Přihlášky závodu: Jarní trojúhelník

Datum:
20.05.2016
Místo konání:
Nové Sedliště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano 150 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 Ne Ano Ano 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0401 Kovačová Nikola LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 150 Kč
1BC0600 Stiborová Jolana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 180 Kč
1BC0800 Stiborová Apolena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 180 Kč
1BC0700 Česáková Alice Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 Ne Ano Ano 100 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 150 Kč
DCH0753 Maierová Victoria Radioelektronika Cheb 8039 Ne Ano Ne 50 Kč
DCH0655 Novotná Kristína Radioelektronika Cheb 443063 Ne Ne Ano 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 Ne Ano Ne 50 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ne Ano Ne 50 Kč
5MC0750 Peřinová Eliška LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ano Ano Ano 150 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 Ne Ano Ne 50 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 Ne Ano Ano 100 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
5MC0650 Kolovratová Tereza LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301500 Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0550 Čáslavská Klára TJ Jiskra Nejdek C 232229 Ano Ano Ano 150 Kč
1BC0401 Česáková Eliška Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
1BC0500 Česáková Ivana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C Ne Ne Ano 50 Kč
KRL0553 Štěpánská Tereza Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 Ano Ano Ano 150 Kč
5MC0451 Kolenatá Ema LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0452 Kolovratová Adéla LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0453 Šmejkalová Víťa LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0454 Nováčková Johanka LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0455 Dvořáková Karla LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
NNN0132 Fobíková Neregistrovaní Ne Ano Ne 50 Kč
5MC0456 Peřinová Zuzana LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ne Ano Ano 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 72600007 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0260 Mudrová Kateřina KOB Baník Sokolov Ne Ano Ne 50 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 Ano Ano Ano 150 Kč
DCH0256 Stahlová Nela Radioelektronika Cheb C 2083405 Ne Ano Ano 100 Kč
DCH0258 Daňková Dominika Radioelektronika Cheb C 8042 Ne Ano Ne 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 Ano Ano Ano 150 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0151 Horová Eliška MLOK Mariánské Lázně C 7879 Ne Ano Ano 140 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 Ne Ano Ano 140 Kč
BSO0151 Dlesková Dana KOB Baník Sokolov C 301432 Ne Ano Ne 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš C 301514 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ne Ne Ano 70 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano 210 Kč
5MC0150 Žampachová Bára LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 Ne Ano Ano 140 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano 210 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 210 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 210 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ano Ano Ne 140 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 Ano Ne Ne 70 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 Ano Ano Ano 210 Kč
88C9050 Kofrová Michaela SvětBěhu.cz zapůjčit Ano Ne Ano 220 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 Ne Ne Ano 70 Kč
DKL5850 Čejková Kateřina KOB Kladno C 1958516 Ne Ano Ne 70 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 210 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ne Ano Ano 140 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ne Ano Ano 140 Kč
NEJ7250 Polcarová Marcela TJ Jiskra Nejdek Ne Ne Ano 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 Ne Ano Ne 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ne 140 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ne Ano Ne 70 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 Ne Ano Ne 70 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 Ne Ne Ano 70 Kč
1BC7305 Čepičková Jana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 Ne Ano Ano 140 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 Ne Ano Ano 140 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ne Ano Ano 280 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ne Ano Ano 140 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 Ano Ne Ne 70 Kč
DCH6552 Papežová Jindra Radioelektronika Cheb C 232367 Ne Ne Ano 70 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ne Ano Ne 70 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 Ne Ano Ne 70 Kč
ONO6850 Huková Šárka SKOB Ostrov C 2083364 Ne Ano Ne 70 Kč
68A0001 Eschlboeck Gudrun (AUT) TVN Linz 5458 Ano Ano Ano 420 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 210 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ne Ano Ano 140 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ne Ano Ano 140 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ne Ano Ano 140 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ne Ano Ne 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 Ano Ano Ano 210 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 150 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 150 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 Ne Ano Ne 50 Kč
2RC5150 Nyklová Helena Dalovice 301337 Ano Ne Ano 100 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ne Ano 50 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0600 Matoušek Martin Matfyz Praha 301366 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0300 Karliczek Tomáš LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0400 Kříž Filip LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 2096262 Ne Ano Ano 100 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 Ne Ne Ano 50 Kč
DCH0902 Janoušek Pavel Radioelektronika Cheb 4448 Ne Ano Ne 50 Kč
DCH0901 Novotný Vítek Radioelektronika Cheb 8047 Ne Ne Ano 50 Kč
NNN0800 Kopp Petr Neregistrovaní 1403411 Ne Ano Ne 50 Kč
5MC0600 Vyskočil Jan LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 Ne Ne Ano 50 Kč
LPM0600 Šlechta Viktor OK Lokomotiva Plzeň C 2082914 Ne Ano Ano 100 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci Ano Ano Ano 150 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano 150 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 150 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 150 Kč
5MC0601 Šmejkal Robert LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0602 Kulhánek Jáchym LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0503 Szabó Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C Ne Ano Ano 100 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ne Ne 50 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 Ne Ne Ano 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0401 Čáslavský David TJ Jiskra Nejdek C 232228 Ano Ano Ne 100 Kč
1BC0400 Turčin Jan Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 180 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 Ne Ano Ano 100 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 Ne Ne Ano 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 Ne Ano Ne 50 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 150 Kč
5MC0500 Rádl Mikeš LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0400 Kulhánek Ondra LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0401 Kollár Nikola LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
5MC0402 Dvořák Jan LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 Ne Ano Ano 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 Ne Ano Ano 100 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 232201 Ne Ano Ne 50 Kč
VPM0500 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň 2942516 Ano Ano Ano 300 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 2073705 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně B 232234 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ano Ano Ano 150 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 150 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 Ano Ano Ne 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0302 Nykl Petr Matfyz Praha C 301355 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 Ano Ano Ano 150 Kč
DCH0309 Trpák Jan Radioelektronika Cheb C 232362 Ne Ne Ano 50 Kč
