Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
15A     19X     1DC     1HZ     1IZ     3MC     5RX     65C     67C     6BX     6YC     84C     8CX     9MX     NNN     YBM     36S     ABM     ADA     BBM     BOV     BZR     CJI     CTB     CHT     JHB     LBM     MFP     OSN     PBM     PZR     RBK     RUZ     SBK     SJH     SJI     TBM     TRT     TTR     UBM     VBM     ZBM     ZHR     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7700000 Pölzelbauer Michael 15A0001 H45 11:34:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 HDR 10:30:00
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 HDR 10:30:00
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 P 10:30:00
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 D35 11:47:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2070829 Musilová Anna 1DC0950 HDR 10:30:00
7201805 Musil Radek 1DC7600 H35 10:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Navrátil Ondřej 1HZ7600 P 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1976000 Maláč Eduard 1IZ1000 HDR 10:30:00
976000 Maláč Hubert 1IZ1200 HDR 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Coufal Petr 3MC8000 H21D 11:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 HDR 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kněžínek Karel 65C8401 H21 12:12:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Svoboda Tomáš 67C0300 P 10:30:00
0 Svoboda Dalibor 67C7000 H45 10:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083371 Verner Leoš 6BX7600 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209355 Ženka Ondřej 6YC8201 H35 10:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232853 Evstafeva Simona 84C1050 HDR 10:30:00
232870 Evstafev Ivan 84C8000 H35 11:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49667 Karlík Jan 8CX8800 P 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 10:30:00
0 Buráňová Hana 9MX7050 P 10:30:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
438040 Hanousek Radim NNN0023 P 10:30:00
2111764 Svirák Benjamin NNN0902 HDR 10:30:00
0 Dokoupilová Barbora NNN0002 HDR 10:30:00
0 Dokoupilová Adéla NNN0003 HDR 10:30:00
0 Skácelová Beáta NNN0005 HDR 10:30:00
209751 Liška Marek NNN0021 HDR 10:30:00
0 Dvořáček Jonáš NNN0022 HDR 10:30:00
0 Štěrbáková Jana NNN0007 P 10:30:00
0 Štěrbák Eda NNN0008 P 10:30:00
0 Medek Mikuláš NNN0012 H12 10:43:00
0 Zeman Nikola NNN0010 H10 10:53:00
0 Fuchs Vladimír NNN6100 H45 11:01:00
53485 Matějka Pavel NNN0019 H21 11:06:00
2067992 Novotný Petr NNN0006 H21D 11:37:00
53201 Veselá Veronika NNN0011 D10 11:39:00
0 Liška David NNN0020 H21D 12:10:00
0 Skácel Viktor NNN0004 H10N 12:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49652 Pospíšil Aleš YBM6001 H55 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201671 Vríčan Peter 36S8901 H21 12:18:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Dittrich František ABM0901 C HDR 10:30:00
438046 Theiner Lukáš ABM9610 C P 10:30:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45 10:34:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C H21 10:42:00
8004 Rada Pavel ABM7401 C H35 10:49:00
52013 Otrusinová Jana ABM9560 C D21D 10:51:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B H14 10:54:00
232876 Radová Kateřina ABM0199 B D16 10:57:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C D35 10:59:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B H14 11:12:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21 11:18:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C D14 11:19:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H35 11:25:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D35 11:26:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C D12 11:41:00
52003 Dittrich Antonín ABM0410 C H14 11:42:00
8010 Radová Martina ABM7451 C D35 11:44:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C H21D 11:58:00
9102569 Adámek Filip ABM0101 A H21 12:00:00
52091 Dittrich Jan ABM4305 C H65 12:03:00
52056 Palát Petr ABM7415 C H21 12:06:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 B H18 12:10:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C H21D 12:13:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35 12:16:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C D10 12:18:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45 12:20:00
995827 Chmelík Milan ABM4501 C H65 12:24:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C H21 12:36:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032120 Mareček Jiří ADA5901 C H45 10:40:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C H45 10:46:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D21D 10:48:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C H55 11:26:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C D10 11:36:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B H12 11:49:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C H55 12:14:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Martinkovičová Marika BBM0752 HDR 10:30:00
7207495 Fiala Jan BBM7205 C H21 11:15:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45 11:26:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C H12 11:43:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H55 11:47:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H55 11:53:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H12 11:58:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 C D10 12:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9576 Stará Pavla BOV4251 C D65 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C D45 12:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232900 Podhorská Věra CJI5252 C D65 11:18:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260014 Novák Pavel CTB7001 C P 10:30:00
51836 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:30:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C HDR 10:30:00
51837 Běloušek Pavel CTB7201 P 10:30:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:35:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 C H12 10:40:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E D21 10:54:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 11:13:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B D18 11:19:00
0 Teclová Linda CTB0354 C D14 11:31:00
0 Zbínová Aneta CTB0451 C D14 11:40:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10N 11:47:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 11:53:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 12:10:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H18 12:16:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C D10 12:27:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C D45 12:32:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232888 Charouzová Eliška CHT0851 C D10N 10:36:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D16 10:39:00
1007554 Matrasová Katreřina CHT8353 C D21 10:39:00
52302 Kuban Jiří CHT8401 C H21 11:00:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21 11:00:00
51982 Matrasová Vendula CHT8251 C D21 11:06:00
896973 Mrštíková Květa CHT8754 C D21 11:12:00
232889 Boučková Eva CHT0751 C D10N 11:15:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C D21 11:18:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B H14 11:27:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C D21 11:30:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H55 11:38:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D55 11:43:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C H21 11:54:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 11:57:00
53169 Škapová Markéta CHT0752 C D10 11:57:00
53168 Hybeš David CHT9903 C H18 12:01:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C H21 12:03:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H55 12:08:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C H21 12:09:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 12:20:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 12:21:00
51980 Matras Tomáš CHT8001 C H21 12:33:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21 12:39:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21 11:03:00
4668 Culková Hana JHB8951 C D21 11:09:00
682632 Fencíková Lucie JHB9160 C D21 11:27:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21 11:36:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C HDR 10:30:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45 10:37:00
331008 Štěpánková Petra LBM8651 C D21 10:51:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D21D 11:00:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C D65 11:15:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C H10N 11:50:00
52058 Salajková Věra LBM5558 C D55 11:55:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H10N 11:59:00
52050 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55 12:02:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C H21D 12:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 11:16:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436927 Pilná Anna OSN1151 C HDR 10:30:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C HDR 10:30:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C P 10:30:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C D10N 10:39:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D21D 10:42:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D21D 10:57:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H45 11:10:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 B D14 11:13:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 11:34:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H14 11:39:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D10 12:09:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53539 Tršová Daniela PBM7375 C HDR 10:30:00
52061 Kheil Radim PBM7301 C H35 10:52:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H35 10:58:00
52027 Robotka Libor PBM5303 C H45 11:40:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8710 Kříž Martin PZR7801 C P 10:30:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:32:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 10:32:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D16 10:33:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 10:33:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D21D 10:39:00
52970 Kalas Tomáš PZR0105 C H16 10:41:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 10:50:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21 10:51:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 10:52:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H16 10:56:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 C D12 10:59:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H35 11:04:00
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 11:09:00
8706 Sedlák Tobiáš PZR0503 C H12 11:13:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H45 11:25:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21 11:27:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C D45 11:29:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C H21D 11:34:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 11:41:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H55 11:41:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45 11:56:00
438608 Pastyřík Martin PZR9902 C H18 12:04:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H65 12:12:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C H55 12:29:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 10:30:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C P 10:30:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35 10:34:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C D35 10:38:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C H45 10:49:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14 10:51:00
2102571 Pekárek Martin RBK0501 C H12 11:01:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 C D12 11:11:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C H35 11:13:00
2801035 Matušková Jana RBK9999 C D18 11:16:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 C H12 11:28:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C H35 11:31:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 C H14 11:36:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H35 11:40:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14 11:48:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C H55 11:50:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C D55 12:01:00
2103681 Ježek David RBK0801 C H10N 12:02:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C H21D 12:31:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49887 Fraj David RUZ0900 C HDR 10:30:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C P 10:30:00
0 Frajová Kamila RUZ7950 C P 10:30:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16 10:45:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C D12 11:02:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B H12 11:04:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C H10 11:05:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 11:06:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 11:10:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B H14 11:30:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C D55 11:52:00
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C D10 12:06:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 12:07:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 12:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045244 Dressler Jan SBK7911 C H21D 12:01:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:30:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:30:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C HDR 10:30:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C P 10:30:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 10:31:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21 10:33:00
2051486 Blažková Kateřina SJH0252 A D16 10:36:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C D21D 10:36:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:36:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D16 10:42:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 10:43:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C H10 10:47:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 10:55:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C H21 10:57:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 C H14 11:00:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 11:14:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 B D14 11:16:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B H12 11:16:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C H35 11:19:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B D12 11:23:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 11:23:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C D12 11:32:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D35 11:32:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C H55 11:32:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 B H14 11:33:00
2061857 Kubáková Nela SJH0451 B D14 11:43:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 11:43:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C D45 11:47:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D10 11:48:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 11:53:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 11:55:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C H35 12:01:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C H12 12:04:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 12:13:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 12:18:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D10 12:21:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 12:22:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 12:23:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 12:29:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
140 Szablaturová Nela SJI0952 C HDR 10:30:00
142 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C HDR 10:30:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C P 10:30:00
52966 Jirků František SJI0600 C H12 10:37:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C H10 10:38:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16 10:38:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B H14 10:39:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B H16 10:44:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:45:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H35 10:46:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A D21 10:48:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D21D 10:54:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C D10N 10:57:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C H10 10:59:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C D10N 11:06:00
51775 Hendrych Martin SJI7828 C H35 11:07:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C H10 11:08:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C H21 11:09:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 C H12 11:10:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H45 11:19:00
141 Venhauer Vojtěch SJI0505 C H12 11:19:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21 11:24:00
439123 Nechutová Aneta SJI9950 A D21 11:24:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H45 11:31:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C H21 11:33:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 11:34:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C D45 11:35:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 11:35:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C H12 11:37:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21 11:45:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C H45 11:46:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 11:49:00
682090 Koumar František SJI9501 C H21 11:51:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C H10N 11:56:00
125 Jirků Ondřej SJI0904 C H10N 12:05:00
2075680 Čech Petr SJI0001 A H18 12:07:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C D45 12:08:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H12 12:10:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10N 12:11:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H18 12:13:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10N 12:17:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A H18 12:19:00
124 Černý Petr SJI0905 C H10N 12:23:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C H35 12:25:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21 12:27:00
(76)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A D21 10:30:00
2083390 Folprecht Mia TBM0858 HDR 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 C HDR 10:30:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C HDR 10:30:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C HDR 10:30:00
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C HDR 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 10:30:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 C HDR 10:30:00
7204480 Malá Lucie TBM1165 C HDR 10:30:00
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C HDR 10:30:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C HDR 10:30:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C HDR 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C HDR 10:30:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 P 10:30:00
2067219 Ježková Ilona TBM7256 P 10:30:00
0 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 P 10:30:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C D35 10:32:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 C H12 10:34:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C H10 10:35:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D21 10:36:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C H21 10:39:00
53228 Malá Alice TBM7991 C D35 10:41:00
515006 Kozáková Zdenka TBM7952 R D21 10:42:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C H35 10:43:00
2108895 Navrátil Jakub TBM0811 C H10 10:44:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 B H14 10:45:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C D35 10:47:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C H10 10:50:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D16 10:51:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D12 10:56:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D35 10:56:00
2075632 Musil Štěpán TBM0305 C H14 10:57:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 C H12 10:58:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C D10N 11:00:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 C D12 11:05:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H12 11:07:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D65 11:12:00
2083423 Boučková Anna TBM0051 C D18 11:13:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C H10 11:14:00
7210066 Špringlová Kamila TBM0050 A D21 11:15:00
2061786 Račanský Matěj TBM0410 C H14 11:15:00
2801014 Folprecht Jaroslav TBM7305 H35 11:16:00
7202887 Kuchařová Ada TBM5855 C D35 11:17:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C H10 11:20:00
2067202 Bružeňák Andrej TBM0307 C H14 11:21:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H45 11:22:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12 11:26:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:31:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 C H12 11:31:00
53270 Miková Iva TBM7071 C D45 11:32:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D10 11:33:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C D35 11:35:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 C D12 11:38:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 11:38:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C D35 11:41:00
2083403 Sedláčková Hana TBM0778 C D10 11:42:00
7202856 Lička Adam TBM0326 B H14 11:45:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C H35 11:46:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C D55 11:46:00
53275 Čech Radan TBM0611 C H12 11:46:00
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45 11:50:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D10 11:54:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 C H12 11:55:00
53256 Zabloudil Pavel TBM5003 C H55 11:59:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C H65 12:00:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D10 12:00:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 12:02:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C H35 12:04:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 12:14:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65 12:15:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C D10 12:15:00
49669 Kavan Tomáš TBM8603 C H21D 12:19:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C D45 12:23:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21 12:24:00
995867 Gryc Vojtěch TBM0106 A H18 12:25:00
515009 Kozák Osvald TBM8201 R H21 12:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D55 11:58:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 12:06:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D21D 10:45:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C H12 10:46:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 C H16 10:47:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D10N 10:48:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 10:53:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H16 10:53:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 10:59:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B H14 11:03:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C H45 11:04:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H14 11:18:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 11:22:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C D14 11:25:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C H45 11:28:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D35 11:29:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 11:29:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D45 11:59:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D55 12:07:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H12 12:07:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D45 12:11:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 12:17:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049601 Kvítková Karolína UBM1052 C HDR 10:30:00
2049600 Kvítková Kristýna UBM0854 C HDR 10:30:00
2049605 Kvítek Franjo UBM8003 C P 10:30:00
2049609 Kvítková Kateřina UBM8152 C P 10:30:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B H16 10:35:00
361909 Němeček Adam UBM0702 C H10 10:41:00
361937 Račanský Jan UBM0302 C H14 10:42:00
361966 Račanský Jakub UBM0503 C H12 10:52:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C D21D 11:03:00
361911 Němečková Eva UBM7752 C D35 11:08:00
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C D14 11:49:00
515446 Svobodová Jindřiška UBM5751 C D55 11:49:00
2116480 Tasler David UBM7105 C H35 11:55:00
682606 Novotný Jan UBM4401 C H65 12:09:00
361980 Račanský Jan UBM7903 C H35 12:19:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53211 Šedivá Kristýna VBM1252 HDR 10:30:00
53223 Klimeš Jiří VBM5801 P 10:30:00
53306 Zámečník Mirek VBM8309 H21D 11:49:00
49679 Šedivý Jiří VBM8207 H21D 12:07:00
(65)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
751114 Veselý Martin ZBM7502 C H21 10:30:00
102 Stašková Sofie ZBM0952 C HDR 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C HDR 10:30:00
104 Kyncl Ondřej ZBM1003 C HDR 10:30:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C HDR 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C HDR 10:30:00
232003 Zehnulová Jana ZBM7371 C HDR 10:30:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B H14 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C P 10:30:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C P 10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila ZBM7652 C P 10:30:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C P 10:30:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C P 10:30:00
2067925 Coufalová Martina ZBM7755 C P 10:30:00
49692 Stašková Petra ZBM8255 C P 10:30:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C D10N 10:33:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C H21 10:36:00
2087667 Štěrbák Eduard ZBM7529 C H35 10:37:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C D10N 10:42:00
416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C D21 10:45:00
7209357 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21 10:48:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 C D16 10:48:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 C H12 10:49:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C D35 10:50:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C D10N 10:54:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H21 10:54:00
232419 Baše Tomáš ZBM7402 C H35 10:55:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 C H12 10:55:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C H10 10:56:00
2090858 Lukšíková Eliška ZBM0256 B D16 11:00:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C H35 11:01:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D35 11:02:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10 11:02:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C D10N 11:03:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C D12 11:08:00
436987 Stašková Sára ZBM0751 C D10N 11:09:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C D35 11:11:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C H21 11:12:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C H10 11:17:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D12 11:20:00
1111097 Firešová Andrea ZBM7353 C D35 11:20:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B D14 11:22:00
9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B H12 11:22:00
2061844 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C H10 11:26:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C D12 11:29:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 B H12 11:34:00
2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B D14 11:37:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 C H12 11:40:00
49690 Drábek Jan ZBM8511 C H21 11:42:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 C D10 11:45:00
101 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C H21 11:48:00
7726244 Zvarik Tomáš ZBM7702 C H21D 11:52:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C H35 11:52:00
2054641 Král Jan ZBM9904 B H18 11:58:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C H35 11:58:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C H12 12:01:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C D55 12:04:00
2111749 Chmelík Petr ZBM7507 C H21D 12:16:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H10N 12:20:00
219242 Kožoušek Adam ZBM8512 C H21 12:21:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C H35 12:22:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C D10 12:24:00
1238304 Kůr Jiří ZBM8304 C H21D 12:25:00
9201065 Komenda Jan ZBM9902 B H18 12:28:00
434829 Šicha Matěj ZBM1002 C H10N 12:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C H21 11:30:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant H21 10:33
0 Vakant D35 10:44
0 Vakant H21 10:45
0 Vakant H14 10:48
0 Vakant D10N 10:51
0 Vakant D16 10:54
0 Vakant D21 10:57
0 Vakant H16 11:02
0 Vakant H21 11:03
0 Vakant D35 11:05
0 Vakant D21D 11:06
0 Vakant H45 11:07
0 Vakant H14 11:09
0 Vakant H10 11:11
0 Vakant D10N 11:12
0 Vakant D12 11:14
0 Vakant D12 11:17
0 Vakant H21 11:21
0 Vakant D21 11:21
0 Vakant D18 11:22
0 Vakant D35 11:23
0 Vakant D65 11:24
0 Vakant H14 11:24
0 Vakant H12 11:25
0 Vakant D14 11:28
0 Vakant D12 11:35
0 Vakant H35 11:37
0 Vakant H45 11:37
0 Vakant D35 11:38
0 Vakant H21 11:39
0 Vakant H35 11:43
0 Vakant H45 11:43
0 Vakant D45 11:44
0 Vakant H55 11:44
0 Vakant D14 11:46
0 Vakant H21D 11:46
0 Vakant D10 11:51
0 Vakant H14 11:51
0 Vakant H12 11:52
0 Vakant H21 11:57
0 Vakant H21D 12:04
0 Vakant D45 12:05
0 Vakant H55 12:05
0 Vakant H10N 12:08
0 Vakant D55 12:10
0 Vakant D10 12:12
0 Vakant H21 12:15
0 Vakant H21D 12:22
0 Vakant D45 12:26
0 Vakant H55 12:26
0 Vakant H10N 12:26
0 Vakant H65 12:27
0 Vakant H35 12:28