Logo
Datum:
15.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Beneš Jan - R3
Stavitel tratí:
Palas Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad za teplého slunečného počasí. Drobná poranění byla ošetřena v cíli.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10N 3.81 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 21:51
2. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 22:03 + 0:12
3. Brožíková Johanka JIL1351 OK Jilemnice 22:19 + 0:28
4. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:07 + 4:16
5. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 8:35
6. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 32:41 + 10:50
7. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:56 + 16:05
8. Erlebachová Evelína 42:51 + 21:00

D10 2.34 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 21:04
2. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 21:29 + 0:25
3. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 22:56 + 1:52
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 23:09 + 2:05
5. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 23:38 + 2:34
6. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 27:41 + 6:37
7. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 27:43 + 6:39
8. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 28:17 + 7:13
9. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 29:45 + 8:41
10. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 31:42 + 10:38
11. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 32:49 + 11:45
12. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 34:37 + 13:33
13. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 36:18 + 15:14
14. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 37:58 + 16:54
15. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 44:55 + 23:51
MS Nechvátalová Eva 0020002 42:16 + 21:12

D12 2.39 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 20:39
2. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 22:11 + 1:32
3. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 3:00
4. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 23:53 + 3:14
5. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 24:19 + 3:40
6. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 24:22 + 3:43
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 24:56 + 4:17
8. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:13 + 4:34
9. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 26:28 + 5:49
10. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:49 + 6:10
11. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 27:28 + 6:49
12. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 29:02 + 8:23
13. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 30:35 + 9:56
13. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 30:35 + 9:56
15. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 32:07 + 11:28
16. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:53 + 13:14
17. Brožíková Barbora JIL0955 OK Jilemnice 34:45 + 14:06
18. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 35:32 + 14:53
19. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 38:35 + 17:56
20. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 40:19 + 19:40
21. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 41:48 + 21:09
22. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 42:57 + 22:18
23. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 43:17 + 22:38
24. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 59:59 + 39:20

D14 3.17 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 26:49
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 28:15 + 1:26
3. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 28:36 + 1:47
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:36 + 3:47
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 30:40 + 3:51
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 7:43
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 34:37 + 7:48
8. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 36:43 + 9:54
9. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 37:21 + 10:32
10. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:38 + 10:49
11. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 41:53 + 15:04
12. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 42:32 + 15:43
13. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:15 + 18:26
14. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 50:20 + 23:31
15. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 55:58 + 29:09
16. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 66:25 + 39:36
17. Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 97:28 + 70:39
Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

D16 3.27 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 33:50
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 34:51 + 1:01
3. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:36 + 2:46
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 39:48 + 5:58
5. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 42:52 + 9:02
6. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 43:21 + 9:31
7. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 45:23 + 11:33
8. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 45:58 + 12:08
9. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:52 + 15:02
10. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 16:39
11. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 53:23 + 19:33
12. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 54:08 + 20:18
13. Pulczynski Hanna 59:46 + 25:56
14. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 72:15 + 38:25

D18 3.66 km, 140 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 35:17
2. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 37:38 + 2:21
3. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 38:28 + 3:11
4. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:10 + 3:53
5. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 43:42 + 8:25
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:29 + 10:12
7. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 48:14 + 12:57
8. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:12 + 14:55
9. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 50:53 + 15:36
10. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 58:47 + 23:30
11. Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 94:36 + 59:19
Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha DISK

D21A 5.02 km, 190 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8514

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 43:45 8699
2. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 45:06 + 1:21 8442
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 1:34 8401
4. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 46:18 + 2:33 8214
5. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 48:13 + 4:28 7849
6. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 49:06 + 5:21 7681
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 49:30 + 5:45 7605
8. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 49:51 + 6:06 7538
9. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 50:26 + 6:41 7427
10. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 54:42 + 10:57 6615
11. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 57:55 + 14:10 6002
12. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 58:11 + 14:26
13. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 58:22 + 14:37 5917
14. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 58:49 + 15:04 5831
15. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 60:40 + 16:55 5479
16. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 62:04 + 18:19 5212
17. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 62:11 + 18:26 5190
18. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 63:55 + 20:10 4860
19. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 65:28 + 21:43 4565
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 68:36 + 24:51 3968
21. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 75:55 + 32:10 2575
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 76:01 + 32:16 2556
23. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 92:57 + 49:12 0

