Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Jívka, důl Bohumír
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Kuprovka, 1:10 000
Ředitel závodu:
Sychrovský Martin
Hlavní rozhodčí:
Matějka Luboš - R3
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 1.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 30 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 31 Čečková Barbora SHK1151 2111814 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 32 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 33 Jiroutová Marie CHC1051 232911 C K.O.B. Choceň
11:41:00 34 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 35 Tušiaková Kristýna STH1155 0 C SK Studenec
11:47:00 36 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 37 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:53:00 38 Novotná Anna PHK1352 886826 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 39 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
11:59:00 40 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 41 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 42 Valentová Adriana STH1057 2008992 C SK Studenec
12:08:00 43 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
12:11:00 44 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 45 Vakant 0 Vakant
12:17:00 46 Vakant 0 Vakant
12:20:00 47 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 2 Hrušová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 3 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 4 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
10:14:00 5 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 6 Hepnerová Tereza SHK1150 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 7 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 8 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 9 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 10 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 11 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 12 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 13 Laštovková Zuzana JIL1051 2039176 C OK Jilemnice
10:41:00 14 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 15 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 16 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 17 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 18 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 19 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 20 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 21 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 22 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 23 Nová Klára VRL1053 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 24 Froschová Magdalena LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 25 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 26 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 27 Vakant 0 Vakant
11:23:00 28 Vakant 0 Vakant
11:26:00 29 Vakant 0 Vakant

D12C 3.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 48 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 49 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 50 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 51 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B SK Studenec
10:13:00 52 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 B OK 99 Hradec Králové
10:16:00 53 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 54 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 55 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 56 Tejkalová Aneta ADA1051 2134259 C OOB Spartak Adamov
10:28:00 57 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:31:00 58 Seligrová Pavlína PHK0957 0 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 59 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 60 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:40:00 61 Musilová Johana KUO0899 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:43:00 62 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 63 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 64 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 65 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
10:55:00 66 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 67 Čapková Markéta PHK0850 9665 B OK 99 Hradec Králové
11:01:00 68 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 69 Jedličková Veronika SHK0850 4145 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 70 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 71 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 72 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 73 Salabová Pavlína JIL0954 426308 C OK Jilemnice
11:19:00 74 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
11:22:00 75 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 76 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
11:28:00 77 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 78 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C SK Studenec
11:34:00 79 Šišková Andrea JIL0855 425595 C OK Jilemnice
11:37:00 80 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 81 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 82 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 83 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 84 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:52:00 85 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 86 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 87 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 88 Laštovková Jana JIL0853 2134347 C OK Jilemnice
12:04:00 89 Nožičková Ema LPU0953 8109427 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 90 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:10:00 91 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
12:13:00 92 Vakant 0 Vakant
12:16:00 93 Vakant 0 Vakant
12:19:00 94 Vakant 0 Vakant
12:22:00 95 Vakant 0 Vakant

D12D 2.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 96 Hamáčková Amálie VRL0854 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:56:00 97 Panáčková Alžběta 0080001 7003118 Papiyon
11:59:00 98 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
12:02:00 99 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 100 Záveská Eliška VRL0955 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:08:00 101 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:11:00 102 Bohdanecká Antonie SHK0960 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 103 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
12:17:00 104 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
12:20:00 105 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 106 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
12:26:00 107 Vakant 0 Vakant
12:29:00 108 Vakant 0 Vakant

D14C 3.10 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 109 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 110 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 111 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 112 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 113 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
10:24:00 114 Imrišková Natálie LTU0751 2057584 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 115 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
10:32:00 116 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 117 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
10:40:00 118 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 119 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 120 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B OK 99 Hradec Králové
10:52:00 121 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
10:56:00 122 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 123 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:04:00 124 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 125 Košková Martina SHK0652 2091529 A OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 126 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 127 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 128 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 129 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
11:28:00 130 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
11:32:00 131 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 132 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B OK 99 Hradec Králové
11:40:00 133 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
11:44:00 134 Tichá Alexandra LPU0757 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 135 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:52:00 136 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 137 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
12:00:00 138 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 139 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C OK Jilemnice
12:08:00 140 Potůčková Emílie LTU0752 2057582 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:12:00 141 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 142 Malínská Nela SJC0650 2102084 B Sportcentrum Jičín
12:20:00 143 Vakant 0 Vakant
12:24:00 144 Vakant 0 Vakant
12:28:00 145 Vakant 0 Vakant
12:32:00 146 Vakant 0 Vakant

D14D 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 147 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:04:00 148 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 149 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 150 Baťová Kateřina LPU0654 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 151 Bryscejnová Marieta ZAM0751 2075607 B OB TJ Sokol Žamberk
10:16:00 152 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 153 Vakant 0 Vakant

D16C 3.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 154 Bartáková Veronika UOL0551 2133908 C SOB Olomouc
11:23:00 155 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 156 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 157 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 158 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 159 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 160 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 161 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 162 Adámková Klára JIL0452 8680319 B OK Jilemnice
11:47:00 163 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 164 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 165 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:56:00 166 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:59:00 167 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 168 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:05:00 169 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
12:08:00 170 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
12:11:00 171 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
12:14:00 172 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:17:00 173 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
12:20:00 174 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C OB TJ Sokol Žamberk
12:23:00 175 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
12:26:00 176 Maršounová Jana SHK0454 8033235 C OK Slavia Hradec Králové
12:29:00 177 Vakant 0 Vakant
12:32:00 178 Vakant 0 Vakant
12:35:00 179 Vakant 0 Vakant

D18C 3.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 180 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 181 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 182 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice
12:11:00 183 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 184 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
12:17:00 185 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 186 Burešová Karolína ZAM0352 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
12:23:00 187 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 188 Brumlichová Kristýna NPA0351 2122273 C SK LOB Nová Paka
12:29:00 189 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 190 Vakant 0 Vakant
12:35:00 191 Vakant 0 Vakant

D20C 4.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 902 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 B K.O.B. Choceň
12:16:00 903 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A KOB Ústí nad Orlicí
12:19:00 904 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
12:22:00 905 Gallová Veronika STH0053 2035745 B SK Studenec
12:25:00 906 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
12:28:00 907 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 B OK Slavia Hradec Králové
12:31:00 908 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
12:34:00 909 Vakant 0 Vakant

D21C 4.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 192 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 193 Doležalová Libuše 0030001 7211249 Nové Město nad Metují
10:09:00 194 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:12:00 195 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 196 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 197 Myslivcová Pavla 0100002 2051524 První oddíl
10:21:00 198 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 199 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 200 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 201 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C OK Jilemnice
10:33:00 202 Wiesnerová Monika NPA9051 8516752 C SK LOB Nová Paka
10:36:00 203 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 204 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:42:00 205 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 206 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C SK Praga
10:48:00 207 Hančová Petra LPU9659 8654895 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 208 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 209 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
10:57:00 210 Vakant 0 Vakant
11:00:00 211 Vakant 0 Vakant

D21D 3.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 212 Škodová Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:06:00 213 Pangrácová Marie 0010001 8028804 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
12:09:00 214 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:12:00 215 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 216 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
12:18:00 217 Vakant 0 Vakant

D35C 3.90 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 218 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
10:07:00 219 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 220 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 221 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 222 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 223 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 224 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
10:31:00 225 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:35:00 226 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 227 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
10:43:00 228 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 229 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 230 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 231 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 232 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 233 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 234 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 235 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:15:00 236 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 237 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 238 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 239 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:31:00 240 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 241 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:39:00 242 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 243 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:47:00 244 Vakant 0 Vakant
11:51:00 245 Vakant 0 Vakant
11:55:00 246 Vakant 0 Vakant

D35D 3.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 247 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:48:00 248 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:51:00 249 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 250 Linková Eva STH7753 7204987 C SK Studenec
10:57:00 251 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 252 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 253 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 254 Tomandlová Radka 0150002 2099521 HoRa
11:09:00 255 Hvězdová Dagmar SJC7656 8654569 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 256 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 257 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 258 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
11:21:00 259 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 260 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 261 Koblicová Milena VAM7651 9483 C OB Vamberk
11:30:00 262 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 263 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:36:00 264 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 265 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 266 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 267 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
11:48:00 268 Kubištová Lenka KUN7650 9025 C TJ Sokol Kunvald
11:51:00 269 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
11:54:00 270 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 271 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 272 Svejštilová Radka ZAM8252 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
12:03:00 273 Zitková Radka LPU7958 8663169 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 274 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 275 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 276 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 277 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
12:18:00 278 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
12:21:00 279 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
12:24:00 280 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
12:27:00 281 Vakant 0 Vakant
12:30:00 282 Vakant 0 Vakant
12:33:00 283 Vakant 0 Vakant

D45C 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 284 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 285 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 286 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 287 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 288 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:13:00 289 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:16:00 290 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:19:00 291 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 292 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 293 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 294 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:31:00 295 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:34:00 296 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 297 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:40:00 298 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 299 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:46:00 300 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 301 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 302 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
11:55:00 303 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:58:00 304 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
12:01:00 305 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 306 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
12:07:00 307 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 308 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
12:13:00 309 Vakant 0 Vakant
12:16:00 310 Vakant 0 Vakant
12:19:00 311 Vakant 0 Vakant

D45D 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 312 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:15:00 313 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
11:18:00 314 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 315 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 316 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 317 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 318 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 319 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:36:00 320 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 321 Pešková Renata SJC7550 2115014 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 322 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:45:00 323 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 324 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OB Vamberk
11:51:00 325 Boháčová Alena KUN7450 9021 C TJ Sokol Kunvald
11:54:00 326 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:57:00 327 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
12:00:00 328 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 329 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
12:06:00 330 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 331 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 332 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
12:15:00 333 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:18:00 334 Procingerová Ilona VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:21:00 335 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 336 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
12:27:00 337 Vakant 0 Vakant
12:30:00 338 Vakant 0 Vakant
12:33:00 339 Vakant 0 Vakant

D55C 3.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 340 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 341 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:25:00 342 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:29:00 343 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 344 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 345 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 346 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 347 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 348 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 349 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:57:00 350 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 351 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:05:00 352 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 353 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:13:00 354 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
12:17:00 355 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
12:21:00 356 Vakant 0 Vakant
12:25:00 357 Vakant 0 Vakant

D55D 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 358 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 359 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 360 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 361 Vakant 0 Vakant

D65C 2.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 362 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 363 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 364 Kubíková Květa LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 365 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:13:00 366 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 367 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:19:00 368 Vakant 0 Vakant
10:22:00 369 Vakant 0 Vakant

H10N 1.80 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 395 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
11:20:00 396 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 397 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 398 Bohdanecký František SHK1104 2111662 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 399 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 400 Šlambora Vít SHK1101 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 401 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 402 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 403 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 404 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:47:00 405 Vakant 0 Vakant
11:50:00 406 Vakant 0 Vakant

H10C 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 370 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 371 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C K.O.B. Choceň
10:08:00 372 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 373 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 374 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 375 Lukeš Josef SHK1005 2141922 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 376 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 377 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 378 Pavelec Daniel NPA1101 2122275 C SK LOB Nová Paka
10:29:00 379 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 380 Pouchlý Matěj SHK1009 420437 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 381 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:38:00 382 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 383 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 384 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:47:00 385 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 386 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
10:53:00 387 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 388 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 389 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 390 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 391 Vakant 0 Vakant
11:08:00 392 Vakant 0 Vakant
11:11:00 393 Vakant 0 Vakant
11:14:00 394 Vakant 0 Vakant

