Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Jívka, důl Bohumír
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Kuprovka, 1:10 000
Ředitel závodu:
Sychrovský Martin
Hlavní rozhodčí:
Matějka Luboš - R3
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
D10N
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 21:51
2. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 22:22 + 0:31
3. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 2:01
4. Valentová Adriana STH1057 SK Studenec 24:13 + 2:22
5. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 25:49 + 3:58
6. Jiroutová Marie CHC1051 K.O.B. Choceň 27:12 + 5:21
7. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 6:44
8. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 29:10 + 7:19
9. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 31:05 + 9:14
10. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 9:26
11. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:26 + 11:35
12. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 35:47 + 13:56
13. Tušiaková Kristýna STH1155 SK Studenec 38:17 + 16:26
D10C
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 18:58
2. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 19:47 + 0:49
3. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 20:21 + 1:23
4. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 20:31 + 1:33
5. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 22:00 + 3:02
6. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 22:33 + 3:35
7. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 23:45 + 4:47
8. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 23:52 + 4:54
9. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:00 + 5:02
10. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 24:17 + 5:19
11. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 6:39
12. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:57 + 6:59
13. Laštovková Zuzana JIL1051 OK Jilemnice 26:13 + 7:15
14. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 27:08 + 8:10
15. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 31:12 + 12:14
16. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 31:13 + 12:15
17. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:03 + 13:05
18. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 32:29 + 13:31
19. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:54 + 13:56
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 16:43
21. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 40:25 + 21:27
22. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 47:33 + 28:35
23. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 48:06 + 29:08
24. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 38:29
Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D12C
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 27:31
2. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 0:51
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 28:31 + 1:00
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:59 + 1:28
5. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 29:33 + 2:02
6. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 30:05 + 2:34
7. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 31:07 + 3:36
8. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:38 + 4:07
9. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 32:10 + 4:39
10. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:54 + 5:23
11. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:58 + 5:27
12. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 33:34 + 6:03
13. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 7:39
14. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:55 + 8:24
15. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 36:52 + 9:21
16. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 37:49 + 10:18
17. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 38:03 + 10:32
18. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 40:02 + 12:31
19. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 40:49 + 13:18
20. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 14:52
21. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 43:29 + 15:58
22. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 16:42
23. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 44:47 + 17:16
24. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:27 + 17:56
25. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 45:42 + 18:11
26. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 19:03
27. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 48:07 + 20:36
28. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 48:09 + 20:38
29. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 48:17 + 20:46
30. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 48:44 + 21:13
31. Šišková Andrea JIL0855 OK Jilemnice 49:01 + 21:30
32. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:09 + 21:38
33. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 49:17 + 21:46
34. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 21:59
35. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 51:28 + 23:57
36. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 51:59 + 24:28
37. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 54:04 + 26:33
38. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 57:55 + 30:24
39. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 69:27 + 41:56
40. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 71:59 + 44:28
41. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 105:32 + 78:01
Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov DISK
D12D
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panáčková Alžběta 0080001 Papiyon 37:50
2. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 40:45 + 2:55
3. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 42:24 + 4:34
4. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 44:01 + 6:11
5. Suchá Anežka PHK0960 OK 99 Hradec Králové 44:41 + 6:51
6. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 50:15 + 12:25
7. Hamáčková Amálie VRL0854 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:40 + 12:50
8. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:17 + 18:27
9. Záveská Eliška VRL0955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:06 + 32:16
Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové DISK
D14C
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 24:47
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 24:50 + 0:03
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 25:26 + 0:39
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 26:20 + 1:33
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 27:30 + 2:43
6. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 27:36 + 2:49
7. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 28:23 + 3:36
8. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 28:30 + 3:43
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 28:48 + 4:01
10. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 29:59 + 5:12
11. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 30:05 + 5:18
12. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:08 + 5:21
13. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 31:56 + 7:09
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 32:06 + 7:19
15. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 7:25
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 7:57
17. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 33:42 + 8:55
18. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 34:09 + 9:22
19. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 9:56
20. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 11:14
21. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 37:21 + 12:34
22. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 38:21 + 13:34
23. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 41:06 + 16:19
24. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 41:08 + 16:21
25. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 17:10
26. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:06 + 20:19
27. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:08 + 20:21
28. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 45:37 + 20:50
29. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:55 + 23:08
30. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 48:05 + 23:18
31. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:35 + 29:48
32. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:40 + 30:53
33. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:51 + 33:04
34. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:41 + 36:54
D14D
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 40:09
2. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:16 + 1:07
3. Baťová Kateřina LPU0654 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 15:56
4. Bryscejnová Marieta ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 56:07 + 15:58
D16C
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 37:00
2. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 37:32 + 0:32
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:46 + 0:46
4. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 37:47 + 0:47
5. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 1:04
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:47 + 1:47
7. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 41:02 + 4:02
8. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 44:07 + 7:07
9. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:00 + 8:00
10. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 46:46 + 9:46
11. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 48:20 + 11:20
12. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 52:01 + 15:01
13. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 52:22 + 15:22
14. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:37 + 15:37
15. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 54:58 + 17:58
16. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:39 + 19:39
17. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 56:40 + 19:40
18. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 62:38 + 25:38
19. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 63:47 + 26:47
20. Bartáková Veronika UOL0551 SOB Olomouc 68:04 + 31:04
21. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 69:17 + 32:17
Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:22 + 7:22
D18C
3.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 37:05
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 6:02
3. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 44:37 + 7:32
4. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 45:43 + 8:38
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 9:00
6. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 50:19 + 13:14
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 50:53 + 13:48
8. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 51:13 + 14:08
9. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 14:12
10. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 53:20 + 16:15
Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D20C
4.70 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2788
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 54:38 2932
2. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 58:55 + 4:17 2725
3. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 59:17 + 4:39 2707
4. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 60:40 + 6:02 2640
5. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 64:41 + 10:03 2446
6. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 82:21 + 27:43 1591
Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň DISK 0
D21C
4.70 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8202
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 43:59 8508
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 44:17 + 0:18 8454
3. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 48:48 + 4:49 7643
4. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 49:23 + 5:24 7538
5. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 5:30 7520
6. Myslivcová Pavla 0100002 První oddíl 51:30 + 7:31
7. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:35 + 9:36 6784
8. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 58:41 + 14:42 5869
9. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:57 + 16:58 5462
10. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 62:46 + 18:47 5136
11. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 63:29 + 19:30 5007
12. Zurynková Michaela EKP9851 VŠTJ Ekonom Praha 64:24 + 20:25
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 67:02 + 23:03 4370
14. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 70:58 + 26:59 3664
15. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 71:57 + 27:58 3487
16. Doležalová Libuše 0030001 Nové Město nad Metují 73:20 + 29:21
17. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 91:29 + 47:30 0
Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21D
3.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:42
2. Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 63:31 + 9:49
3. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 66:42 + 13:00
D35C
3.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fagre Iva xxx xxx 34:17
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 37:13 + 2:56
3. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 41:28 + 7:11
4. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 41:49 + 7:32
5. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 42:27 + 8:10
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:02 + 8:45
7. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 43:21 + 9:04
8. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 47:04 + 12:47
9. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 47:58 + 13:41
10. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 48:57 + 14:40
11. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 49:29 + 15:12
12. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 50:09 + 15:52
13. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 18:33
14. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 53:13 + 18:56
15. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:43 + 19:26
16. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 19:31
17. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 20:56
18. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 59:11 + 24:54
19. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:23 + 25:06
20. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 59:35 + 25:18
21. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:08 + 25:51
22. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:19 + 29:02
23. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 68:02 + 33:45
24. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:12 + 36:55
25. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:07 + 40:50
26. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:38 + 44:21
D35D
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 34:59
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 37:13 + 2:14
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 37:22 + 2:23
4. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 38:34 + 3:35
5. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 40:28 + 5:29
6. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 41:05 + 6:06
7. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 41:55 + 6:56
