Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:40 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | B | USK Praha | 24:41 | + 0:01 |
3. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 25:24 | + 0:44 |
4. | Urbánková Eva | ONO0650 | B | SKOB Ostrov | 25:29 | + 0:49 |
5. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:02 | + 1:22 |
6. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:38 | + 1:58 |
7. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 28:03 | + 3:23 |
8. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB Tretra Praha | 28:08 | + 3:28 |
9. | Gelnerová Anna | KRL0653 | B | Kometa Kralovice | 28:33 | + 3:53 |
10. | Netuková Anežka | SHK0750 | B | OK Slavia Hradec Králové | 28:38 | + 3:58 |
11. | Vláčilová Anna | RIC0657 | C | OB Říčany | 29:31 | + 4:51 |
12. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 29:37 | + 4:57 |
13. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 30:33 | + 5:53 |
14. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 30:44 | + 6:04 |
15. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 31:06 | + 6:26 |
16. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 31:19 | + 6:39 |
17. | Baloghová Milena | TJN0750 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:24 | + 6:44 |
18. | Kohoutková Klára | BSO0650 | B | KOB Baník Sokolov | 31:37 | + 6:57 |
19. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:39 | + 6:59 |
20. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 7:03 |
21. | Řeháková Mirka | SKV0652 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:19 | + 8:39 |
22. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 33:24 | + 8:44 |
23. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB Tretra Praha | 36:33 | + 11:53 |
24. | Petriláková Amálie Rebek | DOR0953 | C | OK Dobříš | 37:25 | + 12:45 |
25. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 38:06 | + 13:26 |
26. | Zabořilová Anna | JEN0951 | C | OB Jenišovice | 38:45 | + 14:05 |
27. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 40:24 | + 15:44 |
28. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 40:32 | + 15:52 |
29. | Nováková Viktorie | RUM0751 | C | ZOOB Rumburk | 45:25 | + 20:45 |
30. | Kotková Adéla | RIC0655 | B | OB Říčany | 46:38 | + 21:58 |
31. | Mušková Amálka | N99 | N99 | 47:22 | + 22:42 | |
32. | Fialová Kateřina | DOR0754 | C | OK Dobříš | 48:52 | + 24:12 |
33. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 49:37 | + 24:57 |
34. | Pompachová Karolína | TAP0652 | B | KOB Tretra Praha | 50:50 | + 26:10 |
35. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 52:52 | + 28:12 |
36. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 54:29 | + 29:49 |
37. | Košková Martina | SHK0652 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:23 | + 31:43 |
38. | Buková Hana | ROU0750 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 59:22 | + 34:42 |
39. | Zurynková Lenka | EKP0952 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:20 | + 35:40 |
40. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 70:07 | + 45:27 |
41. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 76:18 | + 51:38 |
42. | Mušková Madla | N99 | N99 | 105:46 | + 81:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | A | KOB Tretra Praha | 30:21 | |
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 32:08 | + 1:47 |
3. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 32:26 | + 2:05 |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | A | Slavia Liberec orienteering | 32:53 | + 2:32 |
5. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 34:34 | + 4:13 |
6. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:48 | + 4:27 |
7. | Balejová Julie | KAM0551 | B | OK Kamenice | 34:55 | + 4:34 |
8. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:24 | + 5:03 |
9. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 35:36 | + 5:15 |
10. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:14 | + 5:53 |
11. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | B | OK Chrastava | 36:39 | + 6:18 |
12. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 37:15 | + 6:54 |
13. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:40 | + 7:19 |
14. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:35 | + 8:14 |
15. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 39:00 | + 8:39 |
16. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 39:22 | + 9:01 |
17. | Mellanová Judita | TUV0559 | B | SOK TJ Turnov | 39:25 | + 9:04 |
18. | Krejčová Lucie | ROU0453 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 39:52 | + 9:31 |
19. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 40:05 | + 9:44 |
20. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 40:48 | + 10:27 |
21. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:51 | + 10:30 |
22. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 41:18 | + 10:57 |
23. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 41:33 | + 11:12 |
24. | Messnerová Lucie | VRL0456 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:28 | + 12:07 |
25. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 42:54 | + 12:33 |
26. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 42:58 | + 12:37 |
27. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 43:13 | + 12:52 |
28. | Čapková Lucie | KAM0459 | B | OK Kamenice | 43:28 | + 13:07 |
29. | Šestáková Marie | VLI0452 | B | Slavia Liberec orienteering | 43:36 | + 13:15 |
30. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:40 | + 13:19 |
31. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 43:46 | + 13:25 |
32. | Andrlová Lea | VLI0453 | B | Slavia Liberec orienteering | 44:44 | + 14:23 |
33. | Adámková Klára | JIL0452 | B | OK Jilemnice | 45:47 | + 15:26 |
34. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 45:55 | + 15:34 |
35. | Bambousková Julie | DOR0650 | B | OK Dobříš | 46:08 | + 15:47 |
36. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | B | Slavia Liberec orienteering | 46:10 | + 15:49 |
37. | Marková Hana | LLI0450 | B | TJ Loko Liberec | 46:30 | + 16:09 |
38. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 46:36 | + 16:15 |
39. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:52 | + 16:31 |
40. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 47:06 | + 16:45 |
41. | Nováková Nina | KAM0554 | B | OK Kamenice | 47:29 | + 17:08 |
42. | Štemberová Bára | TJN0650 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:02 | + 17:41 |
43. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | C | SKOB Ostrov | 49:05 | + 18:44 |
44. | Kopecká Anna | JIL0552 | B | OK Jilemnice | 49:18 | + 18:57 |
45. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:33 | + 19:12 |
46. | Lošťáková Sára | LTP0650 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:44 | + 19:23 |
47. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | B | OK Jiskra Nový Bor | 49:55 | + 19:34 |
48. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | C | USK Praha | 50:13 | + 19:52 |
49. | Pecko Sára | ONO0452 | B | SKOB Ostrov | 50:53 | + 20:32 |
50. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 51:26 | + 21:05 |
51. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | Matfyz Praha | 52:12 | + 21:51 |
52. | Křížková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 52:17 | + 21:56 |
53. | Janovská Vendula | JIL0453 | B | OK Jilemnice | 52:53 | + 22:32 |
54. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:12 | + 23:51 |
55. | Nejedlá Klára | ONO0450 | B | SKOB Ostrov | 54:13 | + 23:52 |
56. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 54:51 | + 24:30 |
57. | Housková Barbora | DOR0655 | B | OK Dobříš | 56:58 | + 26:37 |
58. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 59:47 | + 29:26 |
59. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 74:24 | + 44:03 |
Ptáčková Veronika | PGP0551 | B | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 40:00 | |
2. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 40:56 | + 0:56 |
3. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 41:02 | + 1:02 |
4. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 41:23 | + 1:23 |
5. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | A | SK Žabovřesky Brno | 42:54 | + 2:54 |
6. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 42:58 | + 2:58 |
7. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 44:06 | + 4:06 |
8. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 44:07 | + 4:07 |
9. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | A | KOB ALFA Brno | 44:43 | + 4:43 |
10. | Semíková Lucie | KAM0250 | A | OK Kamenice | 47:23 | + 7:23 |
11. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 48:32 | + 8:32 |
12. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | A | Sportcentrum Jičín | 48:53 | + 8:53 |
13. | Smolková Barbora | TAP0356 | A | KOB Tretra Praha | 49:05 | + 9:05 |
14. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 49:23 | + 9:23 |
15. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:29 | + 9:29 |
16. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:47 | + 9:47 |
17. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 50:59 | + 10:59 |
18. | Pušová Bára | LPU0357 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 51:02 | + 11:02 |
19. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 51:16 | + 11:16 |
20. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 52:27 | + 12:27 |
21. | Hankovcová Helena | KAM0350 | A | OK Kamenice | 52:43 | + 12:43 |
22. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:21 | + 13:21 |
23. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | A | SK Žabovřesky Brno | 53:30 | + 13:30 |
24. | Vávrová Vanda | HOR0350 | A | TJ Jiskra Hořice | 53:53 | + 13:53 |
25. | Kinštová Tereza | SJH0251 | A | SJH Jindřichův Hradec | 54:22 | + 14:22 |
26. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 55:19 | + 15:19 |
27. | Linková Lucie | TJN0257 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:22 | + 15:22 |
28. | Sanna Karin | DKP0250 | A | Oddíl OB Kotlářka | 55:48 | + 15:48 |
29. | Kodytková Denisa | SHK0252 | A | OK Slavia Hradec Králové | 56:41 | + 16:41 |
30. | Bednaříková Sára | LCE0252 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:39 | + 18:39 |
31. | Tichá Julie | TZL0252 | A | SKOB Zlín | 62:10 | + 22:10 |
32. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | A | Nejdek Orienteering | 68:35 | + 28:35 |
33. | Nentvichová Julie | DOR0351 | A | OK Dobříš | 71:41 | + 31:41 |
34. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 73:42 | + 33:42 |
Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | DISK | ||
Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Růžičková Vendula | CHA0252 | A | OK Chrastava | DISK | ||
Bejvlová Karolína | KAM0258 | A | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:22 | |
2. | Podrábská Marie | TJN0259 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:32 | + 2:10 |
3. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 44:28 | + 5:06 |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:23 | + 6:01 |
5. | Čermáková Klára | PGP0352 | B | SK Praga | 46:08 | + 6:46 |
6. | Petriláková Anežka Rozár | DOR0251 | B | OK Dobříš | 46:14 | + 6:52 |
7. | Tymešová Anna | BOR0253 | B | OK Jiskra Nový Bor | 47:56 | + 8:34 |
8. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 50:21 | + 10:59 |
9. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:17 | + 16:55 |
10. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 57:38 | + 18:16 |
11. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 58:03 | + 18:41 |
12. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:19 | + 21:57 |
13. | Novotná Marie | PGP0354 | C | SK Praga | 61:55 | + 22:33 |
14. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | B | OK Kamenice | 63:28 | + 24:06 |
15. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:53 | + 25:31 |
16. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 64:54 | + 25:32 |
17. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 66:14 | + 26:52 |
18. | Baštová Julie | DOR0353 | B | OK Dobříš | 69:14 | + 29:52 |
19. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 70:51 | + 31:29 |
20. | Petříková Adéla | MAS0352 | B | KČT Aš | 71:28 | + 32:06 |
21. | Křížová Daniela | MAS0250 | B | KČT Aš | 79:46 | + 40:24 |
22. | Buková Anežka | ROU0351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 92:28 | + 53:06 |
Chrzová Eliška | PGP0353 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:49 | |
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 57:42 | + 1:53 |
3. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 58:11 | + 2:22 |
4. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:08 | + 3:19 |
5. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 62:05 | + 6:16 |
6. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 62:07 | + 6:18 |
7. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | A | Oddíl OB Kotlářka | 63:10 | + 7:21 |
8. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 63:12 | + 7:23 |
9. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 65:05 | + 9:16 |
10. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 66:41 | + 10:52 |
11. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 67:23 | + 11:34 |
12. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:05 | + 14:16 |
13. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 71:03 | + 15:14 |
14. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | A | OK Slavia Hradec Králové | 71:17 | + 15:28 |
15. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 71:43 | + 15:54 |
16. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 72:24 | + 16:35 |
17. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:23 | + 17:34 |
18. | Blahová Pavla | DKP0155 | A | Oddíl OB Kotlářka | 75:15 | + 19:26 |
19. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 75:42 | + 19:53 |
20. | Šafková Sofie | KAM0153 | A | OK Kamenice | 76:00 | + 20:11 |
21. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:25 | + 20:36 |
22. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | A | KOB Tretra Praha | 78:53 | + 23:04 |
23. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 79:12 | + 23:23 |
24. | Kejmarová Jana | STH0152 | A | SK Studenec | 79:37 | + 23:48 |
25. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 80:46 | + 24:57 |
26. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 86:26 | + 30:37 |
27. | Štefková Klára | TBM0059 | A | KOS TJ Tesla Brno | 89:20 | + 33:31 |
28. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 89:42 | + 33:53 |
29. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:57 | + 42:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 56:27 | |
2. | Staňková Markéta | VPM0153 | B | KOS Slavia Plzeň | 58:16 | + 1:49 |
3. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 59:16 | + 2:49 |
4. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 60:26 | + 3:59 |
5. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | B | OB SK Zvole | 60:47 | + 4:20 |
6. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 61:53 | + 5:26 |
7. | Dědková Teodora | TAP0051 | B | KOB Tretra Praha | 63:55 | + 7:28 |
8. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | B | Orientační sporty Písek | 64:05 | + 7:38 |
9. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 68:07 | + 11:40 |
10. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 70:18 | + 13:51 |
11. | Zapalačová Petra | DOK0154 | C | OK Doksy | 70:22 | + 13:55 |
12. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:03 | + 15:36 |
13. | Mudrová Lenka | KRL0052 | C | Kometa Kralovice | 83:36 | + 27:09 |
14. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 83:43 | + 27:16 |
15. | Winzigová Gabriela | OPI0157 | C | Orientační sporty Písek | 105:42 | + 49:15 |
Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | E | OK 99 Hradec Králové | 59:43 | 8734 | |
2. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | E | OB Říčany | 61:21 | + 1:38 | 8505 |
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 61:50 | + 2:07 | 8437 |
4. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 62:22 | + 2:39 | 8362 |
5. | Firešová Markéta | ZBM9951 | R | SK Žabovřesky Brno | 64:47 | + 5:04 | 8023 |
6. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 66:43 | + 7:00 | 7751 |
7. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 67:39 | + 7:56 | 7620 |
8. | Sieglová Eliška | PGP9954 | R | SK Praga | 68:16 | + 8:33 | 7534 |
9. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 70:18 | + 10:35 | 7248 |
10. | Voltrová Alena | ROZ9951 | A | OK Roztoky | 70:52 | + 11:09 | 7169 |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 71:07 | + 11:24 | 7134 |
12. | Thořová Markéta | TUR9952 | R | OOB TJ Turnov | 72:35 | + 12:52 | 6928 |
13. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 73:20 | + 13:37 | 6822 |
14. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 74:29 | + 14:46 | 6661 |
15. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 75:08 | + 15:25 | 6570 |
16. | Fürstová Anna | LLI9854 | A | TJ Loko Liberec | 76:34 | + 16:51 | 6369 |
17. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 78:12 | + 18:29 | 6139 |
18. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 78:23 | + 18:40 | 6114 |
19. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 93:58 | + 34:15 | 3926 |
20. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 106:01 | + 46:18 | 2234 |
Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škarková Kateřina | PGP9955 | B | SK Praga | 55:27 | 4667 | |
2. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 55:38 | + 0:11 | 4652 |
3. | Kopecká Johana | VSP9950 | B | USK Praha | 58:35 | + 3:08 | 4414 |
4. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 59:37 | + 4:10 | 4330 |
5. | Kašparová Adéla | VSP9850 | B | USK Praha | 63:18 | + 7:51 | 4032 |
6. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia Plzeň | 69:59 | + 14:32 | 3491 |
7. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:05 | + 19:38 | 3078 |
8. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:15 | + 26:48 | 2498 |
9. | Škrlová Kristýna | KRL9954 | B | Kometa Kralovice | 105:49 | + 50:22 | 590 |
Klikarová Ivana | DKP9953 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 67:26 | 10777 | |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 71:15 | + 3:49 | 10218 |
3. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 72:56 | + 5:30 | 9972 |
4. | Štičková Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 73:55 | + 6:29 | 9828 |
5. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:59 | + 6:33 | 9818 |
6. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 74:03 | + 6:37 | 9808 |
7. | Aschermannová Petra | KAM9354 | R | OK Kamenice | 76:02 | + 8:36 | 9518 |
8. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 76:53 | + 9:27 | 9394 |
9. | Teplá Karolína | SHK9251 | E | OK Slavia Hradec Králové | 78:48 | + 11:22 | 9113 |
10. | Šiková Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 79:21 | + 11:55 | 9033 |
11. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 79:28 | + 12:02 | 9016 |
12. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:31 | + 12:05 | 9008 |
13. | Horová Pavla | LPU9457 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:36 | + 12:10 | 8996 |
14. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 79:52 | + 12:26 | 8957 |
15. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 80:15 | + 12:49 | 8901 |
16. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 80:32 | + 13:06 | 8860 |
17. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 80:57 | + 13:31 | 8799 |
18. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 81:39 | + 14:13 | 8696 |
19. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:26 | + 15:00 | 8582 |
20. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 82:42 | + 15:16 | 8543 |
21. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 83:20 | + 15:54 | 8450 |
22. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:35 | + 17:09 | 8267 |
23. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 86:07 | + 18:41 | 8043 |
24. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 91:25 | + 23:59 | 7267 |
25. | Poklopová Lenka | SSU8952 | E | SK Severka Šumperk | 94:22 | + 26:56 | 6835 |
Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 62:37 | 9312 | |
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 66:52 | + 4:15 | 8736 |
3. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 67:34 | + 4:57 | 8641 |
4. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:59 | + 5:22 | 8585 |
5. | Bogarová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 68:04 | + 5:27 | 8574 |
6. | Petráčková Klára | LPU9261 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:26 | + 5:49 | 8524 |
7. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 71:47 | + 9:10 | 8070 |
8. | Udržalová Pavla | LPU8552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:01 | + 9:24 | 8039 |
9. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 72:06 | + 9:29 | 8027 |
10. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 72:37 | + 10:00 | 7957 |
11. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:43 | + 10:06 | 7944 |
11. | Kubátová Jana | CHA9152 | C | OK Chrastava | 72:43 | + 10:06 | 7944 |
13. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 72:44 | + 10:07 | 7941 |
14. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:46 | + 10:09 | 7937 |
15. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | C | VSS Přírodověda Praha | 73:20 | + 10:43 | 7860 |
16. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 73:26 | + 10:49 | 7847 |
17. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 74:43 | + 12:06 | 7673 |
18. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:23 | + 12:46 | 7583 |
19. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:56 | + 14:19 | 7373 |
20. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Litvínov | 76:59 | + 14:22 | 7366 |
21. | Losmanová Zuzana | LPU8752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:10 | + 14:33 | 7341 |
22. | Červená Adéla | SHK9755 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:45 | + 16:08 | 7127 |
22. | Vozdová Klára | ASU8964 | C | Magnus Orienteering | 78:45 | + 16:08 | 7127 |
24. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 78:47 | + 16:10 | 7122 |
25. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 79:09 | + 16:32 | 7072 |
26. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:19 | + 17:42 | 6914 |
27. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 81:38 | + 19:01 | 6736 |
28. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:21 | + 19:44 | 6639 |
29. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:42 | + 20:05 | 6592 |
30. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 83:40 | + 21:03 | 6461 |
31. | Ryantová Jana | DKP8660 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:13 | + 21:36 | 6386 |
32. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 84:33 | + 21:56 | 6341 |
33. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 85:50 | + 23:13 | 6167 |
34. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | C | SK Praga | 86:15 | + 23:38 | 6111 |
35. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 86:23 | + 23:46 | 6093 |
36. | Chvalová Věra | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 87:15 | + 24:38 | 5975 |
37. | Lavičková Michaela | PGP9656 | C | SK Praga | 88:48 | + 26:11 | 5765 |
38. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 89:00 | + 26:23 | 5738 |
39. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 89:40 | + 27:03 | 5648 |
40. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 90:37 | + 28:00 | 5519 |
41. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 92:45 | + 30:08 | 5230 |
42. | Luštická lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 93:13 | + 30:36 | 5167 |
43. | Sabelová Markéta | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 93:56 | + 31:19 | 5070 |
44. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:12 | + 32:35 | 4899 |
45. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 105:03 | + 42:26 | 3564 |
46. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | C | SK Praga | 110:19 | + 47:42 | 2851 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:23 | 6233 | |
