Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šárka Šimková | LME1150 | SK Los Mělník | 56:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anežka Rodová | VSP1152 | USK Praha | 16:40 | ||
2. | Barbora Šubrtová | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 21:12 | + 4:32 | |
3. | Laura Jirásková | VSP0952 | USK Praha | 22:20 | + 5:40 | |
4. | Gabriela Hrušková | PGP1150 | SK Praga | 22:48 | + 6:08 | |
5. | Adéla Zavadilová | VSP1153 | USK Praha | 22:49 | + 6:09 | |
6. | Šárka Rypáčková | TJP1151 | TJ Sokol Troja | 24:28 | + 7:48 | |
7. | Berta Mrázková | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 26:40 | + 10:00 | |
8. | Sára Súkupová | PGP1151 | SK Praga | 26:53 | + 10:13 | |
9. | Bára Ouhrabková | SPC1256 | SPORTICUS team | 27:06 | + 10:26 | |
10. | Aneta Procházková | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 29:16 | + 12:36 | |
11. | Anita Súkupová | PGP1352 | SK Praga | 29:21 | + 12:41 | |
12. | Anna Neškudlová | KAM1152 | OK Kamenice | 30:31 | + 13:51 | |
13. | Evelína Tomešová | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 34:50 | + 18:10 | |
14. | Viola Jirásková | VSP1151 | USK Praha | 37:47 | + 21:07 | |
15. | Eva Bednaříková | SPC1553 | SPORTICUS team | 45:59 | + 29:19 | |
16. | Žofie Snížková | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 50:59 | + 34:19 | |
17. | Šárka Reichelová | 0020004 | 61:45 | + 45:05 | ||
Olga Bašusová | KAM1250 | OK Kamenice | DISK | |||
Julie Faltusová | DKP1260 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucie Ptáčková | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 15:35 | ||
2. | Veronika Proxová | RIC1350 | OB Říčany | 18:26 | + 2:51 | |
3. | Aneta Košárková | PGP1255 | SK Praga | 18:59 | + 3:24 | |
4. | Kateřina Dobyášová | KAM1252 | OK Kamenice | 19:09 | + 3:34 | |
5. | Eda Öner | VSP1154 | USK Praha | 19:18 | + 3:43 | |
6. | Kristýna Korbasová | DLP1150 | OOB TJ Dukla Praha | 20:13 | + 4:38 | |
7. | Nela Suchanová | MKP1351 | SK GORDIC Praha Kačerov | 21:07 | + 5:32 | |
8. | Stella Slavíčková | DLP1450 | OOB TJ Dukla Praha | 21:12 | + 5:37 | |
9. | Michaela Hudíková | DLP1451 | OOB TJ Dukla Praha | 22:00 | + 6:25 | |
10. | Sandra Pohlová | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 22:59 | + 7:24 | |
11. | Eliška Janečková | 0010001 | 26:57 | + 11:22 | ||
12. | Anna Kurfürstová | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:27 | + 18:52 | |
13. | Antonie Lacigová | SZP1150 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 42:05 | + 26:30 | |
Adina Nýdrle | DLP1353 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Veronika Korbasová | DLP1351 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Dominika Korbasová | DLP1352 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Lucie Mrázová | SZP1250 | TJ Slovan Praha Zdravotník | DISK | |||
MS | Jana Simona Kuiper | TJ Slovan Praha Zdravotník | 19:51 | + 4:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbora Štěpová | PGP0951 | SK Praga | 17:20 | ||
2. | Ela Lošťáková | PGP0957 | SK Praga | 18:23 | + 1:03 | |
3. | Tereza Hrušková | PGP0953 | SK Praga | 20:12 | + 2:52 | |
4. | Magdalena Seidlová | RIC0950 | OB Říčany | 23:56 | + 6:36 | |
5. | Petra Exnerová | 24:21 | + 7:01 | |||
6. | Kateřina Kučerová | VSP0950 | USK Praha | 26:31 | + 9:11 | |
7. | Jolana Vondráčková | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 27:12 | + 9:52 | |
8. | Anna Řepková | PGP1052 | SK Praga | 27:39 | + 10:19 | |
9. | Ema Řehořková | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 28:05 | + 10:45 | |
10. | Adéla Dobyášová | KAM1051 | OK Kamenice | 28:11 | + 10:51 | |
11. | Míša Ehlerová | VSP1050 | USK Praha | 29:51 | + 12:31 | |
12. | Ada Bartalošová | PGP1050 | SK Praga | 31:23 | + 14:03 | |
13. | Barbora Ptáčková | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 31:27 | + 14:07 | |
14. | Tereza Lenská | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 33:15 | + 15:55 | |
15. | Lucie Mišeková | KAM1050 | OK Kamenice | 45:08 | + 27:48 | |
16. | Anna Ryppelová | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 46:33 | + 29:13 | |
17. | Alžběta Blahůtová | MKP0951 | SK GORDIC Praha Kačerov | 47:58 | + 30:38 | |
18. | Marie Kurfürstová | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:03 | + 33:43 | |
19. | Kateřina Matoušková | SPC0955 | SPORTICUS team | 51:28 | + 34:08 | |
20. | Sára Adámková | DCH1050 | Radioelektronika Cheb | 53:19 | + 35:59 | |
Dominika Hercubová | MKP0950 | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Baldrianová | VSP0751 | USK Praha | 23:26 | ||
2. | Tereza Havlová | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 24:40 | + 1:14 | |
3. | Alice Gregorová | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 25:34 | + 2:08 | |
4. | Julie Hladíková | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 26:05 | + 2:39 | |
5. | Marta Kudrnáčová | KAM0754 | OK Kamenice | 26:17 | + 2:51 | |
6. | Alžběta Vondráčková | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 26:53 | + 3:27 | |
7. | Anežka Bartalošová | PGP0853 | SK Praga | 30:55 | + 7:29 | |
8. | Michaela Gajdová | VSP0752 | USK Praha | 32:29 | + 9:03 | |
9. | Anna Ehlerová | VSP0854 | USK Praha | 33:18 | + 9:52 | |
10. | Michaela Šimůnková | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 33:27 | + 10:01 | |
11. | Amálie Lampová | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 35:28 | + 12:02 | |
12. | Petra Šilerová | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 36:13 | + 12:47 | |
13. | Adéla Snížková | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 13:12 | |
14. | Eva Ellederová | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 37:13 | + 13:47 | |
15. | Kateřina Vondrášková | KAM0858 | OK Kamenice | 42:07 | + 18:41 | |
16. | Valerie Grimmerová | RIC0754 | OB Říčany | 44:31 | + 21:05 | |
17. | Klára Levrincová | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 47:36 | + 24:10 | |
18. | Josefína Dolejšová | KAM0857 | OK Kamenice | 52:47 | + 29:21 | |
19. | Tereza Píšová | PDY0850 | Běhej Poděbrady | 58:44 | + 35:18 | |
20. | Helena Reichelová | VSP0856 | USK Praha | 59:26 | + 36:00 | |
21. | Klára Herynková | RIC0758 | OB Říčany | 63:06 | + 39:40 | |
Kateřina Mišeková | KAM0756 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Josef Baldrian | VSP1100 | USK Praha | 17:59 | ||
2. | Theodor Bartoň | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:14 | + 1:15 | |
3. | Josef Pinkr | HCE1200 | TJ Hostivice | 21:33 | + 3:34 | |
4. | Vojtěch Bednařík | TAP1104 | KOB Tretra Praha | 25:25 | + 7:26 | |
5. | Karel Kamenický | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 25:34 | + 7:35 | |
6. | Václav Sedlák | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 9:19 | |
7. | Kryštof Junek | STH1201 | SK Studenec | 27:31 | + 9:32 | |
8. | Jaroslav Posch | RIC1201 | OB Říčany | 27:34 | + 9:35 | |
9. | Tomáš Janeček | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 29:42 | + 11:43 | |
10. | Matyáš Halfar | DLP1100 | OOB TJ Dukla Praha | 32:12 | + 14:13 | |
11. | David Doleček | TAP1107 | KOB Tretra Praha | 33:15 | + 15:16 | |
12. | Martin Slavíček | SPC1101 | SPORTICUS team | 35:10 | + 17:11 | |
13. | Vilém Vyskočil | DLP1102 | OOB TJ Dukla Praha | 39:20 | + 21:21 | |
14. | Prokop Sedlář | TAP1106 | KOB Tretra Praha | 46:24 | + 28:25 | |
15. | Radim Rypáček | TJP1300 | TJ Sokol Troja | 47:53 | + 29:54 | |
16. | Ondřej Karban | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 55:57 | + 37:58 | |
17. | Adam Gross | TAP1108 | KOB Tretra Praha | 66:16 | + 48:17 | |
Tomáš Zápotocký | SLA1200 | SKOB Slaný | DISK | |||
Jan Pinkr | HCE1300 | TJ Hostivice | DISK | |||
Filip Rybář | DKP1107 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Krejčí | DLP1202 | OOB TJ Dukla Praha | 16:09 | ||
2. | Kryštof Grimmer | RIC1301 | OB Říčany | 19:05 | + 2:56 | |
3. | Jaroslav Šich | DLP1200 | OOB TJ Dukla Praha | 21:28 | + 5:19 | |
4. | Štěpán Zemánek | MKP1201 | SK GORDIC Praha Kačerov | 24:31 | + 8:22 | |
5. | Ondřej Ptáček | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 25:13 | + 9:04 | |
6. | Maxmilián Tomeš | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 26:00 | + 9:51 | |
7. | Štěpán Karban | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 27:10 | + 11:01 | |
8. | Emil Mrázek | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 27:54 | + 11:45 | |
9. | Viktor Ondráček | EKP1515 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:05 | + 11:56 | |
10. | Michal Mišek | KAM1300 | OK Kamenice | 28:29 | + 12:20 | |
11. | Jonáš Kousek | MKP1103 | SK GORDIC Praha Kačerov | 29:07 | + 12:58 | |
12. | Filip Šťovíček | DKP1207 | Oddíl OB Kotlářka | 29:46 | + 13:37 | |
13. | Přemysl Šimek | LME1400 | SK Los Mělník | 56:10 | + 40:01 | |
Lubor Ondráček | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Ondřej Moravec | DLP1201 | OOB TJ Dukla Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Junek | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 20:38 | ||
2. | Jakub Kučera | VSP0900 | USK Praha | 20:49 | + 0:11 | |
3. | Adam Novák | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 23:17 | + 2:39 | |
4. | Dan Machar | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 24:36 | + 3:58 | |
5. | Matěj Zavadil | VSP0904 | USK Praha | 27:11 | + 6:33 | |
6. | Ondřej Bašus | KAM1004 | OK Kamenice | 27:37 | + 6:59 | |
7. | Kryštof Hrdý | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 30:42 | + 10:04 | |
8. | Jan Šťovíček | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | 30:53 | + 10:15 | |
9. | Jan Elleder | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 31:09 | + 10:31 | |
10. | Pavel Kamenický | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 32:46 | + 12:08 | |
11. | Adam Zavadil | KAM0901 | OK Kamenice | 32:57 | + 12:19 | |
12. | Ondřej Hamouz | 0050003 | 33:47 | + 13:09 | ||
13. | Vít Ouhrabka | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 33:51 | + 13:13 | |
14. | Patrik Cichra | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 35:47 | + 15:09 | |
15. | Denis Novák | TAP1007 | KOB Tretra Praha | 38:02 | + 17:24 | |
16. | Jan Prox | RIC1003 | OB Říčany | 38:13 | + 17:35 | |
17. | Tomáš Kantůrek | DLP0902 | OOB TJ Dukla Praha | 38:21 | + 17:43 | |
18. | Michal Hradil | HCE0900 | TJ Hostivice | 39:41 | + 19:03 | |
19. | Štěpán Zavadil | KAM0902 | OK Kamenice | 41:42 | + 21:04 | |
20. | František Švarc | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 42:52 | + 22:14 | |
21. | Vít Vyskočil | DLP1006 | OOB TJ Dukla Praha | 44:11 | + 23:33 | |
22. | Martin Hamouz | 0050004 | 47:34 | + 26:56 | ||
23. | Dominik Narendra | MKP1000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 52:42 | + 32:04 | |
24. | Tomáš Frýdecký | PGP1004 | SK Praga | 55:32 | + 34:54 | |
25. | Tobias Krč | TAP0911 | KOB Tretra Praha | 65:13 | + 44:35 | |
26. | Tomáš Kučera | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 68:04 | + 47:26 | |
27. | Jan Molič | PDY1002 | Běhej Poděbrady | 70:05 | + 49:27 | |
Adam Engel | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiří Zápotocký | SLA0800 | SKOB Slaný | 26:32 | ||
2. | Patrik Sedláček | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 26:58 | + 0:26 | |
3. | Štěpán Brandejs | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 28:11 | + 1:39 | |
4. | Šimon Víteček | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 29:27 | + 2:55 | |
5. | Jáchym Šubrt | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 29:51 | + 3:19 | |
6. | Matouš Junek | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 30:20 | + 3:48 | |
7. | Eda Machar | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 32:20 | + 5:48 | |
8. | Patrik Svítil | PGP0706 | SK Praga | 32:51 | + 6:19 | |
9. | Matyáš Rod | VSP0803 | USK Praha | 33:12 | + 6:40 | |
10. | Kryštof Jandera | PGP0700 | SK Praga | 33:17 | + 6:45 | |
11. | Vojtěch Koten | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 35:12 | + 8:40 | |
12. | David Chmelař | PGP0801 | SK Praga | 35:37 | + 9:05 | |
13. | Jakub Strnad | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 38:36 | + 12:04 | |
14. | Jakub Studnička | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 39:28 | + 12:56 | |
15. | Jakub Salinger | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 39:40 | + 13:08 | |
16. | Štěpán Termer | VSP0807 | USK Praha | 41:00 | + 14:28 | |
17. | Patrik Havlík | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 41:13 | + 14:41 | |
18. | Vojtěch Hlaváček | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 43:10 | + 16:38 | |
19. | Martin Šnejdar | PGP0806 | SK Praga | 44:08 | + 17:36 | |
20. | Petr Zyma | PGP0807 | SK Praga | 44:15 | + 17:43 | |
21. | Lumír Sedlář | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 46:12 | + 19:40 | |
22. | Kryštof Tučný | PGP0804 | SK Praga | 46:41 | + 20:09 | |
23. | Štěpán Tejkl | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 47:54 | + 21:22 | |
24. | Matěj Rybář | DKP0908 | Oddíl OB Kotlářka | 49:04 | + 22:32 | |
25. | Vojtěch Hylmar | KAM0802 | OK Kamenice | 49:07 | + 22:35 | |
26. | Matěj Bugan | PGP0712 | SK Praga | 55:33 | + 29:01 | |
27. | Ondřej Šubrt | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 58:44 | + 32:12 | |
28. | Jan Daněk | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 63:36 | + 37:04 | |
29. | Lukáš Pohl | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 69:11 | + 42:39 | |
30. | Jiří Fortelka | KNC0702 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:36 | + 48:04 | |
Vít Procházka | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Kolský | PGP0204 | SK Praga | 22:12 | ||
2. | Petr Junek | STH7801 | SK Studenec | 23:51 | + 1:39 | |
3. | Miroslav Seidl | RIC7407 | OB Říčany | 24:13 | + 2:01 | |
4. | Martin Matoušek | SPC7604 | SPORTICUS team | 24:37 | + 2:25 | |
5. | Jan Víteček | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 25:32 | + 3:20 | |
6. | Jan Kabát | PGP6901 | SK Praga | 26:09 | + 3:57 | |
7. | Antonín Šubrt | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 27:02 | + 4:50 | |
8. | Romana Mrázková | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 27:49 | + 5:37 | |
9. | Jan Řehořek | Nikolajka | 28:14 | + 6:02 | ||
10. | Zdeněk Pohl | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 28:45 | + 6:33 | |
11. | Ivana Lošťáková | PGP7763 | SK Praga | 29:55 | + 7:43 | |
12. | Ondřej Střelba | PGP7510 | SK Praga | 30:49 | + 8:37 | |
13. | Dana Rypáčková | SPC7955 | SPORTICUS team | 31:30 | + 9:18 | |
14. | Věra Šubrtová | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 32:32 | + 10:20 | |
15. | Petr Janeček | 0010002 | 33:19 | + 11:07 | ||
16. | Peter Kudraß | 0070001 | 34:08 | + 11:56 | ||
17. | Jiří Tejkl | DOB7700 | KOB Dobruška | 34:09 | + 11:57 | |
18. | Jaroslav Súkup | PGP7900 | SK Praga | 34:13 | + 12:01 | |
19. | Jiří Benc | TAP8002 | KOB Tretra Praha | 34:22 | + 12:10 | |
20. | Tomáš Rybář | DKP8110 | Oddíl OB Kotlářka | 34:25 | + 12:13 | |
21. | Blanka Adámková | DCH7852 | Radioelektronika Cheb | 35:42 | + 13:30 | |
22. | Terezie Bartoňová | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:00 | + 13:48 | |
23. | Jana Procházková | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 38:03 | + 15:51 | |
24. | Zdeněk Koč | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 38:06 | + 15:54 | |
25. | Markéta Vondráčková | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 40:22 | + 18:10 | |
26. | Vít Reichel | 0020001 | 40:30 | + 18:18 | ||
27. | Jakub Prox | RIC7406 | OB Říčany | 40:31 | + 18:19 | |
28. | Martina Mišeková | KAM7851 | OK Kamenice | 41:14 | + 19:02 | |
29. | Hana Kudrnáčová | KAM6250 | OK Kamenice | 44:23 | + 22:11 | |
30. | Klára Blahůtová | MKP8150 | SK GORDIC Praha Kačerov | 44:59 | + 22:47 | |
31. | Markéta Zelená | PGP5850 | SK Praga | 45:01 | + 22:49 | |
32. | Zuzana Dobyášová | KAM8052 | OK Kamenice | 45:44 | + 23:32 | |
33. | Kateřina Medlínová | DKP7854 | Oddíl OB Kotlářka | 45:52 | + 23:40 | |
34. | Marcela Šrůtová | 0050001 | 46:14 | + 24:02 | ||
35. | Šárka Pinkrová | HCE8350 | TJ Hostivice | 46:34 | + 24:22 | |
36. | Vít Jirásek | ROZ7301 | OK Roztoky | 48:53 | + 26:41 | |
37. | Jaroslava Šichová | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | 49:29 | + 27:17 | |
38. | Šimon Jirásek | ROZ0602 | OK Roztoky | 50:04 | + 27:52 | |
39. | Kateřina Vítečková | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 51:51 | + 29:39 | |
40. | Monika Reicheková | 0020003 | 60:33 | + 38:21 | ||
41. | Ilona Richterová | TAP6953 | KOB Tretra Praha | 61:54 | + 39:42 | |
42. | Lucie Rybářová | DKP7950 | Oddíl OB Kotlářka | 62:14 | + 40:02 | |
43. | Irena Herynková | RIC7750 | OB Říčany | 63:47 | + 41:35 | |
44. | Katarína Hradilová | HCE7350 | TJ Hostivice | 66:22 | + 44:10 | |
45. | Martina Nováková | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 94:17 | + 72:05 | |
Dana Horáková | 0030001 | DISK |