Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
13.01.2019
Místo konání:
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Amerika, 1:7500
Ředitel závodu:
Marečková Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
JURY:
Venhoda Milan, Horyna Roman, Vodrážka Ondřej
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H20     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
D12
2.38 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 10:09:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 10:11:00
2011808 Akrmanová Jana SPC0952 SPORTICUS team 10:13:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:17:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:19:00
2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:21:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 10:23:00
2069073 Jílková Pavla UOL0753 C SOB Olomouc 10:25:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 10:27:00
416309 Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 10:29:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 10:31:00
8663185 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 10:33:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 10:35:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:37:00
8940 Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 10:39:00
8667954 Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 10:41:00
8655427 Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 10:43:00
D14A
2.99 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8123459 Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
8862445 Venoušová Terezie KSU0552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:06:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:08:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 10:10:00
2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 10:12:00
8662320 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 10:14:00
8656588 Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 10:16:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:18:00
8656542 Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 10:20:00
8660577 Holíková Simona ONO0553 C SKOB Ostrov 10:22:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 10:24:00
416310 Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 10:26:00
8662281 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:28:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 10:30:00
8662437 Hloušková Marcela KSU0551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:32:00
2069072 Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 10:34:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 10:36:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 10:38:00
8655461 Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:40:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:42:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 10:44:00
D17
4.35 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
8655425 Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 10:51:00
8660595 Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 10:53:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 10:55:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:57:00
8655426 Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 10:59:00
232975 Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 11:01:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 11:03:00
2032385 Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:05:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 11:07:00
436929 Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:09:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 11:11:00
53178 Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 11:13:00
7204618 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 11:15:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 11:17:00
2127642 Procházková Dana VCB0362 C OB České Budějovice 11:19:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 C SK Praga 11:21:00
2067387 Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:23:00
8656680 Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 11:25:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:29:00
8655379 Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 11:33:00
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 11:35:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
8662306 Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:41:00
8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 11:45:00
8659409 Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 11:49:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 11:51:00
8662365 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:53:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 11:55:00
8656616 Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:57:00
8656747 Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 11:59:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 12:01:00
8660550 Čechmánková Anna PGP0452 A SK Praga 12:03:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 12:05:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:07:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 12:09:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 12:11:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 12:13:00
D20
6.87 km, 210 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662686 Trávníčková Aneta OSN0098 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:27:00
8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 10:29:00
8662727 Zrníková Adéla OSN0099 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:31:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 10:33:00
8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 10:37:00
8670500 Lacigová Marie SZP0050 A TJ Slovan Zdravotník Praha 10:39:00
D21E
6.87 km, 210 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8627431 Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 10:51:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 A Oddíl OB Kotlářka 10:53:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 10:55:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 10:57:00
8660465 Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:59:00
8656573 Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 11:01:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 11:03:00
D21A
5.89 km, 195 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656656 Bartošová Jana MLA7051 A MLOK Mariánské Lázně 11:30:00
2082714 Košárková Iva SHK8153 C OK Slavia Hradec Králové 11:32:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
8010200 Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 11:36:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
8660520 Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 11:40:00
8080815 Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
8000426 Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 11:44:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 11:46:00
887608 Lacigová Michaela SZP8150 C TJ Slovan Zdravotník Praha 11:48:00
8660906 Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 11:50:00
52335 Kafková Tereza SJI8956 B OK Jihlava 11:52:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 11:54:00
7208088 Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 11:56:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 11:58:00
7009782 Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 12:00:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 E TJ TŽ Třinec 12:02:00
9784 Baldrianová Barbora DKP7855 A Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
8076002 Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 12:06:00
8660544 Haltof Ewa VRB9499 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:08:00
7260021 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 12:10:00
D35B
5.20 km, 165 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8304113 Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 10:07:00
2118493 Akrmanová Jitka SPC7651 SPORTICUS team 10:09:00
8660585 Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 10:11:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 10:13:00
8660394 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 10:15:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:17:00
8662279 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 10:19:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 10:23:00
7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
D45B
4.79 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 10:56:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:58:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 11:02:00
2064781 Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 11:04:00
51580 Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 11:06:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 11:08:00