D21B 4.47 km, 130 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5664

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 46:50 5864
2. Losmanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 2:32 5569
3. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 49:27 + 2:37 5559
4. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 49:57 + 3:07 5501
5. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:14 + 3:24 5468
6. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 51:12 + 4:22 5355
7. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 51:56 + 5:06 5269
8. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 52:08 + 5:18 5246
9. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 53:42 + 6:52 5063
10. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 56:19 + 9:29 4758
11. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 57:25 + 10:35 4630
12. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 57:46 + 10:56 4589
13. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 58:11 + 11:21 4540
14. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 60:44 + 13:54 4243
15. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 61:06 + 14:16 4200
16. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 62:11 + 15:21 4073
17. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 68:42 + 21:52 3313
18. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 71:10 + 24:20 3025
19. Zlámalová Jana LTU8651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:44 + 24:54 2959
20. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 71:52 + 25:02 2944
21. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:58 + 27:08 2699
22. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 79:57 + 33:07 2001
23. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:29 + 36:39 1589
Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D21C 4.07 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3261

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 46:22 3475
2. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 48:51 + 2:29 3312
3. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 53:40 + 7:18 2995
4. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:56 + 8:34 2912
5. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 55:47 + 9:25 2856
6. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 61:32 + 15:10 2478
7. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 61:43 + 15:21 2466
8. Důrková Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 61:58 + 15:36 2450
9. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 64:22 + 18:00 2292
10. Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:53 + 19:31 2193
11. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 66:10 + 19:48 2174
12. Pidrmanová Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 67:35 + 21:13 2081
13. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 68:56 + 22:34 1992
14. Makaloušová Hana 0260001 72:11 + 25:49
15. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 74:49 + 28:27 1606
16. Březovská Tereza 87:17 + 40:55
17. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 94:56 + 48:34 284
Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice DISK 0
Vaňková Martina 0090001 DISK

D35 4.53 km, 165 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 50:38
2. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 52:40 + 2:02
3. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 59:16 + 8:38
4. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 60:12 + 9:34
5. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 65:59 + 15:21
6. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 67:55 + 17:17
7. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:14 + 17:36
8. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 68:58 + 18:20
9. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 74:14 + 23:36
10. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 76:00 + 25:22
11. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 76:18 + 25:40
12. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 80:47 + 30:09
13. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 81:07 + 30:29
14. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:29 + 31:51
15. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 82:53 + 32:15
16. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 83:13 + 32:35
17. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 83:17 + 32:39
18. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:41 + 45:03
19. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:21 + 45:43
20. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 102:05 + 51:27
21. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 129:50 + 79:12
MS Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 77:34 + 26:56

D40 4.13 km, 145 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 44:32
2. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 49:01 + 4:29
3. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 50:40 + 6:08
4. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 51:38 + 7:06
5. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 52:54 + 8:22
6. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 56:19 + 11:47
6. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 56:19 + 11:47
8. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 60:19 + 15:47
9. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:18 + 20:46
10. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 66:00 + 21:28
11. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:14 + 22:42
12. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:46 + 26:14
13. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 71:17 + 26:45
14. Merhulíková Lenka BOR7857 OK Jiskra Nový Bor 71:35 + 27:03
15. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 71:53 + 27:21
16. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:47 + 34:15
17. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 79:25 + 34:53
18. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 79:39 + 35:07
19. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:30 + 35:58
20. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 82:29 + 37:57
21. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:48 + 41:16
22. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 88:02 + 43:30
23. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 90:24 + 45:52
24. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 91:05 + 46:33
25. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 93:38 + 49:06
26. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:32 + 54:00
27. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 132:11 + 87:39
Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš DISK

