Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
18.06.2017
Místo konání:
RS Palkovické Hůrky, Palkovice 226
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Kabátice
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R2
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10N
3.00 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 28:39
2. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 35:17 + 6:38
3. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 40:05 + 11:26
4. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 41:29 + 12:50
5. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 42:26 + 13:47
6. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 43:15 + 14:36
7. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 47:31 + 18:52
D10C
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 19:12
2. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 21:10 + 1:58
3. Fraňová Lenka MOV0755 C SKOB Ostrava 23:14 + 4:02
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 25:12 + 6:00
5. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 25:33 + 6:21
6. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 32:13 + 13:01
D12C
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 20:52
2. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 22:35 + 1:43
3. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 24:07 + 3:15
4. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 25:18 + 4:26
5. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 26:52 + 6:00
6. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 27:05 + 6:13
7. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 31:30 + 10:38
8. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 32:58 + 12:06
9. Čudková Kristýna MOV0654 C SKOB Ostrava 34:38 + 13:46
10. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 35:52 + 15:00
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 39:55 + 19:03
12. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 44:24 + 23:32
13. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 45:10 + 24:18
14. Klvačová Anežka MOV0655 C SKOB Ostrava 48:40 + 27:48
15. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 69:15 + 48:23
16. Stanna Agnieszka 3GP0550 C SDG Bladnice 81:08 + 60:16
D14B
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 19:04
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 21:16 + 2:12
3. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 21:54 + 2:50
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 22:38 + 3:34
5. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 25:01 + 5:57
5. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 25:01 + 5:57
7. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 25:38 + 6:34
8. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 26:08 + 7:04
9. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 27:08 + 8:04
10. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 27:40 + 8:36
11. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 28:09 + 9:05
12. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 28:26 + 9:22
13. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 29:48 + 10:44
14. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 30:23 + 11:19
15. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 32:02 + 12:58
16. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 33:31 + 14:27
17. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 37:24 + 18:20
18. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:25 + 20:21
19. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:33 + 23:29
20. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 25:02
21. Zmij Karolina MOV0499 C SKOB Ostrava 92:44 + 73:40
D14C
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 36:24
2. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 38:33 + 2:09
3. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 43:44 + 7:20
4. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 48:01 + 11:37
5. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 56:10 + 19:46
6. Stanna Karolina 3GP0450 C SDG Bladnice 72:21 + 35:57
D16B
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž, z.s. 26:20
2. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 30:33 + 4:13
3. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 31:52 + 5:32
4. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 32:40 + 6:20
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:41 + 6:21
6. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 35:23 + 9:03
7. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:57 + 9:37
8. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 36:51 + 10:31
9. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 37:17 + 10:57
10. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:04 + 12:44
11. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 41:02 + 14:42
12. Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 50:48 + 24:28
13. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 54:59 + 28:39
14. Halová Romana VIC0164 B OB Vizovice 57:15 + 30:55
D16C
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 37:16
2. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 39:00 + 1:44
3. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 42:32 + 5:16
4. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 43:27 + 6:11
5. Božoňová Vendula BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek 71:26 + 34:10
D18B
3.00 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 40:17
2. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 45:52 + 5:35
3. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 48:21 + 8:04
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 51:20 + 11:03
D18C
2.70 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 36:17
Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D20B
3.20 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3363
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 40:37 4122
2. Korpasová Tereza TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno 50:14 + 9:37 3443
3. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:32 + 16:55 2926
4. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 58:56 + 18:19 2827
5. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 62:17 + 21:40 2591
D21B
4.20 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5962
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 50:38 6254
2. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 50:53 + 0:15 6224
3. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 51:42 + 1:04 6124
4. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 52:21 + 1:43 6046
5. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 52:50 + 2:12 5987
6. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 57:04 + 6:26 5473
7. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 68:56 + 18:18 4032
8. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:49 + 20:11 3804
D21C
3.20 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:01 0
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 51:06 + 5:05 0
3. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 52:59 + 6:58 0
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 70:03 + 24:02 0
Bohunská Monika KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D35B
3.10 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 42:05
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 48:09 + 6:04
3. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 51:39 + 9:34
4. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 63:23 + 21:18
D35C
2.70 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 33:51
2. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 35:10 + 1:19
3. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:35 + 1:44
4. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:55 + 3:04
5. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 38:55 + 5:04
6. Marszałek Maria 11P7452 C Jastrzębie-Zdrój 40:52 + 7:01
7. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 43:35 + 9:44
8. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 43:47 + 9:56
9. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 43:57 + 10:06
10. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 49:19 + 15:28
11. Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek 53:15 + 19:24
12. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 53:16 + 19:25
D40B
3.00 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 39:35
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 50:04 + 10:29
3. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 53:10 + 13:35
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:41 + 15:06
5. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 65:09 + 25:34
6. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 123:53 + 84:18
Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering DISK
D45B
2.70 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 35:16
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:23 + 3:07
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 42:35 + 7:19
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:00 + 7:44
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 45:09 + 9:53
6. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 47:21 + 12:05
7. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 56:05 + 20:49
8. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 63:24 + 28:08
D45C
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 32:39
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 35:08 + 2:29
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 36:55 + 4:16
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 7:48
5. Opletalová Pavlína HAV6652 C OB Havířov 44:00 + 11:21
6. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 45:15 + 12:36
7. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:09 + 15:30
8. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 48:13 + 15:34
9. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 49:17 + 16:38
10. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 52:33 + 19:54
11. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 54:04 + 21:25
12. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:26 + 24:47
13. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 67:51 + 35:12
14. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 77:00 + 44:21
15. Lukůvková Lenka KVS6850 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 79:46 + 47:07
D50B
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 29:50
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 31:34 + 1:44
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 32:04 + 2:14
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:37 + 2:47
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:03 + 3:13
6. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 34:31 + 4:41
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 37:43 + 7:53
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 37:56 + 8:06
9. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 39:00 + 9:10
10. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 39:01 + 9:11
11. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 40:45 + 10:55
12. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:51 + 13:01
13. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 43:07 + 13:17
14. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 45:38 + 15:48
15. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 61:00 + 31:10
D55B
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 36:57
2. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 41:19 + 4:22
D60B
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 33:35
2. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 35:17 + 1:42
3. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 45:21 + 11:46
4. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 48:28 + 14:53
5. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 51:39 + 18:04
D65B
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 42:24
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 45:26 + 3:02
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:45 + 7:21
H10N
3.00 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 23:09
2. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 29:26 + 6:17
3. Sikora Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 30:35 + 7:26
4. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 34:09 + 11:00
5. Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 38:36 + 15:27
6. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:17 + 20:08
7. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:15 + 26:06
8. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:27 + 28:18
9. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 58:16 + 35:07
H10C
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 16:24
2. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 19:38 + 3:14
3. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 22:34 + 6:10
4. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 23:18 + 6:54
5. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:25 + 7:01
6. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 24:06 + 7:42
7. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 25:01 + 8:37
8. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 26:17 + 9:53
9. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 26:42 + 10:18
10. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 27:16 + 10:52
11. Stöcker Richard MOV0701 C SKOB Ostrava 32:15 + 15:51
12. Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 20:46
H12C
2.30 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:05
2. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 20:58 + 1:53
3. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 21:33 + 2:28
4. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 22:39 + 3:34
5. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 24:02 + 4:57
6. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 24:41 + 5:36
7. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 29:06 + 10:01
8. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 31:42 + 12:37
9. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 32:49 + 13:44
10. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 33:01 + 13:56
11. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 34:38 + 15:33
12. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 41:02 + 21:57
13. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:55 + 24:50
14. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 44:32 + 25:27
15. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 45:49 + 26:44
16. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 48:48 + 29:43
17. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 51:48 + 32:43
18. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 53:20 + 34:15
19. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 58:29 + 39:24
20. Vítkovič Patrik TRI0507 C TJ TŽ Třinec 63:13 + 44:08
H14B
2.40 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 21:20
2. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 21:27 + 0:07
3. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 0:12
4. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 22:39 + 1:19
5. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 23:19 + 1:59
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:38 + 2:18
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 2:49
8. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 24:35 + 3:15
9. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 25:15 + 3:55
10. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 25:34 + 4:14
11. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 26:20 + 5:00
12. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:26 + 5:06
13. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 26:37 + 5:17
14. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 27:18 + 5:58
15. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 27:36 + 6:16
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:41 + 7:21
17. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 30:13 + 8:53
18. Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:28 + 10:08
19. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 31:36 + 10:16
20. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 32:02 + 10:42
21. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 33:18 + 11:58
22. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 33:32 + 12:12
23. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 33:36 + 12:16
24. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 37:33 + 16:13
25. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 38:05 + 16:45
26. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 39:31 + 18:11
27. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:55 + 22:35
28. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 47:37 + 26:17
H14C
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 20:27
2. Krupa Jakub TRI0404 C TJ TŽ Třinec 22:05 + 1:38
3. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 24:09 + 3:42
4. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 32:39 + 12:12
5. Sliž Rostislav TRI0302 C TJ TŽ Třinec 34:29 + 14:02
6. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 43:41 + 23:14
7. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 53:50 + 33:23
8. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 92:35 + 72:08
9. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 96:26 + 75:59
H16B
2.70 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 26:15
2. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 28:08 + 1:53
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 28:55 + 2:40
4. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 30:53 + 4:38
5. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 31:12 + 4:57
6. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:39 + 5:24
7. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:03 + 5:48
8. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 34:34 + 8:19
9. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 36:17 + 10:02
10. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 37:37 + 11:22
11. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 38:31 + 12:16
12. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 40:50 + 14:35
13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 42:20 + 16:05
14. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 47:42 + 21:27
15. Zvoníček Jiří SKM0101 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 48:46 + 22:31
16. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 49:38 + 23:23
H18B
3.10 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 32:57
2. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 34:17 + 1:20
3. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 34:38 + 1:41
4. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 36:12 + 3:15
5. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 36:53 + 3:56
6. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 36:55 + 3:58
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 37:47 + 4:50
8. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:59 + 5:02
9. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 6:46
10. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 40:21 + 7:24
11. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 40:39 + 7:42
12. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 41:30 + 8:33
13. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:20 + 14:23
Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava DISK
H18C
3.00 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 62:00
2. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 63:42 + 1:42
H20B
4.90 km, 215 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 45:54 0
2. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 49:51 + 3:57 0
3. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 56:22 + 10:28 0
4. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 79:52 + 33:58 0
H21B
5.40 km, 240 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8624
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 39:21 9814
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 45:11 + 5:50 8610
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:48 + 6:27 8483
4. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 46:06 + 6:45 8421
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 46:30 + 7:09 8338
6. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 47:24 + 8:03 8153
7. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 48:47 + 9:26 7867
8. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 50:11 + 10:50 7578
9. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 50:38 + 11:17 7485
10. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 50:49 + 11:28 7447
11. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 51:47 + 12:26 7248
12. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 52:27 + 13:06 7110
13. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 52:31 + 13:10 7096
14. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 52:39 + 13:18 7069
15. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:57 + 13:36 7007
16. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 53:00 + 13:39 6996
17. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 53:37 + 14:16 6869
18. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 54:22 + 15:01 6714
19. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 55:08 + 15:47 6556
20. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 55:34 + 16:13 6467
21. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:45 + 16:24 6429
22. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 57:42 + 18:21 6026
23. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 58:05 + 18:44 5947
24. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 58:36 + 19:15 5840
25. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 59:15 + 19:54 5706
26. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 59:34 + 20:13 5641
27. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 63:14 + 23:53 4884
28. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 63:24 + 24:03
29. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 63:43 + 24:22 4784
30. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 65:48 + 26:27 4354
31. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 66:56 + 27:35 4120
32. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 67:23 + 28:02 4027
33. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 70:33 + 31:12 3373
34. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 75:03 + 35:42 2444
35. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:34 + 37:13 2131
36. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 79:25 + 40:04 1543
37. Stanovský Michal MOV9349 C SKOB Ostrava 98:27 + 59:06
38. Jirsa Miloš MOV8000 C SKOB Ostrava 117:04 + 77:43
H21C
4.20 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2310
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 40:33 2822
2. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:49 + 12:16 2222
3. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 54:01 + 13:28 2163
4. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 63:28 + 22:55 1701
5. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 64:50 + 24:17 1634
6. Matyáš Petr LBM8516 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:39 + 28:06 1448
7. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 71:12 + 30:39 1323
8. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 72:18 + 31:45 1269
9. Kún Josef BBM9802 C BETA URSUS Orienteering 74:03 + 33:30 1184
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 80:10 + 39:37 885
H35B
4.50 km, 225 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 45:57
2. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 6:08
3. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 53:31 + 7:34
4. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 61:37 + 15:40
5. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 61:41 + 15:44
6. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 62:33 + 16:36
7. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 65:58 + 20:01
H35C
3.90 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 47:31
2. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 50:13 + 2:42
3. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:14 + 8:43
4. Stanny Kuba 3GP7900 C SDG Bladnice 63:46 + 16:15
5. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 67:29 + 19:58
6. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 71:34 + 24:03
7. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 79:33 + 32:02
8. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:57 + 32:26
9. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 81:24 + 33:53
10. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 82:41 + 35:10
11. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 98:53 + 51:22
H40B
4.50 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 40:20
2. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 46:43 + 6:23
3. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 50:41 + 10:21
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 51:02 + 10:42
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 54:34 + 14:14
6. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 57:49 + 17:29
7. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 58:00 + 17:40
8. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 64:09 + 23:49
9. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 66:31 + 26:11
10. Zmij Jacek MOV7549 C SKOB Ostrava 67:51 + 27:31
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 71:24 + 31:04
12. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 77:23 + 37:03
13. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 81:54 + 41:34
Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H45B
4.10 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 41:27
2. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 48:19 + 6:52
3. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 49:55 + 8:28
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 49:59 + 8:32
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 52:16 + 10:49
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 53:23 + 11:56
7. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 56:43 + 15:16
8. Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 58:49 + 17:22
9. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 59:51 + 18:24
10. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:00 + 19:33
11. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 62:00 + 20:33
12. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 65:37 + 24:10
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 87:06 + 45:39
Škapa Marek MOV7149 C SKOB Ostrava DISK
H45C
3.10 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:23
2. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 40:39 + 0:16
3. Míl Petr BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek 42:10 + 1:47
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:23 + 5:00
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 51:15 + 10:52
6. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 51:31 + 11:08
7. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 53:55 + 13:32
8. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 56:58 + 16:35
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 77:20 + 36:57
10. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 79:31 + 39:08
11. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 88:05 + 47:42
12. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 92:01 + 51:38
13. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 110:23 + 70:00
H50B
3.90 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 40:18
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 41:14 + 0:56
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 45:29 + 5:11
4. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 47:42 + 7:24
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 51:21 + 11:03
6. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:25 + 11:07
7. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 52:05 + 11:47
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 54:45 + 14:27
9. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 55:50 + 15:32
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 56:36 + 16:18
11. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 63:24 + 23:06
12. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 86:46 + 46:28
H55B
3.80 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 48:45
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:42 + 4:57
3. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 54:34 + 5:49
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 54:53 + 6:08
5. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 64:52 + 16:07
6. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 71:40 + 22:55
7. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 80:32 + 31:47
H55C
2.70 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 32:47
2. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 35:46 + 2:59
3. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 36:22 + 3:35
4. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 36:50 + 4:03
5. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 40:59 + 8:12
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 41:33 + 8:46
7. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 46:16 + 13:29
8. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 46:44 + 13:57
9. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 62:56 + 30:09
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 67:35 + 34:48
H60B
3.10 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 44:58
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 50:58 + 6:00
3. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 55:58 + 11:00
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 56:50 + 11:52
5. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 57:14 + 12:16
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 87:56 + 42:58
Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi DISK
H65B
2.70 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 30:26
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 31:38 + 1:12
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 32:18 + 1:52
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 34:33 + 4:07
5. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 34:54 + 4:28
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 35:01 + 4:35
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:53 + 6:27
8. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 38:22 + 7:56
9. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 40:06 + 9:40
10. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 41:19 + 10:53
11. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 42:23 + 11:57
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 44:00 + 13:34
13. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 44:43 + 14:17
H65C
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 60:21
2. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 81:12 + 20:51
H70B
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 27:43
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 28:15 + 0:32
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 30:40 + 2:57
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 33:15 + 5:32
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 38:06 + 10:23
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 40:19 + 12:36
H75B
2.10 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 40:46
2. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 43:19 + 2:33
3. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 69:18 + 28:32
HDR
3.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 25:28
2. Marszałek Dawid 11P1000 C Jastrzębie-Zdrój 28:18 + 2:50
3. Králová Leona ODR C SKOB Odry 29:38 + 4:10
4. Václavíková Anna BFM0753 C SKOB Frýdek - Místek 31:06 + 5:38
5. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 33:29 + 8:01
6. Kralova Hedvika ODR C SKOB Odry 34:40 + 9:12
7. Videnka Antonin NNN C Neregistrovaní (NNN) 35:23 + 9:55
8. Samiec Adam KVS1010 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 35:27 + 9:59
9. Zmij Szymon MOV0945 C SKOB Ostrava 36:09 + 10:41
10. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 36:41 + 11:13
11. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 36:46 + 11:18
12. Kesely Dominik MOV C SKOB Ostrava 37:30 + 12:02
13. Holesz Samuel TRI0801 C TJ TŽ Třinec 37:33 + 12:05
14. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 37:45 + 12:17
15. Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk 39:07 + 13:39
16. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 40:21 + 14:53
17. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 42:49 + 17:21
18. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 18:33
19. Berger Tomas jn. MOV C SKOB Ostrava 44:48 + 19:20
20. Prachařová Barbora BFM0851 C SKOB Frýdek - Místek 47:43 + 22:15
21. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 48:35 + 23:07
22. Stanna Katarzyna 3GP1050 C SDG Bladnice 52:55 + 27:27
23. Václavík Jakub BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek 54:25 + 28:57
23. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 54:25 + 28:57
25. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 54:31 + 29:03
26. Kavka Vojtech BFM C SKOB Frýdek - Místek 54:59 + 29:31
27. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 56:49 + 31:21
28. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 60:37 + 35:09
29. Rychtarova Barbora MOV C SKOB Ostrava 60:46 + 35:18
30. Dreiseitelová Elen AOV0850 C OOB TJ Baník Ostrava 65:00 + 39:32
31. Zatloukal Petr ASUXXCC C Magnus Orienteering 68:27 + 42:59
32. Řepecký Tomáš MOV0900 C SKOB Ostrava 69:44 + 44:16
33. Brabec Lukas NNN C Neregistrovaní (NNN) 70:51 + 45:23
34. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 72:43 + 47:15
35. Kročová Anna BFM1052 C SKOB Frýdek - Místek 75:42 + 50:14
36. Létalová Eva SFM1099 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 85:55 + 60:27
P
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 23:13
2. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 26:34 + 3:21
3. Benroth Miroslav NNN C Neregistrovaní (NNN) 28:50 + 5:37
4. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 28:57 + 5:44
5. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 30:35 + 7:22
6. Fiserova Klara BFM C SKOB Frýdek - Místek 32:03 + 8:50
7. Matyášová Jitka LBM87XX C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:08 + 8:55
8. Brabcova Jana NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:18 + 9:05
9. Kaaryanen Sanna BFM C SKOB Frýdek - Místek 33:45 + 10:32
10. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 33:49 + 10:36
11. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:34 + 11:21
12. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 34:52 + 11:39
13. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 35:17 + 12:04
14. Procnerová Eva BFM C SKOB Frýdek - Místek 35:20 + 12:07
15. Vajda Ondřej SOP0201 C OOB TJ Slezan Opava 35:49 + 12:36
16. Řeha Tomáš BFM6702 C SKOB Frýdek - Místek 36:29 + 13:16
17. Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 36:40 + 13:27
18. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 41:16 + 18:03
19. Malíková Natálie MOV9899 C SKOB Ostrava 43:09 + 19:56
20. Fiserova Iveta BFM C SKOB Frýdek - Místek 43:17 + 20:04
21. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 43:54 + 20:41
22. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:57 + 22:44
23. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 48:31 + 25:18
24. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 48:48 + 25:35
25. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:46 + 28:33
26. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 52:24 + 29:11
27. Kaufmanová Iveta TRI7251 C TJ TŽ Třinec 54:51 + 31:38
28. Stanna Ewa 3GP7950 C SDG Bladnice 57:40 + 34:27
29. David Vladimir SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:37 + 38:24
30. Davidova Tereza SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:49 + 38:36
31. Davidova Petra SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:27 + 39:14
32. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 64:27 + 41:14
33. Karásková Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 65:40 + 42:27
34. Mutinová Lidmila BFM6151 C SKOB Frýdek - Místek 81:05 + 57:52
Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice DISK
Janysova Alzbeta SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
T
5.10 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 72:34
2. Benrothova Irena NNN C Neregistrovaní (NNN) 79:35 + 7:01
3. Navratil Ondrej 1HZ7600 C KMCH 84:26 + 11:52
Kavka Tomas BFM C SKOB Frýdek - Místek DISK
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK