Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Rantířov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Peklo
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kratochvíl Martin - R1
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R2
JURY:
Zbranek Roman, Bořánek Petr, Otrusina Jiří
Protokol:
Závodník Roman Siegl (MFP6700) podal protest proti své diskvalifikaci z důvodu chybějících záznamů v čipu z kontrol č. 1-14, neboť se důvodně domníval, že vadná kontrola č. 155, kterou měl jako následující, vymazala tyto záznamy. Jury nařídila vyčíst data z dotčených kontrol a vzhledem k tomu, že krabičky obsahovaly záznam o průchodu závodníka všemi dotčenými kontrolami, protest byl uznán a Roman Siegl byl zařazen do výsledků.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     T    
D16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina VPM0151 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:40
2. Bejvlová Karolína PGP0256 C SK Praga 35:10 + 0:30
3. Rydlová Adéla TJN0151 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:39 + 0:59
4. Škáchová Magdalena KAM0151 C OK Kamenice 36:27 + 1:47
5. Šmelíková Dorota LCE0260 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:36 + 1:56
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 37:07 + 2:27
7. Kochová Anna SJC0153 C Sportcentrum Jičín 37:29 + 2:49
8. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 37:46 + 3:06
9. Martanová Elin VLI0252 C Slavia Liberec orienteering 38:14 + 3:34
10. Blažková Kateřina SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec 38:39 + 3:59
11. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 40:08 + 5:28
12. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 40:28 + 5:48
13. Mrózek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 41:05 + 6:25
14. Kosobudová Kateřina VTA0253 C SC vebr-sport 43:44 + 9:04
15. Držková Berenika LPU0151 C OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 9:26
16. Pekařová Jana TUR0252 C OOB TJ Turnov 44:42 + 10:02
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 45:24 + 10:44
18. Dolejší Kateřina STB0199 C TJ Stadion Nový Bor 45:32 + 10:52
19. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 45:53 + 11:13
20. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 46:19 + 11:39
20. Nedomlelová Lucie TJN0256 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:19 + 11:39
22. Fejfarová Tereza LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice 46:21 + 11:41
23. Miklušová Tamara ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno 46:45 + 12:05
24. Thýnová Martina SHK0350 C OK Slavia Hradec Králové 47:04 + 12:24
25. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:27 + 13:47
25. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 48:27 + 13:47
27. Vyhnálková Marie RIC0151 C OB Říčany 49:04 + 14:24
28. Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín 49:22 + 14:42
29. Pušová Bára LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 16:21
30. Kubíčková Iva LPU0157 C OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 16:47
31. Binarová Adéla UOL0452 C SOB Olomouc 51:41 + 17:01
32. Linková Lucie TJN0257 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:21 + 17:41
33. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 53:10 + 18:30
34. Janků Anna SJC0252 C Sportcentrum Jičín 53:34 + 18:54
35. Tichá Marie TZL0253 C SKOB Zlín 54:28 + 19:48
36. Marešová Klára NEK0250 C Nejdek Orienteering 54:36 + 19:56
37. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 56:01 + 21:21
38. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 57:40 + 23:00
39. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 58:24 + 23:44
40. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 63:46 + 29:06
41. Vítová Lucie BSO0250 C KOB Baník Sokolov 66:57 + 32:17
42. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:24 + 32:44
Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vejražková Róza SJC0151 C Sportcentrum Jičín DISK
Matějková Barbora SJC0156 C Sportcentrum Jičín DISK
D18
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 C SOB Olomouc 41:23
2. Kopecká Anna LPU9958 C OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 1:59
3. Chaloupská Barbora PHK9951 C OK 99 Hradec Králové 44:02 + 2:39
4. Sieglová Eliška PGP9954 C SK Praga 44:28 + 3:05
5. Peterová Jana LPU0057 C OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 4:53
6. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Žabovřesky Brno 47:03 + 5:40
7. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 47:12 + 5:49
8. Malinová Apolena SHK9952 C OK Slavia Hradec Králové 48:21 + 6:58
9. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 7:02
10. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 49:28 + 8:05
11. Poláková Tereza SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava 50:57 + 9:34
12. Matoušová Kateřina VRL9955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:21 + 9:58
13. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 52:09 + 10:46
14. Waňková Martina LPU9959 C OK Lokomotiva Pardubice 52:53 + 11:30
15. Miklušová Tereza ZBM9960 C SK Žabovřesky Brno 53:26 + 12:03
16. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Žabovřesky Brno 53:52 + 12:29
17. Opálková Martina BBM0050 C BETA URSUS Orienteering 54:37 + 13:14
18. Urbanová Markéta STH9953 C SK Studenec 55:12 + 13:49
19. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 55:19 + 13:56
20. Borovičková Valerie LPU0054 C OK Lokomotiva Pardubice 55:35 + 14:12
21. Hájková Lenka SOP0050 C OOB TJ Slezan Opava 55:56 + 14:33
22. Kalenská Dominika STH9958 C SK Studenec 56:08 + 14:45
23. Filipová Tereza LPU0050 C OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 14:51
24. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 58:09 + 16:46
25. Vojtíšková Viktorie LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice 58:21 + 16:58
26. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 58:29 + 17:06
27. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 59:58 + 18:35
28. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 61:09 + 19:46
29. Zrníková Adéla OSN0099 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:20 + 19:57
30. Zlámalová Nikola SJC9951 C Sportcentrum Jičín 61:24 + 20:01
31. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 61:33 + 20:10
32. Voltrová Alena ROZ9951 C OK Roztoky 62:46 + 21:23
33. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 64:28 + 23:05
34. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 68:05 + 26:42
35. Čechová Klára AOP9951 C Orientační Běh Opava 71:56 + 30:33
36. Špendlíková Kamila LCE0051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:23 + 32:00
37. Ressová Tereza LCE0052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:37 + 32:14
38. Bruková Magda TRI0054 C TJ TŽ Třinec 77:26 + 36:03
Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice DISK
D20
5.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7815
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 C OB Říčany 48:27 8641
2. Nováková Tereza DKP9751 C Oddíl OB Kotlářka 52:20 + 3:53 8030
3. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 54:21 + 5:54 7713
4. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 57:09 + 8:42 7273
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 57:58 + 9:31 7145
6. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 58:08 + 9:41 7119
7. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 58:10 + 9:43 7113
8. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 13:30 6519
9. Vývodová Jana ASU9852 C Magnus Orienteering 62:17 + 13:50 6466
10. Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 66:38 + 18:11 5783
11. Odehnalová Tereza ZBM9757 C SK Žabovřesky Brno 66:45 + 18:18 5764
12. Roškotová Lucie TUR9753 C OOB TJ Turnov 78:03 + 29:36 3988
13. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 79:55 + 31:28 3695
14. Nováková Lucie BOR9854 C OK Jiskra Nový Bor 85:07 + 36:40 2877
Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Szarzecová Lucie TRI9850 C TJ TŽ Třinec DISK 0
Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
D21
7.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 C SK Žabovřesky Brno 52:59 10089
2. Kosová Denisa PHK9150 C OK 99 Hradec Králové 54:42 + 1:43 9778
3. Mechlová Lenka SHK9051 C OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 2:21 9663
4. Indráková Adélka ZBM9153 C SK Žabovřesky Brno 56:07 + 3:08 9521
5. Hrušková Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 59:59 + 7:00 8821
6. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 61:12 + 8:13 8600
7. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 61:14 + 8:15 8594
8. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 64:20 + 11:21 8033
9. Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 64:24 + 11:25 8021
10. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 66:29 + 13:30 7643
11. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 66:33 + 13:34 7631
12. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 67:10 + 14:11 7519
13. Kopáčková Iva CHT8851 A OOB SK Chrast 70:33 + 17:34 6906
14. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 70:46 + 17:47 6867
15. Hiršová Gabriela ZBM9651 C SK Žabovřesky Brno 71:13 + 18:14 6786
16. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 72:10 + 19:11 6614
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 76:05 + 23:06 5904
18. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 76:40 + 23:41 5799
19. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 76:56 + 23:57 5750
20. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 78:35 + 25:36 5451
21. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 83:48 + 30:49 4506
22. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 88:11 + 35:12 3712
23. Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 89:14 + 36:15 3522
24. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 94:37 + 41:38 2547
25. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:51 + 52:52 512
26. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 109:16 + 56:17 0
D35
5.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 54:16
2. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 58:25 + 4:09
3. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 60:50 + 6:34
4. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 90:41 + 36:25
5. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 128:51 + 74:35
D40
4.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 46:16
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:38 + 2:22
3. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 52:33 + 6:17
4. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 52:58 + 6:42
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 70:59 + 24:43
6. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 92:49 + 46:33
D45
4.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 42:39
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 49:36 + 6:57
3. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 53:38 + 10:59
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 55:37 + 12:58
5. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 59:50 + 17:11
6. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 65:50 + 23:11
Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč DISK
D50
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 51:08
2. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 54:16 + 3:08
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 59:11 + 8:03
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 14:21
D55
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 45:22
2. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 45:34 + 0:12
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 13:48
D60
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:35
