Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.46 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:19
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 29:25 + 2:06
3. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:14 + 6:55
4. Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 38:03 + 10:44
5. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 45:29 + 18:10
6. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 48:03 + 20:44
7. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 48:14 + 20:55
8. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 50:09 + 22:50
9. Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 54:07 + 26:48
10. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 54:53 + 27:34
11. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 66:52 + 39:33
12. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 74:38 + 47:19
Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering DISK
Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 77:00 + 49:41
D10L
4.09 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozková Veronika neregistrován 28:17
2. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 31:15 + 2:58
3. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:32 + 6:15
4. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:16 + 8:59
5. Ryšavá Anežka TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:42 + 12:25
6. Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 46:12 + 17:55
7. Havlová Olga FYDxxxx Jizerský klub OB Frýdlant 47:13 + 18:56
8. Oravcová Amálie TJN1156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 19:17
9. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 49:58 + 21:41
10. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 50:08 + 21:51
11. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 58:36 + 30:19
12. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:08 + 33:51
13. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 70:33 + 42:16
Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice DISK
Havlová Rozálie 021xxx1 neregistrován2 DISK
D12
2.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 23:22
2. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 26:06 + 2:44
3. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 26:24 + 3:02
4. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 29:09 + 5:47
5. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 29:51 + 6:29
6. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:47 + 7:25
7. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:18 + 7:56
8. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 31:37 + 8:15
9. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 32:06 + 8:44
10. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 32:16 + 8:54
11. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 33:44 + 10:22
12. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 33:48 + 10:26
13. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 34:21 + 10:59
14. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 34:42 + 11:20
15. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:08 + 11:46
16. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 35:22 + 12:00
17. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:35 + 12:13
18. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 36:13 + 12:51
19. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 13:53
20. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 37:24 + 14:02
21. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 39:54 + 16:32
22. Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 39:55 + 16:33
23. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 40:00 + 16:38
24. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:01 + 16:39
25. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 40:28 + 17:06
26. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 42:44 + 19:22
27. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:33 + 21:11
28. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 45:49 + 22:27
29. Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:29 + 29:07
30. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 59:53 + 36:31
Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
2.32 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 25:42
2. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:29 + 1:47
3. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:37 + 1:55
4. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 29:32 + 3:50
5. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:55 + 4:13
6. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:30 + 5:48
7. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 32:52 + 7:10
8. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 34:04 + 8:22
9. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 35:27 + 9:45
10. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:45 + 10:03
11. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 36:01 + 10:19
12. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:48 + 12:06
13. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 12:20
14. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 38:24 + 12:42
15. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 39:19 + 13:37
16. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:18 + 14:36
17. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 40:23 + 14:41
18. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 43:25 + 17:43
19. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 49:44 + 24:02
20. Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 52:19 + 26:37
21. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 52:33 + 26:51
22. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 55:44 + 30:02
23. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 61:10 + 35:28
24. Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 71:09 + 45:27
D16
2.52 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 23:50
2. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 29:17 + 5:27
3. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 30:19 + 6:29
4. Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:43 + 8:53
5. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 34:14 + 10:24
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 35:18 + 11:28
7. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 35:41 + 11:51
8. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:42 + 14:52
9. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 41:21 + 17:31
10. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 45:51 + 22:01
D18
2.56 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 32:57
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:25 + 3:28
3. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 44:49 + 11:52
4. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 48:30 + 15:33
5. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 50:36 + 17:39
D20
2.77 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:52
D21K
2.77 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 35:30
2. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 46:51 + 11:21
3. Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant 50:32 + 15:02
4. Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 74:22 + 38:52
Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov DISK
D21L
3.66 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8103
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 35:21 8861
2. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 39:27 + 4:06 8010
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 42:12 + 6:51 7438
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 42:37 + 7:16 7352
5. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 43:04 + 7:43 7258
5. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 43:04 + 7:43 7258
7. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 8:00 7199
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:21 + 8:00 7199
9. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 45:05 + 9:44 6839
10. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 45:16 + 9:55 6801
11. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 45:27 + 10:06 6763
12. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 46:19 + 10:58 6583
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 46:30 + 11:09 6545
14. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 12:11 6330
15. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:57 + 12:36 6243
16. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 48:30 + 13:09 6129
17. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 49:46 + 14:25 5866
18. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 50:00 + 14:39 5818
19. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:23 + 16:02 5530
20. Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 51:39 + 16:18 5475
21. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:10 + 16:49 5367
22. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:19 + 16:58 5336
23. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:40 + 19:19 4848
24. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:50 + 19:29 4813
25. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 56:29 + 21:08 4471
26. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:46 + 21:25 4412
27. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 57:08 + 21:47 4335
28. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:13 + 25:52 3487
29. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:54 + 30:33 2514
30. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 93:36 + 58:15 0
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK 0
D35
3.08 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 40:38
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 44:10 + 3:32
3. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:26 + 9:48
4. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 54:09 + 13:31
5. Svobodová Kateřina BOR7050 C OK Jiskra Nový Bor 58:23 + 17:45
D40
2.77 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 33:32
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 37:23 + 3:51
3. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 38:34 + 5:02
4. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 39:57 + 6:25
5. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 41:07 + 7:35
6. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 41:51 + 8:19
7. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 43:31 + 9:59
8. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:06 + 10:34
9. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 46:01 + 12:29
10. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:09 + 12:37
11. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:05 + 13:33
12. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 49:11 + 15:39
13. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:16 + 15:44
14. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 53:04 + 19:32
15. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:24 + 19:52
16. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 53:26 + 19:54
17. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:16 + 24:44
18. Janečková Lenka 0090002 Neregistrovaný 61:38 + 28:06
19. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:58 + 28:26
20. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 63:06 + 29:34
21. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 64:16 + 30:44
22. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 66:05 + 32:33
Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D45
2.67 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 32:27
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 36:11 + 3:44
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 36:41 + 4:14
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 36:58 + 4:31
5. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:26 + 5:59
6. Mašatová Zora neregistrován 40:09 + 7:42
7. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 + 8:17
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 41:59 + 9:32
9. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 10:19
10. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:29 + 11:02
11. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 44:13 + 11:46
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 14:13
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 48:14 + 15:47
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 48:31 + 16:04
15. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 52:49 + 20:22
16. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 54:27 + 22:00
17. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:05 + 23:38
18. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 60:05 + 27:38
19. Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 62:21 + 29:54
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:33 + 31:06
Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D50
2.56 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 45:45
2. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 45:56 + 0:11
3. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 47:07 + 1:22
4. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 48:35 + 2:50
5. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:23 + 3:38
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:31 + 4:46
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 52:09 + 6:24
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 52:21 + 6:36
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 53:55 + 8:10
10. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 56:01 + 10:16
11. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 58:09 + 12:24
12. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 141:47 + 96:02
Málková Věra CST6550 C OB Strakonice DISK
Gorčicová Ivana CHA OK Chrastava DISK
