Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
16.02.2019
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček LDC Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN Ano Ano
2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček STB, KAS Ne Ne
2019-09-0101.09.2019 Oblastní žebříček FYD Ne Ne
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DOK Ne Ne
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ne Ne
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ne Ne
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček CHA Ne Ne
Kategorie:
D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D21K
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Jirků Martina TUR8750 353.33 1. 100.00( 1) 85.12( 5) 77.82( 5) 90.39( 3) 73.21( 7)
2 Kohlová Monika TUR9756 342.33 2. 79.73( 2) 85.81( 2) 95.40( 3) 68.35( 7) 81.39( 4)
3 Korejčíková Dáďa LLI5550 236.97 3. 90.99( 4) 74.15( 3) 71.83( 6)
4 Štemberová Natálie TJN9851 233.96 2. 49.85( 4) 99.95( 2) 84.16( 4)
5 Zatloukalová Jana TUR8651 201.53 1. 100.00( 1)101.53( 2)
6 Pustaiová Zuzana TJN9650 190.61 1. 103.07( 1) 87.54( 3)
7 Vaňková Saša LDC8550 186.91 6. 46.73( P) 65.45( 8) 74.73( 6)
8 Würzová Anna FYD9451 174.87 1. 107.29( 1) 67.58( 8)
9 Neradová Eva LIT8951 171.40 1. 71.40( 3) 100.00( 1)
10 Szenczi Kristýna VLI8650 153.33 3. 65.66( 3) 87.67( 4)
11 Zakouřilová Kamila TUR8557 147.49 5. 70.99( 7) 76.50( 5)
12 Linková Alena TUR9751 112.21 1. 112.21( 1)
13 Balcarová Barbora LLI9751 102.33 2. 102.33( 2)
14 Hanušová Michaela TUR9554 100.25 2. 100.25( 2)
15 Knížková Šárka CHA9850 100.00 1. 100.00( 1)
16 Linková Kateřina SUL9250 97.91 3. 97.91( 3)
17 Würzová Karolína FYD9852 85.95 5. 85.95( 5)
18 Hradcová Zuzana CHA8852 78.47 2. 78.47( 2)
19 Paříková Iva TUR0061 76.56 6. 76.56( 6)
20 Dubnová Kateřina LDC8250 72.97 4. 54.73( 4) 18.24( P)
21 Peterková Viktorie LLI7551 60.24 4. 60.24( 4)
22 Legátová Alžběta CHA9450 16.56 5. 16.56( 5)
D21L
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Havlová Adéla BOR9161 411.44 1. 101.16( 2)103.24( 2)104.73( 1) 102.31( 1)
2 Kašková Kateřina CHA7850 406.18 1. 100.00( 1)101.20( 1)104.47( 1) 99.90( 2) 100.51( 1)
3 Myslivečková Zuzana TUR9253 386.92 3. 95.36( 3) 99.19( 3) 98.23( 3) 94.14( 4)
4 Vytinová Monika TUR9150 360.17 2. 89.38( 2) 90.61( 5) 89.45( 8) 90.73( 5) 83.73( 7)
5 Neradová Alena TUR8551 358.17 3. 84.46( 3) 80.25( 4) 91.91( 5) 90.04( 6) 91.76( 5)
6 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 338.85 4. 73.40( 4) 75.15( 6) 83.93( 9) 78.50(10) 83.84( 6) 92.58( 5)
7 Valešová Martina CHA9651 311.20 7. 60.99(11) 89.64( 7) 80.95( 9) 79.62(10)
8 Gorčicová Eliška CHA9150 275.79 4. 91.35( 4) 91.32( 6) 93.12( 4)
9 Mokrá Julie VLI8051 262.35 3. 92.29( 3) 86.33( 7) 83.73( 7)
10 Kopcová Michaela VLI8456 249.64 2. 72.99( 7) 77.12(11) 99.53( 2)
11 Knížková Šárka CHA9850 231.35 5. 79.99( 5) 81.36(10) 70.00(11)
12 Henychová Zuzana VLI6151 216.48 6. 71.62( 8) 77.70( 6) 67.16(12)
13 Zabořilová Romana JEN7457 202.84 1. 100.31( 2) 102.53( 1)
14 Matějů Kateřina VLI8054 192.21 3. 97.63( 3) 94.58( 4)
15 Folbrechtová Šárka BOR9051 179.26 3. 81.32( 9) 97.94( 3)
16 Posseltová Tereza TJN9252 144.84 8. 63.26(10) 81.58( 8)
17 Podešvová Vlasta TJN9250 136.83 12. 42.31(12) 61.93(15) 32.59(15)
18 Roškotová Lucie TUR9753 136.47 11. 72.78(11) 63.69(13)
19 Hradcová Zuzana CHA8852 135.15 12. 72.19(12) 62.96(14)
20 Kubátová Jana CHA9152 99.45 2. 99.45( 2)
21 Pavlovcová Petra TUR9353 92.01 4. 92.01( 4)
22 Novotná Barbora TJN8951 88.87 6. 88.87( 6)
23 Šákrová Michaela BOR8850 83.99 7. 83.99( 7)
24 Vaňková Saša LDC8550 83.24 14. 20.81( P) 62.43(14)
25 Kurková Martina SMR8850 67.97 9. 67.97( 9)
26 Vokurková Marta TJN7950 67.28 8. 67.28( 8)
27 Szenczi Kristýna VLI8650 64.16 9. 64.16( 9)
28 Štemberová Natálie TJN9851 64.00 13. 64.00(13)
29 Kovářová Lenka LTP9750 59.59 5. 59.59( 5)
30 Zatloukalová Jana TUR8651 51.85 12. 51.85(12)
31 Neradová Eva LIT8951 44.77 16. 44.77(16)
32 Linková Kateřina SUL9250 12.79 10. 12.79(10)
33 Vojáčková Šárka LIT9051 2.13 16. 2.13(16)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Lankašová Barbora CHA8050 433.27 1. 111.20( 1) 102.86( 1)111.42( 1)107.79( 1)
2 Hanušová Petra STB8297 402.65 1. 83.56( 3) 104.14( 2)100.00( 1) 89.26( 5) 100.09( 2) 98.42( 2)
3 Kvapilová Lenka TUV8151 371.35 1. 100.00( 1) 101.35( 2) 92.12( 3) 77.88( 5)
4 Kučerková Romana STB8196 351.91 2. 84.82( 2) 84.66( 3) 101.61( 2) 80.82( 4) 79.95( 4)
5 Kalousková Pavla JEN8451 333.70 3. 81.89( 4) 85.59( 7) 79.09( 4) 87.13( 3)
6 Lipenská Eva CHA7951 266.32 6. 51.78( 8) 86.85( 6) 71.14( 6) 56.55( 7)
7 Stanojkovičová Ljuba STB8099 178.14 3. 90.90( 4) 87.24( 3)
8 Pavlíková Jitka LIT8352 173.77 3. 95.53( 3) 78.24( 5)
9 Trávníčková Hana VLI8250 140.30 5. 65.15( 5) 75.15( 6)
10 Poláková Veronika CHA8150 128.25 5. 52.06( 7) 76.19( 5)
11 Horáčková Kateřina VLI8150 114.45 1. 114.45( 1)
12 Korejčíková Dáďa LLI5550 102.26 6. 52.19( 6) 50.07( 6)
13 Zítová Pavla LDC8151 51.12 7. 12.78( P) 38.34( 7)
D40
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Tomášková Radka TUV7851 426.71 1. 110.56( 1) 109.12( 1)103.66( 1)103.37( 2)
2 Skácelová Marie VLI7552 394.35 1. 95.12( 3) 104.28( 1) 102.11( 2) 92.84( 3)
3 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 382.69 2. 96.09( 2) 94.21( 5) 86.33( 8) 94.22( 3) 86.89( 8) 98.17( 2)
4 Pachnerová Dominika CHA7750 382.06 2. 99.14( 2) 93.35( 3) 99.59( 2) 89.98( 6)
5 Patková Kateřina BOR7853 366.87 1. 105.74( 1) 41.81(13) 95.69( 4) 91.37( 4) 74.07( 5)
6 Míková Markéta TJN7351 338.99 2. 92.93( 4) 72.84(10) 97.54( 2) 75.68(10)
7 Žuková Marcela VLI7351 336.18 4. 87.91( 4) 85.14(10) 76.12( 9) 87.01( 7) 71.27( 6)
8 Tučková Monika BOR7650 335.90 3. 78.41( 5) 96.13( 3) 80.33( 9) 81.03( 4)
9 Mairichová Radka TJN7450 326.24 4. 65.18(10) 68.32( 7) 88.06( 7) 81.40(11) 88.46( 4) 42.13( 9)
10 Matyášová Jana CHA7652 319.03 6. 76.51( 7) 56.56( 9) 67.29(12) 91.80( 6) 78.01( 8) 72.71(10)
11 Dejnožková Blanka TJN7651 301.92 6. 81.50( 6) 87.99( 8) 88.70( 7) 43.73(16) 42.39( 8)
12 Synková Petra DOK7950 278.78 1. 93.35( 3) 81.64( 7)103.79( 1)
13 Březinová Michaela CHA7751 275.97 8. 76.43( 8) 24.84(16) 70.46(16) 65.37(13) 63.71(12)
14 Dolejší Lenka DOK7450 270.84 4. 91.98( 4) 88.37( 5) 90.49( 5)
15 Pesničáková Kristýna TJN7653 219.58 8. 66.13( 8) 86.24( 9) 67.21(11)
16 Růtová Martina TJN7652 209.46 10. 47.22(11) 78.49(13) 66.34(12) 17.41(10)
17 Krupková Martina CHA7552 204.69 12. 41.89(12) 52.46(13) 61.26(14) 49.08(13)
18 Kalenská Lenka SUL7853 179.31 3. 88.88( 6) 90.43( 3)
19 Burešová Kateřina VLI7456 176.92 5. 91.89( 5) 85.03( 6)
20 Lamačová Dana TUR7451 172.23 11. 55.42(18) 51.82(15) 64.99(11)
21 Feřtová Jitka VLI7853 162.79 7. 49.56(10) 43.00(17) 70.23( 7)
22 Vokušová Dana TJN7750 159.02 12. 38.69(15) 78.58(12) 41.75(18) 0.00(15)
23 Jeřábková Tereza BOR7563 155.29 6. 77.85( 6) 73.68( 9) 3.76(12)
24 Štveráková Monika CHA7852 111.85 11. 0.00(18) 70.25(11) 41.60(19)
25 Heřmánková Pavla TUR7777 111.41 1. 111.41( 1)
26 Habánová Anna VLI7757 107.85 15. 72.74(15) 35.11(20)
27 Sázavská Tereza VLI7950 93.70 14. 47.62(14) 46.08(14)
28 Lipenská Eva CHA7951 88.08 5. 88.08( 5)
29 Kobrlová Gabriela TJN7654 85.60 14. 73.38(14) 12.22(21)
30 Maškarincová Hana VLI7553 73.66 17. 62.90(17) 10.76(22)
31 Korejčíková Dáďa LLI5550 67.05 9. 67.05( 9)
32 Murswieková Kateřina BOR7951 49.98 11. 49.98(11) 0.00(14)
33 Linková Alena SUL6750 33.47 14. 33.47(14)
34 Danková Irena CHA7551 24.70 17. 0.00(17) 0.00(17) 24.70(19) 0.00(24)
35 Synková Šárka DOK7650 22.93 12. 22.93(12) 0.00(23)
36 Kmínková Michala DOK7850 11.29 11. 0.00(16) 11.29(11)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Eichlerová Jana KAS7051 414.25 1. 110.20( 1)100.96( 2) 103.10( 1) 99.99( 2) 95.89( 5)
2 Podrábská Marie VLI7451 408.73 1. 109.21( 1)104.99( 1) 94.54( 4) 98.66( 2) 95.87( 3)
3 Marková Jana LLI7152 386.79 3. 66.51( 9) 92.92( 3) 98.91( 3) 98.24( 3) 91.61( 5) 96.72( 4)
4 Veselá Jitka TUV7250 360.42 2. 74.17( 7) 99.73( 2) 26.21(24) 86.82( 6) 99.70( 2)
5 Posseltová Romana TJN7050 356.82 3. 90.85( 3) 85.06( 5) 80.29( 5) 89.45( 7) 91.46( 7)
6 Houžvičková Karolína TUR7254 343.34 3. 81.40( 7) 92.36( 4) 70.37( 9) 99.21( 3)
7 Riby Kateřina LTP7252 340.74 5. 87.55( 5) 82.21( 6) 70.81( 7) 89.04( 6) 81.94(10) 63.16(12)
8 Nehasilová Zuzana LDC7150 335.80 7. 53.41(11) 83.95( P) 76.31(11) 88.50( 8) 80.97( 7) 82.38( 9)
9 Hradecká Petra DOK6850 324.96 5. 63.22( 9) 93.62( 5) 86.96( 9) 81.16(12)
10 Zabořilová Romana JEN7457 295.34 1. 89.83( 3) 101.36( 1) 104.15( 1)
11 Lesáková Věra TJN7152 286.98 8. 67.74(10) 69.02( 8) 74.69(14) 75.53(13)
12 Waldhauserová Irena BOR7459 274.70 2. 98.96( 2) 79.78( 6) 32.51(17) 63.45(15)
13 Nováková Markéta RUM7451 272.40 4. 89.40( 4) 49.08(10) 77.33( 9) 56.59(17)
14 Dvorská Marie VLI7454 241.02 6. 75.20(13) 90.03( 6) 75.79(14)
15 Kašparová Marie ZAK7250 239.13 11. 39.47(14) 75.91(12) 80.72(11) 43.03(19)
16 Vřešťálová Lucie TUR7450 214.69 8. 78.15( 8) 76.96(12) 59.58(16)
17 Kamírová Gabriela LTP7351 213.69 7. 76.70( 7) 36.79(15) 59.82(16) 34.36(22) 40.23(16) 36.94(20)
18 Nožičková Renata TJN6953 212.88 8. 70.52( 8) 44.41(13) 41.99(11) 55.96(17) 38.28(21)
19 Řehořová Lenka TJN7250 206.73 11. 55.01(11) 51.70(12) 36.07(12) 50.08(19) 49.94(17)
20 Novotná Hedvika TUR7454 203.88 9. 69.62( 9) 67.25(15) 67.01(16)
21 Macháčková Michaela FYD7299 196.68 1. 95.59( 4)101.09( 1)
22 Kuncová Jiřina TJN5752 177.38 5. 4.31(19) 91.30( 5) 81.77(11)
23 Janoušková Iveta BOR7457 170.85 6. 79.31( 6) 65.69( 8) 25.85(18)
24 Novotná Jana VLI7350 151.32 8. 68.22(10) 83.10( 8)
25 Pavlíková Klára LIT7451 144.12 10. 76.42(10) 67.70(15)
26 Pavlíková Pavla CHA6551 137.36 13. 74.85(14) 62.51(13)
27 Martanová Daniela VLI7452 136.24 8. 62.20(10) 74.04( 8)
28 Pokorná Hana TJN6950 120.85 14. 0.00(22) 12.25(14) 55.75(18) 32.30(23) 20.55(21)
29 Koutná Olga BOR7152 102.09 2. 102.09( 2)
30 Kubecová Jana STB7399 98.79 14. 47.20(19) 51.59(14)
31 Würzová Kateřina FYD6952 95.77 6. 95.77( 6)
32 Žejdlíková Jitka LTP7251 90.59 16. 28.17(16) 40.18(20) 22.24(25)
33 Gorčicová Ivana CHA6550 88.99 4. 88.99( 4)
34 Johnová Lenka LTP7352 83.11 4. 83.11( 4)
35 Lamačová Dana TUR7451 82.27 10. 82.27(10)
36 Severýnová Popková Klára VLI7455 81.01 20. 39.87(21) 41.14(20)
37 Míková Markéta TJN7351 79.67 13. 79.67(13)
38 Bartáková Eva CHA7051 66.49 15. 15.28(17) 51.21(15)
39 Balcarová Alena LLI7150 65.42 11. 65.42(11)
40 Ferbasová Zdeňka TUR7361 53.78 18. 53.78(18) 0.00(22)
41 Hájková Magdalena TUV7351 45.90 18. 45.90(18)
42 Linková Alena SUL6750 15.13 13. 15.13(13)
43 Gibbonsová Jitka TUV7252 13.31 18. 13.31(18)
D50
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Rejholcová Andrea BOR6951 428.56 1. 104.07( 1)112.15( 1) 102.34( 1)110.00( 1)
2 Vlčková Jindra LDC6451 396.31 1. 105.52( 1) 99.08( P) 98.04( 3) 93.67( 5) 53.44(10) 72.41( 7)
3 Linková Iva TUR6850 395.03 1. 99.94( 2)106.04( 1) 95.93( 3) 93.12( 3)
4 Slezáčková Věra KAS6550 370.16 1. 88.52( 6) 85.12( 4)102.02( 1) 94.50( 4)
5 Pávková Jana BOR6550 366.79 2. 89.29( 5) 92.75( 5) 96.23( 2) 86.35( 4) 88.52( 4)
6 Fürstová Katka LLI6950 358.60 3. 93.21( 3) 91.62( 3) 96.86( 4) 76.91(11) 21.90(11)
7 Burdová Simona LDC6851 353.25 2. 93.06( 4) 88.31( P) 99.17( 2) 72.71( 8)
8 Kočibová Ivana TJN6354 335.50 4. 89.89( 4) 73.19( 9) 65.68( 8) 95.41( 5) 77.01(10)
9 Picková Helena TJN6952 331.10 2. 101.27( 2) 71.25(10) 70.66( 6) 87.92( 7)
10 Pustaiová Romana TJN6851 320.40 3. 83.20( 7) 85.66( 6) 94.79( 3) 56.75( 8)
11 Miklasová Markéta VLI6850 306.73 5. 81.48( 8) 51.36( 7) 90.21( 6) 83.68( 5) 38.65( 9)
12 Sokolářová Jitka TUV6851 294.88 2. 99.88( 2) 43.93( 8) 83.78( 9) 67.29( 9) 29.85(10)
13 Patzeltová Beatrice LDC6850 227.72 2. 56.93( P) 73.92( 6) 96.87( 2)
14 Halířová Eva BOR6654 211.23 6. 81.49( 6) 49.66(11) 80.08( 6)
15 Pološčuková Monika SMB6551 170.11 7. 85.16( 7) 84.95( 8)
16 Jermanová Eva TJN6150 165.33 5. 79.52( 7) 85.81( 5)
17 Gorčicová Ivana CHA6550 156.04 5. 82.23( 5) 73.81( 7)
18 Würzová Kateřina FYD6952 101.73 2. 101.73( 2)
19 Rýdlová Magda TJN6850 96.05 3. 96.05( 3)
20 Hořáková Petra LLI6953 49.20 12. 49.20(12)
21 Ježková Hana TUR6950 27.51 12. 27.51(12)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Švarcová Lenka JEN6451 411.56 1. 89.36( 3) 104.32( 2)101.41( 2)100.00( 1) 97.54( 2) 105.83( 1)100.00( 1)
2 Kábrtová Iva PEN6350 361.16 1. 84.57( 4) 86.42( 2)100.00( 1) 90.17( 3) 66.64( 4)
3 Šípová Soňa BOR6150 338.96 1. 120.39( 1)104.89( 1)113.68( 1)
4 Večeřová Ivana TJN6052 273.20 2. 54.29( 5) 71.61( 3) 70.07( 4) 77.23( 2)
5 Kovářová Alena LTP6151 264.54 2. 90.25( 2) 84.90( 3) 89.39( 4)
6 Kubátová Ivana BOR6152 262.50 3. 72.06( 5) 52.92( 6) 40.50( 6) 63.14( 6) 74.38( 3)
7 Jedličková Zdena BOR6250 228.67 4. 86.60( 4) 74.62( 5) 67.45( 4)
8 Košková Vlasta LLI6351 182.04 3. 93.76( 3) 88.28( 5)
9 Čechlovská Jana CHA6250 104.00 2. 104.00( 2)
10 Jermanová Eva TJN6150 90.78 3. 90.78( 3)
11 Svobodová Hana SMB5951 46.51 5. 46.51( 5)
12 Kapounová Jitka DOK6050 44.18 6. 44.18( 6)
13 Leníková Jana DLT6151 22.66 7. 22.66( 7)
D60
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Šaffková Zuzana CHA5150 404.29 1. 100.00( 1)100.00( 1) 95.36( 2)108.93( 1)
