Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 29:20 | ||
2. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 35:28 | + 6:08 | |
3. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:52 | + 10:32 | |
4. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 50:25 | + 21:05 | |
5. | Nešporová Nora | TAP1153 | KOB Tretra Praha | 73:28 | + 44:08 | |
Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 26:33 | ||
2. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 30:10 | + 3:37 | |
3. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 30:25 | + 3:52 | |
4. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 31:55 | + 5:22 | |
5. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 32:24 | + 5:51 | |
6. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 32:49 | + 6:16 | |
7. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 33:08 | + 6:35 | |
8. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 35:00 | + 8:27 | |
9. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 40:10 | + 13:37 | |
10. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 44:51 | + 18:18 | |
11. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 48:55 | + 22:22 | |
12. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 60:26 | + 33:53 | |
Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 28:51 | ||
2. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 29:00 | + 0:09 | |
3. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 30:56 | + 2:05 | |
4. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 31:33 | + 2:42 | |
5. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 33:41 | + 4:50 | |
6. | Pilchová Linda | ODV0953 | TJ Aero Odolena Voda | 34:38 | + 5:47 | |
7. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 36:46 | + 7:55 | |
8. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 40:10 | + 11:19 | |
9. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:53 | + 14:02 | |
10. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 43:18 | + 14:27 | |
11. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 43:20 | + 14:29 | |
12. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 44:10 | + 15:19 | |
13. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 45:25 | + 16:34 | |
14. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:14 | + 17:23 | |
15. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 46:46 | + 17:55 | |
16. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 62:07 | + 33:16 | |
Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Kunstová Anežka | SLA1050 | SKOB Slaný | DISK | |||
Prchlíková Kristýna | LOU1053 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 27:50 | ||
2. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:25 | + 2:35 | |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 31:07 | + 3:17 | |
4. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 31:14 | + 3:24 | |
5. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 31:39 | + 3:49 | |
6. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 33:24 | + 5:34 | |
7. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 33:47 | + 5:57 | |
8. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 34:09 | + 6:19 | |
9. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 34:39 | + 6:49 | |
10. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 34:55 | + 7:05 | |
11. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 35:00 | + 7:10 | |
12. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 35:52 | + 8:02 | |
13. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 35:54 | + 8:04 | |
14. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 36:09 | + 8:19 | |
15. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 36:21 | + 8:31 | |
16. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 38:36 | + 10:46 | |
17. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 39:17 | + 11:27 | |
18. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 39:21 | + 11:31 | |
19. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 39:23 | + 11:33 | |
20. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 40:19 | + 12:29 | |
21. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 41:25 | + 13:35 | |
22. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 42:10 | + 14:20 | |
23. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:39 | + 15:49 | |
24. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 43:59 | + 16:09 | |
25. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 44:00 | + 16:10 | |
26. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 44:18 | + 16:28 | |
27. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 44:21 | + 16:31 | |
28. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 44:33 | + 16:43 | |
29. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 44:35 | + 16:45 | |
30. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 46:18 | + 18:28 | |
31. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 47:32 | + 19:42 | |
32. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 47:40 | + 19:50 | |
33. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 49:40 | + 21:50 | |
34. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 50:14 | + 22:24 | |
35. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 51:41 | + 23:51 | |
36. | Michálková Ema | BOR0857 | OK Jiskra Nový Bor | 53:34 | + 25:44 | |
37. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 53:58 | + 26:08 | |
38. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 54:15 | + 26:25 | |
39. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 54:24 | + 26:34 | |
40. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 54:32 | + 26:42 | |
41. | Fuchsová Eliška | LTP0851 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:09 | + 28:19 | |
42. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:42 | + 29:52 | |
43. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 58:39 | + 30:49 | |
44. | Václavíková Amálie | SLA0851 | SKOB Slaný | 60:02 | + 32:12 | |
45. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 64:52 | + 37:02 | |
46. | Vaughanová Sára | LOU0853 | SK Moravan Louňovice | 65:54 | + 38:04 | |
47. | Houdková Kateřina | ODV0752 | TJ Aero Odolena Voda | 66:35 | + 38:45 | |
48. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 68:49 | + 40:59 | |
49. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 70:30 | + 42:40 | |
50. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 70:54 | + 43:04 | |
51. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 72:05 | + 44:15 | |
52. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | TJ Aero Odolena Voda | 72:17 | + 44:27 | |
53. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 73:44 | + 45:54 | |
54. | Pilchová Sofia | ODV0751 | TJ Aero Odolena Voda | 78:16 | + 50:26 | |
Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | DISK | |||
Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | DISK | |||
Pražáková Nella | JJN0853 | Team Jizerky | DISK | |||
Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | DISK | |||
Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | DISK | |||
Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 29:04 | ||
2. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 34:54 | + 5:50 | |
3. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 36:34 | + 7:30 | |
4. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 37:57 | + 8:53 | |
5. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 38:53 | + 9:49 | |
6. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 40:34 | + 11:30 | |
7. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 40:55 | + 11:51 | |
8. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 40:56 | + 11:52 | |
9. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 42:23 | + 13:19 | |
10. | Balcarová Marie | LLI0652 | LOK-o Liberec | 42:44 | + 13:40 | |
11. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 43:06 | + 14:02 | |
12. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 43:17 | + 14:13 | |
13. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 43:42 | + 14:38 | |
14. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:24 | + 15:20 | |
15. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 46:00 | + 16:56 | |
16. | Koudelková Eliška | BOR0652 | OK Jiskra Nový Bor | 46:19 | + 17:15 | |
17. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 46:33 | + 17:29 | |
18. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 48:53 | + 19:49 | |
19. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:17 | + 21:13 | |
20. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:33 | + 21:29 | |
21. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 53:12 | + 24:08 | |
22. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 54:07 | + 25:03 | |
23. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 60:02 | + 30:58 | |
24. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 64:22 | + 35:18 | |
25. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 65:08 | + 36:04 | |
26. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 69:47 | + 40:43 | |
27. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:28 | + 44:24 | |
28. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 75:14 | + 46:10 | |
29. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 78:20 | + 49:16 | |
Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 32:22 | ||
2. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 34:21 | + 1:59 | |
3. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 34:51 | + 2:29 | |
4. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 35:28 | + 3:06 | |
5. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 36:17 | + 3:55 | |
6. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 37:30 | + 5:08 | |
7. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:02 | + 7:40 | |
8. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 41:12 | + 8:50 | |
9. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 43:04 | + 10:42 | |
10. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 46:07 | + 13:45 | |
11. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 47:25 | + 15:03 | |
12. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:34 | + 16:12 | |
13. | Brožková Kateřina | JJN0450 | Team Jizerky | 48:56 | + 16:34 | |
14. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | 51:39 | + 19:17 | |
15. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 52:43 | + 20:21 | |
16. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 53:30 | + 21:08 | |
17. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 55:37 | + 23:15 | |
18. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 56:20 | + 23:58 | |
19. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 57:03 | + 24:41 | |
20. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 57:06 | + 24:44 | |
21. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:52 | + 26:30 | |
Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 38:18 | |||
2. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 40:50 | + 2:32 | ||
3. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 44:54 | + 6:36 | ||
4. | Linková Lucie | JJN0254 | Team Jizerky | 53:08 | + 14:50 | ||
Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 40:45 | 8992 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 41:10 | + 0:25 | 8902 | |
3. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 41:24 | + 0:39 | 8851 | |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 43:21 | + 2:36 | 8428 | |
5. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 45:14 | + 4:29 | 8020 | |
6. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:44 | + 4:59 | 7911 | |
7. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 47:47 | + 7:02 | 7467 | |
8. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 49:00 | + 8:15 | 7203 | |
9. | Svobodová Barbora | JJN8950 | Team Jizerky | 49:11 | + 8:26 | 7163 | |
10. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 50:43 | + 9:58 | 6831 | |
11. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 51:27 | + 10:42 | 6672 | |
12. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 51:50 | + 11:05 | 6588 | |
13. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 52:22 | + 11:37 | 6473 | |
14. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 56:05 | + 15:20 | 5667 | |
15. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 56:54 | + 16:09 | 5490 | |
16. | Havelíková Kateřina | PGP9256 | SK Praga | 58:10 | + 17:25 | 5215 | |
17. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 58:23 | + 17:38 | 5168 | |
18. | Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | 58:28 | + 17:43 | 5150 | |
19. | Pangrácová Marie | DKL9051 | KOB Kladno | 58:52 | + 18:07 | 5063 | |
20. | Havlová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 60:33 | + 19:48 | 4698 | |
21. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 60:36 | + 19:51 | 4687 | |
22. | Neradová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 61:38 | + 20:53 | 4463 | |
23. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 62:46 | + 22:01 | 4217 | |
24. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 62:51 | + 22:06 | 4199 | |
25. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 62:57 | + 22:12 | 4177 | |
26. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 63:01 | + 22:16 | 4163 | |
27. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 63:49 | + 23:04 | 3989 | |
28. | Pangrácová Anna | DKL9150 | KOB Kladno | 73:50 | + 33:05 | 1817 | |
29. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 75:07 | + 34:22 | 1539 | |
30. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 77:21 | + 36:36 | 1054 | |
31. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:27 | + 36:42 | 1033 | |
32. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:14 | + 40:29 | 212 | |
33. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 119:58 | + 79:13 | 0 | |
Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | DISK | 0 | |||
Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 77:17 | |||
2. | Štemberová Natálie | TJN9851 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:22 | + 4:05 | ||
3. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 83:26 | + 6:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 38:03 | ||
2. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 40:08 | + 2:05 | |
3. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 43:27 | + 5:24 | |
4. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 43:45 | + 5:42 | |
5. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 45:44 | + 7:41 | |
6. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 46:59 | + 8:56 | |
7. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 47:34 | + 9:31 | |
8. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 48:27 | + 10:24 | |
9. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 51:09 | + 13:06 | |
10. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 52:57 | + 14:54 | |
11. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 53:50 | + 15:47 | |
12. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 57:28 | + 19:25 | |
13. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 59:29 | + 21:26 | |
14. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 64:46 | + 26:43 | |
15. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 68:31 | + 30:28 | |
16. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:38 | + 33:35 | |
17. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:50 | + 44:47 | |
Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | OOB TJ Turnov | 37:13 | ||
2. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 40:49 | + 3:36 | |
3. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 41:00 | + 3:47 | |
4. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 42:24 | + 5:11 | |
5. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 43:52 | + 6:39 | |
6. | Nejedlá Michaela | ONO7850 | SKOB Ostrov | 48:20 | + 11:07 | |
7. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 48:22 | + 11:09 | |
8. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:29 | + 11:16 | |
9. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:18 | + 15:05 | |
10. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:02 | + 16:49 | |
11. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 54:07 | + 16:54 | |
12. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 54:47 | + 17:34 | |
13. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 57:51 | + 20:38 | |
14. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 58:02 | + 20:49 | |
15. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 60:33 | + 23:20 | |
16. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 61:32 | + 24:19 | |
17. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 63:25 | + 26:12 | |
18. | Jakubská Jitka | 0010003 | JAK | 63:53 | + 26:40 | |
19. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 64:21 | + 27:08 | |
20. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 64:40 | + 27:27 | |
21. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 65:44 | + 28:31 | |
22. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 66:13 | + 29:00 | |
23. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:38 | + 29:25 | |
24. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:11 | + 31:58 | |
25. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:12 | + 37:59 | |
26. | Cooiman Markéta | MKP8050 | SK GORDIC Praha Kačerov | 96:49 | + 59:36 | |
Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Blahůtová Klára | MKP8150 | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 36:49 | ||
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 40:56 | + 4:07 | |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 41:31 | + 4:42 | |
4. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 42:34 | + 5:45 | |
5. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 45:07 | + 8:18 | |
6. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 45:24 | + 8:35 | |
7. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 45:39 | + 8:50 | |
8. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 47:34 | + 10:45 | |
9. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 47:42 | + 10:53 | |
10. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 48:59 | + 12:10 | |
11. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 49:54 | + 13:05 | |
12. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 51:35 | + 14:46 | |
13. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | OOB TJ Turnov | 56:23 | + 19:34 | |
14. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:05 | + 20:16 | |
15. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 57:48 | + 20:59 | |
16. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 58:45 | + 21:56 | |
17. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 60:06 | + 23:17 | |
18. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 63:02 | + 26:13 | |
19. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:31 | + 26:42 | |
20. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:25 | + 27:36 | |
21. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 65:43 | + 28:54 | |
22. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:32 | + 29:43 | |
23. | Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | 67:39 | + 30:50 | |
24. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 69:16 | + 32:27 | |
25. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 71:15 | + 34:26 | |
26. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 72:39 | + 35:50 | |
27. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:47 | + 35:58 | |
28. | Černá Jana | TAP7250 | KOB Tretra Praha | 109:07 | + 72:18 | |
29. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 119:24 | + 82:35 | |
30. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 137:28 | + 100:39 | |
31. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 230:50 | + 194:01 | |
Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | DISK | |||
Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 39:20 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 41:40 | + 2:20 | |
3. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 42:44 | + 3:24 | |
4. | Rýdlová Magda | JJN6850 | Team Jizerky | 43:44 | + 4:24 | |
5. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 45:57 | + 6:37 | |
6. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 47:01 | + 7:41 | |
7. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 49:02 | + 9:42 | |
8. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:20 | + 11:00 | |
9. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 51:18 | + 11:58 | |
10. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 52:49 | + 13:29 | |
11. | Balcarová Alena | LLI7150 | LOK-o Liberec | 54:51 | + 15:31 | |
12. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 55:38 | + 16:18 | |
13. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 55:59 | + 16:39 | |
14. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 57:01 | + 17:41 | |
15. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 59:11 | + 19:51 | |
16. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:51 | + 20:31 | |
17. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 61:25 | + 22:05 | |
18. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 67:41 | + 28:21 | |
19. | Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | 70:13 | + 30:53 | |
20. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:28 | + 32:08 | |
21. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 73:07 | + 33:47 | |
22. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 78:57 | + 39:37 | |
23. | Hrubá Veronika | 0040001 | 6YC | 82:51 | + 43:31 | |
24. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 94:44 | + 55:24 | |
25. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 98:43 | + 59:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:35 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 34:41 | + 0:06 | |
3. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 40:18 | + 5:43 | |
4. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 42:16 | + 7:41 | |
5. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 42:53 | + 8:18 | |
6. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:55 | + 8:20 | |
7. | Slezáčková Věra | KAS6550 | KOB Kamenický Šenov | 46:16 | + 11:41 | |
8. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 46:54 | + 12:19 | |
9. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 50:41 | + 16:06 | |
10. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 51:04 | + 16:29 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 51:35 | + 17:00 | |
12. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 52:23 | + 17:48 | |
13. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 55:11 | + 20:36 | |
14. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 55:12 | + 20:37 | |
15. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 56:50 | + 22:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:59 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 38:31 | + 1:32 | |
3. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 39:00 | + 2:01 | |
4. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 46:45 | + 9:46 | |
5. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 48:55 | + 11:56 | |
6. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 49:19 | + 12:20 | |
7. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 51:04 | + 14:05 | |
8. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:48 | + 15:49 | |
9. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:23 | + 17:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 24:53 | ||
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 26:32 | + 1:39 | |
3. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 28:34 | + 3:41 | |
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 30:49 | + 5:56 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 31:19 | + 6:26 | |
6. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 36:37 | + 11:44 | |
7. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 47:40 | + 22:47 | |
8. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 62:22 | + 37:29 | |
9. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 70:13 | + 45:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 33:56 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 46:01 | + 12:05 | |
3. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 52:02 | + 18:06 | |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 60:33 | + 26:37 | |
Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 54:52 | ||
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 56:36 | + 1:44 | |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 85:07 | + 30:15 | |
Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 43:32 | ||
2. | Matějovský Vojtěch | DKP1209 | Oddíl OB Kotlářka | 45:17 | + 1:45 | |
3. | Jakubský Filip | 0010002 | JAK | 47:48 | + 4:16 | |
4. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 51:59 | + 8:27 | |
5. | Rollier Alexei | 0250001 | - | 66:02 | + 22:30 | |
Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Šimek Přemysl | LME1400 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:45 | ||
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 19:00 | + 1:15 | |
3. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 19:20 | + 1:35 | |
4. | Vydra Jonáš | DKP1113 | Oddíl OB Kotlářka | 22:13 | + 4:28 | |
5. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 22:29 | + 4:44 | |
6. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 22:47 | + 5:02 | |
7. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 23:59 | + 6:14 | |
8. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 24:33 | + 6:48 | |
9. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 24:48 | + 7:03 | |
10. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 24:52 | + 7:07 | |
11. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 26:20 | + 8:35 | |
12. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 9:33 | |
13. | Chudoba Jiří | DKL1102 | KOB Kladno | 27:21 | + 9:36 | |
14. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 28:42 | + 10:57 | |
15. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 29:18 | + 11:33 | |
16. | Benda Daniel | PGP1100 | SK Praga | 30:36 | + 12:51 | |
17. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 31:08 | + 13:23 | |
18. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 31:21 | + 13:36 | |
19. | Jakubský Pavel | 0010001 | JAK | 35:44 | + 17:59 | |
20. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 39:33 | + 21:48 | |
21. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 40:10 | + 22:25 | |
22. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 48:44 | + 30:59 | |
23. | Zábranský František | ROU1102 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:27 | + 41:42 | |
24. | Kunst Miroslav | SLA1101 | SKOB Slaný | 99:28 | + 81:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutek Matěj | TUR0908 | OOB TJ Turnov | 26:10 | ||
2. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 28:53 | + 2:43 | |
3. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 29:55 | + 3:45 | |
4. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 30:10 | + 4:00 | |
5. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 30:43 | + 4:33 | |
6. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 33:05 | + 6:55 | |
7. | Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | 33:47 | + 7:37 | |
8. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 34:01 | + 7:51 | |
9. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 34:41 | + 8:31 | |
10. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 36:46 | + 10:36 | |
11. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 38:56 | + 12:46 | |
12. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 39:50 | + 13:40 | |
13. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 40:06 | + 13:56 | |
14. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 40:58 | + 14:48 | |
15. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 43:07 | + 16:57 | |
16. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 46:32 | + 20:22 | |
17. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 47:05 | + 20:55 | |
18. | Frýdecký Tomáš | PGP1004 | SK Praga | 48:26 | + 22:16 | |
19. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 52:09 | + 25:59 | |
20. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 53:12 | + 27:02 | |
21. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 55:08 | + 28:58 | |
22. | Šťovíček Jan | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | 55:56 | + 29:46 | |
23. | Švarc František | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 56:55 | + 30:45 | |
24. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 57:07 | + 30:57 | |
25. | Koukal Jan | ODV1001 | TJ Aero Odolena Voda | 58:13 | + 32:03 | |
26. | Vozábal David | PGP0904 | SK Praga | 60:37 | + 34:27 | |
27. | Houdek Jakub | ODV1006 | TJ Aero Odolena Voda | 67:24 | + 41:14 | |
Kolbeshkin Vasilij | KAM1008 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 26:20 | ||
2. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 27:57 | + 1:37 | |
3. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 29:05 | + 2:45 | |
4. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 30:48 | + 4:28 | |
5. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 31:54 | + 5:34 | |
6. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 31:58 | + 5:38 | |
7. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:34 | + 6:14 | |
8. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 33:20 | + 7:00 | |
9. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:51 | + 7:31 | |
10. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 34:13 | + 7:53 | |
11. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 34:48 | + 8:28 | |
12. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 35:47 | + 9:27 | |
13. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 36:00 | + 9:40 | |
14. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 37:10 | + 10:50 | |
15. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 37:15 | + 10:55 | |
16. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 37:16 | + 10:56 | |
17. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 37:47 | + 11:27 | |
18. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 38:19 | + 11:59 | |
19. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 40:46 | + 14:26 | |
20. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 40:54 | + 14:34 | |
21. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:18 | + 14:58 | |
22. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:59 | + 15:39 | |
23. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 43:29 | + 17:09 | |
24. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 45:28 | + 19:08 | |
25. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 45:37 | + 19:17 | |
26. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:02 | + 19:42 | |
27. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 46:11 | + 19:51 | |
28. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 46:29 | + 20:09 | |
29. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 46:39 | + 20:19 | |
30. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 47:02 | + 20:42 | |
31. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 48:15 | + 21:55 | |
32. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 49:06 | + 22:46 | |
33. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 49:35 | + 23:15 | |
34. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 51:12 | + 24:52 | |
35. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 51:43 | + 25:23 | |
36. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 52:18 | + 25:58 | |
37. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 55:29 | + 29:09 | |
38. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | OOB TJ Turnov | 59:23 | + 33:03 | |
39. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 60:45 | + 34:25 | |
40. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 68:05 | + 41:45 | |
41. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 83:20 | + 57:00 | |
42. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 156:05 | + 129:45 | |
Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | DISK | |||
Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 30:10 | ||
2. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 30:32 | + 0:22 | |
3. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 31:39 | + 1:29 | |
4. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 32:44 | + 2:34 | |
5. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 33:56 | + 3:46 | |
6. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:19 | + 5:09 | |
7. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:36 | + 5:26 | |
8. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 36:30 | + 6:20 | |
9. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 37:29 | + 7:19 | |
10. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 39:15 | + 9:05 | |
11. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 39:27 | + 9:17 | |
12. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 40:30 | + 10:20 | |
13. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 41:08 | + 10:58 | |
14. | Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | 41:35 | + 11:25 | |
15. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 41:57 | + 11:47 | |
16. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:00 | + 12:50 | |
17. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 43:07 | + 12:57 | |
18. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 43:08 | + 12:58 | |
19. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 45:09 | + 14:59 | |
20. | Červinka Lukáš | FSP0603 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:19 | + 16:09 | |
21. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:42 | + 16:32 | |
22. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 48:01 | + 17:51 | |
23. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 49:20 | + 19:10 | |
24. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 49:58 | + 19:48 | |
25. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 51:28 | + 21:18 | |
26. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 52:43 | + 22:33 | |
27. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 53:26 | + 23:16 | |
28. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 54:04 | + 23:54 | |
29. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 54:58 | + 24:48 | |
30. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 55:06 | + 24:56 | |
31. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:14 | + 27:04 | |
32. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 59:03 | + 28:53 | |
33. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:38 | + 35:28 | |
34. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 72:14 | + 42:04 | |
35. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 129:23 | + 99:13 | |
Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 42:40 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 42:59 | + 0:19 | |
3. | Mellan Jonáš | TUR0308 | OOB TJ Turnov | 44:05 | + 1:25 | |
4. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB Tretra Praha | 45:00 | + 2:20 | |
5. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 45:55 | + 3:15 | |
6. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 46:08 | + 3:28 | |
7. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 46:34 | + 3:54 | |
8. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 47:45 | + 5:05 | |
9. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 53:57 | + 11:17 | |
10. | Řehoř Vojta | JJN0303 | Team Jizerky | 56:01 | + 13:21 | |
11. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 56:36 | + 13:56 | |
12. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:27 | + 14:47 | |
13. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 64:40 | + 22:00 | |
14. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 75:15 | + 32:35 | |
15. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 79:06 | + 36:26 | |
16. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 129:50 | + 87:10 | |
Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 49:40 | 215 | ||
2. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 54:22 | + 4:42 | 199 | |
3. | Růta Matyáš | JJN0102 | Team Jizerky | 63:37 | + 13:57 | 167 | |
4. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:13 | + 25:33 | 127 | |
5. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 100:23 | + 50:43 | 39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 41:44 | 8911 | ||
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 42:48 | + 1:04 | 8697 | |
3. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 44:31 | + 2:47 | 8352 | |
4. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 45:04 | + 3:20 | 8241 | |
5. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 45:34 | + 3:50 | 8140 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:59 | + 4:15 | 8057 | |
7. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 46:24 | + 4:40 | 7973 | |
8. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 47:19 | + 5:35 | 7788 | |
9. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 47:20 | + 5:36 | 7785 | |
10. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 47:43 | + 5:59 | 7708 | |
11. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 47:59 | + 6:15 | 7654 | |
12. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:54 | + 7:10 | 7470 | |
13. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 49:03 | + 7:19 | 7440 | |
14. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 50:09 | + 8:25 | 7218 | |
15. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 50:45 | + 9:01 | 7098 | |
16. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:08 | + 9:24 | 7021 | |
17. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 51:24 | + 9:40 | 6967 | |
18. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 51:32 | + 9:48 | 6940 | |
19. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 51:52 | + 10:08 | 6873 | |
20. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 52:03 | + 10:19 | 6836 | |
21. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 52:41 | + 10:57 | 6709 | |
22. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 53:08 | + 11:24 | 6618 | |
23. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 54:20 | + 12:36 | 6377 | |
24. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 54:26 | + 12:42 | 6357 | |
25. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 55:53 | + 14:09 | 6065 | |
26. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 56:14 | + 14:30 | 5995 | |
27. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 56:44 | + 15:00 | 5894 | |
28. | Červák Jan | LCE8001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:26 | + 15:42 | 5753 | |
29. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:13 | + 16:29 | 5596 | |
30. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 58:43 | + 16:59 | 5495 | |
31. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 58:53 | + 17:09 | 5462 | |
32. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 59:25 | + 17:41 | 5354 | |
33. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 59:33 | + 17:49 | 5327 | |
34. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 60:08 | + 18:24 | 5210 | |
35. | Šmaus Antonín | JJN0001 | Team Jizerky | 60:49 | + 19:05 | 5073 | |
36. | Michek David | TJN9802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:45 | + 20:01 | 4885 | |
37. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 62:03 | + 20:19 | 4825 | |
38. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 62:36 | + 20:52 | 4714 | |
39. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 63:05 | + 21:21 | 4617 | |
40. | Spilka Marek | DKL8300 | KOB Kladno | 63:12 | + 21:28 | 4593 | |
41. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 64:01 | + 22:17 | 4429 | |
42. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 65:46 | + 24:02 | 4077 | |
43. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 69:19 | + 27:35 | 3363 | |
44. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 71:56 | + 30:12 | 2836 | |
45. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:26 | + 30:42 | 2736 | |
46. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 72:47 | + 31:03 | 2665 | |
47. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 73:30 | + 31:46 | 2521 | |
48. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 73:35 | + 31:51 | 2504 | |
49. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 96:33 | + 54:49 | 0 | |
Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 | |||
Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | DISK | 0 | |||
Kubánek Adam | DKL8500 | KOB Kladno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 65:16 | |||
2. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 67:11 | + 1:55 | ||
3. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:41 | + 5:25 | ||
Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||||
Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 37:16 | ||
2. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 41:11 | + 3:55 | |
3. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 42:32 | + 5:16 | |
4. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:19 | + 6:03 | |
5. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 46:33 | + 9:17 | |
6. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 49:41 | + 12:25 | |
7. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 50:53 | + 13:37 | |
8. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 52:29 | + 15:13 | |
9. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 58:49 | + 21:33 | |
10. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 60:58 | + 23:42 | |
11. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 61:39 | + 24:23 | |
12. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 66:51 | + 29:35 | |
13. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 85:00 | + 47:44 | |
Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:58 | ||
2. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:59 | + 0:01 | |
3. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 44:37 | + 2:39 | |
4. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 45:41 | + 3:43 | |
5. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 47:44 | + 5:46 | |
6. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 48:49 | + 6:51 | |
7. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:58 | + 8:00 | |
8. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 50:40 | + 8:42 | |
9. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 50:44 | + 8:46 | |
10. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 51:50 | + 9:52 | |
11. | Machar Pavel | DKP7903 | Oddíl OB Kotlářka | 52:24 | + 10:26 | |
12. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 52:42 | + 10:44 | |
13. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 53:58 | + 12:00 | |
14. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 54:42 | + 12:44 | |
15. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Litvínov | 55:05 | + 13:07 | |
16. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 57:25 | + 15:27 | |
17. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 57:32 | + 15:34 | |
18. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:45 | + 16:47 | |
19. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 64:59 | + 23:01 | |
20. | Míka Pavel | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 69:36 | + 27:38 | |
21. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 70:40 | + 28:42 | |
22. | Jakubský Ondřej | 0010004 | JAK | 71:23 | + 29:25 | |
23. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 71:56 | + 29:58 | |
24. | Materna Josef | 0130001 | Plzeň | 72:31 | + 30:33 | |
25. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 75:53 | + 33:55 | |
26. | Lukavský Jiří | DKL7800 | KOB Kladno | 87:03 | + 45:05 | |
Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 29:28 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 33:32 | + 4:04 | |
3. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 34:24 | + 4:56 | |
4. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 35:38 | + 6:10 | |
5. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 36:45 | + 7:17 | |
6. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 37:33 | + 8:05 | |
7. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 37:36 | + 8:08 | |
8. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 38:13 | + 8:45 | |
9. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 38:46 | + 9:18 | |
10. | Ptáček Jan | PGP7205 | SK Praga | 39:43 | + 10:15 | |
11. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 39:51 | + 10:23 | |
12. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 40:25 | + 10:57 | |
13. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 40:55 | + 11:27 | |
14. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 41:04 | + 11:36 | |
15. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 41:08 | + 11:40 | |
16. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 11:44 | |
17. | Novotný Tomáš | TUR7405 | OOB TJ Turnov | 41:50 | + 12:22 | |
18. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 42:07 | + 12:39 | |
19. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 43:18 | + 13:50 | |
20. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 44:53 | + 15:25 | |
21. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 46:45 | + 17:17 | |
22. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 46:53 | + 17:25 | |
23. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | OOB TJ Turnov | 47:18 | + 17:50 | |
24. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 49:11 | + 19:43 | |
25. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 50:13 | + 20:45 | |
26. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | OK Jiskra Nový Bor | 50:27 | + 20:59 | |
27. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 50:57 | + 21:29 | |
28. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:40 | + 22:12 | |
29. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 52:05 | + 22:37 | |
30. | Snížek Jan | DKP7600 | Oddíl OB Kotlářka | 53:30 | + 24:02 | |
31. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:36 | + 25:08 | |
32. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | Oddíl OB Kotlářka | 55:08 | + 25:40 | |
33. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:37 | + 26:09 | |
34. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:41 | + 26:13 | |
35. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 56:39 | + 27:11 | |
36. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:10 | + 31:42 | |
37. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 66:11 | + 36:43 | |
38. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 74:03 | + 44:35 | |
39. | Vydra Lukáš | DKP7001 | Oddíl OB Kotlářka | 74:23 | + 44:55 | |
40. | Prchlík Milan | LOU7300 | SK Moravan Louňovice | 76:48 | + 47:20 | |
41. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:44 | + 57:16 | |
Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:08 | ||
2. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 34:49 | + 4:41 | |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 35:03 | + 4:55 | |
4. | Rýdl Jiří | JJN7000 | Team Jizerky | 37:10 | + 7:02 | |
5. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:16 | + 7:08 | |
6. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 37:53 | + 7:45 | |
7. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 38:09 | + 8:01 | |
8. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 39:57 | + 9:49 | |
9. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 40:46 | + 10:38 | |
10. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 42:26 | + 12:18 | |
11. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 42:45 | + 12:37 | |
12. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 45:18 | + 15:10 | |
13. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:28 | + 16:20 | |
14. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 47:36 | + 17:28 | |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:13 | + 19:05 | |
16. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 51:24 | + 21:16 | |
17. | Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 54:01 | + 23:53 | |
18. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 58:34 | + 28:26 | |
19. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 60:04 | + 29:56 | |
20. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:37 | + 31:29 | |
21. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 69:02 | + 38:54 | |
22. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:11 | + 52:03 | |
23. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 83:36 | + 53:28 | |
24. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 101:55 | + 71:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 32:20 | ||
2. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 38:50 | + 6:30 | |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 41:58 | + 9:38 | |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 43:04 | + 10:44 | |
5. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 46:31 | + 14:11 | |
6. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 47:51 | + 15:31 | |
7. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 54:57 | + 22:37 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 59:07 | + 26:47 | |
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 67:12 | + 34:52 | |
10. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 67:38 | + 35:18 | |
11. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 71:12 | + 38:52 | |
12. | Himmel Petr | KAM6503 | OK Kamenice | 72:49 | + 40:29 | |
13. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 74:14 | + 41:54 | |
14. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 95:49 | + 63:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 36:01 | ||
2. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 36:23 | + 0:22 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 36:50 | + 0:49 | |
4. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 42:49 | + 6:48 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 45:08 | + 9:07 | |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 46:16 | + 10:15 | |
7. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 58:26 | + 22:25 | |
8. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 58:42 | + 22:41 | |
9. | Pasnichenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 62:04 | + 26:03 | |
10. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:57 | + 28:56 | |
11. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 65:44 | + 29:43 | |
12. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 77:05 | + 41:04 | |
13. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:52 | + 47:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:48 | ||
2. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 36:13 | + 7:25 | |
3. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 36:49 | + 8:01 | |
4. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 38:36 | + 9:48 | |
5. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 41:28 | + 12:40 | |
6. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 42:55 | + 14:07 | |
7. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 43:34 | + 14:46 | |
8. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 44:12 | + 15:24 | |
9. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 45:19 | + 16:31 | |
10. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 45:32 | + 16:44 | |
11. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 71:59 | + 43:11 | |
Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 29:49 | ||
2. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 32:11 | + 2:22 | |
3. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 34:07 | + 4:18 | |
4. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 39:13 | + 9:24 | |
5. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 41:29 | + 11:40 | |
6. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 45:28 | + 15:39 | |
7. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 46:14 | + 16:25 | |
8. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 47:10 | + 17:21 | |
9. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 47:14 | + 17:25 | |
10. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 60:30 | + 30:41 | |
11. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:47 | + 36:58 | |
12. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 69:06 | + 39:17 | |
13. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 78:02 | + 48:13 | |
14. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 84:28 | + 54:39 | |
Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | DISK | |||
Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 36:37 | ||
2. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:50 | + 17:13 | |
3. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:47 | + 38:10 | |
4. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 78:19 | + 41:42 | |
5. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 86:29 | + 49:52 | |
6. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 97:06 | + 60:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 59:53 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 83:40 | + 23:47 | |
3. | Rychlý Rudolf | MKP4100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 93:26 | + 33:33 | |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 127:57 | + 68:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slejška Zdeněk | 0240001 | žádný | 28:47 | ||
2. | Čech Jan | FSP1401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:41 | + 15:54 | |
3. | Zakouřil Petr | TUR | OOB TJ Turnov | 45:55 | + 17:08 | |
4. | Kolbeshkin Arsenij | KAM1204 | OK Kamenice | 53:37 | + 24:50 | |
5. | Lejsek Mikulas | 0070001 | Nereg | 54:08 | + 25:21 | |
6. | Moravec Ondřej | DLP1201 | OOB TJ Dukla Praha | 55:46 | + 26:59 | |
7. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 59:54 | + 31:07 | |
8. | Svítilová Veronika | PGP1550 | SK Praga | 60:06 | + 31:19 | |
9. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 62:16 | + 33:29 | |
10. | Kameník Zachar Daniel | BOR1400 | OK Jiskra Nový Bor | 64:42 | + 35:55 | |
11. | Patka Jonáš | BOR1600 | OK Jiskra Nový Bor | 64:46 | + 35:59 | |
12. | Rollier Eva | 0250002 | - | 67:11 | + 38:24 | |
13. | Hýbl Orlík | VIP1400 | SK VIPrahlo | 67:14 | + 38:27 | |
14. | Kváčová Zuzana | 0160001 | neregistrovaní | 67:47 | + 39:00 | |
15. | Benešová Ema | 0050001 | Žádný | 83:13 | + 54:26 | |
16. | Míka Štěpán | DKP1504 | Oddíl OB Kotlářka | 86:55 | + 58:08 | |
17. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 95:24 | + 66:37 | |
Matějů Antonín | PGP1501 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | 49:12 | ||
2. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 50:44 | + 1:32 | |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 53:20 | + 4:08 | |
4. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 63:22 | + 14:10 | |
5. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 78:58 | + 29:46 | |
6. | Svítil Petr | PGP7810 | SK Praga | 89:10 | + 39:58 | |
7. | Linhart Václav | 0110001 | - | 92:53 | + 43:41 | |
8. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 93:01 | + 43:49 | |
9. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 96:07 | + 46:55 | |
10. | Vojtěchovský Tomáš | 0140001 | Kolega V. Astera | 102:53 | + 53:41 | |
11. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 111:29 | + 62:17 | |
12. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 111:55 | + 62:43 | |
13. | Kopecký Tobiáš | 0090001 | Dezorientovaní | 127:50 | + 78:38 | |
14. | Pilch Rudolf | ODV6400 | TJ Aero Odolena Voda | 150:38 | + 101:26 | |
15. | Majerská Adriana | ODV8051 | TJ Aero Odolena Voda | 150:40 | + 101:28 | |
Komers František | KNC6800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | |||
Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK |