Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (5. závod) - Jizerky - E3

Datum:
17.07.2022
Místo konání:
Jizerské hory, Ski areál Josefův Důl, GPS: 50.7739828N, 15.2359122E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-X     NEBOJSA     OPEN-M-2     OPEN-M     OPEN-S-2     OPEN-L     OPEN-S     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 22:43
2. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 37:32 + 14:49
3. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 48:45 + 26:02

D10L 1.88 km, 115 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 28:58
2. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 29:21 + 0:23
3. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 33:05 + 4:07
4. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 35:03 + 6:05
5. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 43:03 + 14:05
Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha DISK
Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno DISK

D12 2.40 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 23:50
2. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 24:14 + 0:24
3. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 24:38 + 0:48
4. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 27:06 + 3:16
5. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 27:16 + 3:26
6. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 28:02 + 4:12
7. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 29:12 + 5:22
8. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 30:07 + 6:17
9. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 30:22 + 6:32
10. Vaněčková Anna DKP1063 Oddíl OB Kotlářka 34:39 + 10:49
11. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 38:39 + 14:49
12. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 39:46 + 15:56
13. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 42:51 + 19:01
14. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 47:15 + 23:25
15. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 23:26
16. Fodorová Natálie SAD1150 Sportovní akademie Dobříš 48:25 + 24:35

D14A 3.10 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 29:29
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 30:57 + 1:28
3. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 33:48 + 4:19
4. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 33:58 + 4:29
5. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:47 + 5:18
6. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 35:35 + 6:06
7. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 36:32 + 7:03
8. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 38:32 + 9:03
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:41 + 11:12
10. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 46:57 + 17:28
11. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 53:07 + 23:38
12. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 60:39 + 31:10
13. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 117:34 + 88:05

D14B 2.64 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 32:20
2. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 37:24 + 5:04
3. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 43:43 + 11:23

D16A 4.52 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 49:40
2. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 51:28 + 1:48
3. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 54:35 + 4:55
4. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 56:42 + 7:02
5. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 57:12 + 7:32
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 58:39 + 8:59
7. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 60:34 + 10:54
8. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:31 + 14:51
9. Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor 67:19 + 17:39
10. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 67:23 + 17:43
11. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:28 + 17:48
12. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 72:15 + 22:35
13. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 75:33 + 25:53
14. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 81:23 + 31:43
15. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 83:04 + 33:24
16. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 92:41 + 43:01

D16B 3.60 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 50:46
2. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 52:49 + 2:03
3. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 59:42 + 8:56
4. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 60:17 + 9:31
5. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 66:11 + 15:25
Voláková Viktorie 0260003 DISK

D18A 6.13 km, 285 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 65:56
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 75:55 + 9:59
3. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 88:21 + 22:25
4. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 93:36 + 27:40
5. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 95:17 + 29:21
6. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 97:19 + 31:23
7. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 105:44 + 39:48
8. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 119:46 + 53:50
9. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 129:51 + 63:55

D21E 8.10 km, 360 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9035

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 86:05 9185
2. Edman Erica ZBM9750 SK Brno Žabovřesky 88:15 + 2:10 8962
3. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 88:17 + 2:12 8958
4. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 91:07 + 5:02 8666
5. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 91:13 + 5:08 8656
6. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 91:16 + 5:11 8650
7. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 92:20 + 6:15 8540
8. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 94:17 + 8:12 8339
9. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 97:22 + 11:17 8021
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 107:49 + 21:44 6942
11. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 114:01 + 27:56 6302
12. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 122:12 + 36:07 5458
13. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 124:45 + 38:40 5195
14. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 162:55 + 76:50 1255
Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice DISK 0
Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0

D21A 6.80 km, 315 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7682

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 73:38 8447
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 84:34 + 10:56 7420
3. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 87:08 + 13:30 7179
4. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 90:23 + 16:45 6874
5. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:18 + 17:40 6788
6. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 91:44 + 18:06 6747
7. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 92:29 + 18:51 6677
8. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 97:38 + 24:00 6193
9. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 97:47 + 24:09 6179
10. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 99:32 + 25:54 6014
11. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 99:47 + 26:09 5991
12. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 103:00 + 29:22 5689
13. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:40 + 31:02 5532
14. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 105:37 + 31:59 5443
15. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 106:31 + 32:53 5358
16. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:35 + 32:57 5352
17. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 107:06 + 33:28 5303
18. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 107:41 + 34:03 5249
19. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 108:01 + 34:23 5217
20. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 108:21 + 34:43 5186
21. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 108:47 + 35:09 5145
22. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 110:40 + 37:02 4968
23. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 114:36 + 40:58 4599
24. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 116:26 + 42:48 4427
25. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 125:34 + 51:56 3569
26. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 130:05 + 56:27 3144
27. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 130:48 + 57:10 3077
28. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 133:27 + 59:49 2828
29. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 133:58 + 60:20 2780
30. Jansová Martina 0390001 139:04 + 65:26
Macháčková Kateřina 0210001 DISK
Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice DISK 0
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D21B 4.97 km, 230 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3274

