Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Eva | PHK1851 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:55 | |
2. | Šístková Šárka | SCP1650 | C | OK Sparta Praha | 25:00 | + 8:05 |
3. | Tesařová Karin | SCP1550 | C | OK Sparta Praha | 30:07 | + 13:12 |
4. | Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | 32:39 | + 15:44 |
5. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 49:20 | + 32:25 |
6. | Horová Žofie | TAP1554 | C | KOB Tretra Praha | 54:18 | + 37:23 |
7. | Červená Kateřina | DKP1558 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:08 | + 44:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 21:48 | |
2. | Izdná Helena | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:16 | + 7:28 |
3. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:20 | + 11:32 |
4. | Litschmannová Barbora | PGP1451 | C | SK Praga | 36:20 | + 14:32 |
5. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | C | SK Praga | 39:01 | + 17:13 |
6. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:14 | + 19:26 |
7. | Řeháková Berta | RIC1351 | C | OB Říčany | 41:17 | + 19:29 |
8. | Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | 43:03 | + 21:15 |
9. | Evanová Alžběta Rút | DKP1457 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:04 | + 23:16 |
10. | Hudíková Michaela | DLP1451 | C | OOB TJ Dukla Praha | 47:50 | + 26:02 |
11. | Eybergerová Vilma | TJP1451 | C | TJ Sokol Troja | 50:31 | + 28:43 |
12. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:56 | + 29:08 |
13. | Narovcová Julie | DLP1355 | C | OOB TJ Dukla Praha | 51:50 | + 30:02 |
14. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 55:31 | + 33:43 |
15. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 65:51 | + 44:03 |
16. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 67:52 | + 46:04 |
17. | Tesařová Frida | SCP1351 | C | OK Sparta Praha | 71:34 | + 49:46 |
Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 19:30 | |
2. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 19:33 | + 0:03 |
3. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:22 | + 1:52 |
4. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 23:06 | + 3:36 |
5. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 24:01 | + 4:31 |
6. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 24:57 | + 5:27 |
7. | Tomešová Evelína | DKP1168 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:44 | + 6:14 |
8. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 26:27 | + 6:57 |
9. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:16 | + 9:46 |
10. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 29:50 | + 10:20 |
11. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 30:57 | + 11:27 |
12. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 32:09 | + 12:39 |
13. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:14 | + 12:44 |
14. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:27 | + 12:57 |
15. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 37:21 | + 17:51 |
16. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 37:27 | + 17:57 |
17. | Maroušková Julie | DKP1256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:42 | + 19:12 |
18. | Horská Anežka | ROZ1251 | C | OK Roztoky | 40:11 | + 20:41 |
19. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 41:40 | + 22:10 |
20. | Jelínková Alžběta | ROZ1250 | C | OK Roztoky | 45:32 | + 26:02 |
21. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 46:17 | + 26:47 |
22. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:31 | + 27:01 |
23. | Faltusová Julie | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:26 | + 29:56 |
24. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 49:32 | + 30:02 |
25. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:30 | + 31:00 |
26. | Kavková Valerie | RIC1250 | C | OB Říčany | 53:34 | + 34:04 |
27. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 55:24 | + 35:54 |
28. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 58:13 | + 38:43 |
29. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 65:16 | + 45:46 |
30. | Ledinská Lucie | DKP1253 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:49 | + 51:19 |
31. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:18 | + 56:48 |
Mejdřická Barbora Sarah | DKP1174 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Holíková Kristýna | TJP1152 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | DISK | ||
MS | Beranová Michaela | DKP1170 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:07 | + 42:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:08 | |
2. | Hrušková Tereza | PGP0953 | B | SK Praga | 28:27 | + 2:19 |
3. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 30:52 | + 4:44 |
4. | Řepková Anna | PGP1052 | B | SK Praga | 31:01 | + 4:53 |
5. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 31:52 | + 5:44 |
6. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 33:13 | + 7:05 |
7. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 33:30 | + 7:22 |
8. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 34:18 | + 8:10 |
9. | Šunková Sára | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 35:00 | + 8:52 |
10. | Vaněčková Anna | DKP1063 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:09 | + 10:01 |
11. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:05 | + 11:57 |
12. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:32 | + 15:24 |
13. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 42:24 | + 16:16 |
14. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 49:30 | + 23:22 |
15. | Kukačková Johana | FSP1056 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:00 | + 23:52 |
16. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 54:00 | + 27:52 |
17. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 54:28 | + 28:20 |
18. | Horová Vendula | LBE1050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:02 | + 40:54 |
Blahůtová Alžběta | MKP0951 | C | SK Meteor Kačerov | DISK | ||
Hercubová Dominika | MKP0950 | C | SK Meteor Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchý Prokop | TAP1502 | C | KOB Tretra Praha | 15:10 | |
2. | Beneš Lukáš | FSP1500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:54 | + 2:44 |
3. | Hora Damián | PGP1616 | C | SK Praga | 22:41 | + 7:31 |
4. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:56 | + 12:46 |
5. | Kameník Matěj | KPY1500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:46 | + 15:36 | |
6. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 37:56 | + 22:46 |
7. | Schindler Tadeáš | PGP1600 | C | SK Praga | 38:13 | + 23:03 |
Faltus Jan | DKP1507 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Bureš Josef | DKP1409 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 30:37 | |
2. | Žižkovský Daniel | DKP1304 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:52 | + 2:15 |
3. | Veselý Hubert | PGP1402 | C | SK Praga | 34:07 | + 3:30 |
4. | Grimmer Kryštof | RIC1301 | C | OB Říčany | 35:19 | + 4:42 |
5. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:34 | + 4:57 |
6. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:47 | + 5:10 |
7. | Suchý Vojtěch | TAP1310 | C | KOB Tretra Praha | 35:51 | + 5:14 |
8. | Horák Kryštof | VSP1400 | C | USK Praha | 36:36 | + 5:59 |
9. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 36:44 | + 6:07 |
10. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:47 | + 6:10 |
11. | Klečka Jakub | DKP1406 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:51 | + 6:14 |
12. | Kratochvíl Matyáš | DLP1303 | C | OOB TJ Dukla Praha | 38:12 | + 7:35 |
13. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 42:51 | + 12:14 |
14. | Jager Robert | DKP1401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:19 | + 12:42 |
15. | Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | 43:51 | + 13:14 |
16. | Kuthan Mikuláš | RIC1302 | C | OB Říčany | 45:00 | + 14:23 |
17. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 45:05 | + 14:28 |
18. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 46:14 | + 15:37 |
19. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 47:50 | + 17:13 |
20. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 49:00 | + 18:23 |
21. | Nezveda David | 0260001 | Malí draci | 49:27 | + 18:50 | |
22. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 64:17 | + 33:40 |
23. | Valenta Ondřej | DKP1402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:01 | + 34:24 |
Pračka Michal | RIC1400 | C | OB Říčany | DISK | ||
Spěvák Bonifác | DLP1502 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Outrata Pavel | DLP1506 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Polách Hynek | DLP1400 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Narendra Adrian | MKP1401 | SK Meteor Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:50 | |
2. | Janeček Tomáš | DKP1206 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:51 | + 0:01 |
3. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 18:57 | + 0:07 |
4. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 22:35 | + 3:45 |
5. | Svášek Filip | ROZ1102 | C | OK Roztoky | 30:54 | + 12:04 |
6. | Černý Dominik | PGP1104 | C | SK Praga | 31:29 | + 12:39 |
7. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 33:45 | + 14:55 |
8. | Kazda František | PGP1207 | C | SK Praga | 34:33 | + 15:43 |
9. | Halfar Matyáš | DLP1100 | C | OOB TJ Dukla Praha | 34:58 | + 16:08 |
10. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:35 | + 16:45 |
11. | Evan Marek Amos | DKP1213 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:12 | + 17:22 |
12. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:08 | + 19:18 |
13. | Veselý Vilém | PGP1201 | C | SK Praga | 38:33 | + 19:43 |
14. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 38:47 | + 19:57 |
15. | Černohorský Valentýn | RIC1101 | C | OB Říčany | 39:22 | + 20:32 |
16. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 39:58 | + 21:08 |
16. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | C | OK Roztoky | 39:58 | + 21:08 |
18. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:26 | + 21:36 |
19. | Bína Richard | KAM1205 | C | OK Kamenice | 40:37 | + 21:47 |
20. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 41:39 | + 22:49 |
21. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:39 | + 24:49 |
22. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 43:40 | + 24:50 |
23. | Pelikán Vít | KAM1203 | C | OK Kamenice | 43:59 | + 25:09 |
24. | Honetschläger Vojtěch | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | 48:27 | + 29:37 |
25. | Balga Filip | DKP1104 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:05 | + 37:15 |
26. | Čermák Jan | MKP1104 | C | SK Meteor Kačerov | 56:45 | + 37:55 |
27. | Doleček David | TAP1107 | C | KOB Tretra Praha | 56:48 | + 37:58 |
28. | Harant Kryštof | TAP1201 | C | KOB Tretra Praha | 57:10 | + 38:20 |
29. | Kousal Theodor | DKP1118 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:20 | + 43:30 |
30. | Červený Antonín | DKP1211 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:17 | + 70:27 |
Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Petr | VSP0903 | B | USK Praha | 30:14 | |
2. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:15 | + 0:01 |
3. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:15 | + 7:01 |
4. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 37:43 | + 7:29 |
5. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 41:42 | + 11:28 |
6. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | B | OK Roztoky | 49:31 | + 19:17 |
7. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 53:26 | + 23:12 |
8. | Vyskočil Vít | DLP1006 | C | OOB TJ Dukla Praha | 58:35 | + 28:21 |
9. | Bukva Matyáš | PGP0905 | C | SK Praga | 63:28 | + 33:14 |
10. | Pejchar Matyáš | DKP0922 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:11 | + 34:57 |
11. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 66:56 | + 36:42 |
12. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 68:01 | + 37:47 |
13. | Růžička Vilém | DKP1017 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:17 | + 47:03 |
14. | Dobal David | DKP1015 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:33 | + 57:19 |
15. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:41 | + 59:27 |
16. | Červený Jiří | DKP1008 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:24 | + 64:10 |
Svoboda Adam | DKP0913 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Čermák Vojtěch | ROZ1002 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Gurecký Vojtěch | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Piguet-Hladký Matěj | DKP1018 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Černý Jakub | PGP0906 | C | SK Praga | DISK | ||
Narendra Dominik | MKP1000 | C | SK Meteor Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 32:23 | |
2. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 32:33 | + 0:10 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 33:05 | + 0:42 |
4. | Reichelová Helena | VSP0856 | C | USK Praha | 34:24 | + 2:01 |
5. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 34:33 | + 2:10 |
6. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 34:54 | + 2:31 |
7. | John Vladimír | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:54 | + 5:31 |
8. | Kukačková Renata | FSP7951 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:49 | + 6:26 |
9. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 38:58 | + 6:35 |
10. | Tejkl Jiří | TAP7702 | C | KOB Tretra Praha | 40:51 | + 8:28 |
11. | Vaněčková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 41:56 | + 9:33 |
12. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:00 | + 9:37 |
13. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 43:34 | + 11:11 |
14. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:43 | + 11:20 |
15. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 44:06 | + 11:43 |
16. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:46 | + 12:23 |
17. | Neradová Klára | 0050001 | Chýnice | 45:25 | + 13:02 | |
18. | Reichelová Monika | VSP7755 | C | USK Praha | 46:32 | + 14:09 |
19. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 46:38 | + 14:15 |
20. | Boučková Alice | 0060001 | DdmP6 | 49:59 | + 17:36 | |
21. | Vaněček Jan | DKP0824 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:15 | + 17:52 |
22. | Doleželová Lišková Eva | 0170002 | Dezorienteering | 50:20 | + 17:57 | |
23. | Reitmayer Jan | 0190001 | Klatovy | 50:37 | + 18:14 | |
24. | Šlapáková Michaela | 0230001 | GC | 50:50 | + 18:27 | |
24. | Hřebík Pavel | 50:50 | + 18:27 | |||
26. | Veselá Zuzana | 0200001 | Fanda z PGP | 51:00 | + 18:37 | |
27. | Levrincová Klára | TAP0854 | C | KOB Tretra Praha | 51:34 | + 19:11 |
28. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:48 | + 19:25 |
29. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | C | OK Roztoky | 53:31 | + 21:08 |
30. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 53:58 | + 21:35 |
31. | Luhan Marek | 0240001 | TGV | 54:48 | + 22:25 | |
32. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:56 | + 22:33 |
33. | Mašková Zuzana | MKP7050 | C | SK Meteor Kačerov | 55:10 | + 22:47 |
34. | Žufníčková Petra | 0120001 | neee | 55:41 | + 23:18 | |
35. | Velázquez Luis | 0180001 | PITUFIS | 58:36 | + 26:13 | |
36. | Bauerová Pavla | DKP8053 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:22 | + 29:59 |
37. | Johanovská Tereza | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:27 | + 30:04 |
38. | Kameníková Petra | KPY8050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:50 | + 31:27 |
39. | Hejda Pavel | 64:58 | + 32:35 | |||
40. | Dubský Miloš | SCP5100 | C | OK Sparta Praha | 66:10 | + 33:47 |
41. | Janda David | DKP0615 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:18 | + 33:55 |
42. | Blažková Cecilie | TAP0861 | C | KOB Tretra Praha | 67:45 | + 35:22 |
43. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 70:54 | + 38:31 |
44. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:31 | + 39:08 |
45. | Nováková Alice | 0140001 | jdu náhodou kolem | 74:27 | + 42:04 | |
46. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:58 | + 46:35 |
47. | Veverka Radka | 0210002 | Splašené Veverky | 81:11 | + 48:48 | |
48. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 121:52 | + 89:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 47:54 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 48:30 | + 0:36 |
3. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 49:07 | + 1:13 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 49:34 | + 1:40 |
5. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:06 | + 4:12 |
6. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:27 | + 4:33 |
7. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:41 | + 5:47 |
8. | Ehlerová Anna | VSP0854 | B | USK Praha | 54:05 | + 6:11 |
9. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 55:22 | + 7:28 |
10. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 55:57 | + 8:03 |
11. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:33 | + 8:39 |
12. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 57:28 | + 9:34 |
13. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 59:38 | + 11:44 |
14. | Hrdinová Marie | VSP7852 | C | USK Praha | 60:11 | + 12:17 |
15. | Zemanová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 61:32 | + 13:38 |
16. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 62:50 | + 14:56 |
17. | Sobotová Alžběta | DLP0550 | C | OOB TJ Dukla Praha | 63:15 | + 15:21 |
18. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 64:35 | + 16:41 |
19. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:33 | + 18:39 |
20. | Červená Lenka | DKP8252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:56 | + 19:02 |
21. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 68:15 | + 20:21 |
22. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:11 | + 21:17 |
23. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 70:21 | + 22:27 |
24. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:23 | + 24:29 |
25. | Vaughanová Sára | LOU0853 | C | SK Moravan Louňovice | 72:31 | + 24:37 |
26. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 74:06 | + 26:12 |
27. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:46 | + 26:52 |
28. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 79:04 | + 31:10 |
29. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 79:17 | + 31:23 |
30. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:47 | + 35:53 |
31. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 91:09 | + 43:15 |
32. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 96:35 | + 48:41 |
33. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 100:10 | + 52:16 |
34. | Šlapáková Libuše | 0150001 | GC - old | 105:19 | + 57:25 | |
35. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 107:07 | + 59:13 |
36. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 109:55 | + 62:01 |
37. | Salingerová Eliška | LCE8451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:48 | + 63:54 |
38. | Beranová Alžběta | 0080001 | DDM, Praha 6 | 132:40 | + 84:46 | |
Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Bínová Jana | KAM8650 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | DISK | ||
Šnejdarová Miroslava | 0040001 | není členem | DISK | |||
Hrubá Veronika | DISK | |||||
Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:51 | |
2. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:32 | + 1:41 |
3. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 40:22 | + 2:31 |
4. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 43:17 | + 5:26 |
4. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:17 | + 5:26 |
6. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 43:47 | + 5:56 |
7. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:18 | + 6:27 |
8. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 45:19 | + 7:28 |
9. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:29 | + 7:38 |
10. | Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | 45:37 | + 7:46 |
11. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 46:07 | + 8:16 |
12. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 46:32 | + 8:41 |
13. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 47:22 | + 9:31 |
14. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 47:47 | + 9:56 |
15. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 48:25 | + 10:34 |
16. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:46 | + 10:55 |
17. | Brázdil Petr | 0110001 | ComAp | 49:16 | + 11:25 | |
18. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 49:54 | + 12:03 |
19. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:02 | + 12:11 |
20. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 50:39 | + 12:48 |
21. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 50:55 | + 13:04 |
22. | Glasnák Vladimír | MFP7300 | C | Matfyz Praha | 52:36 | + 14:45 |
23. | Plašil Ondřej | 0220001 | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 53:00 | + 15:09 | |
24. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:18 | + 15:27 |
25. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 53:21 | + 15:30 |
26. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 53:48 | + 15:57 |
27. | Svoboda Lukáš | PGP7901 | C | SK Praga | 53:58 | + 16:07 |
28. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:03 | + 18:12 |
29. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 56:29 | + 18:38 |
30. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 56:34 | + 18:43 |
31. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:57 | + 19:06 |
32. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 57:01 | + 19:10 |
33. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:49 | + 20:58 |
34. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 59:40 | + 21:49 |
35. | Záveský Marek | CET9001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 60:11 | + 22:20 |
36. | Sedykh Ilya | 0030001 | m. SVOBODA | 60:14 | + 22:23 | |
37. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:33 | + 22:42 |
37. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:33 | + 22:42 |
39. | Korčák Marián | HAV6508 | C | OB Havířov | 60:39 | + 22:48 |
40. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 60:47 | + 22:56 |
41. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:23 | + 23:32 |
42. | Hora Michal | LBE7901 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 62:31 | + 24:40 |
43. | Reichel Vít | VSP7030 | C | USK Praha | 65:12 | + 27:21 |
44. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 66:10 | + 28:19 |
45. | Mašata Metoděj | 0090001 | Borec z Kyjí | 66:37 | + 28:46 | |
46. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 66:51 | + 29:00 |
47. | Kábrt Filip | BOR7901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:33 | + 29:42 |
47. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 67:33 | + 29:42 |
49. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:35 | + 29:44 |
50. | Strnad Jakub | DLP0703 | C | OOB TJ Dukla Praha | 67:57 | + 30:06 |
51. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 68:20 | + 30:29 |
52. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 72:42 | + 34:51 |
53. | Vydra Lukáš | DKP7001 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:20 | + 35:29 |
54. | Ondráček Jan | 0110003 | ComAp | 75:21 | + 37:30 | |
55. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 79:26 | + 41:35 |
56. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 80:23 | + 42:32 |
57. | Veverka Jan | 0210001 | Splašené Veverky | 81:58 | + 44:07 | |
58. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 84:08 | + 46:17 |
59. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:32 | + 46:41 |
60. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 84:57 | + 47:06 |
61. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 86:59 | + 49:08 |
62. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 94:51 | + 57:00 |
63. | Beran Lubomír | 115:32 | + 77:41 | |||
Reichel Tomáš | VSP0504 | C | USK Praha | DISK | ||
Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Krucký David | 0110002 | ComAp | DISK | |||
Martin Sadil | 0250002 | Neregistrovaný - Šeberov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 18:04 | |
2. | Balgová Aneta | DKP1553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:18 | + 0:14 |
3. | Žalská Markéta | DKP1654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:57 | + 0:53 |
4. | Frolov Roman | DKP1505 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:09 | + 2:05 |
5. | Matějů František | PGP1801 | C | SK Praga | 21:51 | + 3:47 |
6. | Beyrová Sára | DKP1559 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:05 | + 4:01 |
6. | Musílek Václav | TJP1600 | C | TJ Sokol Troja | 22:05 | + 4:01 |
8. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 23:51 | + 5:47 |
9. | Johannová Klára | 0160001 | ZŠ Mohylová | 23:56 | + 5:52 | |
10. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 25:12 | + 7:08 |
11. | Levrinc Martin | TAP1500 | C | KOB Tretra Praha | 26:18 | + 8:14 |
12. | Musílek Antonín | TJP1302 | C | TJ Sokol Troja | 26:41 | + 8:37 |
13. | Kameník Lukáš | KPY1700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:05 | + 11:01 | |
14. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:45 | + 14:41 |
15. | Peroutková Markéta | 0160002 | ZŠ Mohylová | 33:31 | + 15:27 | |
16. | Havlík Mikuláš | DKP1411 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:28 | + 16:24 |
17. | Horová Zuzana | 35:57 | + 17:53 | |||
18. | Rozálka Trčková | 0070001 | Trčkovi,Praha 2 | 36:30 | + 18:26 | |
19. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 38:22 | + 20:18 |
20. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:35 | + 20:31 |
21. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:58 | + 23:54 |
22. | Rambová Barbora | DKP1650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:19 | + 25:15 |
23. | Loucký Štěpán | DKP1408 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:44 | + 26:40 |
24. | Horová Mína | PGP1855 | C | SK Praga | 56:35 | + 38:31 |
25. | Novák Tobiáš | 0140002 | jdu náhodou kolem | 57:16 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nezveda Adam | 0260002 | Malí draci | 34:45 | ||
2. | Šlapák Jan | 0230002 | GC | 41:48 | + 7:03 | |
3. | Johanovská Veronika | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:25 | + 12:40 |