Logo
Datum:
06.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    

BEGINNERS 1.50 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Emil 0050001 trackcourse.com 12:43
2. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 22:36 + 9:53
3. Zuzanna Jankowska 0050002 trackcourse.com 35:20 + 22:37

D10 1.54 km, 35 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 15:39
2. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 23:15 + 7:36
3. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 23:45 + 8:06
4. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 23:47 + 8:08
5. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 26:01 + 10:22
6. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 48:24 + 32:45

D12 1.58 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 11:45
2. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 18:26 + 6:41
3. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 19:37 + 7:52
4. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 19:47 + 8:02
5. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 20:59 + 9:14
6. Tejkalová Aneta KDZ1052 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 22:26 + 10:41
7. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 24:16 + 12:31
8. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 50:00 + 38:15

D14 1.61 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:01
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 14:26 + 0:25
3. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 15:31 + 1:30
4. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 17:53 + 3:52
5. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 18:30 + 4:29
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 18:31 + 4:30
7. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 4:31
8. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 20:46 + 6:45
9. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 44:54 + 30:53
10. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 56:17 + 42:16
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK

D16 1.63 km, 60 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 14:03
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 16:00 + 1:57
3. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 17:33 + 3:30
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:14 + 4:11
5. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 18:21 + 4:18
6. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:22 + 5:19
7. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 19:38 + 5:35
8. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 23:40 + 9:37
9. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 25:16 + 11:13

D18 1.87 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 22:38
1. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 22:38
3. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 26:15 + 3:37
4. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 27:16 + 4:38
5. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 27:41 + 5:03
6. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 30:12 + 7:34
7. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 31:56 + 9:18
8. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 32:11 + 9:33
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 37:36 + 14:58
Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky DISK
Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha DISK
Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka DISK

D21A 2.12 km, 95 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7878

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 20:39 8340
2. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 21:26 + 0:47 8059
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 23:44 + 3:05 7233
4. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 24:18 + 3:39 7030
5. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 25:13 + 4:34 6701
6. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 25:19 + 4:40 6665
7. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 26:42 + 6:03 6168
8. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:17 + 6:38 5958
9. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 27:34 + 6:55 5857
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 27:56 + 7:17 5725
11. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 28:31 + 7:52 5516
12. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 28:37 + 7:58 5480
13. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 28:55 + 8:16 5372
14. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 29:07 + 8:28 5300
15. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 31:14 + 10:35 4540
16. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 32:18 + 11:39 4157
17. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:13 + 12:34 3828
18. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 34:08 + 13:29 3499
19. Bernatíková Hana SIT0252 OK SILESIA 34:20 + 13:41 3427
20. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 34:22 + 13:43 3415
21. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 34:54 + 14:15 3224
22. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 35:04 + 14:25 3164
23. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 38:34 + 17:55 1907

D21B 1.86 km, 55 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4682

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 19:01 5034
2. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 20:25 + 1:24 4715
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:15 + 3:14 4298
4. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:41 + 3:40 4199
5. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:47 + 3:46 4176
6. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 24:40 + 5:39 3747
7. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 28:16 + 9:15 2928
8. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 33:33 + 14:32 1724
9. Kastnerová Lucie 0160001 OBA 36:13 + 17:12
10. Kabelková Tereza 0160003 OBA 47:38 + 28:37

D21C 1.68 km, 45 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2584

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 18:00 2935
2. Kulichová Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 18:32 + 0:32 2868
3. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 25:56 + 7:56 1950
4. Dubská Veronika XXX XXX 26:34 + 8:34
5. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 27:14 + 9:14 1789
6. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 31:51 + 13:51 1216
7. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 31:55 + 13:55 1207
8. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 33:37 + 15:37 996
9. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 46:14 + 28:14 0

D35A 2.11 km, 85 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 21:49
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:29 + 0:40
3. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 25:12 + 3:23
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 25:37 + 3:48
5. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:38 + 3:49
6. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 27:06 + 5:17
7. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 27:13 + 5:24
8. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 27:57 + 6:08
9. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 28:08 + 6:19
10. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:34 + 6:45
11. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 28:52 + 7:03
12. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 29:04 + 7:15
13. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:51 + 8:02
14. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:48 + 12:59
15. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 35:34 + 13:45
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 38:04 + 16:15

