Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.20 km, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 55 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 55 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 55 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 55 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 55 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111798 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 55 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408043 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 55 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 50 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 50 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 50 Kč
MFP1054 Pavlů Marie VŠSK MFF UK Praha C 246874 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
42Z0850 Feřtová Anežka JaM C zapůjčit 50 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 50 Kč
TJN1052 Lederová Aneta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 50 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
TJNxx22 Hubnerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103745 50 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 55 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 55 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2049591 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 55 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 55 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 55 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 55 Kč
2KZ0650 Tourková Klára Česká Kamenice zapůjčit 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 55 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 55 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 55 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 55 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 55 Kč
TJN0453 Vinšová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622354 55 Kč
2.60 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2049594 55 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2070841 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 55 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 80 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 80 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 80 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 80 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 80 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 80 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 80 Kč
3.40 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 80 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
3.70 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
3.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 80 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 80 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 80 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 80 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 80 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 80 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 80 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 80 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 80 Kč
4.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 80 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 80 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 80 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 80 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 80 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 80 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 80 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 80 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 80 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 80 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 80 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 80 Kč
BOR7858 Navrátilová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8420 80 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 80 Kč
3.50 km, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7753 Pavlů Lenka VŠSK MFF UK Praha C 246877 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 80 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084450 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 80 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 80 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 80 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 80 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
27S7150 Furuczová Jela (SVK) Farmaceut Bratislava 511235 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 80 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 80 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 80 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 80 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 80 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 80 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 80 Kč
NNN9999 Koudelková Jana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
NNN9xx1 Krákorová Iva Neregistrovaní (NNN) 887916 80 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 80 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 80 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 55 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 55 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 55 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 55 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 55 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub VŠSK MFF UK Praha C 1417136 50 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj VŠSK MFF UK Praha C 1418769 50 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 50 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 50 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 50 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 50 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 50 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084437 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 50 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084445 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 50 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 50 Kč
TJN1003 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 50 Kč
NNN0101 Blín Jonáš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 50 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 50 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 55 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 55 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2084431 55 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084435 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 55 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084448 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 55 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 55 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 55 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084432 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084434 55 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 55 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 55 Kč
2KZ0300 Tourek Matěj Česká Kamenice zapůjčit 55 Kč
2KZ0500 Lengauer Patrik Česká Kamenice zapůjčit 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 55 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 55 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 55 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 80 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 80 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 80 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 80 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 80 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 80 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 80 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš TJ Loko Liberec C 253135 80 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 80 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 80 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 80 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 2113069 80 Kč
3.70 km, 170 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0006 Waldhauser Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8407 80 Kč
4.20 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 80 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8275 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
TJNxx10 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 80 Kč
5.20 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(88)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 80 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 80 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 80 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 80 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 80 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 80 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 80 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 80 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 80 Kč
24D-001 Gawlitza Franz (GER) SV Robotron Dresden 1401077 80 Kč
24D0001 Höck Kilian (GER) SV Robotron Dresden 2051759 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec B 7200375 80 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 80 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 80 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 80 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 80 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 80 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 80 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 80 Kč
4.40 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
4.20 km, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří VŠSK MFF UK Praha C 8098 80 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 80 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 80 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
2KZ7300 Tourek Jan Česká Kamenice 80 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 80 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 80 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 80 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 511234 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 80 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov C 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 80 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 80 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 80 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 80 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 80 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
LLI7000 Marek Martin TJ Loko Liberec C 2049593 80 Kč
MFP6300 Hric Jan VŠSK MFF UK Praha C 515200 80 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 49964 80 Kč
LLI7100 Nejedlo David TJ Loko Liberec C 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 80 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 80 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 80 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 80 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
33D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 80 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 80 Kč
3.00 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
33D0101 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 80 Kč
65P0101 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053630 80 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616799 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 50 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 50 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 50 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
42Z1050 Feřtová Eliška JaM C zapůjčit 50 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 50 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice půjčit 50 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 50 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 7953 50 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB TRETRA Praha C 2118464 50 Kč
TJNxxx6 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 50 Kč
TJNxxx4 Leder Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 50 Kč
TJNxxx3 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
TJNxxx1 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408044 50 Kč
TJNxx21 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 50 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 50 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 50 Kč
TJNxx15 Raška Ben OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622352 50 Kč
TJNxx16 Raška Betty OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622352 50 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 55 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 55 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 55 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 55 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084440 55 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2095972 55 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava 2084439 55 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084441 55 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 55 Kč
LLI6051 Štičková Eva TJ Loko Liberec C 253133 55 Kč
VLI0653 Řezáčová Daniela Slavia Liberec orienteering C 4411231 55 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 55 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 55 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 55 Kč
BOR0707 Fojt Pavel OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
42Z7850 Feřtová Jitka JaM zapůjčit 55 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 55 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 55 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 55 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 55 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 55 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C zapůjčit 55 Kč
TJNxxx9 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 55 Kč
TJNxxx8 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 55 Kč
TJNxxx7 Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 55 Kč
TJNxxx5 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 55 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 55 Kč
TJNxxx2 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408042 55 Kč
79X0000 Francke Pavla Žižkovský tygři 2059727 55 Kč
65P0102 Świątkowska Bogumiła (POL) Paulinum Jelenia Góra 253493 55 Kč
NNN0202 Jedličková Alena Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 55 Kč
NNN0203 Gregorová Andrea Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 55 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 55 Kč
TJNxx95 Podoubský Miloň OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622355 55 Kč
NNN9xx5 Nermuťová Iveta Neregistrovaní (NNN) 55 Kč
NNN9xx6 Pesničák Jan Neregistrovaní (NNN) 55 Kč
NNN9xx7 Šubrtová Gabriela Neregistrovaní (NNN) 55 Kč
3.30 km, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 411380 55 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 55 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 55 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 55 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 55 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 55 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084438 55 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084449 55 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084433 55 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084442 55 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084447 55 Kč
RUM8451 Drahoňovská Veronika ZOOB Rumburk 4641719 55 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 55 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 55 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 55 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 55 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 55 Kč
92X6900 Blín Oldřich Jizerky 2051500 55 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2025338 55 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 55 Kč
42Z7700 Feřt Martin JaM zapůjčit 55 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 55 Kč
LLI7151 Paroulková Iva TJ Loko Liberec C 253147 55 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 55 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 55 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 55 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 55 Kč
NNN0002 Blínová Vendula Neregistrovaní (NNN) 2051478 55 Kč
NNN0201 Dědek Martin Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 55 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 55 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 55 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 55 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 55 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora TJ Loko Liberec B 434595 55 Kč
celkem přihlášených: 763, vklad: 52535 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.