Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekertová Jana | VLI0750 | Slavia Liberec orienteering | 12:31 | ||
2. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 12:58 | + 0:27 | |
3. | Herrmann Charlotte | 48D0850 | OL-Team Wehrsdorf | 16:14 | + 3:43 | |
4. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:44 | + 4:13 | |
4. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:44 | + 4:13 | |
6. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:47 | + 6:16 | |
7. | Synková Elena | DOK0850 | OK Doksy | 19:02 | + 6:31 | |
8. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:23 | + 6:52 | |
9. | Ševčíková Alžběta | xxx | xxx | 20:10 | + 7:39 | |
10. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 20:54 | + 8:23 | |
11. | Malínská Nela | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 21:13 | + 8:42 | |
12. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 23:11 | + 10:40 | |
13. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 24:51 | + 12:20 | |
14. | Havlíková Viki | xxx | xxx | 25:01 | + 12:30 | |
15. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 26:59 | + 14:28 | |
16. | DELAUME Charlotte | 85F0750 | AVON OK | 27:44 | + 15:13 | |
17. | Kotecká Marie Anna | 25L0950 | Luxembourg Orienteering Club | 31:08 | + 18:37 | |
18. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:48 | + 20:17 | |
19. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 34:02 | + 21:31 | |
20. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 36:53 | + 24:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 10:04 | ||
2. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 10:21 | + 0:17 | |
3. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 12:43 | + 2:39 | |
4. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 13:09 | + 3:05 | |
5. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 15:06 | + 5:02 | |
6. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 15:21 | + 5:17 | |
7. | Palátová Renáta | ABM0655 | KOB Moira Brno | 16:42 | + 6:38 | |
8. | Kurečková Klára | ABM0657 | KOB Moira Brno | 17:05 | + 7:01 | |
9. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 17:58 | + 7:54 | |
10. | Kovaříková Daniela | SJC0651 | Sportcentrum Jičín | 18:03 | + 7:59 | |
11. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 18:34 | + 8:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:18 | ||
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:08 | + 1:50 | |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB Spartak Adamov | 18:25 | + 2:07 | |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 18:36 | + 2:18 | |
5. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:12 | + 2:54 | |
6. | Čechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 21:11 | + 4:53 | |
7. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 21:23 | + 5:05 | |
8. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 24:05 | + 7:47 | |
9. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 24:25 | + 8:07 | |
10. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 25:09 | + 8:51 | |
11. | Fritz Julia | 76D0551 | OL-Team Filder (Germany) | 25:39 | + 9:21 | |
12. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 27:23 | + 11:05 | |
13. | Woischke Soa-Mahe | 48D0451 | OL-Team Wehrsdorf | 28:44 | + 12:26 | |
14. | Fritz Marlene | 76D0550 | OL-Team Filder (Germany) | 31:19 | + 15:01 | |
15. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:26 | + 15:08 | |
16. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:46 | + 19:28 | |
17. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 50:00 | + 33:42 | |
18. | Růžičková Eliška | SJC0452 | Sportcentrum Jičín | 54:05 | + 37:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 15:36 | ||
2. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:32 | + 2:56 | |
3. | Marková Ema | STE0252 | SK SKI-OB Šternberk | 19:00 | + 3:24 | |
4. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 19:52 | + 4:16 | |
5. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:55 | + 4:19 | |
6. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 20:01 | + 4:25 | |
7. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:14 | + 4:38 | |
8. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB Moira Brno | 20:39 | + 5:03 | |
9. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 22:28 | + 6:52 | |
10. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 24:21 | + 8:45 | |
11. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 24:40 | + 9:04 | |
12. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:28 | + 9:52 | |
13. | Ceulemans Lisse | 27B-050 | TROL Belgium | 25:45 | + 10:09 | |
14. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | Magnus Orienteering | 26:24 | + 10:48 | |
15. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 38:27 | + 22:51 | |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 47:28 | + 31:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:59 | ||
2. | Klemettinen Kaisa | 79F0050 | Suunta Jyväskylä | 24:10 | + 0:11 | |
3. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | OK Kamenice | 24:45 | + 0:46 | |
4. | Kundratová Lucie | TZL0058 | SKOB Zlín | 25:24 | + 1:25 | |
5. | Deptulska Maria | 1CP0050 | UKS Siódemka Rumia | 25:38 | + 1:39 | |
6. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 26:55 | + 2:56 | |
7. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 28:09 | + 4:10 | |
8. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 28:58 | + 4:59 | |
9. | Radová Kateřina | ABM0199 | KOB Moira Brno | 30:42 | + 6:43 | |
10. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 32:06 | + 8:07 | |
11. | Vankevich Darya | 31B0150 | КСО Березино BLR | 34:20 | + 10:21 | |
12. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 41:11 | + 17:12 | |
13. | Mokrá Michaela | ABM0063 | KOB Moira Brno | 43:34 | + 19:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klemettinen Veera | 79F9850 | Suunta Jyväskylä | 17:12 | ||
2. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | SOB Olomouc | 17:54 | + 0:42 | |
3. | Seeger Mareike | JPV9888 | Oddíl OS SK Prostějov | 19:34 | + 2:22 | |
4. | Seeger Isabel | JPV9877 | Oddíl OS SK Prostějov | 21:03 | + 3:51 | |
5. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 21:04 | + 3:52 | |
6. | Westin Emilie | Porsgrunn OL | 21:07 | + 3:55 | ||
7. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 24:50 | + 7:38 | |
8. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 25:09 | + 7:57 | |
9. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 26:12 | + 9:00 | |
10. | Soldánová Tereza | JPV9899 | Oddíl OS SK Prostějov | 28:43 | + 11:31 | |
11. | Vankevich Alieksandra | 31B9800 | КСО Березино BLR | 31:52 | + 14:40 | |
12. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 37:42 | + 20:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 26:41 | 8784 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 26:46 | + 0:05 | 8757 | |
3. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 27:20 | + 0:39 | 8574 | |
4. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:43 | + 2:02 | 8127 | |
5. | Krafková Lucie | TUR9253 | OOB TJ Turnov | 28:45 | + 2:04 | 8116 | |
6. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 29:08 | + 2:27 | 7992 | |
7. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 29:30 | + 2:49 | 7874 | |
8. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:38 | + 3:57 | 7507 | |
9. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 30:52 | + 4:11 | 7432 | |
10. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 31:05 | + 4:24 | 7362 | |
11. | Šístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:11 | + 4:30 | 7330 | |
12. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 31:15 | + 4:34 | 7308 | |
13. | Horáková Veronika | TUR8751 | OOB TJ Turnov | 33:30 | + 6:49 | 6581 | |
14. | Dundrová Lucie | TUR8951 | OOB TJ Turnov | 35:19 | + 8:38 | 5993 | |
15. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:29 | + 9:48 | 5616 | |
16. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB TRETRA Praha | 36:35 | + 9:54 | 5584 | |
17. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 36:38 | + 9:57 | 5568 | |
18. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 36:58 | + 10:17 | 5460 | |
19. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 36:59 | + 10:18 | ||
20. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 37:06 | + 10:25 | 5417 | |
21. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 37:28 | + 10:47 | 5298 | |
22. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 38:56 | + 12:15 | 4824 | |
23. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 39:07 | + 12:26 | 4765 | |
24. | Wysocka Malwina | DOB8585 | KOB Dobruška | 39:38 | + 12:57 | 4598 | |
25. | Staňková Lucie | ASU8756 | Magnus Orienteering | 40:14 | + 13:33 | 4404 | |
26. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 42:13 | + 15:32 | 3763 | |
27. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 43:10 | + 16:29 | 3456 | |
28. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 43:34 | + 16:53 | 3326 | |
29. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 43:40 | + 16:59 | 3294 | |
30. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:01 | + 17:20 | 3181 | |
31. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:18 | + 17:37 | 3089 | |
32. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 45:10 | + 18:29 | 2809 | |
33. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 48:57 | + 22:16 | ||
34. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 52:51 | + 26:10 | 325 | |
35. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:25 | + 29:44 | 0 | |
Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | DISK | 0 | |||
Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 29:33 | 5601 | ||
2. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 33:17 | + 3:44 | 5018 | |
3. | Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 35:17 | + 5:44 | 4706 | |
4. | Drobníková Markéta | TAP8463 | KOB TRETRA Praha | 36:04 | + 6:31 | 4583 | |
5. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 36:09 | + 6:36 | 4570 | |
6. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 36:56 | + 7:23 | 4448 | |
7. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 38:54 | + 9:21 | 4141 | |
8. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 9:31 | 4115 | |
9. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 39:40 | + 10:07 | 4021 | |
10. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:56 | + 10:23 | 3979 | |
11. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | OK Chrastava | 39:59 | + 10:26 | 3972 | |
12. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 40:46 | + 11:13 | 3849 | |
13. | Tesařová Eva | RBK9253 | SK Radioklub Blansko | 41:59 | + 12:26 | 3659 | |
14. | Fátorová Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 42:51 | + 13:18 | 3524 | |
15. | Netíková Martina | DOB9350 | KOB Dobruška | 43:36 | + 14:03 | 3407 | |
16. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 43:56 | + 14:23 | 3355 | |
17. | Bednářová Michaela | VAM8951 | OOB Vamberk | 44:51 | + 15:18 | 3212 | |
18. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 47:53 | + 18:20 | 2738 | |
19. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:57 | + 18:24 | 2727 | |
20. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 49:10 | + 19:37 | 2537 | |
21. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 49:47 | + 20:14 | 2441 | |
21. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 49:47 | + 20:14 | 2441 | |
23. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 50:54 | + 21:21 | 2267 | |
24. | Boumová Irena | VSP7751 | USK Praha | 53:04 | + 23:31 | 1928 | |
25. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 57:45 | + 28:12 | 1197 | |
26. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:32 | + 29:59 | 918 | |
27. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 91:55 | + 62:22 | 0 | |
28. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 92:50 | + 63:17 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:29 | 3856 | ||
2. | Jarošová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 29:26 | + 0:57 | 3736 | |
3. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:17 | + 1:48 | 3627 | |
4. | Trávníčková Hana | VLI8250 | Slavia Liberec orienteering | 31:44 | + 3:15 | 3443 | |
5. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 32:52 | + 4:23 | 3299 | |
6. | Otrusinová Jana | ABM9560 | KOB Moira Brno | 33:32 | + 5:03 | 3214 | |
7. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 35:02 | + 6:33 | 3023 | |
8. | Pavlásková Alena | LDC8652 | KOB Děčín | 35:59 | + 7:30 | 2902 | |
9. | Horká Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 36:17 | + 7:48 | 2864 | |
10. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 39:19 | + 10:50 | 2478 | |
11. | Klapalová Hana | VAM8850 | OOB Vamberk | 39:24 | + 10:55 | 2468 | |
12. | Jirků Martina | TUR8750 | OOB TJ Turnov | 40:05 | + 11:36 | 2381 | |
13. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 41:23 | + 12:54 | ||
14. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:48 | + 13:19 | 2162 | |
15. | Maliňáková Dana | SVS8250 | Orientklub Vsetín | 42:09 | + 13:40 | 2118 | |
16. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 42:48 | + 14:19 | 2035 | |
17. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 44:14 | + 15:45 | 1853 | |
18. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 44:17 | + 15:48 | 1847 | |
19. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 44:30 | + 16:01 | 1819 | |
20. | Janečková Lenka | MFP8250 | VŠSK MFF UK Praha | 45:08 | + 16:39 | 1738 | |
21. | Šnyrchová Jitka | ABM7653 | KOB Moira Brno | 50:59 | + 22:30 | 994 | |
22. | Vydrová Markéta | PEN8950 | OK RECO Sport | 51:20 | + 22:51 | 950 | |
23. | Kalinová Lucie | RUM8750 | ZOOB Rumburk | 61:52 | + 33:23 | 0 | |
24. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 61:54 | + 33:25 | 0 | |
25. | Synková Šárka | DOK7650 | OK Doksy | 64:26 | + 35:57 | 0 | |
26. | Sojková Petra | ALB8950 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 77:32 | + 49:03 | 0 | |
Puternicka Joanna | 21P8750 | Orientop Wrocław | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:02 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 31:44 | + 1:42 | |
3. | Kotecká Michaela | NNN7850 | Neregistrovaní (NNN) | 33:17 | + 3:15 | |
4. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 33:36 | + 3:34 | |
5. | Minakova Ekaterina | 11R8050 | Orienta-MosCompass | 33:39 | + 3:37 | |
6. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 34:15 | + 4:13 | |
7. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 34:27 | + 4:25 | |
8. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:46 | + 5:44 | |
9. | Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB Moira Brno | 35:48 | + 5:46 | |
10. | Podlipná Veronika | NPA8152 | SK LOB Nová Paka | 37:30 | + 7:28 | |
11. | Juřeníková Hana | MOV8052 | SKOB Ostrava | 38:15 | + 8:13 | |
12. | Radová Martina | ABM7451 | KOB Moira Brno | 38:24 | + 8:22 | |
13. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:28 | + 8:26 | |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 38:58 | + 8:56 | |
15. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 42:40 | + 12:38 | |
16. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:09 | + 13:07 | |
17. | Tomíčková Dana | 19X8050 | ESOX ODEI | 43:52 | + 13:50 | |
18. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 44:26 | + 14:24 | |
19. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 45:19 | + 15:17 | |
20. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 45:32 | + 15:30 | |
21. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 45:38 | + 15:36 | |
22. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 46:12 | + 16:10 | |
23. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:15 | + 16:13 | |
24. | Vemolová Barbora | Bukovice | 47:33 | + 17:31 | ||
25. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:16 | + 18:14 | |
26. | Karásková Marcela | ZPV6970 | KOB ZPV Prostějov | 50:35 | + 20:33 | |
27. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 51:25 | + 21:23 | |
28. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 53:38 | + 23:36 | |
29. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:37 | + 24:35 | |
30. | Herrmann Cathleen | 48D7850 | OL-Team Wehrsdorf | 59:35 | + 29:33 | |
31. | Schejbalová Karina | 8XC8050 | NER - Neregistrovaní | 62:49 | + 32:47 | |
32. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:44 | + 45:42 | |
33. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 75:55 | + 45:53 | |
34. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 79:33 | + 49:31 | |
Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 25:04 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 26:12 | + 1:08 | |
3. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 26:23 | + 1:19 | |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 27:40 | + 2:36 | |
5. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:59 | + 2:55 | |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:18 | + 5:14 | |
7. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 30:24 | + 5:20 | |
8. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 31:25 | + 6:21 | |
9. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 31:53 | + 6:49 | |
10. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 33:19 | + 8:15 | |
11. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 33:25 | + 8:21 | |
12. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | OB Vizovice | 33:30 | + 8:26 | |
13. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | OK Slavia Hradec Králové | 33:45 | + 8:41 | |
14. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:03 | + 8:59 | |
15. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 34:26 | + 9:22 | |
16. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 34:31 | + 9:27 | |
17. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 34:49 | + 9:45 | |
18. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 35:42 | + 10:38 | |
19. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 37:19 | + 12:15 | |
20. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 38:39 | + 13:35 | |
21. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:55 | + 15:51 | |
22. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:14 | + 16:10 | |
23. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 43:40 | + 18:36 | |
24. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:05 | + 20:01 | |
25. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:30 | + 20:26 | |
26. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 49:40 | + 24:36 | |
27. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:09 | + 31:05 | |
28. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:25 | + 35:21 | |
29. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 62:14 | + 37:10 | |
30. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 64:10 | + 39:06 | |
31. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | Magnus Orienteering | 64:54 | + 39:50 | |
Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 23:00 | ||
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 24:23 | + 1:23 | |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:35 | + 2:35 | |
4. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 26:41 | + 3:41 | |
5. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 28:02 | + 5:02 | |
6. | Antoine-Delaume Sophie | 85F7000 | AVON OK | 28:56 | + 5:56 | |
7. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 30:33 | + 7:33 | |
8. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 30:39 | + 7:39 | |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 33:23 | + 10:23 | |
10. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 33:44 | + 10:44 | |
11. | Otrusinová Helena | ABM7054 | KOB Moira Brno | 34:36 | + 11:36 | |
12. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:43 | + 13:43 | |
13. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 39:13 | + 16:13 | |
14. | Westin Lenka | Porsgrunn OL | 39:22 | + 16:22 | ||
15. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 39:41 | + 16:41 | |
16. | Thomas Sylvia | 48D6950 | OL-Team Wehrsdorf | 40:26 | + 17:26 | |
17. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:02 | + 20:02 | |
18. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 43:07 | + 20:07 | |
19. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 43:19 | + 20:19 | |
20. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 46:18 | + 23:18 | |
21. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 47:09 | + 24:09 | |
22. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 47:52 | + 24:52 | |
23. | Hadačová Pavla | 6VX7150 | TORNÁDO | 49:46 | + 26:46 | |
24. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 50:01 | + 27:01 | |
25. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | KOS TJ Tesla Brno | 51:02 | + 28:02 | |
26. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 54:15 | + 31:15 | |
27. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 55:26 | + 32:26 | |
28. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 60:18 | + 37:18 | |
29. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:55 | + 39:55 | |
30. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 79:11 | + 56:11 | |
31. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:39 | + 63:39 | |
32. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 89:26 | + 66:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 25:09 | ||
2. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:52 | + 2:43 | |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 31:52 | + 6:43 | |
4. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 34:32 | + 9:23 | |
5. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 41:21 | + 16:12 | |
6. | Fritz Kristine | 76D6550 | OL-Team Filder (Germany) | 42:19 | + 17:10 | |
7. | Mazúrová Soňa | 47S6550 | Rapid Bratislava | 44:08 | + 18:59 | |
8. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 45:21 | + 20:12 | |
9. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 54:28 | + 29:19 | |
10. | Bargiel Beata | 23P6550 | OK!Sport Warszawa | 70:08 | + 44:59 | |
Nielsen Jannie | 53D6550 | Tisvilde Hegn OK | DISK | |||
Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 23:27 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:36 | + 2:09 | |
3. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:29 | + 3:02 | |
4. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 27:32 | + 4:05 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 28:24 | + 4:57 | |
6. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 29:18 | + 5:51 | |
7. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:36 | + 7:09 | |
8. | Bouché Sylvie | COLE9105 | 31:26 | + 7:59 | ||
9. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:22 | + 12:55 | |
10. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 36:30 | + 13:03 | |
11. | Stibalová Věra | LDC6051 | KOB Děčín | 44:40 | + 21:13 | |
Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Čelišová Iva | Čelišová | DISK | ||||
Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 41:52 | + 18:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 19:03 | ||
2. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 22:12 | + 3:09 | |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 22:22 | + 3:19 | |
4. | Lehto Ulla | 37F5650 | VeVe | 24:19 | + 5:16 | |
5. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:13 | + 6:10 | |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 26:35 | + 7:32 | |
7. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 28:09 | + 9:06 | |
8. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 29:52 | + 10:49 | |
9. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 30:30 | + 11:27 | |
10. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:20 | + 13:17 | |
11. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 32:27 | + 13:24 | |
12. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:55 | + 13:52 | |
13. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:51 | + 15:48 | |
14. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 36:10 | + 17:07 | |
15. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 45:14 | + 26:11 | |
16. | Hardy Jan | 62A5350 | Australopers Tasmania | 47:43 | + 28:40 | |
17. | Kovářová Milena | SJH5350 | SJH Jindřichův Hradec | 74:18 | + 55:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 24:26 | ||
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 27:19 | + 2:53 | |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:13 | + 5:47 | |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:47 | + 14:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 28:26 | ||
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 30:34 | + 2:08 | |
3. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 37:08 | + 8:42 | |
4. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 74:53 | + 46:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Merhulík Aleš | NPA0803 | SK LOB Nová Paka | 13:11 | ||
2. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 13:27 | + 0:16 | |
3. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 14:00 | + 0:49 | |
4. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 14:42 | + 1:31 | |
5. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 15:01 | + 1:50 | |
6. | Jakeš Filip | VLI0605 | Slavia Liberec orienteering | 15:38 | + 2:27 | |
7. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 16:07 | + 2:56 | |
8. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 16:42 | + 3:31 | |
9. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB TRETRA Praha | 17:03 | + 3:52 | |
10. | Urbanec Bruno | EZL0405 | PEV Zlín | 21:59 | + 8:48 | |
11. | Votýpka Štěpán | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 22:16 | + 9:05 | |
12. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 23:36 | + 10:25 | |
13. | Chrbolka Ondřej | xxx | xxx | 23:51 | + 10:40 | |
14. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:46 | + 11:35 | |
15. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 35:06 | + 21:55 | |
16. | Pilař František | 5BX0900 | Čepíci | 43:12 | + 30:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 10:16 | ||
2. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 10:28 | + 0:12 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 11:30 | + 1:14 | |
4. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 11:58 | + 1:42 | |
5. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSS Přírodověda Praha | 13:04 | + 2:48 | |
6. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 13:16 | + 3:00 | |
7. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 13:20 | + 3:04 | |
8. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 13:24 | + 3:08 | |
9. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:07 | + 3:51 | |
10. | Šneider Kvido | ASU0749 | Magnus Orienteering | 14:49 | + 4:33 | |
11. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 15:30 | + 5:14 | |
12. | Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:52 | + 5:36 | |
13. | Vaníček Jan | SJC-Sportcentrum Jičín | 16:28 | + 6:12 | ||
14. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:51 | + 11:35 | |
15. | Svoboda Jan | KTA0701 | SK Kotnov Tábor | 23:21 | + 13:05 | |
16. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 24:00 | + 13:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tůma Šimon | SJC-Sportcentrum Jičín | 12:18 | |||
2. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 12:55 | + 0:37 | |
3. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 13:27 | + 1:09 | |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 14:07 | + 1:49 | |
5. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:20 | + 3:02 | |
6. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 15:21 | + 3:03 | |
7. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 15:26 | + 3:08 | |
8. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 16:08 | + 3:50 | |
9. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:15 | + 3:57 | |
10. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:44 | + 4:26 | |
11. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 16:52 | + 4:34 | |
12. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 17:18 | + 5:00 | |
13. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 17:58 | + 5:40 | |
14. | Růžička Jan | SJC0406 | Sportcentrum Jičín | 19:36 | + 7:18 | |
15. | Bauerfeld Nico | 76D0500 | OL-Team Filder (Germany) | 19:56 | + 7:38 | |
16. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 21:34 | + 9:16 | |
17. | Herrmann Josef | 48D0502 | OL-Team Wehrsdorf | 21:47 | + 9:29 | |
18. | Rada Štěpán | ABM0404 | KOB Moira Brno | 22:12 | + 9:54 | |
19. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:21 | + 10:03 | |
20. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 22:50 | + 10:32 | |
21. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 24:11 | + 11:53 | |
22. | Merhulík Mikuláš | NPA0503 | SK LOB Nová Paka | 29:39 | + 17:21 | |
23. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:02 | + 26:44 | |
24. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 40:34 | + 28:16 | |
25. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 41:04 | + 28:46 | |
26. | Smaržik Ondřej | BSO0501 | KOB Baník Sokolov | 51:14 | + 38:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 13:31 | ||
2. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:03 | + 1:32 | |
3. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:33 | + 2:02 | |
4. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:38 | + 2:07 | |
5. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 15:56 | + 2:25 | |
6. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 16:59 | + 3:28 | |
7. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 17:21 | + 3:50 | |
8. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:53 | + 4:22 | |
9. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:16 | + 5:45 | |
10. | Biolik Emil | 46P0300 | Trackcourse | 24:20 | + 10:49 | |
11. | Palát Tomáš | ABM0307 | KOB Moira Brno | 26:32 | + 13:01 | |
12. | Vébr Tomáš | HAV0200 | OB Havířov | 26:38 | + 13:07 | |
13. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 26:47 | + 13:16 | |
14. | Braatz Niklas | 17D0200 | TSV Berlin | 27:08 | + 13:37 | |
15. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:16 | + 13:45 | |
16. | Krusche Pascal | 48D0201 | OL-Team Wehrsdorf | 29:07 | + 15:36 | |
17. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:27 | + 17:56 | |
18. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 33:00 | + 19:29 | |
19. | Valter Ondřej | KBP0400 | KBP Praha | 34:27 | + 20:56 | |
20. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:19 | + 24:48 | |
21. | Schöne Niklas | 48D0200 | OL-Team Wehrsdorf | 41:43 | + 28:12 | |
22. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 42:34 | + 29:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adámek Filip | ABM0101 | KOB Moira Brno | 25:52 | ||
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 27:40 | + 1:48 | |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 28:25 | + 2:33 | |
4. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 28:48 | + 2:56 | |
5. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 33:49 | + 7:57 | |
6. | Kniebügl Jakub | 39S0000 | KOBRA Bratislava | 67:42 | + 41:50 | |
Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | 21:35 | ||
2. | Kalenský Aleš | STH9801 | SK Studenec | 25:24 | + 3:49 | |
3. | Žáček Matěj | RBK9802 | SK Radioklub Blansko | 25:52 | + 4:17 | |
4. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:56 | + 4:21 | |
5. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | SK Praga | 26:42 | + 5:07 | |
6. | Florián Vojtěch | ABM9901 | KOB Moira Brno | 28:36 | + 7:01 | |
7. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | KOB Moira Brno | 36:53 | + 15:18 | |
8. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | KOB Moira Brno | 39:33 | + 17:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 24:11 | 9302 | ||
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 24:51 | + 0:40 | 9056 | |
3. | Hradec Pavel | TUR8801 | OOB TJ Turnov | 25:00 | + 0:49 | 9000 | |
4. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:32 | + 1:21 | 8803 | |
5. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:33 | + 1:22 | 8797 | |
6. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 26:13 | + 2:02 | 8551 | |
7. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 26:44 | + 2:33 | 8360 | |
8. | Masnyy Yury | 11R8500 | Orienta-MosCompass | 26:47 | + 2:36 | ||
9. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 26:51 | + 2:40 | 8316 | |
10. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 27:06 | + 2:55 | 8224 | |
11. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 27:34 | + 3:23 | 8052 | |
12. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 28:15 | + 4:04 | 7799 | |
13. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 28:23 | + 4:12 | 7750 | |
14. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 28:24 | + 4:13 | 7744 | |
15. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 28:25 | + 4:14 | 7738 | |
16. | Košárek Pavel | AOP7102 | Orientační Běh Opava | 28:28 | + 4:17 | 7719 | |
17. | Minakov Alexander | 11R8200 | Orienta-MosCompass | 28:34 | + 4:23 | ||
17. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 28:34 | + 4:23 | 7682 | |
19. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 4:24 | 7676 | |
20. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 28:43 | + 4:32 | 7627 | |
21. | Chupek Jakub | JPV9911 | Oddíl OS SK Prostějov | 28:45 | + 4:34 | 7614 | |
22. | Holas Ondřej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 28:51 | + 4:40 | 7577 | |
23. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 29:29 | + 5:18 | 7343 | |
24. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 29:33 | + 5:22 | 7319 | |
25. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 30:19 | + 6:08 | 7035 | |
26. | Masnyy Dmitry | 29R8800 | MosCompas-Orienta | 30:28 | + 6:17 | ||
27. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 30:32 | + 6:21 | 6955 | |
27. | Hanslian David | LCE7835 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:32 | + 6:21 | 6955 | |
29. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 30:41 | + 6:30 | 6900 | |
30. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 30:48 | + 6:37 | 6857 | |
31. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 31:02 | + 6:51 | 6771 | |
32. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 32:07 | + 7:56 | 6370 | |
33. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 32:12 | + 8:01 | 6340 | |
34. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 32:33 | + 8:22 | 6210 | |
35. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:46 | + 8:35 | 6130 | |
36. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 33:14 | + 9:03 | 5958 | |
37. | Palát Petr | ABM7415 | KOB Moira Brno | 34:34 | + 10:23 | 5465 | |
38. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | 35:26 | + 11:15 | 5145 | |
39. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 36:38 | + 12:27 | 4701 | |
40. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | Oddíl OS SK Prostějov | 36:59 | + 12:48 | 4572 | |
41. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:09 | + 13:58 | 4141 | |
42. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 43:51 | + 19:40 | 2034 | |
43. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 47:36 | + 23:25 | 649 | |
Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petras Tomáš | VAM8801 | OOB Vamberk | 28:57 | 6627 | ||
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 28:57 | 6627 | ||
3. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | TJ SOKOL Plumlov | 30:11 | + 1:14 | 6352 | |
4. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 30:48 | + 1:51 | 6215 | |
5. | Andrš Jiří | VAM8601 | OOB Vamberk | 31:03 | + 2:06 | 6159 | |
6. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 31:17 | + 2:20 | 6108 | |
7. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 31:31 | + 2:34 | 6056 | |
8. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 31:55 | + 2:58 | 5967 | |
9. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 32:16 | + 3:19 | 5889 | |
10. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:45 | + 3:48 | 5781 | |
11. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 32:46 | + 3:49 | 5777 | |
11. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 32:46 | + 3:49 | 5777 | |
13. | Smutný Šimon | VAM9301 | OOB Vamberk | 32:55 | + 3:58 | 5744 | |
14. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 33:11 | + 4:14 | 5685 | |
15. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:20 | + 4:23 | 5651 | |
16. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 33:26 | + 4:29 | 5629 | |
17. | Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | 34:37 | + 5:40 | 5366 | |
18. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 35:02 | + 6:05 | 5273 | |
19. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:08 | + 6:11 | 5251 | |
20. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 35:16 | + 6:19 | 5221 | |
21. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:37 | + 6:40 | 5143 | |
22. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 35:45 | + 6:48 | 5113 | |
23. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 35:59 | + 7:02 | 5061 | |
24. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 36:10 | + 7:13 | 5021 | |
25. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 37:13 | + 8:16 | 4787 | |
26. | Drhlík Petr | VAM8301 | OOB Vamberk | 37:15 | + 8:18 | 4779 | |
27. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 38:05 | + 9:08 | 4594 | |
28. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 38:11 | + 9:14 | 4572 | |
29. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 38:27 | + 9:30 | 4512 | |
30. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:35 | + 10:38 | 4260 | |
31. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 40:08 | + 11:11 | 4138 | |
32. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 41:37 | + 12:40 | 3807 | |
33. | Trávníček Jan | UOL7501 | SOB Olomouc | 41:47 | + 12:50 | 3770 | |
34. | Drągowski Piotr | DOB8200 | KOB Dobruška | 42:18 | + 13:21 | 3655 | |
35. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:06 | + 14:09 | 3477 | |
36. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:57 | + 15:00 | 3288 | |
37. | Novák Petr | SKV8201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:01 | + 17:04 | ||
38. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:24 | + 17:27 | 2743 | |
39. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 47:12 | + 18:15 | 2565 | |
40. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:28 | + 22:31 | 1615 | |
41. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 54:07 | + 25:10 | 1025 | |
42. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 80:51 | + 51:54 | ||
Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 | |||
Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 19:30 | 5084 | ||
2. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:25 | + 0:55 | 4862 | |
3. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 20:54 | + 1:24 | 4746 | |
4. | Bejr Zdeněk | NPA8401 | SK LOB Nová Paka | 23:20 | + 3:50 | 4158 | |
5. | Důrek Milan | NNN9102 | Neregistrovaní (NNN) | 24:02 | + 4:32 | ||
6. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 24:25 | + 4:55 | 3896 | |
7. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 24:26 | + 4:56 | 3892 | |
8. | Otrusina Jan | ABM9210 | KOB Moira Brno | 24:49 | + 5:19 | 3799 | |
9. | Pešík Marek | 92X8301 | Jizerky | 24:59 | + 5:29 | ||
10. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 25:06 | + 5:36 | 3731 | |
11. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:17 | + 5:47 | 3687 | |
12. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 26:33 | + 7:03 | 3381 | |
13. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 26:49 | + 7:19 | 3316 | |
14. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB TRETRA Praha | 27:05 | + 7:35 | 3252 | |
15. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:12 | + 7:42 | 3224 | |
16. | Lederer Pavel | DOK6600 | OK Doksy | 27:37 | + 8:07 | 3123 | |
17. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 27:47 | + 8:17 | 3083 | |
18. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 28:29 | + 8:59 | 2914 | |
19. | Neumann Petr | PGP8705 | SK Praga | 29:16 | + 9:46 | 2724 | |
20. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | 29:44 | + 10:14 | 2612 | |
21. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 30:46 | + 11:16 | 2362 | |
22. | Lounek Jakub | PDY8200 | Běhej Poděbrady | 30:58 | + 11:28 | 2314 | |
23. | Preininger Luděk | DOB8001 | KOB Dobruška | 31:25 | + 11:55 | 2205 | |
24. | Szenczi Gabriel | SJC8705 | Sportcentrum Jičín | 32:08 | + 12:38 | 2032 | |
25. | Sojka Lukáš | ALB8500 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 32:41 | + 13:11 | 1899 | |
26. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:07 | + 13:37 | 1794 | |
27. | Hrazdil Jiří | 9BC8400 | NNN | 33:27 | + 13:57 | ||
28. | Roll Martin | ALB8401 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 36:35 | + 17:05 | 957 | |
29. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 37:30 | + 18:00 | 735 | |
30. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 38:28 | + 18:58 | 502 | |
31. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 39:39 | + 20:09 | 216 | |
32. | Pešík Michal | 92X7701 | Jizerky | 39:53 | + 20:23 | ||
33. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 40:02 | + 20:32 | 123 | |
34. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 40:36 | + 21:06 | 0 | |
35. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 42:17 | + 22:47 | 0 | |
36. | Tsiak Aliksander | 31B8500 | КСО Березино BLR | 43:01 | + 23:31 | ||
37. | Toman Viktor | 1ZS9300 | Neregistrovaní SVK | 43:14 | + 23:44 | ||
38. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:08 | + 24:38 | 0 | |
39. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 44:17 | + 24:47 | 0 | |
40. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 45:42 | + 26:12 | 0 | |
41. | Harom Tomáš | 6FX8000 | HS EPO Hemenex | 51:57 | + 32:27 | ||
42. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 56:39 | + 37:09 | 0 | |
Kula Tadeáš | VAM9749 | OOB Vamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotecký Ondřej | TBM7703 | KOS TJ Tesla Brno | 24:50 | ||
2. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 25:19 | + 0:29 | |
3. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 26:20 | + 1:30 | |
4. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:40 | + 3:50 | |
5. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:19 | + 4:29 | |
6. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 29:21 | + 4:31 | |
7. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 29:53 | + 5:03 | |
8. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:12 | + 5:22 | |
9. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 30:49 | + 5:59 | |
10. | GROTE Andreas | 34C6400 | OLC SKOG Fribourg | 30:50 | + 6:00 | |
11. | Kalous Antonín | KON7708 | KOB Konice | 31:02 | + 6:12 | |
12. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 32:31 | + 7:41 | |
13. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 33:04 | + 8:14 | |
14. | Vébr Radek | HAV7103 | OB Havířov | 33:09 | + 8:19 | |
15. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 33:10 | + 8:20 | |
16. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 34:05 | + 9:15 | |
17. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 34:14 | + 9:24 | |
18. | Rada Pavel | ABM7401 | KOB Moira Brno | 34:33 | + 9:43 | |
19. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 35:36 | + 10:46 | |
20. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 35:39 | + 10:49 | |
21. | Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | 37:38 | + 12:48 | |
22. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 41:16 | + 16:26 | |
23. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:04 | + 17:14 | |
24. | Petříček Martin | MKP8000 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 43:04 | + 18:14 | |
25. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB Moira Brno | 43:13 | + 18:23 | |
26. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 47:29 | + 22:39 | |
27. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:08 | + 23:18 | |
28. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:52 | + 24:02 | |
29. | Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:08 | + 24:18 | |
30. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 51:29 | + 26:39 | |
31. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 53:52 | + 29:02 | |
32. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:06 | + 32:16 | |
33. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:15 | + 33:25 | |
34. | Jiří Vemola | 6XX7701 | Bukovice | 59:53 | + 35:03 | |
35. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 63:58 | + 39:08 | |
36. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 93:20 | + 68:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 26:21 | ||
2. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 26:26 | + 0:05 | |
3. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:28 | + 2:07 | |
4. | Berger Tomáš | MOV6901 | SKOB Ostrava | 31:27 | + 5:06 | |
5. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | OK Slavia Hradec Králové | 31:28 | + 5:07 | |
6. | Pavlásek Jiří | LDC7501 | KOB Děčín | 33:15 | + 6:54 | |
7. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 33:16 | + 6:55 | |
8. | Žáček Zbyněk | RBK7101 | SK Radioklub Blansko | 35:26 | + 9:05 | |
9. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 37:06 | + 10:45 | |
10. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 38:59 | + 12:38 | |
11. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 44:04 | + 17:43 | |
12. | Vít Daniel | BSO7300 | KOB Baník Sokolov | 44:12 | + 17:51 | |
13. | Ekert Vladimír | VLI7600 | Slavia Liberec orienteering | 44:43 | + 18:22 | |
14. | Mokrý Pavel | ABM6801 | KOB Moira Brno | 44:46 | + 18:25 | |
15. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 50:12 | + 23:51 | |
16. | Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | 50:14 | + 23:53 | |
17. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 51:35 | + 25:14 | |
18. | Kurečka Robert | ABM7210 | KOB Moira Brno | 51:46 | + 25:25 | |
19. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 51:49 | + 25:28 | |
20. | Sliva Jan | 25L7300 | Luxembourg Orienteering Club | 53:15 | + 26:54 | |
21. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 54:18 | + 27:57 | |
22. | Prášil Jan | NPA5601 | SK LOB Nová Paka | 60:37 | + 34:16 | |
23. | Šnyrch Igor | ABM7511 | KOB Moira Brno | 61:53 | + 35:32 | |
24. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 64:25 | + 38:04 | |
Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | DISK | |||
Pecka Vlastimil | LLI7501 | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 22:08 | ||
2. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 22:57 | + 0:49 | |
3. | DELAUME Jean-Marc | 85F7100 | AVON OK | 23:57 | + 1:49 | |
4. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 24:09 | + 2:01 | |
4. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 24:09 | + 2:01 | |
6. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 24:39 | + 2:31 | |
7. | Valter Dalibor | KBP6900 | KBP Praha | 24:47 | + 2:39 | |
8. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 25:08 | + 3:00 | |
9. | Klaška Jan | Klaška | 25:11 | + 3:03 | ||
10. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 25:19 | + 3:11 | |
11. | Buytaert Frank | 27B7100 | TROL Belgium | 25:23 | + 3:15 | |
12. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:11 | + 4:03 | |
13. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 26:21 | + 4:13 | |
14. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 26:27 | + 4:19 | |
15. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 26:32 | + 4:24 | |
16. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 27:14 | + 5:06 | |
17. | Urbanec Vít | EZL7010 | PEV Zlín | 27:21 | + 5:13 | |
17. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:21 | + 5:13 | |
19. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 27:36 | + 5:28 | |
20. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 28:05 | + 5:57 | |
21. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 28:43 | + 6:35 | |
22. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 28:54 | + 6:46 | |
23. | Adámek Libor | ABM6707 | KOB Moira Brno | 29:30 | + 7:22 | |
24. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:39 | + 7:31 | |
25. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 29:41 | + 7:33 | |
26. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 30:25 | + 8:17 | |
27. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:27 | + 8:19 | |
28. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:51 | + 8:43 | |
29. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 31:13 | + 9:05 | |
30. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 31:30 | + 9:22 | |
31. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 33:38 | + 11:30 | |
32. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 33:46 | + 11:38 | |
33. | Nikov Zefir | Shumen Bulgaria | 35:47 | + 13:39 | ||
34. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:57 | + 13:49 | |
35. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:59 | + 14:51 | |
36. | Würz Jiří | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:23 | + 18:15 | |
37. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:37 | + 18:29 | |
38. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 19:04 | |
39. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 42:34 | + 20:26 | |
40. | Apeltauer Milan | SCP6802 | OK Sparta Praha | 43:08 | + 21:00 | |
41. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:47 | + 21:39 | |
42. | Melišík Michael | TAP7100 | KOB TRETRA Praha | 46:04 | + 23:56 | |
43. | Hejsek Jiří | KAM6900 | OK Kamenice | 46:19 | + 24:11 | |
44. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:45 | + 28:37 | |
45. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:26 | + 30:18 | |
46. | Šneider Miroslav | ASU7101 | Magnus Orienteering | 52:44 | + 30:36 | |
47. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:34 | + 31:26 | |
48. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 54:28 | + 32:20 | |
49. | Bauerfeld Thomas | 76D6800 | OL-Team Filder (Germany) | 58:45 | + 36:37 | |
50. | BAECHLER Olivier | 34C6800 | OLC SKOG Fribourg | 58:58 | + 36:50 | |
Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 22:55 | ||
2. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 28:40 | + 5:45 | |
3. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 28:54 | + 5:59 | |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 30:20 | + 7:25 | |
5. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 30:22 | + 7:27 | |
6. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 30:49 | + 7:54 | |
7. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 31:09 | + 8:14 | |
8. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:23 | + 8:28 | |
9. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 31:47 | + 8:52 | |
10. | Švarc Jiří | TUR6204 | OOB TJ Turnov | 31:53 | + 8:58 | |
11. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 32:53 | + 9:58 | |
12. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:35 | + 11:40 | |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 36:30 | + 13:35 | |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 37:02 | + 14:07 | |
15. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 38:01 | + 15:06 | |
16. | Boyarov Yanko | Shumen Bulgaria | 40:04 | + 17:09 | ||
17. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:22 | + 17:27 | |
18. | Mazur Milan | 47S6200 | Rapid Bratislava | 40:37 | + 17:42 | |
19. | Braatz Frank | 17D6200 | TSV Berlin | 41:32 | + 18:37 | |
20. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 43:02 | + 20:07 | |
21. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 43:29 | + 20:34 | |
22. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | OK!Sport Warszawa | 44:50 | + 21:55 | |
23. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:48 | + 27:53 | |
24. | Bohsmann Michael | 76D6551 | OL-Team Filder (Germany) | 51:33 | + 28:38 | |
25. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | OK!Sport Warszawa | 52:31 | + 29:36 | |
26. | Dragowski Marek | 23P6500 | OK!Sport Warszawa | 53:04 | + 30:09 | |
27. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 53:36 | + 30:41 | |
28. | Kral Martin | Neregistrovaní (NNN) | 57:29 | + 34:34 | ||
Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Širůček Jaromír | SHK6200 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Nykodým Petr | TBM6307 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Hostaš Zdeněk | VAM6403 | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 24:22 | ||
2. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 27:52 | + 3:30 | |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 29:27 | + 5:05 | |
4. | Westin Kjell | Porsgrunn OL | 29:41 | + 5:19 | ||
5. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 29:47 | + 5:25 | |
5. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 29:47 | + 5:25 | |
7. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 30:07 | + 5:45 | |
8. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 30:48 | + 6:26 | |
9. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 32:00 | + 7:38 | |
10. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 32:01 | + 7:39 | |
11. | HEDIGER Rolf | 34C5900 | OLC SKOG Fribourg | 32:02 | + 7:40 | |
12. | Lehto Jarmo | 37F5500 | VeVe | 32:05 | + 7:43 | |
13. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:27 | + 10:05 | |
14. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 35:54 | + 11:32 | |
15. | Mareš Hynek | TUR6100 | OOB TJ Turnov | 36:05 | + 11:43 | |
16. | Palicka Miroslav | 75S5900 | KOB Cingov Spisska Nova Ves | 36:36 | + 12:14 | |
17. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 36:58 | + 12:36 | |
18. | Stibal Ivan | LDC5701 | KOB Děčín | 37:15 | + 12:53 | |
19. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 39:38 | + 15:16 | |
20. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:45 | + 16:23 | |
21. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 41:11 | + 16:49 | |
22. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:54 | + 17:32 | |
23. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 45:36 | + 21:14 | |
24. | Le Calvez Jeno | Individuel | 47:26 | + 23:04 | ||
25. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 48:25 | + 24:03 | |
26. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 49:49 | + 25:27 | |
27. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 51:43 | + 27:21 | |
28. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 52:54 | + 28:32 | |
29. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 58:39 | + 34:17 | |
Nielsen Henrik | 53D6000 | Tisvilde Hegn OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 23:36 | ||
2. | Trydzensi Henadzi | 21B5500 | Peleng-Vimpel BLR | 25:10 | + 1:34 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 28:46 | + 5:10 | |
4. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:04 | + 6:28 | |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 31:22 | + 7:46 | |
6. | Öhlund Per | Gustavsbergs OK | 31:43 | + 8:07 | ||
7. | Elson Robert | 62A5200 | Australopers Tasmania | 33:16 | + 9:40 | |
8. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | + 9:47 | |
9. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:47 | + 12:11 | |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:35 | + 14:59 | |
11. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 40:00 | + 16:24 | |
12. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 41:14 | + 17:38 | |
13. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:42 | + 18:06 | |
14. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 43:30 | + 19:54 | |
15. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 43:50 | + 20:14 | |
16. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:51 | + 22:15 | |
17. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 78:54 | + 55:18 | |
Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 17:12 | ||
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 18:24 | + 1:12 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:36 | + 1:24 | |
4. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 18:42 | + 1:30 | |
5. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 20:27 | + 3:15 | |
6. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 21:46 | + 4:34 | |
7. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 23:07 | + 5:55 | |
8. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 23:36 | + 6:24 | |
9. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 25:22 | + 8:10 | |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 25:54 | + 8:42 | |
11. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:02 | + 8:50 | |
12. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 27:33 | + 10:21 | |
13. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 29:19 | + 12:07 | |
14. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 32:30 | + 15:18 | |
15. | Peeters Andre | 27B4800 | TROL Belgium | 32:59 | + 15:47 | |
16. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 34:02 | + 16:50 | |
17. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 37:18 | + 20:06 | |
18. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 39:54 | + 22:42 | |
Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | DISK | |||
Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:51 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 26:39 | ||
2. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 29:52 | + 3:13 | |
3. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 29:55 | + 3:16 | |
4. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 33:48 | + 7:09 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 35:21 | + 8:42 | |
6. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 57:15 | + 30:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 19:12 | ||
2. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:22 | + 4:10 | |
3. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 24:43 | + 5:31 | |
4. | Vykysalý František | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 26:20 | + 7:08 | |
5. | Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:31 | + 8:19 | |
6. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 28:58 | + 9:46 | |
7. | Diener Herbert | MOV4101 | SKOB Ostrava | 32:08 | + 12:56 | |
8. | Šidla Jiří | OTK4001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 38:19 | + 19:07 | |
9. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:48 | + 32:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 10:38 | ||
2. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 11:10 | + 0:32 | |
3. | Kruliš Janek | 8KC1000 | ZŠ a MŠ Chotyně | 12:01 | + 1:23 | |
4. | Michálek Daniel | KPY0800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 12:11 | + 1:33 | |
5. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 12:23 | + 1:45 | |
6. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 13:42 | + 3:04 | |
7. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 14:01 | + 3:23 | |
8. | Merhulíková Amálie | NPA | SK LOB Nová Paka | 14:10 | + 3:32 | |
9. | Havelka Pepča | SJC1000 | Sportcentrum Jičín | 14:22 | + 3:44 | |
10. | Belžíková Nelly | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 14:36 | + 3:58 | ||
11. | Smaržíková Markéta | BSO0950 | KOB Baník Sokolov | 14:44 | + 4:06 | |
12. | Míka Ondřej | 2AX0000 | Tyn OB | 14:54 | + 4:16 | |
13. | Michalíková Sára | DOB0850 | KOB Dobruška | 14:58 | + 4:20 | |
14. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 14:59 | + 4:21 | |
15. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 15:01 | + 4:23 | |
16. | Vojvodík Rudolf | 8XC0800 | NER - Neregistrovaní | 15:30 | + 4:52 | |
17. | Švestka Štěpán | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 15:34 | + 4:56 | ||
18. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 15:41 | + 5:03 | |
19. | Suchardová Bernadette | xxx | xxx | 16:00 | + 5:22 | |
20. | Mokrý Lukáš | NER | NER - Neregistrovaní | 16:09 | + 5:31 | |
21. | Nepustilová Hana | OSN0999 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:47 | + 6:09 | |
22. | Bauerfeld Livia | 76D0750 | OL-Team Filder (Germany) | 16:51 | + 6:13 | |
23. | Pohlová Sandra | SRK1151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:09 | + 6:31 | |
24. | Kotecký Jáchym | 25L1100 | Luxembourg Orienteering Club | 17:48 | + 7:10 | |
25. | Kalousová Julie | KON0850 | KOB Konice | 17:52 | + 7:14 | |
26. | Nováková Eliška | xxx | xxx | 18:05 | + 7:27 | |
27. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 18:14 | + 7:36 | |
28. | Kocman Lukáš | BOR1102 | OK Jiskra Nový Bor | 18:15 | + 7:37 | |
29. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | Báječné ženy v orientačním běhu | 18:50 | + 8:12 | |
30. | Komín Matyáš | DFT | DFT | 19:28 | + 8:50 | |
31. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | VSS Přírodověda Praha | 19:58 | + 9:20 | |
32. | Malínská Ema | SJC | Sportcentrum Jičín | 20:35 | + 9:57 | |
33. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 20:48 | + 10:10 | |
34. | Švestka Patrik | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 21:00 | + 10:22 | ||
35. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:28 | + 10:50 | |
36. | Juřeníková Ema | MOV0951 | SKOB Ostrava | 22:05 | + 11:27 | |
37. | Horáková Eliška | 2UX1150 | Horáková | 22:15 | + 11:37 | |
38. | Berger Tomáš | MOV1002 | SKOB Ostrava | 22:20 | + 11:42 | |
39. | Fantapié Mathias | xxx | xxx | 22:30 | + 11:52 | |
39. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 22:30 | + 11:52 | |
41. | Leiner Josef | xxx | xxx | 22:55 | + 12:17 | |
42. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 23:04 | + 12:26 | |
43. | Neyrinck Nina | VSP-USK Praha | 23:18 | + 12:40 | ||
44. | Uhlířová Maruška | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 23:19 | + 12:41 | |
45. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 23:20 | + 12:42 | |
46. | Janečková Kristýna | MFP1150 | VŠSK MFF UK Praha | 23:26 | + 12:48 | |
47. | Fantapié Alizee | xxx | xxx | 23:40 | + 13:02 | |
48. | Brožíková Barborka | xxx | xxx | 23:56 | + 13:18 | |
49. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | VŠSK MFF UK Praha | 24:35 | + 13:57 | |
50. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 24:36 | + 13:58 | |
51. | Černý Ota | 5BX7801 | Čepíci | 25:13 | + 14:35 | |
52. | Plachý Matěj | PDY | Běhej Poděbrady | 25:56 | + 15:18 | |
53. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 26:20 | + 15:42 | |
54. | Pilař Jiří | 5BX1300 | Čepíci | 26:37 | + 15:59 | |
55. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 26:55 | + 16:17 | |
56. | Posolda Lukáš | SJC-Sportcentrum Jičín | 27:48 | + 17:10 | ||
57. | Marek Martin | STE1100 | SK SKI-OB Šternberk | 29:09 | + 18:31 | |
58. | Havlík Kilián | xxx | xxx | 29:14 | + 18:36 | |
59. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:01 | + 20:23 | |
60. | Fukátková Ludmila | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:53 | + 21:15 | |
61. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:03 | + 23:25 | |
62. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:06 | + 23:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švestka Vít | KVS9700 | SKOB Kobra Vsetín | 11:30 | ||
2. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | SKOB Ostrava | 12:57 | + 1:27 | |
3. | Tomíček Oldřich | 19X7900 | ESOX ODEI | 13:12 | + 1:42 | |
4. | Zeman Tomáš | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 13:20 | + 1:50 | |
5. | Vambera Filip | 5TX7300 | VAM OB | 14:08 | + 2:38 | |
6. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 14:18 | + 2:48 | |
7. | Preiningerová Monika | 8DC8750 | DOBneregistrovani | 15:13 | + 3:43 | |
8. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 15:31 | + 4:01 | |
9. | Hujerová Tereza | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | 15:59 | + 4:29 | ||
10. | Belžík Karel | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 16:01 | + 4:31 | ||
11. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 16:15 | + 4:45 | |
12. | Bargiel Włodzimierz | 23P6401 | OK!Sport Warszawa | 16:21 | + 4:51 | |
13. | Janatová Markéta | BOR7456 | OK Jiskra Nový Bor | 16:31 | + 5:01 | |
14. | Švestka Jiří | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 16:32 | + 5:02 | ||
15. | Dubská Terezie | STH0151 | SK Studenec | 16:36 | + 5:06 | |
16. | Horká Soňa | UOL | SOB Olomouc | 16:39 | + 5:09 | |
17. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:20 | + 5:50 | |
18. | Zvolský Jan | PDY | Běhej Poděbrady | 17:38 | + 6:08 | |
19. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:41 | + 6:11 | |
20. | Horáková Anetka | xxx | xxx | 17:56 | + 6:26 | |
21. | Rusz Rostislav | KUN0101 | TJ Sokol Kunvald | 18:47 | + 7:17 | |
22. | Parkanová Romana | SJH7252 | SJH Jindřichův Hradec | 18:56 | + 7:26 | |
23. | Kurečková Dana | ABM-KOB Moira Brno | 19:09 | + 7:39 | ||
24. | Havel Ondřej | xxx | xxx | 19:14 | + 7:44 | |
25. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 19:18 | + 7:48 | |
26. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:52 | + 8:22 | |
27. | Krawczyk Stanislaw | 23P5801 | OK!Sport Warszawa | 20:31 | + 9:01 | |
28. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | OOB TJ Turnov | 20:42 | + 9:12 | |
29. | Nechvíle Dan | PDY-Běhej Poděbrady | 20:49 | + 9:19 | ||
30. | Plichta Jan | xxx | xxx | 21:17 | + 9:47 | |
31. | Ferbasová Zdeňka | 5TX7350 | VAM OB | 21:19 | + 9:49 | |
32. | Prášilová Mirka | xxx7401 | xxx | 21:33 | + 10:03 | |
33. | Sedláčková Dagmar | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 21:49 | + 10:19 | |
34. | Dragowski Paweł | 23P0100 | OK!Sport Warszawa | 21:57 | + 10:27 | |
35. | FAVEROLLE Eloise | 85F0050 | AVON OK | 22:41 | + 11:11 | |
35. | Klemettineu Simo | NER | NER - Neregistrovaní | 22:41 | + 11:11 | |
37. | Plichta Petr | xxx | xxx | 22:48 | + 11:18 | |
38. | Urbancová Marcela | EZL4656 | PEV Zlín | 23:27 | + 11:57 | |
39. | Švestka Jakub | KVS-SKOB Kobra Vsetín | 23:39 | + 12:09 | ||
40. | Hájková Eva | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:29 | + 12:59 | |
41. | Pavlíčková Kristýna | MOV9752 | SKOB Ostrava | 24:52 | + 13:22 | |
42. | Mikolášek David | 8WC9000 | Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu | 25:19 | + 13:49 | |
43. | Kašpar Marcel | 8WC7800 | Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu | 25:27 | + 13:57 | |
44. | Mencl Miloslav | VSP6505 | USK Praha | 25:33 | + 14:03 | |
45. | Spěváčková Lenka | NER | NER - Neregistrovaní | 26:27 | + 14:57 | |
46. | Halkova Jarka | 8RC7704 | BZP | 26:52 | + 15:22 | |
47. | Svěchotová Hana | MOV7150 | SKOB Ostrava | 27:14 | + 15:44 | |
48. | Procházka Jiří | xxx | xxx | 28:03 | + 16:33 | |
49. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 28:56 | + 17:26 | |
50. | Tolar Jáchym+Filip | xxx | xxx | 30:07 | + 18:37 | |
51. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:07 | + 19:37 | |
52. | Michálková Michaela | KPY7352 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:13 | + 19:43 | |
53. | Leinerová Markéta | xxx | xxx | 32:03 | + 20:33 | |
53. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 32:03 | + 20:33 | |
55. | Majda Ivar | LME-SK Los Mělník | 34:04 | + 22:34 | ||
56. | Gebauer Jiří | LME-SK Los Mělník | 35:20 | + 23:50 | ||
57. | Wąsiewicz Urszula | 1MP0750 | Nadarzyn | 39:31 | + 28:01 | |
58. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:42 | + 32:12 | |
59. | Svobodová Veronika | 8WC8150 | Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu | 54:21 | + 42:51 | |
60. | Mokrá Markéta | NER | NER - Neregistrovaní | 67:23 | + 55:53 | |
61. | Pavlů Mirka | NER | NER - Neregistrovaní | 71:38 | + 60:08 | |
Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | DISK | |||
Hujerová Eliška | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||||
Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janský Petr | LBM | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:08 | ||
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:58 | + 2:50 | |
3. | Trávníček Tomáš | xxx | xxx | 37:14 | + 7:06 | |
4. | Vojtík Petr | DKP7205 | Oddíl OB Kotlářka | 39:05 | + 8:57 | |
5. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:59 | + 9:51 | |
6. | Vik Martin | STH9206 | SK Studenec | 41:55 | + 11:47 | |
7. | Valtr Pavel | MFP6600 | VŠSK MFF UK Praha | 42:57 | + 12:49 | |
8. | Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | 44:55 | + 14:47 | |
9. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 50:54 | + 20:46 | |
10. | Vlachová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 51:19 | + 21:11 | |
11. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:37 | + 21:29 | |
12. | Dubská+Veigertová | xxx | xxx | 51:51 | + 21:43 | |
13. | Janáková Eva | Právníci | 52:10 | + 22:02 | ||
14. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:08 | + 23:00 | |
15. | Chládková Petra | DKP8159 | Oddíl OB Kotlářka | 55:59 | + 25:51 | |
16. | Chládek Milan | DKP7902 | Oddíl OB Kotlářka | 56:19 | + 26:11 | |
17. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 56:57 | + 26:49 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 60:31 | + 30:23 | |
19. | Pilař Marek | 5BX7700 | Čepíci | 61:08 | + 31:00 | |
20. | Janák Jiří | Právníci | 63:07 | + 32:59 | ||
21. | Wąsiewicz Piotr | 1MP7000 | Nadarzyn | 63:22 | + 33:14 | |
22. | Blín Oldřich | 92X6900 | Jizerky | 85:08 | + 55:00 | |
23. | Wąsiewicz Jerzy | 1MP0500 | Nadarzyn | 99:46 | + 69:38 | |
24. | Wąsiewicz Marzena | 1MP7050 | Nadarzyn | 100:03 | + 69:55 | |
25. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | 107:23 | + 77:15 | |
Černý Ondřej | 5BX7800 | Čepíci | DISK | |||
Jahn Odvody Dana | LPU8355 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Zavrtálek Petr | NER | NER - Neregistrovaní | DISK | |||
Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | DISK |