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:09 3356
2. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 60:41 + 1:32 3273
3. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 62:12 + 3:03 3192
4. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 67:47 + 8:38 2890
5. Klusáčková Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:18 + 12:09 2701
6. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 71:51 + 12:42 2671
7. Handlová Andrea ASU9250 Magnus Orienteering 73:57 + 14:48 2558
8. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 74:19 + 15:10
9. Marinchenko Mariana 74:32 + 15:23
10. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 77:20 + 18:11 2375
11. Zayats Inna ZTC9353 Západočeské sportovní centrum OB 80:20 + 21:11 2213
12. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 83:48 + 24:39 2026
13. Polášková Kristýna TZL8850 SKOB Zlín 84:51 + 25:42 1970
14. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 88:02 + 28:53 1798
15. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 88:32 + 29:23 1771
16. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 88:43 + 29:34 1761
17. Macharová Michaela BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 88:57 + 29:48 1748
18. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 89:54 + 30:45 1697
19. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 92:47 + 33:38 1542
20. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 121:19 + 62:10 2
21. Vaňková Martina 0140001 126:21 + 67:12
22. Linhartová Iva NNN1078 Neregistrovaní 145:13 + 86:04
23. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 145:32 + 86:23 0
Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky DISK 0
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK 0
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0

D35A 5.50 km, 270 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stene Dana TBM7957 KOS TJ Tesla Brno 64:06
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 66:29 + 2:23
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 71:13 + 7:07
4. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 71:14 + 7:08
5. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 73:26 + 9:20
6. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 73:52 + 9:46
7. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 74:39 + 10:33
8. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 76:23 + 12:17
9. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 77:12 + 13:06
10. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 78:08 + 14:02
11. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 79:22 + 15:16
12. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 79:44 + 15:38
13. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 80:40 + 16:34
14. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 82:53 + 18:47
15. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:28 + 28:22
16. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 97:49 + 33:43
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 99:58 + 35:52
18. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 100:48 + 36:42
19. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 103:16 + 39:10
20. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 105:37 + 41:31
21. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 115:29 + 51:23
22. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 120:41 + 56:35
23. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 122:57 + 58:51
24. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 138:11 + 74:05
25. Mesiarkinová Kamila NNN1047 Neregistrovaní 142:52 + 78:46
26. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 145:55 + 81:49
Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady DISK

D35B 4.39 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 50:00
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 51:00 + 1:00
3. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 62:19 + 12:19
4. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 64:42 + 14:42
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 67:55 + 17:55
6. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 68:51 + 18:51
7. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 70:02 + 20:02
8. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 70:41 + 20:41
9. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 71:50 + 21:50
10. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Brno Žabovřesky 72:13 + 22:13
11. Fejková Marcela 0200001 74:58 + 24:58
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 78:00 + 28:00
13. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 82:00 + 32:00
14. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 85:22 + 35:22
15. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:50 + 35:50
16. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:04 + 36:04
17. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 99:39 + 49:39
18. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 105:47 + 55:47
19. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 105:54 + 55:54
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 108:19 + 58:19
21. Jindrová Klára PDY8051 Běhej Poděbrady 111:13 + 61:13
22. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 138:01 + 88:01
Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec DISK

D45A 4.88 km, 245 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 54:38
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 56:06 + 1:28
3. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 57:54 + 3:16
4. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 60:04 + 5:26
5. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 63:35 + 8:57
6. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 64:12 + 9:34
7. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 65:22 + 10:44
8. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 68:23 + 13:45
9. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 69:24 + 14:46
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 70:05 + 15:27
11. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 70:25 + 15:47
12. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 71:33 + 16:55
13. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 71:53 + 17:15
14. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 72:42 + 18:04
15. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:44 + 18:06
16. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 73:01 + 18:23
17. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 74:39 + 20:01
18. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 75:10 + 20:32
19. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 75:55 + 21:17
20. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 76:09 + 21:31
21. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 76:23 + 21:45
22. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 77:43 + 23:05
23. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 78:05 + 23:27
24. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 78:28 + 23:50
25. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 79:06 + 24:28
26. Winnig Anke 1QD7650 SV IHW Alex 78 Berlin 79:45 + 25:07
27. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 80:32 + 25:54
28. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 80:35 + 25:57
29. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 80:37 + 25:59
30. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 81:12 + 26:34
31. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 82:57 + 28:19
32. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 83:09 + 28:31
33. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 83:37 + 28:59
34. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 83:41 + 29:03
35. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 88:07 + 33:29
36. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 91:26 + 36:48
37. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 92:04 + 37:26
38. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:24 + 39:46
39. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 94:59 + 40:21
40. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 100:47 + 46:09
41. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 104:08 + 49:30
42. Trykozko Urszula 0090001 137:12 + 82:34
Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK

D45B 3.87 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 44:59
2. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 54:26 + 9:27
3. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 54:31 + 9:32
4. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:54 + 9:55
5. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 54:59 + 10:00
6. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 56:43 + 11:44
7. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 57:49 + 12:50
8. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 58:54 + 13:55
9. Kubald Katrin              NNN6022  Neregistrovaní 59:40 + 14:41
10. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:57 + 17:58
11. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 63:28 + 18:29
12. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 65:54 + 20:55
13. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 66:16 + 21:17
14. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 66:47 + 21:48
15. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 69:01 + 24:02
16. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 69:44 + 24:45
17. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 70:15 + 25:16
18. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:28 + 25:29
19. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 70:59 + 26:00
20. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 71:38 + 26:39
21. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 72:02 + 27:03
22. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 72:17 + 27:18
23. Tomandlová Radka 0130002 72:33 + 27:34
24. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 73:21 + 28:22
25. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 73:35 + 28:36
26. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 78:29 + 33:30
27. Pinkavová Helena JPV7767 Oddíl OS SK Prostějov 80:32 + 35:33
28. Nadera Agata NNN1081 Neregistrovaní 81:31 + 36:32
29. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:37 + 37:38
30. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 87:47 + 42:48
31. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 93:33 + 48:34
32. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 93:40 + 48:41
33. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 94:39 + 49:40
34. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 104:11 + 59:12
35. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 119:06 + 74:07
Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy DISK

D55A 4.43 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:48
2. Veronika Lange 0070001 70:57 + 6:09
3. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 71:09 + 6:21
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 71:56 + 7:08
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 76:20 + 11:32
6. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 76:26 + 11:38
7. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 77:22 + 12:34
8. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 77:43 + 12:55
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:49 + 13:01
10. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 80:54 + 16:06
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 81:03 + 16:15
12. Martina Fritzsche 0070002 82:20 + 17:32
13. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 83:06 + 18:18
14. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 87:26 + 22:38
15. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 87:39 + 22:51
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 87:50 + 23:02
17. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 90:00 + 25:12
18. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 92:49 + 28:01
19. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 93:30 + 28:42
20. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 94:19 + 29:31
21. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 98:57 + 34:09
22. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 108:32 + 43:44
23. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 111:19 + 46:31
24. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 120:54 + 56:06
Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav DISK

D55B 3.71 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 64:55
2. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 71:58 + 7:03
3. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 72:44 + 7:49
4. Marečková Iva ADA6551 OOB Spartak Adamov 76:00 + 11:05
5. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:17 + 13:22
6. Zelenková Lenka PHK6152 OK 99 Hradec Králové 83:44 + 18:49
7. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 84:09 + 19:14
8. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:22 + 26:27

D65A 4.13 km, 195 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:07
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 83:00 + 10:53
3. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 83:33 + 11:26
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 84:30 + 12:23
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 89:11 + 17:04
6. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 100:43 + 28:36
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 127:55 + 55:48
8. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 132:57 + 60:50
Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice DISK

D65B 3.34 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 77:12
2. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 85:16 + 8:04
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 110:40 + 33:28
4. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 113:26 + 36:14
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 116:00 + 38:48

D75 3.02 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 108:12
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 135:13 + 27:01

H10L 1.88 km, 115 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zachar Daniel BOR1400 OK Jiskra Nový Bor 21:04
2. Fodor Patrik SAD1300 Sportovní akademie Dobříš 23:03 + 1:59
3. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 23:32 + 2:28
4. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 24:48 + 3:44
5. Tempír Jáchym UOL1300 SOB Olomouc 24:50 + 3:46
6. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 25:13 + 4:09
7. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 27:24 + 6:20
8. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 28:23 + 7:19
9. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 32:01 + 10:57
10. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 34:04 + 13:00
11. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 34:56 + 13:52