D45A 3.77 km, 145 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:08
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 50:01 + 1:53
3. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 52:20 + 4:12
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 5:20
5. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 54:49 + 6:41
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 55:16 + 7:08
7. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 59:19 + 11:11
8. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 61:10 + 13:02
9. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 62:42 + 14:34
10. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:59 + 17:51
11. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 67:57 + 19:49
12. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 68:22 + 20:14
13. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 71:27 + 23:19
14. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 74:55 + 26:47
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 80:42 + 32:34
16. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 81:01 + 32:53
17. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 112:53 + 64:45
Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor DISK

D45B 3.66 km, 100 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 47:36
2. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 53:32 + 5:56
3. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 53:36 + 6:00
4. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 53:51 + 6:15
5. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 8:51
6. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 60:50 + 13:14
7. Junková Petra STH7451 SK Studenec 65:44 + 18:08
8. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 66:02 + 18:26
9. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 67:55 + 20:19
10. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 69:20 + 21:44
11. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 72:32 + 24:56
12. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 73:04 + 25:28
13. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 73:36 + 26:00
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:57 + 26:21
15. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 75:48 + 28:12
16. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:13 + 28:37
17. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 81:14 + 33:38
18. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 91:33 + 43:57
Procingerová Inka VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice DISK
Brossaud Petra VCB7450 OB České Budějovice DISK
Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

D50 3.54 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 48:24
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 57:48 + 9:24
3. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 61:01 + 12:37
4. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 62:10 + 13:46
5. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 62:36 + 14:12
6. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 64:49 + 16:25
7. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 69:34 + 21:10
8. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 69:48 + 21:24
9. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 70:21 + 21:57
10. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:49 + 24:25
11. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 72:51 + 24:27
12. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 74:27 + 26:03
13. Varhaníčková Jana 0510001 79:04 + 30:40
14. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:05 + 35:41
15. Pánková Martina 0220002 85:13 + 36:49
16. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 91:08 + 42:44
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 98:02 + 49:38
18. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:46 + 50:22
19. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 102:25 + 54:01
20. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 107:03 + 58:39
21. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 107:36 + 59:12
22. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 117:34 + 69:10
23. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 147:04 + 98:40
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava DISK

D55 3.45 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 55:19
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 61:21 + 6:02
3. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 64:42 + 9:23
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 67:29 + 12:10
5. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 71:51 + 16:32
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 77:26 + 22:07
7. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 78:50 + 23:31
8. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:56 + 25:37
9. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 86:31 + 31:12
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 98:54 + 43:35
11. Mazúrová Soňa 0330002 103:13 + 47:54
12. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 116:09 + 60:50
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK

D60 3.15 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 51:12
2. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 52:51 + 1:39
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 53:28 + 2:16
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 53:57 + 2:45
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 54:42 + 3:30
6. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 55:56 + 4:44
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 59:09 + 7:57
8. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 59:26 + 8:14
9. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 59:43 + 8:31
10. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 62:02 + 10:50
11. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 70:48 + 19:36
12. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 70:59 + 19:47
13. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 72:26 + 21:14
14. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 74:32 + 23:20
15. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 107:36 + 56:24
16. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 122:53 + 71:41

D65 2.68 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 46:28
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 49:02 + 2:34
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 4:06
4. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 51:00 + 4:32
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 52:08 + 5:40
6. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:58 + 6:30
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 53:12 + 6:44
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 54:33 + 8:05
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 61:58 + 15:30
10. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 63:34 + 17:06
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:42 + 23:14
12. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:14 + 24:46
13. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 76:17 + 29:49
14. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 80:18 + 33:50
15. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 84:51 + 38:23
16. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 94:38 + 48:10

D70 2.65 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 70:19
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:30 + 17:11

D75 2.35 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 55:43
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 62:42 + 6:59
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 133:41 + 77:58

H10N 3.71 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 22:02
2. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:03 + 0:01
3. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 22:17 + 0:15
4. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:57 + 3:55
5. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 28:02 + 6:00
6. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 28:15 + 6:13
7. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 12:02

H10 2.48 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 20:19
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 20:32 + 0:13
3. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 21:05 + 0:46
4. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:23 + 1:04
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 23:23 + 3:04
6. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:22 + 4:03
7. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 26:28 + 6:09
8. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 26:38 + 6:19
9. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 27:23 + 7:04
10. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 29:08 + 8:49
11. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 29:16 + 8:57
12. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 29:21 + 9:02
13. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 35:05 + 14:46
14. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 52:27 + 32:08
15. Musil Jakub SJC Sportcentrum Jičín 52:42 + 32:23
Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno DISK

H12 2.70 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 19:41
2. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 19:45 + 0:04
3. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:21 + 0:40
4. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 21:27 + 1:46
5. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 22:05 + 2:24
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 22:11 + 2:30
7. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 22:49 + 3:08
8. Pulczynski Jeremi 25:11 + 5:30
9. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 25:28 + 5:47
10. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 26:29 + 6:48
11. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 26:56 + 7:15
12. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 27:49 + 8:08
13. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:08 + 8:27
14. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 28:20 + 8:39
15. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:59 + 10:18
16. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 31:11 + 11:30
17. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 34:16 + 14:35
18. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 34:47 + 15:06
19. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 36:04 + 16:23
20. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:02 + 18:21
21. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 20:02
22. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 39:45 + 20:04
23. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:15 + 20:34
24. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 42:31 + 22:50
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 49:40 + 29:59
26. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 54:17 + 34:36

H14 3.27 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:06
2. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 24:39 + 0:33
3. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 24:40 + 0:34
4. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:20 + 1:14
5. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 26:45 + 2:39
6. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 27:10 + 3:04
7. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:00 + 3:54
8. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 29:29 + 5:23
9. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 31:33 + 7:27
10. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 31:46 + 7:40
11. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 34:58 + 10:52
12. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 35:09 + 11:03
13. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:20 + 12:14
14. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 12:32
15. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:45 + 13:39
16. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 39:16 + 15:10
17. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 40:08 + 16:02
18. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 40:43 + 16:37
19. Šmíd František DKP0821 Oddíl OB Kotlářka 44:14 + 20:08
20. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 44:58 + 20:52
21. Knuth Gergely 0360003 46:46 + 22:40
22. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 47:35 + 23:29
23. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:57 + 25:51
24. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 50:46 + 26:40
25. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 53:58 + 29:52
26. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:15 + 31:09
27. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 56:00 + 31:54
28. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:44 + 33:38
29. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:41 + 36:35
30. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:23 + 41:17
31. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 73:15 + 49:09

H16 3.66 km, 140 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 32:56
2. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 34:05 + 1:09
3. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:27 + 1:31
4. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 35:11 + 2:15
5. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 36:15 + 3:19
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 37:09 + 4:13
7. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:15 + 5:19
8. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 39:53 + 6:57
9. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 42:23 + 9:27
10. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:36 + 13:40
11. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 47:53 + 14:57
12. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 51:36 + 18:40
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:57 + 19:01
14. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 53:09 + 20:13
15. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 56:11 + 23:15
16. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:29 + 25:33
17. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:46 + 28:50
18. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:15 + 29:19
19. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 65:28 + 32:32
Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha DISK

H18 4.16 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 34:11
2. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 34:53 + 0:42
3. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 35:55 + 1:44
4. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 37:08 + 2:57
5. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:19 + 3:08
5. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 37:19 + 3:08
7. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 37:22 + 3:11
8. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 37:24 + 3:13
9. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 37:25 + 3:14
10. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 37:45 + 3:34
11. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 38:15 + 4:04
12. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 38:40 + 4:29
13. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 38:55 + 4:44
14. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 39:14 + 5:03
15. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 39:16 + 5:05
16. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:46 + 7:35
17. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:55 + 7:44
18. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 44:19 + 10:08
19. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:39 + 12:28
20. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 49:00 + 14:49
21. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:29 + 15:18
22. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 51:11 + 17:00
23. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 59:00 + 24:49
24. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:09 + 28:58
25. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:01 + 40:50
26. Biolik Emil 0060001 77:20 + 43:09

