Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Skalka, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Gajda Jan - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu, nebyl podán žádný protest. Drobná zranění ošetřena na místě.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T5     T7     T7U     TF    
D10
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 22:06
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 22:11 + 0:05
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:24 + 0:18
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 22:30 + 0:24
5. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 25:11 + 3:05
6. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:21 + 4:15
7. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 27:07 + 5:01
8. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 28:27 + 6:21
9. Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 28:38 + 6:32
10. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 31:49 + 9:43
11. Bartáková Alžběta FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:54 + 9:48
12. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:20 + 11:14
13. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:52 + 13:46
14. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 15:45
15. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 41:46 + 19:40
16. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 42:09 + 20:03
17. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 46:20 + 24:14
18. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 27:09
19. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 52:48 + 30:42
20. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 61:35 + 39:29
21. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem, 82:52 + 60:46
D10L
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 23:19
2. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 26:18 + 2:59
3. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 31:17 + 7:58
4. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 11:03
5. Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB TRETRA Praha 36:21 + 13:02
6. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 37:57 + 14:38
7. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 39:14 + 15:55
8. Doležalová Anna DOR0853 C OK Dobříš 39:41 + 16:22
9. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:16 + 17:57
10. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 41:35 + 18:16
11. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 42:50 + 19:31
12. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 46:12 + 22:53
13. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 46:39 + 23:20
14. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 46:49 + 23:30
15. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 48:00 + 24:41
16. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 48:46 + 25:27
17. Forstereviczová Julie DOR0850 C OK Dobříš 55:22 + 32:03
18. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 57:08 + 33:49
19. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:26 + 34:07
20. Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor 61:23 + 38:04
21. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 62:55 + 39:36
22. Dvořáková Alena DOR0854 C OK Dobříš 64:46 + 41:27
23. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 66:52 + 43:33
24. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 110:19 + 87:00
D12
3.00 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 27:53
2. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 33:08 + 5:15
3. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 33:51 + 5:58
4. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 33:54 + 6:01
5. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 35:46 + 7:53
6. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 41:04 + 13:11
7. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 41:17 + 13:24
8. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 15:14
9. Motyčková Marie 9BC0550 C NNN 43:41 + 15:48
10. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 44:18 + 16:25
11. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem, 46:03 + 18:10
12. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 47:10 + 19:17
13. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 47:31 + 19:38
14. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 47:47 + 19:54
15. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 48:13 + 20:20
16. Dvořáková Veronika DOR0554 C OK Dobříš 55:34 + 27:41
17. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:19 + 28:26
18. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 56:24 + 28:31
19. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 56:50 + 28:57
20. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 57:12 + 29:19
21. Vaněčková Anežka OPI0650 C Orientační sporty Písek 57:23 + 29:30
22. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 57:42 + 29:49
23. Vozábalová Hana PGP0654 C SK Praga 57:54 + 30:01
24. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 58:51 + 30:58
25. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 59:05 + 31:12
26. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 60:24 + 32:31
27. Hladká Tereza TAP0650 C KOB TRETRA Praha 61:23 + 33:30
28. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 61:44 + 33:51
29. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 70:19 + 42:26
30. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:27 + 43:34
31. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 73:11 + 45:18
Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice DISK
D14
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:12
2. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 29:12 + 2:00
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 29:22 + 2:10
4. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 30:36 + 3:24
5. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 32:08 + 4:56
6. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 32:28 + 5:16
7. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 33:21 + 6:09
8. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:18 + 8:06
9. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 35:27 + 8:15
10. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 36:20 + 9:08
10. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 36:20 + 9:08
12. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 36:36 + 9:24
13. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 36:51 + 9:39
14. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 37:22 + 10:10
15. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 37:23 + 10:11
16. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 38:05 + 10:53
17. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 38:54 + 11:42
18. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 41:05 + 13:53
19. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 41:25 + 14:13
20. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 42:54 + 15:42
21. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 44:04 + 16:52
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 44:14 + 17:02
23. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:04 + 17:52
24. Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 45:14 + 18:02
25. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 48:20 + 21:08
26. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 50:00 + 22:48
27. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem, 50:45 + 23:33
28. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 51:44 + 24:32
29. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 53:13 + 26:01
30. Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 27:28
31. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 55:29 + 28:17
32. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem, 56:57 + 29:45
33. Krejčová Lucie ROU0499 C SKOB Roudnice nad Labem, 62:19 + 35:07
34. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 63:36 + 36:24
35. Hovorková Alžběta ZVO0354 C OB SK Zvole 75:47 + 48:35
36. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 76:47 + 49:35
37. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 105:44 + 78:32
Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek DISK
Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole DISK
D16
4.40 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 33:20
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 35:52 + 2:32
3. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 37:37 + 4:17
4. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 40:50 + 7:30
5. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 43:43 + 10:23
6. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 45:06 + 11:46
7. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 45:15 + 11:55
8. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 46:24 + 13:04
9. Vítková Barbora DKL0250 C KOB Kladno 48:04 + 14:44
10. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 49:53 + 16:33
11. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 51:22 + 18:02
12. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 51:56 + 18:36
13. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 52:12 + 18:52
14. Vařeková Bohdana RIC0152 B OB Říčany 52:25 + 19:05
15. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 54:00 + 20:40
16. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 55:34 + 22:14
17. Bečvářová Markéta OPI0250 C Orientační sporty Písek 56:18 + 22:58
18. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 57:35 + 24:15
19. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 58:54 + 25:34
20. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 58:57 + 25:37
21. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 64:59 + 31:39
22. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 66:12 + 32:52
23. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 68:26 + 35:06
24. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 81:47 + 48:27
D18
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 46:46
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 48:02 + 1:16
3. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 52:46 + 6:00
4. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:38 + 22:52
5. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 72:37 + 25:51
6. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 72:38 + 25:52
7. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 73:16 + 26:30
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 78:43 + 31:57
9. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 80:22 + 33:36
10. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:53 + 46:07
11. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 93:39 + 46:53
D21K
6.00 km, 150 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:25 5299
2. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 59:17 + 2:52 5049
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 60:00 + 3:35 4987
4. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 61:25 + 5:00 4863
5. Bolinová Hana ZBP8150 C OOB SK Zbraslav 61:45 + 5:20 4834
6. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 65:04 + 8:39 4544
7. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 68:38 + 12:13 4233
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 71:50 + 15:25 3954
9. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 72:30 + 16:05 3896
10. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 74:17 + 17:52 3740
11. Pacovská Romana VTA8951 C SC vebr-sport 77:03 + 20:38 3498
12. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:52 + 21:27 3427
13. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 86:15 + 29:50 2695
14. Jurgová Martina 46X8800 C Krutě Kruté Krůty 94:46 + 38:21
15. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 96:32 + 40:07 1798
16. Zajícová Kateřina ROZ9553 C OK Roztoky 104:03 + 47:38 1142
17. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:57 + 49:32 976
18. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 118:58 + 62:33 0
19. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 120:46 + 64:21 0
D21L
7.60 km, 200 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7643
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 53:55 8246
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 59:34 + 5:39 7509
3. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 62:08 + 8:13 7174
4. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 11:08 6793
5. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 65:18 + 11:23 6760
6. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 68:42 + 14:47 6316
6. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 68:42 + 14:47 6316
8. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 15:25 6234
9. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:50 + 16:55 6038
10. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 71:52 + 17:57 5903
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 71:53 + 17:58 5901
12. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 73:53 + 19:58 5640
13. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 74:10 + 20:15 5603
14. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 74:59 + 21:04 5496
15. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 21:58 5378
16. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 78:58 + 25:03 4976
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 79:20 + 25:25 4928
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 79:23 + 25:28 4921
19. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:41 + 29:46 4360
20. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:52 + 29:57 4336
21. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 84:43 + 30:48 4225
22. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 84:59 + 31:04 4190
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:54 + 33:59 3810
24. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:12 + 38:17 3248
25. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:18 + 40:23 2974
26. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 94:44 + 40:49 2917
27. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 95:31 + 41:36 2815
28. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 95:40 + 41:45 2795
MS Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 66:28 + 12:33 0
D35K
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 42:19
2. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 45:04 + 2:45
3. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 47:37 + 5:18
4. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:11 + 5:52
5. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:25 + 7:06
6. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem, 50:21 + 8:02
7. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 51:55 + 9:36
8. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:20 + 12:01
9. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 55:19 + 13:00
10. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 57:20 + 15:01
11. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 57:58 + 15:39
12. Hlaváčková Klára 6MC7750 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 58:10 + 15:51
13. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 59:26 + 17:07
14. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 60:04 + 17:45
15. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:47 + 18:28
16. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 61:26 + 19:07
17. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 62:31 + 20:12
18. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 62:32 + 20:13
19. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:59 + 20:40
20. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 63:37 + 21:18
21. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 64:29 + 22:10
22. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 64:42 + 22:23
23. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 66:43 + 24:24
24. Chramostová Blanka KAM7551 C OK Kamenice 73:03 + 30:44
25. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 73:43 + 31:24
26. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 77:34 + 35:15
27. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 78:27 + 36:08
28. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:38 + 38:19
29. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 80:47 + 38:28
30. Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 83:34 + 41:15
D35L
6.00 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 58:05
2. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 62:24 + 4:19
3. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 62:39 + 4:34
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 63:31 + 5:26
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 66:44 + 8:39
6. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 67:07 + 9:02
7. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 67:13 + 9:08
8. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 68:06 + 10:01
9. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 74:24 + 16:19
10. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 75:00 + 16:55
11. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 76:11 + 18:06
12. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 76:30 + 18:25
13. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:09 + 22:04
14. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 80:11 + 22:06
15. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 82:13 + 24:08
16. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 85:55 + 27:50
17. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 86:01 + 27:56
18. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 87:59 + 29:54
19. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 91:16 + 33:11
20. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 100:24 + 42:19
21. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 109:31 + 51:26
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D45K
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 40:57
2. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 44:12 + 3:15
3. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 44:42 + 3:45
4. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 47:08 + 6:11
5. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:26 + 19:29
6. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 65:33 + 24:36
D45L
5.50 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 46:59
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:00 + 1:01
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:40 + 3:41
4. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 52:18 + 5:19
5. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 53:43 + 6:44
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:11 + 7:12
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 55:12 + 8:13
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 10:43
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 58:36 + 11:37
10. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:42 + 12:43
11. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 61:43 + 14:44
12. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 62:09 + 15:10
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 62:32 + 15:33
14. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:13 + 16:14
15. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:44 + 16:45
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 63:53 + 16:54
17. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 17:25
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 64:34 + 17:35
19. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 64:45 + 17:46
20. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 64:54 + 17:55
21. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:44 + 19:45
22. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 20:51
23. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 70:44 + 23:45
24. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 73:08 + 26:09
25. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:19 + 26:20
26. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 73:46 + 26:47
27. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 75:13 + 28:14
28. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 76:23 + 29:24
29. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 77:20 + 30:21
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 78:03 + 31:04
31. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 79:42 + 32:43
32. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 80:26 + 33:27
33. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:29 + 34:30
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 81:46 + 34:47
35. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 82:27 + 35:28
36. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 85:13 + 38:14
37. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 87:13 + 40:14
38. Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 88:10 + 41:11
39. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 92:47 + 45:48
40. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 92:55 + 45:56
41. Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice 102:10 + 55:11
42. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 103:23 + 56:24
43. Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha 118:36 + 71:37
44. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 145:16 + 98:17
D55
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 50:32
2. Paulerová Eva OPI5550 C Orientační sporty Písek 52:25 + 1:53
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 52:35 + 2:03
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 52:36 + 2:04
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 53:39 + 3:07
6. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:19 + 4:47
7. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:43 + 8:11
8. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 59:03 + 8:31
9. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:40 + 9:08
10. Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 59:50 + 9:18
11. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:23 + 11:51
12. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 63:43 + 13:11
13. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 64:57 + 14:25
14. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 65:18 + 14:46
15. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 68:32 + 18:00
16. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 69:25 + 18:53
17. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 78:12 + 27:40
18. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 78:19 + 27:47
D65
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 46:32
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 59:57 + 13:25
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 72:07 + 25:35
D75
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 51:39
H10
2.20 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 16:32
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 20:01 + 3:29
3. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 3:43
4. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:11 + 4:39
5. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 21:24 + 4:52
6. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 21:44 + 5:12
7. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 23:33 + 7:01
8. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 24:03 + 7:31
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 24:35 + 8:03
10. Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 25:05 + 8:33
10. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 25:05 + 8:33
12. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 25:25 + 8:53
13. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 25:38 + 9:06
14. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 26:47 + 10:15
15. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 26:48 + 10:16
16. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 28:03 + 11:31
17. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:29 + 11:57
18. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 28:41 + 12:09
19. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 29:16 + 12:44
20. Lorenc Vašek DOR0702 C OK Dobříš 29:53 + 13:21
21. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 30:01 + 13:29
22. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 30:21 + 13:49
23. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 30:49 + 14:17
24. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:07 + 14:35
25. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 34:19 + 17:47
26. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 34:43 + 18:11
27. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 37:09 + 20:37
28. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 37:11 + 20:39
29. Bublík František TAP0803 C KOB TRETRA Praha 38:03 + 21:31
30. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 38:33 + 22:01
31. Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 23:52
32. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 40:45 + 24:13
33. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 25:09
34. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem, 48:03 + 31:31
35. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 48:09 + 31:37
36. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 48:17 + 31:45
Jonáš Alexandr FSP0801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H10L
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 23:57
2. Ohnůtek Jiří FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:48 + 1:51
3. Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:57 + 3:00
4. Foršt Bruno DOR0910 C OK Dobříš 27:01 + 3:04
5. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:13 + 3:16
6. Motyčka Jan 9BC0700 C NNN 27:45 + 3:48
7. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 27:58 + 4:01
8. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 29:51 + 5:54
9. Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 30:55 + 6:58
10. Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 31:55 + 7:58
11. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 32:23 + 8:26
12. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 32:38 + 8:41
13. Kraus Hynek ZVO0801 C OB SK Zvole 32:55 + 8:58
14. Pilař František CEP0900 C Čepíci 35:36 + 11:39
15. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 36:57 + 13:00
16. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 39:05 + 15:08
17. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 39:11 + 15:14
18. Hlaváček Jan ZVO0701 C OB SK Zvole 39:23 + 15:26
19. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 40:57 + 17:00
20. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 41:08 + 17:11
21. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 41:10 + 17:13
22. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 41:17 + 17:20
23. Zapletal Jan 78Z0800 C Neregistrovaní- Zapletalovi 44:10 + 20:13
24. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 46:29 + 22:32
25. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 50:18 + 26:21
26. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 51:46 + 27:49
27. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 52:23 + 28:26
28. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 56:10 + 32:13
29. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 91:12 + 67:15
Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
H12
2.90 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilda VSP0701 B USK Praha 21:36
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 22:16 + 0:40
3. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 24:49 + 3:13
4. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 24:51 + 3:15
5. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 24:54 + 3:18
6. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 25:00 + 3:24
7. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 26:51 + 5:15
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 6:41
9. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 28:47 + 7:11
10. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 30:03 + 8:27
11. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 30:13 + 8:37
12. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 30:47 + 9:11
12. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 30:47 + 9:11
14. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 31:49 + 10:13
15. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 33:33 + 11:57
16. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 33:42 + 12:06
17. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 33:56 + 12:20
18. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 34:15 + 12:39
19. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 35:03 + 13:27
20. Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 37:09 + 15:33
21. Himmel Ondřej OKP0500 C SK OK 24 Praha 37:33 + 15:57
22. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 37:42 + 16:06
23. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 16:20
24. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 39:33 + 17:57
25. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 39:41 + 18:05
26. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 39:47 + 18:11
27. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem, 40:47 + 19:11
28. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 42:36 + 21:00
29. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 45:32 + 23:56
30. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 45:35 + 23:59
31. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 46:20 + 24:44
32. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 47:52 + 26:16
33. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 48:00 + 26:24
34. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 48:21 + 26:45
35. Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha 48:26 + 26:50
36. Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 51:04 + 29:28
37. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 51:41 + 30:05
38. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 58:01 + 36:25
39. Jelínek Tomáš ZVO0502 C OB SK Zvole 59:38 + 38:02
40. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem, 60:21 + 38:45
41. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 67:44 + 46:08
42. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 72:25 + 50:49
43. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 87:49 + 66:13
Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš DISK
Meier David VSP0606 C USK Praha DISK
H14
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 30:35
2. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 30:58 + 0:23
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 32:10 + 1:35
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 33:07 + 2:32
5. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 33:18 + 2:43
6. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 34:43 + 4:08
7. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 36:05 + 5:30
8. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 39:54 + 9:19
9. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 42:20 + 11:45
10. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 43:07 + 12:32
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 43:23 + 12:48
12. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 43:30 + 12:55
13. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 43:49 + 13:14
14. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 43:58 + 13:23
15. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 44:03 + 13:28
16. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 44:40 + 14:05
17. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 45:44 + 15:09
18. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 46:31 + 15:56
19. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 53:23 + 22:48
20. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 53:30 + 22:55
21. Silovský Vojtěch CST0301 C OB Strakonice 59:17 + 28:42
22. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 60:41 + 30:06
23. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 66:48 + 36:13
24. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 67:13 + 36:38
25. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 70:50 + 40:15
26. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 71:55 + 41:20
27. Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov 77:03 + 46:28
28. Mařík Antonín FSP0300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:04 + 46:29
29. Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 79:24 + 48:49
30. Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 94:05 + 63:30
31. Swart Benjamin DKL0300 C KOB Kladno 138:58 + 108:23
Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš DISK
Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga DISK
Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H16
5.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 34:42
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 35:56 + 1:14
3. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 2:02
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 39:56 + 5:14
5. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 40:45 + 6:03
6. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 41:25 + 6:43
7. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 43:17 + 8:35
8. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 9:03
9. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 45:34 + 10:52
10. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 45:55 + 11:13
11. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 46:11 + 11:29
12. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 48:03 + 13:21
13. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 49:51 + 15:09
14. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 52:48 + 18:06
15. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 55:37 + 20:55
16. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 55:46 + 21:04
17. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 24:16
18. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 60:05 + 25:23
19. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 60:46 + 26:04
20. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 63:30 + 28:48
21. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 72:46 + 38:04
22. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 74:57 + 40:15
23. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 76:18 + 41:36
24. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 77:25 + 42:43
25. Bartoň Michal KAM0107 C OK Kamenice 83:08 + 48:26
26. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 84:12 + 49:30
27. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 92:48 + 58:06
28. Kraus Matěj ZVO0203 C OB SK Zvole 98:18 + 63:36
Forst Antonín PGP0106 C SK Praga DISK
H18
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 49:35
2. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 56:07 + 6:32
3. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 60:16 + 10:41
4. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 16:41
5. Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 82:10 + 32:35
6. Koubek Václav DOR9900 B OK Dobříš 87:27 + 37:52
7. Zmátlo Jan TAP9900 C KOB TRETRA Praha 109:39 + 60:04
8. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 168:40 + 119:05
Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný DISK
H21K
7.30 km, 170 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš PGP8207 C SK Praga 49:27 6386
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 49:49 + 0:22 6341
3. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 52:49 + 3:22 5972
4. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 53:02 + 3:35 5945
5. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 53:56 + 4:29 5835
6. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 54:06 + 4:39 5814
7. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:22 + 6:55 5536
8. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 56:29 + 7:02 5521
9. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 57:00 + 7:33 5458
10. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 58:07 + 8:40 5320
11. Jurga Vojtěch 46X8500 C Krutě Kruté Krůty 59:11 + 9:44
12. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 13:13 4761
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 64:17 + 14:50 4562
14. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 65:34 + 16:07 4404
15. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 66:03 + 16:36 4345
16. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 67:20 + 17:53 4187
17. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:23 + 17:56 4181
18. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 67:53 + 18:26 4120
19. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 68:46 + 19:19
20. Preissler Adam HAV8608 C OB Havířov 70:14 + 20:47 3831
21. Beran Jakub 8TC8700 C Tempo 71:53 + 22:26
22. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:19 + 24:52 3329
23. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 74:23 + 24:56 3320
24. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 79:59 + 30:32 2632
25. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 80:14 + 30:47 2601
26. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:11 + 41:44 1255
27. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 101:11 + 51:44 25
28. Štembera Petr 45Z8500 C Trosečníci 107:25 + 57:58
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK 0
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, DISK 0
H21L
11.00 km, 340 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7733
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:57 8031
2. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 76:37 + 3:40 7657
3. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 78:02 + 5:05 7513
4. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 78:36 + 5:39 7455
5. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 78:51 + 5:54 7429
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 81:42 + 8:45 7139
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 81:42 + 8:45 7139
8. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 82:13 + 9:16 7086
9. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 83:00 + 10:03 7006
10. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 83:01 + 10:04 7005
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 83:16 + 10:19 6979
12. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 84:05 + 11:08 6896
13. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 84:16 + 11:19 6877
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 84:38 + 11:41 6840
15. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 84:41 + 11:44 6835
16. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 85:35 + 12:38 6743
17. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 85:55 + 12:58 6709
18. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 87:39 + 14:42 6532
19. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 15:37 6439
20. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 90:12 + 17:15 6272
21. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 90:37 + 17:40 6230
22. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 91:50 + 18:53 6106
23. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 93:29 + 20:32 5938
24. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 93:57 + 21:00 5890
25. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 95:01 + 22:04 5781
26. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 95:48 + 22:51 5702
27. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 97:06 + 24:09 5569
28. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 98:00 + 25:03 5477
29. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 98:55 + 25:58 5384
30. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 100:27 + 27:30 5228
31. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 101:21 + 28:24 5136
32. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 101:46 + 28:49 5093
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:22 + 29:25 5032
34. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:41 + 29:44 5000
35. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 105:23 + 32:26 4725
36. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 106:40 + 33:43 4594
37. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 109:23 + 36:26 4317
38. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:14 + 41:17 3823
39. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 118:37 + 45:40 3376
40. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:14 + 47:17 3211
41. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 129:46 + 56:49 2239
42. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 C Hoši Planá 160:42 + 87:45
43. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 187:17 + 114:20 0
Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita DISK
Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita DISK
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga DISK 0
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK 0
Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav DISK 0
Kalista Michael LBE9701 C TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
H35K
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 46:40
2. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem, 46:58 + 0:18
3. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:34 + 1:54
4. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:15 + 6:35
5. Růžička Jan RIC7402 C OB Říčany 58:05 + 11:25
6. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 59:13 + 12:33
7. Stauch Michal 3LC7300 C Lipence 59:33 + 12:53
8. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 68:08 + 21:28
9. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 68:41 + 22:01
10. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 72:15 + 25:35
11. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 73:48 + 27:08
12. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:31 + 28:51
13. Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem, 82:15 + 35:35
14. Horakova Vanda 76Z7600 C Mokropes 94:08 + 47:28
Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H35L
8.70 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 63:24
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:14 + 0:50
3. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 65:11 + 1:47
4. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 65:43 + 2:19
5. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 67:47 + 4:23
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 70:02 + 6:38
7. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 72:00 + 8:36
8. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 72:13 + 8:49
9. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 73:55 + 10:31
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 75:43 + 12:19
11. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:43 + 13:19
12. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 76:51 + 13:27
13. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:26 + 17:02
14. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 80:55 + 17:31
15. Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:38 + 21:14
16. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 84:48 + 21:24
17. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 84:55 + 21:31
18. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 85:20 + 21:56
19. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 86:03 + 22:39
20. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 86:08 + 22:44
21. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:09 + 23:45
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 88:31 + 25:07
23. Peřina Jan OPI7601 C Orientační sporty Písek 88:39 + 25:15
24. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 90:00 + 26:36
25. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 90:03 + 26:39
26. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 90:43 + 27:19
27. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 90:54 + 27:30
28. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 91:35 + 28:11
29. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 92:09 + 28:45
30. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 92:17 + 28:53
31. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 92:55 + 29:31
32. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 95:02 + 31:38
33. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 97:46 + 34:22
34. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 107:01 + 43:37
35. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 109:10 + 45:46
H45K
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 33:12
2. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 35:54 + 2:42
3. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 38:02 + 4:50
4. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 48:19 + 15:07
5. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 51:31 + 18:19
6. Swart Jan DKL7001 C KOB Kladno 51:33 + 18:21
7. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 57:16 + 24:04
8. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 64:19 + 31:07
9. Himmel Petr OKP6500 C SK OK 24 Praha 84:41 + 51:29
H45L
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 43:53
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 48:58 + 5:05
3. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 51:01 + 7:08
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 51:42 + 7:49
5. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 51:53 + 8:00
6. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 53:47 + 9:54
7. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 54:24 + 10:31
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 54:59 + 11:06
9. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 55:23 + 11:30
10. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 11:34
11. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 55:39 + 11:46
12. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 56:12 + 12:19
13. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 56:36 + 12:43
14. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 56:56 + 13:03
15. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 57:00 + 13:07
16. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:25 + 14:32
17. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 58:40 + 14:47
18. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 59:22 + 15:29
19. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 59:28 + 15:35
20. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 60:31 + 16:38
21. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:28 + 17:35
22. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 63:08 + 19:15
23. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 63:25 + 19:32
24. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 63:52 + 19:59
25. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 66:38 + 22:45
26. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 66:58 + 23:05
27. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 67:22 + 23:29
28. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 68:12 + 24:19
29. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 68:20 + 24:27
30. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 70:07 + 26:14
31. Zámečník Pavel 3VX7200 C Zámečníci 73:01 + 29:08
32. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:02 + 29:09
33. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 74:37 + 30:44
34. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem, 76:37 + 32:44
35. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:19 + 33:26
36. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 78:52 + 34:59
37. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 79:53 + 36:00
38. Blažek Vladimír 5XC6900 C SK Nepoměřice 82:34 + 38:41
39. Zmátlo Radek TAP6400 C KOB TRETRA Praha 83:03 + 39:10
40. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 84:19 + 40:26
41. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 86:24 + 42:31
42. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 90:01 + 46:08
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:17 + 75:24
H55
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 44:41
2. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 47:56 + 3:15
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 50:22 + 5:41
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:32 + 5:51
5. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 52:59 + 8:18
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 55:38 + 10:57
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 56:21 + 11:40
8. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 58:10 + 13:29
9. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 58:43 + 14:02
10. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 58:55 + 14:14
11. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 60:33 + 15:52
12. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 61:02 + 16:21
13. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 62:09 + 17:28
14. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 66:45 + 22:04
15. Slabý Václav NNN5800 C Neregistrovaní (NNN) 66:49 + 22:08
16. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:27 + 22:46
17. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:32 + 22:51
18. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 69:48 + 25:07
19. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 70:13 + 25:32
20. Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 71:16 + 26:35
21. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 73:26 + 28:45
22. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 74:31 + 29:50
23. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 30:38
24. Vávra Petr 7VX5400 C StillAliveCZ 97:16 + 52:35
Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H65
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 45:49
2. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 46:05 + 0:16
3. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 46:36 + 0:47
4. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:33 + 1:44
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 50:16 + 4:27
6. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 51:18 + 5:29
7. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 52:35 + 6:46
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 60:36 + 14:47
9. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 61:20 + 15:31
10. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 61:26 + 15:37
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 62:27 + 16:38
12. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:05 + 19:16
13. Kramoliš Jan PVP5000 C VSS Přírodověda Praha 67:26 + 21:37
14. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 68:14 + 22:25
15. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 76:30 + 30:41
H75
3.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 40:29
2. Javůrek Jaromír 17X4100 C Aktivity v přirodě 52:38 + 12:09
3. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 55:24 + 14:55
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 69:54 + 29:25
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:18 + 32:49
Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha DISK
T5
4.70 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležel Tomáš KTA7701 C SK Kotnov Tábor 41:54
2. Svatoš Ondřej SJP9202 C KČT Slavoj Praha 45:10 + 3:16
3. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:45 + 5:51
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 49:20 + 7:26
5. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 49:38 + 7:44
6. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 50:31 + 8:37
7. Hronza Jan DOR7800 C OK Dobříš 51:14 + 9:20
8. Kopáček Jiří NNN000d C Neregistrovaní (NNN) 51:51 + 9:57
9. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 53:37 + 11:43
10. Mašková Jana NNN005h C Neregistrovaní (NNN) 55:51 + 13:57
11. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 56:46 + 14:52
12. Uhlíř Marek 9JC7901 C neregistrovaní - Všenory 57:21 + 15:27
13. Černý Daniel TAP7200 C KOB TRETRA Praha 57:41 + 15:47
14. Lerchová Martina SJP9251 C KČT Slavoj Praha 59:00 + 17:06
15. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 59:39 + 17:45
16. Kašparová Eva VSP7555 C USK Praha 60:12 + 18:18
17. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 60:20 + 18:26
18. Hladká Michaela TAP7452 C KOB TRETRA Praha 61:11 + 19:17
19. Barták Matěj FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:04 + 20:10
20. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 62:42 + 20:48
21. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem, 63:20 + 21:26
22. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 63:58 + 22:04
23. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 65:25 + 23:31
24. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 67:10 + 25:16
25. Bláhová Kateřina NNN005a C Neregistrovaní (NNN) 69:11 + 27:17
26. Marvánek Jan SJP9201 C KČT Slavoj Praha 69:58 + 28:04
27. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 71:17 + 29:23
28. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 73:09 + 31:15
29. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 74:04 + 32:10
30. Brettl František PGP7709 C SK Praga 74:48 + 32:54
31. Jirásek Vít ROZ7301 C OK Roztoky 75:05 + 33:11
32. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 75:23 + 33:29
33. Magazu Radka NNN0100 C Neregistrovaní (NNN) 79:00 + 37:06
34. Pecklová Jarmila NNN0071 C Neregistrovaní (NNN) 81:33 + 39:39
35. Buková Zdeňka NNN005e C Neregistrovaní (NNN) 83:01 + 41:07
36. Grabmüller Radek 74Z8300 C Radek Grabmüller 85:17 + 43:23
37. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 90:45 + 48:51
38. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 94:47 + 52:53
39. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 102:48 + 60:54
40. Švec Martin NNN000f C Neregistrovaní (NNN) 106:33 + 64:39
41. Šabacká Eliška ZVO0453 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
41. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
41. Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 107:33 + 65:39
Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
Švejdová Martina ZVO7491 C OB SK Zvole DISK
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Verdis David KAM7450 C OK Kamenice DISK
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DISK
T7
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlík Michal NNN000c C Neregistrovaní (NNN) 47:13
2. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 54:56 + 7:43
3. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 57:07 + 9:54
4. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 62:30 + 15:17
5. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 67:22 + 20:09
6. Kukačková Renata 5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk. 68:40 + 21:27
7. Novák František NNN000b C Neregistrovaní (NNN) 69:05 + 21:52
8. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 72:18 + 25:05
9. Novák Ondřej NNN000a C Neregistrovaní (NNN) 74:11 + 26:58
10. Kukačka Jan NNN000j C Neregistrovaní (NNN) 91:15 + 44:02
11. Peckl Martin NNN0009 C Neregistrovaní (NNN) 91:18 + 44:05
12. Bořilová Magdalena NNN005c C Neregistrovaní (NNN) 103:30 + 56:17
13. Jaroměřská Tereza SPC9353 C SPORTICUS team 126:34 + 79:21
Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín DISK
T7U
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 37:31
2. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 65:32 + 28:01
3. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 69:14 + 31:43
4. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 78:39 + 41:08
5. Schejbal Martin PGP000j C SK Praga 86:24 + 48:53
6. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:01 + 57:30
7. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 96:52 + 59:21
8. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 110:47 + 73:16
Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice DISK
TF
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Silovksá Barbora CST0751 C OB Strakonice 27:35
2. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 28:27 + 0:52
3. Uhlířová Róza 9JC0950 C neregistrovaní - Všenory 30:04 + 2:29
4. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:28 + 3:53
5. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 32:03 + 4:28
6. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 34:01 + 6:26
7. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 35:09 + 7:34
8. Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 35:36 + 8:01
9. Bicková Kristýna DOR6010 C OK Dobříš 36:06 + 8:31
10. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 36:42 + 9:07
11. Juřinová Aneta NNN005i C Neregistrovaní (NNN) 37:18 + 9:43
12. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 38:20 + 10:45
13. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 39:42 + 12:07
14. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 40:13 + 12:38
15. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 41:10 + 13:35
16. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB TRETRA Praha 41:17 + 13:42
17. Kučerová Eva SLP1050 C OOB Slavia Praha 41:18 + 13:43
18. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 41:44 + 14:09
19. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 42:22 + 14:47
20. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 42:38 + 15:03
21. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 43:39 + 16:04
22. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 44:39 + 17:04
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:48 + 20:13
24. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 48:41 + 21:06
25. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 48:51 + 21:16
26. Kubík Jakub NNN000g C Neregistrovaní (NNN) 50:02 + 22:27
27. Ledinská Lucie DKP005l C Oddíl OB Kotlářka 51:14 + 23:39
28. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 51:25 + 23:50
29. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 52:05 + 24:30
30. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 56:05 + 28:30
31. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 57:47 + 30:12
32. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 58:41 + 31:06
33. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:03 + 31:28
34. Šenková Barbora FSP0952 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:08 + 31:33
35. Jodl Tomáš NNN0101 C Neregistrovaní (NNN) 59:48 + 32:13
36. Hurda Mirek NNN0103 C Neregistrovaní (NNN) 60:55 + 33:20
37. Drbohlav František NNN0102 C Neregistrovaní (NNN) 61:45 + 34:10
38. Kubíková Gabriela NNN005f C Neregistrovaní (NNN) 71:25 + 43:50
39. Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 138:56 + 111:21
40. Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 138:58 + 111:23
Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav DISK