Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švorcová Karolína | HJL1250 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 38:15 | ||
2. | Brožíková Johanka | JIL1351 | OK Jilemnice | 39:05 | + 0:50 | |
3. | Vojtová Julie | PHK1153 | OK 99 Hradec Králové | 43:52 | + 5:37 | |
4. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:48 | + 9:33 | |
5. | Jedličková Michaela | SHK1350 | OK Slavia Hradec Králové | 48:22 | + 10:07 | |
6. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | OK 99 Hradec Králové | 55:55 | + 17:40 | |
7. | Hovorková Nikol | LPU1353 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:12 | + 26:57 | |
8. | Vondroušová Laura | JIL1251 | OK Jilemnice | 69:58 | + 31:43 | |
9. | Křížová Magdalena | LPU1257 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:00 | + 45:45 | |
10. | Helmeczi Ema | LPU1166 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:12 | + 50:57 | |
Sedláčková Magdaléna | KOR1251 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | OK 99 Hradec Králové | 27:57 | ||
2. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:29 | + 1:32 | |
3. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 32:31 | + 4:34 | |
4. | Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | 36:04 | + 8:07 | |
5. | Macháčková Eliška | LPU1153 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:30 | + 10:33 | |
6. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:36 | + 10:39 | |
7. | Maráková Sofie | SNA1151 | TJ START Náchod | 39:45 | + 11:48 | |
8. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 44:17 | + 16:20 | |
9. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 19:36 | |
10. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:32 | + 22:35 | |
11. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:17 | + 38:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:13 | ||
2. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 30:01 | + 2:48 | |
3. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 32:37 | + 5:24 | |
4. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 33:19 | + 6:06 | |
5. | Nožičková Ema | LPU0953 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:50 | + 6:37 | |
6. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:54 | + 6:41 | |
7. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:59 | + 6:46 | |
8. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 35:55 | + 8:42 | |
9. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 36:07 | + 8:54 | |
10. | Froschová Magdalena | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:15 | + 10:02 | |
11. | Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 38:31 | + 11:18 | |
12. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:00 | + 11:47 | |
13. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:17 | + 12:04 | |
14. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:50 | + 12:37 | |
15. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 39:56 | + 12:43 | |
16. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 40:47 | + 13:34 | |
17. | Rozsívalová Kateřina | LTU1051 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:50 | + 19:37 | |
18. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:08 | + 19:55 | |
19. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:41 | + 23:28 | |
20. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:49 | + 25:36 | |
21. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | OK Slavia Hradec Králové | 57:17 | + 30:04 | |
22. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 61:14 | + 34:01 | |
23. | Brožíková Barbora | JIL0955 | OK Jilemnice | 62:50 | + 35:37 | |
24. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | OK 99 Hradec Králové | 82:55 | + 55:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 39:15 | ||
2. | Komárková Veronika | CHC0955 | K.O.B. Choceň | 41:15 | + 2:00 | |
3. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:28 | + 14:13 | |
4. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | K.O.B. Choceň | 57:12 | + 17:57 | |
5. | Kubíčková Nela | LPU0969 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:30 | + 22:15 | |
6. | Říhová Eliška | SRK0952 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:57 | + 22:42 | |
7. | Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | 66:49 | + 27:34 | |
8. | Růžičková Magda | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | 73:57 | + 34:42 | |
9. | Valentová Adriana | STH1057 | SK Studenec | 74:00 | + 34:45 | |
10. | Jiroutová Marie | CHC1051 | K.O.B. Choceň | 97:54 | + 58:39 | |
11. | Kopecká Cecílie | ZAM0951 | OB TJ Sokol Žamberk | 141:16 | + 102:01 | |
Hamáková Zuzana | HJL1050 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 42:11 | ||
2. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 44:27 | + 2:16 | |
3. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 45:38 | + 3:27 | |
4. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 46:23 | + 4:12 | |
5. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 46:32 | + 4:21 | |
6. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:58 | + 6:47 | |
7. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 49:43 | + 7:32 | |
8. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:50 | + 7:39 | |
9. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:21 | + 11:10 | |
10. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 56:05 | + 13:54 | |
11. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 57:09 | + 14:58 | |
12. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 58:17 | + 16:06 | |
13. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 60:33 | + 18:22 | |
14. | Bašová Ema | KOR0850 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:14 | + 21:03 | |
15. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 65:25 | + 23:14 | |
16. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 65:55 | + 23:44 | |
17. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 67:08 | + 24:57 | |
18. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 67:27 | + 25:16 | |
19. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 70:51 | + 28:40 | |
20. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 71:14 | + 29:03 | |
21. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | OK Slavia Hradec Králové | 74:55 | + 32:44 | |
22. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 75:26 | + 33:15 | |
23. | Dobiášová Johana | SHK0856 | OK Slavia Hradec Králové | 80:17 | + 38:06 | |
24. | Nožičková Lea | LPU0753 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:25 | + 38:14 | |
25. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:30 | + 39:19 | |
26. | Solařová Linda | SHK0758 | OK Slavia Hradec Králové | 82:53 | + 40:42 | |
27. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:36 | + 41:25 | |
28. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 94:17 | + 52:06 | |
29. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:25 | + 54:14 | |
Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hamáková Adéla | HJL0851 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 56:43 | ||
2. | Lapáčková Anna | SHK0854 | OK Slavia Hradec Králové | 58:29 | + 1:46 | |
3. | Kaplanová Viktorie | HJL0850 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 58:38 | + 1:55 | |
4. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 70:56 | + 14:13 | |
5. | Bryscejnová Marieta | ZAM0752 | OB TJ Sokol Žamberk | 74:57 | + 18:14 | |
6. | Schwengerová Anna | SRK0851 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:09 | + 18:26 | |
7. | Čížková Alena | SHK0851 | OK Slavia Hradec Králové | 93:56 | + 37:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:13 | ||
2. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 61:19 | + 0:06 | |
3. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 61:59 | + 0:46 | |
4. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 66:45 | + 5:32 | |
5. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 67:15 | + 6:02 | |
6. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 67:22 | + 6:09 | |
7. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 67:57 | + 6:44 | |
8. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:13 | + 7:00 | |
9. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:04 | + 11:51 | |
10. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:37 | + 12:24 | |
11. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:38 | + 12:25 | |
12. | Šmídová Terezie | LPU0659 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:05 | + 22:52 | |
13. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:53 | + 25:40 | |
14. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 93:04 | + 31:51 | |
15. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OB Vamberk | 98:51 | + 37:38 | |
16. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 104:55 | + 43:42 | |
17. | Bílková Karolína | SJC0653 | Sportcentrum Jičín | 126:12 | + 64:59 | |
Plevová Barbora | SJC0559 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:58 | ||
2. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 76:53 | + 6:55 | |
3. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 77:18 | + 7:20 | |
4. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:19 | + 7:21 | |
5. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:14 | + 18:16 | |
6. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 89:02 | + 19:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:42 | 6527 | ||
2. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:32 | + 0:50 | 6445 | |
3. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:19 | + 6:37 | 5870 | |
4. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 74:10 | + 13:28 | 5189 | |
5. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 75:23 | + 14:41 | 5068 | |
6. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 77:44 | + 17:02 | 4834 | |
7. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 85:30 | + 24:48 | 4062 | |
8. | Doležalová Libuše | SNA8851 | TJ START Náchod | 92:17 | + 31:35 | 3388 | |
9. | Záveská Anna | KUO8851 | KOB Ústí nad Orlicí | 117:32 | + 56:50 | 878 | |
Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:24 | |||
2. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 74:56 | + 5:32 | ||
3. | Vandělíková Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 85:43 | + 16:19 | ||
4. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 114:12 | + 44:48 | ||
5. | Dubská Veronika | SJC | Sportcentrum Jičín | 115:32 | + 46:08 | ||
Kisielová Zuzana | ZAM9153 | OB TJ Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 59:54 | ||
2. | Fagré Iva | PHK7554 | OK 99 Hradec Králové | 60:49 | + 0:55 | |
3. | Novotná Kateřina | PHK8252 | OK 99 Hradec Králové | 64:11 | + 4:17 | |
4. | Škodová Petra | LPU8359 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:00 | + 5:06 | |
5. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:27 | + 5:33 | |
6. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 66:00 | + 6:06 | |
7. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 69:01 | + 9:07 | |
8. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 70:22 | + 10:28 | |
9. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 73:42 | + 13:48 | |
10. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 74:30 | + 14:36 | |
11. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 74:32 | + 14:38 | |
12. | Vrbatová Petra | VRL8552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:12 | + 21:18 | |
13. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:47 | + 21:53 | |
14. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 87:08 | + 27:14 | |
15. | Matušincová Lucie | PHK8152 | OK 99 Hradec Králové | 87:46 | + 27:52 | |
16. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 88:20 | + 28:26 | |
17. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 90:20 | + 30:26 | |
18. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 93:51 | + 33:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 62:32 | ||
2. | Mrázková Jana | DKP7857 | Oddíl OB Kotlářka | 66:34 | + 4:02 | |
3. | Žemličková Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:03 | + 7:31 | |
4. | Slavíková Jana | SHK7352 | OK Slavia Hradec Králové | 71:12 | + 8:40 | |
5. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:23 | + 8:51 | |
6. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:44 | + 10:12 | |
7. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | OK 99 Hradec Králové | 75:14 | + 12:42 | |
8. | Mudruňková Romana | VAM7752 | OB Vamberk | 77:29 | + 14:57 | |
9. | Kodytková Karolína | SHK7750 | OK Slavia Hradec Králové | 84:11 | + 21:39 | |
10. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | OK 99 Hradec Králové | 86:47 | + 24:15 | |
11. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 93:47 | + 31:15 | |
12. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | OK Slavia Hradec Králové | 106:40 | + 44:08 | |
13. | Knedlíková Zuzana | SNA8052 | TJ START Náchod | 111:43 | + 49:11 | |
14. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 113:19 | + 50:47 | |
15. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 122:25 | + 59:53 | |
Bohdanecká Barbora | SHK7950 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Kárníková Kamila | LPU8153 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Kvapilová Zuzana | PHK7853 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 40:53 | ||
2. | Smutná Jana | VAM6251 | OB Vamberk | 45:17 | + 4:24 | |
3. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:30 | + 6:37 | |
4. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 7:01 | |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:04 | + 7:11 | |
6. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 51:15 | + 10:22 | |
7. | Loukotová Andrea | HOR7350 | TJ Jiskra Hořice | 54:18 | + 13:25 | |
8. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 55:01 | + 14:08 | |
9. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:48 | + 16:55 | |
10. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:57 | + 18:04 | |
11. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:52 | + 18:59 | |
12. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 60:06 | + 19:13 | |
13. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 60:48 | + 19:55 | |
14. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 63:18 | + 22:25 | |
15. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 64:00 | + 23:07 | |
16. | Tomandlová Radka | 0030002 | NOK HoRa | 69:24 | + 28:31 | |
17. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:14 | + 29:21 | |
Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrásová Simona | LPU7556 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:28 | ||
2. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 54:45 | + 0:17 | |
3. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Racing team Hradec Králové | 55:35 | + 1:07 | |
4. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 57:30 | + 3:02 | |
5. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 59:54 | + 5:26 | |
6. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:56 | + 7:28 | |
7. | Příkazská Petra | PHK7651 | OK 99 Hradec Králové | 65:37 | + 11:09 | |
8. | Koblicová Milena | VAM7651 | OB Vamberk | 66:52 | + 12:24 | |
9. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 69:06 | + 14:38 | |
10. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 70:55 | + 16:27 | |
11. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 71:50 | + 17:22 | |
12. | Fialová Radmila | SHK7653 | OK Slavia Hradec Králové | 72:52 | + 18:24 | |
13. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:28 | + 21:00 | |
14. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 76:56 | + 22:28 | |
15. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:06 | + 24:38 | |
16. | Divecká Růžena | SHK6753 | OK Slavia Hradec Králové | 81:53 | + 27:25 | |
17. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 86:19 | + 31:51 | |
18. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:20 | + 35:52 | |
19. | Langová Marie | PHK7350 | OK 99 Hradec Králové | 94:50 | + 40:22 | |
20. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:57 | + 44:29 | |
21. | Kerhátová Lenka | LTU7450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 110:08 | + 55:40 | |
Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:10 | ||
2. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 55:32 | + 2:22 | |
3. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 55:51 | + 2:41 | |
4. | Chmelařová Marie | SHK6352 | OK Slavia Hradec Králové | 63:16 | + 10:06 | |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 63:27 | + 10:17 | |
6. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 67:43 | + 14:33 | |
7. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 68:09 | + 14:59 | |
8. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 74:08 | + 20:58 | |
9. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:34 | + 32:24 | |
10. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 88:30 | + 35:20 | |
11. | Záveská Anna | CET6450 | TJ Loko Česká Třebová | 99:30 | + 46:20 | |
Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:00 | ||
2. | Filipová Dagmar | LTU5650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:22 | + 0:22 | |
3. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 68:23 | + 1:23 | |
4. | Zelenková Lenka | 0100001 | Zelenkovi | 73:32 | + 6:32 | |
5. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:46 | + 11:46 | |
6. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 145:07 | + 78:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 46:38 | ||
2. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | OK Slavia Hradec Králové | 50:23 | + 3:45 | |
3. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 60:06 | + 13:28 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:23 | + 20:45 | |
5. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:30 | + 25:52 | |
6. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 76:12 | + 29:34 | |
7. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:32 | + 31:54 | |
8. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 91:24 | + 44:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Částek Adam | SHK1201 | OK Slavia Hradec Králové | 42:39 | ||
2. | Klabzuba Jan | SRK1207 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:14 | + 0:35 | |
3. | Udržal Lukáš | LPU1303 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:16 | + 0:37 | |
4. | Votroubek Jan | SRK1206 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:23 | + 12:44 | |
5. | Satur Jakub | VRL1204 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:16 | + 13:37 | |
6. | Šimek Jan | CHC1301 | K.O.B. Choceň | 61:03 | + 18:24 | |
7. | Stránský Filip | SHK1302 | OK Slavia Hradec Králové | 61:21 | + 18:42 | |
8. | Kopecký Šimon | JIL1302 | OK Jilemnice | 67:47 | + 25:08 | |
9. | Mrázek Václav | DKP1202 | Oddíl OB Kotlářka | 81:11 | + 38:32 | |
Moravec Jonáš | LPU1306 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Sýkora Jan | SRK1204 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Fukátko Václav | LPU1302 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 24:02 | ||
2. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:06 | + 2:04 | |
3. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:52 | + 2:50 | |
4. | Vošvrda Václav | SJC1203 | Sportcentrum Jičín | 27:33 | + 3:31 | |
5. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 35:28 | + 11:26 | |
6. | Urbanec Patrik | STH1101 | SK Studenec | 35:37 | + 11:35 | |
7. | Slavík František | SHK1110 | OK Slavia Hradec Králové | 36:47 | + 12:45 | |
8. | Udržal Jakub | LPU1100 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:54 | + 14:52 | |
9. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 40:42 | + 16:40 | |
10. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:27 | + 18:25 | |
11. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:17 | + 20:15 | |
12. | Bohdanecký František | SHK1104 | OK Slavia Hradec Králové | 44:21 | + 20:19 | |
13. | Nonner Prokop | JIL1101 | OK Jilemnice | 47:39 | + 23:37 | |
14. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | OK 99 Hradec Králové | 52:10 | + 28:08 | |
15. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | OK Jilemnice | 57:48 | + 33:46 | |
16. | Kopecký Mikuláš | SJC1204 | Sportcentrum Jičín | 65:12 | + 41:10 | |
17. | Řehák Jan | SJC1103 | Sportcentrum Jičín | 83:45 | + 59:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 27:44 | ||
2. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 28:04 | + 0:20 | |
3. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 30:32 | + 2:48 | |
4. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:39 | + 2:55 | |
5. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:30 | + 4:46 | |
6. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 32:36 | + 4:52 | |
7. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 32:40 | + 4:56 | |
8. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 33:46 | + 6:02 | |
9. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 37:15 | + 9:31 | |
10. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 38:16 | + 10:32 | |
11. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:48 | + 13:04 | |
12. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 42:07 | + 14:23 | |
13. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:40 | + 15:56 | |
14. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:01 | + 18:17 | |
15. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:07 | + 18:23 | |
16. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:08 | + 18:24 | |
17. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 49:39 | + 21:55 | |
18. | Valenta Jakub | JIL0902 | OK Jilemnice | 57:01 | + 29:17 | |
19. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:26 | + 37:42 | |
20. | Sedláček Benedikt | KOR0902 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:59 | + 40:15 | |
21. | Nonner Hynek | JIL0903 | OK Jilemnice | 87:44 | + 60:00 | |
22. | Ducháček Vojtěch | JIL1001 | OK Jilemnice | 100:15 | + 72:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Matyáš | SHK1102 | OK Slavia Hradec Králové | 46:41 | ||
2. | Šíma Antonín | SRK1001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:44 | + 2:03 | |