H21A 6.92 km, 260 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8712

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 47:12 9040
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 49:16 + 2:04 8673
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 50:41 + 3:29 8422
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 51:18 + 4:06 8312
5. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 52:05 + 4:53 8173
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 53:45 + 6:33 7877
7. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 53:48 + 6:36 7868
8. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 54:15 + 7:03 7788
9. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 7:09 7770
10. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 55:03 + 7:51 7646
11. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:13 + 8:01 7616
12. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 56:28 + 9:16 7394
13. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 57:24 + 10:12 7229
14. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 58:31 + 11:19 7030
15. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 59:14 + 12:02 6903
16. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 59:35 + 12:23 6841
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 61:04 + 13:52 6577
18. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 61:20 + 14:08 6530
19. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 61:31 + 14:19 6498
20. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 61:52 + 14:40 6435
21. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 62:14 + 15:02 6370
22. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 62:26 + 15:14 6335
23. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:31 + 15:19 6320
24. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 62:48 + 15:36 6270
25. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 62:58 + 15:46 6240
26. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 63:05 + 15:53 6219
27. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 63:36 + 16:24 6128
28. Janas Petr PGP0200 SK Praga 64:21 + 17:09 5994
29. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 66:32 + 19:20 5607
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 67:06 + 19:54 5506
31. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 67:37 + 20:25 5414
32. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:33 + 24:21 4716
33. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 72:07 + 24:55 4615
34. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 72:35 + 25:23 4532
35. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 73:43 + 26:31 4331
36. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 73:55 + 26:43 4295
37. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 74:03 + 26:51 4272
38. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:59 + 27:47 4106
39. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 75:05 + 27:53 4088
40. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 75:18 + 28:06 4049
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 75:24 + 28:12 4032
42. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 75:32 + 28:20 4008
43. Šafránek Michal VRL8801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:50 + 29:38 3777
44. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 78:45 + 31:33 3437
45. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 79:38 + 32:26 3280
46. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 83:06 + 35:54 2664
47. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 83:26 + 36:14 2605
48. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 84:03 + 36:51 2495
49. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 86:55 + 39:43 1986
50. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 88:40 + 41:28 1675
51. Daněk Jáchym VRL8901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:29 + 67:17 0
Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava DISK 0
Herman Jan 0040001 DISK
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

H21B 5.43 km, 220 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5889

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 48:36 6023
2. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 48:59 + 0:23 5977
3. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 51:36 + 3:00 5668
4. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 54:52 + 6:16 5281
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:49 + 9:13 4931
6. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:31 + 10:55 4730
7. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:19 + 12:43 4517
8. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 61:38 + 13:02 4479
9. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 61:52 + 13:16 4452
10. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:18 + 18:42 3808
11. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 69:45 + 21:09 3518
12. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 70:15 + 21:39 3459
13. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 70:36 + 22:00 3417
14. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 71:44 + 23:08 3283
15. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 73:55 + 25:19 3025
16. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 74:58 + 26:22 2900
17. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 80:19 + 31:43 2267
Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK 0
Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DISK 0
Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga DISK 0
Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno DISK 0

H21C 4.74 km, 165 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2765

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 45:47 3005
2. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 50:04 + 4:17 2769
3. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:36 + 8:49 2519
4. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 59:45 + 13:58 2235
5. Rašek Filip 63:08 + 17:21
6. Kalousek Zdeněk 0450001 64:07 + 18:20
7. Brossaud Yan VCB0000 OB České Budějovice 64:10 + 18:23 1992
8. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 65:32 + 19:45 1916
9. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:05 + 24:18 1666
10. Jahoda Jiří 0190001 72:01 + 26:14
11. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 75:16 + 29:29 1380
12. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 79:08 + 33:21 1167
13. Kovařovic Vojtěch 0240001 80:01 + 34:14
14. Hartoš Radim 0100001 81:05 + 35:18
15. Sommer Jaroslav 0190002 82:15 + 36:28
16. Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky 85:36 + 39:49 810
17. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 90:35 + 44:48 536
18. Markoš Martin 0190003 132:55 + 87:08