8001411 Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
886273 Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:12:00
8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 11:16:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 11:18:00
1007548 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
8663120 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
8663138 Kašparová Ivana UOL6951 B SOB Olomouc 11:26:00
D55B
4.36 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232184 Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 11:46:00
8656549 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 11:48:00
8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 11:50:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 11:52:00
8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 11:54:00
8663158 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 11:56:00
8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:58:00
D65B
3.17 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51698 Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 10:16:00
H12
2.99 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 10:48:00
8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 10:52:00
2126343 Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 10:54:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
2801030 Hofhanzl Antonín SJI0906 C OK Jihlava 10:58:00
8663117 Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
8000710 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 11:02:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 11:04:00
2134338 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:06:00
2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 11:08:00
52969 Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 11:10:00
53142 Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:12:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:16:00
7202572 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 11:18:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 11:20:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:24:00
8656612 Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 11:26:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 11:28:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 11:32:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 11:34:00
2092388 Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:36:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 11:38:00
8667981 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
2078474 Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:42:00
H14A
3.83 km, 125 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336786 Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 11:05:00
8660548 Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 11:09:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:17:00
7003010 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 11:19:00
8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
8663128 Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 11:23:00
425563 Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 11:25:00
8656604 Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:27:00
8662444 Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
8663178 Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 11:33:00
2011806 Akrman Václav SPC0505 SPORTICUS team 11:35:00
8662428 Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
8575 Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 11:39:00
8655462 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 11:41:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 11:43:00
2032388 Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:45:00
8662426 Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:47:00
8667526 Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 11:49:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 11:51:00
2099502 Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 11:53:00
8656630 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:55:00
9101679 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 11:57:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 11:59:00
H17
5.68 km, 210 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 10:05:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 10:07:00
2078470 Trojan Matěj JIL0403 C OK Jilemnice 10:09:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 10:11:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:13:00
8651737 Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
8663202 Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 10:17:00
2080834 Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 10:19:00
2067399 Kosík Dan VRB0403 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:21:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 10:23:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:25:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 10:27:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 10:29:00
8662432 Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:31:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 10:33:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 10:35:00
8655411 Hájek Kryštof TUV0203 C SOK TJ Turnov 10:37:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 10:39:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:41:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 10:45:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 10:47:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 10:51:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:53:00
8654894 Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 10:55:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 10:57:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:59:00
7204488 Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 11:01:00
8659413 Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 11:03:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 11:05:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:07:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 11:09:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 11:11:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:13:00
8627108 Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 11:15:00
8662353 Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:17:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 11:19:00
8655423 Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 11:21:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
H20
8.04 km, 275 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1369369 Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 10:22:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 10:24:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 10:26:00
416125 Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 10:28:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:30:00
331313 Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 10:32:00
995879 Reichl Tomáš SSP0100 C SK Stopa Praha 10:34:00
331216 Panovec Kryštof SZP0011 C TJ Slovan Zdravotník Praha 10:36:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:38:00
8655467 Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 10:40:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:42:00
8655228 Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
H21E
8.04 km, 275 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8627432 jaroszek jakub 42P9800 Team360 10:54:00
8657175 Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 10:56:00
8640906 Jaroszek radosław 42P9400 Team360 10:58:00
8656540 Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 11:00:00
7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 11:02:00
8286697 Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
1403421 Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 11:06:00
8654891 Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
8662707 Rýdl Jiří TJN7000 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:10:00
416195 Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 11:12:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 11:14:00
8654886 Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice 11:16:00
8662314 Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 11:18:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 E KOS Slavia Plzeň 11:20:00
8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 11:22:00
8667547 Průša Michal VSP7310 E USK Praha 11:24:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 11:26:00
8660571 Rusý Tomáš DCE9300 E KOB Dobřichovice 11:28:00
8662374 Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 11:30:00
8401151 Jirka Michal ZBM8403 E SK Žabovřesky Brno 11:32:00
8007701 Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 11:34:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 11:36:00
