O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Znojmo, Základní škola Mládeže 3
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Znojmo, 1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R2
JURY:
Janata Martin, Kubát Pavel, Mrázek Jan
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D18     D18C     D20     D21     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10C     H12C     H14C     H16     H18     H18C     H20     H21     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P    
D10C
1.10 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 8:29
2. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 9:29 + 1:00
3. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 10:55 + 2:26
4. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 10:56 + 2:27
5. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 11:46 + 3:17
6. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 13:02 + 4:33
7. Mácalová Soňa ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno 13:45 + 5:16
8. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 14:02 + 5:33
9. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 15:43 + 7:14
10. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 29:12 + 20:43
11. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 29:15 + 20:46
12. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 35:16 + 26:47
D12C
1.10 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 7:37
2. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 8:02 + 0:25
3. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 10:32 + 2:55
4. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 11:22 + 3:45
5. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 11:25 + 3:48
6. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 15:05 + 7:28
7. Féderová Zuzana 36S0251 C Amatersky sportovy klub Pezinok 20:23 + 12:46
D14C
1.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 12:38
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:58 + 0:20
3. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 13:28 + 0:50
4. Zrníková Adéla OSN0099 B SK OS Nové Město n. M. 14:31 + 1:53
5. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 14:33 + 1:55
6. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 15:22 + 2:44
7. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 15:28 + 2:50
8. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 16:32 + 3:54
9. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 18:00 + 5:22
10. Šmelíková Dorota 47S0251 C Rapid Bratislava 18:01 + 5:23
11. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 18:29 + 5:51
12. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 18:48 + 6:10
13. Niezgodka Dominika DOB0150 C KOB Dobruška 23:08 + 10:30
14. Klabouchová Veronika 38S0151 C VZA Žilina 25:00 + 12:22
15. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 26:41 + 14:03
Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno DISK
D16
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 11:47
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 12:01 + 0:14
3. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 12:29 + 0:42
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 12:33 + 0:46
5. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 13:08 + 1:21
6. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 13:10 + 1:23
7. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 13:19 + 1:32
8. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 13:27 + 1:40
9. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 13:38 + 1:51
10. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 13:41 + 1:54
11. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 13:44 + 1:57
12. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:50 + 2:03
13. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 13:53 + 2:06
14. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 14:00 + 2:13
15. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 14:04 + 2:17
16. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 14:05 + 2:18
17. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:09 + 2:22
18. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 14:14 + 2:27
19. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 14:23 + 2:36
20. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 14:28 + 2:41
21. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 14:33 + 2:46
22. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 14:35 + 2:48
23. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 14:50 + 3:03
24. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 14:57 + 3:10
25. Sokolářová Šárka TUR9999 B OOB TJ Turnov 15:01 + 3:14
26. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 15:05 + 3:18
27. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 15:08 + 3:21
28. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 15:17 + 3:30
29. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 15:19 + 3:32
30. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 15:27 + 3:40
31. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 15:41 + 3:54
32. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 15:43 + 3:56
33. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 15:48 + 4:01
34. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 16:01 + 4:14
35. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 16:18 + 4:31
36. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 16:25 + 4:38
37. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 16:32 + 4:45
38. Větříčková Andrea SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové 16:38 + 4:51
39. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 17:05 + 5:18
40. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 17:09 + 5:22
41. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 17:18 + 5:31
42. Zlámalová Nikola SJC9951 C Sportcentrum Jičín 19:00 + 7:13
43. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 19:34 + 7:47
44. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 23:11 + 11:24
Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D18
1.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 14:55
2. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 15:13 + 0:18
3. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 0:33
4. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 15:31 + 0:36
5. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:57 + 1:02
6. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 16:05 + 1:10
7. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 16:08 + 1:13
8. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 16:29 + 1:34
9. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 16:43 + 1:48
10. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 16:52 + 1:57
11. Veljačiková Hana SCP9750 B OK Sparta Praha 16:54 + 1:59
12. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 16:58 + 2:03
13. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 17:07 + 2:12
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 17:28 + 2:33
15. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 17:37 + 2:42
16. Petrasová Zuzana ASU9695 A Magnus Orienteering 17:38 + 2:43
17. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 17:47 + 2:52
18. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 17:48 + 2:53
19. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 17:50 + 2:55
20. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 17:58 + 3:03
21. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 18:06 + 3:11
22. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 18:21 + 3:26
23. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 18:28 + 3:33
24. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 18:40 + 3:45
25. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 18:43 + 3:48
26. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 18:58 + 4:03
27. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 19:07 + 4:12
28. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 19:40 + 4:45
29. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 5:09
30. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 20:07 + 5:12
31. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 20:29 + 5:34
32. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 21:07 + 6:12
33. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 21:57 + 7:02
34. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 21:59 + 7:04
35. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 23:24 + 8:29
36. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 23:41 + 8:46
37. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 24:31 + 9:36
38. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:32 + 20:37
Krejčířová Šárka KTA9751 B SK Kotnov Tábor DISK
Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Hornik Aleksandra 32P0050 C Polish national team 15:40 + 0:45
Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno PRUM
D18C
1.60 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 12:55
2. Pavlíková Markéta CHA0050 B OK Chrastava 13:39 + 0:44
3. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 14:29 + 1:34
4. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 14:40 + 1:45
5. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 15:26 + 2:31
6. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 15:46 + 2:51
7. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 16:40 + 3:45
8. Zítková Lenka SBR C SKOB Bruntál 18:57 + 6:02
9. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 20:24 + 7:29
10. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 23:14 + 10:19
D20
1.80 km, 85 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 15:37 8930
2. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 15:46 + 0:09 8845
2. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 15:46 + 0:09 8845
4. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 15:58 + 0:21 8732
5. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 0:28 8666
6. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 16:19 + 0:42 8535
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 16:51 + 1:14 8233
8. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 17:16 + 1:39 7998
9. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 17:17 + 1:40 7989
10. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 1:47 7923
11. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 1:58 7819
12. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 2:04 7763
13. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 17:44 + 2:07 7735
14. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 17:45 + 2:08 7725
15. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 17:49 + 2:12 7688
16. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 2:19 7622
17. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:00 + 2:23 7584
18. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 18:14 + 2:37 7452
19. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:30 + 2:53 7302
20. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 18:45 + 3:08 7161
21. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 18:46 + 3:09 7151
22. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 18:59 + 3:22 7029
23. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 19:13 + 3:36 6897
24. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 19:40 + 4:03 6643
25. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 20:05 + 4:28 6408
26. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 20:22 + 4:45 6248
27. Brožová Aneta TUR9453 A OOB TJ Turnov 20:49 + 5:12 5994
28. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 21:19 + 5:42 5712
29. Brajer Dominika DOB9550 C KOB Dobruška 21:33 + 5:56 5580
30. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 32:11 + 16:34 0
D21
2.00 km, 105 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9862
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 16:33 10985
2. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 16:41 + 0:08 10899
3. Spurná Martina PGP8556 C SK Praga 17:03 + 0:30 10662
4. Kadan Ursula 18A0050 C Austria national team 17:08 + 0:35
5. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 17:11 + 0:38 10575
6. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 17:36 + 1:03 10306
6. Labašová Katarína ASU8351 C Magnus Orienteering 17:36 + 1:03 10306
8. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 17:37 + 1:04 10295
9. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 17:47 + 1:14 10187
10. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 18:00 + 1:27 10047
11. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 18:03 + 1:30 10014
12. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 18:07 + 1:34 9971
13. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 18:09 + 1:36 9950
14. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 18:13 + 1:40 9907
15. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 18:15 + 1:42 9885
16. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 18:16 + 1:43 9874
17. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 18:26 + 1:53 9766
18. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 18:29 + 1:56 9734
19. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 18:38 + 2:05 9637
20. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 18:48 + 2:15 9529
20. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 18:48 + 2:15 9529
22. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 19:07 + 2:34 9324
23. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 19:23 + 2:50 9151
24. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 19:55 + 3:22 8806
25. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 20:04 + 3:31 8709
26. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 3:42 8590
27. Hrstková Vladěna ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno 20:16 + 3:43 8580
27. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 20:16 + 3:43 8580
29. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 20:26 + 3:53 8472
30. Stankiewitz Agata 32P0052 C Polish national team 20:50 + 4:17
31. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 21:13 + 4:40 7965
32. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 21:22 + 4:49 7868
33. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:56 + 5:23 7501
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D21A
1.90 km, 90 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimková Johanka UOL9355 C SK UP Olomouc 16:57 7815
2. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 16:59 + 0:02 7801
3. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 19:11 + 2:14 6870
4. Englmaier Gudrun 11A0050 C OLC Wienerwald 19:22 + 2:25
5. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 19:24 + 2:27 6778
6. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 19:35 + 2:38 6701
7. Matyba Anna DOB9650 C KOB Dobruška 19:36 + 2:39 6693
8. Svobodná Tereza DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 2:55 6581
9. Valešová Jana PHK9154 R OK 99 Hradec Králové 19:53 + 2:56 6574
10. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 20:07 + 3:10 6475
11. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 20:09 + 3:12 6461
12. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 20:19 + 3:22 6390
13. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 20:23 + 3:26 6362
14. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 20:43 + 3:46 6221
15. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 20:45 + 3:48 6207
16. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 20:54 + 3:57 6143
17. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 21:20 + 4:23 5960
18. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 21:38 + 4:41 5833
19. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 21:48 + 4:51 5762
19. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 21:48 + 4:51 5762
21. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 22:34 + 5:37 5438
22. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 23:44 + 6:47 4944
23. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 23:55 + 6:58 4866
24. Wysocka Malwina 23P8550 C OK!Sport 24:04 + 7:07
25. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 24:12 + 7:15 4746
26. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 24:25 + 7:28 4654
27. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 24:32 + 7:35 4605
28. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 24:49 + 7:52 4485
29. Baštová Martina LPU8453 C OK Lokomotiva Pardubice 26:13 + 9:16 3892
30. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 26:21 + 9:24 3836
31. Voráčková Lenka OSN8555 C SK OS Nové Město n. M. 26:23 + 9:26 3822
32. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 26:36 + 9:39 3730
33. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 28:02 + 11:05 3123
34. Lebedinská Romana LPU8257 C OK Lokomotiva Pardubice 29:10 + 12:13 2644
D21B
1.70 km, 55 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3903
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:42 4081
2. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:46 + 0:04 4064
3. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:54 + 0:12 4032
4. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 18:19 + 1:37 3690
5. Najmanová Hana VBM8555 C VSK Mendelu Brno 18:56 + 2:14 3541
5. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 18:56 + 2:14 3541
7. Kubičková Barbora SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 20:06 + 3:24 3259
8. Šmelíková Barbora 57S6951 C Športový klub VAZKA Bratislava 21:04 + 4:22
9. Melicharová Kristýna TZL8888 C SKOB Zlín 21:34 + 4:52
10. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 21:53 + 5:11 2827
11. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 22:18 + 5:36 2727
12. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 22:41 + 5:59 2634
13. Viková Vendula STH8951 C SK Studenec 23:48 + 7:06 2364
14. Tóthová Gabriela VBM8554 C VSK Mendelu Brno 30:09 + 13:27
D35
1.80 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 19:48
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 20:21 + 0:33
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 20:30 + 0:42
4. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 21:15 + 1:27
5. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 23:54 + 4:06
6. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 24:15 + 4:27
7. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 25:22 + 5:34
8. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:52 + 6:04
9. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 27:07 + 7:19
10. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 27:14 + 7:26
10. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 27:14 + 7:26
12. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 27:23 + 7:35
13. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 31:43 + 11:55
14. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 36:05 + 16:17
15. Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering 44:23 + 24:35
16. Rudová Hana UBM7252 C MENISKOS Brno 49:11 + 29:23
17. Vemolová Barbora UBM7751 C MENISKOS Brno 58:14 + 38:26
D40
1.80 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 17:58
2. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 18:41 + 0:43
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 19:04 + 1:06
4. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 19:25 + 1:27
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 20:08 + 2:10
6. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 20:13 + 2:15
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 20:16 + 2:18
8. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 20:18 + 2:20
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 20:34 + 2:36
10. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 20:45 + 2:47
11. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 22:35 + 4:37
12. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 22:59 + 5:01
13. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 23:40 + 5:42
14. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 23:57 + 5:59
15. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 24:24 + 6:26
16. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 24:33 + 6:35
17. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 24:35 + 6:37
18. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 24:37 + 6:39
19. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 24:58 + 7:00
20. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 25:32 + 7:34
20. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 25:32 + 7:34
22. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:38 + 7:40
23. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 26:28 + 8:30
24. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 27:24 + 9:26
25. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 29:09 + 11:11
D45
1.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 16:57
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 17:32 + 0:35
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 17:42 + 0:45
4. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 20:24 + 3:27
5. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 20:57 + 4:00
6. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 21:43 + 4:46
7. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:53 + 4:56
8. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 21:58 + 5:01
9. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 22:07 + 5:10
10. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 22:57 + 6:00
11. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 23:47 + 6:50
12. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:01 + 7:04
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 24:07 + 7:10
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 24:08 + 7:11
15. Kubičková Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 24:26 + 7:29
16. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 26:09 + 9:12
17. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 27:29 + 10:32
18. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 15:46
19. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:51 + 15:54
20. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:46 + 25:49
Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec DISK
D50
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 15:23
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 16:43 + 1:20
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 16:51 + 1:28
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 17:47 + 2:24
5. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 18:16 + 2:53
6. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 3:05
7. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 18:29 + 3:06
8. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 18:47 + 3:24
9. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:29 + 4:06
10. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 19:51 + 4:28
11. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 21:22 + 5:59
12. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 21:26 + 6:03
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 21:58 + 6:35
D55
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:32
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 16:44 + 1:12
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:34 + 2:02
4. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 18:30 + 2:58
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 18:41 + 3:09
6. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 19:13 + 3:41
7. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 6:17
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 22:42 + 7:10
9. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 23:45 + 8:13
10. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 10:16
11. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:36 + 20:04