1BC0305 Čepička Ladislav Ski klub Karlovy Vary 682694 Ne Ano Ano 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 Ne Ne Ano 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 Ne Ano Ano 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 Ne Ne Ano 70 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ne 140 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 Ne Ano Ano 140 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 Ano Ano Ano 210 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano 210 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ne Ano 70 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 Ano Ano Ano 210 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 Ano Ano Ano 210 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ne Ne 70 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ano Ano Ne 140 Kč
KSH8501 Paták Pavel OB Kašperské Hory C 8676 Ne Ano Ano 140 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 210 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM8900 Čechura Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 51483 Ne Ne Ano 70 Kč
LPM8903 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň doplním na místě Ne Ne Ano 70 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 Ano Ne Ne 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 Ne Ano Ne 70 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ne Ne Ano 70 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8504 Hering Jan OK Lokomotiva Plzeň C 7203334 Ne Ne Ano 70 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ne 140 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ne Ano Ano 140 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 Ne Ano Ne 70 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434819 Ne Ano Ano 140 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 301730 Ne Ano Ano 140 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ne Ano 70 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 Ne Ne Ano 70 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ7700 Pávek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 2096214 Ne Ano Ano 140 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 Ne Ano Ne 70 Kč
KSH7508 Liberda Ondřej OB Kašperské Hory C 2060212 Ne Ano Ano 140 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 434576 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 301506 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 Ne Ne Ano 70 Kč
88C7400 Gladiš David SvětBěhu.cz zapůjčit Ano Ne Ano 220 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň 2080976 Ne Ne Ano 70 Kč
ONO7201 Štekl Vilém SKOB Ostrov C 301499 Ne Ano Ano 140 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 Ne Ano Ano 140 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ne Ne Ano 70 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ne Ano Ano 140 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 210 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ne 140 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 Ne Ano Ano 140 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 420 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano 210 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ne Ne Ano 70 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 Ne Ano Ano 140 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 Ano Ano Ne 140 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ne Ano Ano 140 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ne Ano Ne 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 232240 Ne Ano Ne 70 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 Ne Ne Ano 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 246813 Ne Ano Ano 140 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 Ne Ano Ano 140 Kč
68A0000 Eschlboeck Rainer (AUT) TVN Linz 5500 Ano Ano Ano 420 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 210 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 210 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 210 Kč
16S0000 Thomée Anders (SWE) IFK Mora OK 450816 Ne Ano Ano 140 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ne Ano Ano 140 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš 7887 Ne Ne Ano 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 140 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ne Ano Ne 70 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 140 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ne Ano 70 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 Ne Ano Ne 70 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 150 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 150 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 150 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 150 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 150 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 Ano Ano Ano 150 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ne Ano Ano 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ano 100 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 Ne Ano Ne 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 150 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 150 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 150 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 236995 Ne Ano Ne 50 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ne Ano Ne 50 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0600 Louda Jakub LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0800 König Petr LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0601 Muchka Matyáš LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0801 Pejšová Barbora LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C1300 Pejša Antonín LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0500 Pichlík Tomáš LK Nové Hamry 232204 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0501 Štěřík Jan LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C1000 Štěřík Jakub LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C1100 Kováč Roman LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ne 100 Kč
1BC1000 Ritter Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
1BC0801 Ritterová Lída Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 Ne Ano Ne 50 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 Ne Ano Ne 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ne Ne 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 Ne Ano Ano 100 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš 2087659 Ano Ano Ano 150 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 Ne Ano Ano 100 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ne 100 Kč
ROU0850 Kušpálová Bára SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
1BC1105 Čepička Antonín Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 180 Kč
LPM1111 Bursa Áron OK Lokomotiva Plzeň 236984 Ne Ano Ne 50 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 Ano Ano Ano 150 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0100 Bicencová Květoslava LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0200 Kaššáková Anna LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C0201 Lipavská Klára LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C7600 Pichlíková Martina LK Nové Hamry 232204 Ano Ano Ano 150 Kč
68C7601 Karliczeková Martina LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C7500 Šašek Pavel LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
68C7100 Valvodová Jitka LK Nové Hamry 236990 Ano Ano Ano 150 Kč
68C0000 Karliczek Jan LK Nové Hamry zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 Ano Ano Ano 150 Kč
1BC7600 Turčinová Kamila Ski klub Karlovy Vary 7201766 Ne Ano Ano 100 Kč
1BC0200 Turčinová Anna Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 180 Kč
1BC7700 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
1BC0300 Dlabač Marek Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
1BC0301 Jirkovský Filip Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 90 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1409873 Ne Ne Ano 50 Kč
ROU7551 Kušpálová Martina SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ano Ne 90 Kč
NNN0050 Štěpánová Michaela Neregistrovaní 2095956 Ano Ano Ano 150 Kč
NNN0123 Kopřivová Neregistrovaní Ne Ano Ne 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ7200 Čáslavský Jakub TJ Jiskra Nejdek 232205 Ano Ano Ne 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano 150 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM7867 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 Ano Ne Ne 50 Kč
SJC8213 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín 515133 Ne Ne Ano 50 Kč
celkem přihlášených: 420, vklad: 65890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.