D35B 1.71 km, 80 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 22:39
2. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:22 + 1:43
3. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 26:44 + 4:05
4. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 27:21 + 4:42
5. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 27:40 + 5:01
6. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 27:57 + 5:18
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 28:13 + 5:34
8. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 28:25 + 5:46
9. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 29:26 + 6:47
10. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:19 + 9:40
11. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 32:25 + 9:46
12. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 33:32 + 10:53
13. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 35:27 + 12:48
14. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 49:37 + 26:58
15. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 54:42 + 32:03
16. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 55:30 + 32:51

D45A 1.69 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 19:14
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 20:20 + 1:06
3. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 21:35 + 2:21
4. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 22:13 + 2:59
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 22:28 + 3:14
6. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 22:36 + 3:22
7. Kašparová Ivana JPV6951 Oddíl OS SK Prostějov 22:40 + 3:26
8. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 24:01 + 4:47
9. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 24:08 + 4:54
10. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 24:12 + 4:58
11. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 24:36 + 5:22
12. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:37 + 5:23
13. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 24:43 + 5:29
14. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:42 + 7:28
15. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 29:42 + 10:28
16. Trykozko Urszula 0030003 orienteering.waw.pl 32:36 + 13:22
17. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 33:44 + 14:30
18. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 35:11 + 15:57
19. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:20 + 26:06

D45B 1.50 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 20:23
2. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 20:42 + 0:19
3. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 21:32 + 1:09
4. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 23:29 + 3:06
5. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 24:09 + 3:46
6. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:18 + 3:55
7. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 24:32 + 4:09
8. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 24:41 + 4:18
9. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 25:02 + 4:39
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 25:23 + 5:00
11. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 25:25 + 5:02
12. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 25:44 + 5:21
13. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 26:06 + 5:43
14. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:23 + 6:00
15. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 26:27 + 6:04
16. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 27:38 + 7:15
17. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 28:16 + 7:53
18. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:21 + 9:58
19. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 32:26 + 12:03
20. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:38 + 14:15
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 36:21 + 15:58
22. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 36:44 + 16:21
23. Boháčová Alena KUN7450 OB Kunvald 40:17 + 19:54

D55A 1.49 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 0080001 AngyOL 19:10
2. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:25 + 0:15
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 19:52 + 0:42
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 19:59 + 0:49
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 22:20 + 3:10
6. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:00 + 3:50
7. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 23:50 + 4:40
8. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 26:02 + 6:52
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:39 + 7:29
10. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:30 + 11:20
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 30:47 + 11:37
12. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 31:24 + 12:14
13. Marzena Dragowska 0330002 OK!Sport 35:04 + 15:54

D55B 1.48 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 19:44
2. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 20:48 + 1:04
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 21:10 + 1:26
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 21:43 + 1:59
5. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 22:17 + 2:33
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:21 + 2:37
7. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:52 + 3:08
8. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 26:57 + 7:13
9. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:51 + 8:07
10. Kosikova Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 34:10 + 14:26
11. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:11 + 14:27

D65 1.45 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 20:43
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 23:24 + 2:41
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:55 + 4:12
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 27:31 + 6:48
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 28:17 + 7:34
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:33 + 8:50

D75 1.45 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 37:11
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 61:19 + 24:08
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 63:16 + 26:05

H10 1.55 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 13:06
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 14:38 + 1:32
3. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 18:56 + 5:50
3. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 18:56 + 5:50
5. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 20:32 + 7:26
6. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 35:37 + 22:31
Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín DISK
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK

H12 1.58 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:45
2. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 14:14 + 1:29
3. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 14:33 + 1:48
4. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 16:06 + 3:21
5. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 17:17 + 4:32
6. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 17:41 + 4:56
7. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 18:40 + 5:55
8. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 20:03 + 7:18
9. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 20:21 + 7:36
10. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 23:36 + 10:51
11. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:34 + 11:49
12. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:55 + 21:10
13. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 35:31 + 22:46

H14 1.72 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33
2. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 16:07 + 1:34
3. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 16:32 + 1:59
4. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 16:47 + 2:14
5. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 17:56 + 3:23
6. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 18:05 + 3:32
7. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 18:59 + 4:26
8. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 19:37 + 5:04
9. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 19:52 + 5:19
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 21:44 + 7:11
11. Veljačík Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 23:04 + 8:31
12. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 25:26 + 10:53
13. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 27:03 + 12:30
14. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:11 + 21:38

H16 1.85 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 12:46
2. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 14:38 + 1:52
3. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 15:05 + 2:19
4. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 15:43 + 2:57
5. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 15:46 + 3:00
6. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:25 + 5:39
7. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 18:49 + 6:03
8. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 19:57 + 7:11
9. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 20:07 + 7:21
10. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 20:13 + 7:27
11. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 20:18 + 7:32
12. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:10 + 8:24
13. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:58 + 9:12
14. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 23:15 + 10:29
15. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 32:33 + 19:47
16. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 41:21 + 28:35
17. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 47:38 + 34:52

H18 1.94 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 17:40
2. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 17:52 + 0:12
3. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 18:00 + 0:20
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 18:39 + 0:59
5. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 18:55 + 1:15
6. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:01 + 1:21
7. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 19:23 + 1:43
8. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 19:27 + 1:47
9. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:02 + 3:22
10. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 4:38
11. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:10 + 5:30
12. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 31:07 + 13:27
Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21A 2.29 km, 100 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7841

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 15:36 8051
2. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 15:38 + 0:02 8034
3. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 16:51 + 1:15 7439
4. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 17:07 + 1:31 7309
5. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 17:14 + 1:38 7251
6. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 17:16 + 1:40 7235
7. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 17:20 + 1:44 7203
8. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 17:48 + 2:12 6974
9. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 18:06 + 2:30 6827
10. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 18:07 + 2:31 6819
11. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 18:16 + 2:40 6746
12. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 18:22 + 2:46 6697
13. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 18:40 + 3:04 6550
14. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 19:32 + 3:56 6126
15. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 19:33 + 3:57 6118
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 19:41 + 4:05 6053
17. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 19:42 + 4:06 6045
18. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 19:46 + 4:10 6012
19. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:01 + 4:25 5890
20. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:24 + 4:48 5702
21. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 20:35 + 4:59 5613
22. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 20:44 + 5:08 5539
22. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 20:44 + 5:08 5539
24. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 21:04 + 5:28 5376
25. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:07 + 5:31 5352
26. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 21:22 + 5:46 5229
27. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:17 + 6:41 4781
28. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 22:43 + 7:07 4569
29. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 23:29 + 7:53 4194
30. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 23:49 + 8:13 4031
31. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:56 + 9:20 3484
32. Toman Viktor PGP9305 SK Praga 27:38 + 12:02 2163
33. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:56 + 12:20 2017
34. Choc Josef 0160002 OBA 30:06 + 14:30
35. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 36:30 + 20:54 0
Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava DISK 0

H21B 1.89 km, 90 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5351

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 16:30 5498
2. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 17:10 + 0:40 5288
3. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 17:14 + 0:44 5267
4. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 17:36 + 1:06 5151
4. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 17:36 + 1:06 5151
6. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 18:45 + 2:15 4789
7. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:08 + 2:38 4668
8. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 19:14 + 2:44 4636
9. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 20:48 + 4:18 4142
10. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 21:02 + 4:32 4068
11. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 21:16 + 4:46 3995
12. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 21:20 + 4:50 3974
13. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 21:31 + 5:01 3916
14. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 23:58 + 7:28 3143
15. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 24:53 + 8:23 2854
16. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:21 + 12:51 1446
Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy DISK 0
Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice DISK 0

H21C 1.67 km, 95 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1486

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 16:33 1687
2. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 19:53 + 3:20 1428
3. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 21:00 + 4:27 1342
4. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 22:19 + 5:46 1239
5. Valach Ondřej LPU9205 OK Lokomotiva Pardubice 24:37 + 8:04
6. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 26:02 + 9:29 951
7. Rusz Vratislav KUN9801 OB Kunvald 30:28 + 13:55
8. Knotek Vojtěch 0150002 Uragan Zbraslav 31:37 + 15:04