D55
2.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 45:35
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 49:15 + 3:40
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 50:44 + 5:09
4. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 56:56 + 11:21
5. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:13 + 19:38
D60
1.89 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 55:50
D65
1.79 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 31:33
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 35:44 + 4:11
3. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 38:07 + 6:34
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 6:58
Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov DISK
D70
1.57 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 34:20
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 36:18 + 1:58
3. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 46:10 + 11:50
4. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 48:35 + 14:15
D75
1.57 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 44:48
H10
2.46 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 25:01
2. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 25:34 + 0:33
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 29:04 + 4:03
4. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 30:58 + 5:57
5. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 31:13 + 6:12
6. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 31:32 + 6:31
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 34:09 + 9:08
8. Ładomirski Szymon 88P0900 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:21 + 10:20
9. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 38:22 + 13:21
10. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 38:59 + 13:58
11. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 40:10 + 15:09
12. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 40:58 + 15:57
13. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 43:46 + 18:45
14. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 44:40 + 19:39
15. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 46:54 + 21:53
16. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 50:31 + 25:30
17. Rolný Jakub TJN1101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:23 + 33:22
Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec DISK
Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H10L
4.09 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Matouš 0110002 Sloup 23:23
2. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 23:31 + 0:08
3. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 25:14 + 1:51
4. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 28:22 + 4:59
5. Kasse Jakub 0100002 HO Jurije Gagarina 32:40 + 9:17
6. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 40:42 + 17:19
7. Bořkovec Matěj 0070002 Bořkovcovi 45:09 + 21:46
8. Kasse Matej 0100003 HO Jurije Gagarina 80:31 + 57:08
Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník DISK
Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering DISK
Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H12
2.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 22:41
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 22:49 + 0:08
3. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 23:35 + 0:54
4. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:13 + 2:32
5. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 25:27 + 2:46
6. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:43 + 3:02
7. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 27:06 + 4:25
8. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 28:00 + 5:19
9. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 28:21 + 5:40
10. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 28:33 + 5:52
11. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:36 + 5:55
12. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 29:06 + 6:25
13. Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 29:51 + 7:10
14. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 30:01 + 7:20
15. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 30:28 + 7:47
16. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:31 + 7:50
17. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 32:09 + 9:28
18. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 33:35 + 10:54
19. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 33:44 + 11:03
20. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 11:13
21. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 35:11 + 12:30
22. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 35:48 + 13:07
23. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:10 + 13:29
24. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 36:41 + 14:00
25. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 36:53 + 14:12
26. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 40:04 + 17:23
27. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 40:21 + 17:40
28. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 46:27 + 23:46
29. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 55:38 + 32:57
30. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 56:07 + 33:26
31. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 60:28 + 37:47
32. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 81:05 + 58:24
33. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 99:32 + 76:51
Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov DISK
Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov DISK
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava DISK
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H14
2.73 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46
2. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 25:07 + 1:21
3. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 25:40 + 1:54
4. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 26:45 + 2:59
5. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 28:40 + 4:54
6. Zurynek Jan 0170001 Zurynkovi 30:31 + 6:45
7. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 31:17 + 7:31
8. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 31:59 + 8:13
9. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:45 + 8:59
10. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 33:32 + 9:46
11. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 34:22 + 10:36
12. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 34:50 + 11:04
13. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 37:23 + 13:37
14. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 38:48 + 15:02
15. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 39:10 + 15:24
16. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:30 + 17:44
17. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:16 + 18:30
18. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 44:06 + 20:20
19. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 47:46 + 24:00
20. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 48:08 + 24:22
21. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 48:24 + 24:38
22. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 49:19 + 25:33
23. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 65:01 + 41:15
24. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 85:21 + 61:35
Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Mencl Josef VSP0602 C USK Praha DISK
Havel Richard 021xxx2 neregistrován2 DISK
H16
3.01 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:18
2. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:44 + 1:26
3. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:59 + 6:41
4. Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:39 + 7:21
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 38:45 + 7:27
6. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 39:23 + 8:05
7. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 39:51 + 8:33
8. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 45:06 + 13:48
9. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:24 + 14:06
10. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:39 + 16:21
11. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 57:07 + 25:49
12. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 58:56 + 27:38
13. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 63:42 + 32:24
Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H18
2.97 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:06
2. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 46:10 + 6:04
3. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 52:36 + 12:30
4. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:16 + 22:10
H20
3.26 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 59:17
2. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:50 + 13:33
H21K
3.26 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2829
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:28 3215
2. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:38 + 3:10 2997
3. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:09 + 13:41 2273
4. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:02 + 19:34 1868
5. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 58:39 + 23:11 1619
6. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 85:07 + 49:39 0
H21L
4.51 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 31:43 9512
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 34:20 + 2:37 8816
3. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 35:09 + 3:26 8598
4. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:41 + 5:58 7924
5. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 37:47 + 6:04 7898
6. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 37:50 + 6:07 7885
7. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 39:47 + 8:04 7366
8. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 40:06 + 8:23 7281
9. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 42:01 + 10:18 6771
10. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 42:09 + 10:26 6736
11. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:12 + 10:29 6723
12. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 42:44 + 11:01 6581
13. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 42:49 + 11:06 6559
14. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 42:51 + 11:08 6550
15. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 43:16 + 11:33 6439
16. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 43:50 + 12:07 6288
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 44:00 + 12:17 6244
18. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 44:04 + 12:21 6226
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 44:07 + 12:24 6213
20. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 45:44 + 14:01 5783
21. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:45 + 14:02 5778
22. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 46:14 + 14:31 5650
23. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:38 + 14:55 5543
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:55 + 15:12 5468
25. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 48:00 + 16:17 5179
26. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 48:12 + 16:29 5126
27. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:02 + 18:19 4638
28. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 51:12 + 19:29 4328
29. Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:33 + 20:50 3969
30. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 53:14 + 21:31 3787
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 53:43 + 22:00 3658
32. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 54:23 + 22:40 3481
33. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 54:46 + 23:03 3379
34. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:02 + 25:19 2776
35. Mašata Roman PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 57:13 + 25:30 2727
36. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:24 + 25:41 2678
37. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 58:31 + 26:48 2381
38. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 59:56 + 28:13 2004
39. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:01 + 28:18 1982
40. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 62:01 + 30:18 1450
41. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 64:22 + 32:39 825
42. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 75:43 + 44:00 0
43. Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 83:07 + 51:24 0
44. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 88:44 + 57:01 0
45. Novák Jakub 9601 Neregistrovaný 96:08 + 64:25
Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov DISK 0
H35
3.31 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 29:45
2. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:08 + 3:23
3. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 33:58 + 4:13
4. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 34:08 + 4:23
5. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:18 + 4:33
6. Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 35:39 + 5:54
7. Jančáry Milan FYD8401 Jizerský klub OB Frýdlant 37:18 + 7:33
8. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:19 + 7:34
9. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 39:21 + 9:36
10. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 41:28 + 11:43
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 41:53 + 12:08
12. Kasse Jakub 0100001 HO Jurije Gagarina 48:37 + 18:52
13. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 49:26 + 19:41
14. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 62:58 + 33:13
Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa DISK
H40
3.31 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 33:53