D60
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 17:13
2. Fesselhofer Traude 32A0050 C HSV OL Wiener Neustadt 17:52 + 0:39
3. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 23:06 + 5:53
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:42 + 6:29
5. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 24:45 + 7:32
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 26:42 + 9:29
7. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 38:27 + 21:14
Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín DISK
D65
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 19:04
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 24:04 + 5:00
Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D70
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 18:32
H10C
1.10 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 7:19
2. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 8:03 + 0:44
3. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 8:16 + 0:57
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 8:42 + 1:23
5. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 8:48 + 1:29
6. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 9:05 + 1:46
7. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 9:16 + 1:57
8. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 10:04 + 2:45
9. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 10:17 + 2:58
10. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 10:23 + 3:04
11. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 11:13 + 3:54
12. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 11:47 + 4:28
13. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 12:44 + 5:25
14. Suchánek Martin XBM0401 C PELLŽS MTBO TEAM 13:07 + 5:48
15. Zrník Tomáš OSN0606 C SK OS Nové Město n. M. 13:47 + 6:28
16. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 17:37 + 10:18
17. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 21:10 + 13:51
18. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 22:12 + 14:53
19. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 33:22 + 26:03
Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno DISK
H12C
1.10 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 7:21
2. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 7:38 + 0:17
3. Michalak Hubert DOB0201 C KOB Dobruška 7:53 + 0:32
4. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 9:57 + 2:36
5. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 9:59 + 2:38
6. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 10:05 + 2:44
7. Suchánek Jakub XBM0201 C PELLŽS MTBO TEAM 13:50 + 6:29
8. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 14:07 + 6:46
9. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 19:12 + 11:51
10. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 20:45 + 13:24
11. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 21:36 + 14:15
H14C
1.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 12:40
2. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 12:43 + 0:03
3. Féder Medard 36S0100 C Amatersky sportovy klub Pezinok 13:04 + 0:24
4. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 13:12 + 0:32
5. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 13:39 + 0:59
6. Bonek Erik 12A0001 C Naturfreunde Wien 14:12 + 1:32
7. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 14:17 + 1:37
8. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 14:56 + 2:16
9. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:59 + 3:19
10. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 16:14 + 3:34
11. Garstka Kamil DOB0001 C KOB Dobruška 17:48 + 5:08
12. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 18:08 + 5:28
13. Svoboda Marek ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno 18:27 + 5:47
14. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 18:49 + 6:09
15. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 19:35 + 6:55
16. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 21:37 + 8:57
17. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 22:34 + 9:54
18. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 23:04 + 10:24
19. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 C KOB Dobruška 27:44 + 15:04
20. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 28:35 + 15:55
H16
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:49
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 12:44 + 0:55
3. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 12:46 + 0:57
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 13:02 + 1:13
5. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 13:03 + 1:14
6. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:28 + 1:39
7. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:29 + 1:40
8. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 13:47 + 1:58
9. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 14:04 + 2:15
10. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 14:09 + 2:20
10. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 14:09 + 2:20
12. Hájek Jakub SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové 14:23 + 2:34
12. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 14:23 + 2:34
12. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 14:23 + 2:34
15. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 14:30 + 2:41
16. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 14:34 + 2:45
17. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 14:38 + 2:49
18. Pek Daniel SHK9803 A TJ Slavia Hradec Králové 14:40 + 2:51
19. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 14:50 + 3:01
20. Chupek Jakub JPV9911 C Oddíl OS SK Prostějov 14:56 + 3:07
21. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 3:15
22. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 15:09 + 3:20
23. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:25 + 3:36
24. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:27 + 3:38
25. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 15:34 + 3:45
26. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 15:41 + 3:52
27. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 15:44 + 3:55
28. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:54 + 4:05
29. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:08 + 4:19
30. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 16:32 + 4:43
31. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 16:44 + 4:55
32. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 16:50 + 5:01
33. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 16:51 + 5:02
34. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 17:19 + 5:30
35. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 17:42 + 5:53
36. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:50 + 6:01
37. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 17:58 + 6:09
38. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 18:39 + 6:50
39. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:10 + 7:21
40. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 19:11 + 7:22
41. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:21 + 7:32
42. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 27:16 + 15:27
Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně DISK
MS Wolfram Clemens 45A0001 C Kastner group 14:05 + 2:16
MS Kastner Nicolas 45A0000 C Kastner group DISK
H18
1.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 12:51
2. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 12:53 + 0:02
3. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 13:00 + 0:09
4. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 13:13 + 0:22
5. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 13:30 + 0:39
6. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 13:33 + 0:42
7. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 13:59 + 1:08
8. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:00 + 1:09
9. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 14:04 + 1:13
10. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 14:05 + 1:14
11. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 14:12 + 1:21
12. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 14:16 + 1:25
13. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 14:18 + 1:27
14. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:25 + 1:34
15. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 14:29 + 1:38
16. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 14:32 + 1:41
17. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 14:39 + 1:48
18. Mikula Jan SSU9609 B SK Severka Šumperk 14:44 + 1:53
19. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 14:49 + 1:58
20. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 14:50 + 1:59
21. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 15:02 + 2:11
22. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 C KOB Dobruška 15:13 + 2:22
23. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 15:23 + 2:32
24. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 15:27 + 2:36
25. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 15:44 + 2:53
26. Brázdil Petr ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda 16:06 + 3:15
27. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 16:21 + 3:30
28. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 16:32 + 3:41
29. Burkart David VIC9602 B OB Vizovice 17:03 + 4:12
30. Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:28 + 4:37
31. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 17:45 + 4:54
32. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 18:13 + 5:22
33. Růta Vojtěch KTA9701 B SK Kotnov Tábor 19:13 + 6:22
34. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 19:17 + 6:26
35. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 19:23 + 6:32
Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín DISK
H18C
1.80 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 11:47
2. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 13:15 + 1:28
3. Konečný Daniel BBM9702 C BETA URSUS Orienteering 13:20 + 1:33
4. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 13:56 + 2:09
5. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 14:11 + 2:24
6. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 14:23 + 2:36
7. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 14:33 + 2:46
8. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 14:54 + 3:07
9. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 14:59 + 3:12
10. Niezgodka Piotr DOB9900 C KOB Dobruška 15:53 + 4:06
11. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 16:13 + 4:26
12. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 16:42 + 4:55
13. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 18:16 + 6:29
14. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 21:33 + 9:46
Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering DISK
H20
2.00 km, 115 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 15:47 9871
2. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 16:08 + 0:21 9659
3. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 16:09 + 0:22 9648
4. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 16:28 + 0:41 9456
4. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 16:28 + 0:41 9456
6. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 0:46 9406
7. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 16:48 + 1:01 9254
8. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 17:07 + 1:20 9062
9. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 17:20 + 1:33 8930
10. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 18:05 + 2:18 8475
11. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 18:09 + 2:22 8434
12. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 18:10 + 2:23 8424
13. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 18:39 + 2:52 8131
14. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 18:56 + 3:09 7959
15. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 19:08 + 3:21 7837
16. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 19:09 + 3:22 7827
17. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 19:16 + 3:29 7757
18. Zvoníček Josef SKM9404 A KOB Směr Kroměříž 19:30 + 3:43 7615
19. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 19:57 + 4:10 7342
20. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 20:05 + 4:18 7261
21. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 20:27 + 4:40 7038
22. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 20:29 + 4:42 7018
23. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 20:32 + 4:45 6988
23. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:32 + 4:45 6988
25. Valášek Jan KAM9400 A SK Kamenice 20:56 + 5:09 6745
26. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 21:16 + 5:29 6542
27. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 5:37 6462
28. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:56 + 6:09 6138
29. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 22:46 + 6:59 5632
30. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 23:25 + 7:38 5237
MS Berger Xander AUT C 15:31 +
MS Pauser Jakob C 20:18 + 4:31
MS Reinen Matthias C 15:20 +
Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno PRUM 0
H21
2.20 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9687
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:44 10845
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 14:47 + 0:03 10809
3. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 15:29 + 0:45 10312
4. Kodeda Štěpán SJC8818 E Sportcentrum Jičín 15:32 + 0:48 10277
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 15:37 + 0:53 10217
6. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 15:41 + 0:57 10170
6. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 15:41 + 0:57 10170
8. Wartbichler Christian 18A0001 C Austria national team 15:46 + 1:02
9. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 15:50 + 1:06 10064
10. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 15:51 + 1:07 10052
11. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:59 + 1:15 9957
12. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 16:00 + 1:16 9945
13. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 16:05 + 1:21 9886
14. Podzinski Rafal 32P0002 C Polish national team 16:07 + 1:23
14. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 16:07 + 1:23 9862
14. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 16:07 + 1:23 9862
17. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 16:10 + 1:26 9827
18. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 1:35 9720
19. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 16:21 + 1:37 9696
20. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 16:25 + 1:41 9649
21. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 16:31 + 1:47 9578
22. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 16:40 + 1:56 9472
23. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 16:44 + 2:00 9424
24. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 16:45 + 2:01 9412
25. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 16:48 + 2:04 9377
26. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 16:57 + 2:13 9270
27. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 17:03 + 2:19 9199
28. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 17:06 + 2:22 9164
29. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 17:27 + 2:43 8915
30. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 2:54 8785
31. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 18:13 + 3:29 8370
32. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 18:52 + 4:08 7909
33. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 19:24 + 4:40 7530
34. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 19:51 + 5:07 7210
Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Malý Ondřej VIC8911 C OB Vizovice DISK 0
H21A
2.20 km, 110 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9025
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sulz Henrik 11A0001 C OLC Wienerwald 15:22
2. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 16:11 + 0:49 9447
3. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 16:12 + 0:50 9438
4. Fesselhofer Roland 32A0000 C HSV OL Wiener Neustadt 16:23 + 1:01
5. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 16:29 + 1:07 9274
6. Glaner Franz 18A0002 C Austria national team 16:32 + 1:10
7. Hrobař Štěpán ASU9106 R Magnus Orienteering 16:40 + 1:18 9169
8. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 17:01 + 1:39 8967
9. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 17:15 + 1:53 8833
10. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 17:19 + 1:57 8794
11. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 17:25 + 2:03 8737
12. Dragowski Kuba 36P0000 C OK!Sport Warszawa 17:29 + 2:07
13. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 17:35 + 2:13 8640
14. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 17:36 + 2:14 8631
14. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 17:36 + 2:14 8631
16. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 17:50 + 2:28 8496
17. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 17:55 + 2:33 8448
18. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 17:57 + 2:35 8429
19. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 18:01 + 2:39 8391
20. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 18:07 + 2:45 8333
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 18:10 + 2:48 8304
21. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 18:10 + 2:48 8304
23. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:13 + 2:51 8276
24. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 18:15 + 2:53 8256
25. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 18:19 + 2:57 8218
26. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 18:20 + 2:58 8208
27. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 18:24 + 3:02 8170
28. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 18:42 + 3:20 7997
29. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 18:49 + 3:27 7930
30. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 18:50 + 3:28 7920
31. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 3:29 7911
32. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 18:52 + 3:30 7901
32. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:52 + 3:30 7901
34. Siegert Wolfgang 18A0003 C Austria national team 18:57 + 3:35
35. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 18:59 + 3:37 7834
36. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:06 + 3:44 7767
37. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 19:09 + 3:47 7738
37. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 19:09 + 3:47 7738
39. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 19:14 + 3:52 7690
40. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 19:22 + 4:00 7613
41. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 19:24 + 4:02 7594
42. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 19:27 + 4:05 7565
43. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 19:31 + 4:09 7526
44. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 19:42 + 4:20 7421
44. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 19:42 + 4:20 7421
46. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 20:12 + 4:50 7133
47. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 20:37 + 5:15 6893
48. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 20:44 + 5:22 6825
49. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 21:04 + 5:42 6633
50. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 21:18 + 5:56 6499
51. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 21:19 + 5:57 6489
52. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 23:58 + 8:36 4962
53. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 24:33 + 9:11 4626
54. Al Kaabi Salem OOL8006 C SK Haná orienteering 25:35 + 10:13 4031
55. Al Ktebi Khalid OOL8406 C SK Haná orienteering 25:42 + 10:20 3963
56. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 28:06 + 12:44 2580
57. Al Murshdi Ahmed OOL8506 C SK Haná orienteering 30:07 + 14:45 1418
58. Al Yamahi Salem OOL8306 C SK Haná orienteering 31:10 + 15:48 813
59. Al Mazrouei Rashed OOL8807 C SK Haná orienteering 44:44 + 29:22 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
H21B
1.90 km, 100 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7157
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matula Petr ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov 14:00 7639
2. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 14:01 + 0:01 7630
3. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 15:07 + 1:07 7061
4. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 15:09 + 1:09 7044
5. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 15:19 + 1:19 6957
6. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 15:35 + 1:35 6819
7. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 15:53 + 1:53 6664
8. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 16:12 + 2:12 6500
9. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 16:16 + 2:16 6466
10. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 16:24 + 2:24 6397
11. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:29 + 2:29 6353
12. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:44 + 2:44 6224
13. Koiser Michael C 16:57 + 2:57
14. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 17:14 + 3:14 5965
15. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 17:15 + 3:15 5957
16. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 3:24 5879
17. Petr Pavel VLI9400 B Slavia Liberec orienteering 17:37 + 3:37 5767
18. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 17:49 + 3:49 5663
19. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 17:58 + 3:58 5585
20. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 18:10 + 4:10 5482
21. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 18:14 + 4:14 5447
22. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 4:43 5197
23. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 19:20 + 5:20 4878
24. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 19:21 + 5:21 4869
25. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 20:10 + 6:10 4447
26. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 20:39 + 6:39 4196
27. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 20:49 + 6:49 4110
28. Al Mansoori Abdulaziz OOL8906 C SK Haná orienteering 21:27 + 7:27 3782
29. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 21:35 + 7:35 3713
30. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:02 + 8:02 3480
31. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 22:11 + 8:11 3402
32. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 23:21 + 9:21 2798
33. Al Shehhi Mohammed OOL8106 C SK Haná orienteering 24:33 + 10:33 2177
34. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 24:50 + 10:50 2031
35. Al Kaabi Mubark OOL8206 C SK Haná orienteering 25:18 + 11:18 1789
36. Abdalla Khamis OOL8806 C SK Haná orienteering 35:06 + 21:06 0
37. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 37:31 + 23:31 0
38. Al Qaydi Ali OOL7706 C SK Haná orienteering 38:34 + 24:34 0
Al Mteiri Ahmed OOL8207 C SK Haná orienteering DISK 0
H35
1.90 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:39
2. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 17:52 + 1:13
3. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:03 + 1:24
4. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 18:43 + 2:04
5. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 3:04
6. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 20:05 + 3:26
7. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 20:09 + 3:30
8. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 20:28 + 3:49
9. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 20:31 + 3:52
10. Komín David PGP7405 C SK Praga 21:05 + 4:26
11. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 21:25 + 4:46
12. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 21:40 + 5:01
13. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:13 + 5:34
14. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 22:19 + 5:40
14. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 22:19 + 5:40
16. Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec 22:21 + 5:42
17. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 23:11 + 6:32
18. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 23:36 + 6:57
19. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 24:47 + 8:08
20. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 26:28 + 9:49
21. Škácha Michal NNN7102 C Neregistrovaní 29:40 + 13:01
22. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 29:49 + 13:10
23. Sloboda Vladimir 69S7900 C 31:48 + 15:09
24. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 39:39 + 23:00
H40
1.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 14:40
2. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 15:14 + 0:34
3. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 15:30 + 0:50
4. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 15:33 + 0:53
5. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 15:59 + 1:19
6. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 16:07 + 1:27
7. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 16:23 + 1:43
8. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 16:29 + 1:49
9. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 16:30 + 1:50
10. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 16:31 + 1:51
11. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 16:35 + 1:55
12. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 17:20 + 2:40
13. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 17:50 + 3:10
14. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 18:09 + 3:29
15. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 18:31 + 3:51
16. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 18:48 + 4:08
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 20:12 + 5:32
18. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 20:14 + 5:34
19. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 21:05 + 6:25
20. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 21:06 + 6:26
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 21:17 + 6:37
22. Novotný Petr 6PC0000 C Neregistrovaný - Novotný 21:27 + 6:47
23. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 22:04 + 7:24
24. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 22:29 + 7:49
25. Al Zeyoudi Seed OOL7306 C SK Haná orienteering 22:49 + 8:09
26. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 23:56 + 9:16
27. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 24:10 + 9:30
28. Trunkát Daniel XBM7102 C PELLŽS MTBO TEAM 25:33 + 10:53
29. Féder Medard 36S7300 C Amatersky sportovy klub Pezinok 27:49 + 13:09
30. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 29:23 + 14:43
31. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 32:07 + 17:27
32. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 33:02 + 18:22
33. Al Abduli Jamal OOL7406 C SK Haná orienteering 35:23 + 20:43
H45
1.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 16:22
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 16:26 + 0:04
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 16:48 + 0:26
4. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:49 + 0:27
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:50 + 0:28
6. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 16:54 + 0:32
7. Mareček Petr OSN6900 C SK OS Nové Město n. M. 17:16 + 0:54
8. Hlosta Thomas 44A6700 C LC Erste Bank 17:59 + 1:37
9. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 18:08 + 1:46
10. Kastner Boris 45A0003 C Kastner group 18:10 + 1:48
10. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 18:10 + 1:48
12. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 18:12 + 1:50
12. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 18:12 + 1:50
12. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 18:12 + 1:50
15. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:17 + 1:55
16. Valášek Petr KAM6600 C SK Kamenice 19:04 + 2:42
17. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 19:16 + 2:54
18. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:26 + 3:04
19. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 20:08 + 3:46
20. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 20:17 + 3:55
21. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:23 + 4:01
22. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 20:31 + 4:09
23. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:50 + 4:28
24. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 20:51 + 4:29
25. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 21:07 + 4:45
26. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:59 + 5:37
27. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 22:00 + 5:38
28. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 22:07 + 5:45
29. Klaška Jan NER C 23:11 + 6:49
30. Špaček Robert NER C 23:14 + 6:52
31. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 24:07 + 7:45
32. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 24:19 + 7:57
33. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 24:27 + 8:05
34. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:02 + 8:40
35. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 26:32 + 10:10
36. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 26:42 + 10:20
37. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 26:53 + 10:31
38. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 27:12 + 10:50
39. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:32 + 11:10
40. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 33:34 + 17:12
H50
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 15:10
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 15:19 + 0:09
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 15:34 + 0:24
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 15:51 + 0:41
5. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovice 16:29 + 1:19
6. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 16:51 + 1:41
7. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 17:03 + 1:53
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 17:18 + 2:08
9. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 17:19 + 2:09
10. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 17:41 + 2:31
11. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 18:05 + 2:55
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 18:23 + 3:13
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:43 + 3:33
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 18:45 + 3:35
15. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 19:05 + 3:55
16. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 19:14 + 4:04
17. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 19:23 + 4:13
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 19:38 + 4:28
19. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 19:39 + 4:29
20. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 19:48 + 4:38
21. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 20:08 + 4:58
22. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 20:17 + 5:07
23. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 21:20 + 6:10
24. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 21:28 + 6:18
25. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:04 + 6:54
26. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 22:21 + 7:11
27. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:58 + 9:48
H55
1.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 13:34