H35A 2.37 km, 70 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 21:24
2. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 21:28 + 0:04
3. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 23:39 + 2:15
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 23:47 + 2:23
5. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 24:14 + 2:50
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:31 + 3:07
7. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 25:32 + 4:08
8. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 25:45 + 4:21
9. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 25:50 + 4:26
10. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 27:06 + 5:42
11. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 29:44 + 8:20
12. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 31:42 + 10:18
13. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:52 + 11:28
14. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 33:30 + 12:06
15. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 33:53 + 12:29
16. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 34:40 + 13:16
17. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 35:08 + 13:44
18. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 35:13 + 13:49
19. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 37:08 + 15:44
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DISK
Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov DISK
Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk DISK

H35B 1.61 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 14:05
2. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 15:12 + 1:07
3. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 15:15 + 1:10
4. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 15:45 + 1:40
5. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:25 + 3:20
6. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 20:36 + 6:31
7. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 26:22 + 12:17
8. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:33 + 12:28
9. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 29:54 + 15:49
10. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:42 + 18:37
11. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 34:26 + 20:21

H45A 1.90 km, 65 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 16:20
2. Krasuski Marcin 0030001 orienteering.waw.pl 16:30 + 0:10
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 16:54 + 0:34
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 17:07 + 0:47
5. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:11 + 0:51
6. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 17:17 + 0:57
7. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 17:26 + 1:06
8. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 18:15 + 1:55
9. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 18:24 + 2:04
10. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 18:32 + 2:12
11. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 18:48 + 2:28
12. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 19:27 + 3:07
13. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 20:00 + 3:40
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:09 + 3:49
15. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 21:37 + 5:17
16. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 21:53 + 5:33
17. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 22:06 + 5:46
18. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 22:33 + 6:13
19. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 22:50 + 6:30
20. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:53 + 6:33
20. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 22:53 + 6:33
22. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 22:59 + 6:39
23. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:40 + 7:20
24. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 23:41 + 7:21
25. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:05 + 7:45
26. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 24:09 + 7:49
27. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 24:24 + 8:04
28. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 25:19 + 8:59
29. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 26:06 + 9:46
30. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 26:27 + 10:07
31. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 26:37 + 10:17
32. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 28:22 + 12:02
33. Krasuski Bartłomiej 0030002 orienteering.waw.pl 35:08 + 18:48

H45B 1.45 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 12:46
2. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 15:35 + 2:49
3. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 18:14 + 5:28
4. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:31 + 6:45
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 19:32 + 6:46
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 19:50 + 7:04
7. Rusz Roman KUN7201 OB Kunvald 23:57 + 11:11
8. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 24:04 + 11:18
9. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:36 + 11:50
10. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:59 + 12:13
11. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 26:21 + 13:35
12. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:32 + 13:46
13. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 27:44 + 14:58
14. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 27:46 + 15:00
15. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 27:58 + 15:12
Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H55A 1.77 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 18:52
2. Trejtnar Pavel KUN5801 OB Kunvald 19:52 + 1:00
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 19:54 + 1:02
4. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 20:13 + 1:21
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 20:25 + 1:33
6. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 20:28 + 1:36
7. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 20:39 + 1:47
8. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 20:46 + 1:54
9. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 22:04 + 3:12
10. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 22:25 + 3:33
11. Dragowski Robert 0330001 OK!Sport 23:47 + 4:55
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 25:17 + 6:25
13. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 26:19 + 7:27
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 26:35 + 7:43
15. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:20 + 8:28
16. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 28:25 + 9:33
17. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 28:27 + 9:35

H55B 1.43 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 16:35
2. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 17:05 + 0:30
3. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 17:31 + 0:56
3. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 17:31 + 0:56
5. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 17:44 + 1:09
6. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:24 + 2:49
7. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 20:53 + 4:18
8. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 23:38 + 7:03
9. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 25:34 + 8:59
10. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 27:36 + 11:01

