Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 14:04 | |
2. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | C | Team Jizerky | 18:11 | + 4:07 |
3. | Oravcová Amálie | JJN1153 | C | Team Jizerky | 21:31 | + 7:27 |
4. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:47 | + 8:43 |
5. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | C | Team Jizerky | 24:19 | + 10:15 |
6. | Kvasničková Julie | KDZ1452 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 25:12 | + 11:08 |
7. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:37 | + 14:33 |
Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | ||
Spieszová Rebeka | KDZ1350 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 14:41 | |
2. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:32 | + 2:51 |
3. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 21:54 | + 7:13 |
4. | Zítová Kateřina | LDC1150 | C | KOB Děčín | 25:22 | + 10:41 |
5. | Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:27 | + 10:46 |
6. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:09 | + 13:28 |
7. | Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 32:01 | + 17:20 |
8. | Pešíková Ela | VLI1253 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:00 | + 33:19 |
Jiráková Adéla | JJN1052 | C | Team Jizerky | 17:17 | + 2:36 | |
Stehlíková Josefína | TJN0864 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:42 | + 3:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 15:23 | |
2. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:55 | + 5:32 |
3. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 20:59 | + 5:36 |
4. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 21:26 | + 6:03 |
5. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:46 | + 6:23 |
6. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 23:42 | + 8:19 |
7. | Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:58 | + 8:35 |
8. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 25:13 | + 9:50 |
9. | Barsová Magdaléna | VLI0955 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:37 | + 10:14 |
10. | Míková Sofie | JJN0950 | C | Team Jizerky | 27:07 | + 11:44 |
11. | Kubešová Tereza | VLI0954 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:06 | + 12:43 |
12. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:30 | + 14:07 |
13. | Růtová Amálka | JJN0951 | C | Team Jizerky | 30:20 | + 14:57 |
14. | Straková Kateřina | CHA1052 | C | OK Chrastava | 30:32 | + 15:09 |
15. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:09 | + 16:46 |
16. | Zemanová Kristýna | VLI1055 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:36 | + 26:13 |
17. | Engelthalerová Šárka | KDZ0950 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 50:35 | + 35:12 |
18. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:00 | + 38:37 |
19. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 65:38 | + 50:15 |
20. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 86:31 | + 71:08 |
Janatová Violka | TJN0956 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Gibbons Emily | TUV0955 | C | SOK TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | B | SK Praga | 18:30 | |
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 20:47 | + 2:17 |
3. | Gregorová Alice | DKP0758 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:59 | + 2:29 |
4. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 21:03 | + 2:33 |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | B | USK Praha | 21:11 | + 2:41 |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 21:12 | + 2:42 |
7. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:15 | + 2:45 |
8. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 21:35 | + 3:05 |
9. | Šestáková Johana | VLI0853 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:40 | + 3:10 |
10. | Hladíková Julie | DKP0857 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:58 | + 3:28 |
11. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | B | OOB TJ Turnov | 22:01 | + 3:31 |
12. | Havlová Tereza | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 22:11 | + 3:41 |
13. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 22:16 | + 3:46 |
14. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:20 | + 3:50 |
15. | Bodurková Denisa | KRL0752 | B | Kometa Kralovice | 22:28 | + 3:58 |
16. | Fibírová Lucie | FSP0777 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:34 | + 4:04 |
17. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 22:56 | + 4:26 |
18. | Mayerová Daniela | KSH0852 | B | OB Kašperské Hory | 22:57 | + 4:27 |
19. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 24:01 | + 5:31 |
20. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:02 | + 5:32 |
21. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 24:16 | + 5:46 |
22. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 24:38 | + 6:08 |
23. | Novotná Karolína | TUR0853 | B | OOB TJ Turnov | 24:58 | + 6:28 |
24. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:59 | + 6:29 |
25. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 25:00 | + 6:30 |
26. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:03 | + 6:33 |
27. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 25:15 | + 6:45 |
28. | Bulířová Žofie | TAP0850 | B | KOB Tretra Praha | 25:16 | + 6:46 |
29. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 25:17 | + 6:47 |
30. | Lošťáková Ela | PGP0957 | B | SK Praga | 26:56 | + 8:26 |
31. | Michálková Ema | BOR0857 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:01 | + 8:31 |
32. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | B | OB Říčany | 28:41 | + 10:11 |
33. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:02 | + 10:32 |
34. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:19 | + 11:49 |
35. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 30:33 | + 12:03 |
36. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | B | Kometa Kralovice | 30:34 | + 12:04 |
37. | Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:07 | + 12:37 |
38. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 32:02 | + 13:32 |
39. | Lampová Amálie | DKP0752 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:07 | + 15:37 |
40. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:31 | + 16:01 |
41. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 40:51 | + 22:21 |
Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 25:27 | |
2. | Nováková Barborka | TUR0860 | C | OOB TJ Turnov | 27:25 | + 1:58 |
3. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 29:31 | + 4:04 |
4. | Vokušová Veronika | JJN0752 | C | Team Jizerky | 29:43 | + 4:16 |
5. | Cicvárková Klára | JJN0751 | C | Team Jizerky | 31:43 | + 6:16 |
6. | Feřtová Anežka | VLI0856 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:21 | + 9:54 |
7. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 37:23 | + 11:56 |
8. | Fuchsová Eliška | LTP0851 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:23 | + 12:56 |
9. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 38:29 | + 13:02 |
10. | Zlatušková Sofie | TUR0852 | C | OOB TJ Turnov | 59:01 | + 33:34 |
Pechová Alena | VLI0854 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Vaňourková Sára | BOR0759 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 22:25 | |
2. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 27:00 | + 4:35 |
3. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 27:02 | + 4:37 |
4. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:38 | + 5:13 |
5. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:18 | + 5:53 |
6. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 28:40 | + 6:15 |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 28:57 | + 6:32 |
8. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:32 | + 7:07 |
9. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 30:03 | + 7:38 |
10. | Gelnerová Anna | KRL0653 | A | Kometa Kralovice | 30:22 | + 7:57 |
11. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | B | KOB Tretra Praha | 31:33 | + 9:08 |
12. | Fišarová Adéla | KRL0651 | B | Kometa Kralovice | 32:39 | + 10:14 |
13. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 35:00 | + 12:35 |
14. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 38:43 | + 16:18 |
15. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 39:39 | + 17:14 |
16. | Dušková Viktorie | TJN0655 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:49 | + 18:24 |
17. | Šáchová Magdalena | DOR0659 | B | OK Dobříš | 43:01 | + 20:36 |
18. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:53 | + 21:28 |
19. | Kohoutková Klára | BSO0650 | B | KOB Baník Sokolov | 46:00 | + 23:35 |
20. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 48:08 | + 25:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štemberová Bára | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:51 | |
2. | Savruková Adéla | TJN0656 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:07 | + 3:16 |
3. | Balcarová Marie | LLI0652 | C | LOK-o Liberec | 31:58 | + 4:07 |
4. | Šírová Anna | VLI0659 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:06 | + 6:15 |
5. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | A | Slavia Liberec orienteering | 34:15 | + 6:24 |
6. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 35:15 | + 7:24 |
7. | Pecková Tereza | VLI0551 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:10 | + 8:19 |
8. | Kosková Adéla | VLI0656 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:04 | + 14:13 |
Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Linda | TAP0455 | B | KOB Tretra Praha | 27:33 | |
2. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | B | USK Praha | 29:59 | + 2:26 |
3. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 30:42 | + 3:09 |
4. | Fišarová Eliška | KRL0351 | A | Kometa Kralovice | 32:05 | + 4:32 |
5. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 33:55 | + 6:22 |
6. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 34:18 | + 6:45 |
7. | Nejedlá Klára | ONO0450 | B | SKOB Ostrov | 36:05 | + 8:32 |
8. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 37:34 | + 10:01 |
9. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | B | USK Praha | 37:40 | + 10:07 |
10. | Brožková Kateřina | JJN0450 | B | Team Jizerky | 41:50 | + 14:17 |
11. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:00 | + 15:27 |
12. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 45:01 | + 17:28 |
13. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 46:49 | + 19:16 |
Kodejšová Markéta | VSP0458 | B | USK Praha | DISK | ||
Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 27:18 | |
2. | Šestáková Marie | VLI0452 | A | Slavia Liberec orienteering | 30:42 | + 3:24 |
3. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 32:14 | + 4:56 |
4. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:58 | + 9:40 |
5. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 62:55 | + 35:37 |
Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 40:01 | ||
2. | Nováková Eliška | PDY0150 | B | Běhej Poděbrady | 41:45 | + 1:44 | |
3. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 47:37 | + 7:36 | |
4. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:48 | + 7:47 | |
Beranová Eva | VSP0254 | B | USK Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tymešová Anna | BOR0253 | A | OK Jiskra Nový Bor | 39:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | R | OOB TJ Turnov | 33:58 | 8102 | |
2. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 35:55 | + 1:57 | 7679 |
3. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | R | OOB TJ Turnov | 37:07 | + 3:09 | 7419 |
4. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 37:45 | + 3:47 | 7281 |
5. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | R | OOB TJ Turnov | 38:45 | + 4:47 | 7064 |
6. | Staňová Karolína | BOR9853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:08 | + 7:10 | 6548 |
7. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 41:16 | + 7:18 | 6519 |
8. | Havlová Adéla | BOR9161 | R | OK Jiskra Nový Bor | 41:40 | + 7:42 | 6432 |
9. | Knížková Šárka | CHA9850 | C | OK Chrastava | 44:07 | + 10:09 | 5901 |
10. | Thořová Markéta | TUR9952 | R | OOB TJ Turnov | 45:30 | + 11:32 | 5601 |
11. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 45:32 | + 11:34 | 5594 |
12. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:10 | + 15:12 | 4806 |
13. | Matějková Barbora | TUR0156 | R | OOB TJ Turnov | 49:52 | + 15:54 | 4654 |
14. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | R | OK Doksy | 50:35 | + 16:37 | 4499 |
15. | Roškotová Lucie | TUR9753 | C | OOB TJ Turnov | 58:25 | + 24:27 | 2801 |
16. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 59:35 | + 25:37 | 2548 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paříková Iva | TUR0061 | C | OOB TJ Turnov | 48:31 | 1943 | |
2. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:14 | + 1:43 | 1889 |
3. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 65:43 | + 17:12 | 1397 |
4. | Kotyšanová Lucie | RUM8750 | C | ZOOB Rumburk | 78:11 | + 29:40 | 1000 |
5. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:02 | + 40:31 | 655 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 28:27 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 29:11 | + 0:44 |
3. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:50 | + 3:23 |
4. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 35:32 | + 7:05 |
5. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:16 | + 7:49 |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 36:22 | + 7:55 |
7. | Ryantová Jana | DKP8660 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:58 | + 10:31 |
8. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 39:16 | + 10:49 |
9. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 42:41 | + 14:14 |
10. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 42:46 | + 14:19 |
11. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 43:18 | + 14:51 |
12. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:26 | + 19:59 |
13. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 49:01 | + 20:34 |
14. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:05 | + 20:38 |
15. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:42 | + 24:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:40 | |
2. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:31 | + 5:51 |
3. | Kopecká Magdaléna | TJN8251 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:17 | + 12:37 |
3. | Heinlová Iva | RUM8551 | C | ZOOB Rumburk | 40:17 | + 12:37 |
5. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | C | OOB TJ Turnov | 42:42 | + 15:02 |
6. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 42:55 | + 15:15 |
7. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | LOK-o Liberec | 54:15 | + 26:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 30:57 | |
2. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 35:19 | + 4:22 |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 35:46 | + 4:49 |
4. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:57 | + 6:00 |
5. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 37:22 | + 6:25 |
6. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 39:41 | + 8:44 |
7. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:25 | + 11:28 |
8. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 45:39 | + 14:42 |
9. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 46:07 | + 15:10 |
10. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 47:40 | + 16:43 |
11. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:48 | + 16:51 |
12. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 48:09 | + 17:12 |
13. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 49:28 | + 18:31 |
14. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:43 | + 19:46 |
15. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:39 | + 23:42 |
16. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 58:11 | + 27:14 |
17. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:24 | + 40:27 |
18. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:16 | + 44:19 |
Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS | ||
Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | DNS | ||
Lohová Monika | DKL8052 | C | KOB Kladno | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 34:39 | |
2. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:22 | + 1:43 |
3. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 36:49 | + 2:10 |
4. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 44:49 | + 10:10 |
5. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 45:28 | + 10:49 |
6. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:32 | + 11:53 |
7. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:55 | + 14:16 |
8. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 52:35 | + 17:56 |
9. | Vokušová Dana | JJN7750 | C | Team Jizerky | 54:22 | + 19:43 |
10. | Nováková Zuzana | TUV7950 | C | SOK TJ Turnov | 59:38 | + 24:59 |
11. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 72:14 | + 37:35 |
12. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 77:27 | + 42:48 |
13. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 90:40 | + 56:01 |
Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 31:36 | |
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 32:49 | + 1:13 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:11 | + 1:35 |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 33:35 | + 1:59 |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 34:00 | + 2:24 |
6. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:43 | + 7:07 |
7. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:03 | + 7:27 |
8. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:14 | + 7:38 |
9. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 40:59 | + 9:23 |
10. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:29 | + 10:53 |
11. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:01 | + 11:25 |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 43:55 | + 12:19 |
13. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:00 | + 13:24 |
14. | Alblová Lucie | LME7555 | C | SK Los Mělník | 46:52 | + 15:16 |
15. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:33 | + 15:57 |
16. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 54:23 | + 22:47 |
17. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 59:05 | + 27:29 |
18. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:36 | + 28:00 |
Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 36:44 | |
2. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:04 | + 1:20 |
3. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | C | OOB TJ Turnov | 40:46 | + 4:02 |
4. | Růtová Martina | JJN7652 | C | Team Jizerky | 53:05 | + 16:21 |
5. | Řehořová Lenka | JJN7250 | C | Team Jizerky | 56:12 | + 19:28 |
6. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | LOK-o Liberec | 65:26 | + 28:42 |
7. | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:44 | + 31:00 |
8. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:09 | + 31:25 |
9. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:49 | + 32:05 |
10. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 70:58 | + 34:14 |
11. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 74:54 | + 38:10 |
12. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | LOK-o Liberec | 80:02 | + 43:18 |
13. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | C | SOK TJ Turnov | 95:20 | + 58:36 |
Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Menclová Jana | JEN7556 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:07 | |
2. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:49 | + 2:42 |
3. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 34:43 | + 4:36 |
4. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 35:10 | + 5:03 |
5. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 36:24 | + 6:17 |
6. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 37:41 | + 7:34 |
7. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 39:12 | + 9:05 |
8. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 40:02 | + 9:55 |
9. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 41:51 | + 11:44 |
10. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 44:14 | + 14:07 |
11. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 45:48 | + 15:41 |
12. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 48:20 | + 18:13 |
Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 30:19 | |
2. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 35:41 | + 5:22 |
3. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 37:57 | + 7:38 |
4. | Balcarová Alena | LLI7150 | C | LOK-o Liberec | 39:32 | + 9:13 |
5. | Benešová Marika | KDZ7150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 41:55 | + 11:36 |
6. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:32 | + 12:13 |
7. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 43:59 | + 13:40 |
8. | Pokorná Hana | JJN6951 | C | Team Jizerky | 49:27 | + 19:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 36:17 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 36:35 | + 0:18 |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 41:04 | + 4:47 |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:18 | + 5:01 |
5. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:44 | + 18:27 |
6. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 68:01 | + 31:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šírová Jana | VLI6552 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:07 | |
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 46:46 | + 13:39 |
3. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 51:30 | + 18:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 28:29 | |
2. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:24 | + 18:55 |
3. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:01 | + 20:32 |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:10 | + 27:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 45:27 | |
2. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:08 | + 4:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 38:52 | |
2. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 59:46 | + 20:54 |
3. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 95:53 | + 57:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 40:31 | |
2. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 43:09 | + 2:38 |
3. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:01 | + 3:30 |
4. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 45:26 | + 4:55 |
5. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:36 | + 6:05 |
6. | Kadečková Jana | JEN5651 | C | OB Jenišovice | 55:21 | + 14:50 |
7. | Malá Jitka | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 57:08 | + 16:37 |
8. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 80:43 | + 40:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 28:48 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 31:47 | + 2:59 |
3. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:45 | + 8:57 |
4. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:52 | + 10:04 |
5. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 41:53 | + 13:05 |
6. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:25 | + 26:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vokálová Pavla | CHA4951 | C | OK Chrastava | 48:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 89:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:10 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 49:53 | + 10:43 |
Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:13 | |
2. | Pesničák Daniel | TJN1109 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:47 | + 1:34 |
3. | Bahník Václav | JJN1102 | C | Team Jizerky | 19:53 | + 2:40 |
4. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 23:11 | + 5:58 |
5. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 32:38 | + 15:25 |
Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | ||
Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:20 | |
2. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:28 | + 1:08 |
3. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:05 | + 3:45 |
4. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:02 | + 4:42 |
5. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:50 | + 6:30 |
6. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:39 | + 7:19 |
7. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:44 | + 9:24 |
8. | Kvasnička Jakub | KDZ1100 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 27:57 | + 14:37 |
9. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 37:05 | + 23:45 |
10. | Moučka Ondřej | JJN1005 | Team Jizerky | 58:13 | + 44:53 | |
Zakouřil František | TUR1204 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutek Matěj | TUR0908 | B | OOB TJ Turnov | 16:12 | |
2. | Lamač František | TUR0901 | C | OOB TJ Turnov | 17:55 | + 1:43 |
3. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:28 | + 2:16 |
4. | Žemlík Eduard | TUR0909 | B | OOB TJ Turnov | 18:56 | + 2:44 |
5. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:57 | + 4:45 |
6. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:39 | + 9:27 |
7. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:17 | + 11:05 |
8. | Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | 34:02 | + 17:50 |
9. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | C | OK Doksy | 35:50 | + 19:38 |
10. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:20 | + 21:08 |
11. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:01 | + 23:49 |
12. | Tkáč Jakub | JJN1001 | C | Team Jizerky | 51:28 | + 35:16 |
Wiedeman Nicolas | TUR0907 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 16:22 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 16:47 | + 0:25 |
3. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 18:16 | + 1:54 |
4. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:26 | + 2:04 |
5. | Donda Jakub | ONO0700 | A | SKOB Ostrov | 18:42 | + 2:20 |
6. | Skripnik Matouš | FSP0800 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:07 | + 2:45 |
7. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:13 | + 2:51 |
8. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 19:24 | + 3:02 |
9. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 19:36 | + 3:14 |
10. | Štembera Vítek | TJN0801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:41 | + 3:19 |
11. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:10 | + 3:48 |
12. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 20:44 | + 4:22 |
13. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 21:02 | + 4:40 |
14. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:11 | + 4:49 |
15. | Pávek Štěpán | NEK0700 | B | Nejdek Orienteering | 21:18 | + 4:56 |
16. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:20 | + 4:58 |
17. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:38 | + 5:16 |
18. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:01 | + 5:39 |
19. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 22:09 | + 5:47 |
20. | Kučera Jakub | VSP0900 | B | USK Praha | 22:41 | + 6:19 |
21. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:46 | + 6:24 |
22. | Hyxa Jan | VLI0702 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:08 | + 6:46 |
23. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 23:19 | + 6:57 |
24. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 23:26 | + 7:04 |
25. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 23:51 | + 7:29 |
26. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:46 | + 8:24 |
27. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:27 | + 9:05 |
27. | Engel Adam | DKP0910 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:27 | + 9:05 |
29. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:30 | + 9:08 |
29. | Anděl Robin | VPM0901 | B | KOS Slavia Plzeň | 25:30 | + 9:08 |
31. | Víteček Šimon | DKP0801 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:44 | + 9:22 |
32. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 25:51 | + 9:29 |
33. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:57 | + 9:35 |
34. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | B | OOB TJ Turnov | 27:05 | + 10:43 |
35. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 27:50 | + 11:28 |
36. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:05 | + 11:43 |
37. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 30:08 | + 13:46 |
38. | Vilém Štěpán | VLI0902 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:21 | + 13:59 |
39. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 31:11 | + 14:49 |
39. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 31:11 | + 14:49 |
41. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 32:56 | + 16:34 |
42. | Černý Vojtěch | DKP0712 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:41 | + 17:19 |
43. | Peckl Kryštof | DOR0806 | B | OK Dobříš | 36:17 | + 19:55 |
44. | Tříska Lukáš | LPM0800 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 43:25 | + 27:03 |
Jandera Kryštof | PGP0700 | B | SK Praga | DISK | ||
Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zajger David | TUR0703 | C | OOB TJ Turnov | 26:21 | |
2. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:06 | + 2:45 |
3. | Oravec Viktor | JJN0802 | C | Team Jizerky | 29:28 | + 3:07 |
4. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:52 | + 4:31 |
5. | Řehoř Hynek | JJN0700 | C | Team Jizerky | 31:16 | + 4:55 |
6. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:30 | + 5:09 |
7. | Přinda Jan | VLI0803 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:41 | + 8:20 |
8. | Horáček Dominik | JEN0804 | C | OB Jenišovice | 39:14 | + 12:53 |
9. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:30 | + 14:09 |
10. | Kadečka David | JEN0801 | C | OB Jenišovice | 40:54 | + 14:33 |
11. | Horáček Jakub | JEN0800 | C | OB Jenišovice | 43:11 | + 16:50 |
12. | Král Matyáš | JJN0803 | C | Team Jizerky | 44:14 | + 17:53 |
13. | Mizera Jan | TUR0707 | C | OOB TJ Turnov | 44:16 | + 17:55 |
14. | Karásek Vojtěch | TUR0811 | C | OOB TJ Turnov | 63:00 | + 36:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | 26:53 | |
2. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:10 | + 0:17 |
3. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 28:43 | + 1:50 |
4. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:55 | + 3:02 |
5. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 32:18 | + 5:25 |
6. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 32:25 | + 5:32 |
7. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:27 | + 7:34 |
8. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | B | KOB Tretra Praha | 35:28 | + 8:35 |
9. | Černý Matouš | TAP0501 | B | KOB Tretra Praha | 36:44 | + 9:51 |
10. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 37:01 | + 10:08 |
11. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:15 | + 12:22 |
12. | Městka Václav | VSP0600 | A | USK Praha | 39:34 | + 12:41 |
13. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 39:48 | + 12:55 |
14. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:54 | + 13:01 |
15. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 40:26 | + 13:33 |
16. | Horák Martin | VSP0601 | B | USK Praha | 41:15 | + 14:22 |
17. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 42:44 | + 15:51 |
18. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:46 | + 16:53 |
19. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 44:50 | + 17:57 |
20. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | B | SK Praga | 45:17 | + 18:24 |
21. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 48:45 | + 21:52 |
22. | Kubát Matyáš | RIC0601 | B | OB Říčany | 64:45 | + 37:52 |
23. | Meier David | VSP0606 | B | USK Praha | 67:00 | + 40:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 26:45 | |
2. | Sychra Marek | CHA0604 | C | OK Chrastava | 43:57 | + 17:12 |
3. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:50 | + 25:05 |
4. | Matouš Marek | JEN0602 | C | OB Jenišovice | 55:04 | + 28:19 |
5. | Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | 62:34 | + 35:49 |
Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | DNS | ||
Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 30:26 | |
2. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 30:29 | + 0:03 |
3. | Mellan Jonáš | TUR0308 | B | OOB TJ Turnov | 33:27 | + 3:01 |
4. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 33:39 | + 3:13 |
5. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 33:48 | + 3:22 |
6. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 33:50 | + 3:24 |
7. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:36 | + 5:10 |
8. | Marek Matěj | TJN0409 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:28 | + 8:02 |
9. | Řehoř Vojta | JJN0303 | B | Team Jizerky | 38:36 | + 8:10 |
10. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:37 | + 9:11 |
11. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 39:41 | + 9:15 |
12. | Weissar Samuel | LPM0300 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 41:48 | + 11:22 |
13. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 43:27 | + 13:01 |
14. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 51:03 | + 20:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | JJN0401 | A | Team Jizerky | 27:34 | |
2. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 30:39 | + 3:05 |
3. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 41:05 | + 13:31 |
4. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:44 | + 26:10 |
Staňa Ondřej | BOR0301 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | 1082 | |
2. | Kováč František | MLA0201 | B | MLOK Mariánské Lázně | 50:28 | + 8:31 | 914 |
3. | Růta Matyáš | JJN0102 | B | Team Jizerky | 52:39 | + 10:42 | 871 |
4. | Forst Antonín | PGP0106 | B | SK Praga | 55:10 | + 13:13 | 821 |
5. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:19 | + 24:22 | 601 |
6. | Buk Ondřej | ROU0102 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 76:51 | + 34:54 | 393 |
Siegl Matyáš | PGP0104 | B | SK Praga | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 40:15 | ||
2. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | A | OOB TJ Turnov | 47:36 | + 7:21 | |
3. | Mencl Jan | TUR0201 | A | OOB TJ Turnov | 50:07 | + 9:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 34:38 | 8368 | |
2. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 35:06 | + 0:28 | 8259 |
3. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 35:49 | + 1:11 | 8091 |
4. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 37:17 | + 2:39 | 7748 |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:59 | + 3:21 | 7584 |
6. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 38:35 | + 3:57 | 7443 |
7. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 39:00 | + 4:22 | 7346 |
8. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:23 | + 4:45 | 7256 |
9. | Švihovský Jaromír | JJN8000 | C | Team Jizerky | 40:40 | + 6:02 | 6955 |
10. | Bílý Jakub | DOK0104 | R | OK Doksy | 40:52 | + 6:14 | 6909 |
11. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 41:48 | + 7:10 | 6690 |
12. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 42:34 | + 7:56 | 6510 |
13. | Přinda Lukáš | VLI7701 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:54 | + 8:16 | 6432 |
14. | Michek David | TJN9802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:58 | + 9:20 | 6183 |
15. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:37 | + 10:59 | 5796 |
16. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:25 | + 12:47 | 5375 |
17. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 47:35 | + 12:57 | 5336 |
18. | Bradáč David | LLI0203 | B | LOK-o Liberec | 48:52 | + 14:14 | 5035 |
19. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 49:19 | + 14:41 | 4930 |
20. | Kočíb Jiří | TJN9602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:52 | + 15:14 | 4801 |
21. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | LOK-o Liberec | 53:09 | + 18:31 | 4032 |
22. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:57 | + 20:19 | 3610 |
23. | Rýdl Jiří | JJN7000 | C | Team Jizerky | 59:56 | + 25:18 | 2443 |
24. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:37 | + 28:59 | 1581 |
25. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 65:08 | + 30:30 | 1226 |
26. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 65:10 | + 30:32 | 1218 |
27. | Keltner Marek | JLI7600 | C | OB Jizerky | 80:59 | + 46:21 | 0 |
Štryncl Pavel | JLI7700 | C | OB Jizerky | DISK | 0 | ||
Baier Martin | TUR7603 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:45 | |
2. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 37:28 | + 0:43 |
3. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:37 | + 2:52 |
4. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:47 | + 5:02 |
5. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:00 | + 6:15 |
6. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 44:56 | + 8:11 |
7. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:47 | + 9:02 |
8. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 47:16 | + 10:31 |
9. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:41 | + 10:56 |
10. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:51 | + 21:06 |
Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | DNS | ||
Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 55:48 | |
2. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 57:14 | + 1:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 36:19 | |
2. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:49 | + 2:30 |
3. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 39:38 | + 3:19 |
4. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:13 | + 3:54 |
5. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:06 | + 5:47 |
6. | Anděl Robert | VPM8001 | C | KOS Slavia Plzeň | 42:25 | + 6:06 |
7. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 42:29 | + 6:10 |
8. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:16 | + 10:57 |
9. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 47:34 | + 11:15 |
10. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:18 | + 11:59 |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 52:41 | + 16:22 |
12. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:00 | + 16:41 |
13. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 61:10 | + 24:51 |
14. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 62:32 | + 26:13 |
Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 42:36 | |
2. | Pesničák Jan | SMR7902 | C | SNS Smržovka | 46:48 | + 4:12 |
3. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 47:26 | + 4:50 |
4. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 51:30 | + 8:54 |
5. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 56:30 | + 13:54 |
6. | Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | 73:31 | + 30:55 |
Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | DISK | ||
Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 28:29 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 29:36 | + 1:07 |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 29:50 | + 1:21 |
4. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 33:04 | + 4:35 |
5. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 33:06 | + 4:37 |
6. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:42 | + 5:13 |
7. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 33:56 | + 5:27 |
8. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 35:17 | + 6:48 |
9. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:27 | + 8:58 |
10. | Albl Miloslav | LME7600 | C | SK Los Mělník | 38:16 | + 9:47 |
11. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 40:18 | + 11:49 |
12. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:46 | + 14:17 |
13. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:59 | + 15:30 |
14. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 44:22 | + 15:53 |
15. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:41 | + 16:12 |
16. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 46:32 | + 18:03 |
Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 33:04 | |
2. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 38:09 | + 5:05 |
3. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 39:11 | + 6:07 |
4. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:38 | + 12:34 |
5. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:56 | + 16:52 |
6. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 57:02 | + 23:58 |
7. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | C | OOB TJ Turnov | 58:00 | + 24:56 |
8. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:04 | + 25:00 |
9. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 59:24 | + 26:20 |
10. | Houžvička Jindřich | TUR6912 | C | OOB TJ Turnov | 60:47 | + 27:43 |
11. | Hrdý Pavel | VLI7404 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:18 | + 32:14 |
12. | Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | 79:05 | + 46:01 |
Kunášek Martin | VLI7405 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 28:54 | |
2. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 29:00 | + 0:06 |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 30:06 | + 1:12 |
4. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 30:17 | + 1:23 |
5. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:19 | + 1:25 |
6. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 30:45 | + 1:51 |
7. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 31:08 | + 2:14 |
8. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 33:20 | + 4:26 |
9. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:15 | + 6:21 |
10. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 35:36 | + 6:42 |
11. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 35:46 | + 6:52 |
12. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:56 | + 8:02 |
13. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 36:57 | + 8:03 |
14. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 37:56 | + 9:02 |
15. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 39:54 | + 11:00 |
16. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:38 | + 13:44 |
17. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:00 | + 15:06 |
18. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:21 | + 15:27 |
19. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 45:32 | + 16:38 |
20. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:51 | + 16:57 |
21. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:59 | + 23:05 |
Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:10 | |
2. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 38:21 | + 0:11 |
3. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:02 | + 0:52 |
4. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:36 | + 1:26 |
5. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:11 | + 3:01 |
6. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 41:38 | + 3:28 |
7. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 45:59 | + 7:49 |
8. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 53:00 | + 14:50 |
9. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:11 | + 24:01 |
10. | Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 63:22 | + 25:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 25:48 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:57 | + 1:09 |
3. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:30 | + 7:42 |
4. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 35:48 | + 10:00 |
5. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:30 | + 12:42 |
6. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 40:15 | + 14:27 |
7. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 45:58 | + 20:10 |
8. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 48:47 | + 22:59 |
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 48:56 | + 23:08 |
10. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 50:40 | + 24:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 30:42 | |
2. | Petr Josef | VLI6300 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:28 | + 1:46 |
3. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 37:35 | + 6:53 |
4. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | LOK-o Liberec | 47:51 | + 17:09 |
5. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:38 | + 19:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 34:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 34:11 | |
2. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 34:27 | + 0:16 |
3. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 40:24 | + 6:13 |
4. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:00 | + 8:49 |
5. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | C | Team Jizerky | 52:54 | + 18:43 |
6. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:39 | + 20:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 29:03 | |
2. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 30:57 | + 1:54 |
3. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 35:33 | + 6:30 |
4. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 36:04 | + 7:01 |
5. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:36 | + 15:33 |
6. | Neumann Zbyněk | LME5300 | C | SK Los Mělník | 51:51 | + 22:48 |
7. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 55:49 | + 26:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:05 | |
2. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:13 | + 10:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 29:21 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 31:40 | + 2:19 |
3. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 31:45 | + 2:24 |
4. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 32:06 | + 2:45 |
5. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:41 | + 3:20 |
6. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:03 | + 10:42 |
7. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:13 | + 10:52 |
8. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:14 | + 12:53 |
Peterka Josef | LLI4702 | C | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:26 | |
2. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 34:36 | + 10:10 |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 38:02 | + 13:36 |
4. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 38:49 | + 14:23 |
5. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 45:02 | + 20:36 |
6. | Lukavec Míla | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:18 | + 20:52 |
7. | Kadečka Jiří | JEN5002 | C | OB Jenišovice | 65:29 | + 41:03 |
8. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 72:19 | + 47:53 |
Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Vokál Jiří | CHA5001 | C | OK Chrastava | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 34:50 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:41 | + 1:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 42:59 | |
2. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 55:48 | + 12:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:49 | |
Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:29 | |
2. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:57 | + 3:28 |
3. | Picek Jan | TJN4000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:35 | + 12:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kruliš Janek | VLI1003 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:37 | |
2. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:18 | + 2:41 |
3. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:32 | + 3:55 |
4. | Kalousková Aneta | JEN1350 | C | OB Jenišovice | 18:10 | + 4:33 |
5. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:40 | + 6:03 |
6. | Kameník Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:40 | + 7:03 |
7. | Seemann Eliška | KDZ1451 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 21:11 | + 7:34 |
8. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:13 | + 8:36 |
9. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:53 | + 9:16 |
10. | Kvasnička Ladislav | KDZ7400 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 23:19 | + 9:42 |
11. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 24:06 | + 10:29 |
12. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 24:46 | + 11:09 |
13. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:56 | + 12:19 |
14. | Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | 28:36 | + 14:59 |
15. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 29:17 | + 15:40 |
16. | Brožková Marie | JJN1357 | C | Team Jizerky | 30:05 | + 16:28 |
17. | Janatová Ester | TJN1450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:51 | + 18:14 |
18. | Janatová Dana | TJN8450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:48 | + 19:11 |
19. | Kvítková Marie | JJN1451 | C | Team Jizerky | 33:20 | + 19:43 |
20. | Kvítková Tereza | JJN1250 | C | Team Jizerky | 33:49 | + 20:12 |
21. | Kocman Vojtěch | JJN1401 | C | Team Jizerky | 34:54 | + 21:17 |
22. | Pachnerová Ela | CHA1850 | C | OK Chrastava | 47:21 | + 33:44 |
Jůzová Beáta | KDZ1550 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Kurková Martina | SMR8850 | C | SNS Smržovka | DNS |