2. | Novotná Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:29 | + 0:06 | 6225 |
3. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:20 | + 0:57 | 6156 |
4. | Kovářová Lenka | LTP9750 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:28 | + 1:05 | 6145 |
5. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 77:07 | + 1:44 | 6091 |
6. | Botiková Daniela | LCE9158 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:32 | + 4:09 | 5893 |
7. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:38 | + 4:15 | 5885 |
8. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:59 | + 5:36 | 5775 |
9. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 81:33 | + 6:10 | 5728 |
10. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 81:45 | + 6:22 | 5712 |
11. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 82:17 | + 6:54 | 5668 |
12. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:49 | + 15:26 | 4969 |
13. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 91:11 | + 15:48 | 4939 |
14. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 91:18 | + 15:55 | 4929 |
15. | Podešvová Vlasta | ADA9251 | C | OOB Spartak Adamov | 91:30 | + 16:07 | 4913 |
16. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 91:33 | + 16:10 | 4909 |
17. | Studničná Lenka | N078601 | N07 Neregistrovani | 92:33 | + 17:10 | ||
18. | Poláková Ivana | LCE7953 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:26 | + 25:03 | 4181 |
19. | Žandová Marcela | SKV9653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 101:20 | + 25:57 | 4107 |
20. | Doležalová Barbora | VPM9252 | C | KOS Slavia Plzeň | 101:33 | + 26:10 | 4090 |
21. | Kohlová Monika | TUR9756 | C | OOB TJ Turnov | 103:39 | + 28:16 | 3918 |
22. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 110:44 | + 35:21 | 3337 |
23. | Mesiarkinová Kamil | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 192:04 | + 116:41 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 62:59 | 4939 | |
2. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 63:59 | + 1:00 | 4863 |
3. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 65:07 | + 2:08 | 4777 |
4. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 66:52 | + 3:53 | 4645 |
5. | Müllerová Markéta | LCE9453 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:29 | + 5:30 | 4522 |
6. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:21 | + 12:22 | 4001 |
7. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 76:13 | + 13:14 | 3935 |
8. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 77:03 | + 14:04 | 3872 |
9. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 80:15 | + 17:16 | 3629 |
10. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:03 | + 19:04 | 3492 |
11. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 113:46 | + 50:47 | 1085 |
12. | Černá Kateřina | TJP9850 | C | TJ Sokol Troja | 114:05 | + 51:06 | 1061 |
13. | Sedlatá Kateřina | CHC8951 | C | K.O.B. Choceň | 126:24 | + 63:25 | 126 |
14. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 137:53 | + 74:54 | 0 |
Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:13 | |
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 63:04 | + 2:51 |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 65:10 | + 4:57 |
4. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:21 | + 6:08 |
5. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:26 | + 11:13 |
6. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:18 | + 13:05 |
7. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:09 | + 13:56 |
8. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 81:09 | + 20:56 |
9. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 83:35 | + 23:22 |
10. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 83:40 | + 23:27 |
11. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 87:51 | + 27:38 |
12. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:52 | + 28:39 |
13. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 89:57 | + 29:44 |
14. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 97:00 | + 36:47 |
15. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 99:57 | + 39:44 |
16. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 102:09 | + 41:56 |
17. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 105:58 | + 45:45 |
18. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 106:08 | + 45:55 |
19. | Hönigová Iva | N097801 | N09 Neregistrovani | 107:36 | + 47:23 | |
20. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 108:21 | + 48:08 |
21. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:21 | + 51:08 |
22. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 115:13 | + 55:00 |
23. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 121:34 | + 61:21 |
Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 47:59 | |
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 55:09 | + 7:10 |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:13 | + 7:14 |
4. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 55:58 | + 7:59 |
5. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:00 | + 8:01 |
6. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:43 | + 10:44 |
7. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 59:12 | + 11:13 |
8. | Eglin Irene | N117501 | N11 Neregistrovani | 60:09 | + 12:10 | |
9. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 61:17 | + 13:18 |
10. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:30 | + 13:31 |
11. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:43 | + 13:44 |
12. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:26 | + 15:27 |
13. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:20 | + 16:21 |
14. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 64:38 | + 16:39 |
15. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:08 | + 17:09 |
16. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 67:09 | + 19:10 |
17. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:32 | + 19:33 |
18. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB ALFA Brno | 68:13 | + 20:14 |
19. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 68:37 | + 20:38 |
20. | Peteráčová Hyxová | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:59 | + 21:00 |
21. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 69:34 | + 21:35 |
22. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:47 | + 22:48 |
23. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 75:49 | + 27:50 |
24. | Tomandlová Radka | N017502 | N01 Neregistrovani | 77:39 | + 29:40 | |
25. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 82:51 | + 34:52 |
26. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 83:39 | + 35:40 |
27. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 83:56 | + 35:57 |
28. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 85:45 | + 37:46 |
29. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 86:46 | + 38:47 |
30. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 87:08 | + 39:09 |
31. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 88:20 | + 40:21 |
32. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:56 | + 41:57 |
33. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 90:19 | + 42:20 |
34. | Nekvasilová Monika | DKP7650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:07 | + 59:08 |
Synková Šárka | DOK7650 | C | OK Doksy | DISK | ||
Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 45:22 | |
2. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 48:02 | + 2:40 |
3. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 52:58 | + 7:36 |
4. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 53:11 | + 7:49 |
5. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:29 | + 8:07 |
6. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 55:20 | + 9:58 |
7. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 58:07 | + 12:45 |
8. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 59:05 | + 13:43 |
9. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 60:21 | + 14:59 |
10. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 60:25 | + 15:03 |
11. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 60:46 | + 15:24 |
12. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 62:37 | + 17:15 |
13. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:31 | + 19:09 |
14. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:51 | + 19:29 |
15. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 66:34 | + 21:12 |
16. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 67:08 | + 21:46 |
17. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 67:40 | + 22:18 |
18. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:51 | + 22:29 |
19. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:24 | + 23:02 |
20. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:51 | + 23:29 |
21. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 70:07 | + 24:45 |
22. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 70:26 | + 25:04 |
23. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 70:53 | + 25:31 |
24. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 71:11 | + 25:49 |
25. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 71:19 | + 25:57 |
26. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:02 | + 27:40 |
27. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 74:02 | + 28:40 |
28. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 76:01 | + 30:39 |
29. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:39 | + 34:17 |
30. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 80:04 | + 34:42 |
31. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 80:54 | + 35:32 |
32. | Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | 81:48 | + 36:26 |
32. | Dittrtová Lucia | LME6852 | C | SK Los Mělník | 81:48 | + 36:26 |
34. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | OK Kamenice | 85:27 | + 40:05 |
35. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 89:49 | + 44:27 |
36. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:50 | + 45:28 |
37. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 90:53 | + 45:31 |
38. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:06 | + 45:44 |
39. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 94:03 | + 48:41 |
40. | Bulířová Blanka | N067301 | N06 Neregistrovani | 94:36 | + 49:14 | |
41. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 97:40 | + 52:18 |
42. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 102:57 | + 57:35 |
43. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 117:42 | + 72:20 |
44. | Straková Jana | SLA7251 | C | SKOB Slaný | 119:08 | + 73:46 |
45. | Nováková Martina | 2102798 | PDY Běhej Poděbrady | 119:26 | + 74:04 | |
Šejnová Magdalena | KAM7055 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Vitebská Lenka | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Buková Zdeňka | ROU7051 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:22 | |
2. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:04 | + 2:42 |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 58:10 | + 3:48 |
4. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 58:19 | + 3:57 |
5. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 58:21 | + 3:59 |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 58:39 | + 4:17 |
7. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 60:53 | + 6:31 |
8. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 61:45 | + 7:23 |
9. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:22 | + 8:00 |
10. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:51 | + 8:29 |
11. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:42 | + 9:20 |
12. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:45 | + 9:23 |
13. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:12 | + 9:50 |
14. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:14 | + 9:52 |
15. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:22 | + 10:00 |
16. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 65:26 | + 11:04 |
16. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:26 | + 11:04 |
18. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 68:13 | + 13:51 |
19. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 69:00 | + 14:38 |
20. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:56 | + 16:34 |
21. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:18 | + 16:56 |
22. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:49 | + 18:27 |
23. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 73:20 | + 18:58 |
24. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:31 | + 21:09 |
25. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | C | SK Praga | 76:30 | + 22:08 |
26. | Nováková Jana | TJP6552 | C | TJ Sokol Troja | 80:41 | + 26:19 |
27. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:51 | + 29:29 |
28. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:02 | + 29:40 |
29. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 87:56 | + 33:34 |
30. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 92:10 | + 37:48 |
31. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 92:23 | + 38:01 |
32. | Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 94:52 | + 40:30 |
Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 51:28 | |
2. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 56:56 | + 5:28 |
3. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:33 | + 13:05 |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 67:17 | + 15:49 |
5. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:15 | + 16:47 |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 70:54 | + 19:26 |
7. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:12 | + 19:44 |
8. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 71:19 | + 19:51 |
9. | Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | 71:46 | + 20:18 |
10. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:26 | + 22:58 |
11. | Jeřábková Jana | OKP6150 | C | SK OK 24 Praha | 81:20 | + 29:52 |
12. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 82:08 | + 30:40 |
13. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 85:18 | + 33:50 |
14. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 85:31 | + 34:03 |
15. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 87:41 | + 36:13 |
16. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:33 | + 37:05 |
17. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 97:21 | + 45:53 |
18. | Krakorová Iva | N186801 | N18 Krakorova | 121:17 | + 69:49 | |
Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 42:54 | |
2. | Wysocka Jolanta | N105601 | N10 Neregistrovani | 44:43 | + 1:49 | |
3. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:33 | + 7:39 |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 52:47 | + 9:53 |
5. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 52:49 | + 9:55 |
6. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:20 | + 10:26 |
7. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 53:49 | + 10:55 |
8. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 57:16 | + 14:22 |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:17 | + 16:23 |
10. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 63:33 | + 20:39 |
11. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 66:37 | + 23:43 |
12. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:03 | + 24:09 |
13. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:23 | + 24:29 |
14. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:10 | + 26:16 |
15. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:31 | + 26:37 |
16. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 72:06 | + 29:12 |
17. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 74:49 | + 31:55 |
18. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 79:33 | + 36:39 |
19. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 107:26 | + 64:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 44:28 | |
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 45:20 | + 0:52 |
3. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 49:03 | + 4:35 |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 50:19 | + 5:51 |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 52:36 | + 8:08 |
6. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 56:51 | + 12:23 |
7. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:28 | + 15:00 |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 60:53 | + 16:25 |
9. | Ender Irina | N120001 | N12 Neregistrovani | 67:15 | + 22:47 | |
10. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:58 | + 32:30 |
11. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:34 | + 35:06 |
12. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:38 | + 37:10 |
13. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:59 | + 40:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 74:20 | |
2. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 74:54 | + 0:34 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 98:11 | + 23:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 79:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | B | USK Praha | 21:01 | |
2. | Tomášek Prokop | TUV0701 | B | SOK TJ Turnov | 21:59 | + 0:58 |
3. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:56 | + 1:55 |
4. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:28 | + 2:27 |
5. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | B | OK Roztoky | 23:34 | + 2:33 |
6. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:23 | + 3:22 |
7. | Jakubík Jaromír | TJN0704 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:31 | + 3:30 |
8. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 25:39 | + 4:38 |
9. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:42 | + 6:41 |
10. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:03 | + 8:02 |
11. | Stach Ondřej | JIL0602 | B | OK Jilemnice | 29:16 | + 8:15 |
12. | Šmelík Daniel | LCE0704 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:25 | + 8:24 |
13. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 29:31 | + 8:30 |
14. | Skripnik Nikola | FSP0600 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:38 | + 8:37 |
15. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 29:57 | + 8:56 |
16. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:57 | + 9:56 |
17. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 31:19 | + 10:18 |
18. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:36 | + 10:35 |
19. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 32:02 | + 11:01 |
20. | Donda Jakub | ONO0700 | B | SKOB Ostrov | 32:42 | + 11:41 |
21. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 33:42 | + 12:41 |
22. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:46 | + 12:45 |
23. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | C | SKOB Ostrov | 35:27 | + 14:26 |
24. | Šebelka Matěj | VLI0805 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:20 | + 16:19 |
25. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 37:28 | + 16:27 |
26. | Lesák Marek | TJN0811 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:58 | + 16:57 |
27. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:23 | + 18:22 |
28. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:15 | + 20:14 |
29. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 41:28 | + 20:27 |
30. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | C | SKOB Ostrov | 52:24 | + 31:23 |
31. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | C | Orientační sporty Písek | 56:29 | + 35:28 |
32. | Řehoř Hynek | TJN0700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:52 | + 35:51 |
33. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:07 | + 42:06 |
34. | Nekvasil Jakub | DKP0607 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:42 | + 42:41 |
35. | Volný Ondrej | N030801 | N03 Neregistrovani | 71:51 | + 50:50 | |
36. | Lukeš Josef | N030701 | N03 Neregistrovani | 115:50 | + 94:49 | |
Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:04 | |
2. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 39:54 | + 2:50 |
3. | Štěrba Marek | SKV0401 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:01 | + 2:57 |
4. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | A | USK Praha | 40:24 | + 3:20 |
5. | Donda Jiří | ONO0403 | B | SKOB Ostrov | 40:31 | + 3:27 |
6. | Petrilák Matouš | DOR0409 | A | OK Dobříš | 40:35 | + 3:31 |
7. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 40:44 | + 3:40 |
8. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 41:04 | + 4:00 |
9. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 41:34 | + 4:30 |
10. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:18 | + 5:14 |
11. | Kurz Ondřej | VPM0503 | A | KOS Slavia Plzeň | 42:43 | + 5:39 |
12. | Stehlík Šimon | LPM0501 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 43:28 | + 6:24 |
13. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 44:20 | + 7:16 |
14. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB Tretra Praha | 46:07 | + 9:03 |
15. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 46:43 | + 9:39 |
16. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:08 | + 10:04 |
17. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 47:20 | + 10:16 |
18. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 48:23 | + 11:19 |
19. | Mairich Filip | TJN0603 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:29 | + 11:25 |
20. | Smolka Jakub | TAP0500 | C | KOB Tretra Praha | 50:18 | + 13:14 |
21. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 52:23 | + 15:19 |
22. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB Tretra Praha | 52:28 | + 15:24 |
23. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 53:19 | + 16:15 |
24. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | 53:21 | + 16:17 |
25. | Pokorný Jan | TJN0400 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:08 | + 18:04 |
26. | Nemšovský Filip | VSP0500 | B | USK Praha | 55:36 | + 18:32 |
27. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | B | OB Jenišovice | 57:32 | + 20:28 |
28. | Pivec Jan | MLA0503 | B | MLOK Mariánské Lázně | 58:19 | + 21:15 |
29. | Němec David | LPM0504 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 58:30 | + 21:26 |
30. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 58:41 | + 21:37 |
31. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 59:51 | + 22:47 |
32. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 60:03 | + 22:59 |
33. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 60:18 | + 23:14 |
34. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 61:59 | + 24:55 |
35. | Jíra Filip | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 63:27 | + 26:23 |
35. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:27 | + 26:23 |
37. | Dolejší Jan | STB0601 | B | TJ Stadion Nový Bor | 63:39 | + 26:35 |
38. | Míka Albert | TJN0601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:13 | + 29:09 |
39. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 77:56 | + 40:52 |
40. | Jiras Jan | DOR0505 | B | OK Dobříš | 82:52 | + 45:48 |
41. | Šustr Ondřej | KSH0501 | B | OB Kašperské Hory | 93:17 | + 56:13 |
42. | Halač Viktor | N030501 | N03 Neregistrovani | 95:46 | + 58:42 | |
43. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 99:11 | + 62:07 |
44. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 102:16 | + 65:12 |
45. | Lukeš František | N030502 | N03 Neregistrovani | 107:12 | + 70:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 53:58 | |
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 54:11 | + 0:13 |
3. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:21 | + 0:23 |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:23 | + 1:25 |
5. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 56:06 | + 2:08 |
6. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 56:10 | + 2:12 |
7. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 56:59 | + 3:01 |
8. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:14 | + 3:16 |
9. | Waněk Hubert | LPU0309 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 58:13 | + 4:15 |
10. | Rusin Vojtěch | LPU0321 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 58:30 | + 4:32 |
11. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 58:50 | + 4:52 |
12. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 58:54 | + 4:56 |
13. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 58:56 | + 4:58 |
14. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | A | OK Kamenice | 59:14 | + 5:16 |
15. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 59:20 | + 5:22 |
16. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 59:51 | + 5:53 |
17. | Link Lukáš | STH0205 | A | SK Studenec | 60:59 | + 7:01 |
17. | Mayer Šimon | KSH0202 | A | OB Kašperské Hory | 60:59 | + 7:01 |
19. | Macek Ondřej | LPU0209 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 61:34 | + 7:36 |
20. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 62:15 | + 8:17 |
21. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:28 | + 8:30 |
22. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 62:37 | + 8:39 |
23. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 62:46 | + 8:48 |
24. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | A | KOS Slavia Plzeň | 62:47 | + 8:49 |
25. | Čech Vít | AOP0302 | A | Orientační Běh Opava | 63:04 | + 9:06 |
26. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 63:54 | + 9:56 |
27. | Hojný Jáchym | SJH0301 | A | SJH Jindřichův Hradec | 64:31 | + 10:33 |
28. | Kučera Jáchym | DOR0301 | A | OK Dobříš | 66:14 | + 12:16 |
29. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 67:59 | + 14:01 |
30. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk | 68:27 | + 14:29 |
31. | Matuš Vít | VRB0202 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 68:30 | + 14:32 |
32. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 68:53 | + 14:55 |
33. | Škácha Vít | KAM0309 | A | OK Kamenice | 69:05 | + 15:07 |
34. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 70:53 | + 16:55 |
34. | Lička Adam | TBM0326 | A | KOS TJ Tesla Brno | 70:53 | + 16:55 |
36. | Švarc Antonín | DKP0203 | A | Oddíl OB Kotlářka | 72:08 | + 18:10 |
37. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:43 | + 18:45 |
38. | Hankovec Hugo | KAM0201 | A | OK Kamenice | 76:51 | + 22:53 |
39. | Doležal Matyáš | STE0208 | A | SK SKI-OB Šternberk | 79:46 | + 25:48 |
40. | Hřivna Jakub | PGP0305 | A | SK Praga | 84:55 | + 30:57 |
Hájek Kryštof | TUR0212 | A | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 53:14 | |
2. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | B | Oddíl OB Kotlářka | 53:58 | + 0:44 |
3. | Lesák Ondřej | TJN0306 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:37 | + 2:23 |
4. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:33 | + 4:19 |
5. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 57:45 | + 4:31 |
6. | Kurz Šimon | VPM0208 | B | KOS Slavia Plzeň | 58:48 | + 5:34 |
7. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 63:45 | + 10:31 |
8. | Mellan Jonáš | TUR0308 | B | OOB TJ Turnov | 64:09 | + 10:55 |
9. | Oncirk Jan | ONO0301 | A | SKOB Ostrov | 64:31 | + 11:17 |
10. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 66:22 | + 13:08 |
11. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 66:49 | + 13:35 |
12. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:14 | + 14:00 |
13. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:01 | + 14:47 |
14. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | C | USK Praha | 71:03 | + 17:49 |
15. | Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | 72:45 | + 19:31 |
16. | Řehoř Vojta | TJN0303 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:00 | + 19:46 |
17. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 73:15 | + 20:01 |
18. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 74:06 | + 20:52 |
19. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 79:10 | + 25:56 |
20. | Lill Petr | BSO0203 | B | KOB Baník Sokolov | 83:57 | + 30:43 |
21. | Hejna Hynek | LLI0300 | C | TJ Loko Liberec | 86:04 | + 32:50 |
22. | Šustr Antonín | KSH0201 | C | OB Kašperské Hory | 88:24 | + 35:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 60:59 | |
2. | Bořánek Michal | SSU0007 | A | SK Severka Šumperk | 64:30 | + 3:31 |
3. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 65:14 | + 4:15 |
3. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 65:14 | + 4:15 |
5. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 65:35 | + 4:36 |
6. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 66:20 | + 5:21 |
7. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 67:13 | + 6:14 |
8. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:38 | + 6:39 |
9. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | A | OK Jilemnice | 67:50 | + 6:51 |
10. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:02 | + 8:03 |
11. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 69:10 | + 8:11 |
12. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 69:11 | + 8:12 |
13. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 71:58 | + 10:59 |
14. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 73:21 | + 12:22 |
15. | Galbavý Matěj | PHK0007 | A | OK 99 Hradec Králové | 73:22 | + 12:23 |
16. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:38 | + 12:39 |
17. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB ALFA Brno | 73:57 | + 12:58 |
18. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 74:07 | + 13:08 |
19. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 74:32 | + 13:33 |
20. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 74:36 | + 13:37 |
21. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 75:03 | + 14:04 |
22. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 75:25 | + 14:26 |
23. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 75:32 | + 14:33 |
24. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:17 | + 16:18 |
25. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:08 | + 21:09 |
26. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 83:47 | + 22:48 |
27. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 84:07 | + 23:08 |
28. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:20 | + 24:21 |
29. | Ježek Jakub | JIL0104 | A | OK Jilemnice | 87:42 | + 26:43 |
30. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 90:23 | + 29:24 |
31. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 91:15 | + 30:16 |
32. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 91:33 | + 30:34 |
33. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 94:55 | + 33:56 |
34. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:07 | + 36:08 |
35. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 108:36 | + 47:37 |
Bek Jiří | CHA0103 | A | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 60:21 | |
2. | Siegl Matyáš | PGP0104 | B | SK Praga | 64:40 | + 4:19 |
3. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | B | OOB TJ Turnov | 65:26 | + 5:05 |
4. | Buk Petr | ROU0001 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 66:13 | + 5:52 |
5. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 66:34 | + 6:13 |
6. | Adamec Martin | TJN0106 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:47 | + 6:26 |
7. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:53 | + 6:32 |
8. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 68:53 | + 8:32 |
9. | Novák Přemysl | DKP0107 | B | Oddíl OB Kotlářka | 70:18 | + 9:57 |
10. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 70:39 | + 10:18 |
11. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 72:08 | + 11:47 |
12. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 74:43 | + 14:22 |
13. | Klement David | DKP0110 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:00 | + 14:39 |
14. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:30 | + 20:09 |
15. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 80:33 | + 20:12 |
16. | Forst Antonín | PGP0106 | B | SK Praga | 84:36 | + 24:15 |
17. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 88:15 | + 27:54 |
18. | Hejduk Jan | BSO0001 | B | KOB Baník Sokolov | 90:49 | + 30:28 |
19. | Procinger Jan | VRL0102 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:54 | + 30:33 |
20. | Buk Ondřej | ROU0102 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 99:46 | + 39:25 |
21. | Kubec Michal | DOK0103 | C | OK Doksy | 111:03 | + 50:42 |
22. | Meduna Jakub | DOK0000 | C | OK Doksy | 136:04 | + 75:43 |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:51 | 9348 | |
2. | Bendák Jan | PHK9800 | R | OK 99 Hradec Králové | 74:19 | + 1:28 | 9166 |
3. | Hirš Otakar | ZBM9801 | E | SK Žabovřesky Brno | 74:37 | + 1:46 | 9128 |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 74:37 | + 1:46 | 9128 |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 74:53 | + 2:02 | 9095 |
6. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 76:29 | + 3:38 | 8896 |
7. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | R | SK Žabovřesky Brno | 78:37 | + 5:46 | 8630 |
8. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 80:15 | + 7:24 | 8426 |
9. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | R | OK 99 Hradec Králové | 82:53 | + 10:02 | 8098 |
10. | Horčička Vít | STE9919 | E | SK SKI-OB Šternberk | 85:18 | + 12:27 | 7797 |
11. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 85:53 | + 13:02 | 7724 |
12. | Gebrt Jan | SHK9801 | R | OK Slavia Hradec Králové | 86:16 | + 13:25 | 7676 |
13. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:42 | + 13:51 | 7622 |
14. | Starý Ondra | PHK9813 | A | OK 99 Hradec Králové | 88:15 | + 15:24 | 7429 |
15. | Hrouda Matěj | JIL9804 | A | OK Jilemnice | 98:33 | + 25:42 | 6145 |
16. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 106:46 | + 33:55 | 5121 |
17. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 106:52 | + 34:01 | 5109 |
18. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 110:13 | + 37:22 | 4691 |
19. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 110:49 | + 37:58 | 4616 |
20. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 111:05 | + 38:14 | 4583 |
21. | Florián Vojtěch | ABM9901 | A | KOB ALFA Brno | 112:28 | + 39:37 | 4411 |
22. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 132:33 | + 59:42 | 1908 |
Koštejn Vít | DOK9800 | R | OK Doksy | DISK | 0 | ||
Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Král Jan | ZBM9904 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Vít | JIL9903 | B | OK Jilemnice | 86:06 | 4071 | |
2. | Bečvář Petr | OPI9800 | B | Orientační sporty Písek | 94:03 | + 7:57 | 3744 |
3. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | B | KOB Kladno | 97:23 | + 11:17 | 3606 |
4. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | B | Oddíl OB Kotlářka | 99:38 | + 13:32 | 3514 |
5. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 102:58 | + 16:52 | 3377 |
6. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 136:03 | + 49:57 | 2015 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 95:10 | 10517 | |
2. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 101:28 | + 6:18 | 9879 |
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 101:46 | + 6:36 | 9849 |
4. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 101:49 | + 6:39 | 9843 |
5. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 104:54 | + 9:44 | 9531 |
6. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 107:47 | + 12:37 | 9239 |
7. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 109:06 | + 13:56 | 9105 |
8. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 109:38 | + 14:28 | 9051 |
9. | Kolovský František | LPM9202 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 109:46 | + 14:36 | 9038 |
10. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 110:09 | + 14:59 | 8999 |
11. | Fürst Matouš | LLI9603 | R | TJ Loko Liberec | 110:25 | + 15:15 | 8972 |
12. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 110:32 | + 15:22 | 8960 |
13. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 110:46 | + 15:36 | 8936 |
14. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:08 | + 15:58 | 8899 |
15. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 111:46 | + 16:36 | 8835 |
16. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 111:58 | + 16:48 | 8815 |
17. | Udržal Tomáš | LPU8002 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 114:10 | + 19:00 | 8592 |
18. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 114:32 | + 19:22 | 8555 |
19. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 117:00 | + 21:50 | 8305 |
20. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 117:45 | + 22:35 | 8229 |
21. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 118:41 | + 23:31 | 8134 |
22. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 119:18 | + 24:08 | 8071 |
23. | Dragowski Kuba | TUR9003 | E | OOB TJ Turnov | 120:02 | + 24:52 | 7997 |
24. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 121:13 | + 26:03 | 7877 |
25. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 121:58 | + 26:48 | 7801 |
26. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 123:39 | + 28:29 | 7631 |
27. | Navrátil Šimon | PGP9702 | R | SK Praga | 125:09 | + 29:59 | 7478 |
28. | Kettner Lukáš | KAM9403 | C | OK Kamenice | 125:36 | + 30:26 | 7433 |
29. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 127:11 | + 32:01 | 7272 |
30. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 131:58 | + 36:48 | 6788 |
31. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | 132:32 | + 37:22 | 6730 |
32. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 132:52 | + 37:42 | 6696 |
33. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 138:52 | + 43:42 | 6088 |
34. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 139:54 | + 44:44 | 5983 |
Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Čermák Jan | LPU9301 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Klusáček Matěj | LCE8903 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 94:59 | 8738 | |
2. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 95:12 | + 0:13 | 8718 |
3. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 96:28 | + 1:29 | 8603 |
4. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 96:52 | + 1:53 | 8566 |
5. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 97:35 | + 2:36 | 8501 |
6. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 99:03 | + 4:04 | 8368 |
7. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:22 | + 4:23 | 8339 |
8. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 100:58 | + 5:59 | 8194 |
9. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 101:20 | + 6:21 | 8160 |
10. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | Sportcentrum Jičín | 102:34 | + 7:35 | 8048 |
11. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 102:54 | + 7:55 | 8018 |
12. | Losman Petr | PHK7901 | C | OK 99 Hradec Králové | 103:12 | + 8:13 | 7991 |
13. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 103:30 | + 8:31 | 7963 |
14. | Wolf Daniel | TUR9100 | C | OOB TJ Turnov | 104:16 | + 9:17 | 7894 |
15. | Bořil Tomáš | TBM8833 | C | KOS TJ Tesla Brno | 104:24 | + 9:25 | 7882 |
16. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 104:35 | + 9:36 | 7865 |
17. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 104:54 | + 9:55 | 7836 |
18. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 105:34 | + 10:35 | 7775 |
19. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 105:46 | + 10:47 | 7757 |
20. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 107:13 | + 12:14 | 7625 |
21. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:59 | + 13:00 | 7556 |
22. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 108:15 | + 13:16 | 7532 |
23. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 108:34 | + 13:35 | 7503 |
24. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 109:06 | + 14:07 | 7454 |
25. | Perůtka Jan | LCE8801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:24 | + 14:25 | 7427 |
26. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:39 | + 14:40 | 7404 |
27. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 110:21 | + 15:22 | 7341 |
28. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 110:59 | + 16:00 | 7283 |
29. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 111:08 | + 16:09 | 7269 |
30. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 111:12 | + 16:13 | 7263 |
31. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 111:22 | + 16:23 | 7248 |
32. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:46 | + 16:47 | 7212 |
33. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 114:44 | + 19:45 | 6942 |
34. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 115:20 | + 20:21 | 6888 |
35. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 116:02 | + 21:03 | 6824 |
36. | Waněk Adam | LPU9505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 116:27 | + 21:28 | 6786 |
37. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 116:56 | + 21:57 | 6742 |
38. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 118:01 | + 23:02 | 6644 |
39. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 119:52 | + 24:53 | 6476 |
40. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 120:25 | + 25:26 | 6426 |
41. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 120:52 | + 25:53 | 6385 |
42. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 121:07 | + 26:08 | 6362 |
43. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 122:32 | + 27:33 | 6233 |
44. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 122:54 | + 27:55 | 6200 |
45. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 123:01 | + 28:02 | 6189 |
46. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | R | SK Žabovřesky Brno | 123:02 | + 28:03 | 6188 |
47. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 129:42 | + 34:43 | 5582 |
48. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 130:58 | + 35:59 | 5466 |
49. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 132:11 | + 37:12 | 5356 |
50. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 134:58 | + 39:59 | 5103 |
51. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 136:04 | + 41:05 | 5003 |
52. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 136:19 | + 41:20 | 4980 |
53. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 136:36 | + 41:37 | 4954 |
Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | DISK | 0 | ||
Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Nečas Jiří | TZL9101 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 84:52 | 7843 | |
2. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:57 | + 1:05 | 7745 |
3. | Landovský Jakub | PGP9601 | C | SK Praga | 85:58 | + 1:06 | 7743 |
4. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 88:18 | + 3:26 | 7531 |
5. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 94:20 | + 9:28 | 6983 |
6. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 95:33 | + 10:41 | 6872 |
7. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 97:31 | + 12:39 | 6694 |
8. | Fojtů Petr | PDY8700 | C | Běhej Poděbrady | 97:51 | + 12:59 | 6663 |
9. | Černý Martin | JIL8703 | C | OK Jilemnice | 99:28 | + 14:36 | 6517 |
10. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:32 | + 14:40 | 6511 |
11. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB Tretra Praha | 99:50 | + 14:58 | 6483 |
12. | Čermák Matyáš | KAM9501 | C | OK Kamenice | 101:42 | + 16:50 | 6314 |
13. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 102:44 | + 17:52 | 6220 |
14. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 103:53 | + 19:01 | 6115 |
15. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 104:34 | + 19:42 | 6053 |
16. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:08 | + 21:16 | 5911 |
17. | Šmejc Jakub | SJC9401 | C | Sportcentrum Jičín | 107:02 | + 22:10 | 5829 |
18. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:10 | + 24:18 | 5635 |
19. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 111:33 | + 26:41 | 5419 |
20. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 114:03 | + 29:11 | 5192 |
21. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 117:24 | + 32:32 | 4887 |
22. | Němeček Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | 118:01 | + 33:09 | 4831 |
23. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | C | Sportcentrum Jičín | 121:26 | + 36:34 | 4521 |
24. | Veselý Ondřej | PHK8505 | C | OK 99 Hradec Králové | 136:35 | + 51:43 | 3144 |
25. | Hering Jan | LPM8504 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 138:46 | + 53:54 | 2946 |
Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 81:11 | 6237 | |
2. | Vošta Zdeněk | N148701 | N14 Neregistrovani | 86:04 | + 4:53 | ||
3. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 89:23 | + 8:12 | 5696 |
4. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:11 | + 12:00 | 5446 |
5. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 110:45 | + 29:34 | 4288 |
6. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 112:06 | + 30:55 | 4199 |
7. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 114:58 | + 33:47 | 4011 |
8. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 117:29 | + 36:18 | 3845 |
9. | Novák Jan | VLI9300 | C | Slavia Liberec orienteering | 122:28 | + 41:17 | 3516 |
10. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 125:54 | + 44:43 | 3290 |
11. | Pauschek Karel | ZBM8509 | C | SK Žabovřesky Brno | 140:38 | + 59:27 | 2319 |
Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:56 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:54 | + 6:58 |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 85:36 | + 7:40 |
4. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 87:20 | + 9:24 |
5. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:55 | + 9:59 |
6. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:48 | + 10:52 |
7. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 88:57 | + 11:01 |
8. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 89:52 | + 11:56 |
9. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 89:56 | + 12:00 |
10. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 91:04 | + 13:08 |
11. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 91:46 | + 13:50 |
12. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 92:41 | + 14:45 |
13. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | C | Orientační sporty Písek | 93:35 | + 15:39 |
14. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 95:39 | + 17:43 |
15. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 96:35 | + 18:39 |
16. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 96:52 | + 18:56 |
17. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 101:11 | + 23:15 |
18. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 102:09 | + 24:13 |
19. | Drągowski Piotr | DOB8200 | C | KOB Dobruška | 106:48 | + 28:52 |
20. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 108:48 | + 30:52 |
21. | Kautský Jiří | SCP8201 | C | OK Sparta Praha | 114:52 | + 36:56 |
22. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | C | OK Chrastava | 115:49 | + 37:53 |
23. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 131:07 | + 53:11 |
24. | Chmelík Petr | DOR8100 | C | OK Dobříš | 145:47 | + 67:51 |
25. | Nekvasil Michal | DKP7501 | C | Oddíl OB Kotlářka | 164:49 | + 86:53 |
26. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 175:44 | + 97:48 |
Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 64:45 | |
2. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:19 | + 3:34 |
3. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:07 | + 8:22 |
4. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 73:30 | + 8:45 |
5. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 73:50 | + 9:05 |
6. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:14 | + 11:29 |
7. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 77:54 | + 13:09 |
8. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:37 | + 16:52 |
9. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 81:54 | + 17:09 |
10. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 82:42 | + 17:57 |
11. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 83:02 | + 18:17 |
12. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 85:14 | + 20:29 |
13. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 87:42 | + 22:57 |
14. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 87:45 | + 23:00 |
15. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 88:34 | + 23:49 |
16. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 88:35 | + 23:50 |
17. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:37 | + 23:52 |
18. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:38 | + 23:53 |
19. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 88:45 | + 24:00 |
20. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 91:51 | + 27:06 |
21. | Řehák Miroslav | KAD7101 | C | Originální Vivalín Team Kadaň | 92:09 | + 27:24 |
22. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 92:38 | + 27:53 |
23. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 94:19 | + 29:34 |
24. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 96:06 | + 31:21 |
25. | Kubát Petr | N99 | N99 | 96:52 | + 32:07 | |
26. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 96:57 | + 32:12 |
27. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 99:20 | + 34:35 |
28. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB ALFA Brno | 104:56 | + 40:11 |
29. | Raisr Ivo | VLI7803 | C | Slavia Liberec orienteering | 105:42 | + 40:57 |
30. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 107:24 | + 42:39 |
31. | Šebelka Jan | VLI7506 | C | Slavia Liberec orienteering | 109:29 | + 44:44 |
32. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 109:38 | + 44:53 |
33. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 115:23 | + 50:38 |
34. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 116:43 | + 51:58 |
35. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 119:44 | + 54:59 |
36. | Kott Alan | N99 | N99 | 127:03 | + 62:18 | |
37. | Lisý Ondřej | VLI7100 | C | Slavia Liberec orienteering | 143:05 | + 78:20 |
38. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 144:03 | + 79:18 |
39. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 147:06 | + 82:21 |
40. | Fiala Jan | DOR7802 | C | OK Dobříš | 149:37 | + 84:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:57 | |
2. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:17 | + 4:20 |
3. | Eglin Michael | N117302 | N11 Neregistrovani | 68:05 | + 6:08 | |
4. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 68:57 | + 7:00 |
5. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:36 | + 7:39 |
6. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 69:57 | + 8:00 |
7. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:15 | + 8:18 |
8. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:41 | + 8:44 |
9. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 70:52 | + 8:55 |
10. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 71:13 | + 9:16 |
11. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 71:51 | + 9:54 |
12. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 72:16 | + 10:19 |
13. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:07 | + 11:10 |
14. | Rýdl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:06 | + 13:09 |
15. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:55 | + 14:58 |
16. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 77:48 | + 15:51 |
17. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:18 | + 16:21 |
18. | Vláčil Daniel | JPV7307 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 78:56 | + 16:59 |
19. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 79:07 | + 17:10 |
20. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 80:07 | + 18:10 |
21. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 80:49 | + 18:52 |
22. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 81:03 | + 19:06 |
23. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 81:11 | + 19:14 |
24. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 81:33 | + 19:36 |
25. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 82:47 | + 20:50 |
26. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 83:03 | + 21:06 |
27. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:39 | + 22:42 |
28. | Klaška Jan | N087300 | N08 Neregistrovani | 85:03 | + 23:06 | |
29. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 85:04 | + 23:07 |
30. | Tomandl Jan | N017001 | N01 Neregistrovani | 85:14 | + 23:17 | |
31. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 85:44 | + 23:47 |
32. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:45 | + 25:48 |
33. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 87:54 | + 25:57 |
34. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90:35 | + 28:38 |
35. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 90:48 | + 28:51 |
36. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 91:28 | + 29:31 |
37. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:42 | + 29:45 |
38. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 92:47 | + 30:50 |
39. | Fišar Miroslav | KRL7201 | C | Kometa Kralovice | 93:31 | + 31:34 |
40. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:09 | + 32:12 |
41. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 95:48 | + 33:51 |
42. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 96:06 | + 34:09 |
43. | Bulíř Jiří | N066802 | N06 Neregistrovani | 98:42 | + 36:45 | |
44. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 99:28 | + 37:31 |
45. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 101:07 | + 39:10 |
46. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 102:13 | + 40:16 |
47. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 102:25 | + 40:28 |
48. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | C | KOB Baník Sokolov | 104:00 | + 42:03 |
49. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 105:23 | + 43:26 |
50. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 109:47 | + 47:50 |
51. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia Plzeň | 111:07 | + 49:10 |
52. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:20 | + 49:23 |
53. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | TJ Loko Liberec | 111:31 | + 49:34 |
54. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 115:27 | + 53:30 |
55. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 118:03 | + 56:06 |
56. | Šustr Pavel | KSH7001 | C | OB Kašperské Hory | 120:39 | + 58:42 |
57. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 122:41 | + 60:44 |
58. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 135:48 | + 73:51 |
59. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 153:01 | + 91:04 |
Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | DISK | ||
Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | DISK | ||
Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 56:34 | |
2. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 60:29 | + 3:55 |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 60:55 | + 4:21 |
4. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 62:02 | + 5:28 |
5. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 63:14 | + 6:40 |
6. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 63:27 | + 6:53 |
7. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:45 | + 9:11 |
8. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 67:43 | + 11:09 |
9. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:15 | + 14:41 |
10. | Hartman Aleš | VSP6506 | C | USK Praha | 72:47 | + 16:13 |
11. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 73:52 | + 17:18 |
12. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 74:47 | + 18:13 |
13. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 75:55 | + 19:21 |
14. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 76:04 | + 19:30 |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:13 | + 23:39 |
16. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 80:28 | + 23:54 |
17. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 83:17 | + 26:43 |
18. | Würz Jiří | LTP6502 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 86:02 | + 29:28 |
19. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:28 | + 29:54 |
20. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 87:14 | + 30:40 |
21. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 87:38 | + 31:04 |
22. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:04 | + 33:30 |
23. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 92:17 | + 35:43 |
24. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:39 | + 36:05 |
25. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:06 | + 36:32 |
26. | Halač Jaroslav | N036701 | N03 Neregistrovani | 94:15 | + 37:41 | |
27. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 96:24 | + 39:50 |
28. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 100:04 | + 43:30 |
29. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:12 | + 48:38 |
30. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 112:12 | + 55:38 |
31. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 133:37 | + 77:03 |
32. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 159:09 | + 102:35 |
33. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 218:50 | + 162:16 |
Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:27 | |
2. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 53:42 | + 0:15 |
3. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:21 | + 2:54 |
4. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 61:38 | + 8:11 |
5. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 66:03 | + 12:36 |
6. | Bartovský Pavel | VPM6101 | C | KOS Slavia Plzeň | 67:47 | + 14:20 |
7. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 71:02 | + 17:35 |
8. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 73:11 | + 19:44 |
9. | Petr Josef | VLI6300 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:23 | + 19:56 |
10. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 73:50 | + 20:23 |
11. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 75:39 | + 22:12 |
12. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 76:38 | + 23:11 |
13. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 77:00 | + 23:33 |
14. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:46 | + 26:19 |
15. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 81:30 | + 28:03 |
16. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 83:34 | + 30:07 |
17. | Slavík Viktor | PGP6300 | C | SK Praga | 84:31 | + 31:04 |
18. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:07 | + 31:40 |
19. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 85:57 | + 32:30 |
20. | Dragowski Robert | TUR5906 | C | OOB TJ Turnov | 87:44 | + 34:17 |
21. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 92:14 | + 38:47 |
22. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 93:10 | + 39:43 |
23. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 95:48 | + 42:21 |
24. | Novák Petr | TJP6302 | C | TJ Sokol Troja | 117:45 | + 64:18 |
25. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 131:59 | + 78:32 |
26. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 135:46 | + 82:19 |
27. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 151:51 | + 98:24 |
28. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 173:11 | + 119:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 51:58 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:22 | + 3:24 |
3. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:21 | + 7:23 |
4. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 60:47 | + 8:49 |
5. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:17 | + 10:19 |
6. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:51 | + 11:53 |
7. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:11 | + 12:13 |
8. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 67:19 | + 15:21 |
9. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 68:55 | + 16:57 |
10. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 72:21 | + 20:23 |
11. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 73:11 | + 21:13 |
12. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 73:33 | + 21:35 |
13. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 74:32 | + 22:34 |
14. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:18 | + 24:20 |
15. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 77:51 | + 25:53 |
16. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:54 | + 30:56 |
17. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 84:19 | + 32:21 |
18. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 86:48 | + 34:50 |
19. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 94:21 | + 42:23 |
20. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 95:10 | + 43:12 |
21. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | KČT Aš | 95:56 | + 43:58 |
Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:32 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:37 | + 6:05 |
3. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 58:48 | + 6:16 |
4. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:11 | + 9:39 |
5. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 62:12 | + 9:40 |
6. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 63:03 | + 10:31 |
7. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:35 | + 15:03 |
8. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 68:01 | + 15:29 |
9. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:14 | + 15:42 |
10. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 69:28 | + 16:56 |
11. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 71:05 | + 18:33 |
12. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 72:41 | + 20:09 |
13. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:23 | + 21:51 |
14. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:00 | + 23:28 |
15. | Chotětický Václav | MAS5200 | C | KČT Aš | 85:18 | + 32:46 |
16. | Wysocki Andrzej | N105102 | N10 Neregistrovani | 90:29 | + 37:57 | |
17. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90:31 | + 37:59 |
18. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 90:43 | + 38:11 |
19. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 93:06 | + 40:34 |
20. | Bárta Miroslav | JEN5201 | C | OB Jenišovice | 93:24 | + 40:52 |
21. | Ender Volker | N120002 | N12 Neregistrovani | 96:17 | + 43:45 | |
22. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 96:51 | + 44:19 |
23. | Beránek Petr | STB4900 | C | TJ Stadion Nový Bor | 106:02 | + 53:30 |
24. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 116:20 | + 63:48 |
25. | Richtr Jiří | JEN5001 | C | OB Jenišovice | 126:14 | + 73:42 |
Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:56 | |
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 52:32 | + 1:36 |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 61:37 | + 10:41 |
4. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 61:38 | + 10:42 |
5. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 68:07 | + 17:11 |
6. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 68:17 | + 17:21 |
7. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 68:47 | + 17:51 |
8. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 75:39 | + 24:43 |
9. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:48 | + 26:52 |
10. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 83:23 | + 32:27 |
11. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 90:31 | + 39:35 |
12. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 91:06 | + 40:10 |
13. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 106:28 | + 55:32 |
14. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:42 | + 56:46 |
15. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 115:54 | + 64:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 57:53 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:08 | + 3:15 |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:33 | + 6:40 |
4. | Picek Jan | TJN4000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:36 | + 34:43 |
Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:55 | |
2. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:49 | + 3:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 20:03 | |
2. | Jančová Jana | KAM9450 | C | OK Kamenice | 26:49 | + 6:46 |
3. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | C | Sportcentrum Jičín | 27:38 | + 7:35 |
4. | Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 32:25 | + 12:22 |
5. | Ševčíková Olga | ONO7699 | SKOB Ostrov | 34:36 | + 14:33 | |
6. | Semíková Julie | KAM0358 | C | OK Kamenice | 35:25 | + 15:22 |
7. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:35 | + 16:32 |
8. | Hejna Štěpán | LLI0602 | C | TJ Loko Liberec | 39:00 | + 18:57 |
9. | Šoupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 40:08 | + 20:05 |
10. | Hladík Petr | RUM | ZOOB Rumburk | 40:34 | + 20:31 | |
11. | Juren Lukáš | LTP9703 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:31 | + 24:28 |
12. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:12 | + 25:09 |
13. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 46:44 | + 26:41 |
14. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 47:33 | + 27:30 |
15. | Chmelíková Vlasta | DOR7753 | OK Dobříš | 51:27 | + 31:24 | |
16. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:38 | + 31:35 |
17. | Urbanová Anna | N208900 | N20 Neregistrovaní | 52:05 | + 32:02 | |
18. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 53:32 | + 33:29 |
19. | Synek Antonín | DOK5600 | C | OK Doksy | 55:02 | + 34:59 |
20. | Ullrichová Tereza | N99 | N99 | 55:39 | + 35:36 | |
21. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:29 | + 36:26 |
22. | Hejnová Barbora | N99 | N99 | 56:36 | + 36:33 | |
23. | Hejnová Simona | LLI7651 | C | TJ Loko Liberec | 58:10 | + 38:07 |
24. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 58:24 | + 38:21 |
25. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 58:53 | + 38:50 |
26. | Udržal Jakub | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 61:16 | + 41:13 | |
27. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 61:23 | + 41:20 |
28. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 61:59 | + 41:56 |
29. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 62:59 | + 42:56 |
30. | Klášková Amálie | N99 | N99 | 63:27 | + 43:24 | |
31. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 65:05 | + 45:02 |
32. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:06 | + 46:03 |
33. | Synková Marcela | DOK5751 | C | OK Doksy | 66:54 | + 46:51 |
34. | Synková Barbora | DOK0450 | C | OK Doksy | 67:16 | + 47:13 |
35. | Hejnová Martina | N99 | N99 | 67:52 | + 47:49 | |
36. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 72:56 | + 52:53 |
37. | Martincová Natálie | N99 | N99 | 73:32 | + 53:29 | |
38. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 74:34 | + 54:31 |
39. | Martinec Pavel | N99 | N99 | 75:35 | + 55:32 | |
40. | Straková Eva | N99 | N99 | 76:00 | + 55:57 | |
41. | Fecko Richard | NEK1100 | C | Nejdek Orienteering | 81:46 | + 61:43 |
42. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 89:14 | + 69:11 |
43. | Nekvasilová Julie | DKP1252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:19 | + 75:16 |
44. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 102:59 | + 82:56 | |
45. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 173:31 | + 153:28 |
46. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 207:33 | + 187:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba David | N99 | N99 | 25:50 | ||
2. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 29:45 | + 3:55 |
3. | Žákovec Jan | KRL9505 | C | Kometa Kralovice | 31:17 | + 5:27 |
4. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 31:54 | + 6:04 |
5. | Kubecová Jana | STB7351 | TJ Stadion Nový Bor | 34:42 | + 8:52 | |
6. | Mulíčková Zuzana | ABM | KOB ALFA Brno | 35:42 | + 9:52 | |
7. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:22 | + 10:32 |
8. | Jakubík Petr | TJN7506 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:30 | + 10:40 |
9. | Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:07 | + 12:17 |
10. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:05 | + 13:15 |
11. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:34 | + 13:44 |
12. | Švarcová Lenka | TUR6457 | C | OOB TJ Turnov | 39:42 | + 13:52 |
13. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 39:57 | + 14:07 |
14. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:50 | + 17:00 |
15. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 43:15 | + 17:25 |
16. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 44:36 | + 18:46 |
17. | Žuchová Nikola | TJN9352 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:10 | + 20:20 | |
18. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 46:11 | + 20:21 |
19. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:03 | + 22:13 |
20. | Hančl Martin | ROU7601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:25 | + 23:35 |
21. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 50:01 | + 24:11 |
22. | Mužíček Martin | KUL0501 | C | KOB Ústí nad Labem | 51:56 | + 26:06 |
23. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 54:36 | + 28:46 |
24. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 61:32 | + 35:42 |
25. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:43 | + 36:53 |
26. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 64:16 | + 38:26 |
27. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 68:49 | + 42:59 |
28. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:11 | + 45:21 |
29. | Hanslianová Barbora | LCE8252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:08 | + 46:18 |
30. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:48 | + 46:58 |
31. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 76:13 | + 50:23 |
32. | Kubecová Markéta | KAM0953 | C | OK Kamenice | 80:03 | + 54:13 |
33. | Severýnová Popková Klár | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 133:02 | + 107:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:48 | |
2. | Hlaváč Michal | N197901 | N19 Novy Bor | 60:56 | + 1:08 | |
3. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:37 | + 5:49 |
4. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:52 | + 6:04 |
5. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 66:35 | + 6:47 |
6. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 66:50 | + 7:02 |
7. | Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:49 | + 10:01 |
8. | Pešík Michal | N057701 | N05 Neregistrovani | 71:39 | + 11:51 | |
9. | Mach Matěj | LME9800 | C | SK Los Mělník | 75:06 | + 15:18 |
10. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 75:31 | + 15:43 |
11. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 76:23 | + 16:35 |
12. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:31 | + 17:43 |
13. | Rückerová Šárka | HOR0050 | B | TJ Jiskra Hořice | 80:06 | + 20:18 |
14. | Schröter Pavel | CHA7203 | C | OK Chrastava | 81:15 | + 21:27 |
15. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 82:17 | + 22:29 |
16. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 83:14 | + 23:26 |
17. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 83:21 | + 23:33 |
18. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 86:06 | + 26:18 |
19. | Machová Marie | LME0050 | C | SK Los Mělník | 86:24 | + 26:36 |
20. | Havel Michal | LDC8901 | C | KOB Děčín | 87:54 | + 28:06 |
21. | Krejčí Lukáš | TJN8500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:31 | + 31:43 |
22. | Kinšt David | SJH7901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 91:41 | + 31:53 |
23. | Kinštová Dominika | SJH8051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 95:14 | + 35:26 |
24. | Náhlíková Erika | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 102:08 | + 42:20 |
25. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:49 | + 43:01 |
26. | Hicketier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 102:50 | + 43:02 |
27. | Mach Martin | LME6800 | C | SK Los Mělník | 105:12 | + 45:24 |
28. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 107:55 | + 48:07 |
29. | Bronchart François | LPU9641 | OK Lokomotiva Pardubice | 108:59 | + 49:11 | |
30. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 119:16 | + 59:28 |
31. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 127:23 | + 67:35 |
32. | Machová Petra | LME6952 | C | SK Los Mělník | 140:36 | + 80:48 |
33. | Košut Roman | N029101 | N02 Neregistrovani | 141:57 | + 82:09 | |
34. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 177:26 | + 117:38 |