Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Datum:
15.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.30 km, 115 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 90 Kč
VLI0451 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 90 Kč
SJH0453 Komárková JindraKomárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 90 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 90 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 90 Kč
PLU0350 Němečková KateřinaNěmečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 90 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 90 Kč
VPM0452 Staňková RadkaStaňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 90 Kč
VPM0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 90 Kč
LDC0350 Nehasilová VeronikaNehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 90 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 90 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 90 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 90 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 90 Kč
EKP0551 Pecková TerezaPecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 90 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 90 Kč
DOR0455 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
VSP0454 Aschermannová KláraAschermannová Klára USK Praha C 2020713 90 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 90 Kč
VSP0457 Nosková BarboraNosková Barbora USK Praha C 2058488 90 Kč

D12C 1.80 km, 115 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0251 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 90 Kč
KBP0150 Valterová AdélaValterová Adéla KBP Praha 436426 90 Kč
LME0150 Vlachovská ZuzanaVlachovská Zuzana SK Los Mělník C 416325 90 Kč
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
VRL0252 Randáková AlžbětaRandáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 90 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
CHT0151 Zlesáková AdélaZlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 90 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
TJN0151 Rydlová AdélaRydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová MagdalénaRydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
EKP0153 Blahová PavlaBlahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000428253 90 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 90 Kč
SJC0151 Vejražková RózaVejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 90 Kč
DKP0251 Řadová LucieŘadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 90 Kč
KAM0153 Šafková SofieŠafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 90 Kč
VSP0150 Horáková BarboraHoráková Barbora USK Praha B 331064 90 Kč
NEJ0250 Marešová KláraMarešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 90 Kč
VSP0253 Aschermannová TerezaAschermannová Tereza USK Praha C 2020712 90 Kč
VSP0255 Nosková KláraNosková Klára USK Praha C 2058493 90 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 2056290 90 Kč
SJC0153 Kochová AnnaKochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 90 Kč

D14B 2.10 km, 155 m, 12 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200337 90 Kč
VLI9950 Poloprutská LuciePoloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
MFP9950 Sieglová EliškaSieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 90 Kč
LME0050 Machová MarieMachová Marie SK Los Mělník C 90 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
VRL9951 Waňková MartinaWaňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
KPY9951 Lišková HanaLišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
54S0004 Karlberg TrineKarlberg Trine (SWE) Tullinge SK 508800 90 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
TAP0051 Dědková TeodoraDědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027245 90 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9471 90 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
SJH0052 Hojná EliškaHojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 90 Kč
LPU0053 Brožová ZuzanaBrožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová IlonaŠrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
STB0199 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 90 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 90 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
KAM0050 Kováříková MarieKováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
TUV9951 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 90 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
STH9958 Kalenská DominikaKalenská Dominika SK Studenec A 253374 90 Kč
STH9954 Jezdinská NatálieJezdinská Natálie SK Studenec A 330520 90 Kč
STH9953 Urbanová MarkétaUrbanová Markéta SK Studenec B 9997 90 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec C 426379 90 Kč
VRL0052 Pilná BáraPilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 90 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
NEJ9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
NEJ0151 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056284 90 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 90 Kč
MFP0051 Šrámková HanaŠrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
SLA9950 Kolářová JohanaKolářová Johana SKOB Slaný B 897346 90 Kč
DOB0051 Peterová JanaPeterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga B 331147 90 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč

D16A 2.30 km, 190 m, 13 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9852 Vývodová JanaVývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 160 Kč
TUR9851 Hudská LudmilaHudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 160 Kč
CHC9852 Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
SJI9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Jihlava A 2058511 160 Kč
ASU9797 Horvátová HanaHorvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 160 Kč
VPM9751 Hlinovská JohanaHlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 160 Kč
VPM9752 Obytová KateřinaObytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 160 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga A 981838 160 Kč
SJH9752 Peňázová VeronikaPeňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 160 Kč
SJH9852 Hojná DominikaHojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 160 Kč
LPU9752 Fenclová TerezaFenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 160 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 160 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
VLI9853 Doubková PetraDoubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 160 Kč
SCP9750 Veljačiková HanaVeljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 160 Kč
ABM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 160 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 160 Kč
TRI9850 Szarzecová LucieSzarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 160 Kč
TRI9751 Tesařová JanaTesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 160 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 160 Kč
KSU9799 Smrčková DominikaSmrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 160 Kč
DKP9751 Nováková TerezaNováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 160 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 160 Kč
BOR9853 Staňová KarolínaStaňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 160 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 160 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 160 Kč
PGP9751 Slavíková SilvieSlavíková Silvie SK Praga A 246808 160 Kč
MFP9850 Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 160 Kč

D16B 2.10 km, 175 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 150 Kč
VLI9750 Poloprutská KláraPoloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 150 Kč
TAP9853 Poláková TerezaPoláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
SJH9853 Dundáčková JulieDundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 150 Kč
LLI9751 Balcarová BarboraBalcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 150 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9850 Kohoutová BarboraKohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 150 Kč
TAP9854 Poláková KateřinaPoláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
LLI9854 Fürstová AnnaFürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 150 Kč

D18A 2.40 km, 195 m, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová LucieHoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 160 Kč
LLI9651 Štičková AnnaŠtičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 160 Kč
PGP9650 Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
VRL9652 Hančová PetraHančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 160 Kč
LTU9651 Koderičová TerezaKoderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 160 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 160 Kč
LPU9558 Doleželová KateřinaDoleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 160 Kč
LPU9658 Chládková SimonaChládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 160 Kč
LPU9657 Kulhavá EliškaKulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 160 Kč
PHK9551 Svobodová LenkaSvobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 160 Kč
VBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 160 Kč
PGP9554 Pavlů KateřinaPavlů Kateřina SK Praga A 232017 160 Kč
KRL9651 Hanáková MagdaHanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 160 Kč
KAM9550 Bořánková KarolínaBořánková Karolína OK Kamenice A 53599 160 Kč
ABM9560 Otrusinová JanaOtrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 160 Kč
KAM9554 Procházková MarieProcházková Marie OK Kamenice A 7200333 160 Kč
VAM9653 Petrasová ZuzanaPetrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 160 Kč
DKP9652 Šňupárková AnnaŠňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 160 Kč
LPM9651 Šiková KarolínaŠiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 160 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga A 232050 160 Kč
PHK9653 Šádková MartinaŠádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 160 Kč
PHK9656 Machačová MichaelaMachačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč

D18B 2.10 km, 175 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9554 Hanušová MichaelaHanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 150 Kč
OSN9696 Vališová MartinaVališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 150 Kč
KAM9651 Hejnalová EvaHejnalová Eva OK Kamenice C 9356 150 Kč
LLI9550 Košková AničkaKošková Anička LOK-o Liberec B 1398995 150 Kč
SJC9552 Šmejcová AnnaŠmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 150 Kč
SJH9551 Kubičková BáraKubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 150 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč

D20A 2.40 km, 205 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.06

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga R 7200338 160 Kč
RBK9452 Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 160 Kč
ZBM9353 Koporová PetraKoporová Petra SK Brno Žabovřesky R 0000899159 160 Kč
SJH9451 Benešová JanaBenešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 160 Kč
ZBM9354 Hrušková BarboraHrušková Barbora SK Brno Žabovřesky R 0001668661 160 Kč
ZBM9456 Tesařová MarkétaTesařová Markéta SK Brno Žabovřesky E 0000219242 160 Kč
SHK9352 Myslivcová PavlaMyslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 160 Kč
LPM9452 Chvalová VěraChvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 160 Kč
ZBM9451 Chromá KateřinaChromá Kateřina SK Brno Žabovřesky E 08939 160 Kč
LPU9351 Knapová LenkaKnapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 160 Kč
LPU9357 Kulhavá ŠárkaKulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 160 Kč
LPU9451 Procházková KláraProcházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU9458 Voborníková AlenaVoborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 160 Kč
PHK9353 Kamenická KateřinaKamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 160 Kč
AOP9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 160 Kč
TUR9358 Kochová NikolaKochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 160 Kč
TRI9458 Kosová ŠtěpánkaKosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 160 Kč
VRB9499 Haltof EwaHaltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 160 Kč
KAM9350 Mrázová PavlaMrázová Pavla OK Kamenice A 301313 160 Kč
KAM9452 Kamererová ValerieKamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
KSU9493 Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 160 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 160 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 160 Kč
TZL9451 Koláriková LucieKoláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 160 Kč
UOL9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 160 Kč
TUR9455 Körberová AndreaKörberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 160 Kč
LPM9451 Kuberková LucieKuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 160 Kč

D20B 2.20 km, 185 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9355 Hegerová PetraHegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 150 Kč
SJI9351 Teplá BarboraTeplá Barbora OK Jihlava B 219247 150 Kč
ZBM9457 Chroustová LenkaChroustová Lenka SK Brno Žabovřesky B 0000331025 150 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga B 515453 150 Kč
VRB9450 Jančová JanaJančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 150 Kč
DOK9450 Charousková LucieCharousková Lucie OK Doksy B 7200373 150 Kč
STH9356 Ducháčková KateřinaDucháčková Kateřina SK Studenec C 416278 150 Kč
LBE9450 Křivancová ZdeňkaKřivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 150 Kč

D21E 3.60 km, 225 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.06

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 160 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 160 Kč
TUR8650 Krafková LucieKrafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 160 Kč
TUR9252 Poloprutská MarkétaPoloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 160 Kč
ZBM8966 Kabáthová EvaKabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 0007200341 160 Kč
PGP8753 Hrstková VladěnaHrstková Vladěna SK Praga R 995881 160 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky E 0000995814 160 Kč
ZBM8989 Hlavová JindraHlavová Jindra SK Brno Žabovřesky R 0000515488 160 Kč
AOP8152 Košárková IvaKošárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
ZBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana SK Brno Žabovřesky E 0000515450 160 Kč
KON8787 Dittrichová PetraDittrichová Petra KOB Konice R 515153 160 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 160 Kč
SHK8152 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 160 Kč
CTB8151 Gregorová KamilaGregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 160 Kč
LPU8654 Duchová IvetaDuchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 160 Kč
LPU8752 Hermanová ZuzanaHermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 160 Kč
LPU9053 Knapová JanaKnapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 160 Kč
LPU8499 Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 160 Kč
LPU8359 Škodová PetraŠkodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 160 Kč
PGP8556 Spurná MartinaSpurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 160 Kč
PHK8051 Topinková MonikaTopinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 160 Kč
VSP7151 Kilarská MarcelaKilarská Marcela USK Praha C 1398972 160 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 9784 160 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 160 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 995813 160 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
SHK9251 Teplá KarolínaTeplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 160 Kč
SJC8456 Brožková RadkaBrožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 160 Kč
SJC8156 Šafka Brožková DanaŠafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 160 Kč
TZL9252 Krejčíková MarieKrejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová MonikaŠmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
NPA9151 Kubátová ZuzkaKubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 160 Kč
UOL9052 Jakobová AdélkaJakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 160 Kč

D21A 3.30 km, 215 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 160 Kč
SNA8551 Schütznerová LucieSchütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 160 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
ZBM8459 Tvarůžková PetraTvarůžková Petra SK Brno Žabovřesky C 51765 160 Kč
SLP7960 Koppová IngridKoppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 160 Kč
SMR8754 Prchalová IvanaPrchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 160 Kč
ASU8598 Vávrová VeronikaVávrová Veronika Magnus Orienteering R 920685 160 Kč
ZBM8658 Palasová PetraPalasová Petra SK Brno Žabovřesky C 0000052330 160 Kč
LBE7451 Vildmonová PavlaVildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 160 Kč
TUR7959 Sedláčková MartinaSedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 0000703370 160 Kč
ZBM8661 Jiráčková JanaJiráčková Jana SK Brno Žabovřesky C 0001234321 160 Kč
ZBM9150 Mezníková LucieMezníková Lucie SK Brno Žabovřesky C 0000515151 160 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
LIT8551 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 886283 160 Kč
TAP9053 Zamazalová KateřinaZamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 160 Kč
DCE7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 160 Kč
TTR8551 Křížová LenkaKřížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 160 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
LPU9261 Petráčková KláraPetráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 160 Kč
CTB7959 Králová MichaelaKrálová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 160 Kč
TAP8854 Gabrovská LucieGabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 160 Kč
PHK8855 Azebová NinaAzebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 160 Kč
PHK9154 Valešová JanaValešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 160 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
LDC9152 Burdová AdélaBurdová Adéla KOB Děčín C 7434894 160 Kč
VBM8772 Adamová EvaAdamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 160 Kč
TBM8954 Matějková HanaMatějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 160 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 160 Kč
ZBM9050 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Brno Žabovřesky C 08780 160 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 160 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 160 Kč
LTU8950 Petrželová TerezaPetrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 160 Kč
OSN8972 Wurzelová HanaWurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 160 Kč
UOL9155 Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 160 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 160 Kč
SJC8951 Soukupová LucieSoukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SJC8754 Špicarová MichaelaŠpicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 160 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
TZL8658 Stehlíková JanaStehlíková Jana SKOB Zlín C 52339 160 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
RBK9257 Moučková AndreaMoučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 160 Kč
SNA8255 Hančová MarieHančová Marie TJ START Náchod C 9605 160 Kč
MBM8282 Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 160 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 160 Kč
LPU9054 Valachová MartinaValachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 160 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 160 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
DOB8751 Peterová VěraPeterová Věra KOB Dobruška C 7248 160 Kč

D21B 2.80 km, 190 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová LenkaKvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
DOB8971 Přecechtělová TerezaPřecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 160 Kč
LME7555 Alblová LucieAlblová Lucie SK Los Mělník C 420448 160 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
TAP9054 Zajícová MarkétaZajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 160 Kč
KSH7753 Hulcová PavlaHulcová Pavla OB Kašperské Hory C 51619 160 Kč
TUR8852 Sehnalová TerezaSehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 160 Kč
PGP7951 Darmovzalová LenkaDarmovzalová Lenka SK Praga C 981843 160 Kč
SHK8256 Doležalová LenkaDoležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 160 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 160 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
SBK8383 Csakvaryová LenkaCsakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 160 Kč
DOB7878 Černíková BarboraČerníková Barbora KOB Dobruška C 681856 160 Kč
LIT7451 Pavlíková KláraPavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 160 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 160 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 160 Kč
EKP8351 Pokorná KristýnaPokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 160 Kč
RBK9252 Pekárková MonikaPekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita TerezieOndřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 160 Kč
SHK8552 Stulíková BarboraStulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 160 Kč
PZR9251 Urbanová JohanaUrbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 160 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8115 160 Kč
SJC8355 Křížová VendulaKřížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 160 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 160 Kč
BOR8752 Sedláčková OldřiškaSedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 160 Kč
VRL8353 Knoblochová KamilaKnoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 160 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 160 Kč
LPU7951 Klimplová LenkaKlimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9203 160 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 160 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 51659 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 160 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 160 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8550 160 Kč
LCE9251 Kukolová ŠárkaKukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 160 Kč
DOB8756 Staňková LucieStaňková Lucie KOB Dobruška C 7202 160 Kč
SJC8352 Švihovská EvaŠvihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 160 Kč
ZBM8870 Chromá AdélaChromá Adéla SK Brno Žabovřesky C 888602 160 Kč
PGP8754 Chmelíková TerezaChmelíková Tereza SK Praga C 232330 160 Kč

D21C 2.50 km, 155 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8151 Chaloupková MarieChaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
VLI8152 Loosová LenkaLoosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
KPY8650 Procházková ZuzanaProcházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 160 Kč
SJI9056 Řezníčková TerezaŘezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 160 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
EKP7955 Seidlová BarboraSeidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 160 Kč
PGP8454 Voborská JanaVoborská Jana SK Praga C 9332 160 Kč
EKP8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 160 Kč
LPM8051 Winkler HannaWinkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 160 Kč
SJC7752 Rudolfová JanaRudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 160 Kč
FSP6153 Karasová JanaKarasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 160 Kč
SCP9250 Šebková JanaŠebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 160 Kč
TZL8888 Melichárková KristýnaMelichárková Kristýna SKOB Zlín 53340 160 Kč
LLI7551 Peterková ViktoriePeterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 160 Kč
LCE9151 Palupčíková NikolaPalupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 2058521 160 Kč
VLI7755 Hyxová RadkaHyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 160 Kč

D35B 2.70 km, 205 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 150 Kč
SLP7051 Škáchová PetraŠkáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 150 Kč
TUR7850 Kvapilová JanaKvapilová Jana OOB TJ Turnov C 8206 150 Kč
LME7755 Šimková MarkétaŠimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 150 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 682683 150 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042516 150 Kč
LDC7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 150 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 52113 150 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 150 Kč
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
PHK7051 Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 150 Kč
PHK7450 Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 150 Kč
KAM6951 Valášková ŠárkaValášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 9679 150 Kč
KAM7450 Gajdová MagdalenaGajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 150 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 52118 150 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 442858 150 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 150 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 150 Kč

D40B 2.50 km, 190 m, 14 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 150 Kč
MFP7050 Sieglová DášaSieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 150 Kč
CHC7151 Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 150 Kč
VRL7151 Waňková DitaWaňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 150 Kč
SJI6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana OK Jihlava C 980334 150 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 150 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 150 Kč
SHK6561 Teplá HanaTeplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 150 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 150 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 150 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 150 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 410727 150 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 150 Kč
LPU6859 Kaplanová IvaKaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
LPU6954 Koberová LenkaKoberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
STB7399 Kubecová JanaKubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
PHK6151 Hejnalová HanaHejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 150 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 150 Kč
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 150 Kč
TJN7050 Posseltová RomanaPosseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
CHT7352 Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 150 Kč
CHT7151 Švecová IvaŠvecová Iva OOB SK Chrast C 53167 150 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 150 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 150 Kč
EKP7051 Klapalová PavlaKlapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 150 Kč
KAM7252 Kováříková ErikaKováříková Erika OK Kamenice C 51499 150 Kč
LLI7151 Paroulková IvaParoulková Iva LOK-o Liberec C 253147 150 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 9676 150 Kč
KAM6650 Šafková PetraŠafková Petra OK Kamenice C 51278 150 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 9681 150 Kč
VRL7153 Pilná LibušePilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 150 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 150 Kč
VSP7255 Horáková LenkaHoráková Lenka USK Praha C 51728 150 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
MFP7251 Šrámková IvaŠrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 150 Kč
KAM6850 Semíková IvaSemíková Iva OK Kamenice C 0235720 150 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč

D45B 2.30 km, 185 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 150 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
PGP6751 Hasalová JanaHasalová Jana SK Praga C 232361 150 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 150 Kč
TJH6451 Tichá JanaTichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 150 Kč
OKP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 150 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
54S0001 Karlberg LinaKarlberg Lina (SWE) Tullinge SK 15150 150 Kč
VAM6767 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka OB Vamberk C 981805 150 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 150 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 150 Kč
CHT6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 150 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 150 Kč
24D6650 Cruse KatrinCruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 150 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 150 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 150 Kč
TJN6850 Rydlová MagdaRydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 150 Kč
PGP6251 Landovská IvanaLandovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
LDC6851 Burdová SimonaBurdová Simona KOB Děčín C 440493 150 Kč
OKP6451 Červinková JitkaČervinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 150 Kč
SCP6750 Šebková HelenaŠebková Helena OK Sparta Praha C 889283 150 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 150 Kč
BOR6651 Marešová PavlínaMarešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 150 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 150 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 150 Kč
CHA6250 Čechlovská JanaČechlovská Jana OK Chrastava C 8175 150 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč

D50B 2.10 km, 155 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
VLI6251 Petrová VěraPetrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 150 Kč
LTU6351 Petrželová AlenaPetrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 150 Kč
TTR6152 Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 150 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 150 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 150 Kč
VSP6151 Michálková JiřinaMichálková Jiřina USK Praha C 51734 150 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 150 Kč
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 150 Kč
PGP5650 Syslová DrahomíraSyslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 150 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 886256 150 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 150 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 150 Kč

D55B 2.00 km, 145 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 150 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 150 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 51698 150 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 150 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 150 Kč
CHA5750 Kadavá EvaKadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 150 Kč
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 150 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 150 Kč

D60B 1.70 km, 100 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková JitkaNedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 90 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 90 Kč
VRL4851 Knoblochová VěraKnoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 90 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 90 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 90 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 90 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 90 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 90 Kč
BOR5351 Bartoňová MarieBartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
LBE5150 Tvrdková EvaTvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 90 Kč

D65B 1.70 km, 100 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP4451 Dvořáková LadislavaDvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
23N0002 Kari TimenesKari Timenes (NOR) Imas IL 50306 90 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 0000008152 90 Kč
TRI4650 Gavendová AnnaGavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 90 Kč
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová VěraNejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč

H10C 2.30 km, 115 m, 10 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KBP0400 Valter OndřejValter Ondřej KBP Praha 436404 90 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod C 9636 90 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
LME0401 Nápravník JiříNápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 90 Kč
LME0402 Duchoslav RadekDuchoslav Radek SK Los Mělník C 2056261 90 Kč
LME0500 Hampl JakubHampl Jakub SK Los Mělník C 90 Kč
LME0501 Vlachovský MatějVlachovský Matěj SK Los Mělník C 2056265 90 Kč
LME0502 Vlachovský VojtěchVlachovský Vojtěch SK Los Mělník C 2056272 90 Kč
VRL0302 Waněk HubertWaněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 90 Kč
VPM0501 Hasman JakubHasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 90 Kč
HOR0400 Kolář ŠimonKolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 90 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 90 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 90 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 90 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice C 682695 90 Kč
CTB0501 Král AdamKrál Adam SK OB Chotěboř C 51835 90 Kč
LIT0401 Pavlík MatějPavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 90 Kč
CHT0601 Zlesák MatyášZlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 90 Kč
KPY0300 Martínek JaroslavMartínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 130 Kč
VSP0405 Baldrián TomášBaldrián Tomáš USK Praha C 8277 90 Kč
EKP0401 Blaha JiříBlaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000428214 90 Kč
EKP0402 Blaha MichalBlaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0000000000 90 Kč
EKP0508 Bolehovský DanielBolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 0000301375 90 Kč
KAM0300 Kovářík TomášKovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 90 Kč
VSP0404 Gajda MartinGajda Martin USK Praha C 436445 90 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 90 Kč
DOR0502 Nový JáchymNový Jáchym OK Dobříš C 2044888 90 Kč
EKP0601 Kalous TomášKalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 90 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml.Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 90 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha C 2032107 90 Kč
NEJ0300 Tokár RadimTokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 90 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha C 232616 90 Kč
MFP0303 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 90 Kč
VSP0300 Trnka Martin junTrnka Martin jun USK Praha C 2021842 90 Kč
VSP0402 Trnka MarekTrnka Marek USK Praha C 2021843 90 Kč
VSP0409 Nosek DanielNosek Daniel USK Praha C 446366 90 Kč
PHK0302 Chaloupský JakubChaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 90 Kč

H12C 2.00 km, 115 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 90 Kč
MFP0103 Siegl MatyášSiegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 90 Kč
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
HOR0201 Rücker JanRücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042515 90 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 90 Kč
MFP0101 Forst AntonínForst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
HAV0200 Vébr TomášVébr Tomáš OB Havířov B 515058 90 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
LIT0101 Pavlík OndřejPavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 90 Kč
CHT0202 Mareček ŠimonMareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 90 Kč
EKP0200 Bolehovský MichalBolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0000301169 90 Kč
LLI0201 Paroulek LukášParoulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 90 Kč
KAM0100 Valášek VáclavValášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
SJH0302 Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 90 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice B 51745 90 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice B 51730 90 Kč
DKP0100 Klaška MartinKlaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
KAM0104 Blaha PetrBlaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
DKP0202 Lustig AdamLustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
VLI0101 Vodrážka MatějVodrážka Matěj Slavia Liberec orienteering C 49953 90 Kč

H14B 2.40 km, 155 m, 12 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 90 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
JPV9919 Němeček KryštofNěmeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 90 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
LLI0001 Melichar PetrMelichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
LBE0200 Lejbl JakubLejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
MFP0000 Pockley JakubPockley Jakub Matfyz Praha C 90 Kč
KAM9900 Škvor OtaŠkvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 90 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
LPU0004 Konvalinka JindřichKonvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý TadeášKulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
BRU0001 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 425510 90 Kč
BRU0006 Volák OndřejVolák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 425514 90 Kč
PHK9908 Chvátil ŠimonChvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 90 Kč
PHK9901 Kavalír JáchymKavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
CHT9902 Švec MartinŠvec Martin OOB SK Chrast B 53199 90 Kč
DKP9903 Šebek PetrŠebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 889292 90 Kč
VSP0000 Semík JakubSemík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
TJN0001 Šmaus AntonínŠmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
TJN0002 Němeček JosefNěmeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
SJI9902 Šenkýř MatějŠenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 90 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy B 7755 90 Kč
TUV0002 Hladík JanHladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 90 Kč
TUV9903 Thoř TomášThoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
BOR9900 Ullrich JakubUllrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0000 Mareš VítMareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
VSP0001 Aschermann MartinAschermann Martin USK Praha B 2020710 90 Kč
BSO0002 Solomko AdamSolomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 90 Kč

H16A 2.60 km, 195 m, 16 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9824 Kočí JosefKočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 160 Kč
JPV9807 Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 160 Kč
BBM9800 Ptáček PatrikPtáček Patrik BETA URSUS Rosice A 980376 160 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 160 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 160 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava A 232250 160 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava A 253124 160 Kč
HLV9732 Sedláček OndřejSedláček Ondřej OB Holešov z.s. A 7200377 160 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 160 Kč
LLI9802 Melichar VojtěchMelichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 160 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 160 Kč
LPU9705 Kanta MartinKanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 160 Kč
LTP9802 Matějka LukášMatějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 160 Kč
PHK9704 Růžička AdamRůžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 160 Kč
LTU9801 Bendák JanBendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 160 Kč
VBM9801 Hirš OtakarHirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 160 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232505 160 Kč
TJN9804 Janeček MirekJaneček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 160 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 160 Kč
TRI9807 Lanc VojtěchLanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 160 Kč
TRI9801 Cienciala JanCienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
KAM9700 Valášek JiříValášek Jiří OK Kamenice A 232245 160 Kč
KAM9803 Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 160 Kč
SLA9701 Ježek OndřejJežek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 160 Kč
DKP9801 Semerád AntonínSemerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 160 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín A 889320 160 Kč
AOV9701 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 160 Kč
TZL9701 Podmolík JosefPodmolík Josef SKOB Zlín A 53354 160 Kč
VRL9802 Starý OndraStarý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 160 Kč
LCE9803 Černocký LiborČernocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 160 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 160 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 160 Kč
ABM9708 Kelbl VladimírKelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 160 Kč

H16B 2.20 km, 185 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 150 Kč
LBE9701 Kalista MichaelKalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 150 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno B 49648 150 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga B 301413 150 Kč
LME0400 Bejvl MarekBejvl Marek SK Los Mělník C 150 Kč
ODV9800 Ondřejček JiříOndřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 Kč
SJI9703 Zacha JiříZacha Jiří OK Jihlava B 336768 150 Kč
ODV9700 Brázdil PetrBrázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 150 Kč
ODV9805 Novák AlešNovák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
SHK9802 Hájek JakubHájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 150 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 150 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 150 Kč
PZR9701 Nechuta DavidNechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
TJN9801 Novák FilipNovák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
SHK9803 Pek DanielPek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 150 Kč
SJC9802 Doležal VítDoležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 150 Kč
VAM9701 Vyskočil ŠtěpánVyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 150 Kč
DKP9800 Najman MatoušNajman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 150 Kč
BOR9802 Birnbaum AdamBirnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
NEJ9800 Zieba JakubZieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 Kč
PHK9801 Maňák MichalMaňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 150 Kč
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
TAP9805 Ransdorf JakubRansdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 Kč
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga B 246900 150 Kč

H18A 2.70 km, 210 m, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst MatoušFürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 160 Kč
BBM9500 Záděra PavelZáděra Pavel BETA URSUS Rosice A 980371 160 Kč
BBM9600 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 160 Kč
ZBM9515 Hruška JakubHruška Jakub SK Brno Žabovřesky A 1591995 160 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 160 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga A 995812 160 Kč
CHC9602 Janeba VladimírJaneba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 160 Kč
VRL9501 Waněk AdamWaněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 160 Kč
SJI9601 Čech JanČech Jan OK Jihlava A 7003044 160 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 160 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 160 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 160 Kč
LPU9609 Kaplan MartinKaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 160 Kč
PHK9602 Horáček PetrHoráček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 160 Kč
PZR9505 Málek JanMálek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 160 Kč
TJN9601 Picek ŠtěpánPicek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 160 Kč
AOV9602 Glonek JakubGlonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 160 Kč
VRB9606 Matuš VojtěchMatuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 160 Kč
TUR9502 Horák PatrikHorák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 160 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 160 Kč
SJC9601 Štál JanŠtál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 160 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 160 Kč
ASU9505 Chmelař MartinChmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 160 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 160 Kč
TZL9601 Sadílek JanSadílek Jan SKOB Zlín B 53126 160 Kč
DOK9601 Boskovský VojtěchBoskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 160 Kč
SLA9602 Aster TomášAster Tomáš SKOB Slaný A 442761 160 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 160 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
LCE9602 Slíva JanSlíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 160 Kč
PHK9601 Mašata MatějMašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 160 Kč

H18B 2.30 km, 165 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
SRK9509 Ptáček MartinPtáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 150 Kč
TJN9501 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
LDC9602 Burda MatějBurda Matěj KOB Děčín A 7667667 150 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 150 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
CHA9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 150 Kč
SHK9604 Trejbal VáclavTrejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
TJN9502 Hájek VojtěchHájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 150 Kč
TJN9500 Vaniš OndřejVaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč

H20A 3.00 km, 200 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 0000995849 160 Kč
ZBM9302 Brlica PavelBrlica Pavel SK Brno Žabovřesky A 0000515462 160 Kč
ASU9446 Šincl JiříŠincl Jiří Magnus Orienteering A 224905 160 Kč
ASU9447 Horvát PetrHorvát Petr Magnus Orienteering R 886264 160 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 160 Kč
54S0003 Karlberg TintinKarlberg Tintin (SWE) Tullinge SK 931022 160 Kč
VLI9400 Petr PavelPetr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 160 Kč
KAM9400 Valášek JanValášek Jan OK Kamenice A 981801 160 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 160 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 160 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 160 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 160 Kč
LPU9306 Záveský FilipZáveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
TTR9301 Klusáček JanKlusáček Jan OOB Třebíč R 899179 160 Kč
PHK9401 Kamenický OndřejKamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 160 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 160 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice A 2051509 160 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice A 920683 160 Kč
AOP9303 Schuster MarekSchuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 160 Kč
TUR9301 Zakouřil VítZakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 160 Kč
TRI9301 Argaláš MichalArgaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 160 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 160 Kč
KAM9403 Kettner LukášKettner Lukáš OK Kamenice A 887640 160 Kč
SJC9401 Šmejc JakubŠmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 160 Kč
ASU9444 Minář MarekMinář Marek Magnus Orienteering E 920700 160 Kč
ASU9445 Dvořáček RadekDvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 160 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín A 886701 160 Kč
TZL9302 Kolárik TomášKolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 160 Kč
TZL9301 Schäfer JanSchäfer Jan SKOB Zlín A 681864 160 Kč
BOR9301 Šákr VítŠákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 160 Kč
ABM9409 Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 160 Kč
TZL9405 Láznička JanLáznička Jan SKOB Zlín A 886828 160 Kč
LCE9501 Hubáček JonášHubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 160 Kč
LCE9301 Hubáček MichalHubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 160 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
AOP9302 Rossmanith VojtaRossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 160 Kč
LBE9400 Uhlíř MarekUhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 160 Kč
STE9411 Skoupý JanSkoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 160 Kč

H20B 2.40 km, 180 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.06

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9304 Zacha OndřejZacha Ondřej OK Jihlava B 219252 150 Kč
KAM9402 Kapal TomášKapal Tomáš OK Kamenice B 232267 150 Kč
LPU9405 Zelinka JanZelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 150 Kč
BOR9304 Průcha PavelPrůcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 150 Kč
KRL9304 Pova OndřejPova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 150 Kč
KRL9305 Vištejn JiříVištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 150 Kč

H21E 4.30 km, 265 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1.06

(114)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
DOB7907 Fátor JanFátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
VLI7700 Horáček MichalHoráček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 160 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 160 Kč
VLI8800 Škoda JakubŠkoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 160 Kč
12A8200 Janeček OldaJaneček Olda (AUT) Naturfreunde Wien 515015 160 Kč
SNA8206 Nývlt MartinNývlt Martin TJ START Náchod C 1207407 160 Kč
ZBM8001 König LukášKönig Lukáš SK Brno Žabovřesky C 9000002 160 Kč
TUR8303 Dlabaja TomášDlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 160 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 160 Kč
TUR8801 Hradec PavelHradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 160 Kč
ZBM8721 Zháňal JanZháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 1111187 160 Kč
ZBM8503 Stehlík MartinStehlík Martin SK Brno Žabovřesky C 1985625 160 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga E 887941 160 Kč
AOP7102 Košárek PavelKošárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 160 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 160 Kč
ZBM8841 Chromý AdamChromý Adam SK Brno Žabovřesky E 0000896975 160 Kč
ZBM8928 Zimmermann JakubZimmermann Jakub SK Brno Žabovřesky C 0000995810 160 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 0000515163 160 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 160 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 911220 160 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 160 Kč
ASU8817 Navrátil TomášNavrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 160 Kč
ASU9106 Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 160 Kč
ZBM8507 Palas JanPalas Jan SK Brno Žabovřesky E 0000500267 160 Kč
ZBM9103 Švirák OndřejŠvirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 0000995802 160 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk R 52555 160 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 160 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 160 Kč
ZBM8919 Hájek DanielHájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 0000890118 160 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 160 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 160 Kč
SHK8902 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 160 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
AOP9202 Navrátil BorisNavrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 160 Kč
AOP9001 Melecký MartinMelecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
SCP6800 Pospíšil VítekPospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 160 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 160 Kč
LPU9006 Klapal JanKlapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 160 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 160 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 Kč
LPM9202 Kolovský FrantišekKolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 160 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 160 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 995838 160 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 160 Kč
PHK9101 Kubát PavelKubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 160 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 160 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 160 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 160 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 160 Kč
PGP8409 Šedivý JanŠedivý Jan SK Praga E 515404 160 Kč
VBM8002 Henek VladanHenek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 160 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 160 Kč
SCP8200 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
ZBM9102 Bravený VítBravený Vít SK Brno Žabovřesky R 888891 160 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 160 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 160 Kč
LPU8304 Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 160 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 160 Kč
ABM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 160 Kč
TTR7301 Prášil MarekPrášil Marek OOB Třebíč R 500580 160 Kč
SJC8601 Henych MartinHenych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 160 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 160 Kč
SHK8702 Šmehlík EduardŠmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 160 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
SHK7801 Roman PaclíkRoman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 160 Kč
TRI9103 Kantor OndřejKantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 160 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
TTR8901 Klusáček MatějKlusáček Matěj OOB Třebíč R 303927 160 Kč
SHK7309 Jedlička MichalJedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 160 Kč
VLI7701 Přinda LukášPřinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 160 Kč
SJC8703 Beneš JanBeneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
ASU8808 Zbranek RomanZbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 160 Kč
TZL8301 Krejčík JiříKrejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
TZL9101 Nečas JiříNečas Jiří SKOB Zlín C 887934 160 Kč
TZL8603 Přibyl BroněkPřibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 160 Kč
TZL8002 Slováček TomášSlováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 160 Kč
BOR7809 Kolařík TomášKolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 160 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 160 Kč
TBM8215 Liščinský ZdeněkLiščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 160 Kč
TZL8601 Polášek JanPolášek Jan SKOB Zlín C 52340 160 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
PGP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch SK Praga C 1006283 160 Kč
MBM8606 Šrubař MichalŠrubař Michal O-mikron C 2051488 160 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 160 Kč
SNA8004 Nývlt PetrNývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 160 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 160 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 160 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava B 8200 160 Kč
LCE7835 Hanslian DavidHanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 160 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 160 Kč
TUR9001 Hostaš PetrHostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 160 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 160 Kč
46C6800 Urban HynekUrban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 160 Kč
18D0001 Freddy BurghardtFreddy Burghardt (GER) Post SV Dresden 2156 160 Kč
18D0002 Janek LeibigerJanek Leibiger (GER) Post SV Dresden 2023 160 Kč
18D0003 Jens LeibigerJens Leibiger (GER) Post SV Dresden 591019 160 Kč
18D0004 Sebastian HörnigSebastian Hörnig (GER) Post SV Dresden 2161 160 Kč
18D0005 Carsten HeinrichCarsten Heinrich (GER) Post SV Dresden 700064 160 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč

H21A 3.90 km, 290 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.06

(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
DOB8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
ZBM7609 Pátek RichardPátek Richard SK Brno Žabovřesky C 7700077 160 Kč
ZBM7502 Veselý MartinVeselý Martin SK Brno Žabovřesky C 751114 160 Kč
ZBM9104 Kazda AdamKazda Adam SK Brno Žabovřesky C 0000232334 160 Kč
ZBM8833 Bořil TomášBořil Tomáš SK Brno Žabovřesky C 0000052136 160 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 160 Kč
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
LME7600 Albl MiloslavAlbl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
SJI7104 Venhoda MilanVenhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
SSU7847 Krtička LuděkKrtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 160 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
TJH6401 Tichý MartinTichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
VLI7503 Pachner PavelPachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 160 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
BBM7205 Fiala JanFiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 160 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
CTB7701 Gregor MartinGregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 160 Kč
SBK7540 Kasal VítKasal Vít KOB START Blansko C 7770000 160 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 Kč
SBK7537 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 1919191 160 Kč
KAM6700 Škvor MartinŠkvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
LPU8701 Fiala PetrFiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 160 Kč
LPU7811 Kárník JanKárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 160 Kč
LPU9110 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 160 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek PetrKadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK9001 Zelenka TomášZelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
PHK8903 Műller MartinMűller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 160 Kč
PHK7905 Tihon MichalTihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 160 Kč
TJN9101 Picek JanPicek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 160 Kč
CHT8510 Kopáček JanKopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 160 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
EKP7702 Kalous VladislavKalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 160 Kč
EKP7402 Seidl MiroslavSeidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 160 Kč
CST7401 Šafařík IvoŠafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
SNA8402 Pýcha LukášPýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 160 Kč
VSP7301 Arnošt KamilArnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 160 Kč
EKP7103 Bolehovský PavelBolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 0000601169 160 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 160 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 160 Kč
ABM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 160 Kč
ABM9211 Novotný OndřejNovotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 160 Kč
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 160 Kč
KAM6901 Kovářík TomášKovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
VBM8702 Kočí MartinKočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 160 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
DOK8700 Novák DanielNovák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
NNN0011 Matějka ZbyněkMatějka Zbyněk Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 160 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
VAM8801 Petras TomášPetras Tomáš OB Vamberk C 9508 160 Kč
TZL8001 Novotný JiříNovotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 160 Kč
KAM9105 Šafka DanielŠafka Daniel OK Kamenice C 53667 160 Kč
TZL9206 Benroth MartinBenroth Martin SKOB Zlín C 553455 160 Kč
VRL7702 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 160 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 160 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
VRL8001 Hanč PetrHanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 160 Kč
LPU8605 Lenner MiroslavLenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 160 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 51840 160 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 160 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 51750 160 Kč
LCE8500 Piltaver JakaPiltaver Jaka OOB TJ Slovan Luhačovice 1398941 160 Kč
BSO7907 Rambousek KarelRambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
LCE9001 Slezák JiříSlezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
26H0001 Péter IllésPéter Illés (HUN) Szolnoki Honvéd 232789 160 Kč
LCE9102 Vlažný JakubVlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
DOB8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 160 Kč
KAM6501 Kozák PetrKozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
STE9202 Doležel OndřejDoležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 160 Kč
SJC8005 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 160 Kč

H21B 3.60 km, 235 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7704 Šafka JanŠafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 160 Kč
SNA7501 Sedlák RadekSedlák Radek TJ START Náchod C 995872 160 Kč
TJH7701 Komárek ArnoštKomárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 160 Kč
PLU7417 Otruba MarekOtruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 160 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
TAP8808 Hodek MichalHodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
KPY8506 Koldinský JanKoldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 160 Kč
KPY8000 Procházka VítProcházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 160 Kč
SJI9201 Suchý JiříSuchý Jiří OK Jihlava C 301278 160 Kč
TTR8201 Kříž LukášKříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 160 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 160 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 Kč
KPY8700 Klomínský VáclavKlomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 160 Kč
LIT7605 Pavlík LiborPavlík Libor KOB Litvínov C 8124 160 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 160 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 1403058 160 Kč
CHA7203 Schröter PavelSchröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 160 Kč
SCP8605 Vlach MartinVlach Martin OK Sparta Praha C 51807 160 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8107 160 Kč
SJC7705 Musil PavelMusil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 160 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
VAM9301 Smutný ŠimonSmutný Šimon OB Vamberk C 9589 160 Kč
ASU9243 Ostřanský FilipOstřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 160 Kč
DOK8400 Francke JanFrancke Jan OK Doksy C 688312 160 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
VRL7201 Cupák JiříCupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 160 Kč
MBM8500 Pavelka JanPavelka Jan O-mikron C 897372 160 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
LPM8500 Šilhavý JakubŠilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 160 Kč
VLI7604 Vodrážka JakubVodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 160 Kč
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 51682 160 Kč
LCE8110 Macka RadekMacka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 160 Kč

H21C 3.20 km, 220 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 887924 160 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 160 Kč
CHT9204 Pitra MartinPitra Martin OOB SK Chrast C 0 160 Kč
EKP7900 Rozkošný KarelRozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000007900 160 Kč
EKP8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 160 Kč
LPM8004 Ryjáček JanRyjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 160 Kč
TAP8301 Kutálek JanKutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 160 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 160 Kč
DOK7600 Synek MarcelSynek Marcel OK Doksy C 2056288 160 Kč
OKP9000 Červinka JaroslavČervinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 160 Kč
NNN0012 Krzywda RobertKrzywda Robert Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
ASU8948 Thiemel JiříThiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 160 Kč
BOR8202 Lepšík PetrLepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 160 Kč
VLI6900 Řezáč PavelŘezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
LBE9100 Šimon VáclavŠimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 160 Kč
ADA7433 Oujeský TomášOujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 160 Kč

H35B 3.40 km, 220 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil PetrKvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 150 Kč
LDC7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 150 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 150 Kč
VAM7501 Müller KamilMüller Kamil OB Vamberk C 2049538 150 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09811 150 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
CTB7801 Král AlešKrál Aleš SK OB Chotěboř C 887613 150 Kč
SRK7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 150 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 150 Kč
CHA7500 Polák JaroslavPolák Jaroslav OK Chrastava C 0000008186 150 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 51565 150 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta)Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 150 Kč
TBM7327 Štěpánek MartinŠtěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 150 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč

H40B 3.30 km, 200 m, 17 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 150 Kč
VLI7001 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 150 Kč
KBP6900 Valter DaliborValter Dalibor KBP Praha C 53543 150 Kč
13R6900 Tereschenkov ValeryTereschenkov Valery (RUS) SMOLENSK 2018419 150 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
SJI6901 Vacek MilanVacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
PGP7101 Drbal JanDrbal Jan SK Praga C 52225 150 Kč
VPM6904 Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 150 Kč
VPM6901 Hasman JanHasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 150 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 150 Kč
MLA5801 Milota JosefMilota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
SHK7002 Myslivec TomášMyslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 150 Kč
HOR7300 Kolář ViktorKolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 150 Kč
OSN7118 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
VAM6900 Müller RobertMüller Robert OB Vamberk C 553456 150 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 150 Kč
LBE6900 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
HAV7103 Vébr RadekVébr Radek OB Havířov C 515066 150 Kč
OSN7209 Nechanický PavelNechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 150 Kč
PHK7200 Chvátil JiříChvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7101 Háp PavelHáp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
CHT7302 Zlesák MartinZlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 150 Kč
CHT6901 Mareček PetrMareček Petr OOB SK Chrast C 51991 150 Kč
VLI7000 Honzík TomášHonzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 150 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 150 Kč
VSP6902 Aschermann JanAschermann Jan USK Praha C 52284 150 Kč
DOB7002 Kubec MartinKubec Martin KOB Dobruška C 7259 150 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 150 Kč
DOK7100 Koštejn PavelKoštejn Pavel OK Doksy C 887931 150 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
NEJ7300 Mareš AlexanderMareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 150 Kč
NEJ7000 Nádeníček JosefNádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 150 Kč
LJN7201 Rulc ZdeněkRulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 150 Kč
MFP6905 Šrámek PetrŠrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 150 Kč
PHK7103 Chaloupský DavidChaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 150 Kč
PHK7001 Cichý DavidCichý David OK 99 Hradec Králové C 301638 150 Kč

H45B 3.10 km, 200 m, 16 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 150 Kč
BBM6508 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 150 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
VPM6801 Staněk RostislavStaněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 150 Kč
VPM6601 Richtr AlešRichtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
MOV6701 Holec HonzaHolec Honza SKOB Ostrava C 2045247 150 Kč
54S0002 Berggren KentBerggren Kent (SWE) Tullinge SK 29907 150 Kč
SJH6801 Parkán JiříParkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
24D6600 Cruse KayCruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 150 Kč
MKP5800 Tomaščin JaroslavTomaščin Jaroslav SK Meteor Kačerov C 51691 150 Kč
LPU6503 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 150 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 150 Kč
KPY6700 Liška JindřichLiška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 150 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
LPU6702 Kober MichalKober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 150 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
LTP6710 Kovář BorisKovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
PHK6401 Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 150 Kč
PHK6601 Kamenický JanKamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 150 Kč
PHK6503 Kavalír KarelKavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
PHK6702 Růžička IvanRůžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 150 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
LTU6500 Bendák PetrBendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 150 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 51741 150 Kč
VSP6506 Hartman AlešHartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 150 Kč
KAM6600 Valášek PetrValášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
SCP6700 Šebek MartinŠebek Martin OK Sparta Praha C 889282 150 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
FSP6304 Šimek Tomᚊimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 150 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
BOR6600 Karvánek PetrKarvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
SCP6801 Lohr IvoLohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 150 Kč
ONO6400 Hájek JiříHájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
KAM6201 Semík LubošSemík Luboš OK Kamenice C 52279 150 Kč

H50B 2.70 km, 205 m, 16 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
SKV5901 Janovič OndřejJanovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 150 Kč
VLI6205 Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 51632 150 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
TUR5501 Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 150 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 150 Kč
LME6300 Šimek MiroslavŠimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
LME6301 Nápravník JiříNápravník Jiří SK Los Mělník C 150 Kč
ODV6300 Hartl ZdeněkHartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 150 Kč
SJI6207 Bořil PetrBořil Petr OK Jihlava C 6607 150 Kč
HOR6302 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
OSN6004 Kamenický RadanKamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 150 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
CHC6001 Janeba PetrJaneba Petr K.O.B. Choceň C 9573 150 Kč
PCB5901 Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 303939 150 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 7003047 150 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
LTU6301 Petržela PavelPetržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 150 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
LTP6102 Kovář KarelKovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 150 Kč
VBM6000 Hirš LiborHirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 150 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 150 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 52282 150 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 20357738 150 Kč
TJN6249 Šmaus IvanŠmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
PGP5900 Grivalský MichalGrivalský Michal SK Praga