2 Konopáčová Jana TUR5650 363.00 1. 71.63( 2) 100.00( 1) 91.37( 4)100.00( 1)
3 Kadavá Eva CHA5750 241.51 3. 70.77( 3) 77.93( 3) 92.81( 3)
4 Bradnová Věra CHA5550 233.74 2. 78.25( 2) 57.23( 4) 98.26( 2)
5 Kuncová Jiřina TJN5752 100.00 1. 100.00( 1)
6 Lusková Olga CHA5650 54.14 4. 21.71( 4) 6.10( 5) 26.33( 6)
7 Kadečková Jana JEN5651 50.28 5. 16.41( 5) 33.87( 5)
8 Svobodová Hana SMB5951 30.79 2. 30.79( 2)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Úlehlová Ivana BOR5150 419.34 1. 100.00( 1) 100.56( 2)100.00( 1) 106.59( 1)112.19( 1)
2 Bartoňová Marie BOR5351 347.86 2. 88.34( 4) 99.66( 2) 63.74( 6) 96.12( 2)
3 Horáčková Stanislava VLI4950 318.51 3. 70.57( 5) 96.01( 3) 80.79( 5) 71.14( 4)
4 Ševčíková Alena CHA5351 308.35 1. 104.83( 1) 107.86( 1) 95.66( 3)
5 Karmazínová Ivana VLI5150 291.31 2. 94.61( 3) 98.94( 2) 97.76( 2)
6 Neradová Alena LIT5051 246.99 2. 66.88( 2) 88.44( 4) 91.67( 4)
7 Tvrdková Eva TUR5151 186.89 3. 95.20( 4) 91.69( 3)
8 Malá Jitka KAS5451 154.64 6. 46.52( 7) 58.07( 6) 50.05( 6)
9 Lukavcová Lenka TJN5452 154.00 5. 47.07( 6) 75.79( 5) 31.14( 7)
10 Pachnerová Jaroslava VLI5152 147.08 5. 11.85( 9) 28.72( 8) 56.21( 7) 50.30( 5)
11 Omová Jana TUR5150 93.20 3. 93.20( 3)
12 Böhmová Eva TJN5450 85.23 5. 29.25( 8) 0.00( 5) 27.67( 9) 28.31( 8)
13 Richtrová Jaroslava JEN5251 46.95 7. 8.48(10) 38.47( 7)
D70
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Kubíková Hela LLI4851 383.37 1. 83.37( 2) 82.74( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Vokálová Pavla CHA4951 259.01 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 59.01( 3)
3 Pospíšilová Jana LDC4451 255.84 1. 100.00( 1) 91.88( 2) 63.96( P)
4 Kašková Eva CHA4650 255.81 2. 72.92( 3) 99.53( 2) 83.36( 2)
5 Nejezchlebová Věra KAS4551 211.14 2. 38.01( 3) 54.38( 4) 73.73( 2) 45.02( 3)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Štrojsová Jaroslava KAS4350 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Folprechtová Marie TUR4250 207.83 2. 46.58( 3) 68.36( 2) 18.45( 2) 24.27( 3) 68.62( 2)
3 Krausová Marie LLI4451 173.69 2. 99.90( 2) 73.79( 2)
4 Pospíšilová Jana LDC4451 90.09 2. 22.52( P) 67.57( 2)
H21K
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Posselt Martin TJN9501 237.64 3. 62.97( 6) 89.14( 3) 85.53( 4)
2 Eiselt Jan LTP8801 232.84 1. 78.57( 4) 100.00( 1) 54.27( 5)
3 Macek Jiří LIT8401 207.55 1. 105.83( 1) 101.72( 2)
4 Kolaja Jan VLI8100 196.77 2. 96.55( 3) 100.22( 2)
5 Šklíba David TJN9902 181.55 2. 83.25( 4) 98.30( 2)
6 Žukov Michal TJN9701 173.04 1. 40.85( 8) 100.00( 1) 32.19( 4)
7 Bernášek Jiří STB8101 159.96 3. 78.84( 4) 81.12( 3)
8 Novák Filip TJN9801 113.95 1. 113.95( 1)
9 Zakouřil Tomáš TUR7500 105.93 1. 105.93( 1)
10 Šmaus Jan TJN9700 104.93 2. 104.93( 2)
11 Kunc Radovan TJN5549 104.43 1. 104.43( 1)
12 Karvánek Matouš BOR9006 102.85 1. 102.85( 1)
13 Žemlík Pavel TUR7135 99.65 2. 99.65( 2)
14 Pavlík Libor LIT7605 97.63 2. 97.63( 2)
15 Henych Petr VLI6001 95.44 3. 95.44( 3)
16 Večeřa Martin TJN9105 95.36 3. 95.36( 3)
17 Drahoňovský Aleš TUR7201 94.42 3. 94.42( 3)
18 Hájek Vojtěch TJN9502 73.48 5. 0.00( 8) 73.48( 5)
19 Král Luboš TJN8401 72.45 5. 72.45( 5)
20 Pávek Petr BOR9008 72.14 5. 72.14( 5)
21 Mokrý Pavel VLI7501 71.80 6. 71.80( 6)
22 Moravec Jan TUR9000 64.75 4. 64.75( 4)
23 Klusáček Radim BOR7710 64.37 5. 64.37( 5)
24 Kunc Štěpán TJN8449 46.92 6. 46.92( 6)
25 Hulha Lukáš LTP9405 46.83 6. 46.83( 6)
26 Kadečka Adam JEN9601 43.08 7. 43.08( 7)
27 Bednařík Aleš VLI7309 42.29 7. 42.29( 7)
28 Košek Jan LLI9801 12.78 6. 12.78( 6)
29 Řezáč Pavel VLI6900 5.93 7. 5.93( 7)
30 Šípoš Petr FYD9602 1.68 7. 1.68( 7)
H21L
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Peterka Vojtěch LLI7502 358.75 2. 88.67( 5) 96.07( 2) 90.51( 7) 83.50( 9) 79.17( 7)
2 Michek David TJN9802 335.14 5. 83.80( 7) 86.00( 5) 91.11( 5) 74.23(10)
3 Váňa Martin TUR8401 326.19 6. 90.91( 6) 70.86(12) 85.78( 6) 78.64( 6)
4 Horáček Michal VLI7700 308.65 1. 101.43( 2)108.87( 1) 98.35( 2)
5 Petr Jan TJN8200 307.52 7. 83.43( 8) 82.13( 7) 80.89(11) 61.07(13)
6 Baier Martin TUR7603 279.93 2. 89.42( 9) 92.45( 3) 98.06( 2)
7 Kořínek Jindřich TUR8406 275.50 3. 92.00( 3) 92.31( 4) 91.19( 5)
8 Čechlovský Jan CHA9300 273.44 6. 64.69(14) 82.56( 6) 68.30(16) 57.89(16)
9 Holas Ondřej TUR8501 270.74 3. 91.60( 4) 85.75( 7) 93.39( 3)
10 Šesták Marek VLI7403 242.35 11. 59.49(16) 75.44(13) 47.82(19) 59.60(11)
11 Kadavý Petr CHA7800 241.72 6. 87.15( 6) 81.79(10) 72.78(11)
12 Schulhof Jan TUR8900 215.17 1. 106.91( 1)108.26( 1)
13 Janata Martin TJN8306 211.61 1. 104.42( 1) 107.19( 1)
14 Kopec Tomáš VLI8203 210.55 7. 67.14(13) 75.85( 8) 67.56( 7)
15 Wolf Daniel TUR9100 202.76 2. 102.12( 2)100.64( 2)
16 Burda Matěj BOR9608 197.72 1. 105.88( 1) 91.84( 4)
17 Kazda Adam TJN9104 185.08 3. 95.06( 3) 90.02( 8)
18 Vlček Martin TUR8702 183.38 4. 90.17( 5) 93.21( 4)
19 Zakouřil Tomáš TUR7500 182.89 3. 88.14( 5) 94.75( 3)
20 Szenczi Gabriel VLI8700 163.50 10. 50.94(17) 54.35(13) 58.21(10)
21 Janeček Mirek TJN9804 145.77 15. 46.15(19) 71.37(15) 28.25(21)
22 Pustai David TJN9301 143.49 8. 76.64(10) 66.85( 8)
23 Novák Jan VLI9300 139.39 2. 73.55( 2) 28.59(14) 37.25(14)
24 Henych Petr VLI6001 128.14 12. 72.59(12) 55.55(17)
25 Macek Jiří LIT8401 124.86 14. 73.85(14) 51.01(18)
26 Melichar Vojtěch LLI9802 123.49 9. 61.29(15) 62.20( 9)
27 Bek Jiří CHA0103 123.12 14. 63.83(18) 59.29(14)
28 Šmaus Jan TJN9700 103.72 15. 67.90(17) 35.82(15)
29 Novák Daniel DOK8700 100.00 1. 100.00( 1)
30 Francke Michal TJN8600 99.18 13. 58.36(15) 40.82(13)
31 Kořínek Tomáš BOR9007 94.15 3. 94.15( 3)
32 Kobr Tomáš TJN8901 90.83 4. 90.83( 4)
33 Kolařík Tomáš BOR7809 88.89 4. 88.89( 4)
34 Matějů Michal VLI7702 88.14 5. 88.14( 5)
35 Šmol David DOK0100 85.61 8. 85.61( 8)
36 Martan Jiří VLI7300 79.31 12. 79.31(12)
37 Karvánek Matouš BOR9006 77.00 9. 77.00( 9)
38 Picek Jan TJN9101 73.00 11. 73.00(11)
39 Bradáč Jakub LLI0002 62.71 9. 62.71( 9)
40 Pavlík Libor LIT7605 62.55 19. 62.55(19)
41 Kočíb Jiří TJN9602 60.32 10. 60.32(10)
42 Bradáč Stanislav LLI7201 56.85 11. 56.85(11)
43 Trávníček Tomáš VLI8202 56.04 12. 56.04(12)
44 Eiselt Jan LTP8801 55.70 20. 55.70(20)
45 Kalenský Pavel SUL7600 51.15 12. 51.15(12)
46 Bernášek Jiří STB8101 50.64 21. 50.64(21)
47 Vejstrk Daniel CHA9105 46.93 18. 46.93(18)
48 Večeřa Martin TJN9105 40.43 20. 40.43(20)
49 Synek Antonín DOK0001 39.44 20. 39.44(20)
50 Kučerka David LIT8202 37.45 22. 37.45(22) 0.00(23)
51 Karmazín Petr VLI4901 23.90 21. 23.90(21)
52 Kekrt Lukáš FYD9601 22.22 16. 22.22(16)
53 Kubec Michal DOK0103 19.96 22. 19.96(22)
54 Ženíšek Radek SUL7601 18.54 17. 18.54(17)
55 Hickethier Manfred VLI5201 14.03 22. 14.03(22)
56 Zatloukal Václav TUR8703 7.44 15. 7.44(15)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Nehasil David BOR7713 400.03 1. 101.41( 1) 100.00( 1) 96.74( 2)101.88( 2)
2 Pachner Pavel CHA7501 393.38 1. 98.64( 3) 97.74( 2) 86.67( 2) 100.00( 1) 97.00( 2) 84.52( 4)
3 Ledecký Vladimír BOR8402 313.06 3. 76.18( 6) 73.12( 8) 69.47( 3) 75.35( 5) 88.41( 6)
4 Žitný Tomáš SMB6401 304.59 3. 84.29( 7) 14.45( 5) 68.91( 3) 57.28( 8) 68.25( 6) 83.14( 7)
5 Maděra Josef VLI7900 302.73 1. 67.82( 9) 64.02( 6) 67.32( 7)103.57( 1)
6 Tomanica Vojtěch CHA7601 246.70 4. 62.19(10) 51.72( 4) 68.51( 4) 48.28( 9) 64.28( 8)
7 Kučerka Jan LIT8002 220.18 2. 79.95( 5) 52.00(12) 88.23( 2)
8 Martan Jiří VLI7300 201.63 1. 94.90( 6) 106.73( 1)
9 Janata Pavel TJN8400 196.80 1. 105.27( 1) 91.53( 5)
10 Veselý Marek CHA8201 189.40 3. 96.99( 3) 92.41( 3)
11 Ježowicz Roman VLI8002 145.74 4. 53.35(11) 92.39( 4)
12 Urbaník Robert VLI7002 145.29 3. 50.74( 8) 94.55( 3)
13 Drahoňovský Aleš TUR7201 110.59 1. 110.59( 1)
14 Buchtík Ondřej VLI8101 99.96 2. 99.96( 2)
15 Kořínek Jindřich TUR8406 96.53 3. 96.53( 3)
16 Trávníček Tomáš VLI8202 95.83 4. 95.83( 4)
17 Kočárek Michal CHA7400 95.32 5. 95.32( 5)
18 Severýn Otto VLI7402 87.35 4. 87.35( 4)
19 Bernášek Jiří STB8101 66.51 4. 66.51( 4)
20 Kunc Filip TJN8201 65.70 5. 65.70( 5)
21 Kunc Radovan TJN5549 58.76 7. 58.76( 7)
22 Kadečka Jakub JEN7901 51.15 10. 50.60(13) 0.55(10)
23 Zít Jan LDC8200 48.32 9. 12.08( P) 36.24( 9)
24 Kučera Martin LTP6500 34.49 9. 34.49( 9)
H40
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Vilém Stanislav VLI7703 410.60 1. 109.59( 1) 84.03( 6) 100.32( 2) 80.78( 6) 101.79( 2) 98.90( 3) 75.78( 6)
2 Bureš Michal VLI7601 407.78 1. 101.33( 2)100.27( 2) 79.03( 8) 95.99( 4) 100.20( 2)105.98( 1)
3 Balogh Jan TJN7500 400.79 1. 93.95( 3) 97.92( 3) 99.45( 3)101.96( 1) 101.46( 2)
4 Březina Jan CHA7604 324.32 3. 89.07( 3) 78.56( 7) 81.65( 4) 75.04( 9) 67.05(13) 71.82( 8)
5 Synek Antonín DOK7800 294.43 2. 100.23( 2) 96.25( 3) 97.95( 4)
6 Matyáš Libor CHA7603 290.61 4. 88.67( 4) 65.20( 9) 70.30( 6) 66.44(14) 55.38(14)
7 Mokrý Pavel VLI7501 280.52 5. 86.11( 5) 69.91(12) 59.32(12) 65.18(10)
8 Peteráč Zdeněk VLI7802 279.44 3. 90.09( 4) 96.78( 5) 92.57( 3)
9 Koudelka Tomáš BOR7513 277.91 5. 85.08( 6) 60.49(10) 71.22( 5) 61.12(11) 56.17(12)
10 Feřt Martin VLI7704 264.06 7. 35.27(13) 37.49(10) 73.85(11) 84.48( 7) 68.24( 8)
11 Danko Tomáš CHA7200 260.29 7. 54.09(12) 58.15( 7) 71.73(11) 76.32(10)
12 Putík Jiří VLI7505 252.25 5. 77.49( 9) 91.12( 6) 83.64( 5)
13 Štembera Jan TJN7513 242.25 5. 87.81( 5) 72.32(10) 82.12( 7)
14 Štěrba Jan CHA7606 196.67 7. 80.00( 7) 81.26( 8) 35.41(15)
15 Severýn Otto VLI7402 189.65 5. 82.43( 5) 65.14(15) 42.08(13)
16 Lisý Ondřej VLI7100 163.03 4. 71.94( 8) 91.09( 4)
17 Kubeša Vladimír VLI7507 160.72 9. 6.86(16) 38.20( 9) 53.38(15) 62.28(11)
18 Kocman Jindřich BOR7612 160.35 8. 48.24( 8) 44.27(16) 67.84( 9)
19 Sychra Zdeněk CHA7302 155.40 5. 91.96( 5) 63.44(10)
20 Patka Miroslav BOR7715 135.26 7. 67.34( 7) 30.39(14) 37.53(18)
21 Gálus Igor LDC7302 133.76 1. 33.44( P)100.32( 1)
22 Hons Miši SMR7700 105.78 1. 105.78( 1)
23 Kalenský Pavel SUL7600 101.76 1. 101.76( 1)
24 Macháček Aleš FYD6400 100.90 1. 100.90( 1)
25 Prošek Jan BOR7714 94.27 13. 56.43(13) 37.84(14)
26 Vokurka Jan TJN7501 91.77 4. 91.77( 4)
27 Skal Jaroslav TJN7504 91.73 12. 34.39(12) 57.34(17)
28 Pavlík Libor LIT7605 91.18 6. 91.18( 6)
29 Hovorka Ladislav LDC6802 86.11 16. 21.53( P) 64.58(16)
30 Pražák Michal TJN7900 73.24 7. 73.24( 7)
31 Čečerle Lukáš VLI7705 70.00 9. 70.00( 9)
32 Poloprutský Tomáš VLI6205 60.20 11. 60.20(11)
33 Vraný Jiří VLI7504 42.20 17. 0.00(18) 42.20(17)
34 Linka Vladislav SUL5701 30.05 15. 30.05(15)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Nehasil Vladislav LDC7101 404.13 1. 92.81( 5) 101.03( P) 95.87( 2) 101.87( 1) 96.83( 5)104.40( 1)
2 Vydra Ivan CHA6600 389.82 1. 102.33( 1) 96.33( 2) 92.20( 8) 88.32( 8) 98.96( 2) 81.62( 6)
3 Vácha Tomáš BOR7409 370.58 3. 94.49( 3) 86.35( 9) 92.61( 6) 97.13( 4)
4 Hrůzek Libor BOR7400 366.07 3. 97.85( 3) 88.06( 6) 90.76( 5) 89.40( 7) 57.64(13)
5 Hradecký Jaroslav DOK6300 356.63 2. 52.85(13) 77.65( 7) 99.38( 2) 82.22( 9) 97.38( 3)
6 Kruliš Petr VLI6901 352.08 5. 78.51(10) 75.33( 9) 86.05(10) 94.51( 5) 93.01( 6)
7 Karvánek Petr BOR6600 349.89 3. 93.19( 4) 89.18( 6) 97.73( 3) 69.79(12)
8 Žejdlík Michal LTP7001 346.88 7. 77.84( 7) 70.10(11) 72.56(13) 93.49( 7) 86.57( 9) 88.98( 8) 77.07( 9)
9 Novák Petr RUM7401 339.22 5. 85.30( 6) 64.73(12) 73.12(11) 93.98( 5) 77.84(12) 82.10(10) 76.07(10)
10 Hnízdil Jan KAS7100 336.62 3. 84.16( 8) 72.91(12) 94.88( 3) 84.67(10)
11 Štěpán Petr LDC7301 323.63 4. 80.91( P) 94.38( 4) 95.57( 4) 0.92(25) 52.77(16)
12 Bradáč Stanislav LLI7201 297.58 1. 95.52( 3) 98.75( 3)103.31( 1)
13 Schindler Jiří TJN6301 284.49 8. 75.57( 8) 85.45(11) 70.75(17) 52.72(17)
14 Novotný Dušan TJN7002 276.23 11. 49.19(15) 56.15(15) 71.77(13) 72.81(15) 75.50(11)
15 Kruschina Jan LTP7202 275.80 4. 90.26( 4) 3.62(24) 77.82(12) 66.57(19) 41.15(17) 0.00(26)
16 Vřešťál Jan TUR7301 272.72 5. 93.88( 6) 88.37( 7) 90.47( 5)
17 Mrkvička Jiří TJN7101 271.10 9. 82.17( 9) 73.20(10) 81.86(11) 33.87(19)
18 Průšek Petr STB7000 266.14 9. 75.27( 9) 43.73(17) 72.49(16) 74.65(11)
19 Lamač Jaroslav TUR7203 252.18 8. 44.20(19) 63.02(20) 67.47(12) 77.49( 8)
20 Urbaník Robert VLI7002 235.11 14. 36.70(18) 52.16(17) 69.79(15) 76.46(14)
21 Novotný Tomáš TUR7405 218.44 5. 87.00( 5) 54.71(16) 76.73(13)
22 Zuzánek Zdeněk TJN5901 215.81 1. 108.16( 1)107.65( 1)
23 Řehoř Jiří TJN7004 207.01 14. 32.42(20) 47.15(18) 70.06(18) 57.38(14)
24 Krejčí Jaroslav BOR6302 196.09 2. 97.87( 2) 98.22( 2)
25 Štverák Jan CHA7301 192.71 14. 44.82(16) 21.28(22) 70.68(14) 55.93(24)
26 Folprecht Eduard TUV7304 183.72 4. 87.96( 7) 95.76( 4)
27 Zabořil Michal JEN7101 172.45 15. 8.33(24) 65.82(16) 41.43(25) 56.87(15) 0.00(24)
28 Žukov Libor VLI6803 141.68 15. 34.80(19) 53.11(16) 53.77(15)
29 Kvapil Petr TUV7402 131.50 7. 50.19(14) 81.31( 7)
30 Bruner Luboš LTP6501 123.52 11. 65.00(11) 58.52(21)
31 Waldhauser Martin BOR7106 121.35 8. 75.64( 8) 35.71(18) 10.00(22)
32 Posselt Martin TJN6802 115.43 14. 58.23(14) 57.20(23)
33 Drahoňovský Aleš TUR7201 109.26 1. 109.26( 1)
34 Jeřábek Petr BOR7105 106.21 10. 65.24(10) 7.43(25) 33.54(20) 0.00(27)
35 Průcha Miloslav BOR5800 99.82 2. 99.82( 2)
36 Svoboda Jan BOR7200 92.91 4. 92.91( 4)
