Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
21.06.2014
Místo konání:
Teplice nad Metují
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
VAM - OB Vamberk
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Aleš David - R1, Hrobař Štěpán - R1
JURY:
Janata Martin, Kořínek Jindřich, Jedlička Michal
Protokol:
Byl podán protest Onřejem Syslem (PGP8302), proti porušení soutěžního řádu sekce OB ČSOS v bodě II.2.18 JURY projednala protest Ondřeje Sysla (PGP8302) ke startu zahraničních závodníků na MČR na krátké trati. Protest byl uznán. V protestu uvedení závodníci budou na základě soutěžního řádu sekce OB ve výsledcích uvedeni mimo soutěž, v nedělním závodě budou zařazeni do nejnižší kategorie na začátek startovní listiny a v celkových výsledcích budou také uvedeni mimo soutěž. Stejné pravidlo bude uplatněno pro ostatní zahraniční závodníky s letošní platnou českou registrací startující za zahraniční klub. JURY doporučuje soutěžní komisi sekce OB, aby se problémem zabývala. Ná základě rozhodnutí JURY byli jmenování závodnici uvedeni mimo soutěž : 19P 9100 9109211 Pachnik Wojciech 33D 8400 1984123 Neumann Josef 31P 9250 504412 Dudzinska Paulina 25S 9255 232225 Papugová Katarína 31P 9650 553465 Matyba Anna 31P 9900 2016198 Niezgodka Piotr 47A 8107 440235 Al Rubaei Mohammed 47A 8807 440248 Al Mazrouei Rashed 47A 8307 440246 Al Hashmi Abdula Aziz 47A 8406 440249 Al Ktebi Khalid 47A 7306 440243 Al Zeyoudi Seed 47A 8006 440245 Al Kaabi Salem 47A 6408 440236 Al Sheraifi Suhail 47A 8306 440256 Al Yamahi Salem Závodu se zúčastnilo celkem 1393 závodníků.
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P2     T4    
D16A
2.90 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 28:47
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 30:00 + 1:13
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 36:52 + 8:05
4. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 37:11 + 8:24
5. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 38:22 + 9:35
6. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 40:17 + 11:30
7. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 42:16 + 13:29
8. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 43:52 + 15:05
9. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 44:00 + 15:13
10. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 44:13 + 15:26
11. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 44:45 + 15:58
12. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 44:52 + 16:05
13. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 44:56 + 16:09
14. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 45:37 + 16:50
15. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 46:17 + 17:30
16. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 46:31 + 17:44
17. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 50:51 + 22:04
18. Zlámalová Nikola SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín 52:02 + 23:15
19. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 52:32 + 23:45
20. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 55:06 + 26:19
21. Marek Wiktoria 28P9950 C UNTS Warszawa 58:26 + 29:39
22. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:07 + 33:20
23. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 64:39 + 35:52
24. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:55 + 45:08
D16B
2.80 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 32:53
2. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 34:25 + 1:32
3. Malinová Apolena SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové 35:02 + 2:09
4. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 36:59 + 4:06
5. Větříčková Andrea SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové 38:45 + 5:52
6. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 39:53 + 7:00
7. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 39:55 + 7:02
8. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 40:29 + 7:36
9. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 40:49 + 7:56
10. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:09 + 8:16
11. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 42:26 + 9:33
12. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 43:28 + 10:35
13. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 43:44 + 10:51
14. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 45:16 + 12:23
15. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 45:39 + 12:46
16. Nechanická Klára OSN0050 A SK OS Nové Město n. M. 45:41 + 12:48
17. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 47:00 + 14:07
18. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 47:05 + 14:12
19. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 48:20 + 15:27
20. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 51:17 + 18:24
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 53:34 + 20:41
22. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:05 + 22:12
23. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 63:54 + 31:01
24. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 72:54 + 40:01
D16C
2.80 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 34:08
2. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 36:20 + 2:12
3. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 40:13 + 6:05
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 41:00 + 6:52
5. Sokolářová Šárka TUR9999 B OOB TJ Turnov 41:26 + 7:18
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:18 + 8:10
7. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 42:25 + 8:17
8. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 43:34 + 9:26
9. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 44:14 + 10:06
10. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 45:38 + 11:30
11. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 46:18 + 12:10
12. Kopecká Johana VSP9950 C USK Praha 47:44 + 13:36
13. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 48:03 + 13:55
14. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 48:19 + 14:11
15. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 48:21 + 14:13
16. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 48:41 + 14:33
17. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 48:54 + 14:46
18. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 49:10 + 15:02
19. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 50:35 + 16:27
20. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 50:42 + 16:34
21. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 52:21 + 18:13
22. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 60:28 + 26:20
D18A
3.00 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 31:55
2. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 2:16
3. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:00 + 3:05
4. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 36:03 + 4:08
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 38:34 + 6:39
6. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 40:07 + 8:12
7. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 41:28 + 9:33
8. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 10:17
9. Veljačiková Hana SCP9750 A OK Sparta Praha 42:43 + 10:48
10. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 43:06 + 11:11
11. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 43:24 + 11:29
12. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 12:03
13. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 44:41 + 12:46
14. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 46:03 + 14:08
15. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 46:04 + 14:09
16. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 46:33 + 14:38
17. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 46:40 + 14:45
18. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 47:36 + 15:41
18. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 47:36 + 15:41
20. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 51:21 + 19:26
21. Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno 53:09 + 21:14
22. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 53:59 + 22:04
23. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 54:31 + 22:36
24. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 57:19 + 25:24
25. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 65:28 + 33:33
26. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 76:11 + 44:16
Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice DISK
D18B
3.00 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 35:09
2. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 36:04 + 0:55
3. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 36:16 + 1:07
4. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 37:08 + 1:59
5. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 2:56
6. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 39:18 + 4:09
7. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 39:40 + 4:31
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 40:09 + 5:00
9. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:17 + 5:08
10. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 41:49 + 6:40
11. Petrasová Zuzana ASU9695 A Magnus Orienteering 42:11 + 7:02
12. Hošeková Vanda ASU9696 B Magnus Orienteering 42:17 + 7:08
13. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 43:12 + 8:03
14. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 45:22 + 10:13
15. Žandová Marcela SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary 46:09 + 11:00
15. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 46:09 + 11:00
17. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 50:37 + 15:28
18. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 51:07 + 15:58
19. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 51:55 + 16:46
20. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 52:40 + 17:31
21. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 53:18 + 18:09
22. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 53:28 + 18:19
23. Lavičková Michaela KRL9655 B Kometa Kralovice 54:37 + 19:28
24. Myslivcová Markéta SHK9650 B TJ Slavia Hradec Králové 56:07 + 20:58
25. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:29 + 22:20
Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Matyba Anna 31P9650 C UKS ARKADY Raszkow DISK
D20A
3.20 km, 185 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7905
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 36:34 8290
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 36:54 + 0:20 8216
3. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 37:10 + 0:36 8156
4. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 2:22 7763
5. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 41:22 + 4:48 7220
6. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 42:50 + 6:16 6893
7. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 42:55 + 6:21 6875
8. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 43:34 + 7:00 6730
9. Nieke Patricia TUR9552 B OOB TJ Turnov 43:49 + 7:15 6674
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 8:39 6362
11. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 45:38 + 9:04
12. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 46:04 + 9:30 6172
13. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 46:24 + 9:50 6098
14. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opava 48:09 + 11:35 5708
15. Haniszewska Angelika STB9599 A TJ Stadion Nový Bor 49:17 + 12:43 5455
16. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 49:19 + 12:45 5448
17. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 49:46 + 13:12 5348
18. Šmejcová Anna SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín 55:45 + 19:11 4014
19. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:01 + 19:27 3954
20. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 60:41 + 24:07 2914
21. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 66:20 + 29:46 1655
D20B
3.20 km, 190 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 33:22 8133
2. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 35:47 + 2:25 7606
3. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 36:53 + 3:31 7367
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 36:59 + 3:37 7345
5. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 37:18 + 3:56 7276
6. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 4:53 7069
7. Drągowska Maria 23P9550 C OK!Sport 38:29 + 5:07
8. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 38:39 + 5:17 6982
9. Voborníková Alena LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 6:05 6807
10. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 41:50 + 8:28 6288
11. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 43:39 + 10:17 5892
12. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 43:49 + 10:27 5856
13. Kuberková Lucie LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň 44:28 + 11:06 5714
14. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 45:27 + 12:05 5500
15. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 49:06 + 15:44 4705
16. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:32 + 16:10 4610
17. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:16 + 16:54 4450
18. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 51:04 + 17:42 4276
19. Brožová Aneta TUR9453 A OOB TJ Turnov 51:15 + 17:53 4236
20. Hanušová Michaela TUR9554 B OOB TJ Turnov 51:59 + 18:37 4076
21. Brajer Dominika DOB9550 B KOB Dobruška 53:55 + 20:33 3655
22. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:11 + 37:49 0
D21A
4.20 km, 255 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9277
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 40:27 10286
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 43:50 + 3:23 9533
3. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 45:40 + 5:13 9124
4. Heczková Bohdana VLI7750 R Slavia Liberec orienteering 45:41 + 5:14 9121
5. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 47:25 + 6:58 8734
6. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 48:27 + 8:00 8504
7. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 48:32 + 8:05 8486
8. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 8:49 8322
9. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 51:21 + 10:54 7858
10. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 51:23 + 10:56 7851
11. Kochová Nikola TUR9358 R OOB TJ Turnov 55:12 + 14:45 7001
12. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 55:15 + 14:48 6990
13. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:30 + 17:03 6489
14. Szeliga Malgorzata STB9399 R TJ Stadion Nový Bor 57:40 + 17:13 6452
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 59:29 + 19:02 6047
16. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 60:03 + 19:36 5921
17. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 60:06 + 19:39 5910
18. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 60:40 + 20:13 5783
19. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:49 + 21:22 5527
20. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 64:13 + 23:46 4993
21. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 66:33 + 26:06 4473
22. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 72:28 + 32:01 3155
23. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 76:16 + 35:49 2309
24. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 80:16 + 39:49
25. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 82:09 + 41:42 999
Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov DISK 0
D21B
4.20 km, 255 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9265
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 42:27 9825
2. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 1:01 9598
3. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 43:59 + 1:32 9483
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 44:04 + 1:37 9465
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 45:08 + 2:41 9227
6. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 45:14 + 2:47 9205
7. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 45:23 + 2:56 9172
8. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 45:33 + 3:06 9135
9. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 46:32 + 4:05 8916
10. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 46:50 + 4:23 8849
11. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 48:41 + 6:14 8437
12. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:00 + 8:33 7922
13. Hrstková Vladěna ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno 51:24 + 8:57 7833
14. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 54:53 + 12:26 7058
15. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 54:59 + 12:32 7036
16. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 55:28 + 13:01 6928
17. Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 55:50 + 13:23 6846
18. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 55:58 + 13:31 6817
19. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 56:04 + 13:37 6794
20. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 58:30 + 16:03 6253
21. Petráčková Klára LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice 59:50 + 17:23 5956
22. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 61:48 + 19:21 5519
23. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 66:31 + 24:04 4469
24. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 67:36 + 25:09 4228
MS Dudzinska Paulina 31P9250 C UKS ARKADY Raszkow 74:32 + 32:05
MS Papugová Katarína 25S9255 C ATU Kosice 54:03 + 11:36
D21C
4.20 km, 260 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8966
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 43:16 9558
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 1:10 9313
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 2:10 9103
4. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 46:05 + 2:49 8966
5. Tichovská Martina PGP8658 C SK Praga 46:45 + 3:29 8826
6. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 48:05 + 4:49 8546
7. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 48:52 + 5:36 8381
8. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 49:27 + 6:11 8259
9. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 7:58 7884
10. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 52:33 + 9:17 7607
11. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 9:23 7586
12. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 54:22 + 11:06 7226
13. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 54:36 + 11:20 7177
14. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 54:54 + 11:38 7114
15. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 57:16 + 14:00 6616
16. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 60:17 + 17:01 5983
17. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:34 + 18:18 5713
18. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 63:14 + 19:58 5363
19. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 63:34 + 20:18 5293
20. Krajčíková Kristína 25S9254 C ATU Kosice 64:00 + 20:44
21. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 67:15 + 23:59 4519
22. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 67:20 + 24:04 4501
23. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 68:36 + 25:20 4235
24. Piastrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 70:04 + 26:48
25. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 70:25 + 27:09 3853
26. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 72:46 + 29:30 3360
27. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 73:30 + 30:14 3205
Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21D
4.30 km, 255 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 46:19 9302
2. Spurná Martina PGP8556 E SK Praga 46:31 + 0:12 9263
3. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 47:39 + 1:20 9040
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 53:09 + 6:50 7960
5. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 53:33 + 7:14 7881
6. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 54:07 + 7:48 7770
7. Kubátová Zuzka NPA9151 R SK LOB Nová Paka 54:52 + 8:33 7622
8. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:37 + 9:18 7475
9. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 55:52 + 9:33 7426
10. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 56:01 + 9:42 7396
11. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 56:53 + 10:34 7226
12. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:56 + 10:37 7216
13. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 57:06 + 10:47 7183
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 59:43 + 13:24 6669
15. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 60:05 + 13:46 6597
16. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 61:00 + 14:41 6417
17. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 62:13 + 15:54 6178
18. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 62:44 + 16:25 6076
19. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:48 + 16:29 6063
20. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 65:13 + 18:54 5588
21. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:21 + 22:02 4973
22. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 69:15 + 22:56 4796
23. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:46 + 32:27 2926
24. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 102:45 + 56:26 0
25. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 111:08 + 64:49 0
MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport DISK
Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D35
3.30 km, 185 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 37:58
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 38:15 + 0:17
3. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 38:40 + 0:42
4. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 39:00 + 1:02
5. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 39:26 + 1:28
6. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 40:08 + 2:10
7. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 40:44 + 2:46
8. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 41:22 + 3:24
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 44:09 + 6:11
10. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 45:27 + 7:29
11. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 45:45 + 7:47
12. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 48:49 + 10:51
13. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 50:27 + 12:29
14. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 50:43 + 12:45
15. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 51:12 + 13:14
16. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 51:30 + 13:32
17. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 14:18
18. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK OS Nové Město n. M. 52:28 + 14:30
19. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 54:30 + 16:32
20. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 55:38 + 17:40
21. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 56:17 + 18:19
22. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 59:44 + 21:46
23. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 62:20 + 24:22
24. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:09 + 32:11
25. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 70:42 + 32:44
26. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 80:24 + 42:26
27. Přibylová Jana OSN7853 C SK OS Nové Město n. M. 81:45 + 43:47
Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník DISK
D40
3.10 km, 165 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 35:13
2. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 35:50 + 0:37
3. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 38:50 + 3:37
4. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 40:25 + 5:12
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 40:26 + 5:13
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:04 + 6:51
7. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 42:19 + 7:06
8. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 42:28 + 7:15
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 43:17 + 8:04
10. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 44:04 + 8:51
11. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 44:27 + 9:14
12. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 44:37 + 9:24
13. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 44:42 + 9:29
14. Čečrdlová Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 46:16 + 11:03
15. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 46:46 + 11:33
16. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 47:04 + 11:51
17. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:57 + 12:44
18. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 48:40 + 13:27
19. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 49:23 + 14:10
20. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:53 + 14:40
21. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 50:38 + 15:25
22. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 50:39 + 15:26
23. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 50:59 + 15:46
24. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 52:49 + 17:36
25. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 52:54 + 17:41
25. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 52:54 + 17:41
27. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 53:24 + 18:11
28. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 53:47 + 18:34
29. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:56 + 19:43
30. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:18 + 21:05
31. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:38 + 21:25
32. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 57:27 + 22:14
33. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:49 + 23:36
34. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 58:57 + 23:44
35. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 59:31 + 24:18
36. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 66:30 + 31:17
37. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 66:43 + 31:30
38. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 72:08 + 36:55
39. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 78:48 + 43:35
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
D45
2.80 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klinkerová Jitka KAM6450 C SK Kamenice 33:18
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 34:13 + 0:55
3. Eckardt Cornelia 33D6950 C USV TU Dresden 34:16 + 0:58
4. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 35:21 + 2:03
5. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 36:32 + 3:14
6. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 36:36 + 3:18
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:47 + 5:29
8. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 38:49 + 5:31
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 38:50 + 5:32
10. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 39:26 + 6:08
11. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 40:08 + 6:50
12. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 40:32 + 7:14
13. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 41:23 + 8:05
14. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 42:41 + 9:23
15. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 42:46 + 9:28
16. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 43:02 + 9:44
17. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 43:17 + 9:59
18. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 44:05 + 10:47
19. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 44:12 + 10:54
20. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 45:04 + 11:46
21. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:32 + 12:14
22. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 46:06 + 12:48
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:36 + 13:18
24. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 47:07 + 13:49
25. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 47:43 + 14:25
26. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 47:51 + 14:33
27. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 48:27 + 15:09
28. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 48:33 + 15:15
29. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 48:35 + 15:17
30. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 15:32
31. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 48:54 + 15:36
32. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 17:48
33. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 51:20 + 18:02
34. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:57 + 19:39
35. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 53:13 + 19:55
36. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:53 + 20:35
37. Cruse Katrin 24D6650 C SV Robotron Dresden 54:40 + 21:22
38. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:08 + 21:50
39. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 55:53 + 22:35
40. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 57:43 + 24:25
41. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:54 + 24:36
42. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 60:45 + 27:27
43. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 61:42 + 28:24
44. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 62:58 + 29:40
45. Šebková Helena SCP6750 C OK Sparta Praha 67:35 + 34:17
46. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:43 + 34:25
47. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 70:12 + 36:54
48. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 70:27 + 37:09
49. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 71:09 + 37:51
50. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 73:37 + 40:19
51. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 73:56 + 40:38
52. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 75:38 + 42:20
53. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 80:18 + 47:00
54. Schusterová Martina AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opava 84:35 + 51:17
Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk DISK
D50
2.70 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 33:37
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:27 + 1:50
3. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 35:51 + 2:14
4. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 37:51 + 4:14
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 38:41 + 5:04
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 39:29 + 5:52
7. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 5:58
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 40:29 + 6:52
9. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 40:46 + 7:09
10. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 7:39
11. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 41:23 + 7:46
12. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 41:49 + 8:12
13. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 42:00 + 8:23
14. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 42:23 + 8:46
15. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:31 + 8:54
16. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 43:24 + 9:47
17. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:42 + 10:05
18. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:29 + 10:52
19. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 44:57 + 11:20
20. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 45:09 + 11:32
21. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 47:13 + 13:36
22. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 47:19 + 13:42
23. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 48:19 + 14:42
24. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 48:27 + 14:50
25. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 50:09 + 16:32
26. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:11 + 16:34
27. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 50:45 + 17:08
28. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 52:15 + 18:38
29. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:59 + 19:22
30. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:20 + 19:43
31. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 55:00 + 21:23
32. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 55:20 + 21:43
33. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 62:23 + 28:46
34. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 67:09 + 33:32
35. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 68:50 + 35:13
36. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 68:59 + 35:22
Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga DISK
D55
2.50 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 38:27
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 1:35
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 40:18 + 1:51
4. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:20 + 3:53
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 42:32 + 4:05
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 42:42 + 4:15
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:51 + 6:24
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 45:36 + 7:09
9. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 45:38 + 7:11
10. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 7:46
11. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:39 + 8:12
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 49:32 + 11:05
13. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 49:49 + 11:22
14. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 50:29 + 12:02
15. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 50:48 + 12:21
16. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:14 + 13:47
17. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 53:06 + 14:39
18. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 61:04 + 22:37
19. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 62:38 + 24:11
20. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 62:43 + 24:16
21. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:47 + 24:20
22. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 63:20 + 24:53
23. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 66:12 + 27:45
24. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 68:36 + 30:09
25. Neumannová Petra 73D5959 C Kippe Berzdorf 73:13 + 34:46
26. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 79:17 + 40:50
27. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 79:41 + 41:14
D60
2.30 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 31:28
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 35:38 + 4:10
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 36:05 + 4:37
4. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:57 + 10:29
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 42:03 + 10:35
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:39 + 12:11
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 44:37 + 13:09
8. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 45:16 + 13:48
9. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 50:06 + 18:38
10. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 51:53 + 20:25
11. Tvrdková Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 55:26 + 23:58
12. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 75:34 + 44:06
Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka DISK
Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice DISK
D65
2.20 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 44:33
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 48:10 + 3:37
3. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:18 + 3:45
4. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 48:36 + 4:03
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:03 + 8:30
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 54:13 + 9:40
7. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 56:12 + 11:39
8. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 57:14 + 12:41
9. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 58:28 + 13:55
10. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 63:03 + 18:30
11. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 71:09 + 26:36
12. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 74:43 + 30:10
D70
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 38:27
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 61:33 + 23:06
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 70:56 + 32:29
D75
2.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 86:24
H16A
3.30 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 32:54
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 33:57 + 1:03
3. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:13 + 4:19
4. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 4:47
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 38:00 + 5:06
6. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 39:04 + 6:10
7. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 41:23 + 8:29
8. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 41:46 + 8:52
9. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 43:02 + 10:08
10. Hájek Jakub SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové 43:23 + 10:29
11. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 43:44 + 10:50
12. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 43:52 + 10:58
13. Ludvík Matyáš STB9801 B TJ Stadion Nový Bor 44:05 + 11:11
14. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 44:15 + 11:21
15. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:21 + 14:27
16. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 49:47 + 16:53
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 50:53 + 17:59
18. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 57:10 + 24:16
19. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:46 + 31:52
Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Niezgodka Piotr 31P9900 C UKS ARKADY Raszkow 60:00 + 27:06
H16B
3.30 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 29:49
2. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 31:35 + 1:46
3. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 31:51 + 2:02
4. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 33:29 + 3:40
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 34:16 + 4:27
6. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 6:12
7. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 38:33 + 8:44
8. Besarab Genia 28P9801 C UNTS Warszawa 39:26 + 9:37
9. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:09 + 10:20
10. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 40:51 + 11:02
11. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 40:54 + 11:05
12. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 41:05 + 11:16
13. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 41:11 + 11:22
14. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 41:38 + 11:49
15. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:06 + 12:17
16. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 13:50
17. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 44:08 + 14:19
18. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 44:09 + 14:20
19. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:41 + 17:52
20. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 47:45 + 17:56
21. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 51:48 + 21:59
22. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 52:18 + 22:29
23. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 52:45 + 22:56
24. Bek Ondřej CHA9904 C OK Chrastava 63:20 + 33:31
H16C
3.30 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:24
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 33:15 + 2:51
3. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:31 + 3:07
4. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:48 + 5:24
5. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 39:27 + 9:03
6. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 39:58 + 9:34
7. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:04 + 10:40
8. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 41:22 + 10:58
8. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:22 + 10:58
10. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 41:48 + 11:24
11. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 43:40 + 13:16
12. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:01 + 13:37
13. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 46:51 + 16:27
14. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 47:31 + 17:07
15. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:55 + 19:31
16. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 51:11 + 20:47
17. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 56:20 + 25:56
18. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:45 + 27:21
19. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:18 + 27:54
20. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 59:28 + 29:04
21. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 59:34 + 29:10
22. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 80:47 + 50:23
23. Hůlek Matěj PHK9904 B OK 99 Hradec Králové 87:22 + 56:58
H18A
3.50 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:10
2. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 34:13 + 1:03
3. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 34:30 + 1:20
4. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 1:45
5. Lucerski Maciek PHK9700 C OK 99 Hradec Králové 35:22 + 2:12
6. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 36:31 + 3:21
7. Sova František LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň 36:37 + 3:27
8. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 36:56 + 3:46
9. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 38:30 + 5:20
10. Grätsch Markus TUR9603 B OOB TJ Turnov 39:16 + 6:06
11. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 39:17 + 6:07
12. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 39:52 + 6:42
13. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 40:10 + 7:00
13. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 40:10 + 7:00
15. Aster Tomáš PGP9604 A SK Praga 40:48 + 7:38
16. Zlámal David SJC9603 B TJ Sportcentrum Jičín 41:49 + 8:39
17. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 43:00 + 9:50
18. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 43:10 + 10:00
19. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 43:23 + 10:13
20. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 43:47 + 10:37
21. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 44:32 + 11:22
22. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 45:43 + 12:33
23. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 45:49 + 12:39
24. Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž 46:34 + 13:24
25. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 47:02 + 13:52
26. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 47:17 + 14:07
27. Mikula Jan SSU9609 A SK Severka Šumperk 48:25 + 15:15
Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín DISK
Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H18B
3.50 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 31:54
2. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 32:07 + 0:13
3. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 33:57 + 2:03
4. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 34:11 + 2:17
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín 35:01 + 3:07
6. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 36:45 + 4:51
7. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 37:03 + 5:09
8. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 5:35
9. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 38:45 + 6:51
10. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 38:51 + 6:57
11. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 39:10 + 7:16
12. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 39:23 + 7:29
13. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 40:18 + 8:24
14. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 40:19 + 8:25
15. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 41:03 + 9:09
16. Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín 42:53 + 10:59
17. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 42:56 + 11:02
18. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 44:54 + 13:00
19. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 45:56 + 14:02
20. Brázdil Petr ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda 46:43 + 14:49
21. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 47:12 + 15:18
22. Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:18 + 16:24
23. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:16 + 18:22
24. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 50:21 + 18:27
25. Novák Radek PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák 52:30 + 20:36
26. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 55:18 + 23:24
27. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 70:02 + 38:08
H20A
3.90 km, 250 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8212
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 35:22 8818
2. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 35:50 + 0:28 8709
3. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 36:12 + 0:50
4. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 38:20 + 2:58
5. Dzioba Mateusz PHK9500 R OK 99 Hradec Králové 38:28 + 3:06 8094
6. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 38:36 + 3:14 8063
7. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 39:28 + 4:06 7860
8. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 5:49 7459
9. Záděra Pavel BBM9500 R BETA URSUS Orienteering 41:31 + 6:09 7381
10. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 41:51 + 6:29 7303
11. REINER Matthias ZBM9434 C SK Žabovřesky Brno 41:57 + 6:35 7280
12. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 42:25 + 7:03 7171
13. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 45:44 + 10:22
14. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 46:28 + 11:06 6225
15. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:40 + 11:18 6178
16. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 47:29 + 12:07 5987
17. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 49:14 + 13:52 5578
18. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 49:45 + 14:23 5458
19. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 51:12 + 15:50 5119
20. Kučera Tomáš STH9402 B SK Studenec 51:55 + 16:33 4952
21. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:58 + 16:36 4940
22. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 65:20 + 29:58 1817
H20B
3.90 km, 255 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8588
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 31:13 9386
2. BERGER Xander ZBM9431 C SK Žabovřesky Brno 32:18 + 1:05 9092
3. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 35:09 + 3:56 8318
4. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 35:22 + 4:09 8259
5. Pauser Jakob ZBM9402 C SK Žabovřesky Brno 36:38 + 5:25 7915
6. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 36:42 + 5:29 7897
7. Döllgast Moritz 18D9500 C Post SV Dresden 36:57 + 5:44
8. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 37:06 + 5:53 7788
9. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 38:14 + 7:01 7480
10. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 40:25 + 9:12 6887
11. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 40:38 + 9:25 6829
12. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 44:04 + 12:51 5896
13. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 45:19 + 14:06 5557
14. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 16:03 5027
15. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 48:22 + 17:09 4728
16. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 48:46 + 17:33 4620
17. Dvorský Vojtěch SKM9401 A KOB Směr Kroměříž 50:36 + 19:23 4122
18. Anc Kamil 28P9500 C UNTS Warszawa 53:09 + 21:56
19. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 53:54 + 22:41 3226
20. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 22:45 3208
21. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 62:30 + 31:17 890
22. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:16 + 32:03 682
23. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 71:03 + 39:50 0
H21A
5.20 km, 285 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9346
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 38:24 10124
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 39:58 + 1:34 9744
3. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 3:26 9291
4. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 42:18 + 3:54 9178
5. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 4:00 9154
6. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 42:45 + 4:21 9069
7. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 43:28 + 5:04 8895
7. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 43:28 + 5:04 8895
9. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 43:36 + 5:12 8862
10. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 44:26 + 6:02 8660
11. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 44:39 + 6:15 8608
12. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 44:52 + 6:28 8555
13. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 45:13 + 6:49 8470
14. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 45:30 + 7:06 8402
15. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 45:46 + 7:22 8337
16. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 45:58 + 7:34 8288
17. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 46:34 + 8:10 8143
18. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 47:03 + 8:39 8026
19. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 47:19 + 8:55 7961
20. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 47:33 + 9:09 7904
21. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 47:52 + 9:28 7827
22. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 48:03 + 9:39 7783
23. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 9:47 7751
24. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 48:41 + 10:17 7629
25. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 48:42 + 10:18 7625
26. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 49:10 + 10:46 7512
27. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 50:16 + 11:52 7245
27. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 50:16 + 11:52 7245
29. Scott Toby 44D9100 C OLV Steinberg 51:13 + 12:49
30. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 51:30 + 13:06 6946
31. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 51:39 + 13:15 6910
32. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 54:15 + 15:51 6279
33. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 54:21 + 15:57 6255
34. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 54:39 + 16:15 6182
35. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 56:54 + 18:30 5636
36. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 57:25 + 19:01 5511
37. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 58:00 + 19:36 5369
38. Richter Friedmar 33D8100 C USV TU Dresden 82:50 + 44:26
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK 0
MS Al Mazrouei Rashed 47A8807 C XUA UAE Military Team 71:50 + 33:26
MS Al Ktebi Khalid 47A8406 C XUA UAE Military Team 53:33 + 15:09
MS Al Sheraifi Suhail 47A6408 C XUA UAE Military Team 58:44 + 20:20
H21B
5.10 km, 285 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9274
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 38:37 9847
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 39:23 + 0:46 9660
3. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 40:20 + 1:43 9428
4. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 40:33 + 1:56 9375
5. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 40:46 + 2:09 9322
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 2:16 9293
7. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 41:42 + 3:05 9093
8. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 42:43 + 4:06 8845
9. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 43:00 + 4:23 8776
10. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 43:15 + 4:38 8714
11. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 44:00 + 5:23 8531
12. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 44:09 + 5:32 8494
13. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 45:16 + 6:39 8221
14. Dragowski Kuba 23P9000 C OK!Sport 45:17 + 6:40
15. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:28 + 6:51 8172
16. Franko David ASU9347 R Magnus Orienteering 46:04 + 7:27 8026
17. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 46:12 + 7:35 7993
18. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 46:18 + 7:41 7969
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 46:26 + 7:49 7936
20. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 8:03 7879
21. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:41 + 9:04 7630
22. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 49:42 + 11:05 7137
23. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 50:09 + 11:32 7027
24. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 51:03 + 12:26 6807
25. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 51:23 + 12:46 6726
26. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 51:39 + 13:02 6660
27. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 52:07 + 13:30 6546
28. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 52:19 + 13:42 6497
29. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 52:26 + 13:49 6469
30. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:54 + 14:17 6355
31. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 53:18 + 14:41 6257
32. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 54:02 + 15:25 6078
33. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 54:05 + 15:28 6065
34. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 56:35 + 17:58 5454
35. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 57:00 + 18:23 5352
36. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 57:11 + 18:34 5307
37. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 21:26 4606
MS Al Hashmi Abdula Aziz 47A8307 C XUA UAE Military Team 84:47 + 46:10
MS Al Zeyoudi Seed 47A7306 C XUA UAE Military Team 54:14 + 15:37
MS Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden 51:36 + 12:59
MS Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 50:11 + 11:34
H21C
5.20 km, 295 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9270
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ridefelt Albin 14S1400 C OK Linné 38:12
2. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:36 + 0:24 9836
3. Kodeda Štěpán SJC8818 E TJ Sportcentrum Jičín 39:46 + 1:34 9551
4. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 1:38 9535
5. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 1:47 9498
6. Krajčík Michal 25S8704 C ATU Kosice 40:05 + 1:53
7. Dwojak Wojciech SHK8101 C TJ Slavia Hradec Králové 40:11 + 1:59 9449
8. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 40:30 + 2:18 9371
9. Ogden Matt 14S9200 C OK Linné 40:32 + 2:20
10. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 41:05 + 2:53 9229
11. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 41:35 + 3:23 9106
12. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 42:21 + 4:09 8919
13. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 43:07 + 4:55 8731
14. Klusáček Matěj ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno 43:12 + 5:00 8711
15. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 43:16 + 5:04 8694
16. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 44:01 + 5:49 8511
17. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 44:16 + 6:04 8450
18. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 44:19 + 6:07 8438
19. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 44:45 + 6:33 8332
20. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 44:52 + 6:40 8303
21. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19 + 7:07 8193
22. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 45:24 + 7:12 8172
23. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 46:05 + 7:53 8005
24. Kazda Ondřej SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín 46:42 + 8:30 7854
25. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 46:43 + 8:31 7850
26. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 47:18 + 9:06 7708
27. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:17 + 10:05 7467
28. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 48:34 + 10:22 7398
29. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 49:20 + 11:08 7210
30. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 49:46 + 11:34 7104
31. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 50:46 + 12:34 6859
32. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 50:56 + 12:44 6819
33. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 54:44 + 16:32 5889
34. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 55:11 + 16:59 5779
35. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 55:12 + 17:00 5775
36. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 57:26 + 19:14
37. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 59:13 + 21:01 4792
38. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 65:58 + 27:46 3140
39. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:29 + 30:17 2524
MS Al Kaabi Salem 47A8006 C XUA UAE Military Team 84:04 + 45:52
H21D
5.20 km, 290 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9517
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 37:54 10397
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 39:48 + 1:54 9926
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 42:03 + 4:09 9368
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 42:19 + 4:25 9302
5. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 42:48 + 4:54 9182
6. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 43:03 + 5:09 9120
7. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 45:00 + 7:06 8637
8. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 45:34 + 7:40 8496
9. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 45:49 + 7:55 8434
10. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 46:27 + 8:33 8277
11. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 46:30 + 8:36 8265
12. Laciga Radek PGP8202 R SK Praga 47:10 + 9:16 8100
13. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 48:02 + 10:08 7885
14. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 48:33 + 10:39 7757
15. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 48:37 + 10:43 7740
16. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 48:54 + 11:00 7670
17. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 48:57 + 11:03 7657
18. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 50:15 + 12:21 7335
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 50:56 + 13:02 7166
20. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 51:10 + 13:16 7108
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 51:55 + 14:01 6922
22. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 52:16 + 14:22 6835
23. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 52:40 + 14:46 6736
24. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 52:50 + 14:56 6695
25. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 52:54 + 15:00 6678
26. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 53:37 + 15:43 6500
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 56:04 + 18:10 5893
28. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:18 + 18:24 5835
29. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 56:47 + 18:53 5715
30. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:10 + 19:16 5620
31. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 57:18 + 19:24 5587
32. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 57:25 + 19:31 5558
33. Leibiger Janek 18D8500 C Post SV Dresden 58:43 + 20:49
34. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 61:40 + 23:46 4504
35. Kundisch Wieland 33D8500 C USV TU Dresden 65:05 + 27:11
36. Drągowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 76:07 + 38:13
Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov DISK 0
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga VZDAL 0
MS Al Yamahi Salem 47A8306 C XUA UAE Military Team 102:13 + 64:19
MS Al Rubaei Mohammed 47A8107 C XUA UAE Military Team 96:04 + 58:10
H35
3.90 km, 240 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:55
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 40:16 + 0:21
3. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 40:34 + 0:39
4. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 41:37 + 1:42
5. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 41:55 + 2:00
6. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 2:10
7. Koťátko Zdeněk SJC7701 C TJ Sportcentrum Jičín 42:06 + 2:11
8. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 42:16 + 2:21
9. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 42:27 + 2:32
10. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:35 + 2:40
11. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:45 + 2:50
11. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:45 + 2:50
13. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 43:53 + 3:58
14. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 44:34 + 4:39
15. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 45:08 + 5:13
16. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 45:59 + 6:04
17. Pachner Pavel VLI7503 C Slavia Liberec orienteering 46:54 + 6:59
18. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 46:57 + 7:02
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 47:46 + 7:51
20. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 48:12 + 8:17
21. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 48:14 + 8:19
22. Jedlička Marek SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králové 48:32 + 8:37
23. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 48:33 + 8:38
24. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 48:57 + 9:02
25. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 49:10 + 9:15
26. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:12 + 9:17
27. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 50:53 + 10:58
28. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 51:06 + 11:11
29. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 11:48
30. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 52:39 + 12:44
31. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 54:59 + 15:04
32. Komín David PGP7405 C SK Praga 55:29 + 15:34
33. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 58:12 + 18:17
34. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:11 + 19:16
35. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:13 + 20:18
36. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:20 + 20:25
37. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 65:47 + 25:52
38. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 65:53 + 25:58
39. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 67:11 + 27:16
40. Přibyl Jan OSN7801 C SK OS Nové Město n. M. 73:21 + 33:26
41. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 73:39 + 33:44
42. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 74:08 + 34:13
43. Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 74:15 + 34:20
H40
3.60 km, 225 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:11
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 36:08 + 1:57
3. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 36:22 + 2:11
4. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 38:09 + 3:58
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 38:34 + 4:23
6. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:54 + 4:43
7. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 39:55 + 5:44
8. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 40:04 + 5:53
9. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 41:07 + 6:56
10. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:17 + 7:06
11. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 41:30 + 7:19
12. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 42:28 + 8:17
13. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 42:29 + 8:18
14. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 42:46 + 8:35
15. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 43:05 + 8:54
16. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 43:58 + 9:47
17. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 44:18 + 10:07
18. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 44:31 + 10:20
19. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:39 + 10:28
20. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 44:48 + 10:37
21. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 44:58 + 10:47
22. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 47:03 + 12:52
23. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 47:37 + 13:26
24. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:27 + 14:16
25. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 49:12 + 15:01
26. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 49:39 + 15:28
27. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 49:43 + 15:32
28. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 49:50 + 15:39
29. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 50:08 + 15:57
30. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:12 + 16:01
31. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 50:13 + 16:02
32. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 50:24 + 16:13
33. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 50:35 + 16:24
34. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 50:59 + 16:48
35. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 51:09 + 16:58
36. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:55 + 17:44
37. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 52:07 + 17:56
38. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 52:51 + 18:40
39. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 53:24 + 19:13
40. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 53:49 + 19:38
41. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 54:31 + 20:20
42. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 54:33 + 20:22
43. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 54:45 + 20:34
44. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 56:22 + 22:11
45. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 56:46 + 22:35
46. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 57:25 + 23:14
47. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:53 + 24:42
48. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 59:25 + 25:14
49. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 60:31 + 26:20
50. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 61:28 + 27:17
51. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 61:46 + 27:35
52. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 63:49 + 29:38
53. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 66:45 + 32:34
54. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 69:23 + 35:12
55. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 80:08 + 45:57
56. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 80:23 + 46:12
57. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 91:09 + 56:58
H45
3.50 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 34:32
2. Pollák Jozef 25S6001 C ATU Kosice 35:08 + 0:36
3. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 35:27 + 0:55
4. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 36:08 + 1:36
5. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 36:12 + 1:40
6. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 36:15 + 1:43
7. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 2:07
8. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 37:02 + 2:30
9. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 37:27 + 2:55
10. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:36 + 3:04
11. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 38:11 + 3:39
12. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 38:44 + 4:12
13. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 38:54 + 4:22
14. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:12 + 4:40
15. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 39:22 + 4:50
16. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 39:59 + 5:27
16. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 39:59 + 5:27
18. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 40:09 + 5:37
19. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 40:37 + 6:05
20. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 42:11 + 7:39
21. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 42:17 + 7:45
22. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 42:29 + 7:57
23. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:33 + 8:01
24. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 42:34 + 8:02
25. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 42:40 + 8:08
26. Gossel Heiko 33D6500 C USV TU Dresden 42:43 + 8:11
27. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 43:04 + 8:32
28. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 43:18 + 8:46
29. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 44:38 + 10:06
30. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:45 + 10:13
31. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 46:09 + 11:37
32. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 46:24 + 11:52
33. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 46:46 + 12:14
34. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 47:23 + 12:51
35. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 47:28 + 12:56
36. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 47:44 + 13:12
37. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:48 + 13:16
38. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 48:00 + 13:28
39. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 48:39 + 14:07
40. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 48:45 + 14:13
41. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 48:55 + 14:23
42. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:19 + 14:47
43. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 50:47 + 16:15
44. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 51:00 + 16:28
45. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 51:13 + 16:41
46. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:18 + 17:46
47. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 54:14 + 19:42
48. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 55:34 + 21:02
49. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 55:44 + 21:12
50. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 56:00 + 21:28
51. Cruse Kay 24D6600 C SV Robotron Dresden 56:10 + 21:38
52. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 57:19 + 22:47
53. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:04 + 23:32
54. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 58:14 + 23:42
55. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:46 + 28:14
56. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 66:02 + 31:30
57. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:36 + 33:04
58. Müller Rico 33D6400 C USV TU Dresden 70:28 + 35:56
59. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 70:29 + 35:57
60. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 75:08 + 40:36
Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha DISK
H50
3.30 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:37
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 31:05 + 0:28
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 34:08 + 3:31
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 34:44 + 4:07
5. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 4:31
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 37:22 + 6:45
7. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 37:23 + 6:46
8. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 37:30 + 6:53
9. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 37:32 + 6:55
10. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 37:42 + 7:05
11. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:59 + 7:22
12. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 38:00 + 7:23
13. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:06 + 7:29
14. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 38:22 + 7:45
15. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 38:47 + 8:10
16. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 39:16 + 8:39
17. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 39:22 + 8:45
18. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:41 + 9:04
19. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 39:52 + 9:15
20. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:15 + 9:38
21. Ročejdl Marek KAM6400 C SK Kamenice 40:46 + 10:09
22. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 40:54 + 10:17
23. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 41:22 + 10:45
24. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 41:31 + 10:54
25. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 41:58 + 11:21
26. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 42:38 + 12:01
27. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 42:54 + 12:17
28. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:24 + 12:47
29. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 43:27 + 12:50
30. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 13:15
31. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 44:15 + 13:38
31. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:15 + 13:38
33. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 44:17 + 13:40
34. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:21 + 13:44
35. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 44:26 + 13:49
36. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 44:29 + 13:52
37. Papuga František 25S6302 C ATU Kosice 44:30 + 13:53
38. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 44:35 + 13:58
39. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 45:01 + 14:24
40. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 45:13 + 14:36
41. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 45:51 + 15:14
42. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 46:08 + 15:31
43. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 46:28 + 15:51
44. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:42 + 17:05
45. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 47:55 + 17:18
46. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 48:09 + 17:32
47. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:23 + 17:46
48. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:29 + 17:52
49. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 48:46 + 18:09
49. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 48:46 + 18:09
51. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 50:38 + 20:01
52. Pędowski Wojciech 23P6400 C OK!Sport 50:56 + 20:19
53. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 52:23 + 21:46
54. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 52:51 + 22:14
55. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 53:41 + 23:04
56. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 53:52 + 23:15
57. Müller Ota BOR6101 C OK Jiskra Nový Bor 53:55 + 23:18
58. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 54:10 + 23:33
59. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 54:41 + 24:04
60. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 54:55 + 24:18
61. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 56:34 + 25:57
62. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 61:01 + 30:24
63. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:15 + 31:38
64. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 69:00 + 38:23
65. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 69:58 + 39:21
Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín DISK
H55
3.30 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 33:11
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 34:03 + 0:52
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 35:22 + 2:11
4. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 36:00 + 2:49
5. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 36:01 + 2:50
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:13 + 3:02
7. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 36:49 + 3:38
8. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 37:16 + 4:05
9. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 38:06 + 4:55
10. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 38:13 + 5:02
11. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 38:14 + 5:03
12. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 39:35 + 6:24
13. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 40:14 + 7:03
14. Hornik Zbigniew 75P5600 C Hornik 41:04 + 7:53
15. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 42:43 + 9:32
16. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 43:16 + 10:05
17. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 43:17 + 10:06
18. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 43:45 + 10:34
19. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 43:52 + 10:41
20. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 43:57 + 10:46
21. Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 11:15
22. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 44:31 + 11:20
23. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 44:32 + 11:21
24. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:16 + 12:05
25. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 45:26 + 12:15
26. Drągowski Robert 23P5900 C OK!Sport 45:39 + 12:28
27. Kundisch Diethard 33D5400 C USV TU Dresden 45:48 + 12:37
28. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 46:07 + 12:56
29. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 46:36 + 13:25
30. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 46:39 + 13:28
31. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 46:40 + 13:29
32. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 47:19 + 14:08
33. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 47:28 + 14:17
34. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 47:47 + 14:36
35. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:05 + 14:54
36. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 48:28 + 15:17
37. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:31 + 15:20
38. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 49:12 + 16:01
39. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 50:13 + 17:02
40. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 52:20 + 19:09
41. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 19:45
42. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 53:03 + 19:52
43. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 54:26 + 21:15
44. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 55:04 + 21:53
45. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 57:37 + 24:26
46. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 58:42 + 25:31
47. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 61:09 + 27:58
48. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 61:15 + 28:04
49. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 64:40 + 31:29
50. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:18 + 32:07
51. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 76:17 + 43:06
H60
3.00 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 36:17
2. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 37:49 + 1:32
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 39:15 + 2:58
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 40:06 + 3:49
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 40:17 + 4:00
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 40:31 + 4:14
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 41:01 + 4:44
8. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 42:06 + 5:49
9. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 42:11 + 5:54
10. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 7:24
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:38 + 8:21
12. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 45:07 + 8:50
13. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 45:43 + 9:26
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:56 + 9:39
15. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 46:18 + 10:01
16. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:28 + 11:11
17. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 47:56 + 11:39
18. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 12:30
19. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 49:03 + 12:46
20. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 49:11 + 12:54
21. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 49:58 + 13:41
22. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 50:40 + 14:23
23. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 50:43 + 14:26
24. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 50:51 + 14:34
25. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 51:13 + 14:56
26. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 51:37 + 15:20
27. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 52:04 + 15:47
28. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 52:51 + 16:34
29. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 53:06 + 16:49
30. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 53:24 + 17:07
31. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53:26 + 17:09
32. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 53:44 + 17:27
33. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 54:47 + 18:30
34. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 18:41
35. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 55:15 + 18:58
36. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 60:08 + 23:51
37. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 65:18 + 29:01
38. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 66:32 + 30:15
39. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:48 + 31:31
40. Liberský Mirko MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha 68:20 + 32:03
41. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 70:38 + 34:21
42. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 72:48 + 36:31
43. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 73:05 + 36:48
44. nechyba jiri 61C5300 C Stara Hut 81:43 + 45:26
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65
2.80 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:36
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:47 + 2:11
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 40:02 + 3:26
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 40:53 + 4:17
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 41:46 + 5:10
6. Bílek Vratislav SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín 42:42 + 6:06
7. Conrad Helmut 33D4000 C USV TU Dresden 42:55 + 6:19
8. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 43:00 + 6:24
9. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 44:54 + 8:18
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 44:57 + 8:21
11. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:19 + 8:43
12. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 46:13 + 9:37
13. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 46:23 + 9:47
14. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 9:59
15. Edward Bartkowiak 34P4800 C WKS Grunwald Poznań 46:59 + 10:23
16. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 47:08 + 10:32
17. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 48:39 + 12:03
18. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 48:53 + 12:17
19. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 48:59 + 12:23
20. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 14:00
21. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 50:37 + 14:01
22. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 51:49 + 15:13
23. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 52:22 + 15:46
24. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:30 + 15:54
25. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 54:14 + 17:38
26. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 55:08 + 18:32
27. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 56:38 + 20:02
28. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 60:02 + 23:26
29. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 61:34 + 24:58
30. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 63:25 + 26:49
31. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:14 + 28:38
32. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 66:51 + 30:15
33. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 71:35 + 34:59
34. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 71:57 + 35:21
35. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 80:28 + 43:52
36. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 81:01 + 44:25
Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov VZDAL
H70
2.70 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ĺudo 47S4300 C Rapid Bratislava 43:41
2. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 45:51 + 2:10
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:17 + 2:36
4. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 48:08 + 4:27
5. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:30 + 4:49
6. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 49:28 + 5:47
7. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 50:15 + 6:34
8. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 50:31 + 6:50
9. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 51:12 + 7:31
10. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 53:10 + 9:29
11. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 53:56 + 10:15
12. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 64:40 + 20:59
13. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 92:51 + 49:10
H75
2.30 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 32:50
2. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 36:48 + 3:58
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 39:36 + 6:46
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 40:42 + 7:52
5. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:30 + 11:40
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 48:44 + 15:54
7. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 51:20 + 18:30
8. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 52:37 + 19:47
9. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 73:58 + 41:08
10. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 76:04 + 43:14
11. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 104:00 + 71:10
P2
2.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:18
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 18:24 + 0:06
3. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 20:40 + 2:22
4. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 20:59 + 2:41
5. Novotný Petr 6PC0000 C Neregistrovaný - Novotný 21:12 + 2:54
6. Ďoubalík Petr CHT6002 C OOB SK Chrast 21:34 + 3:16
7. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:36 + 4:18
8. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 23:13 + 4:55
9. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 23:28 + 5:10
10. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 23:36 + 5:18
11. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 24:38 + 6:20
12. Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 25:01 + 6:43
13. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 25:15 + 6:57
14. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 25:28 + 7:10
15. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 25:33 + 7:15
16. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:41 + 7:23
17. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 25:49 + 7:31
18. Vydrová Markéta PEN8950 C OK RECO Sport 26:07 + 7:49
19. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 26:23 + 8:05
20. Kopecký Vojtěch VSP7250 C USK Praha 26:48 + 8:30
21. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 27:01 + 8:43
22. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 27:07 + 8:49
23. Batani Valentina TZL1452 C SKOB Zlín 27:10 + 8:52
24. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 27:27 + 9:09
25. Batani Valeria TZL1453 C SKOB Zlín 28:26 + 10:08
26. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 10:21
27. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 29:30 + 11:12
28. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 29:53 + 11:35
29. Valtar Luděk BRU1401 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:20 + 12:02
30. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 30:41 + 12:23
31. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:50 + 12:32
32. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 30:55 + 12:37
33. Graubnerová Kamila TZL1451 C SKOB Zlín 31:09 + 12:51
34. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 31:18 + 13:00
35. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 31:19 + 13:01
36. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 31:28 + 13:10
37. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:39 + 13:21
38. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 31:49 + 13:31
39. Hejtmánková Iva BRU1451 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:59 + 13:41
40. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:18 + 14:00
41. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 32:23 + 14:05
42. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 32:30 + 14:12
43. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 32:42 + 14:24
44. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 33:07 + 14:49
45. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:20 + 15:02
46. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 33:52 + 15:34
47. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 35:10 + 16:52
48. Twaruszka Michał 24P8800 C Slask O-Team 35:19 + 17:01
49. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 37:07 + 18:49
50. Krejcarová Anežka BRU9950 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:19 + 19:01
51. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 38:17 + 19:59
52. Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 38:30 + 20:12
53. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 38:50 + 20:32
54. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 39:19 + 21:01
54. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 39:19 + 21:01
56. Ďoubalíková Lenka CHT0351 C OOB SK Chrast 41:31 + 23:13
57. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 42:11 + 23:53
58. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 42:57 + 24:39
59. Žaloudík Jiří KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:49 + 25:31
60. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 44:10 + 25:52
61. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 46:48 + 28:30
62. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 47:18 + 29:00
63. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 48:17 + 29:59
64. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 49:32 + 31:14
65. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 50:51 + 32:33
66. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 53:03 + 34:45
67. Monika Kaněrová NNN1451 C Neregistrovaní 55:58 + 37:40
68. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 59:33 + 41:15
69. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 61:00 + 42:42
70. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:14 + 42:56
71. Graubner Tadeáš TZL1401 C SKOB Zlín 61:43 + 43:25
72. Graubner Mikuláš TZL1402 C SKOB Zlín 61:55 + 43:37
73. Šimunková Sára XXX C 63:55 + 45:37
74. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 72:32 + 54:14
Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast DISK
Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering DISK
Arnold Jindřich HOR4701 C TJ Jiskra Hořice DISK
T4
4.10 km, 270 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:49
2. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 42:34 + 0:45
3. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 42:39 + 0:50
4. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:26 + 2:37
5. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:32 + 3:43
6. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 45:42 + 3:53
7. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 46:15 + 4:26
8. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:26 + 4:37
9. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:48 + 4:59
10. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 47:36 + 5:47
11. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 48:36 + 6:47
12. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 49:27 + 7:38
13. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 49:40 + 7:51
14. Chmelař Lukáš XHK9100 C GHOST RUBENA racing team 50:22 + 8:33
15. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 50:48 + 8:59
16. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 51:06 + 9:17
17. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 51:07 + 9:18
18. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 51:16 + 9:27
19. Al Murshdi Ahmed 47A8506 C XUA UAE Military Team 51:28 + 9:39
20. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 52:50 + 11:01
21. Al Kaabi Mubark 47A8206 C XUA UAE Military Team 53:24 + 11:35
22. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 53:55 + 12:06
23. Juma Abdalla 47A8806 C XUA UAE Military Team 54:31 + 12:42
24. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:40 + 12:51
25. Svobodná Tereza DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka 55:35 + 13:46
26. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 55:38 + 13:49
26. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:38 + 13:49
28. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 55:51 + 14:02
29. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:57 + 14:08
30. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 14:45
31. Al Qaydi Ali 47A7706 C XUA UAE Military Team 57:08 + 15:19
32. Melichar Petr LLI0001 B TJ Loko Liberec 57:48 + 15:59
33. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 57:51 + 16:02
34. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 58:31 + 16:42
35. Al Mteiri Ahmed 47A8207 C XUA UAE Military Team 58:32 + 16:43
36. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:53 + 17:04
37. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:52 + 18:03
38. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:18 + 18:29
39. Toužilová Martina SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové 60:46 + 18:57
40. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 61:18 + 19:29
41. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 61:23 + 19:34
42. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 62:12 + 20:23
43. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 62:20 + 20:31
44. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 62:50 + 21:01
45. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:12 + 21:23
46. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 63:14 + 21:25
46. Al Suwaidi Yousuf 47A8407 C XUA UAE Military Team 63:14 + 21:25
48. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 63:29 + 21:40
49. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 64:42 + 22:53
50. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:48 + 22:59
51. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 64:54 + 23:05
52. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 66:19 + 24:30
53.