Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E3

Datum:
16.04.2017
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen 2017, Pruský kámen západ 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Illner Jakub - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.82 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 34:25
2. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:17 + 1:52
3. Toth-Buschmann Ilka 12H7250 Tipo Orienteering Club 36:54 + 2:29
4. Moosberger Ester Ulu's Reisewelt 37:04 + 2:39
5. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 37:10 + 2:45
6. Ferchow Anne 13D6450 Kaulsdorfer OLV Berlin 42:16 + 7:51
7. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 11:16
8. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 53:23 + 18:58
9. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 56:36 + 22:11
10. Mesiarkinová Eva Neregistrovaní 57:34 + 23:09
11. Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt 96:31 + 62:06
12. Grobelna Iwona HKS Azymut Mochy 101:53 + 67:28
13. Grobelny Artur HKS Azymut Mochy 103:54 + 69:29
14. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 116:11 + 81:46
B5
3.74 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia 41:22
2. Zündorf Philipp Neregistrovaní (NNN) 48:15 + 6:53
3. Mieske Anna 13D0150 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:00 + 16:38
4. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 60:02 + 18:40
5. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 62:19 + 20:57
Murawska Ewa HKS Azymut Mochy DISK
D10L
3.85 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 27:58
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 32:01 + 4:03
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:45 + 4:47
4. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:48 + 4:50
5. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 33:38 + 5:40
6. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 35:07 + 7:09
7. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 47:30 + 19:32
8. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 71:05 + 43:07
9. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 75:55 + 47:57
10. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 101:36 + 73:38
D10
2.09 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 21:24
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 24:17 + 2:53
3. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 26:16 + 4:52
4. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 27:34 + 6:10
5. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 33:36 + 12:12
6. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 39:21 + 17:57
7. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 56:40 + 35:16
D12
2.43 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 17:09
2. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 18:28 + 1:19
3. Jakob Jana 18Z0550 Bucheggberger OL 18:58 + 1:49
4. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 19:04 + 1:55
5. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 19:07 + 1:58
6. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 19:11 + 2:02
7. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 20:42 + 3:33
8. Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 23:14 + 6:05
9. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 27:10 + 10:01
10. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 28:13 + 11:04
11. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 28:17 + 11:08
12. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 30:03 + 12:54
13. Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 30:05 + 12:56
14. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 30:39 + 13:30
15. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 31:08 + 13:59
16. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 31:18 + 14:09
17. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 31:55 + 14:46
18. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 32:50 + 15:41
19. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 32:57 + 15:48
20. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:18 + 16:09
21. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 34:07 + 16:58
22. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 36:20 + 19:11
23. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 38:09 + 21:00
24. Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov 39:20 + 22:11
25. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 40:35 + 23:26
26. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 42:10 + 25:01
27. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 44:45 + 27:36
28. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 49:26 + 32:17
29. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem, 52:43 + 35:34
30. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 53:10 + 36:01
D14
3.34 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 27:13
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 27:37 + 0:24
3. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 28:37 + 1:24
4. Toth Barbara 12H0350 Tipo Orienteering Club 28:40 + 1:27
5. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 28:48 + 1:35
6. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 33:00 + 5:47
7. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 33:30 + 6:17
8. Guseva Katya 31R0450 St.Petersburg 36:40 + 9:27
9. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 37:18 + 10:05
10. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 38:39 + 11:26
11. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 38:49 + 11:36
12. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 40:38 + 13:25
13. Schneider Anne-Charlotte OK Mark Brandenburg 43:46 + 16:33
14. Bujná Natalie KAS0351 KOB Kamenický Šenov 44:29 + 17:16
15. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:50 + 21:37
16. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 49:00 + 21:47
17. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 52:39 + 25:26
18. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 54:34 + 27:21
19. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem, 57:15 + 30:02
20. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 59:30 + 32:17
21. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 65:50 + 38:37
22. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 81:08 + 53:55
23. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 82:12 + 54:59
D16
4.26 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 37:03
2. Meister Annick 22Z0250 OLG Dachsen 37:24 + 0:21
3. Toth Blanka 12H0150 Tipo Orienteering Club 41:28 + 4:25
4. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 43:40 + 6:37
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 45:11 + 8:08
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:42 + 8:39
7. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 46:00 + 8:57
8. Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:49 + 9:46
9. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 47:55 + 10:52
10. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 48:54 + 11:51
11. Adebrant Ebba Tumba-Mälarhöjden OK 51:14 + 14:11
12. Gielec Zuzanna UKS Orientus Lodz 51:23 + 14:20
13. Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 51:44 + 14:41
14. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 51:47 + 14:44
15. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 53:11 + 16:08
16. Moskal Zuzanna UKS Siódemka Rumia 54:35 + 17:32
17. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:40 + 17:37
18. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 54:59 + 17:56
19. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 55:19 + 18:16
20. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 55:34 + 18:31
21. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 57:34 + 20:31
22. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 57:36 + 20:33
23. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:38 + 23:35
24. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 63:15 + 26:12
25. Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 63:46 + 26:43
26. Leonhardt Charlotte 21D0150 SV IHW Alex 78 e. V. 64:56 + 27:53
27. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 65:18 + 28:15
28. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 72:34 + 35:31
29. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 89:55 + 52:52
30. Karolína Kurendová KAS0251 KOB Kamenický Šenov 90:11 + 53:08
31. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 91:51 + 54:48
D18
4.96 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawska Zuzanna Polish National Youth Team 44:10
2. Meister Joëlle 22Z0050 OLG Dachsen 48:06 + 3:56
3. Miklušová Tereza ZBM9960 SK Žabovřesky Brno 48:37 + 4:27
4. Biederman Adrianna Polish National Youth Team 49:49 + 5:39
5. Jakob Fabienne 18Z0050 Bucheggberger OL 51:58 + 7:48
6. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 52:15 + 8:05
7. Persson Emma Tumba-Mälarhöjden OK 55:02 + 10:52
8. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 55:58 + 11:48
9. Hänsel Hannah SV Lengefeld 57:38 + 13:28
10. Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 58:04 + 13:54
11. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 58:34 + 14:24
12. Deptulska Maria UKS Siódemka Rumia 60:39 + 16:29
13. Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 61:37 + 17:27
14. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 67:02 + 22:52
15. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 73:53 + 29:43
16. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 73:58 + 29:48
17. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 74:05 + 29:55
18. Östervall Ellinor Tumba-Mälarhöjden OK 77:50 + 33:40
19. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem, 83:31 + 39:21
20. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:15 + 41:05
21. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 85:43 + 41:33
Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia DISK
D20
5.26 km, 245 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wańczyk Zuzanna Polish National Youth Team 51:00
2. Jakob Nadia 18Z9850 Bucheggberger OL 60:39 + 9:39
3. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 73:02 + 22:02 0
4. Murawska Marta HKS Azymut Mochy 74:23 + 23:23
5. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 74:49 + 23:49 0
6. Bielecka Alicja UKS Siódemka Rumia 88:33 + 37:33
D21E
7.40 km, 400 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7285
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 70:55 7774
2. Oram Louise Bakkelaget SK 72:07 + 1:12
3. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 75:38 + 4:43 7238
4. Donadini Eleonora 31I9551 Polisportiva Besanese 75:46 + 4:51
5. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 80:11 + 9:16
6. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 81:30 + 10:35 6605
7. Herashchenko Dianora 89D9503 OC München 82:51 + 11:56
8. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 85:00 + 14:05
9. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 85:14 + 14:19
10. Jaunsproge Mara 71D8750 USV TU Dresden 88:20 + 17:25
11. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 88:41 + 17:46 5863
12. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 90:51 + 19:56 5595
13. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 91:11 + 20:16 5498
14. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 101:03 + 30:08 4551
15. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 106:24 + 35:29
16. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 106:45 + 35:50 3993
17. Dorottya Sisa 16H8950 JMD 109:41 + 38:46
18. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 118:24 + 47:29
Pozzebon Irene 31I9550 Polisportiva Besanese DISK
D21A
6.30 km, 365 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 65:40 7022
2. Baettig Ariane 16Z9450 OLG Wislig/CA Rosé 67:57 + 2:17
3. Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 73:03 + 7:23
4. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 74:32 + 8:52 6200
5. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:01 + 11:21 5946
6. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 77:04 + 11:24 5907
7. Kocińska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 79:37 + 13:57
8. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 80:13 + 14:33
9. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 81:04 + 15:24 5526
10. van Torhoudt Adele 23P9552 OK!Sport Warszawa 81:41 + 16:01
11. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 82:25 + 16:45 5378
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 82:28 + 16:48 5342
13. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 82:41 + 17:01 5292
14. Jahn Susann 24D8851 SV Robotron Dresden 85:59 + 20:19
15. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 87:09 + 21:29
16. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 87:12 + 21:32 4878
17. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:43 + 22:03 4805
18. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 88:44 + 23:04 4691
19. Linhart Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 90:48 + 25:08
20. Westin Emilie 19N9850 Porsgrunn OL 91:18 + 25:38
21. Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 91:43 + 26:03
22. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 92:50 + 27:10 4322
23. Schwind Katja 2RD8450 OLG Ortenau 93:18 + 27:38
24. Marckardt Cosima 97D9550 USV Jena 94:12 + 28:32
25. Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 94:45 + 29:05
26. Negri Federica 31I8950 Polisportiva Besanese 96:29 + 30:49
27. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 98:58 + 33:18 3789
28. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 111:06 + 45:26 2769
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 116:54 + 51:14 2278
Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky DISK 0
Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden DISK
D21B
5.56 km, 255 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3914
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:26 4064
2. Fólová Martina SMR8850 SNS Smržovka 65:47 + 2:21 3900
3. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 68:38 + 5:12 3709
4. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 68:44 + 5:18 3680
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 70:14 + 6:48 3570
6. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 70:24 + 6:58 3538
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 70:57 + 7:31 3484
8. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:54 + 8:28 3408
9. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 73:21 + 9:55 3304
10. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 73:31 + 10:05 3273
11. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 74:53 + 11:27
12. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 83:49 + 20:23 2678
13. Wolfram Ninett 71D9051 USV TU Dresden 84:18 + 20:52
14. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 84:34 + 21:08 2619
15. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 87:24 + 23:58
16. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 101:42 + 38:16 1660
17. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 111:45 + 48:19
18. Randenská Lenka Neregistrovaní (NNN) 117:37 + 54:11
19. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 134:22 + 70:56 0
Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0
Kusber Laura OK Mark Brandenburg DISK
D35A
5.20 km, 285 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 50:41
2. Stene Dana 28N7950 Nydalens SK 52:54 + 2:13
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 54:56 + 4:15
4. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 56:27 + 5:46
5. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 56:41 + 6:00
6. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 60:21 + 9:40
7. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 60:42 + 10:01
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 61:18 + 10:37
9. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 62:55 + 12:14
10. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 63:28 + 12:47
11. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 63:49 + 13:08
12. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 67:45 + 17:04
13. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 69:19 + 18:38
14. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 70:27 + 19:46
15. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 85:04 + 34:23
Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava DISK
Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava DISK
D35B
4.49 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 66:47
2. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 69:44 + 2:57
3. Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 70:40 + 3:53
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:35 + 11:48
5. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 85:18 + 18:31
6. Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 Gdynia 111:57 + 45:10
D40A
4.90 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 50:35
2. Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 57:13 + 6:38
3. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 59:06 + 8:31
4. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 61:56 + 11:21
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 62:07 + 11:32
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 62:30 + 11:55
7. Weinert Ruta Post SV Dresden 63:15 + 12:40
8. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 67:28 + 16:53
9. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:52 + 17:17
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 68:27 + 17:52
11. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 68:36 + 18:01
12. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 69:52 + 19:17
13. Schneider-Schiess Silvia 5BX6550 LG Stettlen 70:22 + 19:47
14. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 70:29 + 19:54
15. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 72:40 + 22:05
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 80:30 + 29:55
17. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 80:32 + 29:57
18. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 81:29 + 30:54
19. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 81:34 + 30:59
20. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 84:29 + 33:54
21. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 84:54 + 34:19
22. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 88:46 + 38:11
23. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 92:58 + 42:23
24. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 93:53 + 43:18
25. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 108:50 + 58:15
26. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 111:01 + 60:26
27. Plytnik Anna BnO Szczecin 144:54 + 94:19
Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha DISK
D40B
3.76 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 41:03
2. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:03 + 4:00
3. Nokka Katja 81F7300 Rasti 88 48:17 + 7:14
4. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 50:53 + 9:50
5. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem, 51:12 + 10:09
6. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 52:02 + 10:59
7. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 52:12 + 11:09
8. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 52:17 + 11:14
9. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 54:41 + 13:38
10. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 57:20 + 16:17
11. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 59:21 + 18:18
12. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 60:02 + 18:59
13. Nowicka-Bielecka Korneli UKS Siódemka Rumia 60:34 + 19:31
14. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:15 + 21:12
15. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 71:50 + 30:47
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem, 74:30 + 33:27
17. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 81:48 + 40:45
18. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 84:17 + 43:14
Synková Šárka DOK7650 OK Doksy DISK
D45A
4.49 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zschaeckel Daniela 21D7250 SV IHW Alex 78 e. V. 53:03
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:04 + 0:01
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 53:15 + 0:12
4. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 0:45
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 54:24 + 1:21
6. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:23 + 2:20
7. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 57:16 + 4:13
8. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 58:32 + 5:29
9. Palme Guni OK Klosterneuburg 58:48 + 5:45
10. Zelenin Jekaterina 29D7050 USG Chemnitz 63:07 + 10:04
11. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 63:10 + 10:07
12. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 63:30 + 10:27
13. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 64:00 + 10:57
14. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 64:49 + 11:46
15. Westin Lenka 19N7150 Porsgrunn OL 65:37 + 12:34
16. Östervall Lotta Tumba-Mälarhöjden OK 70:44 + 17:41
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 71:09 + 18:06
18. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 71:45 + 18:42
19. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 72:09 + 19:06
20. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 72:56 + 19:53
21. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 73:03 + 20:00
22. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:34 + 21:31
23. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 93:02 + 39:59
24. Kusber Anke OK Mark Brandenburg 98:52 + 45:49
25. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 125:59 + 72:56
26. Dornstauder Sandra 32A7050 HSV OL Wiener Neustadt 144:10 + 91:07
Jakob Regula 18Z7250 Bucheggberger OL DISK
Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové DISK
D45B
3.65 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 42:26
2. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 45:05 + 2:39
3. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 48:52 + 6:26
4. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 8:34
5. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 51:03 + 8:37
6. Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 51:09 + 8:43
7. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 51:19 + 8:53
8. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 52:11 + 9:45
9. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem, 53:08 + 10:42
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:48 + 11:22
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 55:12 + 12:46
12. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 55:49 + 13:23
13. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 58:37 + 16:11
14. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 63:03 + 20:37
15. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 65:46 + 23:20
16. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:45 + 24:19
17. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem, 67:27 + 25:01
18. Gruenberger Christine 75A6950 OK Klosterneuburg 83:03 + 40:37
Vock Myrta Ulu's Reisewelt DISK
D50
3.76 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meister Sabrina 22Z6650 OLG Dachsen 36:20
2. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 38:54 + 2:34
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 39:44 + 3:24
4. Purrer Johanna Ulu's Reisewelt 41:28 + 5:08
5. Hugelshofer Barbara 16Z6500 OLG Wislig/CA Rosé 41:41 + 5:21
6. Boos Sibylle Ulu's Reisewelt 42:09 + 5:49
7. Leonhardt Anette 21D6750 SV IHW Alex 78 e. V. 45:20 + 9:00
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 45:28 + 9:08
9. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 45:55 + 9:35
10. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 46:01 + 9:41
11. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 46:22 + 10:02
12. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 48:18 + 11:58
13. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 48:31 + 12:11
14. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 48:40 + 12:20
15. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 50:48 + 14:28
16. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 51:16 + 14:56
17. Makovička Véronique C.O.Colmar 52:29 + 16:09
18. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:05 + 16:45
19. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 55:00 + 18:40
20. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:09 + 18:49
21. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 55:45 + 19:25
22. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 59:16 + 22:56
23. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 60:37 + 24:17
24. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 64:16 + 27:56
25. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 65:05 + 28:45
26. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 71:49 + 35:29
Schmiedeberg Anke SV IHW Alex 78 e. V. DISK
D55
3.65 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 37:20
2. Kottonen Annariitta 17F5850 Lynx 41:24 + 4:04
3. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 48:26 + 11:06
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 49:24 + 12:04
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 49:42 + 12:22
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 51:14 + 13:54
7. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:30 + 15:10
8. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 55:10 + 17:50
9. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 60:06 + 22:46
10. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 64:25 + 27:05
11. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 66:19 + 28:59
12. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 74:12 + 36:52
D60
3.23 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:37
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 1:51
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:15 + 3:38
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 42:17 + 3:40
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 43:09 + 4:32
6. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 46:26 + 7:49
7. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:51 + 8:14
8. Roach Maggie 25L5750 Luxembourg Orienteering Club 51:45 + 13:08
9. Margit Jenei 27H5450 BÖF 53:47 + 15:10
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 55:57 + 17:20
11. Pijáková Eva KOB Sokol Pezinok 58:30 + 19:53
12. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 59:44 + 21:07
13. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 60:19 + 21:42
14. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 65:31 + 26:54
15. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 69:00 + 30:23
16. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 90:50 + 52:13
17. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:32 + 65:55
D65
3.11 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 40:44
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 41:49 + 1:05
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 47:46 + 7:02
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 51:15 + 10:31
5. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 58:34 + 17:50
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 60:43 + 19:59
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 64:23 + 23:39
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 66:27 + 25:43
9. Waser Renate OLK Rafzerfeld-Bülach 80:02 + 39:18
D70
3.11 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 55:50
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 63:04 + 7:14
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 65:52 + 10:02
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 66:03 + 10:13
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 66:31 + 10:41
6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 72:08 + 16:18
H10L
3.85 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 20:41
2. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 22:10 + 1:29
3. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 27:01 + 6:20
4. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 28:25 + 7:44
5. Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem, 31:56 + 11:15
6. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 35:41 + 15:00
7. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 42:41 + 22:00
8. Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 45:08 + 24:27
9. Bertien Jiří DKP0901 Oddíl OB Kotlářka 47:17 + 26:36
H10
2.09 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Márk Tabáni Spartacus 16:33
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 16:34 + 0:01
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 18:53 + 2:20
4. Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 19:15 + 2:42
5. Weinert Tim Post SV Dresden 19:31 + 2:58
6. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 19:32 + 2:59
7. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 19:55 + 3:22
8. Toth Martin 12H0700 Tipo Orienteering Club 20:25 + 3:52
9. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 21:02 + 4:29
10. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:33 + 14:00
11. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem, 38:35 + 22:02
12. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 39:56 + 23:23
13. Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 40:23 + 23:50
14. Škorpil Marek HOR0901 TJ Jiskra Hořice 42:00 + 25:27
15. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem, 47:07 + 30:34
16. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 47:28 + 30:55
H12
2.43 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:16
2. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem, 19:18 + 1:02
3. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 19:26 + 1:10
4. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 19:41 + 1:25
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 20:19 + 2:03
6. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 20:30 + 2:14
7. Hay Jack OC München 22:30 + 4:14
8. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 22:39 + 4:23
9. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 23:18 + 5:02
9. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 23:18 + 5:02
11. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 24:43 + 6:27
12. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 24:44 + 6:28
13. Weinert Florian Post SV Dresden 25:05 + 6:49
14. Kotkowiak Bartosz BnO Szczecin 26:14 + 7:58
15. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 27:28 + 9:12
16. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 27:50 + 9:34
17. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 28:50 + 10:34
18. Karel Kurenda KAS0501 KOB Kamenický Šenov 30:20 + 12:04
19. Jirkovský Jan SLA0500 SKOB Slaný 32:26 + 14:10
20. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 40:21 + 22:05
21. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 45:40 + 27:24
22. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 53:37 + 35:21
23. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 57:14 + 38:58
Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov DISK
H14
3.50 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 28:56
2. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 29:30 + 0:34
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 29:37 + 0:41
4. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 30:24 + 1:28
5. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 31:56 + 3:00
6. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 32:17 + 3:21
7. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 32:26 + 3:30
7. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport Warszawa 32:26 + 3:30
9. Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 33:19 + 4:23
10. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 34:14 + 5:18
11. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 35:06 + 6:10
12. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:50 + 6:54
13. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 36:53 + 7:57
14. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 39:19 + 10:23
15. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 39:52 + 10:56
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 40:02 + 11:06
17. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 40:20 + 11:24
18. Pawlowski Leon BnO Szczecin 40:49 + 11:53
19. Welzel Matthäus OK Mark Brandenburg 42:40 + 13:44
20. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 42:48 + 13:52
21. Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 43:30 + 14:34
22. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 44:25 + 15:29
23. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 45:27 + 16:31
24. Kotkowiak Piotr BnO Szczecin 48:07 + 19:11
25. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 48:49 + 19:53
26. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 71:06 + 42:10
27. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 77:56 + 49:00
28. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 99:49 + 70:53
H16
5.54 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán Tabáni Spartacus 38:04
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 39:34 + 1:30
3. Rzeńca Piotr Polish National Youth Team 40:24 + 2:20
4. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 40:33 + 2:29
5. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:53 + 3:49
6. Deredos Bruno UKS Orientus Lodz 43:04 + 5:00
7. Kapischke Arne OK Mark Brandenburg 43:25 + 5:21
8. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 43:42 + 5:38
9. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 45:17 + 7:13
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 47:12 + 9:08
11. Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 51:00 + 12:56
12. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 53:24 + 15:20
13. Šmol David DOK0100 OK Doksy 53:27 + 15:23
14. Rudert Henrik 21D0200 SV IHW Alex 78 e. V. 55:39 + 17:35
15. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 56:16 + 18:12
16. Biernat Michal BnO Szczecin 57:20 + 19:16
17. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 57:57 + 19:53
18. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:04 + 20:00
19. Kondys Jakub BnO Szczecin 60:42 + 22:38
20. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 65:24 + 27:20
21. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 65:48 + 27:44
22. Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 71:57 + 33:53
23. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 72:35 + 34:31
24. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 106:58 + 68:54
25. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:20 + 70:16
Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov DISK
H18
7.17 km, 335 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 54:11
2. Krawczyński Mikolaj Polish National Youth Team 59:01 + 4:50
3. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 59:55 + 5:44
4. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 60:06 + 5:55
5. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 62:48 + 8:37
6. Ruuhiala Roope Hiisirasti 65:35 + 11:24
7. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 65:58 + 11:47
8. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 66:01 + 11:50
9. Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 67:02 + 12:51
10. Magenes Francesco 31I9900 Polisportiva Besanese 67:17 + 13:06
11. Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 69:36 + 15:25
12. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 70:35 + 16:24
13. Zając Dawid 66P0001 UKS Azymut Pabianice 72:34 + 18:23
14. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 72:43 + 18:32
15. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 75:43 + 21:32
16. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 78:04 + 23:53
17. Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 79:12 + 25:01
18. Jaenicke Anton OK Mark Brandenburg 80:09 + 25:58
19. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 80:57 + 26:46
20. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 82:01 + 27:50
21. Occhi Angelo 31I9901 Polisportiva Besanese 88:40 + 34:29
22. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 91:50 + 37:39
23. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 92:15 + 38:04
24. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 96:10 + 41:59
25. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 103:45 + 49:34
26. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 116:20 + 62:09
Nokka Vesa 81F0000 Rasti 88 DISK
Zamojski Rafal UKS Siódemka Rumia DISK
H20
8.29 km, 515 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Biederman Marcin Polish National Youth Team 67:08
2. Huila Joona Hiisirasti 76:48 + 9:40
3. Nokka Atte 81F9800 Rasti 88 80:07 + 12:59
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 80:57 + 13:49 0
5. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 86:14 + 19:06
6. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:00 + 20:52 0
7. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 91:16 + 24:08
8. Baettig Michael 16Z9800 OLG Wislig/CA Rosé 98:53 + 31:45
9. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 104:02 + 36:54 0
10. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 136:05 + 68:57 0
H21E
10.24 km, 525 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 72:37
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 74:00 + 1:23 8178
3. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 74:53 + 2:16 8019
4. Kretzschmar Matthias Post SV Dresden 74:54 + 2:17
5. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 75:16 + 2:39
6. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 77:16 + 4:39
7. Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 78:09 + 5:32
8. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 78:30 + 5:53
9. Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden 78:39 + 6:02
10. Nipen Thomas Nydalens SK 84:01 + 11:24
11. Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 86:36 + 13:59
12. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 87:05 + 14:28 6771
13. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 87:11 + 14:34 6700
14. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 88:03 + 15:26 6557
15. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 88:28 + 15:51 6458
16. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 88:32 + 15:55 6391
17. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 93:46 + 21:09 5850
18. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 100:54 + 28:17 5144
19. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 103:40 + 31:03 4845
20. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 104:21 + 31:44
21. Weinig Peter OC München 112:54 + 40:17
22. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 120:51 + 48:14
Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden DISK
Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás DISK
Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec DISK 0
H21A
9.32 km, 530 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6867
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kraemer Andrei Post SV Dresden 77:17
2. Pabich Mariusz 66P8800 UKS Azymut Pabianice 82:10 + 4:53
3. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 82:55 + 5:38 7096
4. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 82:56 + 5:39 7054
5. Allared Mattias Tumba-Mälarhöjden OK 86:57 + 9:40
6. Giberg Johan Tumba-Mälarhöjden OK 91:06 + 13:49
7. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 91:28 + 14:11 6338
8. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport Warszawa 92:00 + 14:43
9. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 92:51 + 15:34 6192
10. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 94:40 + 17:23 6014
11. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 97:13 + 19:56 5781
12. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 97:16 + 19:59 5743
13. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 98:57 + 21:40 5579
14. Mazan Bartlomiej WKS Śląsk Wrocław 99:26 + 22:09
15. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 99:49 + 22:32 5480
16. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 100:08 + 22:51 5423
17. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:52 + 27:35 5033
18. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 105:37 + 28:20
19. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 109:00 + 31:43 4693
20. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 109:29 + 32:12
21. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 112:56 + 35:39
22. Lamy Christoph 26D8500 OLV Potsdam 114:39 + 37:22
23. Randík Jan SOB8703 SOBSA 121:55 + 44:38 3701
24. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 121:57 + 44:40 3676
25. Komín David PGP7405 SK Praga 131:28 + 54:11 2952
26. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 136:36 + 59:19
27. Navarra Federico 31I9000 Polisportiva Besanese 140:20 + 63:03
28. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 142:30 + 65:13
29. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 151:26 + 74:09
30. Seidel Jens USG Chemnitz 174:46 + 97:29
H21B
7.79 km, 415 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4684
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 71:33 4830
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 74:30 + 2:57 4624
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 75:29 + 3:56 4544
4. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 75:34 + 4:01 4520
4. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 75:34 + 4:01
6. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 77:52 + 6:19 4358
7. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 86:18 + 14:45 3816
8. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 87:37 + 16:04
9. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 88:21 + 16:48 3674
10. Moravec Marek LPU881 OK Lokomotiva Pardubice 88:42 + 17:09
11. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 93:30 + 21:57 3341
12. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 93:38 + 22:05 3319
13. Gindl Wolfgang 52A8900 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 93:46 + 22:13
14. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 98:08 + 26:35 3030
15. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 98:15 + 26:42 3011
16. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 99:18 + 27:45 2934
17. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 101:32 + 29:59 2787
18. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 101:44 + 30:11 2764
19. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 103:30 + 31:57 2646
20. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 104:46 + 33:13
21. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 109:43 + 38:10 2264
22. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 110:36 + 39:03 2202
23. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 111:17 + 39:44 2152
24. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 114:30 + 42:57 1954
25. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 115:15 + 43:42 1901
26. Faber Matthias 71D9002 USV TU Dresden 116:13 + 44:40
27. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 116:16 + 44:43
28. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 116:23 + 44:50 1827
29. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 116:49 + 45:16
30. Knaack Tobias OK Mark Brandenburg 126:30 + 54:57
Tippelt Alexander TV Coburg-Ketschendorf DISK
Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík DISK
Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica DISK
H35A
8.42 km, 455 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Platais Pauls Ozon 69:10
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 70:17 + 1:07
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 73:22 + 4:12
4. Golinowski Paweł OKS Žagaň 81:54 + 12:44
5. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 86:16 + 17:06
6. Hašek Jakub 5DX8000 Haškovi 86:38 + 17:28
7. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 88:36 + 19:26
8. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 90:33 + 21:23
9. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 91:28 + 22:18
10. Schwarzenberger Stefan 5BX6600 LG Stettlen 91:52 + 22:42
11. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 92:49 + 23:39
12. Všetečka Michal SJC7503 Sportcentrum Jičín 95:01 + 25:51
13. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 95:17 + 26:07
14. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 95:19 + 26:09
15. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 96:59 + 27:49
16. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 102:31 + 33:21
17. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 104:36 + 35:26
18. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 105:24 + 36:14
19. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem, 106:38 + 37:28
20. Schwarz Tobias berlin tsc 111:23 + 42:13
21. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 115:05 + 45:55
22. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem, 116:30 + 47:20
23. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 118:02 + 48:52
24. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 121:35 + 52:25
25. Dénes Kiss 16H7800 JMD 126:40 + 57:30
26. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 130:54 + 61:44
H35B
5.75 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 63:41
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 66:04 + 2:23
3. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 70:47 + 7:06
4. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 72:16 + 8:35
5. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 86:02 + 22:21
6. Ukleja Marcin UKS Azymut 45 Gdynia 87:06 + 23:25
H40A
7.71 km, 420 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stene Per Oyvind 28N7400 Nydalens SK 63:09
2. Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 64:06 + 0:57
3. Seierstad Ivar Geoform 68:42 + 5:33
4. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 72:49 + 9:40
5. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 74:30 + 11:21
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 75:45 + 12:36
7. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 78:08 + 14:59
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 78:50 + 15:41
9. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 79:47 + 16:38
10. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 80:18 + 17:09
11. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 80:40 + 17:31
12. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 85:06 + 21:57
13. Křístek Lukáš 24Z7100 nereg ROZ 88:13 + 25:04
14. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 88:27 + 25:18
15. Adorjan peter 2JD7300 berlin tsc 89:16 + 26:07
16. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 93:17 + 30:08
17. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 95:00 + 31:51
18. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 102:26 + 39:17
19. Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice 111:53 + 48:44
H40B
5.19 km, 285 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 48:51
2. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 51:21 + 2:30
3. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem, 52:43 + 3:52
4. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 54:16 + 5:25
5. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 56:45 + 7:54
6. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 67:31 + 18:40
7. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 68:38 + 19:47
8. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:14 + 22:23
9. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 71:33 + 22:42
10. Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 79:30 + 30:39
11. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 30:57
12. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 80:51 + 32:00
13. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 81:11 + 32:20
14. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 89:01 + 40:10
15. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 104:00 + 55:09
16. Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden 107:07 + 58:16
17. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 117:43 + 68:52
H45A
6.79 km, 375 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gusev Ilya 31R7000 St.Petersburg 55:45
2. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 56:05 + 0:20
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 56:25 + 0:40
4. Brettschneider Uwe 13D6800 Kaulsdorfer OLV Berlin 64:23 + 8:38
5. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 65:35 + 9:50
6. Schwind Klaus 2RD7100 OLG Ortenau 66:16 + 10:31
7. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 69:06 + 13:21
8. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 69:38 + 13:53
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 71:24 + 15:39
10. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 72:26 + 16:41
11. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 72:48 + 17:03
12. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 75:52 + 20:07
13. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 77:50 + 22:05
14. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 78:43 + 22:58
15. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:27 + 23:42
16. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:47 + 26:02
16. Röhner Uwe 21D7200 SV IHW Alex 78 e. V. 81:47 + 26:02
18. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 82:31 + 26:46
19. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 84:58 + 29:13
20. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 86:39 + 30:54
21. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 87:27 + 31:42
22. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 88:23 + 32:38
23. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 88:38 + 32:53
24. Mieske Frank 13D6700 Kaulsdorfer OLV Berlin 92:05 + 36:20
25. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:21 + 40:36
26. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 99:03 + 43:18
27. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 107:31 + 51:46
28. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 108:51 + 53:06
Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice DISK
H45B
4.21 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 41:49
2. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 43:03 + 1:14
3. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:10 + 4:21
4. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 47:12 + 5:23
5. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 48:17 + 6:28
6. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 49:20 + 7:31
7. Weinert Rolf Post SV Dresden 49:24 + 7:35
8. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 51:06 + 9:17
9. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 51:35 + 9:46
10. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 52:38 + 10:49
11. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 55:36 + 13:47
12. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 57:19 + 15:30
13. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:48 + 19:59
14. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 64:16 + 22:27
15. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 65:13 + 23:24
16. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 78:06 + 36:17
17. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 78:56 + 37:07
18. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 97:54 + 56:05
H50A
5.75 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 21D6701 SV IHW Alex 78 e. V. 45:55
2. Zschaeckel Raik 21D6700 SV IHW Alex 78 e. V. 49:43 + 3:48
3. Giberg Dan Tumba-Mälarhöjden OK 49:54 + 3:59
4. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 50:15 + 4:20
5. Axelsson Jörgen 54S6400 Tullinge SK 50:20 + 4:25
6. Meister Roland 22Z6300 OLG Dachsen 51:25 + 5:30
7. Axelsson Magnus 1VS6200 Strängnäs Malmby OL 53:18 + 7:23
8. Nokka Ilkka 81F6700 Rasti 88 54:50 + 8:55
9. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 55:22 + 9:27
10. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 55:54 + 9:59
11. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 56:04 + 10:09
12. Olisauskas Raimondas berlin tsc 56:31 + 10:36
13. Zelenin Andrej 29D6600 USG Chemnitz 56:47 + 10:52
14. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 57:05 + 11:10
15. Grünberger Martin 75A6600 OK Klosterneuburg 57:21 + 11:26
16. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 57:24 + 11:29
17. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 58:11 + 12:16
18. Jakob Beat 18Z6700 Bucheggberger OL 59:01 + 13:06
19. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 59:32 + 13:37
20. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 59:33 + 13:38
21. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 60:02 + 14:07
22. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 61:22 + 15:27
23. Adámek Libor ABM6707 KOB Moira Brno 61:38 + 15:43
24. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 63:11 + 17:16
25. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 64:22 + 18:27
26. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:25 + 19:30
27. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:43 + 24:48
28. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 71:28 + 25:33
29. Bujdosó István Tabáni Spartacus 72:06 + 26:11
30. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 72:36 + 26:41
31. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 73:30 + 27:35
32. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 78:39 + 32:44
33. Plytnik Stanislaw BnO Szczecin 85:01 + 39:06
34. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:51 + 53:56
Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové DISK
Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H50B
4.16 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:47
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 42:31 + 0:44
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:43 + 4:56
4. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 48:03 + 6:16
5. Boos Matthias Ulu's Reisewelt 49:15 + 7:28
6. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 52:49 + 11:02
7. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 53:28 + 11:41
8. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 55:10 + 13:23
9. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 57:56 + 16:09
10. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 58:55 + 17:08
11. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 60:38 + 18:51
12. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 62:14 + 20:27
13. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 71:04 + 29:17
14. Fure Petter 38N5700 Oppsal Orientering 81:22 + 39:35
15. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 83:02 + 41:15
16. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 96:45 + 54:58
17. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 97:25 + 55:38
18. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem, 97:49 + 56:02
H55
5.19 km, 285 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Kjell 19N5600 Porsgrunn OL 47:17
2. Wälchli Jürg Ulu's Reisewelt 50:07 + 2:50
3. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 50:51 + 3:34
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 3:43
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:07 + 3:50
6. Vock Rene Ulu's Reisewelt 51:20 + 4:03
7. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 4:37
8. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 52:55 + 5:38
9. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 53:58 + 6:41
10. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 54:34 + 7:17
11. Ruuhiala Mika Hiisirasti 55:26 + 8:09
12. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 56:21 + 9:04
13. Cart Andreas 13A6200 OLC Wienerwald 59:48 + 12:31
14. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 59:59 + 12:42
15. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 60:21 + 13:04
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 60:52 + 13:35
17. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 61:17 + 14:00
18. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 61:18 + 14:01
19. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 62:38 + 15:21
20. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 63:35 + 16:18
21. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 63:55 + 16:38
22. Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 65:11 + 17:54
23. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 65:31 + 18:14
24. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 65:45 + 18:28
25. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 66:18 + 19:01
26. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 67:26 + 20:09
27. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 69:53 + 22:36
28. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:20 + 24:03
29. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 73:51 + 26:34
30. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 78:19 + 31:02
31. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 102:42 + 55:25
H60
4.21 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biland Christian Ulu's Reisewelt 39:48
2. Cuche Denis 16Z5400 OLG Wislig/CA Rosé 41:38 + 1:50
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 42:05 + 2:17
4. Thingsrud Leif Ostmarka OK 42:12 + 2:24
5. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 45:10 + 5:22
6. Król Benedykt UKS Siódemka Rumia 46:07 + 6:19
7. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 46:31 + 6:43
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 47:25 + 7:37
9. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 52:12 + 12:24
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 53:11 + 13:23
11. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 53:28 + 13:40
12. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 56:56 + 17:08
13. Piják Vlado KOB Sokol Pezinok 57:14 + 17:26
14. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 57:52 + 18:04
15. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:30 + 18:42
16. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 58:59 + 19:11
17. József Bugár 27H5300 BÖF 60:17 + 20:29
18. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 60:47 + 20:59
19. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 61:13 + 21:25
20. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 61:32 + 21:44
21. Skonieczny Andrzej 29P5701 Paulinum J.G. 63:45 + 23:57
22. Kottonen Hannu 17F5700 Lynx 63:48 + 24:00
23. Junek Petr STH5501 SK Studenec 65:13 + 25:25
24. Roach David 25L5600 Luxembourg Orienteering Club 66:10 + 26:22
25. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 69:40 + 29:52
26. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 73:24 + 33:36
27. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:24 + 36:36
28. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 82:41 + 42:53
29. Baguerey Gilles C.O.Colmar 152:16 + 112:28
H65
4.16 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 40:35
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 41:14 + 0:39
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 45:13 + 4:38
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 45:58 + 5:23
5. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 46:35 + 6:00
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:50 + 7:15
7. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 47:51 + 7:16
8. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 52:36 + 12:01
9. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 55:02 + 14:27
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 55:48 + 15:13
11. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 57:01 + 16:26
12. Waser Franz OLK Rafzerfeld-Bülach 60:50 + 20:15
13. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 62:01 + 21:26
14. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 66:48 + 26:13
15. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 68:31 + 27:56
16. Makovička Libor C.O.Colmar 68:42 + 28:07
17. Griffiths Bill 32G5200 EBOR 71:05 + 30:30
18. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 71:59 + 31:24
19. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 74:12 + 33:37
Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga DISK
H70
3.30 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:52
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:02 + 1:10
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 41:25 + 6:33
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 42:15 + 7:23
5. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 43:04 + 8:12
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 45:17 + 10:25
7. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 48:12 + 13:20
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 56:37 + 21:45
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 57:15 + 22:23
10. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 57:55 + 23:03
11. Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga 65:55 + 31:03
12. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 66:38 + 31:46
13. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 84:43 + 49:51
Mosberger Max Ulu's Reisewelt DISK
H75
3.11 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 49:13
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 51:23 + 2:10
3. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 58:45 + 9:32
4. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 59:42 + 10:29
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 59:49 + 10:36
6. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 74:42 + 25:29
H80
3.11 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 54:38
2. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 54:48 + 0:10
3. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 55:55 + 1:17
4. Kempf Adolf KTV Altdtorf 69:30 + 14:52
HDR
3.85 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 17:15
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 20:56 + 3:41
3. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 25:40 + 8:25
4. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 25:49 + 8:34
5. Ježková Ivana SK Radioklub Blansko 28:45 + 11:30
6. Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 29:59 + 12:44
7. Kaplan Petr SLA1001 SKOB Slaný 30:14 + 12:59
8. Červenková Anna RUM0651 ZOOB Rumburk 31:02 + 13:47
9. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 31:31 + 14:16
10. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 31:34 + 14:19
11. Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina 32:02 + 14:47
12. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 32:28 + 15:13
13. Svoboda Filip Neregistrovaní 32:56 + 15:41
14. Podlipný Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 33:00 + 15:45
15. Červenková Kristýna RUM0652 ZOOB Rumburk 33:08 + 15:53
16. Mager Maximilian USV TU Dresden 35:23 + 18:08
17. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 35:36 + 18:21
18. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 35:40 + 18:25
19. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 35:42 + 18:27
20. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:15 + 19:00
21. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem, 37:34 + 20:19
22. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem, 37:45 + 20:30
23. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 38:46 + 21:31
24. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 38:54 + 21:39
25. Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem, 39:59 + 22:44
26. Cichra Patrik 1LC.000 Klub Miki 40:35 + 23:20
27. Benešová Ema Neregistrovaní 42:08 + 24:53
28. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 43:14 + 25:59
29. Stene Oskar Nydalens SK 44:22 + 27:07
30. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 45:47 + 28:32
31. Mager Birgit Neregistrovaní 47:57 + 30:42
32. Zagalski Alešek Neregistrovaní 48:25 + 31:10
33. Moraweck Hannah SG Zittau Süd 49:38 + 32:23
34. Hoetzel Sven OBJEN 50:09 + 32:54
35. Adorjan Vera berlin tsc 50:15 + 33:00
36. Babická Zuzana RUM7651 ZOOB Rumburk 51:00 + 33:45
37. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:59 + 34:44
38. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 52:00 + 34:45
39. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 56:20 + 39:05
40. Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 62:20 + 45:05
41. Richter Liam USV TU Dresden 66:04 + 48:49
42. Všetečková Dora Sportcentrum Jičín 72:03 + 54:48
43. Zahradilová Eliška OK Jihlava 82:08 + 64:53
44. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 94:25 + 77:10
45. Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 95:00 + 77:45
Mager Tadeus ESV Dresden MTBO DISK
P
2.53 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava David 4HX7100 DSVJ 21:21
2. Lehárová Iva Neregistrovaní (NNN) 24:06 + 2:45
3. Popová Veronika st. KOB TRETRA Praha 27:07 + 5:46
4. Popová Veronika KOB TRETRA Praha 27:10 + 5:49
5. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 29:58 + 8:37
6. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 30:54 + 9:33
7. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:08 + 9:47
8. Červená Alena ROU7952 SKOB Roudnice nad Labem, 37:18 + 15:57
9. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 16:56
10. Cruse Sina SV Robotron Dresden 39:48 + 18:27
11. Holíková Ilona NEJ7550 TJ Jiskra Nejdek 40:28 + 19:07
12. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 41:01 + 19:40
13. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:31 + 21:10
14. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 42:35 + 21:14
15. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 42:37 + 21:16
16. Grabmüller Radek Neregistrovaní (NNN) 44:08 + 22:47
17. Martiníková Karin OOP6250 TJ Opava 45:22 + 24:01
18. Sýkorová Ivana OOP6450 TJ Opava 46:39 + 25:18
19. Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov 47:09 + 25:48
20. Vodička Jan SKOB Roudnice nad Labem, 52:34 + 31:13
21. Nováková PaVLA OK Doksy 52:51 + 31:30
22. Štěpánová Michaela Neregistrovaní - Štěpánovi 54:40 + 33:19
23. Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem, 55:37 + 34:16
24. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem, 60:08 + 38:47
25. Baguerey Catherine C.O.Colmar 61:15 + 39:54
26. Červená Anna ROU0651 SKOB Roudnice nad Labem, 62:12 + 40:51
27. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:26 + 41:05
28. Ternbachová Kajetána OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:35 + 41:14
29. Červená Ema ROU0452 SKOB Roudnice nad Labem, 64:07 + 42:46
30. Štěpánová Jarmila NNN Neregistrovaní (NNN) 64:37 + 43:16
31. Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:16 + 44:55
32. Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 68:29 + 47:08
33. Hédi Marietta Neregistrovaní 74:13 + 52:52
34. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem, 78:40 + 57:19
Vacková Petra Neregistrovaní (NNN) DISK
Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Pešík Angelika 92X8250 Jizerky DISK
T3
3.39 km, 225 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Markéta ZOOB Rumburk 43:29
2. Boeck Sasche Kaulsdorfer OLV Berlin 48:51 + 5:22
3. Podhrázský Zbyšek MBM8242 O-mikron 49:41 + 6:12
3. Honsová Lenka SNS Smržovka 49:41 + 6:12
5. Graumann Friederike 23D9150 ESV Lok Berlin-Schöneweide 56:37 + 13:08
6. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 58:04 + 14:35
7. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 58:05 + 14:36
8. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 61:08 + 17:39
9. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 61:51 + 18:22
10. Eichler Jan KAS9800 KOB Kamenický Šenov 63:40 + 20:11
11. Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň 65:08 + 21:39
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:15 + 21:46
13. Čech Richard SLA0001 SKOB Slaný 65:45 + 22:16
14. Stoklasa Radek Neregistrovaní (NNN) 65:53 + 22:24
15. Zábranský Luboš SLA7400 SKOB Slaný 66:15 + 22:46
16. Zelenin Alexandra USG Chemnitz 67:14 + 23:45
17. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 67:25 + 23:56
18. Pavlů Kateřina SK Praga 67:40 + 24:11
19. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 67:51 + 24:22
20. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 70:22 + 26:53
21. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 71:44 + 28:15
22. Lopourová Marie Neregistrovaní 73:32 + 30:03
23. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 73:43 + 30:14
24. Schallberger Josef Neregistrovaní (NNN) 76:04 + 32:35
25. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 78:55 + 35:26
26. Čechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 81:41 + 38:12
27. Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec 87:24 + 43:55
28. Petříček Michal Easy Step 87:59 + 44:30
28. Jirásková Dora Easy Step 87:59 + 44:30
30. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 89:12 + 45:43
31. Urbanová Edita Neregistrovaní (NNN) 91:05 + 47:36
32. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 91:37 + 48:08
33. Polgar Erika berlin tsc 93:37 + 50:08
34. Vobořilová Markéta Neregistrovaní (NNN) 94:12 + 50:43
35. Zedníková Michaela Neregistrovaní (NNN) 94:46 + 51:17
36. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 95:20 + 51:51
37. Fousková Leona SK Radioklub Blansko 97:31 + 54:02
38. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 99:48 + 56:19
39. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 119:31 + 76:02
40. Cichrová Iveta 1LC7750 Klub Miki 124:53 + 81:24
41. Hrubá Veronika Neregistrovaní 125:00 + 81:31
42. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 129:35 + 86:06
43. Tion Neregistrovaní (NNN) 161:40 + 118:11
Dragowska Maria OK!Sport Warszawa DISK
Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha DISK
Kaminskas Marius Lietuva DISK
Pokorná Linda PGP0350 SK Praga DISK
Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava DISK
T6
6.38 km, 420 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Giuliani Luigi Polisportiva Besanese 64:54
2. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 71:02 + 6:08
3. Obuch SNS Smržovka 73:11 + 8:17
4. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 74:42 + 9:48
5. Richter Philipe USV TU Dresden 76:49 + 11:55
6. Vaněk Tomáš Neregistrovaní (NNN) 77:30 + 12:36
7. Toth Tamas 12H6903 Tipo Orienteering Club 80:53 + 15:59
8. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 81:16 + 16:22
9. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 83:43 + 18:49
10. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 84:20 + 19:26
11. Gorčicová Eliška Neregistrovaní (NNN) 84:58 + 20:04
12. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 85:18 + 20:24
13. Moraweck Sebastian SG Zittau Süd 86:59 + 22:05
14. Šulc Václav Neregistrovaní (NNN) 87:18 + 22:24
15. Tóth Korinna 11H9201 Budai Osforrás 88:29 + 23:35
16. Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 92:53 + 27:59
17. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 93:32 + 28:38
18. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 94:46 + 29:52
19. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 96:33 + 31:39
20. Tišerová Ivana Slavia Liberec orienteering 96:43 + 31:49
21. Tišer Robert Slavia Liberec orienteering 97:10 + 32:16
22. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 97:43 + 32:49
23. Wagner Sophie SG Zittau Süd 99:01 + 34:07
24. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 99:02 + 34:08
25. Kudraß Peter SG Zittau Süd 99:21 + 34:27
26. Miřijovský Přemek BOV5001 TJ Baník Ostrava OKD 101:56 + 37:02
27. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 102:00 + 37:06
28. Procházkový Gabriela KOB Moira Brno 102:35 + 37:41
29. Moraweck Karolin SG Zittau Süd 102:52 + 37:58
30. Kerger Rolf SG Zittau Süd 105:59 + 41:05
31. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 106:47 + 41:53
32. Nárovec Václav Neregistrovaní 108:05 + 43:11
33. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 111:28 + 46:34
34. Hovorka Ladislav KOB Děčín 112:00 + 47:06
35. Kudraß Patrick SG Zittau Süd 112:50 + 47:56
36. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 113:39 + 48:45
37. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 116:39 + 51:45
38. Halíř Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 117:35 + 52:41
39. Kurka Vojtěch SNS Smržovka 121:02 + 56:08
40. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 125:59 + 61:05
41. Wagner Sabine SG Zittau Süd 128:17 + 63:23
42. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem, 134:48 + 69:54
43. Wagner Martina SG Zittau Süd 136:14 + 71:20
44. Hoetzelová Zuzuna OB Jenišovice 136:49 + 71:55
45. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem, 139:40 + 74:46
46. Skácel Dalibor Neregistrovaní (NNN) 143:21 + 78:27
47. Hálková Jarka Báječné ženy v orientačním běh 162:28 + 97:34
Smolková Alena PGP6450 SK Praga DISK