37 Studničný Jaroslav BOR7004 90.94 12. 15.29(12) 19.45(23) 30.93(21) 18.47(21) 22.09(20)
38 Hájek Jan TUV7301 86.62 18. 46.68(18) 39.94(26) 0.00(29)
39 Ulman Aleš TJN7201 70.51 21. 23.68(21) 9.59(23) 37.24(27)
40 Harazin Martin VLI7400 65.94 13. 65.94(13)
41 Christl Ivan TUR7310 59.99 14. 59.99(14) 0.00(30)
42 Martinec Pavel LTP7003 59.36 17. 0.00(30) 50.15(17) 9.21(23) 0.00(32)
43 Pavel Petr LTP6806 57.73 22. 57.73(22)
44 Honzík Tomáš VLI7000 48.38 18. 48.38(18)
45 Jareš Daniel KUL6900 41.98 19. 41.98(19)
46 Vambera Filip TUR7305 40.11 23. 35.82(28) 4.29(23)
47 Touš Jan JEN6901 33.22 19. 0.00(29) 33.22(19) 0.00(25)
48 Danko Tomáš CHA7200 31.15 20. 31.15(20)
49 Trojan Miroslav VLI7200 21.73 22. 21.73(22)
50 Kašpar Ludvík ZAK7200 17.96 21. 17.96(21)
51 Lipenský Robert CHA7201 16.25 20. 4.03(20) 0.00(29) 12.22(22)
52 Rejman Josef BOR7415 8.10 24. 0.00(28) 8.10(24)
53 Houžvička Jindřich TUR6912 0.59 26. 0.59(26)
H50
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Šritr Martin TUV6802 447.99 1. 104.48( 1) 109.89( 1)107.06( 1) 110.22( 1)109.17( 1)107.32( 1) 118.71( 1)
2 Bílý Petr LTP6805 379.49 2. 97.31( 3) 68.97( 7) 96.99( 2)103.12( 2) 82.07( 7)
3 Machara Martin BOR6900 352.44 2. 81.29( 6) 82.47( 7) 88.47( 4) 88.54( 4) 92.96( 2)
4 Kubec Pavel STB6601 349.31 3. 80.03( 7) 88.96( 5) 73.73( 5) 92.79( 3) 71.02( 6) 87.53( 5)
5 Pavel Petr LTP6806 333.80 4. 82.65( 5) 86.84( 6) 70.14( 6) 72.63( 8) 76.92( 8) 87.39( 4)
6 Vlček Petr LDC6401 319.80 3. 76.84( 9) 79.95( P) 87.71( 3) 75.30( 8)
7 Veselý Pavel TUV6901 316.08 5. 76.51( 7) 81.38( 5) 76.37( 9) 81.82( 5)
8 Bruner Luboš LTP6501 297.00 4. 93.58( 4) 66.32( 9) 87.75( 4) 49.35(13) 27.80(12)
9 Čaloun Michal VLI6801 296.17 6. 76.90( 8) 69.15( 7) 69.11(10) 81.01( 6)
10 Picek Jan TJN6500 291.83 4. 88.58( 4) 72.11( 9) 84.07( 5) 47.07( 8)
11 Hejna Stanislav LLI6900 284.13 4. 58.26(11) 81.75( 4) 63.87(11) 80.25( 7)
12 Hovorka Ladislav LDC6802 244.84 10. 64.74(10) 61.21(10) 61.21( P) 57.68(12)
13 Beránek Petr BOR6701 198.83 2. 99.03( 2) 99.80( 2)
14 Eichler Petr KAS6900 198.71 10. 52.87(12) 51.98(12) 17.97(11) 35.41(14) 58.45(10)
15 Posselt Martin TJN6802 174.29 3. 79.38( 8) 94.91( 3)
16 Pustai Josef TJN6300 168.32 9. 55.38(11) 44.45(13) 68.49( 9)
17 Míka Zdeněk TJN6700 120.23 6. 76.72( 6) 43.51( 9)
18 Řezáč Pavel VLI6900 107.04 9. 38.04(14) 39.97( 9) 29.03(10)
19 Fürst Aleš LLI6801 98.21 2. 98.21( 2)
20 Novotný Otakar TJN5604 95.20 2. 95.20( 2)
21 Hickethier Manfred VLI5201 93.90 3. 93.90( 3)
22 Krejčí Jaroslav BOR6302 92.88 3. 92.88( 3)
23 Žucha Jiří TJN6603 88.34 3. 88.34( 3)
24 Stárek Filip TUR6602 86.93 6. 86.93( 6)
25 Linka Vladislav SUL5701 68.65 8. 68.65( 8)
26 Šimek Stanislav LTP6602 65.02 10. 23.77(13) 0.00(10) 5.93(15) 35.32(11)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Švarc Jiří JEN6201 427.76 1. 101.17( 2)100.80( 2)109.03( 2)100.00( 1) 116.76( 1) 97.00( 3) 70.87( 4)
2 Dikoš Pavel BOR6003 413.80 1. 107.67( 1) 113.92( 1) 100.59( 2) 91.62( 3)
3 Vydra Pavel PEN6200 333.60 2. 91.42( 3) 76.64( 3) 92.42( 2) 73.12( 5) 56.83( 5)
4 Mareš Hynek JEN6101 277.63 3. 80.14( 4) 90.82( 3) 59.83( 7) 46.84( 6)
5 Doškář Boris BOR6400 248.13 4. 54.09( 6) 72.11( 6) 73.74( 4) 48.19( 8) 37.68( 9)
6 Vlček Petr LDC6401 243.64 2. 60.91( P) 88.10( 2) 94.63( 4)
7 Gorčica Pavel CHA6200 210.19 1. 107.78( 1) 102.41( 1)
8 Šubrt Pavel SMB6301 206.27 4. 84.15( 4) 75.93( 5) 46.19( 7)
9 Kovář Karel LTP6102 182.96 5. 77.67( 5) 69.83( 6) 35.46(10)
10 Ježek Ladislav VLI4900 174.64 4. 48.20( 9) 83.21( 4) 43.23( 8)
11 Pěnička Libor TJN6000 140.21 3. 63.16( 7) 77.05( 3)
12 Melichar Jaromír LLI6301 128.07 6. 55.53( 8) 53.68( 6) 18.86(10)
13 Přinda Oldřich VLI5101 108.93 1. 108.93( 1)
14 Macháček Aleš FYD6400 99.45 2. 99.45( 2)
15 Hoidekr Pavel LLI5901 91.16 3. 91.16( 3)
16 Kavalek Miroslav CHA6300 79.79 5. 10.35( 5) 46.15( 8) 23.29( 9)
17 Mellan Martin TUV6304 71.12 4. 29.56(10) 23.91( 4) 1.87( 9) 15.78(11) 0.00(11)
18 Pustai Josef TJN6300 70.15 5. 70.15( 5)
19 Svoboda Slavomír SMB5801 46.28 7. 46.28( 7)
20 Hulha Karel LTP6001 28.31 7. 28.31( 7)
21 Hromádka Miroslav SUL6000 2.00 6. 2.00( 6)
H60
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Pávek Miloš BOR5801 401.05 1. 100.00( 1)102.11( 2) 88.15( 6) 97.10( 2)101.84( 2)
2 Hoidekr Pavel LLI5901 396.32 1. 103.63( 1)101.53( 2) 95.67( 2) 95.49( 5)
3 Konopáč Jiří TUR5803 384.09 1. 95.56( 2) 95.88( 3) 100.58( 1) 92.07( 4) 82.72( 3)
4 Hudský Vlastimil TUR5100 381.42 1. 79.57( 6)100.15( 2) 86.26( 5)115.44( 1)
5 Kaška Rudolf CHA5500 380.13 3. 94.26( 3) 92.44( 5) 99.27( 3) 94.16( 3)
6 Horák Petr TJN5602 328.92 4. 82.93( 4) 79.85( 7) 85.88( 4) 80.26( 6) 41.47( 7)
7 Eiselt Miloš LTP5802 300.02 3. 72.59( 3) 70.80( 5) 64.86( 9) 84.56( 5) 72.07( 7) 65.50( 7) 67.12( 6)
8 Pavlík Milan CHA5400 211.54 8. 30.73( 8) 55.82(10) 67.75( 8) 57.24( 8)
9 Průcha Miloslav BOR5800 211.33 1. 102.59( 1) 108.74( 1)
10 Stibal Ivan LDC5701 205.35 5. 51.34( P) 74.91( 6) 79.10( 5)
11 Svoboda Slavomír SMB5801 187.84 3. 91.62( 3) 96.22( 4)
12 Albrecht Miloslav SMB5901 182.69 4. 40.27( 4) 33.96( 7) 70.34( 7) 38.12(10)
13 Novotný Otakar TJN5604 177.18 4. 94.62( 4) 82.56( 4)
14 Kunc Radovan TJN5549 112.71 1. 112.71( 1)
15 Böhm Karel TJN5101 80.92 6. 35.53( 6) 45.39( 9)
16 Janata Petr TJN5603 79.30 8. 79.30( 8)
17 Vokuš Zdeněk TJN5601 63.18 8. 63.18( 8) 0.00(11) 0.00( 8)
18 Swoboda Petr LTP5913 21.74 5. 21.74( 5)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Přinda Oldřich VLI5101 452.83 1. 114.69( 1)114.83( 1) 109.52( 1) 113.79( 1)
2 Provazník Jiří TUR5102 370.15 1. 81.39( 4) 97.74( 2)108.41( 1) 82.61( 4)
3 Babický Tomáš RUM5001 342.69 1. 84.23( 3) 45.23( 7) 100.00( 1) 62.15( 9) 96.31( 3)
4 Pospíšil Jaromír LDC5301 335.45 2. 101.09( 2) 62.72( 5) 83.86( P) 87.78( 4)
5 Horáček Miroslav VLI5000 312.05 2. 67.96( 4) 71.90( 2) 75.29( 6) 96.90( 2)
6 Karmazín Petr VLI4901 291.89 2. 92.74( 3)105.08( 2) 94.07( 2)
7 Barták Jiří CHA5100 234.80 3. 76.98( 3) 86.51( 3) 71.31( 7)
8 Ševčík Milan CHA5003 217.69 4. 84.89( 4) 64.17( 4) 68.63( 8)
9 Škoda Přemek VLI5301 200.33 2. 108.19( 2) 92.14( 3)
10 Vokál Jiří CHA5001 128.08 6. 51.43( 6) 53.23( 7) 23.42(10)
11 Gurka Jiří TUV4601 106.79 1. 106.79( 1)
12 Bárta Miroslav JEN5201 91.13 6. 32.72( 8) 58.41( 6)
13 Šikola Alexej LJN5301 81.57 5. 81.57( 5)
14 Rančák Josef BOR5004 80.64 5. 80.64( 5)
15 Richtr Jiří JEN5001 78.99 5. 16.53( 9) 62.46( 5)
16 Böhm Karel TJN5101 65.00 3. 65.00( 3)
17 Jedlička Miroslav JEN5301 47.13 4. 18.32( 5) 0.00(12) 28.81( 4) 0.00(10)
18 Juřina Robert FYD4900 39.25 5. 39.25( 5) 0.00( 6)
19 Kadavý Zdeněk CHA4901 17.89 8. 17.89( 8)
20 Lusk Karel CHA5002 16.96 9. 0.00(10) 16.96( 9) 0.00(12)
21 Bednařík Libor VLI5200 13.87 6. 13.87( 6) 0.00(13) 0.00( 6) 0.00(11) 0.00( 7)
H70
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Jakubec Jindřich TUR4801 430.90 1. 114.35( 1) 106.55( 1)100.00( 1) 101.84( 1) 94.98( 4) 108.16( 1)
2 Pospíšil Jiří TUV4701 398.24 2. 103.41( 2) 95.86( 4) 89.96( 4) 93.07( 4) 98.29( 2)100.68( 2)
3 Smetana Radim CHA4700 394.16 1. 103.97( 1) 94.25( 3) 84.70( 2) 90.15( 5)105.79( 1)
4 Hlaváč Jaroslav SMB4801 334.46 3. 87.05( 5) 73.79( 6) 81.52( 3) 83.22( 6) 82.67( 7) 59.01( 5)
5 Lukavec Míla TJN4901 288.48 2. 99.87( 2) 97.45( 3) 91.16( 3)
6 Peterka Josef LLI4702 277.60 2. 96.16( 3) 100.71( 2) 80.73( 8)
7 Beránek Petr STB4900 264.98 4. 68.83( 6) 68.65( 8) 44.32( 9) 83.18( 4)
8 Nejezchleba Jiří KAS4600 235.87 4. 66.56( 5) 64.86( 7) 52.09(10) 52.36( 4) 46.39( 8)
9 Grosman Pavel JEN4801 229.86 5. 65.96( 9) 69.17( 7) 94.73( 5)
10 Ježek Ladislav VLI4900 195.12 2. 99.20( 2) 95.92( 3)
11 Dubský Josef SUL4700 193.00 4. 79.80( 4) 69.00( 7) 44.20( 6)
12 Kraus Jan LLI4501 164.85 3. 82.24( 3) 82.61( 5)
13 Kadavý Zdeněk CHA4901 98.02 6. 10.55( 8) 87.47( 6)
14 Matoušek Luboš LJN4700 10.21 5. 10.21( 6) 0.00( 9) 0.00(11) 0.00( 5) 0.00(10) 0.00( 9) 0.00( 7)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Folprecht Eduard TUR4301 389.09 1. 82.57( 2) 100.00( 1) 89.09( 2) 83.61( 4) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Novotný František PUL4200 377.21 1. 100.00( 1) 87.68( 2) 100.00( 1) 89.53( 2)
3 Úlehla Zdeněk BOR4001 357.42 1. 69.49( 3) 100.00( 1) 84.98( 2) 100.00( 1) 69.71( 3) 72.44( 2)
4 Petrželka Pavel TJN3800 159.76 2. 86.40( 3) 73.36( 2)
5 Štrojsa Josef KAS4000 130.80 3. 4.34( 4) 28.45( 4) 44.76( 3) 39.88( 3) 17.71( 3)
6 Picek Jan TJN4000 115.74 3. 55.96( 3) 59.78( 5)
H80
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
1 Křtěnský Jaroslav BOR3600 400.00 1. 97.90( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Beránek Miroslav BOR3900 334.72 2. 90.09( 3) 55.97( 3) 55.99( 3) 89.04( 2) 99.60( 2)
3 Venuš Jaroslav BOR3800 334.37 1. 100.00( 1) 77.64( 2) 83.10( 2) 73.63( 3)