H35 5.93 km, 205 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:09
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 2:38
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:48 + 2:39
4. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 59:29 + 3:20
5. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 60:00 + 3:51
6. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:58 + 4:49
7. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 66:19 + 10:10
8. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:23 + 10:14
9. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 66:33 + 10:24
10. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 67:20 + 11:11
11. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:03 + 13:54
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 75:31 + 19:22
13. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 76:58 + 20:49
14. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 77:57 + 21:48
15. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 79:10 + 23:01
16. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 81:55 + 25:46
17. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:18 + 31:09
18. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 89:26 + 33:17
19. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:35 + 38:26
20. Merta Ondřej 97:56 + 41:47
21. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 109:58 + 53:49
22. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 111:39 + 55:30
23. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 125:07 + 68:58
24. Franz Jakub 0280001 125:46 + 69:37
25. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 135:08 + 78:59
Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany DISK
Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha DISK
Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H40 5.29 km, 195 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 47:14
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 50:23 + 3:09
3. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 50:49 + 3:35
4. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 51:33 + 4:19
5. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 53:42 + 6:28
6. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 56:14 + 9:00
7. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 56:15 + 9:01
8. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 57:54 + 10:40
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 57:55 + 10:41
10. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 64:02 + 16:48
11. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 64:54 + 17:40
12. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 65:58 + 18:44
13. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 66:03 + 18:49
14. Dneboský František 0290001 66:51 + 19:37
15. Rod Jan VSP7423 USK Praha 69:04 + 21:50
16. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:23 + 23:09
17. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:25 + 26:11
18. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 76:48 + 29:34
19. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 78:19 + 31:05
20. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 80:17 + 33:03
21. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 83:32 + 36:18
22. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 85:25 + 38:11
23. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 85:35 + 38:21
24. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:06 + 43:52
25. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 95:20 + 48:06
26. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 96:47 + 49:33
27. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 97:13 + 49:59
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK

H45A 4.32 km, 195 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 38:34
2. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 40:21 + 1:47
3. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 42:31 + 3:57
4. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 44:37 + 6:03
5. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 46:50 + 8:16
6. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 48:15 + 9:41
7. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 48:45 + 10:11
8. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 48:52 + 10:18
9. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 52:40 + 14:06
10. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 53:04 + 14:30
11. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 53:15 + 14:41
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 53:41 + 15:07
13. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 54:32 + 15:58
14. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 54:56 + 16:22
15. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 54:57 + 16:23
16. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 55:19 + 16:45
17. Dunka Štěpán 0260002 55:31 + 16:57
18. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 55:54 + 17:20
19. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 58:07 + 19:33
20. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 58:33 + 19:59
21. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 58:43 + 20:09
22. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 60:04 + 21:30
23. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 62:15 + 23:41
24. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 67:45 + 29:11
25. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 68:29 + 29:55
26. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 69:47 + 31:13
27. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 72:43 + 34:09
28. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 81:41 + 43:07

H45B 3.95 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 42:28
2. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 49:35 + 7:07
3. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:17 + 8:49
4. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:41 + 12:13
5. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 57:25 + 14:57
6. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:48 + 15:20
7. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 59:41 + 17:13
8. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 64:37 + 22:09
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 22:55
10. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 69:01 + 26:33
11. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 77:17 + 34:49
12. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 80:08 + 37:40
13. Puš Roman STH7501 SK Studenec 80:58 + 38:30
14. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:23 + 38:55
15. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 83:45 + 41:17
16. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 101:40 + 59:12
17. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:46 + 68:18
Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice DISK
Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín DISK

