Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Košíkov, dům SDH
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 2049600 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102681 40 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102680 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 111 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2011866 40 Kč
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102714 40 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102683 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
NNN??10 Hanousková Veronika Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 50 Kč
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
UBM0555 Desová Julie MENISKOS Brno C 515449 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
3.70 km, 60 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering A 9201326 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
5.00 km, 120 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
6.10 km, 170 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 80 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaný 7207875 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TBM9151 Autratová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
ZBM9458 Kročová Klára SK Žabovřesky Brno C 53576 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 125 80 Kč
OSN7750 Turzo Iva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7300180 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 2120617 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
5.00 km, 120 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002801050 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
4.60 km, 110 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 80 Kč
4.00 km, 80 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102716 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava 7926 40 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava 2011831 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 80 Kč
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102717 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079507 40 Kč
ZBM0711 Stehlík Vojtěch SK Žabovřesky Brno 2122251 40 Kč
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
CTB0503 Perka Filip SK OB Chotěboř C 2118467 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2120640 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 113 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 80 Kč
4.30 km, 70 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
OSN???? Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52143 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 80 Kč
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč 682672 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 80 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 443062 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 80 Kč
6.80 km, 180 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 438608 80 Kč
10.60 km, 240 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno 2121762 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 90 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 160 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 160 Kč
6.10 km, 170 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej MUPY MUP! zapůjčit 90 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 80 Kč
MOV8901 Slivečka Jan SKOB Ostrava C 1703353 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 160 Kč
NNN??12 Petr Novotný Neregistrovaní (NNN) 2067992 80 Kč
8.00 km, 205 m, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní 2116189 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH 2122287 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB Start Blansko C 53214 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 2116480 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232419 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 80 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 80 Kč
NNN???7 Kopáč David Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
RBK???5 Procházka Jan SK Radioklub Blansko zapůjčit 90 Kč
6.80 km, 180 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0002801047 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš Žádný klub zapůjčit 90 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
NNN???5 Špaček Rober Neregistrovaní (NNN) 2049554 80 Kč
5.60 km, 140 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
YBM6001 Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžařů Brno 49652 80 Kč
4.60 km, 110 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
2.80 km, 30 m, 5 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 4129 40 Kč
1HZ1100 Navrátil Vojtěch KMCH zapůjčit 50 Kč
NNN0902 Svirák Benjamin Neregistrovaní (NNN) 2111764 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
PTE0900 Krychtálek Jakub TJ Sokol Ptení C 301572 40 Kč
LBMXXXX Havlíčková Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52047 40 Kč
LBMZZZZ Havlíček Radek TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52082 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 115 40 Kč
OSN1150 Turzo Nela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1010777 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
SBK1414 Sluka Matouš KOB Start Blansko 49655 40 Kč
4JZ1450 Štěpánková Magdaléna Kameňáci zapůjčit 50 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0908 Polášek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2111776 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM1153 Polášková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2111778 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 2120661 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno 2104609 40 Kč
SJI0808 Tesař Marek OK Jihlava zapůjčit 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 515446 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 2120645 40 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2087676 40 Kč
NNN???1 Lasota Jakub Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 50 Kč
NNN??11 Ondra Vít Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 50 Kč
RBK???1 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko 2115693 40 Kč
RBK???2 Šujanová Rozárka SK Radioklub Blansko 2115694 40 Kč
RBK???3 Faggianelli Pavel SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
RBK???4 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
NNN0950 Šmídová Linda Neregistrovaní (NNN) 2109705 40 Kč
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 80 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
4YX8000 Jirásková Dora Easy Step 330694 80 Kč
4YX7900 Ertl Martin Easy Step 253144 80 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 80 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 80 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 80 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 301578 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020715 80 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 142 80 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2118476 80 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
ABMXXXX Ráčková Markéta KOB ALFA Brno 207846 80 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 80 Kč
ZBM9351 Jemelíková Denisa SK Žabovřesky Brno C 49313 80 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52145 80 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno 2103279 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 90 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 90 Kč
84C8050 Evstafeva Jana Dolni Kounice 232853 80 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
NNN???2 Lasota Marek Neregistrovaní (NNN) 2087636 80 Kč
NNN???3 Smolík Václav Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
NNN???4 Šulerová Hana Neregistrovaní (NNN) 410378 80 Kč
NNN???6 Hrůza Vladimír Neregistrovaní (NNN) 2117402 80 Kč
NNN???8 Kopáčová Lenka Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
NNN???9 Kopáč František Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
NNN??13 Petr Lejza Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
NNN??15 Šmíd Jiří Neregistrovaní (NNN) 2109702 80 Kč
NNN??16 Řičánek Ivo Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 556, vklad: 36070 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.