Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Konice, Základní škola a gymnázium města Konice - šatny
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HD10N     HDR     P    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 60 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 60 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 2069073 60 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 60 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 60 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 60 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 60 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 60 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 60 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 60 Kč
UOL0551 Bartáková Veronika SOB Olomouc C 2133908 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 110 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 110 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 110 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 110 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 110 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 110 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 110 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 110 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 110 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 110 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 110 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 110 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 110 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 110 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 110 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 110 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 110 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 110 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 110 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 110 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 110 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 110 Kč
0010002 Roubalíková Iva 001 - ZŠ Těšetice 2102820 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 60 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 60 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 60 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 60 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 60 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 60 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 60 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 60 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 60 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 110 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 110 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 110 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 110 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 110 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 110 Kč
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 110 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 110 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 110 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 110 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 110 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 110 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 110 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 110 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 110 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 110 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 8670465 110 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C 2144084 110 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 110 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 110 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 110 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 110 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 110 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 110 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 110 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 110 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 110 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 110 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 110 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 110 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 110 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 110 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 110 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 110 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 110 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 110 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 110 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 110 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 110 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 110 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 110 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 110 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 110 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 110 Kč
0010001 Roubalík Radovan 001 - ZŠ Těšetice 8656544 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 60 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 60 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 60 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 110 Kč
celkem přihlášených: 114, vklad: 10640 Kč