Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Želízy, kemp
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
2.30 km, 25 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
ROU0551 Fialková Sandra SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 70 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
ODV0850 Vyšínská Ema TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
LME0451 Šubová Veronika SK Los Mělník zapůjčit 70 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C 2056272 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 50 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 50 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 50 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 50 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050483 50 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 50 Kč
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 50 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 50 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 4666 50 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
BOR0350 Hošmánková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232506 50 Kč
TJN0352 Kopecká Tamara OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069091 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 50 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 436408 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 70 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 70 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 50 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 50 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 70 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 90 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 90 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 90 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 130 Kč
3.40 km, 130 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 90 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 515046 90 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 90 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 90 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 90 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 130 Kč
PLU8450 Pullmanová Daniela TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 150 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 130 Kč
4.20 km, 160 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 51142 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 90 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 90 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 90 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 90 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 51563 90 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 90 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 90 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 90 Kč
NNNxx5x Ryantová Jana Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNNxx50 Kačmáčková Kamila Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 130 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 130 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887908 130 Kč
3.40 km, 135 m, 19 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 90 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 308380 90 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 90 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 90 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 90 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
NNN795x Surgová Markéta Neregistrovaní 897384 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 130 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 130 Kč
3.40 km, 135 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 110 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 90 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 90 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 90 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 90 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 90 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 90 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 130 Kč
3.20 km, 105 m, 15 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB Tretra Praha C 232133 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 90 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 90 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 90 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 90 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 130 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 130 Kč
44C6850 Šimůnková Martina Neregistrovaní borci zapůjčit 150 Kč
3.20 km, 105 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 90 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 90 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 90 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 90 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 90 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 90 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 90 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 90 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 90 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 50 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 50 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 50 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 50 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 50 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 50 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 70 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
TJP3750 Burýšková Věra TJ Sokol Troja C 51334 50 Kč
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 50 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 50 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
NNN040x Surga Jakub Neregistrovaní 446322 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 70 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 70 Kč
TAP0404 Pucherna František KOB Tretra Praha C 51843 70 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 50 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 52891 50 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 50 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
NNN060x Surga David Neregistrovaní 2049574 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
2.60 km, 55 m, 12 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
TAP0202 Sladkovský Jan KOB Tretra Praha C 4194 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 410721 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
SOB0200 Šašek Adam SOBSA C 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 50 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 253102 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 50 Kč
BOR0801 Kyslík Jiří OK Jiskra Nový Bor C 4393 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 50 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 70 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 70 Kč
3.10 km, 95 m, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 50 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 50 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 50 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 50 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
3.40 km, 130 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 90 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
TUR9903 Drobník Michal OOB TJ Turnov C 1403053 90 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
3.80 km, 135 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 90 Kč
OLP9701 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 90 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 90 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 90 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 90 Kč
KUL9700 Růžička Matěj KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 150 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 130 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 130 Kč
3.80 km, 135 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8631 90 Kč
5.20 km, 195 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(96)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 90 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
NNNxxxx Trojan Karel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 90 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 90 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 90 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 90 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 90 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka 8266 90 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 90 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 90 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 130 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 130 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 130 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 130 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 130 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 130 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 130 Kč
NNNxx01 Junek Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
3.50 km, 145 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 90 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy B 7768 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 90 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 90 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 90 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 90 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 130 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 130 Kč
4.40 km, 175 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682371 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
NNN710x Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 90 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
6JC7700 Erben Jiří Swahil Beer Team zapůjčit 110 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 90 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 90 Kč
NNN790x Surga Ondřej Neregistrovaní 2061808 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 130 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 130 Kč
4.40 km, 175 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 90 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232904 90 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany zapůjčit 110 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 90 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 90 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
NNN720x Zyka Vít Neregistrovaní 887921 90 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 130 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 130 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 130 Kč
3.70 km, 165 m, 17 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 90 Kč
PGP6802 Vacek Petr SK Praga C 682335 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 90 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
NNN690x Navrátil Ctirad Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 90 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 90 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
NNN600x Malačka Milan Neregistrovaní 981822 90 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 130 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 130 Kč
3.70 km, 165 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 90 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 90 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 90 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2060243 90 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 90 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 90 Kč
BOR6202 Kučera Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8424 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
NNN640x Ročejdl Marek Neregistrovaní 995804 130 Kč
3.40 km, 130 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 90 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 130 Kč
3.40 km, 130 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 90 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 90 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
3.20 km, 105 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 50 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 50 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 219204 50 Kč
3.20 km, 105 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 50 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 50 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 50 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 50 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 50 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 50 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 50 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 50 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 50 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
TJP3600 Burýšek Slavomír TJ Sokol Troja C 51333 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
2.20 km, 30 m, 9 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
SLA0850 Vágnerová Adéla SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 246850 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 2060208 50 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 50 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 50 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2060242 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava zapůjčit 70 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
NNN075x Navrátilová Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 50 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
6JC1100 Erben Vojtěch Swahil Beer Team zapůjčit 70 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
ROU0650 Melicharová Marie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 50 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
BOR0650 Kyslíková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4392 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 50 Kč
TJN1451 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059775 50 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 50 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice 7258 50 Kč
81C0302 Zindulka Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2045317 50 Kč
NNN08xx Kosák Eliáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
SRK1150 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 50 Kč
SRK0700 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní borci zapůjčit 70 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
TAPXXXX Pop Jonáš KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 50 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 70 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava 2049586 50 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 436430 50 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava 2059765 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 1407424 50 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
STB9650 Kumpoltová Pavla TJ Stadion Nový Bor 52904 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2049596 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
ROU98xx Jarošová Aneta SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
OLP7001 Průšová Dana PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 50 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 50 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 50 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 50 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 50 Kč
PGP9755 Hoffmanová Petra SK Praga C 246900 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 50 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2050486 50 Kč
LMExxxx Beníšek Martin SK Los Mělník zapůjčit 70 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
TAP7150 Čermáková Dana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 51840 50 Kč
3.80 km, 135 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DKP8050 Rozmarová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8643 90 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 90 Kč
SOB9750 Pláničková Eva SOBSA C 53022 90 Kč
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 90 Kč
SOB7250 Pláničková Libuše SOBSA C 53023 90 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 90 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice zapůjčit 110 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 110 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 90 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 90 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 438033 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 90 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 90 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 90 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 90 Kč
66C7300 Bulířová Blanka Amatéři zapůjčit 110 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 150 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 130 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 150 Kč
celkem přihlášených: 1040, vklad: 79880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.