H16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:36
2. Gajda Jan KAM0105 C OK Kamenice 39:30 + 0:54
3. Metelka Ondřej PHK0101 C OK 99 Hradec Králové 43:07 + 4:31
4. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 43:51 + 5:15
5. Štefan Vít STH0202 C SK Studenec 44:18 + 5:42
6. Šimša Martin PGP0309 C SK Praga 44:50 + 6:14
7. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 45:07 + 6:31
8. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 45:29 + 6:53
9. Kostka Jiří AOP0201 C Orientační Běh Opava 45:47 + 7:11
10. Chaloupský Jakub PHK0302 C OK 99 Hradec Králové 46:01 + 7:25
11. Nechanický Jan OSN0200 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:19 + 7:43
12. Janda Ondřej DOR0100 C OK Dobříš 46:23 + 7:47
13. Zalaba Tomáš SJC0101 C Sportcentrum Jičín 46:42 + 8:06
14. Synek Petr DOK0200 C OK Doksy 46:56 + 8:20
15. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 48:34 + 9:58
16. Rücker Jan HOR0201 C TJ Jiskra Hořice 49:37 + 11:01
17. Janovský Tomáš PGP0101 C SK Praga 50:01 + 11:25
18. Féder Medard LCE0111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:52 + 12:16
19. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 51:59 + 13:23
20. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 52:50 + 14:14
21. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 53:06 + 14:30
22. Valík Adam AOP0301 C Orientační Běh Opava 53:54 + 15:18
23. Škvor Adam KAM0202 C OK Kamenice 54:46 + 16:10
24. Budský Ondřej TJN0105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:01 + 16:25
25. Milán Tomáš ZBM0111 C SK Žabovřesky Brno 55:03 + 16:27
26. Siegl Matyáš PGP0104 C SK Praga 55:24 + 16:48
27. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 55:31 + 16:55
28. Škácha Vít KAM0309 C OK Kamenice 57:12 + 18:36
29. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 57:16 + 18:40
30. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 57:36 + 19:00
31. Švarc Antonín DKP0203 C Oddíl OB Kotlářka 57:59 + 19:23
32. Newiak Nick NEK0101 C Nejdek Orienteering 58:27 + 19:51
33. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 58:56 + 20:20
34. Adamec Martin TJN0106 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:24 + 21:48
35. Hájek Kryštof TUR0212 C OOB TJ Turnov 61:15 + 22:39
36. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 61:33 + 22:57
37. Koditek Jonáš KUO0101 C KOB Ústí nad Orlicí 61:34 + 22:58
38. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 61:58 + 23:22
39. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 64:39 + 26:03
40. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 66:01 + 27:25
41. Paleček Ondřej SRK0103 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:30 + 27:54
42. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 67:51 + 29:15
43. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 68:46 + 30:10
44. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 71:27 + 32:51
45. Hankovec Hugo KAM0201 C OK Kamenice 78:35 + 39:59
46. Waněk Hubert LPU0309 C OK Lokomotiva Pardubice 78:47 + 40:11
47. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 79:15 + 40:39
48. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:28 + 49:52
49. Forst Antonín PGP0106 C SK Praga 94:23 + 55:47
50. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 114:26 + 75:50
51. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 115:56 + 77:20
H18
7.50 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 C K.O.B. Choceň 50:23
2. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:39 + 1:16
3. Horčička Vít STE9919 C SK SKI-OB Šternberk 52:20 + 1:57
4. Roudný Martin LPU0002 C OK Lokomotiva Pardubice 52:22 + 1:59
5. Hlaváč Ondřej ZBM9901 C SK Žabovřesky Brno 55:21 + 4:58
6. Fencl Jonáš LPU9902 C OK Lokomotiva Pardubice 56:26 + 6:03
7. Rusin Jan LPU0008 C OK Lokomotiva Pardubice 56:30 + 6:07
8. Vítek Karel PGP9904 C SK Praga 58:09 + 7:46
9. Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 58:39 + 8:16
10. Volák Ondřej LPU0010 C OK Lokomotiva Pardubice 60:36 + 10:13
11. Kavalír Jáchym PHK9901 C OK 99 Hradec Králové 61:03 + 10:40
12. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 61:37 + 11:14
13. Thoř Tomáš TUR9904 C OOB TJ Turnov 62:06 + 11:43
14. Valík Tomáš AOP0001 C Orientační Běh Opava 62:28 + 12:05
15. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 13:50
16. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 64:38 + 14:15
17. Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 67:54 + 17:31
18. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 71:53 + 21:30
19. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 72:19 + 21:56
20. Zentrich Dušan LCE0012 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:53 + 23:30
21. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem, 75:09 + 24:46
22. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:56 + 29:33
23. Holesz Sebastian TRI9902 C TJ TŽ Třinec 81:55 + 31:32
24. Galbavý Matěj CHA0000 C OK Chrastava 85:44 + 35:21
25. Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:55 + 38:32
26. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 96:17 + 45:54
27. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 106:50 + 56:27
28. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 117:05 + 66:42
Bradáč Jakub LLI0002 C TJ Loko Liberec DISK
Solomko Adam BSO0002 C KOB Baník Sokolov DISK
Říčný Vojta ZBM9903 C SK Žabovřesky Brno DISK
Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy DISK
Chvátil Šimon PHK9908 C OK 99 Hradec Králové DISK
H20
8.40 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8262
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 C OK 99 Hradec Králové 48:41 8766
2. Hirš Otakar ZBM9801 C SK Žabovřesky Brno 50:08 + 1:27 8515
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:15 + 1:34 8495
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 51:32 + 2:51 8273
5. Černocký Libor LCE9803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:14 + 5:33 7806
6. Bendák Jan PHK9800 C OK 99 Hradec Králové 54:34 + 5:53 7749
7. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 55:16 + 6:35 7628
8. Pek Daniel SHK9803 C OK Slavia Hradec Králové 55:33 + 6:52 7579
9. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 56:30 + 7:49 7414
10. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 58:04 + 9:23 7144
11. Starý Ondra PHK9813 C OK 99 Hradec Králové 59:44 + 11:03 6855
12. Podmolík Josef TZL9701 C SKOB Zlín 60:44 + 12:03 6682
13. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 60:54 + 12:13 6654
14. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 61:01 + 12:20 6633
15. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 62:12 + 13:31 6429
16. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 63:12 + 14:31 6256
17. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 64:03 + 15:22 6109
18. Novák Aleš PGP9808 C SK Praga 67:03 + 18:22 5590
19. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:39 + 19:58 5313
20. Chaloupka Josef UOL9801 C SOB Olomouc 69:17 + 20:36 5204
21. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 69:47 + 21:06 5118
22. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 71:19 + 22:38 4852
23. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 73:12 + 24:31 4527
24. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:19 + 24:38 4507
25. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 75:30 + 26:49 4129
26. Moravec Jakub KAM9702 C OK Kamenice 80:50 + 32:09 3207
27. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:25 + 47:44 512
28. Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 100:56 + 52:15 0
H21
Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9571
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 C OK 99 Hradec Králové 64:11 10074
2. Král Vojtěch SSU8841 C SK Severka Šumperk 65:15 + 1:04 9911
3. Minář Marek ASU9444 C Magnus Orienteering 65:28 + 1:17 9877
4. Šedivý Jan PGP8409 C SK Praga 66:58 + 2:47 9648
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 69:37 + 5:26 9242
6. Hubáček Jonáš LCE9501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:56 + 7:45 8887
7. Kubelka Tomáš LPU9307 C OK Lokomotiva Pardubice 72:04 + 7:53 8866
8. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 74:56 + 10:45 8427
9. Nožka Radek LPU9005 C OK Lokomotiva Pardubice 75:18 + 11:07 8371
10. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 76:17 + 12:06 8220
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 76:54 + 12:43 8126
12. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 77:55 + 13:44 7970
13. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 78:16 + 14:05 7916
14. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 78:52 + 14:41 7824
15. Zbranek Roman ASU8808 C Magnus Orienteering 79:05 + 14:54 7791
16. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 79:10 + 14:59 7778
17. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 80:03 + 15:52 7643
18. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 80:44 + 16:33 7538
19. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 81:47 + 17:36 7377
20. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:55 + 17:44 7357
21. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 82:00 + 17:49 7344
22. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 82:55 + 18:44 7204
23. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 83:17 + 19:06 7148
24. Glonek Jakub AOP9602 C Orientační Běh Opava 84:11 + 20:00 7010
25. Schuster Marek SSU9303 C SK Severka Šumperk 84:40 + 20:29 6936
26. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 85:24 + 21:13 6823
27. Horvát Petr ASU9447 C Magnus Orienteering 85:32 + 21:21 6803
28. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 86:53 + 22:42 6596
29. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 87:05 + 22:54 6565
30. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 87:24 + 23:13 6517
31. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 87:47 + 23:36 6458
32. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 87:53 + 23:42 6443
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 89:36 + 25:25 6180
34. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 90:15 + 26:04 6080
35. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 90:24 + 26:13 6057
36. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 91:30 + 27:19 5889
37. Skalický Matyáš KUO9605 C KOB Ústí nad Orlicí 92:26 + 28:15 5746
38. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 93:00 + 28:49 5659
39. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 93:03 + 28:52 5651
40. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 93:45 + 29:34 5544
41. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 94:06 + 29:55 5490
42. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 94:44 + 30:33 5393
43. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 98:17 + 34:06 4849
44. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 99:37 + 35:26 4645
45. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 99:54 + 35:43 4602
46. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 101:10 + 36:59 4408
47. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 102:02 + 37:51 4275
48. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 103:09 + 38:58 4104
49. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 104:41 + 40:30 3869
50. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 110:17 + 46:06 3011
51. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 144:41 + 80:30 0
Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kamenický Matěj LPU9036 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mudrák Štěpán LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Mašata Matěj PHK9601 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast DISK 0
H35
7.80 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 50:26
2. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 57:16 + 6:50
3. Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 59:02 + 8:36
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 62:35 + 12:09
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 69:25 + 18:59
6. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 73:55 + 23:29
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 79:04 + 28:38
8. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 84:39 + 34:13
9. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 120:44 + 70:18
H40
7.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:51
2. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 1:05
3. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 59:28 + 2:37
4. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 65:06 + 8:15
5. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 65:14 + 8:23
6. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 68:55 + 12:04
7. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 70:12 + 13:21
8. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 71:04 + 14:13
9. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 72:23 + 15:32
10. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 76:27 + 19:36
11. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 78:02 + 21:11
12. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 79:39 + 22:48
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 83:07 + 26:16
14. Boudný Jan SCP7417 B OK Sparta Praha 83:14 + 26:23
15. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 92:17 + 35:26
16. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 92:38 + 35:47
Švadlena Pavel CHC7502 A K.O.B. Choceň DISK
H45
6.10 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 51:10
2. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:16 + 1:06
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:21 + 1:11
4. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 56:55 + 5:45
5. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 58:15 + 7:05
6. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 62:54 + 11:44
7. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 64:02 + 12:52
8. Klaška Jan NNN6901 C Neregistrovaní (NNN) 66:55 + 15:45
9. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:00 + 16:50
10. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:08 + 17:58
11. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 69:11 + 18:01
12. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 72:40 + 21:30
13. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 73:29 + 22:19
14. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 83:55 + 32:45
15. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 84:23 + 33:13
16. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 94:34 + 43:24
17. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 97:29 + 46:19
Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H50
5.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 43:53
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 5:17
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 49:47 + 5:54
4. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 54:07 + 10:14
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 56:58 + 13:05
6. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 57:45 + 13:52
7. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 60:42 + 16:49
8. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 60:53 + 17:00
9. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:37 + 22:44
10. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 71:32 + 27:39
11. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 74:30 + 30:37
12. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 79:42 + 35:49
13. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 82:42 + 38:49
H55
5.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 54:16
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 57:32 + 3:16
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 60:22 + 6:06
4. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 61:24 + 7:08
5. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 66:32 + 12:16
6. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 70:09 + 15:53
7. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 70:38 + 16:22
8. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 71:44 + 17:28
9. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 88:15 + 33:59
10. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 124:46 + 70:30
H60
4.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 61:23
H65
4.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 41:23
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 42:23 + 1:00
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 3:25
4. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:46 + 9:23
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 53:04 + 11:41
6. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 59:24 + 18:01
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 66:08 + 24:45
H70
3.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 44:55
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:13 + 2:18
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:58 + 13:03
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 69:51 + 24:56
T
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:07
2. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:10 + 0:03
3. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 28:49 + 7:42
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 32:24 + 11:17
5. Prach Jindra NNN9222 C Neregistrovaní (NNN) 35:03 + 13:56
6. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 37:34 + 16:27
7. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 41:06 + 19:59
8. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 45:31 + 24:24
9. Novotný Václav NNN8504 C Neregistrovaní (NNN) 48:08 + 27:01