeň Tomáš VAM8001 C OB Vamberk 60:07 + 17:44
8. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 19:19
9. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 61:56 + 19:33
10. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 62:09 + 19:46
11. Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 62:45 + 20:22
12. Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 63:18 + 20:55
13. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:27 + 21:04
14. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 64:54 + 22:31
15. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 22:47
16. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:26 + 23:03
17. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 66:06 + 23:43
18. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 67:07 + 24:44
19. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 68:21 + 25:58
20. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 69:29 + 27:06
21. Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:31 + 28:08
22. Novotný Petr DUKLA Blansko 72:53 + 30:30
23. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:51 + 33:28
24. Holinger Jiří CHC7707 C K.O.B. Choceň 76:13 + 33:50
25. Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 76:48 + 34:25
26. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 77:14 + 34:51
27. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 78:24 + 36:01
28. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 78:25 + 36:02
29. Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 80:05 + 37:42
30. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 80:15 + 37:52
31. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:23 + 38:00
32. Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 84:17 + 41:54
33. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:26 + 45:03
34. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 96:18 + 53:55
35. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 109:01 + 66:38
Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Kronika Miroslav SPORTeM DISK
H45C
8.44 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 64:53
2. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 64:57 + 0:04
3. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 65:42 + 0:49
4. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 65:53 + 1:00
5. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 66:49 + 1:56
6. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 66:59 + 2:06
6. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 66:59 + 2:06
8. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 69:26 + 4:33
9. Mianowski Rafał 4HP7300 UNTS Warszawa 70:48 + 5:55
10. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 71:19 + 6:26
11. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:44 + 6:51
12. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 71:56 + 7:03
13. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 72:40 + 7:47
14. Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 72:47 + 7:54
15. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 72:55 + 8:02
16. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:45 + 8:52
17. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 73:54 + 9:01
18. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:59 + 9:06
19. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 74:10 + 9:17
20. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 74:45 + 9:52
21. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 75:33 + 10:40
22. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 76:02 + 11:09
23. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 76:14 + 11:21
24. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 76:24 + 11:31
25. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 77:21 + 12:28
26. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 78:03 + 13:10
27. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:18 + 14:25
28. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:24 + 15:31
29. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 80:30 + 15:37
30. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:45 + 15:52
31. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 81:11 + 16:18
32. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:27 + 16:34
33. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:03 + 17:10
34. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 88:08 + 23:15
35. Mazurek Piotr CHC7001 C K.O.B. Choceň 90:20 + 25:27
36. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 91:26 + 26:33
37. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 93:15 + 28:22
38. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 96:36 + 31:43
39. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 109:17 + 44:24
40. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 112:56 + 48:03
41. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 151:14 + 86:21
Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice DISK
H45D
5.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocki Romuald 17P6801 WKS Śląsk 48:47
2. Szczygiel Marcin 17P7103 WKS Śląsk 49:10 + 0:23
3. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:55 + 1:08
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 50:27 + 1:40
5. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 52:28 + 3:41
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 52:39 + 3:52
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 53:52 + 5:05
8. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 53:57 + 5:10
9. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 54:15 + 5:28
10. Handl Jindřich SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:20 + 5:33
11. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 56:17 + 7:30
12. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 56:55 + 8:08
13. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 57:03 + 8:16
14. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 57:21 + 8:34
15. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 57:57 + 9:10
16. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 59:01 + 10:14
17. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 59:55 + 11:08
18. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 11:47
19. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 61:00 + 12:13
20. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:42 + 12:55
21. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 62:28 + 13:41
22. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:40 + 13:53
23. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:36 + 14:49
24. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 64:07 + 15:20
25. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 64:13 + 15:26
26. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:42 + 15:55
27. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 67:04 + 18:17
28. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:58 + 19:11
29. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:50 + 20:03
30. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 70:29 + 21:42
31. Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 70:32 + 21:45
32. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:54 + 22:07
33. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:56 + 22:09
34. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 71:44 + 22:57
35. Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 72:17 + 23:30
36. Musil Marek KUO7301 C KOB Ústí nad Orlicí 74:11 + 25:24
37. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 75:05 + 26:18
38. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 76:39 + 27:52
39. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 77:24 + 28:37
40. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 77:32 + 28:45
41. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:44 + 29:57
42. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:38 + 30:51
43. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 80:51 + 32:04
44. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 82:07 + 33:20
H55C
6.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 52:14
2. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 53:14 + 1:00
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 53:58 + 1:44
4. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 55:32 + 3:18
5. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 55:57 + 3:43
6. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 56:12 + 3:58
7. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 56:18 + 4:04
8. Bujdosó István Hungarian Team 58:58 + 6:44
9. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 59:10 + 6:56
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:13 + 6:59
11. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 59:23 + 7:09
12. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:25 + 7:11
13. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:41 + 7:27
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 62:39 + 10:25
15. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB TJ Sokol Žamberk 62:48 + 10:34
16. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 63:14 + 11:00
17. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 63:31 + 11:17
18. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 63:32 + 11:18
19. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:35 + 11:21
20. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 63:38 + 11:24
21. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 64:19 + 12:05
22. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:39 + 12:25
23. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 64:52 + 12:38
24. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 65:13 + 12:59
25. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 66:16 + 14:02
26. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 66:41 + 14:27
27. Tupec Jiří VAM5801 C OB Vamberk 66:57 + 14:43
28. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 67:50 + 15:36
29. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 68:23 + 16:09
30. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 69:26 + 17:12
31. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 69:35 + 17:21
32. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 70:37 + 18:23
33. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 72:06 + 19:52
34. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 73:34 + 21:20
35. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 75:14 + 23:00
36. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 75:22 + 23:08
37. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 75:24 + 23:10
38. Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 77:37 + 25:23
39. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 77:51 + 25:37
40. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 79:53 + 27:39
41. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:07 + 31:53
42. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 91:27 + 39:13
43. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 94:35 + 42:21
Guga Romuald CHC5501 C K.O.B. Choceň DISK
H55D
4.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 48:18
2. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 14:35
3. Janáček Tomáš 65:24 + 17:06
4. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 67:20 + 19:02
5. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 74:36 + 26:18
6. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 77:48 + 29:30
7. Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:27 + 36:09
8. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 89:07 + 40:49
H65C
5.26 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:57
2. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 49:18 + 0:21
3. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 52:18 + 3:21
4. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 53:49 + 4:52
5. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 54:47 + 5:50
6. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:00 + 6:03
7. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 55:02 + 6:05
8. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 57:07 + 8:10
9. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 57:59 + 9:02
10. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:21 + 11:24
11. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 60:57 + 12:00
12. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:18 + 12:21
13. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 61:44 + 12:47
14. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 61:47 + 12:50
15. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:35 + 19:38
16. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 69:51 + 20:54
17. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:52 + 20:55
18. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 76:37 + 27:40
H65D
3.91 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 46:44
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 2:47
3. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 61:02 + 14:18
4. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 61:25 + 14:41
H70C
3.91 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 46:27
2. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:07 + 0:40
3. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:32 + 2:05
4. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 48:33 + 2:06
5. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 48:55 + 2:28
6. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 52:12 + 5:45
7. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:37 + 8:10
8. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:55 + 10:28
9. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 57:55 + 11:28
10. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 60:00 + 13:33
11. Springer Michal PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 62:38 + 16:11
12. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 64:15 + 17:48
13. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 74:52 + 28:25
14. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 78:27 + 32:00
15. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 79:24 + 32:57
Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha DISK
HDR
3.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 20:15
2. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 2:10
3. Brinkmanová Tereza OK Slavia Hradec Králové 22:36 + 2:21
4. Macháček Jakub SHK1202 C OK Slavia Hradec Králové 22:58 + 2:43
5. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 23:19 + 3:04
6. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 24:19 + 4:04
7. Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 24:23 + 4:08
8. Košťálová Gabriela 24:30 + 4:15
9. Drobková Amálie 24:44 + 4:29
10. Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:54 + 4:39
11. Hostinská Barbora LPU1162 C OK Lokomotiva Pardubice 25:01 + 4:46
12. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 5:03
13. Šatínský Jan SHK1103 C OK Slavia Hradec Králové 25:25 + 5:10
14. Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 25:37 + 5:22
15. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 25:48 + 5:33
16. Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:15 + 6:00
17. Řoutil Matěj Řoutil 26:33 + 6:18
18. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 6:35
19. Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 27:03 + 6:48
20. Koláček Vojtěch PHK1003 C OK 99 Hradec Králové 27:19 + 7:04
21. Sedláčková Dominika OOB SK Týniště nad Orlicí 27:48 + 7:33
22. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 28:10 + 7:55
23. Komárek Ondřej 28:13 + 7:58
24. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 28:48 + 8:33
25. Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 29:17 + 9:02
26. Slavík František OK Slavia Hradec Králové 29:26 + 9:11
27. Kušičková Jolana ČHTM Horní Jelení 29:56 + 9:41
28. Macek Matěj SNA1202 C TJ START Náchod 29:57 + 9:42
29. Semerád Jan LPU1205 C OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 9:55
30. Vrchotová Vanda SHK1154 C OK Slavia Hradec Králové 30:14 + 9:59
31. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 30:45 + 10:30
32. Čtvrtečka Jakub OOB SK Týniště nad Orlicí 30:46 + 10:31
33. Pechánková Leticie SHK1057 C OK Slavia Hradec Králové 30:47 + 10:32
34. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 31:01 + 10:46
35. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 10:52
36. Novotná Anna OK 99 Hradec Králové 31:09 + 10:54
37. Šumberová Gabriela PHK1058 C OK 99 Hradec Králové 31:28 + 11:13
38. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 11:17
39. Lukešová Hana 31:33 + 11:18
40. Novotný Matouš OK 99 Hradec Králové 31:49 + 11:34
41. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 32:07 + 11:52
42. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 32:08 + 11:53
43. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 12:08
44. Červinková Olivie 32:42 + 12:27
45. Lamich Štěpán 33:39 + 13:24
46. Neyrinck Nina 33:48 + 13:33
47. Panáčková Alžběta 33:54 + 13:39
48. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 34:21 + 14:06
49. Čtvrtečková Natálie TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 34:24 + 14:09
50. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 14:54
50. Svoboda Marek STS Červenka 35:09 + 14:54
52. Kušičková Lucie ČHTM Horní Jelení 35:32 + 15:17
53. Mrázek Václav ZAM OB TJ Sokol Žamberk 35:33 + 15:18
54. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:37 + 15:22
55. Hrušová Kateřina 35:57 + 15:42
56. Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 36:10 + 15:55
57. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 36:20 + 16:05
57. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 16:05
59. Hochmanová Veronika OK Kukleny 36:28 + 16:13
60. Kuříková Markéta STH SK Studenec 36:30 + 16:15
61. Kuhnová Šárka LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 16:20
62. Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:37 + 16:22
63. Maráková Sofie SNA1151 C TJ START Náchod 36:38 + 16:23
64. Soural Adam Dolní Čermná 36:44 + 16:29
65. Souralová Veronika Dolní Čermná 36:58 + 16:43
66. Panáčková Johana 37:29 + 17:14
67. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 17:33
68. Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové 39:06 + 18:51
69. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 39:34 + 19:19
70. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:07 + 19:52
71. Daňková Tereza TYN0751 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:30 + 20:15
72. Šlesingerová Nela KUO0951 C KOB Ústí nad Orlicí