8. Tomandlová Radka 0150002 HoRa 43:06 + 8:07
9. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 8:11
10. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 8:37
11. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 43:53 + 8:54
12. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 45:27 + 10:28
13. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 46:42 + 11:43
13. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 46:42 + 11:43
15. Linková Eva STH7753 SK Studenec 46:55 + 11:56
16. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:45 + 12:46
17. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 49:34 + 14:35
18. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:36 + 14:37
19. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 15:13
20. Koblicová Milena VAM7651 OB Vamberk 50:24 + 15:25
21. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 52:48 + 17:49
22. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:41 + 20:42
23. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 56:02 + 21:03
24. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 57:20 + 22:21
25. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 59:25 + 24:26
26. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 61:34 + 26:35
27. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 61:35 + 26:36
28. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:55 + 30:56
29. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:15 + 32:16
30. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 70:16 + 35:17
31. Kubištová Lenka KUN7650 TJ Sokol Kunvald 83:51 + 48:52
32. Svejštilová Radka ZAM8252 OB TJ Sokol Žamberk 109:12 + 74:13
Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové DISK
D45C
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 37:47
2. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 38:11 + 0:24
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 40:27 + 2:40
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 2:41
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 43:27 + 5:40
6. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:33 + 5:46
7. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 44:38 + 6:51
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 44:56 + 7:09
9. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 46:22 + 8:35
10. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 46:45 + 8:58
11. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:23 + 9:36
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 48:14 + 10:27
13. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:37 + 10:50
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:26 + 11:39
15. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 49:57 + 12:10
16. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 49:58 + 12:11
17. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 50:55 + 13:08
18. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 13:52
19. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 52:59 + 15:12
20. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:34 + 15:47
21. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 56:24 + 18:37
22. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 58:41 + 20:54
23. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 60:38 + 22:51
24. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 65:40 + 27:53
25. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 68:55 + 31:08
Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice DISK
D45D
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 38:51
2. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 1:41
3. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 4:39
4. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 4:41
5. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 8:13
6. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 47:34 + 8:43
7. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 48:10 + 9:19
8. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 9:56
9. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 49:33 + 10:42
10. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:00 + 12:09
11. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 51:14 + 12:23
12. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 52:27 + 13:36
13. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 53:42 + 14:51
14. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:08 + 15:17
15. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:34 + 15:43
16. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 56:27 + 17:36
17. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 56:44 + 17:53
18. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 58:06 + 19:15
19. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 61:36 + 22:45
20. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 64:54 + 26:03
21. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 65:15 + 26:24
22. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:03 + 31:12
23. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 70:46 + 31:55
24. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 71:43 + 32:52
D55C
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 46:34
2. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:03 + 4:29
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 51:47 + 5:13
4. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 55:52 + 9:18
5. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 57:42 + 11:08
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:10 + 12:36
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 59:24 + 12:50
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 60:34 + 14:00
9. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 65:17 + 18:43
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 65:46 + 19:12
11. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 66:17 + 19:43
12. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 68:28 + 21:54
13. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 93:56 + 47:22
Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové DISK
D55D
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 56:04
2. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:20 + 15:16
Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D65C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 48:52
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 51:33 + 2:41
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:14 + 3:22
4. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 56:16 + 7:24
5. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 57:31 + 8:39
H10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 21:36
2. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 22:48 + 1:12
3. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 23:17 + 1:41
4. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 28:18 + 6:42
5. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 31:04 + 9:28
6. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 34:08 + 12:32
7. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 15:10
8. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 39:12 + 17:36
9. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 39:36 + 18:00
H10C
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 19:15
2. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 0:28
3. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 19:45 + 0:30
4. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 20:07 + 0:52
5. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 21:29 + 2:14
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 22:08 + 2:53
7. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 22:26 + 3:11
8. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 24:39 + 5:24
8. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 24:39 + 5:24
10. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 25:46 + 6:31
11. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 26:34 + 7:19
12. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 26:48 + 7:33
13. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 28:08 + 8:53
14. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 10:56
15. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 12:20
16. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:09 + 13:54
17. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 17:26
18. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:13 + 29:58
19. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 54:30 + 35:15
H12C
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 26:23
2. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 26:36 + 0:13
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 27:32 + 1:09
4. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 29:37 + 3:14
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 3:17
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 30:06 + 3:43
7. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:45 + 5:22
8. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 31:51 + 5:28
9. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:33 + 6:10
10. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 32:47 + 6:24
11. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:15 + 7:52
12. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 34:29 + 8:06
13. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 8:07
14. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 35:21 + 8:58
15. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 35:23 + 9:00
16. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 35:27 + 9:04
17. Barták Petr UOL0805 SOB Olomouc 35:54 + 9:31
18. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 37:01 + 10:38
19. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:05 + 12:42
20. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 39:33 + 13:10
21. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 41:15 + 14:52
22. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 42:20 + 15:57
23. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 42:47 + 16:24
24. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 19:00
25. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:35 + 19:12
26. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 46:04 + 19:41
27. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 47:02 + 20:39
28. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 48:11 + 21:48
29. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 22:48
30. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 24:17
31. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 51:16 + 24:53
32. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 51:17 + 24:54
33. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 56:10 + 29:47
34. Kolátor Štěpán HOR0801 TJ Jiskra Hořice 60:10 + 33:47
Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové DISK
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H12D
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 27:20
2. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 29:19 + 1:59
3. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 34:32 + 7:12
4. Flos David LPU0920 OK Lokomotiva Pardubice 51:00 + 23:40
5. Kubíček Jan VAM0801 OB Vamberk 62:52 + 35:32
Dub Pavel 0200001 Dubovi DISK
H14C
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 25:51
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:52 + 0:01
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:54 + 0:03
4. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 26:24 + 0:33
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 27:11 + 1:20
6. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 27:17 + 1:26
7. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 28:05 + 2:14
8. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 28:07 + 2:16
9. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 28:09 + 2:18
10. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 29:26 + 3:35
11. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 29:46 + 3:55
12. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 31:43 + 5:52
13. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 32:06 + 6:15
14. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 32:08 + 6:17
15. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:07 + 7:16
16. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 34:00 + 8:09
17. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 34:40 + 8:49
18. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 10:27
19. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:25 + 13:34
20. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 40:11 + 14:20
21. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:57 + 15:06
22. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 41:14 + 15:23
23. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 41:16 + 15:25
24. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 41:32 + 15:41
25. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 43:47 + 17:56
26. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 44:02 + 18:11
27. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:42 + 18:51
28. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 21:26
29. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:46 + 24:55
30. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 53:12 + 27:21
31. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:43 + 27:52
32. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:21 + 33:30
33. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 63:23 + 37:32
34. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 69:27 + 43:36
Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H14D
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 29:04
2. Anýž Edward STH0711 SK Studenec 33:34 + 4:30
3. Valenta Filip STH0603 SK Studenec 57:52 + 28:48
H16C
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 32:54
2. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 34:14 + 1:20
3. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 34:57 + 2:03
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 36:40 + 3:46
5. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 37:18 + 4:24
6. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 37:48 + 4:54
7. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 39:50 + 6:56
8. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 40:05 + 7:11
9. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 42:15 + 9:21
10. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 43:41 + 10:47
11. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:11 + 11:17
12. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 12:15
13. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 46:36 + 13:42
14. Pirožek Vojta LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:36 + 14:42
15. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 48:03 + 15:09
16. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 49:19 + 16:25
17. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 50:24 + 17:30
18. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 17:59
19. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:16 + 18:22
20. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 51:46 + 18:52
21. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 53:35 + 20:41
22. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 54:31 + 21:37
23. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:38 + 23:44
24. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 57:26 + 24:32
25. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 59:37 + 26:43
26. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:05 + 27:11
27. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 60:46 + 27:52
28. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:10 + 29:16
29. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:11 + 29:17
30. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:16 + 31:22
31. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 66:50 + 33:56
32. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:07 + 34:13
33. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 67:19 + 34:25
34. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:35 + 34:41
35. Novák Tomáš PHK0507 OK 99 Hradec Králové 78:36 + 45:42
36. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 85:09 + 52:15
37. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 88:33 + 55:39
H18C
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 44:31
2. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 46:36 + 2:05
3. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 50:08 + 5:37
4. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 51:29 + 6:58
5. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:17 + 7:46
6. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 53:10 + 8:39
7. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 55:36 + 11:05
8. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 55:46 + 11:15
9. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:06 + 11:35
10. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 60:05 + 15:34
11. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 70:06 + 25:35
12. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 70:27 + 25:56
13. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 80:37 + 36:06
H20C
5.80 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové DISK
H21C
5.80 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7945
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 8093
2. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 44:17 + 0:11 8060
3. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 46:26 + 2:20 7680
4. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 48:01 + 3:55 7400
5. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 4:15 7341
6. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 49:07 + 5:01 7206
7. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 49:26 + 5:20 7150
8. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 49:50 + 5:44 7079
9. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 7:34 6755
10. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 52:23 + 8:17 6628
11. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 11:17 6098
12. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 57:30 + 13:24 5724
13. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:59 + 13:53 5638
14. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:52 + 15:46 5305
15. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 15:58 5270
16. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 60:50 + 16:44 5135
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 61:31 + 17:25 5014
18. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:46 + 17:40 4970
19. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 62:05 + 17:59 4914
20. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 62:06 + 18:00 4911
21. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:49 + 18:43 4784
22. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:05 + 18:59 4737
23. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 65:28 + 21:22 4316
24. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 66:18 + 22:12 4168
25. Důrek Milan 0100001 První oddíl 71:32 + 27:26
26. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 73:34 + 29:28 2884
Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň DISK 0
Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk DISK 0
Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
H21D
4.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 53:20 2978
2. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:52 + 0:32 2950
3. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 56:29 + 3:09 2810
4. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 58:35 + 5:15 2698
5. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 62:02 + 8:42 2514
6. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 64:43 + 11:23 2370
7. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 69:04 + 15:44 2138
H35C
4.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 43:54
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 0:09
3. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 44:51 + 0:57
4. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 49:05 + 5:11
5. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 5:52
6. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 50:36 + 6:42
7. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 51:53 + 7:59
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 53:16 + 9:22
9. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:45 + 10:51
10. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 54:58 + 11:04
11. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 55:02 + 11:08
12. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 55:39 + 11:45
13. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 55:57 + 12:03
14. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 13:21
15. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 58:05 + 14:11
16. Komín David PGP7405 SK Praga 58:37 + 14:43
17. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 59:04 + 15:10
18. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 59:08 + 15:14
19. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 59:26 + 15:32
20. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:44 + 16:50
21. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 68:22 + 24:28
22. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:26 + 27:32
23. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 74:56 + 31:02
24. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:35 + 36:41
H35D
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 44:36
2. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 45:10 + 0:34
3. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 47:31 + 2:55
4. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:39 + 3:03
5. Nožička Pavel LPU7803 OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 5:25
6. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 52:17 + 7:41
7. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:50 + 8:14
8. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 53:09 + 8:33
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 9:33
10. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 54:29 + 9:53
11. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 54:40 + 10:04
12. Kronika Miroslav 0070001 SPORTeM 55:36 + 11:00
13. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 56:48 + 12:12
14. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:55 + 12:19
15. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 57:16 + 12:40
16. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 57:23 + 12:47
17. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 58:17 + 13:41
18. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 61:20 + 16:44
19. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:36 + 19:00
20. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 64:17 + 19:41
21. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 65:42 + 21:06
22. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 65:53 + 21:17
23. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 66:13 + 21:37
24. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:38 + 22:02
25. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 67:22 + 22:46
26. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 69:13 + 24:37
27. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 71:54 + 27:18
28. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 72:10 + 27:34
29. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 73:33 + 28:57
30. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:32 + 33:56
31. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 79:19 + 34:43
32. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 96:46 + 52:10
33. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 103:09 + 58:33
34. Jirout Milan CHC7604 K.O.B. Choceň 116:46 + 72:10
Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H45C
4.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 41:21
2. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 44:04 + 2:43
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 44:49 + 3:28
4. Lebar Daniel BBM7400 BETA URSUS Orienteering 46:05 + 4:44
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:12 + 4:51
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 46:14 + 4:53
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 48:16 + 6:55
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:09 + 7:48
9. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 49:32 + 8:11
10. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:35 + 9:14
11. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 50:47 + 9:26
12. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 50:54 + 9:33
13. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 52:00 + 10:39
14. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 53:25 + 12:04
15. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:38 + 12:17
16. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 53:58 + 12:37
17. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 54:13 + 12:52
18. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 54:59 + 13:38
19. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 55:04 + 13:43
20. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 55:18 + 13:57
21. Kotlář Vladimír VAM5401 OB Vamberk 56:23 + 15:02
22. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 57:18 + 15:57
23. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 16:12
24. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:52 + 17:31
25. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 60:18 + 18:57
26. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 62:19 + 20:58
27. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:28 + 25:07
28. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 68:39 + 27:18
29. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 69:14 + 27:53
H45D
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomandl Jan 0150001 HoRa 41:52
2. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 44:26 + 2:34
3. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 44:28 + 2:36
4. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 46:18 + 4:26
5. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 5:59
6. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 8:34
7. Puš Roman STH7501 SK Studenec 50:40 + 8:48
8. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 51:18 + 9:26
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:10 + 10:18
10. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 52:41 + 10:49
11. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:58 + 12:06
12. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 55:32 + 13:40
13. Pešek Vladimír 0130001 TJ Sokol Košov 56:00 + 14:08
14. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 58:22 + 16:30
15. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:06 + 17:14
16. Bulíř Jiří 0150004 HoRa 59:58 + 18:06
17. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:03 + 21:11
18. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 63:22 + 21:30
19. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:46 + 21:54
20. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:42 + 22:50
21. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:16 + 23:24
22. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 66:38 + 24:46
23. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 67:59 + 26:07
24. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 68:21 + 26:29
25. Loukota Josef HOR7100 TJ Jiskra Hořice 69:32 + 27:40
26. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:43 + 31:51
27. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 77:01 + 35:09
28. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 82:43 + 40:51
29. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:17 + 44:25
H55C
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 50:01
2. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 2:46
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 52:56 + 2:55
4. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 54:19 + 4:18
5. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 55:02 + 5:01
6. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 5:19
7. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:50 + 5:49
8. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 56:06 + 6:05
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 58:45 + 8:44
10. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 59:10 + 9:09
11. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 60:53 + 10:52
12. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 66:27 + 16:26
13. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 69:34 + 19:33
14. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:12 + 21:11
15. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 72:07 + 22:06
H55D
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 38:23
2. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 0:19
3. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:27 + 3:04
4. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 43:05 + 4:42
5. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 6:18
6. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 44:53 + 6:30
7. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 45:00 + 6:37
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 46:38 + 8:15
9. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 48:38 + 10:15
10. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 48:52 + 10:29
11. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 10:48
12. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 50:06 + 11:43
13. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 14:02
14. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 52:26 + 14:03
15. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:07 + 14:44
16. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 53:15 + 14:52
17. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 59:48 + 21:25
18. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:26 + 29:03
19. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 67:59 + 29:36
Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové DISK
Sombota Jiří xxx xxx DISK
H65C
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:35
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 41:46 + 2:11
3. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 47:47 + 8:12
4. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 10:01
5. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:06 + 12:31
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:05 + 13:30
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:28 + 15:53
8. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 57:05 + 17:30
9. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 59:39 + 20:04
10. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:51 + 23:16
11. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:53 + 34:18
H65D
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 38:12
2. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 39:43 + 1:31
3. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 40:46 + 2:34
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 41:24 + 3:12
5. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 47:03 + 8:51
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 48:23 + 10:11
7. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 49:20 + 11:08
8. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:55 + 13:43
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:04 + 14:52
10. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 60:29 + 22:17
11. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 60:40 + 22:28
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75C
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 42:56
2. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 53:57 + 11:01
3. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 62:16 + 19:20
HDR
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 21:54
2. Jakubská Lucie SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:39 + 0:45
3. Sychrovský Tomáš SNA TJ START Náchod 23:12 + 1:18
4. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 24:12 + 2:18
5. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 24:14 + 2:20
6. Toužil Jan SHK OK Slavia Hradec Králové 25:02 + 3:08
7. Cepek Dominik PHK OK 99 Hradec Králové 25:11 + 3:17
8. Bouček Jan xxx xxx 26:03 + 4:09
9. Bouček Jakub xxx xxx 26:33 + 4:39
9. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 4:39
11. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 27:41 + 5:47
12. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 28:25 + 6:31
13. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 28:58 + 7:04
14. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 29:27 + 7:33
15. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 30:01 + 8:07
16. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 9:25
17. Bek Josef xxx xxx 31:45 + 9:51
18. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:21 + 10:27
19. Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 33:20 + 11:26
20. Bulířová Dorka 0150003 HoRa 33:49 + 11:55
21. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 34:01 + 12:07
22. Kubíčková Barbora 0220001 Jivka_neregistrovaní 35:25 + 13:31
23. Chrástová Markéta STH1550 SK Studenec 35:37 + 13:43
24. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 14:58
25. Nyklíčková Lenka xxx xxx 37:25 + 15:31
26. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 15:42
27. Čapek Samuel xxx xxx 38:29 + 16:35
28. Flosová Nikol XXX xxx 39:12 + 17:18
29. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 39:41 + 17:47
30. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 40:05 + 18:11
31. Hrušová Kateřina 0160001 Vysoká nad Labem 40:31 + 18:37
32. Tejkalová Zuzana ADA1451 OOB Spartak Adamov 41:53 + 19:59
33. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 42:06 + 20:12
34. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 42:27 + 20:33
35. Stejskalová Eliška xxx xxx 44:19 + 22:25
36. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 44:50 + 22:56
37. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 23:19
38. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 46:26 + 24:32
39. Karpíšek Šimon xxx xxx 46:47 + 24:53
40. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 48:40 + 26:46
41. Svejštil Dominik ZAM1501 OB TJ Sokol Žamberk 50:29 + 28:35
42. Horák Vojtěch JIL1501 OK Jilemnice 51:46 + 29:52
43. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:00 + 30:06
44. Jiran Tomáš 0220003 Jivka_neregistrovaní 54:45 + 32:51
45. Sokolář Vojta SNA TJ START Náchod 56:26 + 34:32
46. Čečka Eduard XXX xxx 72:46 + 50:52
47. Vrábel Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 82:05 + 60:11
P
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stejskal Petr xxx xxx 22:55
2. Kubíček Tomáš VAM7100 OB Vamberk 23:18 + 0:23
3. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:55 + 2:00
4. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:49 + 3:54
5. Macháčková Markéta 0110002 MTBO Racing team HK 26:53 + 3:58
6. Porkert Jan xxx xxx 27:11 + 4:16
7. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:09 + 5:14
8. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 5:28
9. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 29:03 + 6:08
10. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:18 + 6:23
11. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 29:28 + 6:33
12. Víchová Sára CHC5401 K.O.B. Choceň 29:30 + 6:35
13. Horák Pavel xxx xxx 31:38 + 8:43
14. Dub Josef 0200002 Dubovi 32:47 + 9:52
15. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:59 + 10:04
16. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:35 + 10:40
17. Beneda Jan 0090001 SHK 33:44 + 10:49
18. Věříšová Lenka 0020001 Lenka 34:13 + 11:18
18. Nonner Jan xxx xxx 34:13 + 11:18
20. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:27 + 11:32
21. Rutová Romana 0170001 PHK 34:50 + 11:55
22. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:37 + 12:42
23. Jakubská Naďa SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:20 + 13:25
24. Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice 36:32 + 13:37
25. Juška Jiří xxx xxx 36:33 + 13:38
26. Musilová Jana xxx xxx 38:25 + 15:30
27. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 16:31
28. Lukešová Klára 0140001 Ztracený rodič 40:07 + 17:12
29. Retka Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:10 + 17:15
30. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:12 + 17:17
31. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 40:23 + 17:28
32. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:51 + 17:56
33. Korbelová Petra 0060001 Korbelovi 41:41 + 18:46
34. Posolda Tomáš 0120001 Sport centrum Jicin 42:46 + 19:51
35. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 42:57 + 20:02
36. Štreklová Simone xxx xxx 43:00 + 20:05
37. Věříšová Lucie 0020002 Lenka 45:07 + 22:12
38. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 45:25 + 22:30
39. Cepr Vojtěch xxx xxx 47:17 + 24:22
40. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 48:12 + 25:17
41. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:04 + 26:09
42. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 26:12
43. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:04 + 29:09
44. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 53:05 + 30:10
45. Neumannová Blanka PHK OK 99 Hradec Králové 53:30 + 30:35
46. Záveská Lada VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:26 + 33:31
47. Hrdinová Lucie ZAM0351 OB TJ Sokol Žamberk 58:47 + 35:52
48. Malošek Adam ZAM0506 OB TJ Sokol Žamberk 60:13 + 37:18
49. Kohoutová Vendula xxx xxx 63:26 + 40:31
50. Ruszová Ema KUN7151 TJ Sokol Kunvald 66:30 + 43:35
51. Gruner Jan BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:34 + 47:39
Flos Radek LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Nová Martina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
T
4.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jiří 0110001 MTBO Racing team HK 50:50
2. Kubeček Lukáš xxx xxx 59:01 + 8:11
3. Šír Tomáš xxx xxx 66:27 + 15:37
4. Košťál Pavel 0180001 Dlouhé Dvory 71:33 + 20:43
5. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:56 + 21:06
6. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 72:19 + 21:29
7. Pouchlý Ondřej xxx xxx 75:57 + 25:07
8. John Václav 0040004 John Beer 83:56 + 33:06
9. Johnová Eliška 0040002 John Beer 84:05 + 33:15
10. Schrötter Šimon 0040003 John Beer 85:21 + 34:31
11. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:36 + 36:46
12. Šlambora Ondřej SHK OK Slavia Hradec Králové 91:54 + 41:04
13. Michálek Marcel 0220002 Jivka_neregistrovaní 93:34 + 42:44
14. Kopecká Tereza 0190001 Sovy Bělečko 94:11 + 43:21
15. Bek David xxx xxx 95:10 + 44:20
16. Záveský Jan xxx xxx 127:15 + 76:25