Logo

Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
13.08.2021
Místo konání:
Ves Sv. Kateřiny
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL1351 Brožíková Johanka OK Jilemnice C 2139472 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano 600 Kč

D12

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 Ano Ne Ne 150 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0955 Brožíková Barbora OK Jilemnice C 2139480 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2129236 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 Ano Ano Ano 600 Kč

D14

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 Ano Ano Ne 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 Ano Ne Ne 150 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A Ano Ano Ano 450 Kč
3IP0850 Wolniewicz Agata (POL) Wolniewicz zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 2115671 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 7202578 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 8226352 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 8226349 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 Ano Ne Ne 200 Kč

D16

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 Ano Ano Ano 600 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 600 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc A 8226335 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 Ano Ano Ano 600 Kč
0360002 Knuth Sara 036 - (GER) OLV Potsdam 2082348 Ne Ano Ano 400 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 750 Kč
0380002 Pulczynska Hanna 038 - (POL) WKS Wawel 8050511 Ano Ano Ano 750 Kč

D18

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 Ano Ano Ano 600 Kč
3IP0450 Wolniewicz Natalia (POL) Wolniewicz zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 Ano Ano Ano 600 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ano Ano Ne 400 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 8667519 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ne Ano Ano 400 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport C 8680284 Ano Ano Ano 600 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 600 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha R 7210234 Ano Ano Ano 750 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ne Ano Ano 400 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 600 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU8651 Zlámalová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO8851 Záveská Anna KOB Ústí nad Orlicí C 49612 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ne Ne Ano 200 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ne 400 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 8516752 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano 600 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU9650 Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 600 Kč
0090001 Vaňková Martina 009 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 2181319 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C Ano Ano Ano 600 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 Ne Ne Ano 200 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 Ano Ano Ano 600 Kč
0260001 Makaloušová Hana 026 - Špindl sportuje 8005424 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 Ano Ano Ano 600 Kč

D35

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 600 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ne 400 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN8251 Kopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 Ano Ano Ano 600 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano 600 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM8558 Janováčová Petra SK Žabovřesky Brno C 2181924 Ano Ano Ano 750 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 750 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 750 Kč

D40

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7856 Basistová Darina OK Dobříš C 2045317 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 Ano Ne Ne 200 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 Ne Ano Ano 400 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7857 Merhulíková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8406 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano 600 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano 600 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226357 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108882 Ano Ne Ano 400 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 Ano Ano Ano 600 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano 750 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ne Ano Ano 400 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano 600 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 600 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7053 Procingerová Inka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ne 400 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ne Ne Ano 250 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ne Ne 250 Kč

D50

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ne Ano 400 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ne Ne Ano 200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 750 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 Ano Ano Ano 750 Kč
0380001 Pulczynska Agnieszka 038 - (POL) WKS Wawel 8013955 Ano Ano Ano 750 Kč

D55

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 600 Kč
0330002 Mazúrová Soňa 033 - (SVK) Mazovci 307362 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 8189818 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 750 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 750 Kč

D60

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 600 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 600 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 750 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 750 Kč

D65

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 450 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 450 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 450 Kč

D70

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 450 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 Ano Ano Ano 450 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 450 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 80003656 Ano Ano Ano 600 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 450 Kč

H10

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1109 Basista Tobiáš OK Dobříš C 2058514 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 Ano Ano Ano 450 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 Ano Ne Ne 150 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 Ne Ano Ano 300 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 Ano Ano Ano 600 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 Ano Ano Ano 450 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 Ne Ano Ano 300 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1400 Kameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano 600 Kč

H12

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 450 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 7874 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 Ano Ne Ano 300 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057580 Ne Ano Ano 300 Kč
0380003 Pulczynski Jeremi 038 - (POL) WKS Wawel 8636993 Ano Ano Ano 600 Kč

H14

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš A 2044885 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano 450 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 450 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 09893 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8136464 Ano Ne Ano 300 Kč
0360003 Knuth Gergely 036 - (GER) OLV Potsdam 2082347 Ne Ano Ano 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ne Ne Ano 200 Kč

H16

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8076025 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 Ano Ano Ano 600 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 Ano Ano Ano 750 Kč

H18

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 Ano Ano Ano 600 Kč
0060001 Biolik Emil 006 - (POL) trackcourse.com 981644 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 Ne Ne Ano 200 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov A 8028818 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 9540001 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno A 8660413 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno A 8663130 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 Ano Ano Ano 750 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 Ano Ano Ano 750 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 Ano Ano Ne 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ne 400 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 Ano Ano Ano 600 Kč
0040001 Herman Jan 004 - neregistrovaný zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 600 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 Ne Ne Ano 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 Ne Ano Ano 400 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec A 8109420 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8901 Daněk Jáchym OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8989 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8801 Šafránek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8970 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8704 Flousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8959 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ne Ano 400 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno R 8660432 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ne Ano Ne 250 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ne Ne 250 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ano Ano Ano 750 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662728 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662721 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano 600 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 600 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 600 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano 600 Kč
0330003 Mazúr Martin 033 - (SVK) Mazovci 8112987 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 750 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0000 Brossaud Yan OB České Budějovice C 426359 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 8648608 Ano Ano Ano 600 Kč
0100001 Hartoš Radim 010 - SSK Vítkovice 2103250 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 Ano Ano Ano 600 Kč
0190001 Jahoda Jiří 019 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 600 Kč
0190002 Sommer Jaroslav 019 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 600 Kč
0190003 Markoš Martin 019 - (j)Elita 2419870 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 600 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 Ano Ano Ano 600 Kč
0240001 Kovařovic Vojtěch 024 - Kovar 2083362 Ano Ano Ano 600 Kč
0310001 Afanasev Vladimir 031 - ORIENTA FRYAZINO zapůjčit Ne Ne Ano 250 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9001 Nykl Jan KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 Ano Ano Ano 600 Kč

H35

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ne 400 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano 600 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8306 Duch Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9214 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 Ano Ano Ano 600 Kč
0070001 Černušák Štěpán 007 - Kladiváři 2029158 Ano Ano Ne 400 Kč
0280001 Franz Jakub 028 - Franzovi 2771355 Ano Ano Ano 600 Kč
0300001 Albrecht David 030 - HO Skol 8116731 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 Ne Ano Ne 200 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 Ano Ano Ano 750 Kč

H40

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 Ano Ne Ne 200 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ne Ano Ano 400 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 Ano Ano Ano 600 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226311 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8505 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 Ano Ano Ano 600 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 Ano Ano Ano 600 Kč
0290001 Dneboský František 029 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 Ano Ne Ano 400 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 Ne Ano Ano 400 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Žabovřesky Brno C 2181920 Ano Ano Ano 750 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 Ano Ano Ano 750 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 750 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 8222077 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 600 Kč
3IP7300 Wolniewicz Paweł (POL) Wolniewicz zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ne Ne Ano 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 1459071 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 8076006 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 Ano Ano Ano 600 Kč
0260002 Dunka Štěpán 026 - Špindl sportuje 8151987 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 Ano Ano Ano 600 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 Ano Ano Ano 600 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 Ano Ano Ne 400 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano 600 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 9754 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 Ano Ano Ano 600 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ano Ano 400 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ne Ne Ano 250 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 Ano Ne Ne 250 Kč

H50

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 600 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 600 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ne Ne Ano 200 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ano Ano Ano 600 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640904 Ano Ano Ano 600 Kč
0360001 Knuth David 036 - (GER) OLV Potsdam 45532 Ne Ano Ano 400 Kč
0370001 Klepetko David 037 - Šutri 2129229 Ne Ne Ano 200 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 600 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 750 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ne Ano Ano 500 Kč

H55

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 600 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ano Ano Ano 600 Kč
0230001 Kniebügl Anton 023 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 600 Kč
0330001 Mazúr Milan 033 - (SVK) Mazovci 910191 Ano Ano Ano 600 Kč

H60

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 Ano Ano Ano 600 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ne 400 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 Ano Ano Ano 750 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 750 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 750 Kč

H65

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 450 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 Ano Ano Ano 450 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 450 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ne 300 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 450 Kč

H70

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 450 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 8222893 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 600 Kč

H75

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 450 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 600 Kč

H80

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ne Ano 300 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 600 Kč

HDR

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 Ano Ano Ne 200 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C Ano Ano Ano 300 Kč
0010001 Michalíková Sofie 001 - Dobruška neregistrovaní 410769 Ano Ano Ano 300 Kč
0040002 Johanka Herman 004 - neregistrovaný 9235 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 Ne Ano Ano 200 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 2001994 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 995886 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 300 Kč
0140001 Brožík Adam 014 - Brožíkovi 8930 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 Ano Ano Ano 300 Kč
0170001 Zlámalová Barbora 017 - Lokomotiva Trutnov 9769 Ano Ano Ano 300 Kč
0180002 Vinopal Vilém 018 - OK Herbert Einstein zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
EKP1751 Metelková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 301187 Ano Ano Ano 300 Kč
0200001 Bogar Jonáš 020 - Nereg. 682103 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 Ano Ano Ano 300 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ano Ano Ano 300 Kč
BSO1650 Rambousková Daniela KOB Baník Sokolov C 232238 Ano Ano Ano 300 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 Ano Ano Ano 300 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 300 Kč
0210001 Zajícová Zuzana 021 - TJ Spartak Vrchlabí 09000 Ne Ne Ano 100 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL1750 Horčičková Šárka SOB Olomouc C Ano Ano Ano 300 Kč
BOR1305 Šrůta David OK Jiskra Nový Bor 4408 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1616 Leštínský Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9201758 Ne Ano Ano 200 Kč
0270001 Straka Filip 027 - (SVK) Neregistrovaný zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
0250001 Anita Bejrová 025 - - 7162015 Ano Ano Ano 300 Kč
0280002 Vojta Franz 028 - Franzovi 2771345 Ano Ano Ano 300 Kč
0290002 Dneboský Erik 029 - OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C Ano Ano Ano 300 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 8685 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 Ano Ne Ne 100 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimír OK Jilemnice Ano Ano Ano 300 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1900 Vágner Filip Sportcentrum Jičín 9971 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1401 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232182 Ano Ano Ano 300 Kč

P

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2181298 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR7803 Basista Tomáš OK Dobříš C 2050498 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 Ano Ano Ano 450 Kč
0020001 Nechvátal Adam 002 - ... 426391 Ano Ano Ano 450 Kč
0020002 Nechvátalová Eva 002 - ... 08676 Ano Ano Ano 450 Kč
0020003 Nechvátalová Vladimíra 002 - ... 416184 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB7854 Jelínková Petra OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB0804 Jelínek Šimon OB České Budějovice C 426362 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 Ano Ano Ano 450 Kč
0120001 Merhulík Václav 012 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ano 400 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8479 Ano Ano Ano 450 Kč
0180001 Vinopal Vilém 018 - OK Herbert Einstein zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0050 Loudová Svatava OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ne Ne 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 Ne Ano Ano 300 Kč
0290003 Kazdová Dana 029 - OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA0753 Zapletalová Adéla Agnes MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ano Ano Ano 450 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 450 Kč
0340001 Hořejší Jan 034 - Hořejší zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0360004 Knuth Kamilla 036 - (GER) OLV Potsdam 237836 Ne Ano Ano 300 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI9101 Szturc Jan TJ TŽ Třinec 49312 Ano Ne Ne 150 Kč
0190004 Berková Jahodová Andrea 019 - (j)Elita 2126395 Ano Ano Ne 300 Kč
celkem přihlášených: 891, vklad: 475200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.