Výsledky závodu: Advanta cup 2017 - E2

Datum:
05.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Lžíčař Martin - R3, Hošek Radim - R2
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.93 km, 60 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 15:48
2. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 17:55 + 2:07
3. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 18:01 + 2:13
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 19:29 + 3:41
5. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 19:32 + 3:44
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 22:11 + 6:23
7. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 22:25 + 6:37
8. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:43 + 6:55
9. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:09 + 10:21
10. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:33 + 12:45
11. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 30:02 + 14:14
12. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 31:37 + 15:49
13. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:42 + 15:54
14. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 31:58 + 16:10
15. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 34:35 + 18:47
16. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 36:52 + 21:04
17. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:38 + 32:50
18. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 51:26 + 35:38
19. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 77:58 + 62:10
20. Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 93:01 + 77:13
21. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 98:18 + 82:30
22. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 103:31 + 87:43
23. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:05 + 95:17
Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové DISK
MS Gollinowska Ola 32:26 + 16:38
D12
2.42 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 16:02
2. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 16:52 + 0:50
3. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 22:12 + 6:10
4. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 22:46 + 6:44
5. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:28 + 7:26
6. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 25:21 + 9:19
7. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 27:37 + 11:35
8. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 28:48 + 12:46
9. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 33:26 + 17:24
10. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 35:32 + 19:30
11. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:59 + 25:57
12. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 54:11 + 38:09
Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava DISK
D14
1.74 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 23:25
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 24:13 + 0:48
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 24:57 + 1:32
4. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 26:47 + 3:22
5. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 29:48 + 6:23
6. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 33:29 + 10:04
7. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 35:00 + 11:35
8. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 35:58 + 12:33
9. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 36:13 + 12:48
10. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 38:56 + 15:31
11. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 43:15 + 19:50
12. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 44:37 + 21:12
13. Van Bruggen Mit 27B0350 TROL Belgium 49:12 + 25:47
14. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 50:30 + 27:05
15. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 52:54 + 29:29
16. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 56:07 + 32:42
17. Nowak Maria 97P0350 KS Hades Poznań 62:56 + 39:31
18. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 66:40 + 43:15
19. Popieluchová Michaela BFM0457 SKOB Frýdek - Místek 88:57 + 65:32
Örnhagen Jørgensen Eva 3DD0350 OK Snab DISK
Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň DISK
D16
2.11 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:34
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 25:52 + 1:18
3. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 26:11 + 1:37
4. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 26:21 + 1:47
5. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 27:15 + 2:41
6. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 27:20 + 2:46
7. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 28:11 + 3:37
8. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 30:39 + 6:05
9. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 31:41 + 7:07
10. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 32:10 + 7:36
11. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 33:21 + 8:47
12. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 34:37 + 10:03
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 35:48 + 11:14
14. Olszanka Gabriela TUR0152 OOB TJ Turnov 36:19 + 11:45
15. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 38:13 + 13:39
16. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:24 + 13:50
17. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 38:43 + 14:09
18. Dzierwa Hanna 1TP0151 KS Koscielec Chrzanow 38:49 + 14:15
19. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:46 + 15:12
20. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 40:44 + 16:10
21. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 40:47 + 16:13
22. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 41:36 + 17:02
23. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 42:00 + 17:26
24. Ohlaszeny Zuzanna 1TP0150 KS Koscielec Chrzanow 42:20 + 17:46
25. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 44:28 + 19:54
26. Krekels Julia 27B0250 TROL Belgium 44:30 + 19:56
27. Mašatová Eliška PHK0259 OK 99 Hradec Králové 45:34 + 21:00
28. Renner Linda 58S0150 OK Södertörn 52:04 + 27:30
29. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 56:15 + 31:41
30. Víchová Magdalena CHC0153 K.O.B. Choceň 92:08 + 67:34
Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk DISK
D18
2.27 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 38:22
2. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 39:45 + 1:23
3. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 39:55 + 1:33
4. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 41:15 + 2:53
5. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 42:19 + 3:57
6. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 44:16 + 5:54
7. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 45:00 + 6:38
8. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 45:17 + 6:55
9. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 46:01 + 7:39
10. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 48:39 + 10:17
11. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 50:09 + 11:47
12. Pružincová Tereza 27S0053 Farmaceut Bratislava 53:34 + 15:12
13. Boková Ivana ZAM9952 OB TJ Sokol Žamberk 61:43 + 23:21
Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín DISK
Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň DISK
D21A
2.80 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9055
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 9219
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 37:22 + 0:55 8996
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 37:33 + 1:06 8951
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 41:28 + 5:01 7996
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 41:36 + 5:09 7963
6. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 41:50 + 5:23 7906
7. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 41:52 + 5:25 7898
8. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 42:17 + 5:50 7796
9. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 6:21 7670
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 6:52 7544
11. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 43:22 + 6:55 7532
12. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 8:13 7215
13. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 44:57 + 8:30
14. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:02 + 8:35 7126
15. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 46:26 + 9:59 6784
16. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 46:27 + 10:00 6780
17. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 10:34 6642
18. Masevičiūtė Kristina 42L8350 OK Dainava 47:07 + 10:40
18. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 10:40 6617
20. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 47:45 + 11:18 6463
21. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 48:00 + 11:33 6402
22. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 49:31 + 13:04 6032
23. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 51:34 + 15:07 5532
24. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 51:48 + 15:21
25. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 52:19 + 15:52 5349
26. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 53:49 + 17:22 4983
27. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 54:06 + 17:39 4914
28. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 54:07 + 17:40 4910
29. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 54:24 + 17:57 4841
30. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 54:45 + 18:18 4755
31. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 55:04 + 18:37 4678
32. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 55:24 + 18:57 4597
33. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 55:35 + 19:08 4552
34. Poštulková Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 57:45 + 21:18
35. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 60:58 + 24:31
36. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 70:10 + 33:43
37. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 71:09 + 34:42
38. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:36 + 35:09 645
39. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 79:04 + 42:37 0
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 79:26 + 42:59 0
41. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 80:52 + 44:25 0
42. Poll Maria 22S8551 Göteborg-Majorna OK 109:06 + 72:39
43. Kotrlová Janka 86S8950 Outsiterz Bratislava 145:48 + 109:21
Jelínková Zora PGP8851 SK Praga DISK 0
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21B
2.44 km, 175 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 39:51 6007
2. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 41:56 + 2:05 5736
3. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 47:19 + 7:28 5036
4. Myslivcová Markéta XHK9650 MTBO Racing team Hradec Králové 48:13 + 8:22
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 48:13 + 8:22 4920
6. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 49:00 + 9:09 4818
7. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 50:35 + 10:44 4612
8. Terekhova Valentina 38R8350 Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 52:13 + 12:22
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 52:29 + 12:38 4365
10. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 52:42 + 12:51 4337
11. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:25 + 15:34 3984
12. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:09 + 19:18 3498
13. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:23 + 19:32 3468
14. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 59:29 + 19:38
15. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 60:13 + 20:22 3360
16. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 68:05 + 28:14 2337
17. Klapalová Hana VAM8850 OOB Vamberk 70:15 + 30:24 2056
18. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 71:08 + 31:17 1941
19. Smoradová Barbora SHK9050 OK Slavia Hradec Králové 71:15 + 31:24 1926
20. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 73:02 + 33:11 1694
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21C
2.17 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4046
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 43:45 4313
2. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 46:21 + 2:36 4089
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:25 + 6:40 3737
4. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 51:30 + 7:45 3644
5. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 54:50 + 11:05 3356
6. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 55:14 + 11:29 3321
7. Kutilová Jana PGP8057 SK Praga 65:57 + 22:12 2395
8. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 69:07 + 25:22 2122
9. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 70:45 + 27:00 1981
10. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 71:57 + 28:12 1877
11. Jakubczyk Paulina 3EP9351 10BKPanc 73:04 + 29:19
12. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 73:55 + 30:10
13. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:12 + 30:27 1683
14. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:47 + 33:02 1460
15. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 77:31 + 33:46 1396
16. Otrusinová Jana ABM9560 KOB ALFA Brno 78:24 + 34:39 1320
17. Mizerová Monika TRI9250 TJ TŽ Třinec 78:53 + 35:08 1278
18. Chabinová Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové 87:54 + 44:09 499
19. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 92:22 + 48:37
Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria DISK
Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava DISK 0
D35A
2.50 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 37:13
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 37:28 + 0:15
3. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 37:51 + 0:38
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 38:58 + 1:45
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 2:19
6. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 39:59 + 2:46
7. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 40:21 + 3:08
8. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 40:51 + 3:38
9. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 41:48 + 4:35
10. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 42:04 + 4:51
11. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 42:41 + 5:28
12. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 42:46 + 5:33
13. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 44:30 + 7:17
14. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 46:01 + 8:48
15. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 46:59 + 9:46
16. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 48:22 + 11:09
17. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 48:34 + 11:21
18. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 11:30
19. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 49:30 + 12:17
20. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 49:36 + 12:23
21. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:45 + 12:32
22. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:01 + 13:48
23. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 51:36 + 14:23
24. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 52:53 + 15:40
25. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 55:01 + 17:48
26. Renner Daniela 58S7750 OK Södertörn 55:44 + 18:31
27. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 57:13 + 20:00
28. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 57:24 + 20:11
29. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 57:39 + 20:26
30. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 57:58 + 20:45
31. Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 60:34 + 23:21
32. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 61:42 + 24:29
33. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 64:11 + 26:58
34. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 71:55 + 34:42
35. Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 71:57 + 34:44
36. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 75:12 + 37:59
37. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 75:34 + 38:21
38. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 76:50 + 39:37
Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha DISK
Calvo Nuria 12E7250 FRONTELA OK DISK
D35B
2.21 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 45:30
2. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 46:01 + 0:31
3. Włodarczyk-Szymańska Anna 88P6699 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:35 + 1:05
4. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 49:58 + 4:28
5. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 53:16 + 7:46
6. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:52 + 8:22
7. Šichová Radka NNN8051 Neregistrovaní (NNN) 54:36 + 9:06
8. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:07 + 10:37
9. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 56:22 + 10:52
10. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:11 + 11:41
11. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 57:57 + 12:27
12. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 58:19 + 12:49
13. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:26 + 12:56
14. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 58:29 + 12:59
15. Čermáková Monika 7VX7350 StillAliveCZ 59:45 + 14:15
16. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 61:45 + 16:15
17. Golinowska Elżbieta 1VP7852 HKS Azymut Mochy 62:50 + 17:20
18. Hönigová Iva 3KX7850 Špekouni 64:04 + 18:34
19. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:07 + 18:37
20. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 66:40 + 21:10
21. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 67:36 + 22:06
22. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 70:48 + 25:18
23. Zýková Martina 3KX7750 Špekouni 71:51 + 26:21
24. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 75:46 + 30:16
25. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 84:36 + 39:06
26. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 85:40 + 40:10
27. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:05 + 40:35
28. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:41 + 43:11
29. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 90:21 + 44:51
30. Marszałek Maria 11P7452 ZSZ Jastrzębie-Zdrój 90:52 + 45:22
31. Rycerska Marzena 68P7550 KS Artemis Wrocław 105:23 + 59:53
32. Spiliszewska Róża 68P7350 KS Artemis Wrocław 106:23 + 60:53
Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno DISK
D45A
2.34 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 38:07
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:27 + 3:20
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 42:29 + 4:22
4. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 5:56
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 44:57 + 6:50
6. Örnhagen Jørgensen Ulrika 3DD6850 OK Snab 45:29 + 7:22
7. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 47:17 + 9:10
8. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 47:23 + 9:16
9. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 49:36 + 11:29
10. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:54 + 11:47
11. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 51:35 + 13:28
12. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 51:57 + 13:50
13. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:09 + 14:02
14. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 53:20 + 15:13
15. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:48 + 15:41
16. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 55:46 + 17:39
17. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 57:11 + 19:04
18. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 58:27 + 20:20
19. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 59:30 + 21:23
20. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 64:00 + 25:53
21. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 65:20 + 27:13
22. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 65:33 + 27:26
23. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 68:47 + 30:40
24. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 69:27 + 31:20
25. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 71:35 + 33:28
26. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 74:21 + 36:14
27. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 78:15 + 40:08
28. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 79:04 + 40:57
29. Bergenfur Eva-Lill 2IS7150 IK Vikings OK 84:27 + 46:20
30. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 85:09 + 47:02
31. Bugaj Teresa 41P6800 WKS Wawel Kraków 87:08 + 49:01
32. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 92:16 + 54:09
33. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 103:35 + 65:28
34. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 110:24 + 72:17
35. Kurzyp Anna 69P6850 MKS MOS Wrocław 111:34 + 73:27
Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové DISK
Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D45B
2.13 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 41:49
2. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 43:13 + 1:24
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 1:28
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 47:24 + 5:35
5. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:09 + 6:20
6. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 49:16 + 7:27
7. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 49:53 + 8:04
8. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 51:09 + 9:20
9. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:51 + 10:02
10. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 52:10 + 10:21
11. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 53:24 + 11:35
12. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 53:40 + 11:51
13. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:19 + 13:30
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:20 + 14:31
15. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:36 + 15:47
16. Zemanová Jarmila SRK6651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:17 + 16:28
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:17 + 17:28
18. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 62:21 + 20:32
19. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 64:14 + 22:25
20. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 70:24 + 28:35
21. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 70:25 + 28:36
22. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:37 + 28:48
23. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 72:27 + 30:38
24. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 74:26 + 32:37
25. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 76:12 + 34:23
26. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 82:25 + 40:36
27. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 83:06 + 41:17
28. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:41 + 44:52
29. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:34 + 47:45
30. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 91:59 + 50:10
31. Mizerová Jarmila TRI6851 TJ TŽ Třinec 99:57 + 58:08
Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec DISK
Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk DISK
Henriksen Nina 53D6551 Tisvilde Hegn OK DISK
Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn DISK
D55
1.79 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:48
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 28:21 + 1:33
3. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 29:00 + 2:12
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 30:01 + 3:13
5. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 31:50 + 5:02
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:19 + 7:31
7. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 34:38 + 7:50
8. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 34:39 + 7:51
9. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 35:05 + 8:17
10. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 35:10 + 8:22
11. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:13 + 8:25
12. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 35:59 + 9:11
13. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 36:09 + 9:21
14. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 36:48 + 10:00
15. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:55 + 10:07
16. Davi Jana ASU6199 Magnus Orienteering 38:33 + 11:45
17. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 38:46 + 11:58
18. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 38:53 + 12:05
19. Bártová Eva SRK5551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:20 + 13:32
20. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:16 + 15:28
21. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 43:24 + 16:36
22. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:50 + 18:02
23. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 45:51 + 19:03
24. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 47:55 + 21:07
25. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 51:15 + 24:27
26. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 52:44 + 25:56
27. Buchberger Berta 17A5550 ASKÖ Salzburg/Henndorf 54:08 + 27:20
28. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 56:23 + 29:35
29. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 57:37 + 30:49
30. Galle Annemette 53D5550 Tisvilde Hegn OK 75:13 + 48:25
31. Kühnel Radka 49S6351 Trollhättans SOK 91:47 + 64:59
D65
1.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 35:47
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 39:51 + 4:04
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 6:46
4. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 44:26 + 8:39
5. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 45:36 + 9:49
6. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:00 + 10:13
7. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 48:37 + 12:50
8. Bobach Kirsten 3HD5250 Aalborg OK 55:53 + 20:06
9. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 63:09 + 27:22
10. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 64:49 + 29:02
11. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 72:52 + 37:05
12. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 80:51 + 45:04
13. Schmiedeberg Brigitte 45D3550 SV Turbine Neubrandenburg 81:57 + 46:10
14. Khrapina Nadzeya 21B4850 Peleng-Vimpel 104:47 + 69:00
15. Müller Brigitte 17A4801 ASKÖ Salzburg/Henndorf 129:48 + 94:01
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Sukhadolava Aelita 22B6250 Peleng-Vimpel DISK
H10
1.93 km, 60 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 13:32
2. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 14:41 + 1:09
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 16:16 + 2:44
4. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 17:24 + 3:52
5. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 17:45 + 4:13
6. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:17 + 4:45
7. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:59 + 5:27
8. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 20:45 + 7:13
9. Pohl Lukáš TAP0703 KOB TRETRA Praha 21:08 + 7:36
10. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 22:37 + 9:05
11. Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava 22:59 + 9:27
12. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 23:34 + 10:02
13. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:37 + 10:05
14. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 24:06 + 10:34
15. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 26:24 + 12:52
16. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:18 + 13:46
17. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:00 + 14:28
18. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 28:18 + 14:46
19. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:49 + 15:17
20. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 29:25 + 15:53
21. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 30:07 + 16:35
22. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 30:10 + 16:38
23. Kurečka Jonáš TRI0704 TJ TŽ Třinec 32:35 + 19:03
24. Lánský Alexandr SRK0802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:12 + 19:40
25. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:20 + 21:48
26. Bičánek Vít TRI0700 TJ TŽ Třinec 35:43 + 22:11
27. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 36:12 + 22:40
28. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 37:42 + 24:10
29. Masny Tadeusz MOV0801 SKOB Ostrava 40:03 + 26:31
30. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 43:44 + 30:12
H12
2.52 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 17:58
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 18:26 + 0:28
3. Örnhagen Jørgensen Axel 3DD0700 OK Snab 19:18 + 1:20
4. Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 20:14 + 2:16
5. Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ 20:43 + 2:45
6. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 21:38 + 3:40
7. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 24:26 + 6:28
8. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 24:46 + 6:48
9. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 25:46 + 7:48
10. Bíčánek Jan TRI0502 TJ TŽ Třinec 26:06 + 8:08
11. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 27:10 + 9:12
12. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 30:19 + 12:21
13. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 30:35 + 12:37
14. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:07 + 13:09
15. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 13:40
16. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:17 + 14:19
17. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 34:28 + 16:30
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 34:34 + 16:36
19. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 34:43 + 16:45
19. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 34:43 + 16:45
21. Městka Václav VSP0600 USK Praha 34:52 + 16:54
22. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 18:40
23. Novák Igor AOV0501 OOB TJ Baník Ostrava 38:13 + 20:15
24. Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha 39:54 + 21:56
25. Bergenfur Hugo 2IS0500 IK Vikings OK 39:55 + 21:57
26. Van Bruggen Toon 27B0500 TROL Belgium 41:35 + 23:37
27. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 44:28 + 26:30
28. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 47:27 + 29:29
29. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 54:07 + 36:09
H14
1.90 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 23:53
2. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 24:34 + 0:41
3. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 25:57 + 2:04
4. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 26:14 + 2:21
5. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:31 + 2:38
6. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 26:42 + 2:49
7. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:43 + 3:50
8. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 5:39
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 30:40 + 6:47
10. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 31:21 + 7:28
11. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 31:59 + 8:06
12. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 33:17 + 9:24
13. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:46 + 9:53
14. Renner Björn 58S0400 OK Södertörn 33:53 + 10:00
15. Krekels Louis 27B0400 TROL Belgium 35:12 + 11:19
16. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 37:21 + 13:28
17. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 38:53 + 15:00
18. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:58 + 16:05
19. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 40:34 + 16:41
20. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 41:34 + 17:41
21. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:47 + 17:54
22. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 44:49 + 20:56
23. Urban Michal 43S0401 ŠK Sandberg Bratislava 45:47 + 21:54
24. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 46:12 + 22:19
25. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 46:38 + 22:45
26. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 47:17 + 23:24
27. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 51:19 + 27:26
28. Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 59:24 + 35:31
29. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 61:20 + 37:27
30. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 61:30 + 37:37
31. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 66:41 + 42:48
Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž DISK
H16
2.31 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kashin Vladislav 11R0100 Orienta-MosCompass 24:06
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 25:20 + 1:14
3. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 27:13 + 3:07
4. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 27:38 + 3:32
5. Jonáš Adam 39S0101 KOBRA Bratislava 29:16 + 5:10
6. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 29:27 + 5:21
7. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 29:47 + 5:41
8. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 30:35 + 6:29
9. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 31:52 + 7:46
10. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 31:59 + 7:53
11. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 32:08 + 8:02
12. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 33:36 + 9:30
13. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 34:06 + 10:00
14. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 11:45
15. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 36:02 + 11:56
16. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:22 + 12:16
17. Urban Matej 43S0102 ŠK Sandberg Bratislava 38:45 + 14:39
18. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:12 + 15:06
19. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 40:57 + 16:51
20. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:40 + 18:34
21. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 44:30 + 20:24
21. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 44:30 + 20:24
23. Örnhagen Jørgensen Morten 3DD0100 OK Snab 45:01 + 20:55
24. Bergenfur Elias 2IS0100 IK Vikings OK 46:07 + 22:01
25. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 48:42 + 24:36
26. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 54:17 + 30:11
27. Starzykiewicz Kacper 1TP0100 KS Koscielec Chrzanow 54:47 + 30:41
28. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 65:27 + 41:21
29. Neumann David STE0101 SK SKI-OB Šternberk 66:56 + 42:50
Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč DISK
Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H18
2.41 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 27:45
2. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 29:42 + 1:57
3. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 30:47 + 3:02
4. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:26 + 7:41
5. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 38:55 + 11:10
6. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 39:14 + 11:29
7. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:57 + 14:12
8. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 42:49 + 15:04
9. Mašata Metoděj PHK0003 OK 99 Hradec Králové 49:40 + 21:55
10. Král Jan ZBM9904 SK Žabovřesky Brno 50:15 + 22:30
11. Svoboda David 8BC0000 FWOC 66:42 + 38:57
12. Pavlíček Patrik MOV0002 SKOB Ostrava 85:03 + 57:18
13. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96:04 + 68:19
Zmátlo Jan TAP9900 KOB TRETRA Praha DISK
H21A
3.25 km, 285 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 32:27 9303
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 33:59 + 1:32 8893
3. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 2:01 8764
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 34:34 + 2:07 8737
5. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 35:15 + 2:48
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 35:52 + 3:25 8390
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 36:19 + 3:52 8269
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 36:19 + 3:52 8269
9. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 36:31 + 4:04 8216
10. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 36:56 + 4:29 8105
11. Konovalov Dmitry 11R9700 Orienta-MosCompass 37:39 + 5:12
12. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 5:27 7846
13. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 38:03 + 5:36 7806
14. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 38:37 + 6:10 7655
15. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 39:02 + 6:35 7544
16. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 39:06 + 6:39 7526
17. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 39:16 + 6:49 7481
18. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 39:48 + 7:21 7339
19. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 40:05 + 7:38
20. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 41:05 + 8:38 6996
21. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 41:17 + 8:50 6942
22. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 8:59 6902
23. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 41:29 + 9:02 6889
24. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 41:31 + 9:04 6880
25. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 42:44 + 10:17 6555
26. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 42:46 + 10:19 6546
27. Kaminski Joakim 22S8501 Göteborg-Majorna OK 43:07 + 10:40
28. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 43:08 + 10:41 6448
29. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 43:09 + 10:42 6444
30. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 43:34 + 11:07 6332
31. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 11:18 6283
32. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:54 + 11:27
33. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 44:07 + 11:40 6185
34. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 44:14 + 11:47 6154
35. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:32 + 12:05 6074
36. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 44:58 + 12:31 5958
37. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 45:19 + 12:52
38. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 45:33 + 13:06 5802
39. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 45:36 + 13:09 5789
40. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 45:51 + 13:24 5722
41. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 46:01 + 13:34 5678
42. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:11 + 13:44 5633
43. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 46:33 + 14:06 5535
44. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:39 + 14:12
45. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 46:44 + 14:17 5486
46. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 47:07 + 14:40 5384
47. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 47:09 + 14:42 5375
48. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 47:12 + 14:45 5362
49. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:44 + 15:17 5219
50. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 48:07 + 15:40 5117
51. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 48:10 + 15:43 5103
52. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 48:35 + 16:08 4992
53. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 49:04 + 16:37 4863
54. Andersson Waldemar 35S9800 Långhundra IF 49:25 + 16:58
55. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 49:31 + 17:04
56. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 49:44 + 17:17 4685
57. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 49:48 + 17:21 4667
58. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 50:06 + 17:39 4587
59. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 50:17 + 17:50 4538
60. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 50:41 + 18:14 4431
61. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 50:48 + 18:21 4400
62. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 51:06 + 18:39 4320
63. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 51:26 + 18:59 4230
64. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 51:53 + 19:26 4110
65. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 19:38 4057
66. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 52:22 + 19:55 3981
67. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 52:33 + 20:06 3932
68. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 52:34 + 20:07 3928
69. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 53:26 + 20:59 3696
70. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 53:29 + 21:02 3683
71. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 53:33 + 21:06 3665
72. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 53:55 + 21:28 3567
73. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 54:03 + 21:36 3531
74. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 54:33 + 22:06 3398
75. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 55:06 + 22:39 3251
76. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 22:46 3220
77. Timakov Artem 38R8700 Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 55:16 + 22:49
78. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:17 + 22:50 3202
79. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 55:25 + 22:58 3166
80. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 56:00 + 23:33 3010
81. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 56:36 + 24:09 2850
82. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 56:43 + 24:16 2819
83. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:58 + 24:31 2752
84. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 58:03 + 25:36 2463
85. Borgiel Jarek 51P9701 UKS Sparta Czyżowice 58:24 + 25:57
86. Papuga Miroslav 84S9000 Akademik TU Košice 59:37 + 27:10
87. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 62:13 + 29:46 1349
88. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 62:17 + 29:50 1331
89. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:20 + 33:53 249
90. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 66:39 + 34:12 165
91. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 68:16 + 35:49 0
92. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 68:23 + 35:56 0
93. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 68:29 + 36:02 0
94. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 70:04 + 37:37 0
95. Macháček Július 43S8400 ŠK Sandberg Bratislava 74:26 + 41:59
96. Vríčan Peter 36S8901 nereg. 75:05 + 42:38
97. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 75:29 + 43:02 0
98. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 78:09 + 45:42 0
99. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 79:43 + 47:16
100. Svoboda Michael 8BC9901 FWOC 80:32 + 48:05
101. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 80:43 + 48:16 0
102. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 82:48 + 50:21 0
103. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 86:51 + 54:24 0
104. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 88:08 + 55:41 0
Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK 0
Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk DISK 0
Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk DISK 0
Brendl Radek NPA9002 SK LOB Nová Paka DISK
Müller Kamil DISK
H21B
2.86 km, 250 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6653
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 40:07 6923
2. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 42:32 + 2:25 6538
3. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:47 + 2:40 6498
4. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 44:46 + 4:39 6183
5. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 46:02 + 5:55 5981
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 46:45 + 6:38 5867
7. Komín David PGP7405 SK Praga 47:15 + 7:08 5788
8. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:29 + 7:22 5751
9. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 48:30 + 8:23 5589
9. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 48:30 + 8:23 5589
11. Stoklasa Bohumil PLU8417 TJ SOKOL Plumlov 49:34 + 9:27 5419
12. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 49:44 + 9:37 5393
13. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 52:30 + 12:23 4952
14. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 54:12 + 14:05 4682
15. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 55:17 + 15:10 4509
16. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 57:15 + 17:08 4196
17. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:48 + 17:41 4109
18. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 59:32 + 19:25 3833
19. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:18 + 20:11 3711
20. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 60:50 + 20:43 3626
21. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:51 + 20:44 3624
22. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 63:13 + 23:06 3247
23. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB ALFA Brno 63:20 + 23:13 3228
24. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 66:15 + 26:08
25. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:35 + 26:28 2711
26. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:51 + 26:44 2669
27. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 69:48 + 29:41
28. Loniewski Grzegorz 73:29 + 33:22
29. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 74:17 + 34:10
30. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 76:03 + 35:56 1205
31. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 76:50 + 36:43 1080
32. Kopeček Petr BFM9602 SKOB Frýdek - Místek 81:25 + 41:18 351
33. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 81:38 + 41:31 316
34. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 94:06 + 53:59 0
35. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 95:45 + 55:38 0
Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK 0
Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk DISK 0
Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha DISK 0
H21C
2.65 km, 215 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4527
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 39:17 4694
2. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 39:54 + 0:37 4626
3. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 43:12 + 3:55 4260
4. Procházka Tomáš PGP8207 SK Praga 43:54 + 4:37 4182
5. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 44:23 + 5:06 4128
6. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 47:58 + 8:41 3731
7. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 52:09 + 12:52 3267
8. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 53:50 + 14:33 3080
9. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:58 + 18:41 2621
10. Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný 63:20 + 24:03
11. Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov 67:40 + 28:23 1545
12. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 70:46 + 31:29 1201
13. Procházka Filip LTU7800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:56 + 32:39
14. Sláčík Tomáš 35X9100 VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 73:32 + 34:15
15. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 84:06 + 44:49
16. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 94:57 + 55:40 0
Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
H35A
2.68 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 27:55
2. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 33:37 + 5:42
3. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 35:21 + 7:26
4. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 35:37 + 7:42
5. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 36:52 + 8:57
6. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 38:13 + 10:18
7. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 39:09 + 11:14
8. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 40:17 + 12:22
9. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 40:20 + 12:25
10. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:53 + 15:58
11. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 44:00 + 16:05
12. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 45:33 + 17:38
13. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:25 + 18:30
14. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 46:52 + 18:57
15. HERNANDEZ ANTONIO 12E7301 FRONTELA OK 49:11 + 21:16
16. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 51:07 + 23:12
17. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 51:14 + 23:19
18. Jedlička Marek SHK7502 OK Slavia Hradec Králové 52:13 + 24:18
19. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 25:57
20. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 54:05 + 26:10
21. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 54:21 + 26:26
22. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 57:05 + 29:10
23. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:38 + 30:43
24. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 60:12 + 32:17
25. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 60:43 + 32:48
26. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 64:06 + 36:11
26. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 64:06 + 36:11
28. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 67:35 + 39:40
29. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 69:04 + 41:09
30. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 77:17 + 49:22
31. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 81:16 + 53:21
32. Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava 98:35 + 70:40
33. Berni Fabrizio 31I7901 Polisportiva Besanese 107:15 + 79:20
Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering DISK
Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk DISK
Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný DISK
Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk DISK
Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA DISK
H35B
2.46 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 40:29
1. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 40:29
3. Verbin Oded 15I7500 Tel Aviv University 43:10 + 2:41
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 45:00 + 4:31
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 46:28 + 5:59
6. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 46:47 + 6:18
7. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 47:12 + 6:43
8. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:34 + 7:05
9. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 51:46 + 11:17
10. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:33 + 13:04
11. Jakubský Ondřej 3IZ7700 PFJ 54:48 + 14:19
12. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 54:55 + 14:26
13. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 56:00 + 15:31
14. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 58:02 + 17:33
15. Stanny Kuba 3GP7900 SDG Bładnice 59:07 + 18:38
16. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 59:27 + 18:58
17. Van Bruggen Rik 27B7300 TROL Belgium 63:56 + 23:27
18. Spiliszewski Piotr 68P7400 KS Artemis Wrocław 65:59 + 25:30
19. Masny Krzysztof MOV7600 SKOB Ostrava 67:42 + 27:13
20. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 68:27 + 27:58
21. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 70:21 + 29:52
22. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 72:03 + 31:34
23. Martínek Roman SJH7501 SJH Jindřichův Hradec 73:32 + 33:03
24. Marszałek Waldemar 11P7302 ZSZ Jastrzębie-Zdrój 74:22 + 33:53
25. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:08 + 40:39
26. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 90:45 + 50:16
27. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 94:29 + 54:00
28. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 97:16 + 56:47
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
H45A
2.42 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 31:07
2. Jørgensen Flemming 3DD6700 OK Snab 31:46 + 0:39
3. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 33:40 + 2:33
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 34:10 + 3:03
5. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:31 + 3:24
6. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 35:36 + 4:29
7. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 35:38 + 4:31
8. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 36:55 + 5:48
9. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 37:49 + 6:42
10. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 38:15 + 7:08
11. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 38:19 + 7:12
12. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 40:16 + 9:09
13. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 40:24 + 9:17
14. Sytov Nikolay 16R7100 Mosmeridian 40:43 + 9:36
15. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 40:44 + 9:37
16. Rycerski Bogdan 68P7100 KS Artemis Wrocław 40:54 + 9:47
17. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:12 + 10:05
18. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 43:38 + 12:31
19. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 44:04 + 12:57
20. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 44:31 + 13:24
21. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 44:34 + 13:27
22. Niessner Piotr 41P6300 WKS Wawel Kraków 44:43 + 13:36
23. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 45:38 + 14:31
24. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 46:31 + 15:24
25. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 48:49 + 17:42
26. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 49:05 + 17:58
27. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:27 + 18:20
28. Andersson Jens 1BS6600 OK Roslagen 49:48 + 18:41
29. Auermüller Vít 65X6700 Laněk 50:26 + 19:19
30. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 52:36 + 21:29
31. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 54:24 + 23:17
32. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 54:53 + 23:46
33. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 57:15 + 26:08
34. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 57:45 + 26:38
35. Bergenfur Mats 2IS7100 IK Vikings OK 61:17 + 30:10
36. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 61:19 + 30:12
37. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:42 + 32:35
38. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 63:54 + 32:47
39. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 64:44 + 33:37
40. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 66:37 + 35:30
41. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 67:54 + 36:47
42. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:59 + 38:52
43. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 70:14 + 39:07
44. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 71:33 + 40:26
45. Zmátlo Radek TAP6400 KOB TRETRA Praha 75:11 + 44:04
46. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 76:52 + 45:45
47. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 79:46 + 48:39
48. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 92:54 + 61:47
49. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:49 + 64:42
50. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 104:39 + 73:32
51. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:48 + 73:41
Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg DISK
Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje DISK
Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň DISK
Müller Robert 3XX6900 POT DISK
H45B
2.19 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 29:01
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 29:07 + 0:06
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 29:15 + 0:14
4. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 33:56 + 4:55
5. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 37:19 + 8:18
6. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 37:36 + 8:35
7. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:20 + 9:19
8. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 39:47 + 10:46
9. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 40:38 + 11:37
10. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 40:41 + 11:40
11. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 41:37 + 12:36
12. Kööhler Hans 49S7001 Trollhättans SOK 41:44 + 12:43
13. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 41:55 + 12:54
14. Wrzesiński Krzysztof 3BP6800 September Team 41:58 + 12:57
15. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 43:09 + 14:08
16. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 43:13 + 14:12
17. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 44:29 + 15:28
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 47:24 + 18:23
19. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 47:52 + 18:51
20. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 48:01 + 19:00
21. Renner Claes 58S6300 OK Södertörn 48:42 + 19:41
22. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 48:45 + 19:44
23. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 21:25
24. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 50:46 + 21:45
25. Spěváček Jan 7VX6600 StillAliveCZ 52:22 + 23:21
26. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 53:56 + 24:55
27. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:18 + 25:17
28. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:46 + 25:45
29. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 54:55 + 25:54
30. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 56:28 + 27:27
31. Vývoda Zdeněk MOV6702 SKOB Ostrava 56:48 + 27:47
32. Zýka Vít 3KX7200 Špekouni 57:08 + 28:07
33. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 57:35 + 28:34
34. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:54 + 29:53
35. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:03 + 34:02
36. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:17 + 34:16
37. Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava 65:01 + 36:00
38. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 66:05 + 37:04
39. Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 68:10 + 39:09
40. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 69:59 + 40:58
41. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 73:44 + 44:43
42. Satorie Martin 7VX1700 StillAliveCZ 74:56 + 45:55
43. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 77:23 + 48:22
44. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:51 + 48:50
45. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 78:54 + 49:53
46. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 79:21 + 50:20
47. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 84:34 + 55:33
48. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 85:21 + 56:20
49. Schou Per 53D6400 Tisvilde Hegn OK 88:28 + 59:27
50. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 96:33 + 67:32
51. Světlík Zdeněk SNA6302 TJ START Náchod 104:31 + 75:30
H55A
2.20 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 30:13
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 31:52 + 1:39
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 32:27 + 2:14
4. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 33:52 + 3:39
5. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 34:12 + 3:59
6. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 34:19 + 4:06
7. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 35:03 + 4:50
8. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 35:59 + 5:46
9. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 36:18 + 6:05
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 37:24 + 7:11
11. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 38:46 + 8:33
12. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 39:38 + 9:25
13. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:45 + 9:32
14. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:29 + 11:16
15. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 41:55 + 11:42
16. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 13:17
17. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 44:21 + 14:08
18. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 47:23 + 17:10
19. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 47:33 + 17:20
20. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 47:41 + 17:28
21. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 48:32 + 18:19
22. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 48:35 + 18:22
23. Dall Søren Thomas 49:15 + 19:02
24. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 49:55 + 19:42
25. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 21:27
26. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 53:52 + 23:39
27. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 55:48 + 25:35
28. Galle Ole 53D5200 Tisvilde Hegn OK 56:56 + 26:43
29. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 57:32 + 27:19
30. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:14 + 29:01
31. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 60:23 + 30:10
32. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 60:28 + 30:15
33. Nielsen Henrik 53D6000 Tisvilde Hegn OK 65:09 + 34:56
34. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 69:20 + 39:07
35. Ďoubal Jaromír 8DC5500 DOBneregistrovani 79:04 + 48:51
36. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 80:09 + 49:56
37. Korf Aliaksandr 24B6100 Orion 111:38 + 81:25
Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk DISK
Buchberger Jakob 17A5300 ASKÖ Salzburg/Henndorf DISK
H55B
1.89 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzensi Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel 24:17
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 30:16 + 5:59
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 32:19 + 8:02
4. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 8:59
5. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 34:38 + 10:21
6. LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 39:31 + 15:14
7. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 40:13 + 15:56
8. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 40:14 + 15:57
9. Skonieczny Andrzej 3AP5700 Orientpol 40:15 + 15:58
10. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 40:42 + 16:25
11. Pilc Oldřich OOL5100 SK Haná orienteering 42:19 + 18:02
12. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 44:55 + 20:38
13. Javůrek Antonín 19X5900 ESOX ODEI 49:00 + 24:43
14. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 52:09 + 27:52
15. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 55:06 + 30:49
16. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:22 + 38:05
Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec DISK
Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H65
1.88 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 25:12
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:30 + 0:18
3. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 27:04 + 1:52
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 28:07 + 2:55
5. Bobach Poul 3HD4700 Aalborg OK 28:39 + 3:27
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 28:52 + 3:40
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 29:48 + 4:36
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 29:49 + 4:37
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:57 + 4:45
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 31:31 + 6:19
11. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 32:03 + 6:51
12. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 32:11 + 6:59
13. Kruczek Stanisław 41P4800 WKS Wawel Kraków 32:51 + 7:39
14. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 32:54 + 7:42
15. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:38 + 8:26
15. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:38 + 8:26
17. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 33:58 + 8:46
18. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 35:51 + 10:39
19. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 36:01 + 10:49
20. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:02 + 10:50
21. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:05 + 12:53
22. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 38:32 + 13:20
23. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 39:44 + 14:32
24. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 40:15 + 15:03
25. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 40:43 + 15:31
26. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:02 + 15:50
27. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 43:33 + 18:21
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 44:16 + 19:04
29. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 44:54 + 19:42
30. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 45:10 + 19:58
31. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 45:19 + 20:07
32. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 20:54
33. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 47:53 + 22:41
34. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 48:56 + 23:44
35. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 49:37 + 24:25
36. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 50:32 + 25:20
37. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 51:14 + 26:02
38. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 54:17 + 29:05
39. Van Bruggen Mark 27B4600 TROL Belgium 55:01 + 29:49
40. SCHWANITZ Juergen 59D4901 OLA TSV Deggendorf 56:59 + 31:47
41. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 57:16 + 32:04
42. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 36:41
43. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:24 + 41:12
44. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 69:53 + 44:41
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H75
1.62 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 49:27
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 88:12 + 38:45
3. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 105:55 + 56:28
Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
0.87 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Emma VLIxxxx Slavia Liberec orienteering 7:22
2. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 7:24 + 0:02
3. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 7:47 + 0:25
4. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 7:51 + 0:29
5. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 7:56 + 0:34
6. Stolina David 8:32 + 1:10
7. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 8:39 + 1:17
8. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 8:48 + 1:26
9. Pohlová Sandra TAP1151 KOB TRETRA Praha 8:50 + 1:28
10. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 8:52 + 1:30
10. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 8:52 + 1:30
12. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 9:03 + 1:41
13. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 9:13 + 1:51
14. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 9:16 + 1:54
15. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 9:38 + 2:16
16. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 9:41 + 2:19
17. Čeleďa Vojtěch 9:51 + 2:29
18. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 10:08 + 2:46
19. Zítková Evelínka SRK1351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:18 + 2:56
20. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 10:23 + 3:01
21. Marszalek Dawid 10:32 + 3:10
21. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 10:32 + 3:10
23. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 10:33 + 3:11
23. Suchánek Dušan SOP70xx OOB TJ Slezan Opava 10:33 + 3:11
25. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 11:17 + 3:55
26. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 11:20 + 3:58
26. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 11:20 + 3:58
28. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 11:36 + 4:14
29. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 11:37 + 4:15
30. Stanna Ewa 3GP7950 SDG Bładnice 11:43 + 4:21
31. Kabátová Anna 11:54 + 4:32
32. Martinkovičová Marika BBM0752 BETA URSUS Orienteering 11:58 + 4:36
33. Šimek Jan 12:10 + 4:48
34. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 12:38 + 5:16
35. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 12:49 + 5:27
36. Havlínová Josefína DKP0853 Oddíl OB Kotlářka 13:02 + 5:40
37. Vaňková Barbora 13:04 + 5:42
38. Van Bruggen Cas 27B0900 TROL Belgium 13:15 + 5:53
39. Vaněk Lukáš 13:19 + 5:57
40. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 13:22 + 6:00
41. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 13:32 + 6:10
42. Ohlaszeny Jerzy 13:36 + 6:14
43. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 13:37 + 6:15
44. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 13:41 + 6:19
45. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 14:16 + 6:54
46. Váchová Soňa MFP1050 VŠSK MFF UK Praha 14:27 + 7:05
47. Vencl Dorián SNA1002 TJ START Náchod 14:50 + 7:28
48. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 15:06 + 7:44
49. Macháčková Anna 43S1150 ŠK Sandberg Bratislava 15:09 + 7:47
50. Svobodová Nela SLA1051 SKOB Slaný 15:20 + 7:58
51. Vondrová Adélka LTUxxxx OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:48 + 8:26
52. Mikolášová Kateřina 15:55 + 8:33
53. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 15:58 + 8:36
54. Klašková Amálie 16:02 + 8:40
55. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 16:06 + 8:44
56. Čermáková Anna 7VX1050 StillAliveCZ 16:11 + 8:49
57. Jonášová Ema 43S0951 ŠK Sandberg Bratislava 16:18 + 8:56
58. Tejkalová Anetka ADA1051 OOB Spartak Adamov 16:26 + 9:04
59. Tomášek Matěj 16:32 + 9:10
60. Venclová Dorota SNA1351 TJ START Náchod 16:53 + 9:31
61. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 17:02 + 9:40
62. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 17:11 + 9:49
63. Zýka Prokop 17:14 + 9:52
64. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:15 + 9:53
65. Kotuliak Peter 27S1000 Farmaceut Bratislava 17:37 + 10:15
66. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 17:51 + 10:29
67. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 18:09 + 10:47
68. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 18:28 + 11:06
69. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 18:39 + 11:17
70. Jakubský Pavel 3IZ1100 PFJ 18:49 + 11:27
71. Jakubský Filip 3IZ1300 PFJ 19:00 + 11:38
72. Otrusinová Klára 19:46 + 12:24
73. Drhlík Jakub 19:56 + 12:34
74. Sulich Filip 68P1000 KS Artemis Wrocław 20:03 + 12:41
75. Vojvodík Rudolf MOV0800 SKOB Ostrava 20:18 + 12:56
76. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 20:47 + 13:25
77. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 21:02 + 13:40
78. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 21:17 + 13:55
79. Udržal Lukáš 24:01 + 16:39
80. Rybínová Klára 24:13 + 16:51
81. Kosť Matyáš KVP0900 Orientační oddíl SKV Praha 24:25 + 17:03
82. Voleský Viktor 26:06 + 18:44
83. Bejrová Anita 27:18 + 19:56
84. Preininger Matěj DOB1502 KOB Dobruška 35:50 + 28:28
85. Benešová Hana NNN1600 Neregistrovaní (NNN) 57:02 + 49:40
Udržal Jakub DISK
P
1.73 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Denisa ZBM9351 SK Žabovřesky Brno 26:48
2. Kubák Martin 31:27 + 4:39
3. Bencúr Juraj 31:28 + 4:40
4. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 32:04 + 5:16
5. Venclová Kateřina SNA8952 TJ START Náchod 32:16 + 5:28
6. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 32:32 + 5:44
7. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 37:54 + 11:06
8. Bíčánková Jana TRI7550 TJ TŽ Třinec 39:20 + 12:32
9. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:01 + 13:13
10. Pinkrtonová Štěpánka 40:59 + 14:11
11. Kubáková Žaneta SJH SJH Jindřichův Hradec 42:06 + 15:18
12. Fukalová Martina AOV9550 OOB TJ Baník Ostrava 42:20 + 15:32
13. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 45:38 + 18:50
14. Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 45:43 + 18:55
15. Paděrová Jana NNN9958 Neregistrovaní (NNN) 48:23 + 21:35
16. Maruškinová Zuzana 50:07 + 23:19
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:38 + 23:50
18. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:56 + 24:08
19. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 51:05 + 24:17
20. Bíčánek Milan TRI7701 TJ TŽ Třinec 51:39 + 24:51
21. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 51:46 + 24:58
22. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 52:20 + 25:32
23. Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 52:29 + 25:41
24. Komůrková Jana 53:05 + 26:17
25. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:25 + 28:37
26. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 56:05 + 29:17
27. Suk Daniel 56:33 + 29:45
28. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:43 + 29:55
29. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 56:50 + 30:02
30. Nováková Jana AOV6851 OOB TJ Baník Ostrava 56:52 + 30:04
31. Hovadová Agáta 57:10 + 30:22
32. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 57:34 + 30:46
33. Pavlíčková Kristýna MOV9752 SKOB Ostrava 58:47 + 31:59
34. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 59:57 + 33:09
35. Abendroth Matěj 60:32 + 33:44
36. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 61:05 + 34:17
37. Rycerski Kamil 64:27 + 37:39
38. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 65:26 + 38:38
39. Lucjan Holik 68:28 + 41:40
40. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 70:56 + 44:08
41. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 72:23 + 45:35
42. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 73:04 + 46:16
43. Brychtová Valerie JHB0451 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:27 + 46:39
44. Korberová Lenka JHB8452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:39 + 46:51
45. Mrštíková Hana LPU5552 OK Lokomotiva Pardubice 76:48 + 50:00
46. Balcarová Anežka 6KC8750 Neregistrovaný 77:40 + 50:52
47. Kožinová Lucie 31I8251 Polisportiva Besanese 78:32 + 51:44
48. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 79:00 + 52:12
49. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 79:18 + 52:30
50. Masny Anna MOV8250 SKOB Ostrava 79:56 + 53:08
51. Marková Michaela 81:29 + 54:41
52. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 81:36 + 54:48
53. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:49 + 58:01
54. Maňurová Lucie 85:19 + 58:31
55. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 88:50 + 62:02
56. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 90:47 + 63:59
57. Kolářová Jitka NNN9959 Neregistrovaní (NNN) 91:07 + 64:19
58. Vlk Lukáš 92:22 + 65:34
59. Králová Věra OTK7151 OOB TJ Jiskra Otrokovice 92:34 + 65:46
60. Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 93:31 + 66:43
61. Vývodová Zuzana MOV6952 SKOB Ostrava 93:52 + 67:04
62. Kosť Pavel 94:15 + 67:27
63. Pajtášová Katarína 43S0152 ŠK Sandberg Bratislava 96:24 + 69:36
64. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:49 + 83:01
65. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 120:25 + 93:37
66. Zmátlová Anna NNN9152 Neregistrovaní (NNN) 130:06 + 103:18
Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice DISK
Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vlk Martin DISK
Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
T
2.49 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 30:02
2. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 31:50 + 1:48
3. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 32:29 + 2:27
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 34:42 + 4:40
5. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 36:01 + 5:59
6. Ščerbavičius Edvardas 16L8100 Fortuna OK 36:23 + 6:21
7. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 36:31 + 6:29
8. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 7:30
9. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 37:54 + 7:52
10. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 39:20 + 9:18
11. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:22 + 10:20
12. Vanek Tomas NNN9801 Neregistrovaní (NNN) 42:24 + 12:22
13. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 43:26 + 13:24
14. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 43:33 + 13:31
15. Martinek Pavel PTE7700 TJ Sokol Ptení 44:38 + 14:36
16. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 45:34 + 15:32
17. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 48:20 + 18:18
18. Vencl Vojtěch SNA8801 TJ START Náchod 49:06 + 19:04
19. Holec Jakub 49:08 + 19:06
20. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 49:19 + 19:17
21. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 50:40 + 20:38
22. Ciencialová Bohumila TRI6957 TJ TŽ Třinec 51:50 + 21:48
23. Vácha Pavel MFP7901 VŠSK MFF UK Praha 55:11 + 25:09
24. Bulíř Jiří 55:21 + 25:19
25. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 55:56 + 25:54
26. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 57:05 + 27:03
27. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 57:06 + 27:04
28. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 57:45 + 27:43
29. Cienciala Martin TRI7401 TJ TŽ Třinec 57:56 + 27:54
30. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 57:58 + 27:56
31. Nárovec Václav NNN8902 Neregistrovaní (NNN) 58:46 + 28:44
32. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 59:42 + 29:40
33. Procházková Gabriela NNN9052 Neregistrovaní (NNN) 60:02 + 30:00
34. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 60:31 + 30:29
35. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 60:39 + 30:37
36. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 60:41 + 30:39
37. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:52 + 32:50
38. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 62:57 + 32:55
39. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 64:02 + 34:00
40. Hadačová Tereza AOP9051 Orientační Běh Opava 65:01 + 34:59
41. Vobořilová Markéta NNN9851 Neregistrovaní (NNN) 65:15 + 35:13
42. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 66:03 + 36:01
43. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:13 + 36:11
44. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 69:03 + 39:01
45. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 71:28 + 41:26
46. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 71:47 + 41:45
47. Cienciala Petr TRI7600 TJ TŽ Třinec 77:14 + 47:12
48. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 79:34 + 49:32
49. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 80:03 + 50:01
50. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 80:25 + 50:23
51. Havlíček Ivo 80:37 + 50:35
52. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 81:03 + 51:01
53. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 82:32 + 52:30
54. Stoklasa Radek 82:56 + 52:54
55. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 85:19 + 55:17
56. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 85:59 + 55:57
57. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 86:00 + 55:58
58. Fiala Jan AOP8800 Orientační Běh Opava 87:12 + 57:10
59. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 96:21 + 66:19
60. Grabmüller Radek 74Z8300 Radek Grabmüller 99:21 + 69:19
61. Brožková Petra 2WZ7150 Neregistrovaní Brožkovi 101:07 + 71:05
62. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 104:30 + 74:28
63. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 105:25 + 75:23
64. Procházka Šimon 3FZ8700 OB Nadšenci Praha 106:34 + 76:32
65. Falta Radim NNN7802 Neregistrovaní (NNN) 107:28 + 77:26
66. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 109:22 + 79:20
67. Brožek Jan 2WZ7100 Neregistrovaní Brožkovi 111:10 + 81:08
68. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 112:08 + 82:06
69. Čepelka Michal 114:16 + 84:14
70. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 115:14 + 85:12
71. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 130:23 + 100:21
72. Nepivoda Aleš 6YC7500 Neregistrovaní 133:45 + 103:43
73. Potočková Hana NNN9051 Neregistrovaní (NNN) 169:30 + 139:28
74. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 254:36 + 224:34
Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava DISK
Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha DISK
Rychtárová Dominika AOP9999 Orientační Běh Opava DISK