Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:55 | |
2. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:53 | + 2:58 |
3. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:06 | + 4:11 |
4. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 22:13 | + 4:18 |
5. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:57 | + 6:02 |
6. | Šimková Sára | ASU0999 | C | Magnus Orienteering | 24:16 | + 6:21 |
7. | Skřivanková Anna | TBM0853 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:20 | + 6:25 |
8. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:51 | + 6:56 |
9. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 25:13 | + 7:18 |
10. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:43 | + 10:48 |
11. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 29:24 | + 11:29 |
12. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:59 | + 13:04 |
13. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 35:35 | + 17:40 |
MS | Šimková Aneta | ASU0650 | C | Magnus Orienteering | 32:54 | + 14:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 18:57 | |
2. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 19:41 | + 0:44 |
3. | Jílková Lenka | KON0666 | B | KOB Konice | 21:01 | + 2:04 |
4. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:02 | + 2:05 |
5. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 22:37 | + 3:40 |
6. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 23:05 | + 4:08 |
7. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | C | SOB Olomouc | 24:58 | + 6:01 |
8. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 25:02 | + 6:05 |
9. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 26:22 | + 7:25 |
10. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:37 | + 7:40 |
11. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:01 | + 10:04 |
12. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:44 | + 12:47 |
13. | Dvořáková Ema | KON0777 | C | KOB Konice | 32:32 | + 13:35 |
14. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 33:29 | + 14:32 |
15. | Slehová Martina | UOL0653 | C | SOB Olomouc | 35:35 | + 16:38 |
16. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:35 | + 18:38 |
17. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 45:05 | + 26:08 |
18. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:26 | + 28:29 |
19. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 58:17 | + 39:20 |
20. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 62:45 | + 43:48 |
21. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 64:41 | + 45:44 |
22. | Krtičková Ester | CHA0754 | C | OK Chrastava | 66:44 | + 47:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 20:17 | |
2. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 21:56 | + 1:39 |
3. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 22:56 | + 2:39 |
4. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 23:56 | + 3:39 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 25:01 | + 4:44 |
6. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:03 | + 6:46 |
7. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 27:10 | + 6:53 |
8. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 29:25 | + 9:08 |
9. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:17 | + 11:00 |
10. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:36 | + 11:19 |
11. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:15 | + 14:58 |
12. | Slehová Eliška | UOL0453 | C | SOB Olomouc | 35:19 | + 15:02 |
13. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:34 | + 15:17 |
14. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:49 | + 22:32 |
15. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:50 | + 26:33 |
16. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:41 | + 28:24 |
17. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 88:18 | + 68:01 |
Grégrová Zuzana | 3SX0551 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 43:03 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 43:51 | + 0:48 |
3. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 45:36 | + 2:33 |
4. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 47:25 | + 4:22 |
5. | Bídová Markéta | UOL0352 | C | SOB Olomouc | 47:52 | + 4:49 |
6. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 63:06 | + 20:03 |
7. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 65:04 | + 22:01 |
8. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:43 | + 26:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:10 | |
2. | Lugrová Natalie | JPV0066 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:07 | + 1:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 38:23 | 7243 | |
2. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 47:15 | + 8:52 | 5973 |
3. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:48 | + 9:25 | 5894 |
4. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 52:49 | + 14:26 | 5176 |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:08 | + 14:45 | 5130 |
6. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:33 | + 15:10 | 5071 |
7. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 54:38 | + 16:15 | 4915 |
8. | Boháčová Lucie | PTE8771 | C | TJ Sokol Ptení | 54:45 | + 16:22 | 4899 |
9. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 56:16 | + 17:53 | 4681 |
10. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 59:25 | + 21:02 | 4230 |
11. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | C | K.O.B. Choceň | 60:26 | + 22:03 | 4085 |
12. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 61:36 | + 23:13 | 3918 |
13. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:21 | + 23:58 | 3810 |
14. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 63:01 | + 24:38 | 3715 |
15. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:45 | + 27:22 | 3323 |
16. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:47 | + 27:24 | 3319 |
17. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 66:27 | + 28:04 | 3223 |
18. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 66:50 | + 28:27 | 3168 |
19. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 71:01 | + 32:38 | 2569 |
20. | Novotná Klára | ZLH9851 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 73:27 | + 35:04 | 2221 |
21. | Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | 74:17 | + 35:54 | 2101 |
22. | Richterová Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:10 | + 48:47 | 256 |
23. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 102:00 | + 63:37 | 0 |
Grycová Zuzana | SSU8950 | C | SK Severka Šumperk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 40:45 | |
2. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 46:18 | + 5:33 |
3. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 50:58 | + 10:13 |
4. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:59 | + 10:14 |
5. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:21 | + 11:36 |
6. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 53:00 | + 12:15 |
7. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:00 | + 14:15 |
8. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko, z. s. | 55:15 | + 14:30 |
9. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:31 | + 14:46 |
10. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:33 | + 14:48 |
11. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:58 | + 17:13 |
12. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 59:02 | + 18:17 |
13. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 62:28 | + 21:43 |
14. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:31 | + 22:46 |
14. | Krejčí Lenka | PTE8350 | C | TJ Sokol Ptení | 63:31 | + 22:46 |
16. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:57 | + 24:12 |
17. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 69:12 | + 28:27 |
18. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 70:15 | + 29:30 |
19. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 71:35 | + 30:50 |
20. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:27 | + 33:42 |
21. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 80:16 | + 39:31 |
22. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 81:27 | + 40:42 |
23. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 82:17 | + 41:32 |
24. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:46 | + 42:01 |
25. | Sedláčková Hana | KON | C | KOB Konice | 84:20 | + 43:35 |
26. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:07 | + 44:22 |
27. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 86:18 | + 45:33 |
28. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:53 | + 46:08 |
29. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 98:33 | + 57:48 |
30. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 107:35 | + 66:50 |
31. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 109:06 | + 68:21 |
32. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 111:37 | + 70:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 34:37 | |
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 40:56 | + 6:19 |
3. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:53 | + 8:16 |
4. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 46:52 | + 12:15 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 47:16 | + 12:39 |
6. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:41 | + 17:04 |
7. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:22 | + 17:45 |
8. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 53:34 | + 18:57 |
9. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 56:17 | + 21:40 |
10. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:04 | + 22:27 |
11. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 57:35 | + 22:58 |
11. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 57:35 | + 22:58 |
13. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 58:40 | + 24:03 |
14. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | 59:57 | + 25:20 | |
15. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:22 | + 29:45 |
16. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 68:23 | + 33:46 |
17. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 70:17 | + 35:40 |
18. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 74:28 | + 39:51 |
19. | Zatloukalová Eva | ZLH7051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 76:15 | + 41:38 |
20. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 80:19 | + 45:42 |
21. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:53 | + 46:16 |
22. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | 81:59 | + 47:22 | |
23. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | 94:16 | + 59:39 | |
Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 55:27 | |
2. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 61:09 | + 5:42 |
3. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:19 | + 7:52 |
4. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 70:28 | + 15:01 |
5. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 72:57 | + 17:30 |
6. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 82:01 | + 26:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 48:19 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 69:26 | + 21:07 |
3. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 72:19 | + 24:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:24 | |
2. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 24:35 | + 2:11 |
3. | Chytráčková Zuzana | PLU0950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:11 | + 4:47 |
4. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 29:04 | + 6:40 |
5. | Vavrečka Radek | UOL0802 | C | SOB Olomouc | 30:02 | + 7:38 |
6. | Podzimek Theodor | KON0808 | C | KOB Konice | 32:20 | + 9:56 |
7. | Krtička Jáchym | CHA1000 | C | OK Chrastava | 37:39 | + 15:15 |
8. | Dostál Lukáš | KON0929 | C | KOB Konice | 45:05 | + 22:41 |
9. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 50:17 | + 27:53 |
10. | Holomková Nikola | PLU0951 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:48 | + 37:24 |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:06 | + 38:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 13:31 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:19 | + 0:48 |
3. | Mikuš Matěj | PTE0800 | C | TJ Sokol Ptení | 14:20 | + 0:49 |
4. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 15:26 | + 1:55 |
5. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:25 | + 2:54 |
5. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 16:25 | + 2:54 |
7. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 16:39 | + 3:08 |
8. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:35 | + 5:04 |
9. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:47 | + 5:16 |
10. | Pustějovský Matyáš | PLU0802 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:42 | + 9:11 |
11. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:11 | + 14:40 |
12. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 113:22 | + 99:51 |
Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:30 | |
2. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:15 | + 2:45 |
3. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | C | SK Praga | 24:36 | + 4:06 |
4. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:12 | + 5:42 |
5. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 26:59 | + 6:29 |
6. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 32:07 | + 11:37 |
7. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 32:31 | + 12:01 |
8. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:50 | + 14:20 |
9. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 35:39 | + 15:09 |
10. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:50 | + 21:20 |
Šišma Daniel | PTE0600 | C | TJ Sokol Ptení | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:29 | |
2. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:36 | + 0:07 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 19:09 | + 0:40 |
4. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 19:52 | + 1:23 |
5. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 22:42 | + 4:13 |
6. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:09 | + 6:40 |
7. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:56 | + 8:27 |
8. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 28:09 | + 9:40 |
9. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 30:06 | + 11:37 |
10. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 31:25 | + 12:56 |
11. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 37:57 | + 19:28 |
12. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 38:37 | + 20:08 |
13. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:45 | + 20:16 |
14. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:59 | + 22:30 |
15. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 45:00 | + 26:31 |
16. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:19 | + 26:50 |
17. | Dvořák Štěpán | KON0537 | C | KOB Konice | 62:07 | + 43:38 |
18. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:02 | + 44:33 |
19. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:35 | + 45:06 |
20. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SOB Olomouc | 73:59 | + 55:30 |
Dzik Ondřej | GIG0500 | C | GIGANT Orienteering | DISK | ||
Kobliha Ondřej | UOL0404 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 35:06 | |
2. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:28 | + 0:22 |
3. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:55 | + 3:49 |
4. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 41:14 | + 6:08 |
5. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:33 | + 11:27 |
6. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 47:36 | + 12:30 |
7. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 49:32 | + 14:26 |
8. | Karásek František | PLU0301 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:27 | + 18:21 |
9. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 69:18 | + 34:12 |
10. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 95:06 | + 60:00 |
11. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 101:47 | + 66:41 |
Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:57 | |
2. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:05 | + 4:08 |
3. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 44:35 | + 7:38 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 46:25 | + 9:28 |
5. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 46:27 | + 9:30 |
6. | Babišta Antonín | KSU0111 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:34 | + 15:37 |
7. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:33 | + 18:36 |
8. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 56:42 | + 19:45 |
9. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:20 | + 34:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:47 | 8244 | |
2. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:50 | + 2:03 | 7847 |
3. | Zimmermann Jakub | KON8911 | C | KOB Konice | 41:54 | + 2:07 | 7834 |
4. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:11 | + 2:24 | 7779 |
5. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 43:11 | + 3:24 | 7585 |
6. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:20 | + 3:33 | 7556 |
7. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:28 | + 3:41 | 7530 |
8. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:41 | + 3:54 | 7488 |
9. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:07 | + 4:20 | 7404 |
10. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 44:52 | + 5:05 | 7259 |
11. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 45:46 | + 5:59 | 7085 |
12. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 46:34 | + 6:47 | 6930 |
13. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:46 | + 6:59 | 6891 |
14. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 46:47 | + 7:00 | 6888 |
15. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:55 | + 7:08 | 6862 |
16. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:12 | + 7:25 | 6807 |
17. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:50 | + 8:03 | 6684 |
18. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:00 | + 9:13 | 6458 |
19. | Čech Vít | AOP0302 | A | Orientační Běh Opava | 49:46 | + 9:59 | 6310 |
20. | Jirka Michal | ZBM8403 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:50 | + 10:03 | 6297 |
21. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 50:32 | + 10:45 | 6161 |
22. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 51:06 | + 11:19 | 6052 |
23. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:07 | + 11:20 | 6048 |
24. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:06 | + 14:19 | 5471 |
25. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:49 | + 15:02 | 5332 |
26. | Trávníček Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:54 | + 15:07 | 5316 |
27. | Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | 55:39 | + 15:52 | 5170 |
28. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 57:02 | + 17:15 | 4902 |
29. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:41 | + 18:54 | 4583 |
30. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 59:04 | + 19:17 | 4509 |
31. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:51 | + 23:04 | 3776 |
32. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:10 | + 24:23 | 3521 |
33. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 65:05 | + 25:18 | 3343 |
34. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | 65:15 | + 25:28 | 3311 |
35. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 66:46 | + 26:59 | 3017 |
36. | Mikuš Oldřich | 2VC8200 | C | 67:07 | + 27:20 | ||
37. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:00 | + 28:13 | 2778 |
38. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:11 | + 33:24 | 1774 |
39. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 73:33 | + 33:46 | 1703 |
40. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 79:45 | + 39:58 | 503 |
41. | Doležal Matyáš | STE0208 | A | SK SKI-OB Šternberk | 84:42 | + 44:55 | 0 |
42. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 86:54 | + 47:07 | 0 |
43. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 110:59 | + 71:12 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 39:44 | |
2. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko, z. s. | 39:51 | + 0:07 |
3. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 48:49 | + 9:05 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:06 | + 10:22 |
5. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:56 | + 11:12 |
6. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:44 | + 12:00 |
7. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:18 | + 12:34 |
8. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 55:18 | + 15:34 |
9. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:59 | + 17:15 |
10. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 58:21 | + 18:37 |
11. | Dzik Martin | GIG7600 | C | GIGANT Orienteering | 60:09 | + 20:25 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:13 | + 22:29 |
13. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 63:39 | + 23:55 |
14. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:00 | + 26:16 |
15. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 68:20 | + 28:36 |
16. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:37 | + 28:53 |
17. | Strohalm Petr | KRN8103 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 70:59 | + 31:15 |
18. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 71:39 | + 31:55 |
19. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:33 | + 35:49 |
20. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:03 | + 36:19 |
21. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:58 | + 42:14 |
22. | Vodička Jan | LPU7609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 91:55 | + 52:11 |
23. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 93:58 | + 54:14 |
24. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 95:12 | + 55:28 |
25. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 99:01 | + 59:17 |
26. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 116:40 | + 76:56 |
Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Spišiak Marian | SPE8001 | C | DISK | |||
Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 37:38 | |
2. | Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:55 | + 0:17 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 42:09 | + 4:31 |
4. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:09 | + 5:31 |
5. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 43:27 | + 5:49 |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 46:58 | + 9:20 |
7. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 51:13 | + 13:35 |
8. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 51:37 | + 13:59 |
9. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 53:49 | + 16:11 |
10. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 54:30 | + 16:52 |
11. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 55:00 | + 17:22 |
12. | Wolf Karel | NNN | C | 55:04 | + 17:26 | |
13. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 56:36 | + 18:58 |
14. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 59:10 | + 21:32 |
15. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 62:42 | + 25:04 |
16. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:08 | + 25:30 |
17. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 63:48 | + 26:10 |
18. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 66:18 | + 28:40 |
19. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:58 | + 29:20 |
20. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 70:48 | + 33:10 |
21. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 74:06 | + 36:28 |
22. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:56 | + 37:18 |
23. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:25 | + 37:47 |
24. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 75:29 | + 37:51 |
25. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:02 | + 41:24 |
26. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 81:02 | + 43:24 |
27. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 81:24 | + 43:46 |
28. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | 90:20 | + 52:42 | |
Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 32:51 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:43 | + 3:52 |
3. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:18 | + 10:27 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 43:37 | + 10:46 |
5. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 43:52 | + 11:01 |
6. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 45:06 | + 12:15 |
7. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 46:23 | + 13:32 |
8. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:29 | + 13:38 |
9. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 46:58 | + 14:07 |
10. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:42 | + 17:51 |
11. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 56:19 | + 23:28 |
12. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 58:39 | + 25:48 |
13. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko, z. s. | 60:50 | + 27:59 |
14. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | 61:07 | + 28:16 | |
15. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 66:30 | + 33:39 |
16. | Strohalm Petr | KRN5601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 73:06 | + 40:15 |
17. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 73:20 | + 40:29 |
18. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 74:57 | + 42:06 |
19. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 74:58 | + 42:07 |
20. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 78:22 | + 45:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:19 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 45:04 | + 10:45 |
3. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 55:09 | + 20:50 |
4. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 56:20 | + 22:01 |
Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 34:19 | |