3. | Kuklík Tobiáš | JIL0904 | OK Jilemnice | 58:17 | + 11:36 | |
4. | Juliš Josef | ZAM1010 | OB TJ Sokol Žamberk | 96:14 | + 49:33 | |
Peška Ondřej | LPU1006 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 42:31 | ||
2. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 43:26 | + 0:55 | |
3. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 44:26 | + 1:55 | |
4. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 46:05 | + 3:34 | |
5. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 47:19 | + 4:48 | |
6. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:11 | + 5:40 | |
7. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 53:25 | + 10:54 | |
8. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 57:00 | + 14:29 | |
9. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 58:26 | + 15:55 | |
10. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 60:14 | + 17:43 | |
11. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 60:17 | + 17:46 | |
12. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:11 | + 19:40 | |
13. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 63:36 | + 21:05 | |
14. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:42 | + 22:11 | |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 66:02 | + 23:31 | |
16. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 75:13 | + 32:42 | |
17. | Ježek Martin | LPU0701 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:34 | + 33:03 | |
18. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | OK Slavia Hradec Králové | 76:36 | + 34:05 | |
19. | Hlavatý Jan | LPU0713 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:39 | + 37:08 | |
20. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 80:38 | + 38:07 | |
21. | Borovec Šimon | CHC0701 | K.O.B. Choceň | 81:29 | + 38:58 | |
22. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 82:42 | + 40:11 | |
23. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:57 | + 46:26 | |
24. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 91:48 | + 49:17 | |
Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Selgr Lukáš | PHK0709 | OK 99 Hradec Králové | 62:48 | ||
2. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 0:12 | |
3. | Moskva Vojtěch | ZAM0802 | OB TJ Sokol Žamberk | 72:13 | + 9:25 | |
4. | Vít Petr | KOR0805 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 100:52 | + 38:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 48:47 | ||
2. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:26 | + 4:39 | |
3. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 55:18 | + 6:31 | |
4. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 57:45 | + 8:58 | |
5. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 59:29 | + 10:42 | |
6. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 62:22 | + 13:35 | |
7. | Meier Jakub | BRU0501 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 63:16 | + 14:29 | |
8. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:20 | + 14:33 | |
9. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:21 | + 14:34 | |
10. | Baše Ondřej | KOR0503 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 65:07 | + 16:20 | |
11. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:21 | + 16:34 | |
12. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:35 | + 17:48 | |
13. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:11 | + 18:24 | |
13. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 67:11 | + 18:24 | |
15. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:53 | + 19:06 | |
16. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:22 | + 19:35 | |
17. | Dolejší Matouš | SJC0606 | Sportcentrum Jičín | 70:15 | + 21:28 | |
18. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:10 | + 24:23 | |
19. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 78:41 | + 29:54 | |
20. | Sedláček David | SRK0508 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:35 | + 30:48 | |
21. | Novák Marek | SHK0505 | OK Slavia Hradec Králové | 81:40 | + 32:53 | |
22. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 87:40 | + 38:53 | |
23. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 90:34 | + 41:47 | |
24. | Zounar Adam | SRK0507 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:34 | + 42:47 | |
25. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 107:49 | + 59:02 | |
Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Suchý Štěpán | PHK0607 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 57:37 | ||
2. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 59:32 | + 1:55 | |
3. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 61:59 | + 4:22 | |
4. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 67:48 | + 10:11 | |
5. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:59 | + 10:22 | |
6. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:18 | + 12:41 | |
7. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:06 | + 17:29 | |
8. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 81:38 | + 24:01 | |
9. | Karban Mikuláš | HOR0301 | TJ Jiskra Hořice | 86:47 | + 29:10 | |
10. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 97:22 | + 39:45 | |
11. | Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:18 | + 42:41 | |
12. | Dvořáček Filip | LPU0420 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:55 | + 47:18 | |
13. | Kerhát David | LTU0403 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 116:22 | + 58:45 | |
14. | Čičovský Daniel | SRK0406 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 125:03 | + 67:26 | |
15. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 127:01 | + 69:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 62:37 | 7760 | ||
2. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 71:14 | + 8:37 | 6906 | |
3. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 77:31 | + 14:54 | 6283 | |
4. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 77:59 | + 15:22 | 6237 | |
5. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 79:08 | + 16:31 | 6123 | |
6. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:06 | + 20:29 | 5730 | |
7. | Dvořáček Radek | 0060001 | Doudleby nad Orlicí | 85:24 | + 22:47 | ||
8. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 96:40 | + 34:03 | 4385 | |
9. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:25 | + 34:48 | 4311 | |
10. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:16 | + 39:39 | 3830 | |
11. | Pilgr Luděk | CET7601 | TJ Loko Česká Třebová | 103:36 | + 40:59 | 3698 | |
12. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 110:31 | + 47:54 | 3012 | |
13. | Důrek Milan | SHK9100 | OK Slavia Hradec Králové | 118:13 | + 55:36 | 2249 | |
Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný Šimon | VAM9301 | OB Vamberk | 76:43 | |||
2. | Vandělík Michal | ALB8501 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 78:16 | + 1:33 | ||
3. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:07 | + 6:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 62:13 | ||
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:05 | + 5:52 | |
3. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:12 | + 5:59 | |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 70:51 | + 8:38 | |
5. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:19 | + 9:06 | |
6. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:45 | + 11:32 | |
7. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:21 | + 17:08 | |
8. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:39 | + 20:26 | |
9. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:53 | + 25:40 | |
10. | Korbel Michal | PHK7703 | OK 99 Hradec Králové | 89:42 | + 27:29 | |
11. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 93:17 | + 31:04 | |
12. | Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | 94:54 | + 32:41 | |
13. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:33 | + 36:20 | |
14. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 101:25 | + 39:12 | |
15. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 108:13 | + 46:00 | |
16. | Baše Petr | KOR7701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 109:08 | + 46:55 | |
Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 70:19 | ||
2. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 75:17 | + 4:58 | |
3. | Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:20 | + 6:01 | |
4. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | OK 99 Hradec Králové | 77:09 | + 6:50 | |
5. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:29 | + 9:10 | |
6. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:22 | + 12:03 | |
7. | Žemlička Jan | LPU8303 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:11 | + 14:52 | |
8. | Šafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 85:42 | + 15:23 | |
9. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 87:18 | + 16:59 | |
10. | Holý Michal | 0070001 | SK Kosořín | 89:46 | + 19:27 | |
11. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 94:35 | + 24:16 | |
12. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 101:47 | + 31:28 | |
13. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 105:05 | + 34:46 | |
14. | Matějka Luboš | SNA7602 | TJ START Náchod | 110:13 | + 39:54 | |
15. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 121:54 | + 51:35 | |
16. | Komárek Josef | CHC8001 | K.O.B. Choceň | 129:22 | + 59:03 | |
17. | Mojžíš Robert | PHK7902 | OK 99 Hradec Králové | 135:57 | + 65:38 | |
18. | Dvořáček Pavel | LPU7608 | OK Lokomotiva Pardubice | 146:07 | + 75:48 | |
Šíma Jiří | SRK8304 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:24 | ||
2. | Koblic Jan | VAM7601 | OB Vamberk | 62:39 | + 0:15 | |
3. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 62:53 | + 0:29 | |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:12 | + 0:48 | |
5. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:04 | + 2:40 | |
6. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:31 | + 6:07 | |
7. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 69:16 | + 6:52 | |
8. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 69:31 | + 7:07 | |
9. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 70:51 | + 8:27 | |
10. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:41 | + 10:17 | |
11. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:06 | + 10:42 | |
12. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 76:53 | + 14:29 | |
13. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 77:36 | + 15:12 | |
14. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 77:39 | + 15:15 | |
15. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | SOS Mamuti z Lipovky | 78:51 | + 16:27 | |
16. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 85:20 | + 22:56 | |
17. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:10 | + 25:46 | |
18. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 88:32 | + 26:08 | |
19. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | OB Kunvald | 95:46 | + 33:22 | |
20. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:26 | + 36:02 | |
