Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Baba 1:15000 DH 16C, 18C, 20C, 21C, 1:10000 pro ostatní kategorie, E = 5m, stav 2016, revize jaro 2017
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel - R3
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 2 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:08:00 3 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 4 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 5 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 6 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 7 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 8 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 9 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 10 Schwengerová Anna SRK0851 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 11 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 12 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 13 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 14 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 15 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 16 Stará Magdalena LPU0755 224865 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 17 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 18 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 19 Lapáčková Anna SHK0854 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 20 Vakant 0 Vakant
11:02:00 21 Vakant 0 Vakant
11:05:00 22 Vakant 0 Vakant
11:08:00 23 Vakant 0 Vakant
11:11:00 24 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 25 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:53:00 26 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 27 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 28 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 29 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:05:00 30 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 31 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 32 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:14:00 33 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:17:00 34 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 35 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
11:23:00 36 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 37 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 38 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 39 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
11:35:00 40 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:38:00 41 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 42 Vakant 0 Vakant
11:44:00 43 Vakant 0 Vakant
11:47:00 44 Vakant 0 Vakant
11:50:00 45 Vakant 0 Vakant

D12C 3.10 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 46 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 47 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 48 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:10:00 49 Hammová Linda KOR0650 7207778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:13:00 50 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 51 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
10:19:00 52 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:22:00 53 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:25:00 54 Tomášová Anna SRK0554 2027214 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 55 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:31:00 56 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 57 Haasová Klára LPU0655 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 58 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 59 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 60 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 61 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 62 Pešanová Valerie LTU0650 2057582 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 63 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
10:55:00 64 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 65 Malínská Nela SJC0650 2114997 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 66 Kopecká Martina PHK0555 9423 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 67 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 68 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:10:00 69 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 70 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 71 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 72 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:22:00 73 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 74 Vakant 0 Vakant
11:28:00 75 Vakant 0 Vakant
11:31:00 76 Vakant 0 Vakant
11:34:00 77 Vakant 0 Vakant

D12D 2.10 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 78 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 79 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 80 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 81 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
10:15:00 82 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 83 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 84 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:24:00 85 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:27:00 86 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:30:00 87 Molingerová Adéla SNA0651 49874 TJ START Náchod
10:33:00 88 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:36:00 89 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 90 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:42:00 91 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 92 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:48:00 93 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 94 Vakant 0 Vakant
10:54:00 95 Vakant 0 Vakant

D14C 3.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 96 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
10:05:00 97 Hošková Kateřina LTU0451 405971 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 98 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 99 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 100 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 101 Pušová Bára LPU0357 7208094 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 102 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
10:23:00 103 Kociánová Hana SHK0453 9837 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 104 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:29:00 105 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:32:00 106 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:35:00 107 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:38:00 108 Kroniková Sylvie SHK0450 2025341 B OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 109 Randáková Adéla VRL0452 7207062 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 110 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 111 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 112 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 113 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 114 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
10:59:00 115 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 116 Kološová Veronika LPU0351 436939 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 117 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 118 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 119 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:14:00 120 Pilná Natálie VRL0351 2096240 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 121 Morávková Barbora SHK0352 2111601 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 122 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:23:00 123 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 124 Fejfarová Tereza LPU0360 219207 A OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 125 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 126 Vodičková Johana LPU0354 2025372 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 127 Vakant 0 Vakant
11:38:00 128 Vakant 0 Vakant
11:41:00 129 Vakant 0 Vakant
11:44:00 130 Vakant 0 Vakant
11:47:00 131 Vakant 0 Vakant

D14D 2.60 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 132 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:06:00 133 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:09:00 134 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 135 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 136 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
10:18:00 137 Brožíková Barbora SHK0358 2104585 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 138 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
10:24:00 139 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 140 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
10:30:00 141 Víchová Sára CHC0455 232910 C K.O.B. Choceň
10:33:00 142 Vakant 0 Vakant
10:36:00 143 Vakant 0 Vakant

D16C 4.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 144 Suchánková Eliška PHK0250 331120 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 145 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
11:02:00 146 Machová Viktorie PHK0252 2070820 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 147 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
11:08:00 148 Holečková Petra SHK0250 410360 A OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 149 Víchová Magdalena CHC0153 232909 C K.O.B. Choceň
11:14:00 150 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:17:00 151 Nováková Světlana NPA0151 9712 B SK LOB Nová Paka
11:20:00 152 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:23:00 153 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 154 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
11:29:00 155 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
11:32:00 156 Mikysková Doubravka ZAM0251 9285 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:35:00 157 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 158 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 159 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
11:44:00 160 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:47:00 161 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
11:50:00 162 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 163 Vakant 0 Vakant
11:56:00 164 Vakant 0 Vakant
11:59:00 165 Vakant 0 Vakant

D18C 5.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 166 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
11:10:00 167 Pachelová Anna ZAM0053 2053566 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 168 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 169 Boková Ivana ZAM9952 2075624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:16:00 170 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
11:18:00 171 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 172 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 173 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:24:00 174 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 175 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
11:28:00 176 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 177 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
11:32:00 178 Charvátová Kateřina SHK0050 331229 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 179 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 180 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
11:38:00 181 Vakant 0 Vakant
11:40:00 182 Vakant 0 Vakant
11:42:00 183 Vakant 0 Vakant

D20C 6.70 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 184 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:06:00 185 Vakant 0 Vakant
10:09:00 186 Vakant 0 Vakant
10:12:00 187 Vakant 0 Vakant

D21C 7.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 188 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
10:05:00 189 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 190 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 191 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 192 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 193 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 194 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 195 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 196 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 197 Jebavá Lucie VRL9254 331285 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 198 Procházková Klára LPU9451 940318 R OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 199 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
10:38:00 200 Vakant 0 Vakant
10:41:00 201 Vakant 0 Vakant
10:44:00 202 Vakant 0 Vakant
10:47:00 203 Vakant 0 Vakant

D21D 5.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 204 Chládková Eva ZAM7051 2053562 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:26:00 205 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:29:00 206 Davidová Anežka JIL9752 2078452 C OK Jilemnice
11:32:00 207 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 208 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 209 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:41:00 210 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:44:00 211 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:47:00 212 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:50:00 213 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 214 Vakant 0 Vakant
11:56:00 215 Vakant 0 Vakant
11:59:00 216 Vakant 0 Vakant
12:02:00 217 Vakant 0 Vakant

D35C 5.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 218 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 219 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 220 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 221 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 222 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 223 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:52:00 224 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 225 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 226 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 227 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 228 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 229 Vakant 0 Vakant
11:04:00 230 Vakant 0 Vakant
11:06:00 231 Vakant 0 Vakant

D35D 4.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 232 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:03:00 233 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:05:00 234 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 235 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:09:00 236 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 237 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 238 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 239 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 240 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:19:00 241 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:21:00 242 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:23:00 243 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 244 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 245 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:29:00 246 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:31:00 247 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 248 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00 249 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 250 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
10:39:00 251 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 252 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 253 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 254 Matoušová Petra VRL7154 331359 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 255 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 256 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 257 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:53:00 258 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 259 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:57:00 260 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:59:00 261 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:01:00 262 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 263 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:05:00 264 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 265 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:09:00 266 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
11:11:00 267 Ropková Eva CHC7855 9541 C K.O.B. Choceň
11:13:00 268 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:15:00 269 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:17:00 270 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 271 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 272 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
11:23:00 273 Vakant 0 Vakant
11:25:00 274 Vakant 0 Vakant
11:27:00 275 Vakant 0 Vakant
11:29:00 276 Vakant 0 Vakant
11:31:00 277 Vakant 0 Vakant

D40C 5.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 278 Fagré Iva PHK7554 410789 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 279 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 280 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 281 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 282 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:12:00 283 Samková Renáta PHK7456 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 284 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:16:00 285 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
10:18:00 286 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:20:00 287 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 288 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:24:00 289 Vojtíšková Erika LPU7651 426370 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 290 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 291 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:30:00 292 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:32:00 293 Vakant 0 Vakant
10:34:00 294 Vakant 0 Vakant
10:36:00 295 Vakant 0 Vakant
10:38:00 296 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D45C 4.50 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 297 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 298 Růžičková Kamila PHK7153 51776 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 299 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 300 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 301 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 302 Vlkanova Hana PHK7050 2067950 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 303 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:48:00 304 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 305 Vakant 0 Vakant
11:54:00 306 Vakant 0 Vakant

D45D 3.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 307 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 308 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:08:00 309 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 310 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:14:00 311 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 312 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 313 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:23:00 314 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 315 Frömmelová Dana BRU7251 887923 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:29:00 316 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:32:00 317 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 318 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:38:00 319 Macháčková Jana SHK6450 49868 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 320 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:44:00 321 Holečková Zdeňka SHK6950 9442 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 322 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 323 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:53:00 324 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 325 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:59:00 326 Hančová Hana VRL5652 8990 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 327 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:05:00 328 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 329 Cabalková Ivana ZAM6351 53569 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:11:00 330 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 331 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 332 Machová Iveta NPA6851 416345 C SK LOB Nová Paka
11:20:00 333 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 334 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 335 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 336 Vakant 0 Vakant
11:32:00 337 Vakant 0 Vakant
11:35:00 338 Vakant 0 Vakant
11:38:00 339 Vakant 0 Vakant
11:41:00 340 Vakant 0 Vakant

D50C 4.50 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 341 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 342 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:03:00 343 Novotná Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 344 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
11:09:00 345 Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 346 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
11:15:00 347 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 348 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
11:21:00 349 Vakant 0 Vakant
11:24:00 350 Vakant 0 Vakant

D55C 3.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 351 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 352 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 353 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 354 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:47:00 355 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:50:00 356 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:53:00 357 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:56:00 358 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 359 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 360 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 361 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 362 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
11:11:00 363 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 364 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:17:00 365 Vakant 0 Vakant
11:20:00 366 Vakant 0 Vakant

D60C 3.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 367 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:05:00 368 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 369 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 370 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 371 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 372 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:20:00 373 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 374 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 375 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 376 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 377 Vakant 0 Vakant

D65C 2.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 378 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:42:00 379 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 380 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 381 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 382 Vakant 0 Vakant
10:54:00 383 Vakant 0 Vakant

H10N 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 384 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 385 Matys Eduard SHK0902 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 386 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 387 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:15:00 388 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 389 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 390 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 391 Rémiš Šimon SHK0801 331576 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 392 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 393 Bezvoda Jakub SHK0807 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 394 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 395 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 396 Sychrovský Lukáš SNA0902 405983 TJ START Náchod
10:42:00 397 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 398 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
10:48:00 399 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 400 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 401 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
10:57:00 402 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 403 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
11:03:00 404 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 405 Jakubský David 6KCYY09 0 Neregistrovaný
11:09:00 406 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 407 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 408 Kuczera Jonáš PHKXX07 9697 OK 99 Hradec Králové
11:18:00 409 Rémiš Štěpán SHK0802 331276 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 410 Pochop Václav STH0902 0 C SK Studenec
11:24:00 411 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 412 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:30:00 413 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 414 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:36:00 415 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 416 Vakant 0 Vakant
11:42:00 417 Vakant 0 Vakant
11:45:00 418 Vakant 0 Vakant
11:48:00 419 Vakant 0 Vakant

H10C 2.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 420 Procházka Štěpán LPU0708 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 421 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 422 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 423 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 424 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:16:00 425 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
10:19:00 426 Nekvapil Lukáš LPU0705 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 427 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 428 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 429 Švorc Petr SJC0700 2114991 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 430 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
10:34:00 431 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 432 Merhulík Aleš NPA0803 9690 C SK LOB Nová Paka
10:40:00 433 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 434 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 435 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:49:00 436 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:52:00 437 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 438 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 439 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 440 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 441 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 442 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 443 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:13:00 444 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 445 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 446 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:22:00 447 Vakant 0 Vakant
11:25:00 448 Vakant 0 Vakant
11:28:00 449 Vakant 0 Vakant

H12C 3.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 450 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 451 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
10:08:00 452 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 453 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:14:00 454 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 455 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 456 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 457 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 458 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:29:00 459 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
10:32:00 460 Hiller Vojtěch ZAM0501 9029 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:35:00 461 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:38:00 462 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 463 Stavrinou David SRK0506 2027238 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 464 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 465 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
10:50:00 466 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 467 Morávek Martin SRK0503 425589 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 468 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 469 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 470 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 471 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 472 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 473 Votoček Michal JIL0601 425563 C OK Jilemnice
11:14:00 474 Čermák Martin PHK0502 2080972 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 475 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B SK LOB Nová Paka
11:20:00 476 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 477 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 478 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 479 Hájek Dominik CET0601 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
11:32:00 480 Novotný Lukáš PHK0505 2070824 B OK 99 Hradec Králové
11:35:00 481 Vakant 0 Vakant
11:38:00 482 Vakant 0 Vakant
11:41:00 483 Vakant 0 Vakant