8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 11:38:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 E OK Lokomotiva Pardubice 11:40:00
8660522 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 11:42:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 E KOS Slavia Plzeň 11:44:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 11:46:00
8662439 Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 11:48:00
H21A
7.26 km, 245 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662433 Matoušek Matěj KSU0005 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 11:33:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
8068608 Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 11:37:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 C MTBO Racing team Hradec Králové 11:41:00
8200033 Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 11:43:00
8066608 Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 11:45:00
7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 11:47:00
8008104 Kovář Miroslav SZP8101 C TJ Slovan Zdravotník Praha 11:49:00
8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:51:00
7238 Preininger Ondřej DOB8801 C KOB Dobruška 11:53:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:55:00
1001979 Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 11:57:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 B OOB TJ Zlaté Hory 11:59:00
7241 Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 12:01:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 B VŠTJ Ekonom Praha 12:03:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 B SK Praga 12:05:00
1400410 Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 12:07:00
8656628 Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:09:00
8912 Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 12:11:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 12:13:00
8000543 Kratochvíl Martin SJI8304 A OK Jihlava 12:15:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 A Sportcentrum Jičín 12:17:00
H35B
5.89 km, 195 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8017701 Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 10:07:00
2017676 Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:09:00
8662350 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 10:11:00
8663125 Šutera Josef 7FC7900 Atletika Polička 10:13:00
8301177 Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
9889 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 10:17:00
7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 10:19:00
8663195 Nedoplek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 10:21:00
7204995 Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 10:25:00
8667508 Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 10:27:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 10:29:00
8660910 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 10:31:00
8656560 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 10:33:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 10:35:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 10:37:00
8656726 Hruška Miloš ABR7501 C A-team NOVO Bruntál 10:39:00
2096236 Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:41:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 10:43:00
2032180 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 10:45:00
500580 Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 10:47:00
8656638 Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 10:49:00
8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:51:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:53:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 10:57:00
8662299 Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:59:00
H45B
5.20 km, 165 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210097 Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:07:00
52155 Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 11:09:00
8656501 Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:13:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 11:15:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 11:17:00
8007401 Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 11:19:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:21:00
2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:23:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 11:25:00
2011802 Akrman Libor SPC7406 SPORTICUS team 11:27:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 11:29:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
8663166 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:33:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 11:35:00
8645929 Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
8662307 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
2088168 Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 11:43:00
2033634 Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:45:00
8655429 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 11:47:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 11:51:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 11:53:00
2800340 Hofhanzl Abrahám SJI7300 C OK Jihlava 11:57:00
8667967 Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 11:59:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 12:01:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 12:03:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 12:05:00
8656657 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 12:07:00
2088182 Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 12:09:00
8044 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 12:11:00
8660547 Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:13:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 12:15:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 12:17:00
H55B
4.79 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8644882 Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:04:00
8654915 Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 10:06:00
8627106 Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 10:08:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 10:10:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 10:12:00
2011900 Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 10:14:00
8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 10:16:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 10:18:00
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 10:20:00
8656544 Roubalík Radovan UOL6400 C SOB Olomouc 10:22:00
8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 10:26:00
8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 10:28:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 10:30:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 10:32:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 10:34:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 10:36:00
9902 Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 10:38:00
8656580 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 10:40:00
9005 Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:42:00
682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 10:44:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 10:46:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 10:50:00
H65B
4.36 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 12:02:00
8655430 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 12:04:00
7200325 Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 12:06:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:08:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 12:10:00
7210122 Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 12:12:00
8667549 Laciga Zdeněk SZP5200 C TJ Slovan Zdravotník Praha 12:14:00
52538 Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:16:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 12:18:00
H75B
3.17 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 10:08:00
P
2.71 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
416128 Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 10:00:00
426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 10:00:00
8660521 Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 10:00:00
7209459 Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
2116189 Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní 10:00:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
8662347 Šuterová Kateřina 7FC8300 Atletika Polička 10:00:00
7208230 Řízek Jaroslav VIP6501 SK VIPrahlo 10:00:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 10:00:00
0 Jílek Karel UOL69 SOB Olomouc 10:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
2088714 Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 10:00:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 10:00:00