Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Datum:
15.06.2013
Místo konání:
Mezholezy u Horšovského Týna
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P3     P6    
2.33 km, 25 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 90 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 90 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 90 Kč
LTP0652 Zachová Barbora OOB TJ Lokomotiva Teplice C 08684 90 Kč
TJH0751 Komárková Zbyňka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232404 90 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 90 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 90 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 232611 90 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 90 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 90 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 90 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie KČT Aš C 301516 90 Kč
MAS0351 Petříková Adéla KČT Aš 4455 90 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 90 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 135 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 180 Kč
2.63 km, 55 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 90 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
KRL0154 Bocková Anna Kometa Kralovice C 232961 90 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 90 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 90 Kč
KRL0153 Bradová Barbora Kometa Kralovice C 90 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš 301510 90 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 4288 135 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 135 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 4275 135 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 135 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 180 Kč
3.67 km, 80 m, 11 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 90 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 90 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 90 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 90 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 90 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056284 90 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 90 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 90 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 416186 90 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 90 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 135 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 135 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 135 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 90 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 135 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 180 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 09888 180 Kč
5.06 km, 155 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 190 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 190 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 190 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 190 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 190 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 190 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 190 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 190 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 190 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 190 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 190 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 190 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 190 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 190 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 190 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 190 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 190 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 190 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 190 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 190 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 190 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 190 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 285 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 285 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 285 Kč
3.75 km, 100 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 170 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 170 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 170 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 170 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 170 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 170 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 0000416340 170 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 170 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 170 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434576 170 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 170 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 170 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 170 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 170 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 170 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 170 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 170 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 170 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 170 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 255 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 255 Kč
6.18 km, 170 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 190 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 190 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 190 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 190 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 190 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 190 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 190 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 190 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 190 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 190 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 190 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 190 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 190 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 190 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 190 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 190 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 190 Kč
4.67 km, 140 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 170 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 170 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 170 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 170 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 170 Kč
7.59 km, 190 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 190 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 190 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 190 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 190 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 190 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 190 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 190 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 190 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 190 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 190 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 190 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 0000219242 190 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 190 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 190 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 190 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 190 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 190 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec R 553458 190 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 190 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 190 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 190 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 190 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 190 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 190 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 285 Kč
5.56 km, 140 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 170 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 170 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava B 219247 170 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 170 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň B 51161 170 Kč
9.54 km, 305 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 190 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 190 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 190 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 190 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 190 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 190 Kč
BSO8950 Slavíková Renata KOB Baník Sokolov C 682667 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 190 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 190 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 190 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 190 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 190 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 190 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 190 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 0000897391 190 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 190 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 190 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 190 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 190 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 190 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 190 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 190 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 190 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 285 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 285 Kč
8.47 km, 280 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 190 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 190 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 190 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 190 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 190 Kč
TUR9151 Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov C 995836 190 Kč
BSO8156 Purschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 190 Kč
TZL8658 Otrusinová Jana SKOB Zlín C 52339 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 190 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 190 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 190 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 190 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 190 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 190 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 190 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 190 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 190 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 190 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 190 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 190 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 190 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 190 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 190 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 190 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 190 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 190 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 190 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 190 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 190 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 190 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 190 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 190 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 190 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 285 Kč
7.45 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 190 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 190 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 190 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 190 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 190 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 190 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 190 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 190 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 190 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 190 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 190 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 190 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 190 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 190 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4128 190 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 0000008780 190 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 190 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 190 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 190 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 190 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 190 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 190 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 190 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 190 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 285 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 190 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 285 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 285 Kč
5.93 km, 150 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 190 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 190 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 190 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 438605 190 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 190 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 190 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 190 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 190 Kč
LCE9151 Palupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 2058521 190 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 190 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 190 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 285 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 190 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 285 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 285 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 380 Kč
5.98 km, 170 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 170 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 170 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 170 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 51699 170 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 170 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 170 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 170 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 170 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 170 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 170 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 170 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 170 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 170 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 170 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 7924 170 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 7982 170 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 170 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 340 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 170 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 170 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 515001 255 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 255 Kč
5.60 km, 130 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 170 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 170 Kč
11U7150 Černínová Dagmar (USA) Cascade OC Seattle 51644 170 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 170 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 170 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 170 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 170 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 170 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 170 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 170 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 170 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 170 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 170 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 170 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 170 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 170 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 170 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 236995 170 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 170 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 170 Kč
5.00 km, 120 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 170 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 170 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 170 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 170 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 170 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 170 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 170 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 170 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 170 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 170 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 170 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 170 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 170 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 170 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 170 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 170 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 170 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 170 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 170 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 170 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 170 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 170 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 170 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 170 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 170 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 170 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 170 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 170 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 170 Kč
4.76 km, 130 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 170 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 170 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 170 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 170 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 170 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 170 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 170 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 170 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 170 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 170 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 170 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 170 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 170 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 170 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 170 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 255 Kč
3.74 km, 105 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 170 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 170 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 170 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 170 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 170 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 170 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 170 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 170 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 170 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 170 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 255 Kč
3.60 km, 70 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 180 Kč
2.95 km, 55 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 135 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 135 Kč
2.33 km, 25 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 90 Kč
11U0400 Černín Adrian (USA) Cascade OC Seattle 4027 90 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 90 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 90 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 90 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 90 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 90 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 301497 90 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 90 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 90 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 90 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 90 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 90 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 52380 90 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 90 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2045311 90 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 90 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 90 Kč
DKP0401 Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 2053554 135 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 135 Kč
VPM0409 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň 330653 90 Kč
2.84 km, 75 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 90 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 90 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 90 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 90 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 90 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 515112 90 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 90 Kč
DOR0101 Mezera Ondřej OK Dobříš C 2044885 90 Kč
KRL0100 Jelínek Miroslav Kometa Kralovice C 51477 90 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej KČT Aš B 301515 90 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš C 301512 90 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 90 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 90 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 9919 135 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 135 Kč
5.44 km, 140 m, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7755 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 90 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 90 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 90 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 90 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 887604 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 135 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 135 Kč
NEJ9901 Holub Jakub TJ Jiskra Nejdek 0 90 Kč
7.72 km, 225 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 190 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 190 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 190 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 190 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 190 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 190 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 190 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 190 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 190 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 190 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 190 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 190 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 190 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 190 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 190 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 190 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 190 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 190 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 190 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 190 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 285 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 285 Kč
6.29 km, 150 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 170 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 170 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 170 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 170 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 170 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 170 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 170 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 170 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 170 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 170 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 170 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 170 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 170 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 170 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 170 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně B 416179 170 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 255 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 255 Kč
9.76 km, 325 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 190 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 190 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 190 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 190 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 190 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 190 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 190 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 190 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 190 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 190 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 190 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 190 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 190 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 190 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 190 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 190 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 190 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 190 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 190 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 190 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 190 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 190 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 0009988866 190 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1602634 285 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 380 Kč
8.15 km, 215 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 170 Kč
11U9600 Černín Ondřej (USA) Cascade OC Seattle 4026 170 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 170 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 170 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 170 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 170 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 170 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 170 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 170 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8631 170 Kč
12.41 km, 330 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 190 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 190 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 190 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 190 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 190 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 190 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 190 Kč
KRL9403 Šlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 190 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 190 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 190 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 190 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 190 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 190 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 190 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 190 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 190 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 190 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 190 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 190 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 190 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 190 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 190 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 190 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 285 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 285 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 285 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 190 Kč
9.46 km, 250 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 170 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 170 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 170 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec A 9041 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 170 Kč
SJI9304 Zacha Ondřej OK Jihlava B 219252 170 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 170 Kč
15.10 km, 490 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 190 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 190 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 190 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 190 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 190 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 190 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 190 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 190 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 190 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 190 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 190 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 190 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 190 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 190 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 190 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 190 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 190 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 190 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 190 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 190 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 190 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 190 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 190 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 285 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 285 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 285 Kč
13.74 km, 460 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 190 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 190 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 190 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 190 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 190 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 190 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 190 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 190 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 190 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 190 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 190 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 190 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 190 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 190 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236997 190 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 190 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 190 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 190 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 190 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 190 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 190 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
VIC7938 Starosta Pavel OB Vizovice C 515037 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 190 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 190 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 190 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 190 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 190 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000000000 190 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 190 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 190 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 190 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 190 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 190 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 190 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 190 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 190 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 190 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 190 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 190 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 190 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 190 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 190 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 190 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 190 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 190 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 190 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 190 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 190 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 190 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 190 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 190 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 285 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 285 Kč
12.66 km, 430 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 190 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 190 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 190 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 190 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 190 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 190 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 190 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 190 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 190 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 190 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 190 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 190 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 190 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 190 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 190 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 190 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 190 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 190 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 190 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 190 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 190 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 190 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 190 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 190 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 190 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 0000515175 190 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 285 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 52313 380 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 380 Kč
11.49 km, 370 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 190 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 190 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 190 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 190 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 380 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 190 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 190 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1400080 190 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 190 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 190 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 190 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 190 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887610 190 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 285 Kč
10.59 km, 320 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 170 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 170 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 170 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 170 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 170 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 170 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 170 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 170 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 170 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 170 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 170 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 170 Kč
9.44 km, 280 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 170 Kč
11U6900 Černín Zbyněk (USA) Cascade OC Seattle 4101 170 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 170 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 170 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 170 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 170 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 170 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 170 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 170 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 170 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 170 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 170 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 52183 170 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 170 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 170 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 170 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 170 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 170 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 170 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 170 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 170 Kč
CHT6901 Mareček Petr OOB SK Chrast C 51991 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 340 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 170 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 255 Kč
8.30 km, 210 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 170 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 170 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 170 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 170 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 170 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 170 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 170 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 170 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 170 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 170 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 170 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 170 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 170 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 170 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 170 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 170 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 170 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 170 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 170 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 170 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec zapůjčit 220 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 170 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 170 Kč
VPM6602 Koprnický Kamil KOS Slavia Plzeň C 434806 170 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 340 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 170 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 255 Kč
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 255 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 170 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 255 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 2045247 255 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 255 Kč
7.24 km, 200 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 170 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 170 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 170 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 170 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 170 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 170 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 170 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 170 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 170 Kč
52D5900 Krämer Stephan (GER) TV Coburg-Neuses 590603 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 170 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 170 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 170 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 170 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 170 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 170 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 170 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 170 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 170 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 170 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 170 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
VPM5901 Kodeda Oldřich KOS Slavia Plzeň C 52372 170 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 170 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 170 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 170 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 255 Kč
6.40 km, 175 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 170 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 170 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 170 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 170 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 170 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 170 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 170 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 170 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 170 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 170 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 170 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 170 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 170 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 170 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 170 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 170 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 255 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 255 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 255 Kč
5.49 km, 115 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
DKL5200 Šorm Miroslav KOB Kladno C 331213 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 135 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 135 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 180 Kč
5.05 km, 105 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 90 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 90 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 90 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 90 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 90 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 180 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 90 Kč
3.74 km, 105 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 90 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 9619 90 Kč
2.95 km, 55 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 90 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 90 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 90 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
3.27 km, 85 m, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7879 90 Kč
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 90 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 90 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 90 Kč
ROZ0160 Voltrová Anna OK Roztoky 7942 90 Kč
ROZ5500 Voltr Jiří OK Roztoky 416137 90 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 90 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 90 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 90 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 01490 90 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 90 Kč
NNN7206 Tokár Peter Neregistrovaní 7875 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 90 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2058505 90 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 90 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 90 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 90 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 90 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 90 Kč
VPMxxxx Sobotková Monika KOS Slavia Plzeň 90 Kč
7.16 km, 175 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 90 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 236987 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 90 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 90 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 7200374 90 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 51474 90 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 0000500267 90 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
MFP75XX Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 90 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
LPM8809 Ondra Petr OK Lokomotiva Plzeň 90 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 000008962 V 90 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 7000002 90 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 08850 90 Kč
NNNxxxx Barbora Kodedová Neregistrovaní 416190 90 Kč
celkem přihlášených: 1180, vklad: 192075 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.