H12C 3.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 407 Barták Petr UOL0805 2148144 C SOB Olomouc
10:25:00 408 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B SK LOB Nová Paka
10:28:00 409 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 B SOS Mamuti z Lipovky
10:31:00 410 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 411 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 412 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 413 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:43:00 414 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 415 Brož Jindřich LTU0903 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 416 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
10:52:00 417 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 418 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C OK Jilemnice
10:58:00 419 Šedivý Josef NPA0802 2085640 B SK LOB Nová Paka
11:01:00 420 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
11:04:00 421 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 422 Čečka Matěj SHK0901 2113079 B OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 423 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 424 Šlambora Kryštof SHK0806 2129228 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 425 Valenta Jakub JIL0902 426380 C OK Jilemnice
11:19:00 426 Baláž Viktor SHK0803 2039815 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 427 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 428 Auersvald Daniel JIL0804 425538 C OK Jilemnice
11:28:00 429 Kolátor Štěpán HOR0801 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:31:00 430 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:34:00 431 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:37:00 432 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 433 Čihák Jakub HOR0901 8014569 C TJ Jiskra Hořice
11:43:00 434 Horák Vít JIL0801 2144187 C OK Jilemnice
11:46:00 435 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 436 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 437 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 438 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:58:00 439 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 440 Maloch David LPU0905 8109427 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 441 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
12:07:00 442 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:10:00 443 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:13:00 444 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 445 Jończy Michał 88P0801 8062008 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:19:00 446 Vakant 0 Vakant
12:22:00 447 Vakant 0 Vakant
12:25:00 448 Vakant 0 Vakant
12:28:00 449 Vakant 0 Vakant

H12D 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 450 Dub Pavel 0200001 0 Dubovi
12:12:00 451 Kolomý Viliam ZAM0901 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
12:15:00 452 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 453 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
12:21:00 454 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň
12:24:00 455 Kubíček Jan VAM0801 9528 C OB Vamberk
12:27:00 456 Flos David LPU0920 7209449 OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 457 Trejbal Jakub STH0905 2144175 C SK Studenec
12:33:00 458 Vakant 0 Vakant

H14C 3.40 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 459 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 460 Jirout Jan CHC0601 9569 C K.O.B. Choceň
10:07:00 461 Fajfr Marek ZAM0602 8014543 B OB TJ Sokol Žamberk
10:10:00 462 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 463 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 464 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
10:19:00 465 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
10:22:00 466 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 B KOB Ústí nad Orlicí
10:25:00 467 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 468 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
10:31:00 469 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B SK Studenec
10:34:00 470 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B KOB Tretra Praha
10:37:00 471 Hrůza Ondřej LTU0703 2001920 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 472 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 473 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 474 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 475 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 476 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 477 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 478 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 479 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 480 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
11:07:00 481 Borovec Šimon CHC0701 2128453 C K.O.B. Choceň
11:10:00 482 Čihák Jan HOR0601 8670737 B TJ Jiskra Hořice
11:13:00 483 Seligr Lukáš PHK0709 0 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 484 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 485 Čapek Karel LTU0801 2143370 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 486 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:25:00 487 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 488 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
11:31:00 489 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 490 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
11:37:00 491 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 492 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:43:00 493 Votoček Michal JIL0601 2127658 B OK Jilemnice
11:46:00 494 Vakant 0 Vakant
11:49:00 495 Vakant 0 Vakant
11:52:00 496 Vakant 0 Vakant

H14D 2.70 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 497 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
10:05:00 498 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 499 Valenta Filip STH0603 208995 C SK Studenec
10:11:00 500 Janata Vojtěch BRU0602 2032379 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:14:00 501 Anýž Edward STH0711 2008985 C SK Studenec
10:17:00 502 Vakant 0 Vakant

H16C 4.50 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 503 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 504 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 505 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:29:00 506 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
10:32:00 507 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 508 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 509 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:41:00 510 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
10:44:00 511 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 512 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
10:50:00 513 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:53:00 514 Retek David LTU0402 2134343 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:56:00 515 Málek David PHK0504 8000239 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 516 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 517 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 518 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 519 Novák Tomáš PHK0507 0 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 520 Šeps Daniel SRK0504 2027229 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 521 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:17:00 522 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 523 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 524 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 525 Oberreiter Matyáš LPU0411 8109310 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 526 Lazák Jan LTU0500 8662729 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 527 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
11:35:00 528 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice
11:38:00 529 Kerhát David LTU0403 2141913 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 530 Malý Antonín JIL0501 8680403 B OK Jilemnice
11:44:00 531 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 532 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 533 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
11:53:00 534 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 B OK 99 Hradec Králové
11:56:00 535 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:59:00 536 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 537 Malošek Adam ZAM0506 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
12:05:00 538 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 539 Čermák Martin PHK0502 8226370 B OK 99 Hradec Králové
12:11:00 540 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:14:00 541 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 B SK LOB Nová Paka
12:17:00 542 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B OB TJ Sokol Žamberk
12:20:00 543 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 544 Vakant 0 Vakant
12:26:00 545 Vakant 0 Vakant
12:29:00 546 Vakant 0 Vakant
12:32:00 547 Vakant 0 Vakant
12:35:00 548 Vakant 0 Vakant

H18C 5.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 549 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 550 Šimek Jakub CHC0303 9560 B K.O.B. Choceň
11:57:00 551 Jończy Jakub 88P0300 8071103 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:00:00 552 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 553 Sobiński Adrian 88P0800 8000577 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:06:00 554 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
12:09:00 555 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 556 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:15:00 557 Kaška Jan ZAM0301 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
12:18:00 558 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 559 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:24:00 560 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
12:27:00 561 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:30:00 562 Vakant 0 Vakant
12:33:00 563 Vakant 0 Vakant

H20C 5.80 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 910 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 911 Vakant 0 Vakant

H21C 5.80 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 564 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 565 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 566 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 567 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
10:26:00 568 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
10:30:00 569 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 570 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 571 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 572 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 573 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:50:00 574 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 575 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 576 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 577 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:06:00 578 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 579 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:14:00 580 Důrek Milan 0100001 1417129 První oddíl
11:18:00 581 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 582 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 583 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 584 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OB Vamberk
11:34:00 585 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 586 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
11:42:00 587 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 588 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 589 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 590 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 591 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
12:02:00 592 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 593 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 594 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
12:14:00 595 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 596 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:22:00 597 Vakant 0 Vakant
12:26:00 598 Vakant 0 Vakant
12:30:00 599 Vakant 0 Vakant
12:34:00 600 Vakant 0 Vakant

H21D 4.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 601 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:28:00 602 Novotný Matěj ZAM9802 2085612 C OB TJ Sokol Žamberk
10:31:00 603 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:34:00 604 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:37:00 605 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 606 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 607 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 608 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
10:49:00 609 Vakant 0 Vakant
10:52:00 610 Vakant 0 Vakant

H35C 4.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 611 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 612 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
11:09:00 613 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:12:00 614 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
11:15:00 615 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C OB Vamberk
11:18:00 616 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 617 Korbel Michal CHC7703 8226379 C K.O.B. Choceň
11:24:00 618 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 619 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 620 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 621 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 622 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 623 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 624 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 625 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 626 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:51:00 627 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 628 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 629 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 630 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 631 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 632 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
12:09:00 633 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 634 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:15:00 635 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
12:18:00 636 Vakant 0 Vakant
12:21:00 637 Vakant 0 Vakant
12:24:00 638 Vakant 0 Vakant

H35D 4.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 639 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 640 Kronika Miroslav 0070001 1398999 SPORTeM
10:08:00 641 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:11:00 642 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
10:14:00 643 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 644 Jirout Milan CHC7604 9562 C K.O.B. Choceň
10:20:00 645 Čapek Miroslav PHK7603 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 646 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:26:00 647 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 648 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 649 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 650 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 651 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 652 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 653 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 654 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 655 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:53:00 656 Nožička Pavel LPU7803 51186 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 657 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 658 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00 659 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:05:00 660 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:08:00 661 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 662 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 OK RECO Sport
11:14:00 663 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 664 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 665 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 666 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
11:26:00 667 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:29:00 668 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 669 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:35:00 670 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 671 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:41:00 672 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
11:44:00 673 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:47:00 674 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:50:00 675 Vakant 0 Vakant
11:53:00 676 Vakant 0 Vakant
11:56:00 677 Vakant 0 Vakant
11:59:00 678 Vakant 0 Vakant

H45C 4.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 679 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C OB Vamberk
10:06:00 680 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:09:00 681 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:12:00 682 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 683 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 684 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:21:00 685 Jończy Daniel 88P7500 8020375 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:24:00 686 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 687 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 688 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C TJ Sokol Kunvald
10:33:00 689 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 690 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 691 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:42:00 692 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 693 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 694 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
10:51:00 695 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 696 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:57:00 697 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 698 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 699 Charvát František SHK7501 9130 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 700 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
11:09:00 701 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 702 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:15:00 703 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 704 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 705 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 706 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 707 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 708 Lebar Daniel BBM7400 895090 C BETA URSUS Orienteering
11:33:00 709 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:36:00 710 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:39:00 711 Vakant 0 Vakant
11:42:00 712 Vakant 0 Vakant
11:45:00 713 Vakant 0 Vakant

H45D 3.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 714 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 715 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:01:00 716 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:04:00 717 Tomandl Jan 0150001 2090861 HoRa
11:07:00 718 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:10:00 719 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 720 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 721 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 722 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 723 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
11:25:00 724 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 725 Bílek Tomáš SJC7307 2114991 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 726 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 727 Rusz Roman KUN7201 425598 C TJ Sokol Kunvald
11:37:00 728 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:40:00 729 Janovský Petr JIL7202 426352 C OK Jilemnice
11:43:00 730 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:46:00 731 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:49:00 732 Pešek Vladimír 0130001 2115010 TJ Sokol Košov
11:52:00 733 Bulíř Jiří 0150004 0 HoRa
11:55:00 734 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:58:00 735 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
12:01:00 736 Loukota Josef HOR7100 0 C TJ Jiskra Hořice
12:04:00 737 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 738 Musil Marek KUO7301 1602617 C KOB Ústí nad Orlicí
12:10:00 739 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 740 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
12:16:00 741 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 742 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:22:00 743 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:25:00 744 Vakant 0 Vakant
12:28:00 745 Vakant 0 Vakant
12:31:00 746 Vakant 0 Vakant
12:34:00 747 Vakant 0 Vakant

H55C 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 748 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 749 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 750 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 751 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 752 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
10:16:00 753 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 754 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 755 Prášil Jan NPA5601 9691 C SK LOB Nová Paka
10:25:00 756 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:28:00 757 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:31:00 758 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 759 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 760 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:40:00 761 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:43:00 762 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 763 Vakant 0 Vakant
10:49:00 764 Vakant 0 Vakant
10:52:00 765 Vakant 0 Vakant
10:55:00 766 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55D 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 767 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 768 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 769 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 770 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:15:00 771 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 772 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:21:00 773 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 774 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 775 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 776 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
10:33:00 777 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
10:36:00 778 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:39:00 779 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:42:00 780 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 781 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 782 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 783 Jánek Ladislav LPU6103 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 784 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 785 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 786 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:03:00 787 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 788 Vakant 0 Vakant
11:09:00 789 Vakant 0 Vakant

H65C 3.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 790 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 791 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:29:00 792 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 793 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 794 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:41:00 795 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 796 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 797 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:53:00 798 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 799 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
11:01:00 800 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 801 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 802 Vakant 0 Vakant
11:13:00 803 Vakant 0 Vakant

H65D 2.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 804 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 805 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:09:00 806 Jirásek Josef LTU4600 7202875 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:12:00 807 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:15:00 808 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:18:00 809 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 810 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:24:00 811 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 812 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 813 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 814 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:36:00 815 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 816 Vakant 0 Vakant
10:42:00 817 Vakant 0 Vakant

H75C 2.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 818 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 819 Vakant 0 Vakant
10:09:00 820 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 821 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 822 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové

HDR 1.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 823 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 824 Svejštil Dominik ZAM1501 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 825 Fukátko Václav LPU1302 52178 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 826 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 827 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 828 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 829 Bulířová Dorka 0150003 0 HoRa
10:00:00 830 Janatová Anežka BRU0951 2032381 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 831 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 832 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 833 Hrušová Kateřina 0160001 434594 Vysoká nad Labem
10:00:00 834 Jiran Tomáš 0220003 0 Jivka_neregistrovaní
10:00:00 835 Kubíčková Barbora 0220001 9787 Jivka_neregistrovaní
10:00:00 836 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 837 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 838 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 839 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 840 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 841 Vítek Michal PHK1402 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 842 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 843 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 844 Tejkalová Zuzana ADA1451 52714 OOB Spartak Adamov
10:00:00 845 Horák Vojtěch JIL1501 426351 C OK Jilemnice
10:00:00 846 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 847 Tihonová Magdalena PHK1450 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 848 Hladká Emma KOR1350 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 849 Hepner Martin SHK1500 9133 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 850 Málková Dominika PHK1350 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 851 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 852 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 853 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 854 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 855 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 856 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky

P 2.30 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 857 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 858 Jansová Romana BRU7650 425504 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 859 Hrdinová Lucie ZAM0351 53569 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 860 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 861 Bohdanecká Barbora SHK7950 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 862 Kerhátová Lenka LTU7450 2001923 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 863 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C K.O.B. Choceň
10:00:00 864 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 865 Lukešová Klára 0140001 2049540 Ztracený rodič
10:00:00 866 Rutová Romana 0170001 2420062 PHK
10:00:00 867 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 868 Michálek Marcel 0220002 53776 Jivka_neregistrovaní
10:00:00 869 Dub Josef 0200002 0 Dubovi
10:00:00 870 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 871 Kubík Dušan LPU2222 51128 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 872 Kubíček Tomáš VAM7100 682637 C OB Vamberk
10:00:00 873 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 874 Flos Radek LPU2223 2025372 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 875 Ruszová Ema KUN7151 9017 TJ Sokol Kunvald
10:00:00 876 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 877 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 878 Kotyk Šimon LTU0802 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 879 Loukotová Adéla HOR0150 2102559 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 880 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 881 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 882 Věříšová Lenka 0020001 2129221 Lenka
10:00:00 883 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 884 Korbelová Petra 0060001 2419927 Korbelovi
10:00:00 885 Macháčková Markéta 0110002 0 MTBO Racing team HK
10:00:00 886 Věříšová Lucie 0020002 2075646 Lenka
10:00:00 887 Posolda Tomáš 0120001 9979 Sport centrum Jicin
10:00:00 888 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 889 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 890 Beneda Jan 0090001 2419932 SHK
10:00:00 891 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 892 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 893 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

T 4.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 894 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 895 Macháček Jiří 0110001 8109421 MTBO Racing team HK
10:00:00 896 Kopecká Tereza 0190001 2419864 Sovy Bělečko
10:00:00 897 Košťál Pavel 0180001 2017683 Dlouhé Dvory
10:00:00 898 Johnová Eliška 0040002 0 John Beer
10:00:00 899 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 900 John Václav 0040004 9552 John Beer
10:00:00 901 Schrötter Šimon 0040003 0 John Beer