21. | Školník Jan | BRU7301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 111:09 | + 48:45 | |
22. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 121:37 | + 59:13 | |
Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Tomandl Jan | 0030001 | NOK HoRa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 59:43 | ||
2. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:20 | + 3:37 | |
3. | Hanuš Karel | STH6701 | SK Studenec | 67:43 | + 8:00 | |
4. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:05 | + 11:22 | |
5. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 73:30 | + 13:47 | |
6. | Mikyska Alan | VAM7149 | OB Vamberk | 74:30 | + 14:47 | |
7. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:27 | + 21:44 | |
8. | Meier Jiří | BRU7400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 81:38 | + 21:55 | |
9. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 82:42 | + 22:59 | |
10. | Rusz Roman | KUN7201 | OB Kunvald | 88:50 | + 29:07 | |
11. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 89:24 | + 29:41 | |
12. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 92:28 | + 32:45 | |
13. | Loukota Josef | HOR7100 | TJ Jiskra Hořice | 92:37 | + 32:54 | |
14. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 94:31 | + 34:48 | |
15. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 95:17 | + 35:34 | |
16. | Jirout Milan | CHC7604 | K.O.B. Choceň | 105:57 | + 46:14 | |
17. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 110:54 | + 51:11 | |
18. | Hájek Tibor | VRL7202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 130:14 | + 70:31 | |
Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 53:15 | ||
2. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 60:39 | + 7:24 | |
3. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 63:54 | + 10:39 | |
4. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 68:18 | + 15:03 | |
5. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:06 | + 16:51 | |
6. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:13 | + 17:58 | |
7. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 76:00 | + 22:45 | |
8. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 81:44 | + 28:29 | |
9. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:46 | + 28:31 | |
10. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 82:28 | + 29:13 | |
11. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 82:58 | + 29:43 | |
12. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 84:30 | + 31:15 | |
13. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 93:08 | + 39:53 | |
14. | Číža Petr | SHK5902 | OK Slavia Hradec Králové | 114:47 | + 61:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 49:33 | ||
2. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 52:26 | + 2:53 | |
3. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:48 | + 10:15 | |
4. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:51 | + 10:18 | |
5. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 60:12 | + 10:39 | |
6. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 60:31 | + 10:58 | |
7. | Lux Zdeněk | KUN6201 | OB Kunvald | 62:13 | + 12:40 | |
8. | Novotný Pavel | SHK6104 | OK Slavia Hradec Králové | 62:18 | + 12:45 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 62:52 | + 13:19 | |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 66:54 | + 17:21 | |
11. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 67:25 | + 17:52 | |
12. | Širůček Jaromír | SHK6200 | OK Slavia Hradec Králové | 69:51 | + 20:18 | |
13. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 72:22 | + 22:49 | |
14. | Hynek Petr | SNA6302 | TJ START Náchod | 76:11 | + 26:38 | |
15. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 76:13 | + 26:40 | |
16. | Rykala Karel | VAM6401 | OB Vamberk | 77:07 | + 27:34 | |
17. | Divecký Josef | SHK6102 | OK Slavia Hradec Králové | 80:55 | + 31:22 | |
18. | Pleskač Jiří | LTU6400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 94:58 | + 45:25 | |
19. | Čičovský Jiří | SRK6502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 132:32 | + 82:59 | |
Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:51 | ||
2. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 49:34 | + 1:43 | |
3. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 53:28 | + 5:37 | |
4. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:40 | + 5:49 | |
5. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:56 | + 10:05 | |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:56 | + 12:05 | |
7. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 61:37 | + 13:46 | |
8. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | OB Kunvald | 67:38 | + 19:47 | |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:54 | + 23:03 | |
10. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:45 | + 25:54 | |
11. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:53 | + 29:02 | |
12. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 80:49 | + 32:58 | |
13. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:09 | + 35:18 | |
Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 44:16 | ||
2. | Filip Aleš | SHK5501 | OK Slavia Hradec Králové | 48:45 | + 4:29 | |
3. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 50:06 | + 5:50 | |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:06 | + 7:50 | |
5. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 61:30 | + 17:14 | |
5. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 61:30 | + 17:14 | |
7. | Sedloň Josef | SNA5600 | TJ START Náchod | 70:14 | + 25:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 52:34 | ||
2. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 65:00 | + 12:26 | |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 69:30 | + 16:56 | |
4. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:20 | + 24:46 | |
5. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 78:22 | + 25:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepner Martin | PHK1501 | OK 99 Hradec Králové | 28:06 | ||
2. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 30:10 | + 2:04 | |
3. | Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | 30:55 | + 2:49 | |
4. | Vítek Michal | PHK1402 | OK 99 Hradec Králové | 33:25 | + 5:19 | |
5. | Nováčková Simona | NER | NER | 33:31 | + 5:25 | |
6. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:00 | + 5:54 | |
7. | Zvěřina Radim | LPU1501 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:02 | + 5:56 | |
8. | Melicharová Nina | PHK1451 | OK 99 Hradec Králové | 36:32 | + 8:26 | |
9. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:15 | + 9:09 | |
10. | Martincová Daniela Sofie | VAM1351 | OB Vamberk | 42:08 | + 14:02 | |
11. | Vojtová Klára | PHK1351 | OK 99 Hradec Králové | 42:40 | + 14:34 | |
12. | Mrázková Barbora | DKP1451 | Oddíl OB Kotlářka | 43:14 | + 15:08 | |
13. | Langrová Tereza | KOR1250 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:58 | + 15:52 | |
14. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:42 | + 17:36 | |
15. | Saturová Eliška | VRL1254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:47 | + 22:41 | |
16. | Schwengerová Karla | SRK1351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:00 | + 22:54 | |
17. | Kodad Ondřej | HJL1201 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 51:47 | + 23:41 | |
18. | Wohanka Jakub | VRL1301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:45 | + 26:39 | |
19. | Školník Antonín | BRU1700 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 58:07 | + 30:01 | |
20. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | OK 99 Hradec Králové | 58:54 | + 30:48 | |
21. | Culek Tibor | PHK1303 | OK 99 Hradec Králové | 62:03 | + 33:57 | |
22. | Lučan Jakub | LPU1401 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:30 | + 36:24 | |
23. | Čížek Antonín | SHK1105 | OK Slavia Hradec Králové | 69:54 | + 41:48 | |
24. | Hovorková Žofie | LPU1752 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:48 | + 42:42 | |
25. | Max Toman | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 74:32 | + 46:26 | |
26. | Řoutil Jakub | 0090001 | Nereg | 76:43 | + 48:37 | |
27. | Sedláková Anna | LIP1550 | SOS Mamuti z Lipovky | 77:52 | + 49:46 | |
28. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:55 | + 52:49 | |
29. | Štěpánek Milan | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 87:47 | + 59:41 | |
30. | Zemánek Ondřej | SRK1111 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:24 | + 60:18 | |
31. | Jedlička Michal | SHK1600 | OK Slavia Hradec Králové | 95:33 | + 67:27 | |
32. | Maclová Adina | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 141:57 | + 113:51 | |
Bartošová Anežka | KUN1850 | OB Kunvald | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:29 | ||
2. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 42:53 | + 1:24 | |
3. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 43:38 | + 2:09 | |
4. | Škorpil Jaromír | NER | NER | 48:32 | + 7:03 | |
5. | Macháček Milan | CHC7701 | K.O.B. Choceň | 53:57 | + 12:28 | |
6. | Sedloňová Aneta | SNA9450 | TJ START Náchod | 55:44 | + 14:15 | |
7. | Rusz Vratislav | KUN9801 | OB Kunvald | 58:58 | + 17:29 | |
8. | Zemánek Adam | SRK0502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:39 | + 19:10 | |
9. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 60:47 | + 19:18 | |
10. | Vojtěchová Eva | HOR8851 | TJ Jiskra Hořice | 61:08 | + 19:39 | |
11. | Řoutil Matěj | 0090002 | Nereg | 62:32 | + 21:03 | |
12. | Slavík Jan | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 63:15 | + 21:46 | |
13. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:01 | + 25:32 | |
14. | Horák Pavel | 0020001 | PH | 68:59 | + 27:30 | |
15. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:52 | + 30:23 | |
16. | Votroubek Jan | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:37 | + 32:08 | |
17. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | OOB TJ Zlaté Hory | 74:10 | + 32:41 | |
18. | Nováčková Vendulka | NER | NER | 75:07 | + 33:38 | |
19. | Beneda Jan | 0040001 | NN | 84:37 | + 43:08 | |
20. | Šimková Markéta | CHC7856 | K.O.B. Choceň | 94:25 | + 52:56 | |
21. | Simona Voňková | 0010002 | Neregistrovaný (dříve Ok99) | 97:25 | + 55:56 | |
22. | Vítová Eva | KOR6950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 135:57 | + 94:28 | |
23. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 140:57 | + 99:28 | |
24. | Ruszová Ema | KUN7151 | OB Kunvald | 159:47 | + 118:18 | |
Knitl Pavel | NER | NER | DISK | |||
Rückerová Věra | HOR7450 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Růžiková Kateřina | PHK | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžička Karel | 0010001 | Neregistrovaný (dříve Ok99) | 68:35 | ||
2. | Falta Radim | KUO7802 | KOB Ústí nad Orlicí | 84:40 | + 16:05 | |
3. | Řoutil Ladislav | 0090003 | Nereg | 95:06 | + 26:31 | |
4. | Jahoda Jiří | 0050001 | (j)Elita | 98:39 | + 30:04 | |
5. | Potočková Hana | KUO9051 | KOB Ústí nad Orlicí | 104:42 | + 36:07 | |
6. | Jireš František | 0100002 | Zelenkovi | 146:37 | + 78:02 |