H65 1.51 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 18:08
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 18:15 + 0:07
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 18:52 + 0:44
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 19:09 + 1:01
5. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 20:24 + 2:16
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 20:47 + 2:39
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 22:21 + 4:13
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:23 + 4:15
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 22:35 + 4:27
10. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 22:45 + 4:37
11. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 25:13 + 7:05
12. Šroler Zdeněk KUN5201 OB Kunvald 26:32 + 8:24
13. Genderjahn Ludwig 0300002 LOK Berlin 28:00 + 9:52
14. Ziesche Juergen 0300001 LOK Berlin 28:33 + 10:25
15. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:01 + 10:53
16. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:02 + 16:54
17. Ďoubal Jaromír 0200001 DOBneregistrovani 39:02 + 20:54
18. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 49:53 + 31:45
Frenzel Michael 0300003 LOK Berlin DISK

H75 1.51 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 34:33

HDR 1.51 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 15:15
2. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 16:24 + 1:09
3. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 16:43 + 1:28
4. Šíma Vojtěch SRK1203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15 + 2:00
5. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 20:34 + 5:19
6. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 21:27 + 6:12
7. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:15 + 7:00
8. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:33 + 8:18
9. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:22 + 10:07
10. Koleš Eduard LPU OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 12:06
11. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 27:22 + 12:07
12. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 27:45 + 12:30
13. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 28:49 + 13:34
14. Baldrian František VSP1600 USK Praha 31:41 + 16:26
15. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 34:14 + 18:59
16. Žukov Jiří LDC KOB Děčín 38:19 + 23:04
17. Sebera Eduard SFM1400 O-RUNNAŘI Beskydy 38:25 + 23:10
18. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 42:54 + 27:39
19. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 43:33 + 28:18
20. Krunčíková Anna SRK1752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:44 + 28:29
21. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 43:49 + 28:34
22. Kulichová Anna 0150001 Uragan Zbraslav 52:41 + 37:26
Tomášek David STE1500 SK SKI-OB Šternberk DISK

P 1.63 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podivínský Tomáš 0220002 SK Podivín Šalingrad 15:26
2. Koch Damián 0280002 Kochovi 16:18 + 0:52
3. Košťál Pavel 0010002 Ztracený rodič 16:19 + 0:53
4. Typovská Anna SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy 18:35 + 3:09
5. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 19:50 + 4:24
6. Podivínská Ivana 0220001 SK Podivín Šalingrad 20:18 + 4:52
7. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:10 + 5:44
8. Přibyl Václav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 21:29 + 6:03
9. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:31 + 6:05
10. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 22:52 + 7:26
11. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 23:14 + 7:48
12. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 23:25 + 7:59
13. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 24:29 + 9:03
14. Chmelařová Blanka 0230001 Péčkaři 24:52 + 9:26
15. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 25:23 + 9:57
16. Dubnová Daniela LDC9251 KOB Děčín 25:32 + 10:06
17. Vrobelová Iveta LPU2226 OK Lokomotiva Pardubice 26:15 + 10:49
18. Lukešová Klára 0010001 Ztracený rodič 28:12 + 12:46
19. Matoušková Hana XXX XXX 33:17 + 17:51
20. Málek Ivan XXX XXX 42:52 + 27:26

T 1.82 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 14:27
2. Pešík Marek JLI8301 OB Jizerky 17:24 + 2:57
3. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 18:11 + 3:44
4. Bečičková Radka 0210001 Rotující Kedluben 18:24 + 3:57
5. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 23:06 + 8:39
6. Kochová Teodora 0280001 Kochovi 24:20 + 9:53
7. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 26:18 + 11:51
8. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 27:10 + 12:43
9. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 29:27 + 15:00
10. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 29:43 + 15:16
11. Černíková Barbora xxx SK Podivín Šalingrad 31:38 + 17:11
12. Güttler Dominik 0340001 AC nedoběhnu 31:54 + 17:27
13. Šidík Petr 0320001 ASTDČSV 34:31 + 20:04
14. Košťálková Julie CHC K.O.B. Choceň 35:35 + 21:08
15. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 40:04 + 25:37
16. Veljačiková Markéta XXX XXX 45:00 + 30:33
17. Šolc Vítězslav XXX XXX 62:36 + 48:09