H10 2.22 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 18:14
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 19:09 + 0:55
3. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 21:15 + 3:01
4. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 21:35 + 3:21
5. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 28:52 + 10:38
6. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 32:15 + 14:01
7. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 32:54 + 14:40
8. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 36:26 + 18:12
9. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 38:10 + 19:56
10. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:10 + 25:56
11. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 50:00 + 31:46

H12 2.67 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 16:48
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 18:22 + 1:34
3. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 18:42 + 1:54
4. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 19:26 + 2:38
5. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 20:06 + 3:18
6. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 23:17 + 6:29
7. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 23:24 + 6:36
8. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 24:04 + 7:16
9. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 24:10 + 7:22
10. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 25:09 + 8:21
11. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 25:21 + 8:33
12. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 26:02 + 9:14
13. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 27:36 + 10:48
14. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 27:54 + 11:06
15. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 31:22 + 14:34
16. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 33:06 + 16:18
17. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 33:08 + 16:20
18. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 35:30 + 18:42
19. Bahník Václav JJN1102 Team Jizerky 36:02 + 19:14
20. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 37:31 + 20:43
21. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:42 + 23:54
22. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 42:02 + 25:14
23. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 45:36 + 28:48
24. Jindra Jáchym PDY1105 Běhej Poděbrady 47:56 + 31:08
25. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 51:22 + 34:34
26. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 52:20 + 35:32
27. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 54:08 + 37:20
28. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:28 + 43:40

H14A 4.35 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:58
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:25 + 3:27
3. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 45:30 + 5:32
4. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 46:33 + 6:35
5. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 49:13 + 9:15
6. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 53:57 + 13:59
7. Kubín Ota 61:49 + 21:51
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 62:34 + 22:36
9. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 65:43 + 25:45
10. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 73:50 + 33:52
Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka DISK

H14B 2.74 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 28:56
2. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:59 + 5:03
3. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 103:51 + 74:55
Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H16A 5.76 km, 260 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 52:19
2. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 54:58 + 2:39
3. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 60:31 + 8:12
4. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 61:51 + 9:32
5. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 62:24 + 10:05
6. Nielsen Erik Grønborg NNN6033 Neregistrovaní 63:10 + 10:51
7. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 63:24 + 11:05
8. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 68:01 + 15:42
9. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 74:09 + 21:50
10. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 79:20 + 27:01
11. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 81:09 + 28:50
12. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 81:18 + 28:59
13. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 86:24 + 34:05
14. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 102:50 + 50:31
15. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 104:39 + 52:20

H16B 4.06 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:15
2. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 75:40 + 3:25
3. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 125:03 + 52:48

H18A 7.04 km, 305 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 67:16
2. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 70:35 + 3:19
3. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 72:47 + 5:31
4. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 75:54 + 8:38
5. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 76:53 + 9:37
6. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 78:59 + 11:43
7. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 82:06 + 14:50
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 85:50 + 18:34
9. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 86:30 + 19:14
10. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:04 + 21:48
11. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 94:21 + 27:05
12. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 100:49 + 33:33
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:42 + 34:26
14. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:23 + 44:07
15. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 115:22 + 48:06
16. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 120:14 + 52:58
Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov DISK

H18B 5.72 km, 255 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 69:00
2. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 82:08 + 13:08

H21E 10.04 km, 450 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8994

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 78:18 9157
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 79:22 + 1:04 9037
3. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 81:35 + 3:17 8787
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 84:07 + 5:49 8501
5. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 84:52 + 6:34 8416
6. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 88:36 + 10:18 7995
7. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Brno Žabovřesky 88:55 + 10:37 7960
8. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 92:05 + 13:47 7603
9. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 92:55 + 14:37 7509
10. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 93:46 + 15:28 7413
11. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 97:24 + 19:06 7003
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 97:57 + 19:39 6941
13. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 98:15 + 19:57 6907
14. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 101:09 + 22:51 6580
15. Nielsen Hans Grønborg NNN6032 Neregistrovaní 101:21 + 23:03
16. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 101:29 + 23:11 6543
17. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 101:43 + 23:25 6516
18. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 102:18 + 24:00 6451
19. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 102:35 + 24:17 6419
20. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 104:07 + 25:49 6246
21. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 104:32 + 26:14 6199
22. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 105:22 + 27:04 6105
23. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 105:23 + 27:05 6103
24. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 105:28 + 27:10 6093
25. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 106:25 + 28:07 5986
26. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 107:38 + 29:20 5849
27. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 107:59 + 29:41 5810
28. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 113:12 + 34:54 5221
29. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 113:31 + 35:13 5186
30. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 116:01 + 37:43 4904
31. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 117:02 + 38:44 4789
32. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 120:56 + 42:38 4349
33. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 127:48 + 49:30 3575
34. Janas Petr PGP7106 SK Praga 127:49 + 49:31 3573
35. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 130:06 + 51:48 3315
36. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 131:31 + 53:13 3156
37. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 136:20 + 58:02 2613
38. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 136:47 + 58:29 2562
39. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 147:11 + 68:53 1389
40. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 147:37 + 69:19 1340
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 147:40 + 69:22 1334
42. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 163:38 + 85:20 0
Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov DISK 0
Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov DISK 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga DISK 0
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK 0
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering DISK 0
Janata Karel 0160001 DISK
Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice DISK 0
Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21A 9.22 km, 430 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6604

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 93:23 6912
2. Šimáček Ondřej 0390002 95:40 + 2:17
3. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 97:37 + 4:14 6627
4. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 102:51 + 9:28 6274
5. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 103:59 + 10:36 6197
6. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 104:06 + 10:43 6190
7. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 107:17 + 13:54 5975
8. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 107:23 + 14:00 5968
9. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 108:28 + 15:05 5895
10. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 109:17 + 15:54 5840
11. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 110:52 + 17:29 5733
12. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 110:56 + 17:33 5729
13. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 114:05 + 20:42 5516
14. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 116:55 + 23:32 5325
15. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 117:34 + 24:11 5282
16. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 118:09 + 24:46 5242
17. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 118:13 + 24:50 5238
18. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 120:04 + 26:41 5113
19. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 123:51 + 30:28 4858
20. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 125:46 + 32:23 4729
21. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 126:11 + 32:48 4701
22. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 127:33 + 34:10 4608
23. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 127:54 + 34:31 4585
24. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 134:10 + 40:47 4162
25. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 134:53 + 41:30 4114
26. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 135:31 + 42:08 4071
27. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 136:16 + 42:53 4021
28. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 137:12 + 43:49 3958
29. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 140:10 + 46:47 3758
30. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 141:56 + 48:33 3639
31. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 148:32 + 55:09 3194
32. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 149:32 + 56:09 3126
33. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 162:35 + 69:12 2246
34. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 172:07 + 78:44 1604
35. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 179:37 + 86:14 1098
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava DISK 0
Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec DISK 0
Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Znojemský Jiří 0370001 DISK
Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky DISK 0

H21B 6.44 km, 260 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5894

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 59:19 6299
2. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 62:46 + 3:27 5980
3. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 69:00 + 9:41 5403
4. Dudík Petr TUR8917 OOB TJ Turnov 70:51 + 11:32 5232
5. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:53 + 11:34 5229
6. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 72:56 + 13:37 5039
7. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 74:43 + 15:24 4874
8. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 76:49 + 17:30 4680
9. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 77:38 + 18:19 4604
10. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 80:13 + 20:54 4365
11. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 83:01 + 23:42 4106
12. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:13 + 27:54 3718
13. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 87:23 + 28:04 3702
14. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 89:47 + 30:28 3480
15. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 90:42 + 31:23 3395
16. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 91:15 + 31:56 3344
17. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:12 + 34:53 3071
18. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 96:25 + 37:06 2866
19. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 97:00 + 37:41 2812
20. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 97:50 + 38:31 2735
21. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 100:34 + 41:15 2482
22. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 112:54 + 53:35 1341
23. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 120:12 + 60:53 665
24. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 121:50 + 62:31 514
25. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 136:22 + 77:03 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK 0
Kovařovic Vojtěch ZBM9203 SK Brno Žabovřesky DISK 0

H35A 7.60 km, 330 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 82:11
2. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 87:27 + 5:16
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 95:32 + 13:21
4. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 95:42 + 13:31
5. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 98:56 + 16:45
6. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 101:35 + 19:24
7. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 102:02 + 19:51
8. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 102:34 + 20:23
9. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 103:39 + 21:28
10. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 104:51 + 22:40
11. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 108:52 + 26:41
12. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 113:03 + 30:52
13. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 114:13 + 32:02
14. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 116:26 + 34:15
15. Lehmann Karsten 0250001 118:32 + 36:21
16. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 121:40 + 39:29
17. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 122:27 + 40:16
18. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 126:06 + 43:55
19. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 128:53 + 46:42
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 132:02 + 49:51
21. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 143:39 + 61:28
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 144:58 + 62:47
23. Tempír Tomáš UOL7702 SOB Olomouc 149:12 + 67:01
24. Bek Michal NNN6041 Neregistrovaní 154:25 + 72:14
25. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 174:42 + 92:31
Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering DISK
Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka DISK

H35B 6.19 km, 230 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 63:05
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 63:07 + 0:02
3. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 75:01 + 11:56
4. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 78:25 + 15:20
5. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 78:51 + 15:46
6. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 79:46 + 16:41
7. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 80:19 + 17:14
8. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 81:17 + 18:12
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:00 + 19:55
10. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 85:30 + 22:25
11. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:11 + 23:06
12. Dvořák Petr DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 93:24 + 30:19
13. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Brno Žabovřesky 97:16 + 34:11
14. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 109:09 + 46:04
15. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 114:33 + 51:28
16. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 116:16 + 53:11
17. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 117:33 + 54:28
18. Raisr Ivo VLI7803 Slavia Liberec orienteering 127:25 + 64:20
19. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 134:45 + 71:40
20. Palaščak Ján 10001 137:23 + 74:18
Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice DISK

H45A 6.38 km, 310 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 54:45
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 65:44 + 10:59
3. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 68:04 + 13:19
4. Winnig Denis 1QD7400 SV IHW Alex 78 Berlin 69:09 + 14:24
5. Stene Per Øyvind TBM7408 KOS TJ Tesla Brno 69:34 + 14:49
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 69:52 + 15:07
7. Gutak Mykhaylo NNN1079 Neregistrovaní 71:18 + 16:33
8. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 71:25 + 16:40
9. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 72:09 + 17:24
10. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 72:57 + 18:12
11. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 74:00 + 19:15
12. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 74:31 + 19:46
13. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 74:44 + 19:59
14. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 75:25 + 20:40
15. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 75:48 + 21:03
16. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 76:43 + 21:58
17. Tornai Szabolcs 0060001 76:53 + 22:08
18. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 78:27 + 23:42
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 79:30 + 24:45
20. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 80:19 + 25:34
21. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 80:31 + 25:46
22. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 81:21 + 26:36
23. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 82:32 + 27:47
24. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 85:59 + 31:14
25. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 86:53 + 32:08
26. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 88:20 + 33:35
27. Nadera Dariusz NNN1082 Neregistrovaní 89:11 + 34:26
28. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 89:31 + 34:46
29. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 89:44 + 34:59
30. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 92:33 + 37:48
31. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 92:43 + 37:58
32. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 92:45 + 38:00
33. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 93:37 + 38:52
34. Komín David PGP7405 SK Praga 94:11 + 39:26
35. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 94:33 + 39:48
36. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:21 + 41:36
37. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 96:59 + 42:14
38. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 97:23 + 42:38
39. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 97:38 + 42:53
40. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 99:17 + 44:32
41. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 99:42 + 44:57
42. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 100:44 + 45:59
43. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 102:28 + 47:43
44. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:09 + 50:24
45. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 106:34 + 51:49
46. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 108:36 + 53:51
47. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 111:30 + 56:45
48. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 126:17 + 71:32
49. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 131:22 + 76:37
50. Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 145:29 + 90:44
51. Hinterholzinger Petr KUL6702 KOB Ústí nad Labem 151:15 + 96:30
Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín DISK
Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor DISK
Volák Pavel 0260002 DISK
Dvořák Radim KUL7501 KOB Ústí nad Labem DISK

H45B 4.89 km, 200 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 51:57
2. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 53:20 + 1:23
3. Dunka Štěpán 0010003 53:33 + 1:36
4. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 55:09 + 3:12
5. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 56:14 + 4:17
6. Tomandl Jan 0130001 60:10 + 8:13
7. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 61:12 + 9:15
8. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 62:44 + 10:47
9. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 62:46 + 10:49
10. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 64:02 + 12:05
11. Popjuk Viktor 0110001 64:15 + 12:18
12. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 64:17 + 12:20
13. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 65:42 + 13:45
14. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 68:36 + 16:39
15. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 69:11 + 17:14
16. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 71:40 + 19:43
17. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 71:49 + 19:52
18. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 72:04 + 20:07
19. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:36 + 21:39
20. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 74:10 + 22:13
21. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 75:12 + 23:15
22. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 76:50 + 24:53
23. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 77:45 + 25:48
24. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 77:58 + 26:01
25. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 79:51 + 27:54
26. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 81:09 + 29:12
27. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 84:43 + 32:46
28. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 85:56 + 33:59
29. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:32 + 35:35
30. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 93:13 + 41:16
31. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 101:17 + 49:20
32. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 102:39 + 50:42
33. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 111:14 + 59:17
34. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 118:25 + 66:28
35. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:32 + 72:35
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H55A 5.48 km, 255 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 67:41
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 70:27 + 2:46
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 71:05 + 3:24
4. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 73:45 + 6:04
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 76:13 + 8:32
6. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 80:13 + 12:32
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 81:07 + 13:26
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 83:48 + 16:07
9. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 85:17 + 17:36
10. Johannes Matthews 0050001 92:33 + 24:52
11. van hoey hendrik           NNN6023  Neregistrovaní 94:23 + 26:42
12. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 94:39 + 26:58
13. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 95:21 + 27:40
14. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 96:46 + 29:05
15. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 97:32 + 29:51
16. Demmig Sven                NNN6021  Neregistrovaní 97:39 + 29:58
17. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 97:52 + 30:11
18. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:58 + 33:17
19. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 103:35 + 35:54
20. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 105:31 + 37:50
21. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 116:38 + 48:57
22. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 123:52 + 56:11
23. Pasničenko Viktor PGP6004 SK Praga 124:49 + 57:08
24. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 126:06 + 58:25
24. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 126:06 + 58:25
26. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 129:30 + 61:49
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 131:49 + 64:08
28. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 139:59 + 72:18
29. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 140:15 + 72:34
30. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 143:31 + 75:50
Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd DISK

H55B 4.31 km, 185 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:48
2. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:04 + 1:16
3. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 65:45 + 2:57
4. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 67:16 + 4:28
5. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 67:39 + 4:51
6. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 69:24 + 6:36
7. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 69:45 + 6:57
8. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 73:37 + 10:49
9. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 106:28 + 43:40
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DISK

H65A 4.79 km, 250 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 73:30
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 74:52 + 1:22
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 77:17 + 3:47
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:41 + 4:11
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 79:17 + 5:47
6. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81:42 + 8:12
7. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 82:21 + 8:51
8. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 87:36 + 14:06
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 95:20 + 21:50
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:04 + 24:34
11. Hornik Zbigniew 99:22 + 25:52
12. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 107:58 + 34:28
13. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 112:26 + 38:56
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 113:08 + 39:38
15. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 116:59 + 43:29
16. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 121:39 + 48:09
17. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 127:14 + 53:44
18. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 127:38 + 54:08
19. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 167:04 + 93:34
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK

H65B 3.60 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:49
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 71:14 + 10:25
3. Peeters André NNN6036 Neregistrovaní 83:57 + 23:08
4. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 100:39 + 39:50

H75 3.34 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:57
2. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 99:26 + 18:29
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 102:14 + 21:17
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 112:41 + 31:44

HDR 1.88 km, 115 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 18:44
2. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 20:44 + 2:00
3. Tempír Vilém UOL1601 SOB Olomouc 23:33 + 4:49
4. Pavlíček František JEN1601 OB Jenišovice 25:06 + 6:22
5. Matějů Emil VLI1500 Slavia Liberec orienteering 26:04 + 7:20
6. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 26:05 + 7:21
7. Herman Johanka LPU OK Lokomotiva Pardubice 26:18 + 7:34
8. Pochop Matyáš TJN1305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:52 + 8:08
9. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 27:51 + 9:07
10. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 27:59 + 9:15
11. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 9:55
12. Štekrová Amálie NNN1084 Neregistrovaní 31:17 + 12:33
13. Lischka Vojtěch 0040003 34:50 + 16:06
14. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 37:40 + 18:56
15. Kolínová Anita DKP1850 Oddíl OB Kotlářka 37:48 + 19:04
16. Urbánek Jan 38:27 + 19:43
17. Žaloudková Barbora SJC1850 Sportcentrum Jičín 39:56 + 21:12
18. Bogar Jonáš NNN1033 Neregistrovaní 40:34 + 21:50
19. Šilhavý Matěj LPM1600 OK Lokomotiva Plzeň 41:02 + 22:18
20. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 41:06 + 22:22
21. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 44:15 + 25:31
22. Francke Johana 47:30 + 28:46
23. Havlínová Majda 52:56 + 34:12
24. Zdobinská Agáta 53:34 + 34:50
25. Karbanová Laura DKP1951 Oddíl OB Kotlářka 57:48 + 39:04
26. Duben Jakub LDC1800 KOB Děčín 58:29 + 39:45
27. Duben Antonín LDC1700 KOB Děčín 59:04 + 40:20
28. Třebický Vlk DKP1803 Oddíl OB Kotlářka 60:14 + 41:30
29. Vejstrková Rozálie CHA1951 OK Chrastava 64:27 + 45:43
30. Verkest Liliana NNN1067 Neregistrovaní 64:49 + 46:05
31. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 71:04 + 52:20
32. Kamelská Karin SCP1550 OK Sparta Praha 79:26 + 60:42
33. Starostová Rozárie 79:41 + 60:57
34. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 92:54 + 74:10
Baldrian František VSP1600 USK Praha DISK

NEBOJSA-X 3.17 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Helincks Sarah             NNN6024  Neregistrovaní 113:57

NEBOJSA 3.17 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:17
2. Červinková Barbora OKP9351 SK OK 24 Praha 35:30 + 6:13
3. Konětopská Kristina 0230001 36:05 + 6:48
4. Mikešková Veronika BFM7951 SKOB Frýdek - Místek 36:48 + 7:31
5. Ptáčková Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:39 + 9:22
6. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 38:47 + 9:30
7. Čalounová Jana NNN1031 Neregistrovaní 38:51 + 9:34
8. Vašata Josef 0360001 42:03 + 12:46
9. Drapáková Lucie NNN1077 Neregistrovaní 44:06 + 14:49
10. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:03 + 17:46
11. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:00 + 18:43
12. Lischková Olga 50:36 + 21:19
13. Drapáková Lenka 0340002 51:46 + 22:29
14. Pohlová Petra TAP7758 KOB Tretra Praha 78:00 + 48:43
15. Makaloušová Anna 0010004 124:57 + 95:40
Pastorek Ondřej DISK
Lischková Olga 0040002 DISK

OPEN-M-2 5.05 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wilfert Otakar KUL7500 KOB Ústí nad Labem 130:56

OPEN-M 5.05 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seleznev Sergei NNN6025 Neregistrovaní 58:41
2. Vest Nielsen Niels-Peter NNN6034 Neregistrovaní 58:54 + 0:13
3. Dvořák Petr 59:24 + 0:43
4. Vompe Alexander 75:23 + 16:42
5. Lischka Martin 0040001 76:12 + 17:31
6. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 82:22 + 23:41
7. Votava David 0300001 87:13 + 28:32
8. Vaňátko Ondřej ZTC9542 Západočeské sportovní centrum OB 87:16 + 28:35
9. Zelenka Martin 0010005 88:31 + 29:50
10. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 93:21 + 34:40
11. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 98:03 + 39:22
12. Podivínský Tomáš 0240002 100:38 + 41:57
13. Kuna Jan 0270001 101:44 + 43:03
14. Mornštejn Roman LPU6904 OK Lokomotiva Pardubice 120:26 + 61:45
15. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 124:05 + 65:24
16. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 144:31 + 85:50
17. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 145:40 + 86:59
18. Kralovanská Denisa 0320001 145:45 + 87:04
19. Průša Josef DLT7301 KrOB Rozmarýn Litoměřice 161:54 + 103:13
Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering DISK
Rasmussen Angélique GrønC NNN6035 Neregistrovaní DISK
Jireš František 0020001 DISK

OPEN-S-2 4.08 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Babkovi DISK

OPEN-L 8.99 km, 395 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:37
2. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 141:55 + 30:18
3. Jurkiewicz Patrik SCP7800 OK Sparta Praha 149:16 + 37:39
4. Cenefels Filip NNN1087 Neregistrovaní 237:40 + 126:03
MS Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 93:06 +

OPEN-S 4.08 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:15
2. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:05 + 0:50
3. Novokovich Maria NNN6026 Neregistrovaní 54:41 + 1:26
4. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 57:34 + 4:19
5. Kovaříková Bára 58:54 + 5:39
6. Makaloušová Hana 0010001 63:54 + 10:39
7. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 65:26 + 12:11
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 66:09 + 12:54
9. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 66:16 + 13:01
10. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:35 + 17:20
11. Votavová Světla 0300002 75:48 + 22:33
12. Bradáčová Marie 88:38 + 35:23
13. Erlebachová Aneta 0010002 91:38 + 38:23
14. Drapák Karel 0340001 100:12 + 46:57
15. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 102:11 + 48:56
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DISK
Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín DISK
Dušenka Miloš DISK
Koval Milan DISK

ZACATECNIK 2.22 km, 115 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Aiša 0120002 25:54
2. Jindrová Ema 33:22 + 7:28
3. Pěkný Jaroslav 41:24 + 15:30