Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
27.02.2022
Místo konání:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21     D35B     D45B     D55B     D65B     D75B     H12     H14A     H17     H20     H21     H21C     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B    

D12 2.34 km, 8 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice 8328653 160 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 160 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 160 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín 8112161 160 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 160 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 160 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 8022340 160 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 160 Kč
TBM1160 Ryglová Šárka KOS TJ Tesla Brno 8042122 160 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 160 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 200 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8648577 160 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov 8008269 160 Kč
MLA1154 Nykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 1421921 160 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 160 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 8013848 160 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha 2081382 160 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha 2106722 160 Kč

D14A 2.69 km, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 8047240 160 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice 8032776 160 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 160 Kč
0020001 Vaňková Barbora 002 - CZAR 2039125 160 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 160 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 160 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka 8080814 160 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 8013929 160 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 8013879 160 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8141006 160 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 160 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 8061502 160 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 8656542 160 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 160 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 160 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 8013954 160 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 160 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 240 Kč

D17 3.92 km, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 8660576 230 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 230 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 230 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 230 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 230 Kč
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 230 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 8516419 230 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 230 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 230 Kč
VPM0652 Kožíšková Kačka KOS Slavia Plzeň C 8008298 230 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 230 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 8667973 230 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 230 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 230 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 8670313 230 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 230 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 230 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 230 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 230 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8670806 230 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 2080848 230 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 230 Kč
0260001 Linhartová Klára 026 - OB Zvole 8033297 230 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 8226390 230 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava C 8445307 345 Kč

D20 5.58 km, 12 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 230 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň B 8656747 230 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 230 Kč
SKV0454 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 230 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 230 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec B 8013925 230 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 230 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8680409 230 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering 8660519 230 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering 8660518 230 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering 8660520 230 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 8670459 230 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha B 8660550 230 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky B 8670820 345 Kč

D21 6.06 km, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 8013927 230 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 230 Kč
SJC8451 39173 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 230 Kč
DCH0165 2227 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 230 Kč
TAP8971 43423 Hošková Tereza KOB Tretra Praha B 8089710 230 Kč
PGP7355 2507 Janovská Petra SK Praga E 8654900 230 Kč
DKP9956 43579 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 230 Kč
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8518812 230 Kč
VRL7652 38526 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 230 Kč
DKP9651 43599 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka B 443061 230 Kč
DCE9950 24244 Firešová Markéta KOB Dobřichovice E 8660435 230 Kč
0190001 27221 Paalberg Epp 019 - (EST) Rakvere OK 8144810 230 Kč
0220002 21485 Yngvesson Klara 022 - (SWE) Umea OK 8497097 230 Kč
0230001 32191 Sano Hibiki 023 - (JPN) University of Tsukuba 8629797 230 Kč
DCE9750 20919 Edman Erica KOB Dobřichovice C 8199702 230 Kč
LPU9659 20932 Fiala Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 230 Kč
NEK0150 43603 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering 8660521 230 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 8656667 230 Kč
PVP9250 21592 Havelíková Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 230 Kč
SZP0050 43605 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník B 8670500 230 Kč
UOL9355 5412 Šimková Johanka SOB Olomouc E 8660401 230 Kč

D35B 4.58 km, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 8100025 230 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team 8660559 230 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice 2088714 230 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 230 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 230 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 230 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 230 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 230 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 230 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 230 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080824 230 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 230 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 230 Kč
0050001 Janečková Markéta 005 - Hejvys Intimmate Team 8033270 230 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 230 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník 8013864 230 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 230 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 230 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 230 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov 8154978 230 Kč

D45B 4.09 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 230 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 230 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 230 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 230 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2039095 230 Kč
SSP7050 Mašková Zuzana SK Stopa Praha 8042118 230 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha 8014523 230 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha zapůjčit 270 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 230 Kč
TJN6954 Würzová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670782 230 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 345 Kč

D55B 3.07 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 230 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 230 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 230 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8013881 230 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 230 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 230 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 230 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 230 Kč
SZP5950 Lacigová Ivana TJ Slovan Praha Zdravotník C 8116699 230 Kč

D65B 2.92 km, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč

D75B 2.75 km, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 160 Kč

H12 2.34 km, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 160 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec 8014562 160 Kč
0020002 Vaněk Lukáš 002 - CZAR 8154992 160 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice 8328680 160 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 160 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň 232337 160 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 160 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8226347 160 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8013923 160 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 2073704 160 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 160 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 160 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8003642 160 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha 301359 160 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov 8119462 160 Kč

H14A 3.40 km, 10 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8482115 160 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 8047223 160 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 8022383 160 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 8410773 160 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 160 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 160 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 160 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 8014515 160 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 8656644 160 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 8016296 160 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha 7410123 160 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 8042137 160 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 160 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 160 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 160 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 160 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga C 8648622 240 Kč

H17 6.55 km, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec 8662336 230 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 230 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB 8648544 230 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 230 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 230 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 230 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering 8660516 230 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 230 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 8667289 230 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8001372 230 Kč
VSP0609 Elleder David USK Praha A 8116696 230 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 230 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 230 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100047 230 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 230 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 230 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 8226402 230 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 230 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 230 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha A 8005434 230 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 230 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028832 230 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering B 8667981 230 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka 8080100 230 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 345 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 345 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 345 Kč

H20 7.68 km, 20 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 230 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 230 Kč
VSP0304 Kolář Matyáš USK Praha C 8654897 230 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 230 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 230 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 230 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662362 230 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 230 Kč
0110001 Andojas Lapinskas 011 - (LTU) Lithuanian team 8077077 230 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 230 Kč
NEK0301 Horák Jáchym Nejdek Orienteering 230 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha 8667509 230 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 345 Kč

H21 8.53 km, 24 kontrol

(51)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 20169 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 230 Kč
VSP0102 43014 Průša Kryštof USK Praha E 8410807 230 Kč
VSP7310 30252 Průša Michal USK Praha A 8667547 230 Kč
DCE9901 20938 Hlaváč Ondřej KOB Dobřichovice E 8651709 230 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 230 Kč
TJN0006 26956 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 230 Kč
EKP7402 16082 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 8033245 230 Kč
NEK0101 43384 Newiak Nick Nejdek Orienteering 8109361 230 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 230 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230623 230 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 230 Kč
MLA9802 20937 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 230 Kč
0020003 43494 Vanek Tomas 002 - CZAR 8667986 230 Kč
SSP8312 10099 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha C 8200024 230 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 230 Kč
SZP8200 12357 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 230 Kč
TBM0108 29755 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno 8100023 230 Kč
LIV6701 17277 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 232241 230 Kč
VRL7501 18124 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 230 Kč
0070001 14895 Petrulis Vitalijus 007 - (LTU) Lietuvos kariuomene 8330632 230 Kč
0080001 11612 Kavaliauskas Regimantas 008 - (LTU) LK KASP 8119413 230 Kč
0090001 9838 Gerasimov Andrej 009 - (LTU) Lietuvos kariuomenė KASP 8330639 230 Kč
TUR7900 16873 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov 8680573 230 Kč
0100001 10373 Hammarberg Martin 010 - (SWE) Sundsvalls OK 8395100 230 Kč
ZBM0102 34024 Jonáš Adam SK Brno Žabovřesky 8100060 230 Kč
0110002 16837 Sulcys Nerijus 011 - (LTU) Lithuanian team 8633656 230 Kč
DCE9300 19819 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 230 Kč
DCE9800 27020 Starý Ondra KOB Dobřichovice A 8680293 230 Kč
0120001 27089 Ishihara Yuki 012 - (JPN) Arc Communications Ski Team 8621652 230 Kč
0130001 27205 Pritsik Sander 013 - (EST) Estonia 8662666 230 Kč
0140001 27157 Larsson Gabriel 014 - (SWE) Gammelstads IF 8108801 230 Kč
0150001 42820 Shimizu Yoshito 015 - (JPN) Hokkaido 8622645 230 Kč
0150002 43402 Takagi Ichito 015 - (JPN) Hokkaido 8623029 230 Kč
0160001 20853 Rasmus Wickbom 016 - (SWE) I19 IF 8187930 230 Kč
0170001 25008 Jonsson Gustav 017 - (SWE) IFK Mora OK 8021099 230 Kč
0180001 40309 Michisaka Reo 018 - (JPN) Osaka University 8391115 230 Kč
0200001 21196 Widmer Lars 020 - (SUI) Saterbygdens OK 8167206 230 Kč
0100002 31781 Lindholm Truls 010 - (SWE) Sundsvalls OK 8052899 230 Kč
0210001 27345 Nordstrom Edvin 021 - (SWE) Sweden 8136430 230 Kč
0220001 20854 Eriksson Simon 022 - (SWE) Umea OK 8160698 230 Kč
VPM0001 20941 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8656631 230 Kč
DKP0100 43602 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 230 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 230 Kč
PVP8900 31827 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha A 8005124 230 Kč
PVP9400 21792 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 8667979 230 Kč
DKP9301 11801 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 8080832 230 Kč
DOK9800 28596 Koštejn Vít OK Doksy B 8657100 230 Kč
SZP6800 15108 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 345 Kč
0110003 24213 Sulcys Kasparas 011 - (LTU) Lithuanian team 8648786 230 Kč
0130002 27205 Pritsik Sander 013 - (EST) Estonia 8662666 230 Kč
0110004 6891 Aleliunas Vilius 011 - (LTU) Lithuanian team 7000364 230 Kč

H21C 6.21 km, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0100 Wolf Vojtěch Nejdek Orienteering 8660517 230 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 230 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8200021 230 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 230 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 8642186 230 Kč

H35B 5.58 km, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 230 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 230 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha 8022652 230 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 230 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 230 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 230 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 8654898 230 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 230 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 230 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice A 8662325 230 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava B 8028815 230 Kč

H45B 4.65 km, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 230 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 8137518 230 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team 426455 230 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice 2800300 230 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 230 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 230 Kč
0030001 Kouba Otakar 003 - Tigi-shu 8116760 230 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 230 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 230 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 230 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 230 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 230 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 230 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 230 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 230 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 230 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 230 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 230 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 8075980 230 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 230 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 230 Kč
0250001 Petráň Jiří 025 - SCP 301357 230 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8022689 230 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 230 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 230 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 345 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov 8410794 230 Kč

H55B 3.98 km, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 230 Kč
TJN6303 Würz Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014460 230 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 230 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 230 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 230 Kč
0040001 Keishi Kimura 004 - (JPN) Team Japan 8670152 230 Kč
0040002 Yoshihiko Yamamoto 004 - (JPN) Team Japan 8670004 230 Kč
0060001 Franko Valer 006 - (SVK) KOB Kysak 1966416 230 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 230 Kč
NEK6500 Zieba Jaroslav Nejdek Orienteering 8109326 230 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 230 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670777 230 Kč

H65B 3.65 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 160 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč

H75B 2.92 km, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 160 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 160 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 160 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 160 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 160 Kč
celkem přihlášených: 327, vklad: 70815 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.