H12D 2.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 484 Starý Martin LPU0503 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 485 Fajfr Marek ZAM0602 426332 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:09:00 486 Horkel Antonín LPU0610 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 487 Černý Jáchym SHK0604 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 488 Vicenec Martin ZAM0601 1398978 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:18:00 489 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
10:21:00 490 Bečka Bartoloměj ZAM0503 9036 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:24:00 491 Štangler Jiří CHC0602 232911 C K.O.B. Choceň
10:27:00 492 Lesák Lukáš ZAM0502 2056289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:30:00 493 Matys Richard SHK0602 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 494 Adamec Matěj ZAM0603 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:36:00 495 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 496 Jiřička Martin STH0503 2008986 C SK Studenec
10:42:00 497 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 498 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
10:48:00 499 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
10:51:00 500 Porkert Jiří SHK0506 2112730 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 501 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 502 Kučík Jakub KUO 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
11:00:00 503 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 504 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:06:00 505 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 506 Vakant 0 Vakant
11:12:00 507 Vakant 0 Vakant
11:15:00 508 Vakant 0 Vakant
11:18:00 509 Vakant 0 Vakant

H14C 4.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 510 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:03:00 511 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 512 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 513 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:09:00 514 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 515 Šípek Stanislav SRK0304 2027201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:13:00 516 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
10:15:00 517 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 518 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 519 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 520 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
10:23:00 521 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
10:25:00 522 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 523 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 524 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 C TJ Jiskra Hořice
10:31:00 525 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 526 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 527 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 528 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 529 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:41:00 530 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 531 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:45:00 532 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
10:47:00 533 Waněk Hubert LPU0309 7200595 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 534 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 535 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
10:53:00 536 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 537 Tměj Adam SJC0407 2114995 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 538 Procinger Jakub VRL0305 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 539 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
11:01:00 540 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
11:03:00 541 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 542 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 543 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
11:09:00 544 Haas Filip LPU0401 2070815 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 545 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 546 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 547 Vakant 0 Vakant
11:17:00 548 Vakant 0 Vakant
11:19:00 549 Vakant 0 Vakant
11:21:00 550 Vakant 0 Vakant
11:23:00 551 Vakant 0 Vakant

H14D 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 552 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:06:00 553 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:09:00 554 Kaška Jan ZAM0301 2096135 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:12:00 555 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 556 Tobolka Jiří HOR0403 2108890 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 557 Váňa Vojtěch LPU0312 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 558 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 559 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 560 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:30:00 561 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:33:00 562 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:36:00 563 Jakubský Adam 6KCXX04 0 Neregistrovaný

H16C 6.70 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 564 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
10:18:00 565 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 B OK Jilemnice
10:21:00 566 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 567 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
10:27:00 568 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 569 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 570 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 571 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 572 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
10:42:00 573 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
10:45:00 574 Synek Vladislav STH0207 2009000 C SK Studenec
10:48:00 575 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:51:00 576 Jošt Jakub LPU0213 2108919 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 577 Jirout Matěj CHC0201 9569 C K.O.B. Choceň
10:57:00 578 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:00:00 579 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:03:00 580 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 581 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
11:09:00 582 Rusz Rostislav KUN0101 9017 C TJ Sokol Kunvald
11:12:00 583 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 584 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 585 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
11:21:00 586 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 587 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
11:27:00 588 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:30:00 589 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 590 Satranský Martin NPA0201 9695 C SK LOB Nová Paka
11:36:00 591 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:39:00 592 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:42:00 593 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:45:00 594 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 595 Paleček Ondřej SRK0103 682693 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:51:00 596 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 597 Vakant 0 Vakant
11:57:00 598 Vakant 0 Vakant
12:00:00 599 Vakant 0 Vakant
12:03:00 600 Vakant 0 Vakant
12:06:00 601 Vakant 0 Vakant

H18C 7.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 602 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 603 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
10:45:00 604 Skalický Johan KUO9901 920657 B KOB Ústí nad Orlicí
10:48:00 605 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:51:00 606 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové
10:54:00 607 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 608 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
11:00:00 609 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 610 Vydra Martin STH9902 7207506 B SK Studenec
11:06:00 611 Nejman Marek PHK0002 2113092 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 612 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 613 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:15:00 614 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:18:00 615 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 616 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 617 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 618 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 619 Vakant 0 Vakant