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 13:46 + 0:12
3. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 14:06 + 0:32
4. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 15:25 + 1:51
5. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 15:37 + 2:03
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 16:00 + 2:26
7. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:01 + 2:27
8. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 16:04 + 2:30
9. Kodeda Oldřich KCK5901 C KOB Český Krumlov 16:05 + 2:31
10. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 17:25 + 3:51
11. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 17:38 + 4:04
12. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 18:11 + 4:37
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 18:29 + 4:55
14. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 18:45 + 5:11
15. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:53 + 5:19
16. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 19:09 + 5:35
17. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 19:42 + 6:08
18. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 20:37 + 7:03
19. Ibrahim Khamis OOL5906 C SK Haná orienteering 20:39 + 7:05
20. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 25:25 + 11:51
Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov DISK
H60
1.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 13:34
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 14:07 + 0:33
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 14:52 + 1:18
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 14:57 + 1:23
5. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 1:33
6. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 15:45 + 2:11
7. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 17:08 + 3:34
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 17:14 + 3:40
9. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 4:10
10. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 18:42 + 5:08
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 18:48 + 5:14
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 20:26 + 6:52
13. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 21:11 + 7:37
14. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 21:53 + 8:19
15. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 24:16 + 10:42
16. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 26:38 + 13:04
H65
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 14:46
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 15:49 + 1:03
3. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 16:00 + 1:14
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:36 + 1:50
5. Šmelík Ludovít RBA4301 C TJ Rapid Bratislava 16:37 + 1:51
6. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:49 + 2:03
7. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 17:57 + 3:11
8. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 18:51 + 4:05
9. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 20:34 + 5:48
10. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 22:01 + 7:15
11. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 22:36 + 7:50
12. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 22:58 + 8:12
13. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:21 + 8:35
14. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 24:55 + 10:09
Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory DISK
H70
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 17:44
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 19:14 + 1:30
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 19:22 + 1:38
4. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 20:58 + 3:14
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 21:17 + 3:33
6. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 25:17 + 7:33
7. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 26:19 + 8:35
8. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 48:12 + 30:28
Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
H75
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
1.10 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 9:15
2. Klašková Amálie NER C 10:23 + 1:08
3. Šmelík Daniel 47S0000 C Rapid Bratislava 10:55 + 1:40
4. Bednářová Anna 7IC C 11:23 + 2:08
5. Zvarik Andrej NER C 11:41 + 2:26
6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK OS Nové Město n. M. 13:10 + 3:55
7. Vemola Jiří UBM0301 C MENISKOS Brno 14:10 + 4:55
8. Strýček Jan ADA C OOB TJ Spartak Adamov 14:12 + 4:57
9. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 14:15 + 5:00
10. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:36 + 5:21
11. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:38 + 5:23
12. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:32 + 6:17
13. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 16:15 + 7:00
14. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 17:06 + 7:51
15. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 18:27 + 9:12
16. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 18:45 + 9:30
16. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 18:45 + 9:30
18. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 19:00 + 9:45
19. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 19:55 + 10:40
20. Bednář Antonín 7IC C 20:42 + 11:27
21. Švidrnochová Nela MOV5900 C SKOB Ostrava 23:23 + 14:08
22. Špačková Sára NER C 29:17 + 20:02
23. Tomešová Evelína C 33:44 + 24:29
24. Beržinský Nino SBK1234 C KOB Start Blansko 37:51 + 28:36
25. Kurečková Aneta ABM1054 C KOB Moira Brno 39:33 + 30:18
26. Mrázková Berta C 40:07 + 30:52
27. Chaloupková Klára NER C 44:28 + 35:13
28. Voráčková Anežka OSN1260 C SK OS Nové Město n. M. 44:58 + 35:43
Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava DISK
P
1.70 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 13:27
2. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 15:28 + 2:01
3. Vlček Ondřej NER C 15:32 + 2:05
4. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 16:44 + 3:17
5. Neuwirth Karel ADA C OOB TJ Spartak Adamov 17:17 + 3:50
6. Neckař Jan 89C0000 C Neregistrovaní - Jirásková 18:35 + 5:08
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 18:46 + 5:19
8. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 19:10 + 5:43
9. Jirásková Dora 89C0050 C Neregistrovaní - Jirásková 19:36 + 6:09
10. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 20:52 + 7:25
10. Strýčková Monika ADA C OOB TJ Spartak Adamov 20:52 + 7:25
12. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 20:55 + 7:28
13. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 21:06 + 7:39
14. Mlčáková Markéta NER C 23:38 + 10:11
15. Kubátová Iva PHK6552 C OK 99 Hradec Králové 23:49 + 10:22
16. Urbánek Petr 6VC0001 C Neregistrovaná - Urbánková 24:01 + 10:34
17. Klabouchová Andrea VZA7052 C Slávia ŽU Žilina 24:55 + 11:28
18. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 25:08 + 11:41
19. Urbánková Lenka 6VC0000 C Neregistrovaná - Urbánková 25:59 + 12:32
20. Kliglová Tereza TBM9853 C KOS TJ Tesla Brno 26:08 + 12:41
21. Vágnerová Barbora 7EC C Neregistrovaná - Vágnerová 26:20 + 12:53
22. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 28:01 + 14:34
23. Kavan Martin SBK0000 C KOB Start Blansko 28:52 + 15:25
24. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 29:53 + 16:26
25. Kliglová Radka NER C 30:49 + 17:22
26. Pometlová Jana AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 33:08 + 19:41
27. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 33:42 + 20:15
28. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 33:59 + 20:32
29. Minaříková Dagmar 6SC0000 C Neregistrovaná - Minaříková 35:25 + 21:58
30. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 36:49 + 23:22
31. Smékalová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 39:18 + 25:51
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK