Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Selská rokle
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
JURY:
Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:43
2. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:59 + 2:16
3. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:42 + 3:59
4. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 23:50 + 4:07
5. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 24:07 + 4:24
6. Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 25:07 + 5:24
7. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 26:37 + 6:54
8. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 30:26 + 10:43
9. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 32:09 + 12:26
10. Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 32:15 + 12:32
11. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 33:39 + 13:56
12. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 33:44 + 14:01
13. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 35:10 + 15:27
14. Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 37:38 + 17:55
15. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 43:11 + 23:28
16. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 47:59 + 28:16
17. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 51:26 + 31:43
18. Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 53:57 + 34:14
19. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 59:42 + 39:59
D10L
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:44
2. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:18 + 2:34
3. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 22:22 + 3:38
4. Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 25:51 + 7:07
5. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 26:11 + 7:27
6. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 26:31 + 7:47
7. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 27:54 + 9:10
8. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 29:49 + 11:05
9. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 30:24 + 11:40
10. Hoke Berenika 80006 8 Klub dobré zprávy 30:37 + 11:53
11. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 38:33 + 19:49
12. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 40:40 + 21:56
13. Čupcová Valča BOR OK Jiskra Nový Bor 41:00 + 22:16
D12
2.60 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 22:13
2. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 22:33 + 0:20
3. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:16 + 1:03
4. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 24:03 + 1:50
5. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 24:09 + 1:56
6. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 24:17 + 2:04
7. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 24:48 + 2:35
8. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 26:20 + 4:07
9. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 27:17 + 5:04
10. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 5:19
11. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 27:58 + 5:45
12. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 28:15 + 6:02
13. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 28:43 + 6:30
14. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:49 + 6:36
15. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:09 + 6:56
16. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 30:18 + 8:05
17. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:20 + 10:07
18. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 32:26 + 10:13
19. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:14 + 11:01
20. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 33:44 + 11:31
21. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 35:12 + 12:59
22. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 36:49 + 14:36
23. Nejedlová Karolína LLI0852 C LOK-o Liberec 37:12 + 14:59
24. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 40:35 + 18:22
25. Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:36 + 18:23
26. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 43:22 + 21:09
27. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 46:15 + 24:02
28. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 52:05 + 29:52
Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
D14
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 20:44
2. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:50 + 2:06
3. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:43 + 4:59
4. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 26:45 + 6:01
5. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 27:27 + 6:43
6. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:23 + 7:39
7. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 28:38 + 7:54
8. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:14 + 8:30
9. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:17 + 8:33
10. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:58 + 10:14
11. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:26 + 10:42
12. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 35:12 + 14:28
13. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:28 + 14:44
14. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 38:48 + 18:04
15. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 39:38 + 18:54
16. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 19:08
17. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 41:28 + 20:44
18. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 43:10 + 22:26
19. Prošková Markéta BOR0657 C OK Jiskra Nový Bor 57:27 + 36:43
20. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 57:29 + 36:45
21. Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 80:26 + 59:42
22. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 124:42 + 103:58
Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava DISK
Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava DISK
D16
2.50 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 26:51
2. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 27:10 + 0:19
3. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 38:54 + 12:03
4. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 44:38 + 17:47
5. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:12 + 22:21
6. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 49:36 + 22:45
7. Nejedlová Josefína LLI0350 C LOK-o Liberec 53:04 + 26:13
8. Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:50 + 36:59
9. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 66:56 + 40:05
D18
2.50 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 36:04
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:03 + 2:59
3. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:28 + 7:24
4. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 43:31 + 7:27
5. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 59:21 + 23:17
6. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:30 + 29:26
D20
3.00 km, 175 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Albrechtová Zuzana SMB0050 B SKOB Mladá Boleslav DISK
D21K
3.00 km, 175 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4032
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 42:30 4476
2. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 49:37 + 7:07 3875
3. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:11 + 8:41 3743
4. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:26 + 8:56 3722
5. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 52:47 + 10:17 3608
6. Beránková Hana NNN Neregistrovaní 55:56 + 13:26
7. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 58:32 + 16:02 3123
8. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:46 + 16:16 3103
9. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 60:20 + 17:50 2971
10. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:52 + 23:22 2504
11. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 68:28 + 25:58 2284
12. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 68:50 + 26:20 2254
13. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 85:59 + 43:29 806
14. Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 105:24 + 62:54 0
D21L
3.50 km, 230 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8016
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 35:21 8213
2. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 35:29 + 0:08 8184
3. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 37:54 + 2:33 7649
4. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 39:24 + 4:03 7318
5. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 40:08 + 4:47 7156
6. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 41:00 + 5:39 6964
7. Sander Saga 50002 5 KFUM Örebro 41:32 + 6:11
8. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 41:56 + 6:35 6757
9. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 42:10 + 6:49 6706
10. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 42:18 + 6:57 6676
11. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 43:07 + 7:46 6496
12. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 43:24 + 8:03 6433
13. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 43:39 + 8:18 6378
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:59 + 8:38 6304
15. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 44:26 + 9:05 6205
16. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 45:58 + 10:37 5865
17. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 46:05 + 10:44 5840
18. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 46:33 + 11:12
19. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 47:06 + 11:45 5615
20. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 47:22 + 12:01 5556
21. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 47:43 + 12:22 5478
22. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 48:14 + 12:53 5364
23. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 48:19 + 12:58 5346
24. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 49:38 + 14:17 5055
25. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:40 + 14:19 5047
26. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 50:07 + 14:46 4948
27. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 50:17 + 14:56 4911
28. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:25 + 15:04 4881
29. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:53 + 15:32 4778
30. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 53:05 + 17:44 4292
31. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 54:36 + 19:15 3956
32. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:38 + 19:17 3949
33. Nováková Lucie BOR9854 C OK Jiskra Nový Bor 55:27 + 20:06 3768
34. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 59:34 + 24:13 2858
35. Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:23 + 27:02 2235
36. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:18 + 30:57 1369
37. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 67:34 + 32:13 1089
38. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 72:51 + 37:30 0
Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
D35
3.00 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 39:12
2. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 43:28 + 4:16
3. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 44:06 + 4:54
4. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 49:40 + 10:28
5. Jakubská Jitka 90004 9 JAK 62:28 + 23:16
D40
2.50 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:25
2. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 40:08 + 8:43
3. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 44:53 + 13:28
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 14:41
5. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 46:37 + 15:12
6. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 49:05 + 17:40
7. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 50:04 + 18:39
8. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:10 + 18:45
9. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 51:21 + 19:56
10. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 54:10 + 22:45
11. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:27 + 25:02
12. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:10 + 27:45
13. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 63:03 + 31:38
14. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 64:35 + 33:10
15. Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:28 + 35:03
16. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 68:32 + 37:07
17. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 69:09 + 37:44
18. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 69:29 + 38:04
19. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:14 + 38:49
20. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 71:02 + 39:37
21. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 108:54 + 77:29
22. Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 124:02 + 92:37
Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D45
2.50 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 34:46
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 36:58 + 2:12
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:28 + 2:42
4. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 46:11 + 11:25
5. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 47:05 + 12:19
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 12:48
7. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 48:26 + 13:40
8. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 50:57 + 16:11
9. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:39 + 19:53
9. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 54:39 + 19:53
11. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:14 + 20:28
12. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 56:00 + 21:14
13. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 59:07 + 24:21
14. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:15 + 25:29
15. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 25:53
16. Benešová Marika 80001 8 Klub dobré zprávy 63:04 + 28:18
17. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 65:48 + 31:02
18. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 66:40 + 31:54
19. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:50 + 32:04
20. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 71:42 + 36:56
21. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 73:48 + 39:02
22. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:11 + 45:25
23. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:12 + 50:26
24. Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 88:32 + 53:46
25. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 108:48 + 74:02
Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín DISK
Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D50
2.30 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 35:30
2. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 0:57
3. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 39:31 + 4:01
4. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 44:53 + 9:23
5. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:18 + 11:48
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 48:36 + 13:06
7. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 49:04 + 13:34
8. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 52:39 + 17:09
9. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 56:55 + 21:25
10. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 58:03 + 22:33
11. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 59:22 + 23:52
12. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:26 + 26:56
13. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:11 + 30:41
14. Krakorova Iva NNN Neregistrovaní 98:03 + 62:33
D55
2.30 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 44:52
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 48:36 + 3:44
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 51:07 + 6:15
4. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 57:59 + 13:07
5. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 63:02 + 18:10
D60
2.20 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 45:40
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 46:39 + 0:59
3. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 70:15 + 24:35
4. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 72:31 + 26:51
D65
2.20 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 39:29
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 46:45 + 7:16
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 49:14 + 9:45
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 60:57 + 21:28
5. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 64:55 + 25:26
6. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 108:57 + 69:28
D70
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 58:03
2. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 59:30 + 1:27
3. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 71:44 + 13:41
D75
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 61:43
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 66:00 + 4:17
3. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 116:17 + 54:34
H10
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 18:26
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 19:49 + 1:23
3. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 20:05 + 1:39
4. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 1:49
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 23:31 + 5:05
6. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 24:05 + 5:39
7. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 25:55 + 7:29
8. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 29:24 + 10:58
9. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 29:52 + 11:26
10. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 30:38 + 12:12
11. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 31:50 + 13:24
12. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 32:38 + 14:12
13. Krejčí Matěj TUR0910 C OOB TJ Turnov 36:25 + 17:59
14. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 38:39 + 20:13
15. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 56:14 + 37:48
16. Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 61:25 + 42:59
Krč Tobias TAP0911 C KOB Tretra Praha DISK
H10L
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrůzek Jan 120001 12 Šenovák 17:10
2. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 17:31 + 0:21
3. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 19:18 + 2:08
4. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 21:25 + 4:15
5. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:44 + 4:34
6. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 22:50 + 5:40
7. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 24:20 + 7:10
8. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 26:12 + 9:02
9. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 33:28 + 16:18
9. Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 33:28 + 16:18
11. Kvasnička Jakub 80004 8 Klub dobré zprávy 36:51 + 19:41
12. Jakubský Filip 90003 9 JAK 37:34 + 20:24
13. Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 45:51 + 28:41
Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov DISK
Jakubský Pavel 90002 9 JAK DISK
Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:09
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 22:22 + 1:13
3. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:35 + 2:26
4. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 23:59 + 2:50
5. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:27 + 3:18
6. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:29 + 3:20
7. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 25:23 + 4:14
8. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 25:52 + 4:43
9. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:01 + 4:52
10. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 26:08 + 4:59
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 26:29 + 5:20
12. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 27:27 + 6:18
13. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 28:57 + 7:48
14. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 29:04 + 7:55
15. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 29:48 + 8:39
16. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:10 + 9:01
17. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 31:11 + 10:02
18. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 32:21 + 11:12
19. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 33:59 + 12:50
20. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 34:23 + 13:14
21. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 34:24 + 13:15
22. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 34:44 + 13:35
23. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 35:09 + 14:00
24. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 35:32 + 14:23
25. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 41:46 + 20:37
26. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 42:03 + 20:54
27. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 44:15 + 23:06
28. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 47:05 + 25:56
29. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 47:51 + 26:42
30. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 49:09 + 28:00
31. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 56:14 + 35:05
32. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 57:47 + 36:38
33. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 74:37 + 53:28
34. Jakša Karel DOK0700 C OK Doksy 82:56 + 61:47
Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava DISK
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Čečrle Tomáš LTP0803 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Povolný Vojtěch KUL0803 C KOB Ústí nad Labem DISK
H14
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 20:02
2. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 21:20 + 1:18
3. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 23:42 + 3:40
4. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:51 + 4:49
5. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:53 + 5:51
6. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 26:04 + 6:02
7. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 27:17 + 7:15
8. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:35 + 7:33
9. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 27:37 + 7:35
10. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 30:56 + 10:54
11. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 32:32 + 12:30
12. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:57 + 12:55
13. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:23 + 14:21
14. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 36:14 + 16:12
15. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 36:55 + 16:53
16. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:33 + 20:31
17. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 41:37 + 21:35
18. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 52:50 + 32:48
19. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 61:50 + 41:48
20. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 62:57 + 42:55
21. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 68:32 + 48:30
Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy DISK
Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H16
3.10 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:38
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:06 + 1:28
3. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 35:49 + 3:11
4. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:06 + 3:28
5. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 37:33 + 4:55
6. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:26 + 8:48
7. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 43:34 + 10:56
8. Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:24 + 13:46
9. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 50:41 + 18:03
10. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 51:25 + 18:47
11. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:15 + 32:37
12. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 69:40 + 37:02
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:30 + 38:52
14. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 75:26 + 42:48
15. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 81:10 + 48:32
16. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:18 + 80:40
Havlík Josef TJN0410 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H18
3.10 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 33:27
2. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:35 + 6:08
3. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 48:30 + 15:03
H21K
3.50 km, 230 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2333
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 39:47 2556
2. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 45:14 + 5:27 2267
3. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 46:57 + 7:10 2176
4. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:29 + 7:42 2148
5. Kašpar Ludvík BOR9805 C OK Jiskra Nový Bor 50:58 + 11:11 1963
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:10 + 11:23 1952
7. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 56:06 + 16:19 1691
8. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:44 + 27:57 1074
Šípoš Petr FYD9602 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
H21L
4.30 km, 290 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 31:48 8722
2. Hector Simon 40001 4 Snättringe SK 31:59 + 0:11
3. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:37 + 0:49 8518
4. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 35:40 + 3:52 7756
5. Eriksson Jacob 50001 5 KFUM Örebro 35:44 + 3:56
6. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 35:48 + 4:00 7723
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 36:18 + 4:30 7598
8. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 36:29 + 4:41 7552
9. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 36:31 + 4:43 7544
10. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 37:00 + 5:12 7423
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 37:09 + 5:21 7386
12. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 37:33 + 5:45 7286
13. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 38:14 + 6:26 7115
14. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 38:19 + 6:31 7094
15. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 38:42 + 6:54 6998
16. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 38:48 + 7:00 6973
17. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 39:01 + 7:13 6919
18. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 39:26 + 7:38 6815
19. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 39:52 + 8:04 6707
20. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 8:23 6628
21. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:25 + 8:37 6570
22. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 40:48 + 9:00 6474
23. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 41:26 + 9:38 6316
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:33 + 9:45 6287
25. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 41:45 + 9:57 6237
26. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 42:04 + 10:16 6158
27. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 42:06 + 10:18 6149
28. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 42:10 + 10:22 6133
29. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 42:31 + 10:43 6045
30. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 42:37 + 10:49 6020
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 42:40 + 10:52 6008
32. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 42:53 + 11:05 5954
33. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 11:11 5929
34. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 43:06 + 11:18 5900
35. Hausenblas Šimon KAM9803 C OK Kamenice 43:11 + 11:23 5879
35. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:11 + 11:23 5879
37. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31 + 12:43 5546
38. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 44:51 + 13:03 5462
39. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 45:53 + 14:05 5204
40. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 46:21 + 14:33 5088
41. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 15:17 4905
42. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:25 + 15:37 4821
43. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 15:47 4780
44. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 47:36 + 15:48 4776
45. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:02 + 17:14 4418
46. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:03 + 17:15 4414
47. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 49:13 + 17:25 4372
48. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 49:30 + 17:42 4301
49. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:59 + 18:11 4180
50. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 50:12 + 18:24 4126
51. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 51:07 + 19:19 3897
52. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 51:22 + 19:34 3835
53. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 56:22 + 24:34 2586
54. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 25:34 2337
55. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:37 + 25:49 2274
56. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 58:31 + 26:43 2049
57. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 58:39 + 26:51 2016
58. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 58:56 + 27:08 1945
59. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 59:33 + 27:45 1791
60. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:53 + 28:05 1708
61. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 62:56 + 31:08 946
62. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:59 + 31:11 934
63. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 63:52 + 32:04 713
64. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 64:57 + 33:09 443
65. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:54 + 34:06 205
66. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:55 + 35:07 0
67. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 73:53 + 42:05 0
68. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:40 + 45:52 0
69. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 83:56 + 52:08 0
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
3.20 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 30:54
2. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 33:01 + 2:07
3. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 35:59 + 5:05
4. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 36:21 + 5:27
5. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 37:03 + 6:09
6. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 40:41 + 9:47
7. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 42:44 + 11:50
8. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 43:32 + 12:38
9. Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 45:42 + 14:48
10. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 46:33 + 15:39
11. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 47:53 + 16:59
12. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:59 + 32:05
13. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 63:23 + 32:29
14. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 72:26 + 41:32
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
H40
3.20 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 31:38
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:15 + 2:37
3. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:19 + 3:41
4. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 36:57 + 5:19
5. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 39:04 + 7:26
6. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 39:11 + 7:33
7. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 40:45 + 9:07
8. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 42:01 + 10:23
9. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 43:01 + 11:23
10. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 43:08 + 11:30
11. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 43:13 + 11:35
12. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 43:23 + 11:45
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 44:32 + 12:54
14. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 47:31 + 15:53
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 50:26 + 18:48
16. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 51:22 + 19:44
17. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 52:00 + 20:22
18. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 52:09 + 20:31
19. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 52:48 + 21:10
20. Jakubský Ondřej 90001 9 JAK 52:50 + 21:12
21. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 54:42 + 23:04
22. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 56:46 + 25:08
23. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 67:58 + 36:20
24. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 74:09 + 42:31
25. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 81:43 + 50:05
26. Hoke Petr 80007 8 Klub dobré zprávy 104:30 + 72:52
Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava DISK
Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice DISK
H45
3.30 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:04
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 35:04 + 5:00
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 35:59 + 5:55
4. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 36:22 + 6:18
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 36:27 + 6:23
6. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 36:34 + 6:30
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 37:28 + 7:24
8. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 38:31 + 8:27
9. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:48 + 9:44
10. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 40:00 + 9:56
11. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 41:42 + 11:38
12. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 42:04 + 12:00
13. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:11 + 12:07
14. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 42:31 + 12:27
15. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 42:34 + 12:30