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 35:26 + 1:33
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 36:43 + 2:50
4. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 37:37 + 3:44
5. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 37:53 + 4:00
6. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:23 + 4:30
7. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 40:39 + 6:46
8. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 41:24 + 7:31
9. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 42:02 + 8:09
9. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 42:02 + 8:09
11. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 43:51 + 9:58
12. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 45:38 + 11:45
13. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 46:07 + 12:14
14. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 47:02 + 13:09
15. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 49:34 + 15:41
16. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 51:48 + 17:55
17. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 52:45 + 18:52
18. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 54:46 + 20:53
19. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 56:05 + 22:12
20. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 56:48 + 22:55
21. Čečerle Lukáš VLI7705 C Slavia Liberec orienteering 57:33 + 23:40
22. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 58:09 + 24:16
23. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 59:36 + 25:43
24. Havel Petr 021xxx3 neregistrován2 61:42 + 27:49
Hejčl Aleš KUL7800 C KOB Ústí nad Labem DISK
H45
3.21 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 31:25
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 32:16 + 0:51
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 33:49 + 2:24
4. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:45 + 3:20
5. Janeček Leoš 0090001 Neregistrovaný 34:57 + 3:32
6. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 35:35 + 4:10
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 36:13 + 4:48
8. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 36:46 + 5:21
9. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 38:27 + 7:02
10. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:47 + 7:22
11. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 38:59 + 7:34
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:24 + 8:59
13. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:36 + 9:11
14. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 41:25 + 10:00
15. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 41:49 + 10:24
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:50 + 10:25
16. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 41:50 + 10:25
18. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:00 + 11:35
19. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 44:08 + 12:43
20. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 44:28 + 13:03
21. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:35 + 13:10
22. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 44:56 + 13:31
23. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 45:02 + 13:37
24. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 45:11 + 13:46
25. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:33 + 14:08
26. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 46:02 + 14:37
27. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:13 + 14:48
28. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:31 + 17:06
29. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:27 + 18:02
30. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 51:05 + 19:40
31. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 51:06 + 19:41
32. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 52:58 + 21:33
33. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 53:07 + 21:42
34. Havel Jiří FYD7400 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:00 + 23:35
35. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 60:28 + 29:03
36. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 65:27 + 34:02
37. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 84:40 + 53:15
38. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:45 + 58:20
Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy DISK
Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Schwarz Marek FYD7300 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
H50
2.97 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:57
2. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:33 + 3:36
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 40:47 + 3:50
4. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:55 + 5:58
5. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 46:18 + 9:21
6. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 46:26 + 9:29
7. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 46:36 + 9:39
8. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 47:03 + 10:06
9. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 56:52 + 19:55
10. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:40 + 46:43
11. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 102:39 + 65:42
H55
2.77 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 32:59
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 34:36 + 1:37
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 36:08 + 3:09
4. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 36:54 + 3:55
5. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 40:19 + 7:20
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 43:49 + 10:50
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 45:05 + 12:06
8. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 48:27 + 15:28
9. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 49:20 + 16:21
10. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 54:19 + 21:20
11. Pech Richard 0020001 Och421 57:18 + 24:19
H60
2.56 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 37:44
2. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:09 + 5:25
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:57 + 6:13
4. Janata Petr TJN5603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:12 + 11:28
5. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 55:15 + 17:31
6. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 67:50 + 30:06
H65
2.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 37:19
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 39:13 + 1:54
3. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 45:53 + 8:34
4. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 54:30 + 17:11
H70
1.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 28:24
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 29:36 + 1:12
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 32:57 + 4:33
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 35:33 + 7:09
5. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 40:56 + 12:32
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 45:26 + 17:02
7. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:14 + 18:50
8. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 56:04 + 27:40
Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav DISK
H75
1.67 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 39:13
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 43:53 + 4:40
3. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:33 + 20:20
4. Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 60:33 + 21:20
H80
1.67 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 35:47
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 45:50 + 10:03
HDR
4.15 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 26:45
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 27:32 + 0:47
3. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 30:57 + 4:12
4. Balák Theodor OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 4:25
5. Winkler Bernard Jizerský klub OB Frýdlant 33:04 + 6:19
6. Reiss Nella Jizerský klub OB Frýdlant 35:15 + 8:30
7. Pospíšil Štěpán CHAxxxx OK Chrastava 35:34 + 8:49
8. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 37:13 + 10:28
9. Václavík Tobiáš OK Jiskra Nový Bor 37:21 + 10:36
10. Kameník Z. Daniel OK Jiskra Nový Bor 38:50 + 12:05
11. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 38:56 + 12:11
12. Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 39:03 + 12:18
13. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 39:57 + 13:12
14. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 40:39 + 13:54
15. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 41:14 + 14:29
16. Trávníčková Eliška VLIXXXX Slavia Liberec orienteering 43:18 + 16:33
17. Knap David CHAxxxx OK Chrastava 45:53 + 19:08
18. Rolný Antonín Neregistrovaný 46:52 + 20:07
19. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 50:42 + 23:57
20. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:13 + 24:28
21. Diener Theresa CHAxxxx OK Chrastava 59:32 + 32:47
22. Košárková Aneta neregistrován 60:53 + 34:08
23. Moravec Josef 0130002 - 64:07 + 37:22
24. Lankaš Tonda CHA1200 OK Chrastava 67:21 + 40:36
25. Raisrová Štěpánka VLI1054 Slavia Liberec orienteering 105:23 + 78:38
26. Vejnar Jonáš 0130001 - 107:54 + 81:09
27. Bořkovcová Johana 0070003 Bořkovcovi 109:34 + 82:49
28. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 114:46 + 88:01
Jakub Havel neregistrován DISK
Diener Jannik CHAxxxx OK Chrastava DISK
P
2.66 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bégoc Ronan 0080002 Turnov 28:05
2. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 36:26 + 8:21
3. Šimek Stanislav LTP6061 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:53 + 9:48
4. Sokolová Miroslava VLI7151 C Slavia Liberec orienteering 38:09 + 10:04
5. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 38:10 + 10:05
6. Mitisková Hana OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 10:55
7. Šrek Ondřej 020xxxx neregistrován1 39:06 + 11:01
8. Dušek Daniel TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:35 + 11:30
9. Macháčková Barbora Neregistrovaný 40:24 + 12:19
10. Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:03 + 13:58
11. Pechová Helena 0020002 Och421 44:07 + 16:02
12. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 44:28 + 16:23
13. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:02 + 16:57
14. Průšková Gabriela Neregistrovaný 45:53 + 17:48
15. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:57 + 17:52
16. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 46:10 + 18:05
17. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:17 + 18:12
18. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:08 + 19:03
19. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 49:15 + 21:10
20. Tetur Jeník 0180002 NoName 49:43 + 21:38
21. Čibera Nikolas BORxxxx OK Jiskra Nový Bor 50:23 + 22:18
22. Hrůzková Jana 0120001 šenováci 50:49 + 22:44
23. Votavova Světlana 0010001 DSVJ 51:18 + 23:13
24. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 51:37 + 23:32
25. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:12 + 25:07
26. Matoušková Petra neregistrován 53:39 + 25:34
27. Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 53:40 + 25:35
28. Bajcurová Veronika KOB Děčín 58:52 + 30:47
29. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 58:56 + 30:51
30. Macharová Michaela neregistrován 61:11 + 33:06
31. Luňák Jaroslav Jizerský klub OB Frýdlant 61:27 + 33:22
32. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 84:14 + 56:09
Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec DISK
Švarc Jiří Neregistrovaný DISK
Zielonka Bartosz MKS MKS Pavlinum Jel. Gora DISK
Sailerova Gabca 0180001 NoName DISK
Tetur Luca 0180003 NoName DISK
Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy DISK
T
3.04 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 34:37
2. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:37 + 4:00
3. Beránková Hana Neregistrovaní ZOO 42:24 + 7:47
4. Kolář Jan nerxxxx Neregistrovaný 44:31 + 9:54
5. Juklíček Jakub 0150001 ZuKuŠi 48:13 + 13:36
6. Týfa Lukáš 0140001 NNN 48:24 + 13:47
7. Bořkovec Jan 0070001 Bořkovcovi 49:17 + 14:40
8. Beránek Petr Neregistrovaní ZOO 49:42 + 15:05
9. Semerád Pavel 019xxxx neregistrován 50:03 + 15:26
10. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 50:22 + 15:45
11. Novotný Vít 0060001 Maxidum 51:27 + 16:50
12. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:29 + 17:52
13. Šipoš Richard VLI8301 C Slavia Liberec orienteering 57:41 + 23:04
14. Juklíčková Zuzana 0150002 ZuKuŠi 57:57 + 23:20
15. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:16 + 23:39
16. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 59:13 + 24:36
17. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 60:31 + 25:54
18. Seiner Jiří Neregistrovaní ZOO 60:49 + 26:12
19. Průcha Lukáš 0110001 Sloup 67:00 + 32:23
20. Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 68:28 + 33:51
21. Karafiátová xxx Neregistrovaný 68:44 + 34:07
22. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 68:46 + 34:09
23. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:51 + 35:14
24. Rolná Jana SMR8150 C SNS Smržovka 70:02 + 35:25
25. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:46 + 36:09
26. Seinerová Anna Neregistrovaní ZOO 72:18 + 37:41
27. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:14 + 43:37
28. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 83:24 + 48:47
29. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 100:29 + 65:52
30. Dang Michal 0030001 ZŠ Chrastava 107:25 + 72:48
31. Müllerová Michaela neregistrován 137:59 + 103:22
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK
Zavadil Jan BORxxxx OK Jiskra Nový Bor DISK
Suková Eva 0160001 Malí draci DISK
Zelenková Martina 0160002 Malí draci DISK