H20C 8.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 620 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
11:40:00 621 Faltejsek Jan PHK9802 9464 B OK 99 Hradec Králové
11:43:00 622 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
11:46:00 623 Vakant 0 Vakant
11:49:00 624 Vakant 0 Vakant
11:52:00 625 Vakant 0 Vakant

H21C 10.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 626 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
10:04:00 627 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 628 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 629 Pátek Michal CHC8603 2025343 C K.O.B. Choceň
10:13:00 630 Macl Jan LPU9102 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 631 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 632 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C OOB Vamberk
10:22:00 633 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:25:00 634 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 635 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
10:31:00 636 Matras Tomáš CHT8001 51980 C OOB SK Chrast
10:34:00 637 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:37:00 638 Kolář Radek BRU6901 2033639 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:40:00 639 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 640 Procházka David LPU9113 515162 E OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 641 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 642 Lesák Jakub ZAM9603 9040 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:52:00 643 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 644 Lauterbach David ZAM9801 2085646 B OB T.J. Sokol Žamberk
10:58:00 645 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
11:01:00 646 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
11:04:00 647 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
11:07:00 648 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 649 Losman Petr PHK7901 515420 R OK 99 Hradec Králové
11:13:00 650 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 651 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
11:19:00 652 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 653 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 654 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 655 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 656 Vakant 0 Vakant
11:34:00 657 Vakant 0 Vakant
11:37:00 658 Vakant 0 Vakant
11:40:00 659 Vakant 0 Vakant
11:43:00 660 Vakant 0 Vakant
11:46:00 661 Vakant 0 Vakant

H21D 7.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 662 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:34:00 663 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 664 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
11:40:00 665 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:43:00 666 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 667 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 668 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C TJ Loko Liberec
11:52:00 669 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 670 Růžička Karel PHKXXXX 339560 OK 99 Hradec Králové
11:58:00 671 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 672 Vakant 0 Vakant
12:04:00 673 Vakant 0 Vakant

H35C 8.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 674 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 675 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
10:49:00 676 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 677 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 678 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 679 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:57:00 680 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 681 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
11:01:00 682 Polák Vlastimil VRL7702 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 683 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 684 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 685 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 686 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 687 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 688 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:15:00 689 Fukátko Jan LPU8105 9282 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 690 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:19:00 691 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 692 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:23:00 693 Vakant 0 Vakant
11:25:00 694 Vakant 0 Vakant
11:27:00 695 Vakant 0 Vakant
11:29:00 696 Vakant 0 Vakant
11:31:00 697 Macek Martin SNA7106 2060238 C TJ START Náchod
11:33:00 698 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:35:00 699 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H35D 5.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 700 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:04:00 701 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 702 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 703 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 704 Kronika Miroslav 22C7100 1398999 www.SPORTeM.info
10:16:00 705 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 706 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 707 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:25:00 708 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:28:00 709 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:31:00 710 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 711 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:37:00 712 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:40:00 713 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:43:00 714 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 715 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 716 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 717 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 718 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 719 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
11:01:00 720 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 721 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 722 Šimek Jiří CHC7901 232903 C K.O.B. Choceň
11:10:00 723 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 724 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 725 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:19:00 726 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 727 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:25:00 728 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:28:00 729 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 730 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:34:00 731 Vakant 0 Vakant
11:37:00 732 Vakant 0 Vakant
11:40:00 733 Vakant 0 Vakant
11:43:00 734 Vakant 0 Vakant
11:46:00 735 Vakant 0 Vakant

H40C 8.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 736 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 737 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 738 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:07:00 739 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 740 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:11:00 741 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
10:13:00 742 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
10:15:00 743 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:17:00 744 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:19:00 745 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 746 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
10:23:00 747 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 748 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 749 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:29:00 750 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 751 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 752 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 753 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 754 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 755 Vakant 0 Vakant
10:41:00 756 Vakant 0 Vakant
10:43:00 757 Vakant 0 Vakant

H45C 6.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 758 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 759 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 760 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
11:08:00 761 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 762 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
11:12:00 763 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 764 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 765 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 766 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 767 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 768 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
11:24:00 769 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 770 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 771 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 772 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 773 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 774 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:36:00 775 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 776 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 777 Vakant 0 Vakant
11:42:00 778 Vakant 0 Vakant
11:44:00 779 Vakant 0 Vakant