2. | Huňka Jiří | NNN4801 | C | 36:17 | + 1:58 | |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 39:59 | + 5:40 |
4. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 47:07 | + 12:48 |
5. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 59:38 | + 25:19 |
6. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 107:38 | + 73:19 |
Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Talla Lukáš | 3SX0400 | C | 18:06 | ||
2. | Babiak Peter | SPE0001 | C | 23:04 | + 4:58 | |
3. | Matyšková Aneta | PLU4001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:29 | + 5:23 |
4. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:25 | + 6:19 |
5. | Daněk František | SBK1010 | C | KOB START Blansko, z. s. | 24:41 | + 6:35 |
6. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 25:08 | + 7:02 |
7. | Daňková Viktorie | NNN5608 | C | 27:16 | + 9:10 | |
8. | Skřivanek František | 1XC1200 | C | 27:27 | + 9:21 | |
9. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 27:30 | + 9:24 |
10. | Beneš Jan | KON0909 | C | KOB Konice | 27:31 | + 9:25 |
11. | Lorencová Justýna | PLU0001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:06 | + 10:00 |
12. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 28:13 | + 10:07 |
13. | Hýbl Lukáš | JPV4001 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:41 | + 11:35 |
14. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:50 | + 11:44 |
15. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:00 | + 11:54 |
16. | Vodičková Olga | NNN4002 | C | 31:16 | + 13:10 | |
17. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:23 | + 13:17 |
18. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 33:14 | + 15:08 |
19. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 34:41 | + 16:35 |
20. | Žůrek Lukáš Marian | 3SX0750 | C | 35:27 | + 17:21 | |
21. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:35 | + 17:29 |
22. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 36:00 | + 17:54 |
23. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:17 | + 19:11 |
24. | Rajnošek Matouš | KSU2002 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:33 | + 21:27 |
25. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 42:46 | + 24:40 |
26. | Vavrečka Saša | JPV1100 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:44 | + 25:38 |
27. | Vavrečka David | JPV1200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:57 | + 25:51 |
28. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 44:23 | + 26:17 |
29. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:38 | + 26:32 |
30. | Kvapilová Veronika | NNN2060 | C | 45:38 | + 27:32 | |
31. | Kvapil Václav | NNN2055 | C | 45:42 | + 27:36 | |
32. | Dostálová Johana | KON1062 | C | KOB Konice | 47:30 | + 29:24 |
33. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | SOB Olomouc | 49:56 | + 31:50 |
34. | Staroštíková Eliška | UOL1350 | C | SOB Olomouc | 50:11 | + 32:05 |
35. | Tallová Vendula | 3SX0652 | C | 51:27 | + 33:21 | |
36. | Žebrák Antonín | LOV5609 | C | lepus.cz | 52:25 | + 34:19 |
37. | Krejčí Viktor | NNN0010 | C | 60:45 | + 42:39 | |
Czascová Klára | SBR1401 | C | SKOB Bruntál | DISK | ||
Komínek Vojtěch | KON1313 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinka Lukáš | PTE4001 | C | TJ Sokol Ptení | 30:20 | |
2. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:32 | + 4:12 |
3. | Čecháček Petr | UOL6800 | C | SOB Olomouc | 36:57 | + 6:37 |
4. | Fráňová Petra | NNN2053 | C | 38:07 | + 7:47 | |
5. | Valencik Radim | 97C7900 | C | 39:49 | + 9:29 | |
6. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 44:20 | + 14:00 |
7. | Vavrečka Libor | NNN5605 | C | 44:55 | + 14:35 | |
8. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | C | SKOB Horní Benešov | 45:57 | + 15:37 |
9. | Tichá Daniela | SSU4001 | C | SK Severka Šumperk | 46:56 | + 16:36 |
10. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | 48:58 | + 18:38 |
11. | Ratiborská Veronika | NNN5601 | C | 49:06 | + 18:46 | |
12. | Ondráček Martin | KSU7222 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:35 | + 19:15 |
13. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 50:18 | + 19:58 |
14. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 54:10 | + 23:50 |
15. | Podzimek Petr | NNN0011 | C | 54:19 | + 23:59 | |
16. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SOB Olomouc | 54:54 | + 24:34 |
17. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 55:51 | + 25:31 |
18. | Šimková Eva | NNN2050 | C | 56:38 | + 26:18 | |
19. | Zatloukalová Marika | STE4040 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:41 | + 28:21 |
20. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB START Blansko, z. s. | 63:16 | + 32:56 |
21. | Grulich Tomáš | PLU0001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:23 | + 33:03 |
22. | Hendrych Jiří | HOB6701 | C | SKOB Horní Benešov | 68:19 | + 37:59 |
23. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 69:12 | + 38:52 |
24. | Lavrenčík Petr | 3SX7800 | C | 69:51 | + 39:31 | |
25. | Valencikova Irena | 97C7950 | C | 71:38 | + 41:18 | |
26. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 74:02 | + 43:42 |
27. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:05 | + 43:45 |
28. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:10 | + 44:50 |
29. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 77:02 | + 46:42 |
30. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 83:18 | + 52:58 |
31. | Šlechtová Veronika | NNN7609 | C | 91:05 | + 60:45 | |
32. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 94:28 | + 64:08 |
33. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:28 | + 66:08 |
34. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:29 | + 66:09 |
35. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:33 | + 66:13 |
36. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 108:16 | + 77:56 |
37. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 110:40 | + 80:20 |
Burda Josef | NNN4001 | C | DISK | |||
Dostálová Jindra | NNN8001 | C | DISK | |||
Grulichová Leona | PLU0002 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Kroutil Martin | KON2001 | C | KOB Konice | DISK | ||
Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | DISK | |||
Moráčková Meda | ZBP1750 | C | OOB SK Zbraslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko, z. s. | 51:30 | |
2. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:03 | + 2:33 |
3. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:38 | + 7:08 |
4. | Fráňa Martin | NNN2051 | C | 93:22 | + 41:52 |