Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Vodňanský kapr)

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P    
2.00 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52316 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek 2088146 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 40 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka C 2103727 40 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 40 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 40 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 40 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 40 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2064780 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 50 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 50 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 50 Kč
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 416307 50 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 50 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš 7205018 50 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 50 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 50 Kč
5.00 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 90 Kč
KRE0151 Klimešová Alena OOB TJ Sokol Křemže C 416245 90 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 90 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 90 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže A 7207771 90 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 90 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 90 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 90 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 90 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 90 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 90 Kč
KSH8351 Roučková Romana OB Kašperské Hory C 51270 90 Kč
7.40 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2080948 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 90 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 428716 90 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 90 Kč
OPI8751 Jandová Kateřina Orientační sporty Písek C 2064784 90 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
5BX8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800223 90 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 90 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 90 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 90 Kč
DVP8051 Matoušková Kateřina DVP ORIENTATION zapůjčit 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 90 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 90 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 90 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 90 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš 2092419 90 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 90 Kč
5.00 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
LBE6250 Marková Alena TJ Lokomotiva Beroun 52977 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 90 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION 897386 90 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 90 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 90 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 50 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2102804 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 7207619 50 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 52319 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2050486 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 50 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8537 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 40 Kč
PVD0901 Zíka Martin OOB TJ Sokol Pražák 207862 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 40 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 40 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 70 Kč
SJH Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec 436948 40 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 40 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš 2104693 40 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088153 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 50 Kč
MIL0400 Zavřel Jan Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 301443 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš 7204994 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 50 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 50 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 50 Kč
MIL0300 Zavřel Lukáš Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek C 2064779 50 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 90 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 90 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 90 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
7.40 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 120 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 90 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 90 Kč
18X8702 Fliegl Ondřej HO Přírodní vědy 51290 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 90 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 90 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428710 90 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51549 90 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 90 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice 2087641 90 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
NNN03 Doubek Jan Neregistrovaní 416254 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 90 Kč
15.30 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice C 207839 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 434834 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 90 Kč
8.60 km, 22 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
1BX7200 Váňa Richard Václavkovi zapůjčit 120 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 90 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 2801024 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION 515456 90 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 90 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 90 Kč
PVD8001 Zíka Jaroslav OOB TJ Sokol Pražák 207867 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 90 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
OPI7601 Peřina Jan Orientační sporty Písek C 2091538 90 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 90 Kč
7UX7800 Šmahel Lukáš Mexičtí husky 2103772 90 Kč
NNN01 Velát Josef Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2104704 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 90 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 90 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 90 Kč
VTA7702 Žalud Zdeněk SC vebr-sport C 7208087 90 Kč
6.50 km, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 90 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 90 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 90 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 90 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 90 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C 2088169 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2104708 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 90 Kč
OPI5500 Blažek Václav Orientační sporty Písek C 2091535 90 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 90 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSS Přírodověda Praha C 7859 90 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava 2027928 90 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka 2102787 40 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 40 Kč
PVD1201 Zíka Tomáš OOB TJ Sokol Pražák 207866 40 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 40 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 40 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 40 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 08642 40 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
DVP1005 Lhotský Marek DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1251 Lhotská Linda DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP0653 Matoušková Rozálie + Antonín DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075698 40 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 40 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice 301110 40 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice 301111 40 Kč
5EX1200 Šreibr Matěj Perníkáři 2092432 40 Kč
7UX1000 Šmahel Tadeáš Mexičtí husky zapůjčit 70 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
VCB1104 Mikuláš Ondřej OB České Budějovice C 2104588 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 40 Kč
NNN02 Velátová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 40 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050489 40 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2104709 40 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 40 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2058502 40 Kč
KSH1102 Roučka Tomáš OB Kašperské Hory 416182 40 Kč
KSH1351 Roučková Tereza OB Kašperské Hory 232270 40 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš 2104695 40 Kč
NNN-KNC Makovec Stanislav Neregistrovaní 51392 40 Kč
KSU Míka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52619 40 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 40 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 40 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 2075672 40 Kč
MIL7500 Zavřel Oldřich Tesil Milevsko C zapůjčit 70 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 40 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 40 Kč
DVP7707 Lhotský Petr DVP ORIENTATION 4713 40 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 40 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 40 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 40 Kč
KSH7508 Liberda Ondřej OB Kašperské Hory C 2060212 40 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 40 Kč
6YC5800 Pluháčková Běla Neregistrovaní 2800305 40 Kč
6YC8401 Pluháček Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416240 40 Kč
6YC8852 Machačová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 40 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 40 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2058510 40 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 40 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 40 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 40 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 40 Kč
DOR7152 Španělová Markéta OK Dobříš 2050487 40 Kč
DOR7351 Žižková Markéta OK Dobříš 2104702 40 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2050492 40 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 40 Kč
DOR9500 Tachezy Ruth OK Dobříš 2050499 40 Kč
PVD9991 Veselý David OOB TJ Sokol Pražák zapůjčit 70 Kč
PVD9992 Zahrádka Jiří OOB TJ Sokol Pražák zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 424, vklad: 30460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.