Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Sobotín
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
1.70 km, 60 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 7209459 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
2.40 km, 100 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
SOP0651 Mitášová Barborka OOB TJ Slezan Opava C 253160 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 2133895 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
2.90 km, 130 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
1JX0550 Bartáková Veronika VB 2133908 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067387 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067399 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 50 Kč
3.50 km, 230 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 52722 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 80 Kč
KSU0250 Březinová Štěpánka Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80 Kč
4.00 km, 265 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 80 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
5.20 km, 270 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 2115745 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 80 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 80 Kč
4.20 km, 210 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 80 Kč
3.70 km, 210 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
3.10 km, 100 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 80 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 80 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 80 Kč
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 52488 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov 896972 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
NNN10n4 Koutný Ondřej Neregistrovaní 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
KSU0701 Míča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
2.40 km, 100 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 428276 50 Kč
MOV0603 Kusiak Jakub SKOB Ostrava C 51318 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice 2125332 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
3SX0602 Pouč Michal ZŠ Těšetice 2127603 50 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 224897 50 Kč
3.40 km, 140 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 420438 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 8663128 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
3.80 km, 250 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 80 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 428249 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 2070842 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
PLUnnn3 Karásek Luboš TJ SOKOL Plumlov 52482 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 80 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 80 Kč
4.50 km, 225 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52733 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
6.50 km, 335 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 80 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
5.60 km, 270 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 80 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 80 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 120 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 120 Kč
4.90 km, 205 m, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 80 Kč
4.40 km, 220 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 80 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
3.20 km, 150 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
2.40 km, 105 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
1.50 km, 60 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 50 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 4641782 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov 52484 50 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
STE0849 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk 2102862 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE1004 Šmída Patrik TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 50 Kč
PLU0853 Frélichová Karolína TJ SOKOL Plumlov 2051531 50 Kč
1.40 km, 60 m, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
MOVnnn1 Menzel František SKOB Ostrava 232399 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
STE0851 Bártková Rozárie SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE0908 Zatloukal Vojtěch SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232526 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232529 50 Kč
OOP0951 Grossová Aneta TJ Opava C 341893 50 Kč
3SX0651 Sojková Monika ZŠ Těšetice 2125326 50 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice 2125334 50 Kč
3SX0800 Vittorio Martin ZŠ Těšetice 2125324 50 Kč
3SX0700 Škarda Josef ZŠ Těšetice 2125314 50 Kč
3SX0950 Oklešťková Zuzana ZŠ Těšetice 2127591 50 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 995892 50 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
KSU1101 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU1212 Jäckel Vilda Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU1009 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU1102 Sirkovský Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU1103 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
SSUnnn1 Pánek Milan SK Severka Šumperk 52844 50 Kč
SSUnnn2 Michlovi Barbora a Jonáš SK Severka Šumperk 52573 50 Kč
2.90 km, 70 m, 10 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3SX9950 Syrová Eliška ZŠ Těšetice 2121889 50 Kč
4BX6000 Bucký Josef Občas běhám 7854 50 Kč
4BX9550 Bucká Karolína Občas běhám 51884 50 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 52981 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
MOVnnn2 Čudek Libor SKOB Ostrava 2082935 50 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020742 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
SFM0351 Urbánková Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2061800 50 Kč
SFM7651 Urbánková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49450 50 Kč
SFM7601 Urbánek Martin OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49487 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 50 Kč
STEXXXX Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 50 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 50 Kč
OOP5500 Kraml František TJ Opava C 232358 50 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 50 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 50 Kč
OOP6650 Binčíková Dana TJ Opava C 887164 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 50 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 50 Kč
NNN03n1 Mach Šimon Neregistrovaní 50 Kč
SFMnnn1 David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2119196 50 Kč
SFMnnn2 Davidová Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2121755 50 Kč
SFMnnn3 David Vladimír st. OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2800312 50 Kč
SFMnnn4 Davidová Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2125376 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
KRN5299 Strohalm Roman KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 52737 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301290 50 Kč
NNNnnn5 Kolář Josef Neregistrovaní 7204981 50 Kč
celkem přihlášených: 380, vklad: 24340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.