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:45 + 12:41
17. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 43:53 + 13:49
18. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 44:56 + 14:52
19. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 47:15 + 17:11
20. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 48:31 + 18:27
21. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:47 + 18:43
22. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 48:51 + 18:47
23. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:32 + 19:28
24. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:48 + 20:44
25. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 51:28 + 21:24
26. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 52:44 + 22:40
27. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 54:12 + 24:08
28. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:33 + 24:29
29. Kvasnička Ladislav 80003 8 Klub dobré zprávy 54:35 + 24:31
30. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 56:13 + 26:09
31. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 62:07 + 32:03
32. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 63:01 + 32:57
33. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 66:20 + 36:16
34. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 67:24 + 37:20
35. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 67:38 + 37:34
36. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 69:56 + 39:52
37. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:13 + 60:09
38. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 122:49 + 92:45
39. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 126:14 + 96:10
Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Šírl Kamil CHA7303 C OK Chrastava DISK
H50
2.90 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 32:07
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 34:08 + 2:01
3. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:03 + 6:56
4. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 39:40 + 7:33
5. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:20 + 8:13
6. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:43 + 8:36
7. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 43:32 + 11:25
8. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 44:31 + 12:24
9. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:07 + 14:00
10. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 46:21 + 14:14
11. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:22 + 14:15
12. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 46:59 + 14:52
13. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 47:13 + 15:06
14. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 48:08 + 16:01
15. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 48:29 + 16:22
16. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:40 + 18:33
17. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 54:03 + 21:56
18. Beneš Petr 80011 8 Klub dobré zprávy 76:29 + 44:22
19. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 82:43 + 50:36
20. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:39 + 54:32
H55
2.90 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 36:51
2. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 37:39 + 0:48
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 47:30 + 10:39
4. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 47:31 + 10:40
5. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 47:41 + 10:50
6. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 48:40 + 11:49
7. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 56:51 + 20:00
8. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 57:00 + 20:09
9. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 59:36 + 22:45
10. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 61:06 + 24:15
11. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 61:28 + 24:37
12. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 62:29 + 25:38
13. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 67:52 + 31:01
H60
2.60 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 37:21
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 41:46 + 4:25
3. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 47:26 + 10:05
4. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:09 + 17:48
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:48 + 18:27
6. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 57:11 + 19:50
H65
2.60 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 42:27
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 43:23 + 0:56
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 43:44 + 1:17
4. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 49:47 + 7:20
5. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 58:11 + 15:44
6. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:15 + 17:48
7. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 62:44 + 20:17
8. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 66:12 + 23:45
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 74:27 + 32:00
H70
2.40 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 35:57
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 40:31 + 4:34
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 43:20 + 7:23
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 45:21 + 9:24
5. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 49:45 + 13:48
6. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 58:42 + 22:45
7. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 129:57 + 94:00
Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
H75
2.40 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 69:58
2. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 78:55 + 8:57
H80
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 52:50
2. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 53:29 + 0:39
HDR
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Michael NNN Neregistrovaní 18:55
2. Kohoutová Edita NNN Neregistrovaní 19:11 + 0:16
3. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 20:39 + 1:44
4. Suchardová Berninika BOR OK Jiskra Nový Bor 21:17 + 2:22
5. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 21:26 + 2:31
6. Pražák Jáchym NNN Neregistrovaní 21:53 + 2:58
7. Válek Štěpán NNN Neregistrovaní 22:54 + 3:59
8. Dobeš Antoní NNN Neregistrovaní 23:12 + 4:17
9. Kolář Vojtěch VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 24:00 + 5:05
10. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 24:29 + 5:34
11. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 24:53 + 5:58
12. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 25:22 + 6:27
13. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 25:27 + 6:32
14. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 25:50 + 6:55
15. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 26:22 + 7:27
16. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 26:32 + 7:37
17. Bořkovec Matěj 10002 1 Bořkovcovi 26:53 + 7:58
18. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 28:15 + 9:20
19. Válková Adéla NNN Neregistrovaní 29:57 + 11:02
20. Zemanová Karolína VLI1251 C Slavia Liberec orienteering 33:11 + 14:16
21. Povolná Lucie KUL7950 C KOB Ústí nad Labem 33:21 + 14:26
22. Dobešová Dora NNN Neregistrovaní 33:22 + 14:27
23. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 34:10 + 15:15
24. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 34:44 + 15:49
25. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 35:03 + 16:08
26. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 35:19 + 16:24
27. Kvasničková Julie 80002 8 Klub dobré zprávy 35:24 + 16:29
28. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 35:46 + 16:51
29. Havel Vojtěch NNN Neregistrovaní 36:56 + 18:01
30. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 37:18 + 18:23
31. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 38:32 + 19:37
32. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem 41:21 + 22:26
33. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 44:01 + 25:06
34. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 45:14 + 26:19
35. Hoke Magdaléna 80005 8 Klub dobré zprávy 45:36 + 26:41
36. Brzobohatá Eliška NNN Neregistrovaní 45:37 + 26:42
37. Patka Pavel NNN Neregistrovaní 45:47 + 26:52
38. Beránek Martin a Petr NNN Neregistrovaní 58:47 + 39:52
39. Pejsová Daniela NNN Neregistrovaní 63:46 + 44:51
40. Pejsová Marina NNN Neregistrovaní 63:57 + 45:02
41. Hanslianová Julie LCE1551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:19 + 51:24
42. Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 77:50 + 58:55
43. Raisrová Štěpánka VLI1054 Slavia Liberec orienteering 78:12 + 59:17
44. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 78:31 + 59:36
45. Erlitzová Sára LCE1851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:45 + 68:50
46. Erlitz Matyáš LCE1801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:50 + 68:55
P
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Topol Milan NNN Neregistrovaní 24:23
2. Svobodová Tereza BOR0150 C OK Jiskra Nový Bor 24:32 + 0:09
3. Kubecová Jana STB7300 TJ Stadion Nový Bor 25:58 + 1:35
4. Sommer Jaroslav 60001 6 (j)Elita 27:48 + 3:25
5. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 27:57 + 3:34
6. Reisingerová Eliška DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 27:58 + 3:35
7. Erlitz Jakub 110001 11 LCE 28:03 + 3:40
8. Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 28:13 + 3:50
9. Dušek Daniel TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:35 + 4:12
10. Pechová Helena 62X7250 Neregistrovaní 62X 29:21 + 4:58
11. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 31:14 + 6:51
12. Kunášek Martin VLI7405 Slavia Liberec orienteering 32:01 + 7:38
13. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 32:02 + 7:39
14. Bradáč Adam ROU0703 SKOB Roudnice nad Labem 32:31 + 8:08
15. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:58 + 8:35
16. Pavlík Ondřej 20001 2 Litvínov 33:59 + 9:36
17. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:06 + 9:43
18. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 34:30 + 10:07
19. Válek Matěj NNN Neregistrovaní 34:59 + 10:36
20. Gomolák Jan CHA7605 C OK Chrastava 35:08 + 10:45
21. David Daniel NNN Neregistrovaní 36:13 + 11:50
22. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 36:14 + 11:51
23. Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 37:02 + 12:39
24. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 37:27 + 13:04
25. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 37:44 + 13:21
26. Vaňourek Vojta NNN Neregistrovaní 37:46 + 13:23
27. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 37:52 + 13:29
28. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 37:56 + 13:33
29. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 38:16 + 13:53
30. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 38:18 + 13:55
31. Čalounová Jana NNN Neregistrovaní 39:03 + 14:40
32. Šmehlová Kristýna CHA OK Chrastava 40:22 + 15:59
33. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 41:00 + 16:37
34. Sommerová Hana 60003 6 (j)Elita 43:02 + 18:39
35. Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 43:07 + 18:44
36. Sommer Gustav 60002 6 (j)Elita 44:38 + 20:15
37. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 46:48 + 22:25
38. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 49:40 + 25:17
39. Senohrabová Petra NNN Neregistrovaní 53:54 + 29:31
40. Senohrabová Adéla NNN Neregistrovaní 54:01 + 29:38
41. Cabálková Dana NNN Neregistrovaní 54:31 + 30:08
42. Coufal Krystof 130003 13 LOK-o 55:48 + 31:25
43. Mareš Viktor NNN Neregistrovaní 57:27 + 33:04
44. Coufalova Klara 130004 13 LOK-o 57:29 + 33:06
45. Mareš Alexander NNN Neregistrovaní 58:04 + 33:41
46. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 85:42 + 61:19
T
3.00 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 32:41
2. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 34:40 + 1:59
3. Trilča Mara NNN Neregistrovaní 34:51 + 2:10
4. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 37:45 + 5:04
5. Kolář Jan NNN Neregistrovaní 39:06 + 6:25
6. Bořkovec Jan 10001 1 Bořkovcovi 43:39 + 10:58
7. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 44:20 + 11:39
8. Hejčl Aleš NNN Neregistrovaní 50:05 + 17:24
9. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 50:31 + 17:50
10. Beránek Petr NNN Neregistrovaní 51:06 + 18:25
11. Eichler Jan KAS9800 KOB Kamenický Šenov 52:22 + 19:41
12. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 53:27 + 20:46
13. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 55:26 + 22:45
14. Dobeš Jan NNN Neregistrovaní 56:13 + 23:32
15. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 60:15 + 27:34
16. Nágl Tomáš NNN Neregistrovaní 60:27 + 27:46
17. Coufalova Monika 130002 13 LOK-o 61:58 + 29:17
18. Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 64:31 + 31:50
19. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:23 + 32:42
20. Coufal Marek 130001 13 LOK-o 65:51 + 33:10
21. Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava 71:17 + 38:36
22. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 77:04 + 44:23
23. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:22 + 45:41
24. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:42 + 47:01
25. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:42 + 48:01
26. Chrz Martin JIL7002 C OK Jilemnice 82:05 + 49:24
27. Kohoutová Erika NNN Neregistrovaní 82:07 + 49:26
28. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 83:45 + 51:04
29. Nekolný Karel NNN Neregistrovaní 99:09 + 66:28
30. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:29 + 66:48
31. Hejna Pavel 130005 13 LOK-o 112:37 + 79:56
32. Nágl Filip NNN Neregistrovaní 114:42 + 82:01
33. Nagl Alexander NNN Neregistrovaní 123:40 + 90:59
Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK