Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E2

Datum:
01.07.2017
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 15:24
2. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 17:01 + 1:37
3. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 17:02 + 1:38
4. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 17:42 + 2:18
5. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 20:29 + 5:05
6. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 21:00 + 5:36
7. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 23:18 + 7:54
8. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 27:01 + 11:37
9. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 27:27 + 12:03
D12A
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 16:30
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 18:21 + 1:51
3. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 19:02 + 2:32
4. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 20:06 + 3:36
5. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 20:51 + 4:21
6. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 21:52 + 5:22
7. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 23:42 + 7:12
8. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 24:07 + 7:37
9. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 25:09 + 8:39
10. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 26:19 + 9:49
11. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:57 + 10:27
12. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 26:59 + 10:29
13. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 27:32 + 11:02
14. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 31:11 + 14:41
15. Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 31:20 + 14:50
16. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 32:26 + 15:56
17. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 33:00 + 16:30
18. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:01 + 16:31
19. Výchová Veronika KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:05 + 16:35
20. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 37:34 + 21:04
21. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 42:21 + 25:51
22. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 47:31 + 31:01
D14A
3.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 22:29
2. Poborská Eliška DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka 22:39 + 0:10
3. Gray Mikaela 79A0450 C Ugly Gully Orienteers 23:32 + 1:03
4. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 26:48 + 4:19
5. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 26:55 + 4:26
6. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 27:08 + 4:39
6. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 27:08 + 4:39
8. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 28:15 + 5:46
9. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 29:54 + 7:25
10. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 34:00 + 11:31
11. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 14:23
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 41:03 + 18:34
13. Merka Alexis 29U0450 C QOC 43:31 + 21:02
D16B
3.60 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 32:48
2. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 35:24 + 2:36
3. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 36:04 + 3:16
4. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 41:02 + 8:14
5. Rusá Vendula DCE0150 C KOB Dobřichovice 41:33 + 8:45
6. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 57:18 + 24:30
7. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 57:52 + 25:04
8. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 58:47 + 25:59
D18B
4.80 km, 175 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín 57:12
2. Čížková Eliška ADA0051 C OOB Spartak Adamov 73:57 + 16:45
D21A
6.90 km, 260 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9073
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 53:09 9321
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 54:02 + 0:53 9174
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 56:45 + 3:36 8723
4. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 57:23 + 4:14 8618
5. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 59:13 + 6:04 8314
6. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 60:24 + 7:15 8117
7. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 64:04 + 10:55 7508
8. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 76:13 + 23:04 5491
9. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 77:28 + 24:19 5284
10. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 77:49 + 24:40 5225
11. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 79:41 + 26:32 4916
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:27 + 40:18 2630
Klapalová Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21B
4.80 km, 175 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 46:30 5131
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 46:31 + 0:01 5129
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 47:40 + 1:10 5004
4. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 48:13 + 1:43 4945
5. Kasza Izabela 12P9450 C UKS Reflex Rybnik 51:03 + 4:33
6. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 55:07 + 8:37 4196
7. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 56:28 + 9:58 4050
8. Sychrová Martina 23C9350 C Neregistrovaní - Dol. 56:59 + 10:29
9. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 58:29 + 11:59 3831
10. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 59:02 + 12:32 3771
11. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 59:40 + 13:10 3702
12. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 59:45 + 13:15 3693
13. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 60:09 + 13:39 3650
14. Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 60:45 + 14:15 3585
15. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 65:48 + 19:18 3037
16. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:14 + 21:44 2773
17. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 74:27 + 27:57 2098
18. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 77:19 + 30:49 1787
D35B
5.40 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 53:08
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 56:21 + 3:13
3. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 57:56 + 4:48
4. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 61:39 + 8:31
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 61:56 + 8:48
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 64:18 + 11:10
7. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 65:42 + 12:34
8. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 68:02 + 14:54
9. Gray Meredith 79A7550 C Ugly Gully Orienteers 69:58 + 16:50
10. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 72:38 + 19:30
11. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 90:11 + 37:03
D35C
3.80 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 46:06
2. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 48:27 + 2:21
3. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 50:12 + 4:06
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 51:38 + 5:32
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 52:05 + 5:59
6. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:26 + 6:20
7. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 54:33 + 8:27
8. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 55:23 + 9:17
9. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 58:00 + 11:54
10. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 59:23 + 13:17
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:12 + 16:06
12. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 63:01 + 16:55
13. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 64:18 + 18:12
14. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 66:04 + 19:58
15. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 67:11 + 21:05
16. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 69:37 + 23:31
17. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 70:11 + 24:05
18. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 70:14 + 24:08
19. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 77:37 + 31:31
20. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 78:49 + 32:43
21. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 82:24 + 36:18
22. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 82:31 + 36:25
23. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 89:38 + 43:32
D45B
5.00 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 47:07
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:58 + 2:51
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 50:21 + 3:14
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 53:24 + 6:17
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 53:35 + 6:28
6. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 55:28 + 8:21
7. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 56:07 + 9:00
8. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 56:20 + 9:13
9. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 9:14
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 61:01 + 13:54
11. Seidlova Jana 29U6950 C QOC 61:18 + 14:11
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 63:25 + 16:18
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 63:49 + 16:42
14. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 64:10 + 17:03
15. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 64:58 + 17:51
16. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 66:22 + 19:15
17. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 66:53 + 19:46
18. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:27 + 22:20
19. Merkova Dagmar 29U7050 C QOC 75:32 + 28:25
20. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 78:22 + 31:15
D45C
3.60 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 46:05
2. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 47:58 + 1:53
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 49:33 + 3:28
4. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 51:08 + 5:03
5. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 52:24 + 6:19
6. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 54:20 + 8:15
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 59:42 + 13:37
8. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 59:55 + 13:50
9. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:40 + 15:35
10. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:24 + 19:19
11. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 67:05 + 21:00
12. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 68:26 + 22:21
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:19 + 25:14
14. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 92:20 + 46:15
15. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 93:35 + 47:30
16. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 119:33 + 73:28
D55B
3.60 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 43:13
2. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 44:29 + 1:16
3. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 45:27 + 2:14
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 45:49 + 2:36
5. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 46:48 + 3:35
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 48:44 + 5:31
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 50:31 + 7:18
D55C
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 38:53
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 39:05 + 0:12
3. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 47:53 + 9:00
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 14:12
5. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 61:36 + 22:43
6. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 63:03 + 24:10
7. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 66:26 + 27:33
D65
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:27
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 43:50 + 1:23
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 45:38 + 3:11
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 48:36 + 6:09
5. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 51:17 + 8:50
6. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 52:39 + 10:12
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:34 + 17:07
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 59:42 + 17:15
DH10N
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 14:25
2. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 14:52 + 0:27
3. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 17:16 + 2:51
4. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:28 + 3:03
5. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 18:01 + 3:36
6. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 18:49 + 4:24
7. Švestka Štěpán KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín 19:43 + 5:18
8. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 19:45 + 5:20
9. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:07 + 6:42
10. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 22:07 + 7:42
11. Kubíková Kristýna RBK0851 C SK Radioklub Blansko 22:25 + 8:00
12. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 24:42 + 10:17
13. Skácel Viktor NNN0002 C Neregistrovaní (NNN) 25:14 + 10:49
14. Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:24 + 10:59
15. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 26:09 + 11:44
16. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 26:19 + 11:54
17. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:06 + 13:41
18. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 28:15 + 13:50
19. Stehlík Vojtěch LPU0737 C OK Lokomotiva Pardubice 30:42 + 16:17
20. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 32:10 + 17:45
21. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 34:39 + 20:14
22. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 40:52 + 26:27
23. Skácelová Beáta NNN0003 C Neregistrovaní (NNN) 58:40 + 44:15
Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno DISK
Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10C
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 12:29
2. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 13:18 + 0:49
3. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 14:19 + 1:50
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 15:27 + 2:58
5. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 18:18 + 5:49
6. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 20:31 + 8:02
7. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 21:32 + 9:03
8. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:23 + 10:54
9. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 30:07 + 17:38
10. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 31:40 + 19:11
11. Janeček Jáchym X03 C 38:47 + 26:18
H12A
2.60 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 18:53
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 19:37 + 0:44
3. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 19:47 + 0:54
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 20:48 + 1:55
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 20:58 + 2:05
6. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 22:42 + 3:49
7. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 24:12 + 5:19
8. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 24:39 + 5:46
9. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 27:17 + 8:24
10. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 29:35 + 10:42
11. Karásek František PLU051X C TJ SOKOL Plumlov 30:38 + 11:45
12. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 31:10 + 12:17
13. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 40:18 + 21:25
14. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 40:56 + 22:03
15. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 53:12 + 34:19
Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice DISK
H14A
4.10 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 31:52
2. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 31:59 + 0:07
3. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 34:41 + 2:49
4. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 37:11 + 5:19
5. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 38:15 + 6:23
6. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 38:35 + 6:43
7. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 39:05 + 7:13
8. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 39:34 + 7:42
9. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 46:46 + 14:54
10. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 48:25 + 16:33
11. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 50:43 + 18:51
12. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 60:21 + 28:29
13. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 69:38 + 37:46
14. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 72:42 + 40:50
15. Švestka Jakub KVS0411 C SKOB Kobra Vsetín 73:50 + 41:58
16. Zelený Vladan ZBM0405 B SK Žabovřesky Brno 80:26 + 48:34
Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko DISK
H16B
5.10 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 39:17
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 39:39 + 0:22
3. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 40:59 + 1:42
4. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 45:53 + 6:36
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 48:22 + 9:05
6. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 49:47 + 10:30
7. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 50:04 + 10:47
8. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:50 + 12:33
9. Gray Ryan 79A0400 C Ugly Gully Orienteers 52:34 + 13:17
10. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 58:33 + 19:16
11. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 59:46 + 20:29
12. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:50 + 22:33
13. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67:26 + 28:09
H18B
6.90 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 56:40
2. Gray Daniel 79A0001 C Ugly Gully Orienteers 61:30 + 4:50
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 62:32 + 5:52
H21A
10.40 km, 440 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8720
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 64:14 9227
2. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 67:48 + 3:34 8771
3. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 71:25 + 7:11
4. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 72:34 + 8:20 8162
5. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 72:37 + 8:23 8155
6. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 74:55 + 10:41 7861
7. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 76:16 + 12:02 7689
8. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 77:17 + 13:03 7559
9. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:19 + 13:05 7554
10. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 78:16 + 14:02 7433
11. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 79:28 + 15:14 7279
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:30 + 15:16 7275
13. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:52 + 15:38 7228
14. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 80:21 + 16:07 7167
15. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 81:30 + 17:16 7019
16. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 82:44 + 18:30 6862
17. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 84:14 + 20:00 6670
18. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:23 + 20:09 6651
19. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 84:30 + 20:16 6636
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 85:37 + 21:23 6493
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 87:31 + 23:17 6250
22. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 87:52 + 23:38 6205
23. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 88:00 + 23:46 6188
24. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 88:30 + 24:16 6124
25. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 89:00 + 24:46 6061
26. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 92:39 + 28:25 5594
27. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 93:02 + 28:48 5545
28. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 95:37 + 31:23 5215
29. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:50 + 31:36 5187
30. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 97:55 + 33:41 4920
31. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 99:47 + 35:33 4682
32. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 104:24 + 40:10 4091
33. Dadák Michal LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:02 + 43:48 3627
34. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 108:44 + 44:30 3537
35. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 113:54 + 49:40 2877
36. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 122:55 + 58:41 1724
Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava DISK 0
H21B
7.60 km, 330 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 55:07 7528
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 58:19 + 3:12 7135
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 61:11 + 6:04 6783
4. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 62:10 + 7:03 6662
5. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 64:35 + 9:28 6365
6. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 65:00 + 9:53 6314
7. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 70:48 + 15:41 5602
8. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 71:14 + 16:07 5548
9. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 73:08 + 18:01 5315
10. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 75:16 + 20:09 5053
11. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 77:52 + 22:45 4734
12. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 81:31 + 26:24 4285
13. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 85:24 + 30:17 3809
14. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 89:10 + 34:03 3346
15. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 92:12 + 37:05 2973
16. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 92:58 + 37:51 2879
17. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 96:13 + 41:06 2480
H21C
5.10 km, 210 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3948
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 41:22 4309
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 1:11 4206
3. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 52:40 + 11:18 3329
4. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 53:11 + 11:49 3284
5. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 54:19 + 12:57 3186
6. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 55:41 + 14:19 3067
7. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 56:42 + 15:20 2979
8. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 56:56 + 15:34 2959
9. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 58:29 + 17:07 2824
10. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 60:29 + 19:07 2651
11. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 61:09 + 19:47 2593
12. Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno 64:27 + 23:05 2307
13. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 64:37 + 23:15 2293
14. Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk 64:58 + 23:36 2262
15. Sychra Marek 23C9300 C Neregistrovaní - Dol. 67:28 + 26:06
16. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 70:57 + 29:35 1743
17. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 71:18 + 29:56 1713
18. Patočka Aleš 4CC8700 C Al 91:00 + 49:38
19. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 91:43 + 50:21 0
20. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 139:03 + 97:41
Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík DISK
H35B
7.50 km, 315 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 51:29
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 54:42 + 3:13
3. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 56:14 + 4:45
4. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 59:57 + 8:28
5. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 60:21 + 8:52
6. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 60:48 + 9:19
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 61:06 + 9:37
8. Hašek Jakub 5DX8000 C 5dixi club 61:36 + 10:07
9. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 62:29 + 11:00
10. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 62:57 + 11:28
11. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 62:58 + 11:29
12. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 64:59 + 13:30
13. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 67:08 + 15:39
14. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 67:18 + 15:49
15. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 68:00 + 16:31
16. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 68:09 + 16:40
17. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 69:11 + 17:42
18. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 70:58 + 19:29
19. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 71:23 + 19:54
20. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 71:57 + 20:28
21. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 74:55 + 23:26
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 75:23 + 23:54
23. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 94:24 + 42:55
H35C
5.00 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 43:29
2. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 43:56 + 0:27
3. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 47:49 + 4:20
4. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 48:23 + 4:54
5. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:49 + 5:20
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:14 + 7:45
7. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 53:24 + 9:55
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:55 + 10:26
9. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:32 + 13:03
10. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 57:03 + 13:34
11. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 58:07 + 14:38
12. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 59:39 + 16:10
13. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 59:56 + 16:27
14. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 60:11 + 16:42
15. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 63:30 + 20:01
16. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 66:55 + 23:26
17. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 70:32 + 27:03
18. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 77:22 + 33:53
19. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 79:43 + 36:14
H45B
6.70 km, 265 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 53:35
2. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 55:30 + 1:55
3. Szabolcs Tornai X05 C 56:52 + 3:17
4. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 58:29 + 4:54
5. Grote Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 58:33 + 4:58
6. Schrago Gregoire 34C6600 C OLC SKOG Fribourg 64:43 + 11:08
7. Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 65:41 + 12:06
8. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:52 + 12:17
9. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 66:18 + 12:43
10. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 67:10 + 13:35
11. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 68:24 + 14:49
12. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:44 + 17:09
13. Gray Brenton 79A0000 C Ugly Gully Orienteers 72:13 + 18:38
14. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 73:34 + 19:59
15. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 73:44 + 20:09
16. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 73:46 + 20:11
17. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 76:30 + 22:55
18. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 78:22 + 24:47
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 85:55 + 32:20
20. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 90:04 + 36:29
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 94:32 + 40:57
22. Baechler Olivier 34C6800 C OLC SKOG Fribourg 96:52 + 43:17
H45C
4.60 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 39:16
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 46:01 + 6:45
3. Volf Karel PTE6625 C TJ Sokol Ptení 49:02 + 9:46
4. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 52:15 + 12:59
5. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 52:50 + 13:34
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 53:13 + 13:57
7. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 58:29 + 19:13
8. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 59:20 + 20:04
9. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 62:04 + 22:48
10. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 70:48 + 31:32
11. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 74:08 + 34:52
12. Švestka Jiří KVS6911 C SKOB Kobra Vsetín 75:45 + 36:29
13. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 76:20 + 37:04
14. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 77:59 + 38:43
H55B
4.80 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 38:51
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 43:37 + 4:46
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 44:21 + 5:30
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 45:01 + 6:10
5. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 46:57 + 8:06
6. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 49:21 + 10:30
7. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 49:26 + 10:35
8. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 52:43 + 13:52
9. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 52:52 + 14:01
10. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 52:54 + 14:03
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 52:57 + 14:06
12. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 53:38 + 14:47
13. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:48 + 14:57
14. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 54:22 + 15:31
15. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 56:02 + 17:11
16. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:46 + 17:55
17. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 60:35 + 21:44
18. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 64:37 + 25:46
19. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 65:55 + 27:04
H55C
3.90 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 35:18
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 39:00 + 3:42
3. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 39:38 + 4:20
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:08 + 4:50
5. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:56 + 9:38
6. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 47:54 + 12:36
7. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 49:19 + 14:01
8. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 50:22 + 15:04
9. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 15:43
10. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 53:35 + 18:17
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 54:42 + 19:24
12. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 56:20 + 21:02
13. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 56:42 + 21:24
14. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 58:09 + 22:51
15. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 58:12 + 22:54
16. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 58:20 + 23:02
17. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 58:53 + 23:35
18. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 64:12 + 28:54
19. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 70:45 + 35:27
H65
3.70 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:04
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 34:51 + 1:47
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:16 + 2:12
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 35:38 + 2:34
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 36:46 + 3:42
6. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 4:04
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 39:08 + 6:04
8. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 39:26 + 6:22
9. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 40:22 + 7:18
10. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 41:57 + 8:53
11. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 42:11 + 9:07
12. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 42:52 + 9:48
13. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 42:56 + 9:52
14. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:39 + 10:35
15. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:21 + 12:17
16. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 47:32 + 14:28
17. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 48:19 + 15:15
18. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 51:25 + 18:21
19. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 53:26 + 20:22
20. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 54:33 + 21:29
21. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 55:48 + 22:44
22. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 57:30 + 24:26
23. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 26:53
24. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 60:45 + 27:41
25. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 64:27 + 31:23
26. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 65:39 + 32:35
27. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 83:10 + 50:06
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
HDR
1.60 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belžíková Nelly KVS0858 C SKOB Kobra Vsetín 15:08
2. Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:30 + 0:22
3. Zobaník Tomáš 2RZ0800 C Zobaníkovi 16:13 + 1:05
4. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 16:35 + 1:27
5. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 17:11 + 2:03
6. Minar Daniel 29U0800 C QOC 17:43 + 2:35
7. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 18:21 + 3:13
8. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 18:40 + 3:32
9. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 18:58 + 3:50
10. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 21:24 + 6:16
11. Ožvoldíkovi C 22:18 + 7:10
12. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 22:53 + 7:45
13. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 23:02 + 7:54
14. Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 24:49 + 9:41
15. Schwarzová Katka LBE C TJ Lokomotiva Beroun 25:16 + 10:08
16. Novotný Matouš KOR1200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:17 + 10:09
17. Hill Daisy 21G0950 C Airienteers 26:17 + 11:09
18. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 26:40 + 11:32
19. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 12:46
20. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 28:01 + 12:53
21. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 13:31
22. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 28:51 + 13:43
23. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 29:01 + 13:53
24. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 29:14 + 14:06
25. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 29:52 + 14:44
26. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 31:08 + 16:00
27. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 35:20 + 20:12
28. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 36:27 + 21:19
29. Pilgrová Alexandra CET0951 C TJ Loko Česká Třebová 37:22 + 22:14
30. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 41:42 + 26:34
31. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 43:39 + 28:31
32. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 45:24 + 30:16
33. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 46:31 + 31:23
34. Stehlíkova Kateřina LPU0995 C OK Lokomotiva Pardubice 46:55 + 31:47
35. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 48:23 + 33:15
36. Hájková Klára BBM1050 C BETA URSUS Orienteering 58:19 + 43:11
37. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 60:25 + 45:17
38. Szabla Feliks C 66:33 + 51:25
39. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 81:41 + 66:33
Schwarzová Martina LBE C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Švestka Patrik KVS0911 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering DISK
P
2.90 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 28:51
2. Kubák Martin SJH C SJH Jindřichův Hradec 29:46 + 0:55
3. Verner Leoš X02 C 32:03 + 3:12
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 32:41 + 3:50
5. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 33:11 + 4:20
6. Zobaník Michal 2RZ9900 C Zobaníkovi 34:16 + 5:25
7. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 35:18 + 6:27
7. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 35:18 + 6:27
9. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 35:47 + 6:56
10. Szabla Rafal 3JP8800 C Farmazony O-Team 35:54 + 7:03
11. Vých Luboš KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:47 + 7:56
12. Novotný Martin KOR7401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:57 + 8:06
13. Zobaník Radek 2RZ0200 C Zobaníkovi 37:06 + 8:15
14. Jemelíková Denisa ZBM C SK Žabovřesky Brno 37:49 + 8:58
15. Kovačičová Kateřina OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:41 + 9:50
16. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 39:16 + 10:25
17. Kubáková Žaneta SJH C SJH Jindřichův Hradec 39:36 + 10:45
18. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 40:34 + 11:43
19. Burda Tomáš STE C SK SKI-OB Šternberk 40:45 + 11:54
20. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 41:20 + 12:29
21. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 42:39 + 13:48
22. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:42 + 13:51
23. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:51 + 14:00
24. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 43:04 + 14:13
25. Tichá Daniela SSU C SK Severka Šumperk 43:48 + 14:57
26. Tichý Radomír NNN671 C Neregistrovaní (NNN) 44:21 + 15:30
27. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 45:10 + 16:19
28. Švestková Jana KVS6651 C SKOB Kobra Vsetín 45:59 + 17:08
29. Hanousek Radim X01 C 46:03 + 17:12
30. Pinďáková Veronika KVS6652 C SKOB Kobra Vsetín 46:15 + 17:24
31. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 47:13 + 18:22
32. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 47:28 + 18:37
33. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 47:31 + 18:40
34. Janků Kateřina KVS C SKOB Kobra Vsetín 47:34 + 18:43
35. Novotná Tereza KOR8550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:51 + 19:00
36. Sychrová Daniela VBM8458 C VSK Mendelu Brno 50:26 + 21:35
37. Kubíková Soňa RBK8957 C SK Radioklub Blansko 50:29 + 21:38
38. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 50:43 + 21:52
39. Mikysková Kristýna VAM C OOB Vamberk 52:04 + 23:13
39. Hrouzová Alena KRN0001 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:04 + 23:13
41. Buřtová Kateřina RBK C SK Radioklub Blansko 53:05 + 24:14
42. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 53:34 + 24:43
43. Bencúr Eliáš LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:04 + 25:13
44. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:08 + 25:17
45. Tichá Anna NNN675 C Neregistrovaní (NNN) 54:14 + 25:23
46. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 55:07 + 26:16
47. Hanousková Daniela X01 C 57:38 + 28:47
48. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 57:46 + 28:55
49. Buráň Zdeněk C 58:18 + 29:27
50. Buráňová Hana C 59:14 + 30:23
51. Peterková Petra C 60:34 + 31:43
52. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 61:36 + 32:45
53. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:50 + 33:59
54. Stehlíková Barbora LPU C OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 35:03
55. Suchá Helena ABM6664 C KOB ALFA Brno 71:04 + 42:13
56. Hrůza Vladimír C 72:35 + 43:44
57. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 74:29 + 45:38
58. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 76:31 + 47:40
59. Jandlová Alena NNNYYYY C Neregistrovaní (NNN) 80:48 + 51:57
Boučková Anna X01 C DISK
T
4.70 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 46:51
2. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 48:12 + 1:21
3. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 49:36 + 2:45
4. Ovchinnikova Tatianna X0497 C 53:24 + 6:33
5. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 57:02 + 10:11
6. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 57:03 + 10:12
7. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 58:56 + 12:05
8. Horký Jan C 59:30 + 12:39
9. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:14 + 14:23
10. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 68:20 + 21:29
11. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 68:30 + 21:39
12. Novotný Petr NNN9999 C Neregistrovaní (NNN) 69:00 + 22:09
13. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 73:17 + 26:26
14. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 80:44 + 33:53
15. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 87:49 + 40:58
16. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 102:37 + 55:46
17. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 104:46 + 57:55
18. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 107:18 + 60:27
19. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 108:42 + 61:51
20. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 111:12 + 64:21
21. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 120:16 + 73:25
Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení DISK