Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2021

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 0 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 0 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 0 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 0 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 0 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 0 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 0 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 0 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 0 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2419936 0 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2127853 0 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 0 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 0 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 0 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 0 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 0 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 0 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 0 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 0 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov B 8660375 0 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 0 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 0 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 446408 0 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 0 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 0 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 0 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 0 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 0 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 0 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 0 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 0 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660445 0 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 0 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 2126231 0 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 0 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 0 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 0 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 0 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 0 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 0 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 0 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 361987 0 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 0 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 0 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 0 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 0 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 0 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 8680337 0 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 0 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec B 8033258 0 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 0 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 0 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8008286 0 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 0 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 0 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 0 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058482 0 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 8670800 0 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 0 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. brněnská B 8660552 0 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 0 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 0 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 0 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 0 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 0 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 0 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 0 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 0 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 8656721 0 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 0 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice B 2032149 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 0 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 0 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 0 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 0 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 0 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 0 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 0 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 0 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 0 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 0 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 0 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 0 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 0 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 0 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 0 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 0 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 0 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 0 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 0 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 0 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 0 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 0 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 0 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 0 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 0 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 0 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 0 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 0 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 0 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 0 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 0 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 0 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec A 8657 0 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 0 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 0 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 0 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 0 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 0 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 0 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 0 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 0 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 0 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 0 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 0 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 0 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 0 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 0 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 0 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 0 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 0 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava B 307338 0 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 0 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 0 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 0 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 0 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 0 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 0 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 0 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 0 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 0 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 0 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 0 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 0 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 0 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 0 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 0 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 0 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 0 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 0 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 0 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 0 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 0 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 0 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 0 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 0 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 0 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 0 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 0 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 0 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 0 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 0 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 0 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 0 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 0 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 0 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 0 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 0 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680413 0 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 0 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 0 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 0 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice B 8482101 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 0 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 0 Kč
SIT0402 Mrózek Paweł OK SILESIA B 8002604 0 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 0 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 0 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 0 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 0 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 8109360 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 0 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 8680338 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 0 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 0 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 0 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. brněnská B 8660425 0 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 8482077 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 0 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 0 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno A 8100023 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 8670821 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 0 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 7211290 0 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 0 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8003592 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 0 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 0 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 0 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 0 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 0 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 52292 0 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 0 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 0 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 0 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 0 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 0 Kč
SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 0 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 0 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 0 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 53280 0 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 0 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 0 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 0 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 0 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 0 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 0 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680417 0 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 0 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 0 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 0 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 0 Kč
MOV6900 Tůma Aleš SKOB Ostrava C 515486 0 Kč
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 0 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 0 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 0 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 0 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 0 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 0 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 0 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 0 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 0 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 0 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 0 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 0 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 0 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 0 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 0 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 0 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 0 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 0 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 0 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 0 Kč
celkem přihlášených: 318, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.