H50 3.92 km, 150 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 43:12
2. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 43:13 + 0:01
3. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 46:15 + 3:03
4. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 47:48 + 4:36
5. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:30 + 5:18
6. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:46 + 6:34
7. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 50:16 + 7:04
8. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 52:09 + 8:57
9. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 52:23 + 9:11
10. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 53:18 + 10:06
11. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 56:32 + 13:20
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:38 + 13:26
13. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:40 + 14:28
14. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:11 + 14:59
15. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 58:42 + 15:30
16. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 59:42 + 16:30
17. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 61:31 + 18:19
18. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 63:24 + 20:12
19. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 64:19 + 21:07
20. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 65:04 + 21:52
21. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 65:34 + 22:22
22. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 66:13 + 23:01
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 67:59 + 24:47
24. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 68:50 + 25:38
25. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 70:41 + 27:29
26. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 72:18 + 29:06
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 73:43 + 30:31
28. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 74:54 + 31:42
29. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 88:24 + 45:12
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Knuth David 0360001 DISK
Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H55 3.36 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 36:46
2. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 42:52 + 6:06
3. Kniebügl Anton 0230001 52:57 + 16:11
4. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 54:48 + 18:02
5. Mazúr Milan 0330001 55:31 + 18:45
6. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 57:32 + 20:46
7. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:47 + 23:01
8. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 62:32 + 25:46
9. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 65:15 + 28:29
10. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 69:28 + 32:42
11. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 73:43 + 36:57
12. Jaroš Vojtěch JPV5706 Oddíl OS SK Prostějov 75:33 + 38:47
13. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 86:28 + 49:42
14. Šafka Jan 96:38 + 59:52

H60 3.05 km, 145 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 33:34
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 37:00 + 3:26
3. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 43:54 + 10:20
4. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 11:02
5. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 45:13 + 11:39
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 45:59 + 12:25
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 46:06 + 12:32
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 47:02 + 13:28
9. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 47:38 + 14:04
10. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 48:26 + 14:52
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 49:39 + 16:05
12. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 53:26 + 19:52
13. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 53:54 + 20:20
14. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 54:23 + 20:49
15. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 57:16 + 23:42
16. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 60:02 + 26:28
17. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:36 + 30:02
18. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:20 + 30:46
19. Formanko Dušan 0220001 72:23 + 38:49
20. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 77:12 + 43:38
21. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 79:16 + 45:42
Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové DISK

H65 3.11 km, 115 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 47:02
2. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 3:56
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 53:46 + 6:44
4. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 55:08 + 8:06
5. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 55:19 + 8:17
6. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 57:04 + 10:02
7. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 58:02 + 11:00
8. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 61:10 + 14:08
9. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 65:36 + 18:34
10. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 67:08 + 20:06
11. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 67:12 + 20:10
12. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 86:59 + 39:57
Junek Petr STH5501 SK Studenec DISK

H70 2.78 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 36:47
2. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 38:37 + 1:50
3. Uher Petr VSP5001 USK Praha 43:14 + 6:27
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 47:48 + 11:01
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 49:35 + 12:48
6. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 50:51 + 14:04
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 54:16 + 17:29
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:07 + 19:20
9. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 57:21 + 20:34
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 58:34 + 21:47
11. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:01 + 24:14
12. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 68:32 + 31:45
13. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:16 + 36:29
14. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 74:03 + 37:16
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 74:16 + 37:29
16. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 76:35 + 39:48
17. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 93:24 + 56:37

H75 2.65 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 49:54
2. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 52:14 + 2:20
3. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 54:42 + 4:48
4. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:48 + 8:54
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 75:19 + 25:25
6. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 117:38 + 67:44
7. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 134:55 + 85:01
Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně DISK

H80 2.35 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 72:27

HDR 3.71 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 19:41
2. Brožík Adam 0140001 20:50 + 1:09
3. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 21:34 + 1:53
4. Merhulík Aleš 22:16 + 2:35
5. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:53 + 3:12
6. Mruglová Valča 23:32 + 3:51
7. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 25:25 + 5:44
8. Matrasovi Marie a Štěpán 26:31 + 6:50
9. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 27:43 + 8:02
10. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 27:44 + 8:03
11. Rejman Adam BOR1500 OK Jiskra Nový Bor 28:18 + 8:37
12. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 28:43 + 9:02
13. Čech Jan FSP1401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:37 + 9:56
14. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:55 + 10:14
15. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 30:49 + 11:08
16. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 31:29 + 11:48
17. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:08 + 12:27
18. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 32:21 + 12:40
19. Mirek Rychlý 0460001 33:27 + 13:46
20. Martin Rychlý 0460002 33:37 + 13:56
21. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 33:39 + 13:58
22. Havlíček Kristián 35:29 + 15:48
23. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 35:58 + 16:17
24. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:05 + 16:24
25. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 36:49 + 17:08
26. Kazda Albert SJC1401 Sportcentrum Jičín 36:50 + 17:09
27. Jiřišta Vladimír JIL1502 OK Jilemnice 37:15 + 17:34
28. Dneboský Erik 0290002 38:02 + 18:21
29. Knuth Kamilla 0360004 38:26 + 18:45
30. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 38:56 + 19:15
31. Johanka Herman 0040002 40:51 + 21:10
32. Michalíková Sofie 0010001 41:07 + 21:26
33. Vlachová Valérie 42:14 + 22:33
34. Fujáček Vojtěch SJC1701 Sportcentrum Jičín 42:22 + 22:41
35. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 42:32 + 22:51
36. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 42:58 + 23:17
37. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 43:09 + 23:28
38. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 43:16 + 23:35
39. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:35 + 23:54
40. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 43:55 + 24:14
41. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 45:14 + 25:33
42. Puchernová Adéla TAP1650 KOB Tretra Praha 45:22 + 25:41
43. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 46:28 + 26:47
44. Patka Jonáš BOR1600 OK Jiskra Nový Bor 52:48 + 33:07
45. Vojta Franz 0280002 53:32 + 33:51
46. Zlámalová Barbora 0170001 55:57 + 36:16
47. Černá Andrea 58:27 + 38:46
48. Musilová Alžběta SJC Sportcentrum Jičín 70:14 + 50:33
49. Klomínská Gabriela 72:37 + 52:56
50. Losmanová Linda PHK OK 99 Hradec Králové 73:33 + 53:52
51. Straka Filip 0270001 75:36 + 55:55
52. Zajícová Zuzana 0210001 76:42 + 57:01
53. Balcarová Anna PHK1850 OK 99 Hradec Králové 79:31 + 59:50
54. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 84:46 + 65:05
55. Vondrová Aneta 107:00 + 87:19
Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov DISK
Vágner Filip SJC1900 Sportcentrum Jičín DISK
Uhlíková Eva SJC1650 Sportcentrum Jičín DISK
Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice DISK
Metelková Tereza EKP1751 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Vinopal Vilém 0180002 DISK

P 4.21 km, 155 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin 0400001 54:29
2. Merhulík Václav 0120001 59:24 + 4:55
3. Jurkiewicz Patrik 0420001 62:44 + 8:15
4. Vinopal Vilém 0180001 68:11 + 13:42
5. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 70:15 + 15:46
6. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 81:13 + 26:44
7. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 81:34 + 27:05
8. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 82:24 + 27:55
8. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 82:24 + 27:55
10. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 84:17 + 29:48
11. Valušiak Cyril 0500001 84:31 + 30:02
12. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 88:41 + 34:12
13. Vyziblová Martina 88:46 + 34:17
14. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 91:28 + 36:59
15. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 91:49 + 37:20
16. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:00 + 38:31
17. Lošťák Karel 93:41 + 39:12
18. Nechvátal Adam 0020001 94:02 + 39:33
19. Vaníček Jan 98:48 + 44:19
20. Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš 100:05 + 45:36
21. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:11 + 45:42
22. Etrychová Pavla 104:42 + 50:13
23. Jelínková Petra VCB7854 OB České Budějovice 105:59 + 51:30
24. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 107:25 + 52:56
25. Hořejší Jan 0340001 108:29 + 54:00
26. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 108:55 + 54:26
27. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 111:40 + 57:11
28. Jelínek Šimon VCB0804 OB České Budějovice 112:10 + 57:41
29. Kazdová Dana 0290003 116:36 + 62:07
30. Šustrová Silvie 0410001 125:12 + 70:43
31. Šustrová Lenka 0410002 125:16 + 70:47
32. Jankowska Zuzanna 0060002 139:06 + 84:37
33. Vondrová Jitka 160:37 + 106:08
Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Adámek Petr DISK
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DISK
Nechvátal Štěpán 0020003 DISK