H45D 4.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 780 Řehák Pavel SJC6001 9916 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 781 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 782 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 783 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
10:13:00 784 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:16:00 785 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:19:00 786 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:22:00 787 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:25:00 788 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
10:28:00 789 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 790 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:34:00 791 Porkert Jan SHKXXX6 1413336 OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 792 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 793 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 794 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:46:00 795 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 796 Novák Jiří VAM6301 9790 C OOB Vamberk
10:52:00 797 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 798 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:58:00 799 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 800 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:04:00 801 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
11:07:00 802 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:10:00 803 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 804 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:16:00 805 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 806 Frömmel Miroslav BRU6902 2033633 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:22:00 807 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 808 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
11:28:00 809 Falta Jiří HOS6201 9749 C TJ Tatran Hostinné
11:31:00 810 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 811 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 812 Rusz Roman KUN7201 425598 C TJ Sokol Kunvald
11:40:00 813 Beseda Pavel CHT6910 51777 C OOB SK Chrast
11:43:00 814 Vakant 0 Vakant
11:46:00 815 Vakant 0 Vakant
11:49:00 816 Vakant 0 Vakant
11:52:00 817 Vakant 0 Vakant

H50C 6.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 818 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 819 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 820 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:42:00 821 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 822 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:46:00 823 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 824 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 825 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
10:52:00 826 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 827 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
10:56:00 828 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 829 Vakant 0 Vakant
11:00:00 830 Vakant 0 Vakant

H55C 5.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 831 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:32:00 832 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 833 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:36:00 834 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 835 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:40:00 836 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 837 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:44:00 838 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
10:46:00 839 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:48:00 840 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:50:00 841 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:52:00 842 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 843 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 844 Novotný Miroslav LPU5905 301183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 845 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
11:00:00 846 Vízek Luděk SHK6001 49629 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 847 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:04:00 848 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 849 Vakant 0 Vakant
11:08:00 850 Vakant 0 Vakant
11:10:00 851 Vakant 0 Vakant
11:12:00 852 Vakant 0 Vakant

H55D 4.50 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 853 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 854 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:06:00 855 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 856 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 857 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 858 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:14:00 859 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 860 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:18:00 861 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:20:00 862 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 863 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 864 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 865 Pross Josef KOR6100 2109763 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 866 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 867 Vakant 0 Vakant
10:32:00 868 Vakant 0 Vakant
10:34:00 869 Vakant 0 Vakant

H60C 5.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 870 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 871 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 872 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 873 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 874 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:12:00 875 Kalibán Pavel SNA5649 9646 C TJ START Náchod
10:14:00 876 Štěrba Pavel LPU5408 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 877 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 878 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C OOB Vamberk
10:20:00 879 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 880 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:24:00 881 Vakant 0 Vakant
10:26:00 882 Vakant 0 Vakant
10:28:00 883 Vakant 0 Vakant

H65C 4.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 884 Sponar Jan TBM5004 7204482 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 885 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 886 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 887 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 888 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 889 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:52:00 890 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 891 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:58:00 892 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:01:00 893 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 894 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 895 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:10:00 896 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 897 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:16:00 898 Vakant 0 Vakant

H70C 4.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 899 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:04:00 900 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 901 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:10:00 902 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 903 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C K.O.B. Choceň
10:16:00 904 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 905 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 906 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 907 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 908 Vakant 0 Vakant
10:31:00 909 Vakant 0 Vakant

HDR 3.50 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 926 Jakubská Lucie 6KCZZ12 0 Neregistrovaný
10:00:00 970 Vakant 0 Vakant
10:00:00 930 Sychrovská Klára SNA0551 405984 TJ START Náchod
10:00:00 929 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 914 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 913 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 932 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 931 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 928 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:00:00 933 Macek Vojtěch SNA0901 2112768 C TJ START Náchod
10:00:00 967 Vakant 0 Vakant
10:00:00 958 Vakant 0 Vakant
10:00:00 965 Vakant 0 Vakant
10:00:00 959 Vakant 0 Vakant
10:00:00 925 Fagre Julia PHK 29746 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 962 Vakant 0 Vakant
10:00:00 963 Vakant 0 Vakant
10:00:00 966 Vakant 0 Vakant
10:00:00 964 Vakant 0 Vakant
10:00:00 976 Vakant 0 Vakant
10:00:00 974 Vakant 0 Vakant
10:00:00 968 Vakant 0 Vakant
10:00:00 975 Vakant 0 Vakant
10:00:00 960 Vakant 0 Vakant
10:00:00 961 Vakant 0 Vakant
10:00:00 972 Vakant 0 Vakant
10:00:00 973 Vakant 0 Vakant
10:00:00 915 Sychrovský Tomáš SNA1102 253113 TJ START Náchod
10:00:00 938 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:00:00 937 Lapáčková Šárka SHKXXX9 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 934 Wohanková Michaela VRL1151 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 939 Wohanka Jakub VRL1301 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 952 Čížková Alena SHK0851 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 957 Tomášová Petra SRK1111 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 954 Elen Bezvodová SHKXXX7 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 953 Nekvapil Oskar SHKXXX4 301624 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 940 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 945 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 942 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 941 Netopilová Simona VAM0950 9672 C OOB Vamberk
10:00:00 936 Hladká Emma KOR1350 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 935 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
10:00:00 944 Nymsa Matyáš TYN1300 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 943 Nymsová Marie Ema TYN1350 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 956 Tomášová Majda SRK1112 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 921 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 920 Stryková Johana LPU1151 9333 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 917 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 916 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 911 Svejštil Martin ZAM1001 9593 OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 910 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 919 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 912 Pelán Vojtěch BRU0000 2011812 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 947 Kuhnová Šárka LPU1290 2070814 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 946 Brychta František LPU0904 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 955 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 948 Poláková Gabriela VRL1351 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 949 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 918 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 951 Brychtová Karolína LPU1158 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 950 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 922 Burdová Anna TYN0550 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 927 Vrbata Michal VRL0603 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 924 Ruszová Svatava KUN0751 9022 C TJ Sokol Kunvald
10:00:00 923 Burda Vojtěch TYN0700 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 971 Vakant 0 Vakant
10:00:00 969 Vakant 0 Vakant

P 2.70 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1048 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1047 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1055 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1054 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1056 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1035 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1020 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1050 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1049 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1051 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1036 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1038 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1037 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1045 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1044 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1053 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1052 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1046 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1040 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1039 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1034 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1033 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1032 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1031 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1030 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1029 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1028 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1027 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1026 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1025 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1022 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1015 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1023 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1019 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1021 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1017 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1024 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1018 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1014 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1016 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1009 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 1006 Moravcová Denisa PHKYYYY 336724 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 1012 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 1010 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 1013 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 995 Neškrabalová Daniela SHK9950 9840 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 983 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 1007 Lapáčková Soňa SHKXXX8 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 1005 Kašpar Michal TYN9502 49700 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 1008 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 1003 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 1000 Štěpová Věra 3IX8850 0 Zelenkovi
10:00:00 1004 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:00:00 1002 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 1001 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:00:00 998 Ulahelová Jana LTU8451 888623 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 1011 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 999 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 997 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 996 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 987 Vltavská Jana SJC7899 2115008 Sportcentrum Jičín
10:00:00 986 Pešková Renata SJC7898 2115014 Sportcentrum Jičín
10:00:00 990 Müller Tadeáš JIL0111 2035773 OK Jilemnice
10:00:00 994 Knap Jiří 1BZ8600 0 Neregistrovaní - Knapovi
10:00:00 993 Pokorný Ondřej JIL0433 2035796 OK Jilemnice
10:00:00 1041 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1043 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1042 Vakant 0 Vakant
10:00:00 989 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 988 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 981 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 978 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 984 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 982 Molingerová Pavlína SNA7951 9645 C TJ START Náchod
10:00:00 985 Horkel Jan LPU2222 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 992 Novotná Marie PHK3951 9421 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 991 Sychrovská Pavlína SNA7651 0 TJ START Náchod
10:00:00 979 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 977 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 980 Vodičková Veronika LPU0651 2025373 C OK Lokomotiva Pardubice

T 4.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1060 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
10:00:00 1072 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1062 Švoma Vojtěch HOR 53361 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 1061 Šafr Martin CHC5101 9565 C K.O.B. Choceň
10:00:00 1073 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1070 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1071 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1074 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1069 Vakant 0 Vakant
10:00:00 1063 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 1068 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 1065 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:00:00 1064 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 1067 Vandělík Michal ALB9999 7219 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 1058 Pelán Kamil BRU6601 2032376 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 1057 Sychrovský Martin SNA7601 0 TJ START Náchod
10:00:00 1066 Nekvapilová Karolína SHKXXX5 9183 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 1059 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod