Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
sportovní zařízení obce Holovousy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Hořický chlum 2, stav podzim 2017, 1:10 000, E=5m, rozměr mapy A4
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Martin - R3
Stavitel tratí:
Vávra Radek - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 65 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 2 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 3 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:13:00 4 Vakant 0 Vakant
10:17:00 5 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 6 Landovská Anna SJC0951 0 Sportcentrum Jičín
10:25:00 7 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 8 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 9 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
10:37:00 10 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 11 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 12 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 13 Horáková Karolína PHK0750 0 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 14 Vrbatová Karolína VRL0953 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 15 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 16 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 17 Jedličková Jana PHK0754 2115066 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 18 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 19 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 20 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 21 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 22 Vakant 0 Vakant
11:29:00 23 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 24 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB TRETRA Praha
11:37:00 25 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 26 Vakant 0 Vakant

D10C 2.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 27 Janáčková Michaela LPU0759 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 28 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 29 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 30 Ježková Barbora PHK0755 0 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 31 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 32 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 33 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 34 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 35 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 36 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:32:00 37 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 38 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 39 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 40 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 41 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 42 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:50:00 43 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 44 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 45 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:59:00 46 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 47 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 48 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 49 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 50 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 51 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
11:17:00 52 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:20:00 53 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
11:23:00 54 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 55 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
11:29:00 56 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 57 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
11:35:00 58 Vakant 0 Vakant
11:38:00 59 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec

D12C 3.20 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 60 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 61 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:09:00 62 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:12:00 63 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 64 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 C KOS TJ Tesla Brno
10:18:00 65 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 66 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B OK 99 Hradec Králové
10:24:00 67 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 68 Šumberová Johana PHK0565 3068 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 69 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 70 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 71 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:39:00 72 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 73 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 74 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 75 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 76 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
10:54:00 77 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 78 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 79 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:03:00 80 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:06:00 81 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
11:09:00 82 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
11:12:00 83 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 84 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
11:18:00 85 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:21:00 86 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 87 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
11:27:00 88 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 89 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:33:00 90 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 91 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:39:00 92 Bártová Alžběta LPU0551 2113389 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 93 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:45:00 94 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 95 Vakant 0 Vakant
11:51:00 96 Vakant 0 Vakant
11:54:00 97 Vakant 0 Vakant

D12D 2.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 98 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 99 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:12:00 100 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 101 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 102 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 103 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
10:28:00 104 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 105 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 106 Dostálová Barbora VRL0553 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 107 Kubíková Magdaléna LPU0566 2075647 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 108 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:48:00 109 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 110 Vakant 0 Vakant

D14C 4.20 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 111 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 112 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
10:07:00 113 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 114 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 115 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:16:00 116 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 117 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 118 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
10:25:00 119 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 120 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 121 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 122 Zamouřilová Anežka PHK0354 2102586 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 123 Bártová Adéla LPU0353 7207036 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 124 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 125 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:46:00 126 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 127 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 128 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
10:55:00 129 Petrásová Hana LPU0380 2096143 A OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 130 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 131 Pušová Bára LPU0357 7208094 A OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 132 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:07:00 133 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 134 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 135 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 136 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
11:19:00 137 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 138 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 139 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:28:00 140 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 141 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 142 Vakant 0 Vakant
11:37:00 143 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:40:00 144 Mazurek Joanna CHC0350 889178 K.O.B. Choceň
11:43:00 145 Vakant 0 Vakant
11:46:00 146 Vakant 0 Vakant

D14D 3.20 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 147 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:06:00 148 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:10:00 149 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 150 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
10:18:00 151 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:22:00 152 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 153 Tučková Anna LPU0455 2102521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 154 Víchová Sára CHC0455 232910 C K.O.B. Choceň
10:34:00 155 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 156 Vakant 0 Vakant

D16C 5.20 km, 150 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 157 Víchová Magdalena CHC0153 232909 C K.O.B. Choceň
10:54:00 158 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 159 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 160 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:03:00 161 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 162 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
11:09:00 163 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 164 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
11:15:00 165 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:18:00 166 Kubíčková Iva LPU0157 2091564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 167 Vakant 0 Vakant

D18C 5.90 km, 145 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 168 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 169 Hápová Petra PHK0051 2075681 A OK 99 Hradec Králové
10:36:00 170 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 171 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 172 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
10:45:00 173 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 174 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 175 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
10:54:00 176 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 177 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:00:00 178 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 179 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 180 Boková Ivana ZAM9952 7210086 C OB TJ Sokol Žamberk
11:09:00 181 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 182 Mazurek Agnieszka CHC0150 7203696 K.O.B. Choceň

D21C 7.30 km, 180 m, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 183 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 184 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
10:51:00 185 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
10:54:00 186 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 187 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
11:00:00 188 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 189 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 190 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 191 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 192 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 193 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 194 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
11:21:00 195 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
11:24:00 196 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 197 Vakant 0 Vakant
11:30:00 198 Vakant 0 Vakant

D21D 5.20 km, 155 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 199 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 200 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
10:50:00 201 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 202 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 203 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
11:02:00 204 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:06:00 205 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 206 Andělová Ivana LTU8550 2057592 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 207 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 208 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
11:22:00 209 Vakant 0 Vakant
11:26:00 210 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka

D35C 6.20 km, 160 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 211 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OOB Vamberk
10:05:00 212 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 213 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 214 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 215 Samková Renáta PHK7456 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 216 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:20:00 217 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:23:00 218 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 219 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:29:00 220 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 221 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
10:35:00 222 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 223 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:41:00 224 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 225 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:47:00 226 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 227 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 228 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 229 Suchá Eva SHK7851 2102707 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 230 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 231 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 232 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 233 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 234 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:14:00 235 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
11:17:00 236 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
11:20:00 237 Novotná Kateřina PHK8252 9425 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 238 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 239 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:29:00 240 Vakant 0 Vakant
11:32:00 241 Vakant 0 Vakant

D35D 4.30 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 242 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 243 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 244 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 245 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:09:00 246 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 247 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 248 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 249 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 250 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 251 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 252 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:23:00 253 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:25:00 254 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
10:27:00 255 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 256 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 257 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:33:00 258 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 259 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 260 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:39:00 261 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 262 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 263 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:45:00 264 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 265 Matoušová Petra VRL7154 331359 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 266 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:51:00 267 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB TRETRA Praha
10:53:00 268 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 269 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 270 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:59:00 271 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
11:01:00 272 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 273 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB TRETRA Praha
11:05:00 274 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 275 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 276 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 277 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:13:00 278 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 279 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:17:00 280 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 281 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 282 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 283 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 284 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 285 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 286 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 287 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
11:33:00 288 Vakant 0 Vakant
11:35:00 289 Vakant 0 Vakant

D45C 4.30 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 290 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 291 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 292 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 293 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 294 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:22:00 295 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 296 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 297 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 298 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 299 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 300 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 301 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 302 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 303 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:58:00 304 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 305 Vakant 0 Vakant

D45D 3.70 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 306 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 307 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 308 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 309 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 310 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:17:00 311 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
10:20:00 312 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:23:00 313 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 314 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:29:00 315 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:32:00 316 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:35:00 317 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 318 Žáková Marcela LPU7053 425554 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 319 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 320 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
10:47:00 321 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:50:00 322 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:53:00 323 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:56:00 324 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 325 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
11:02:00 326 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 327 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:08:00 328 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 329 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 330 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 331 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:20:00 332 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 333 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 334 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
11:29:00 335 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 336 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:35:00 337 Vakant 0 Vakant

D55C 3.80 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 338 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:06:00 339 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 340 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 341 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:15:00 342 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 343 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 344 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 345 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 346 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 347 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:33:00 348 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 349 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:39:00 350 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 351 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 352 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:48:00 353 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 354 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:54:00 355 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 356 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
11:00:00 357 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 358 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 359 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 360 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:12:00 361 Vakant 0 Vakant
11:15:00 362 Vakant 0 Vakant

D65C 3.20 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 363 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 364 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 365 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 366 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 367 Vakant 0 Vakant

H10N 3.40 km, 65 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 368 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
10:07:00 369 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 370 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 371 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB TRETRA Praha
10:19:00 372 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 373 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 374 Suk Marek LTU0900 416289 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 375 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 376 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 377 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 378 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
10:47:00 379 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 380 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 381 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 382 Pochop Václav STH0902 0 C SK Studenec
11:03:00 383 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 384 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň
11:11:00 385 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 386 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 387 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:23:00 388 Munzar Petr LPU1040 232608 OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 389 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:31:00 390 Lánský Alexandr SRK0802 416342 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 391 Vakant 0 Vakant

H10C 2.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 392 Korecký Tomáš LPU0707 2102523 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 393 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 394 Kubeček Antonín LIP0800 7207623 SOS Mamuti z Lipovky
10:10:00 395 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 396 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 397 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 398 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:22:00 399 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 400 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
10:28:00 401 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:31:00 402 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 403 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:37:00 404 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 405 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 406 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 407 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 408 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 409 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 410 Zídek Filip PHK0706 2102704 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 411 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 412 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 413 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB TRETRA Praha
11:07:00 414 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 415 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
11:13:00 416 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 417 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 418 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 419 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:25:00 420 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 421 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 422 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:34:00 423 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 424 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 425 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 426 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 427 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:49:00 428 Vakant 0 Vakant
11:52:00 429 Vakant 0 Vakant
11:55:00 430 Vakant 0 Vakant

H12C 3.40 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 431 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 432 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 433 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:10:00 434 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 435 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:16:00 436 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 437 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 438 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 439 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 440 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 441 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:34:00 442 Štefan Jan STH0500 9045 C SK Studenec
10:37:00 443 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 444 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
10:43:00 445 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 446 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 447 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 448 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 449 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 450 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 451 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 452 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
11:07:00 453 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 454 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 455 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 456 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 457 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:22:00 458 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
11:25:00 459 Vakant 0 Vakant
11:28:00 460 Vakant 0 Vakant
11:31:00 461 Vakant 0 Vakant

H12D 2.40 km, 75 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 917 Červinka Lukáš VRL 20784887 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 462 Horkel Antonín LPU0610 2102527 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 463 Stach Ondřej JIL0602 0 OK Jilemnice
11:04:00 464 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 465 Haken Kryštof STH0505 0 C SK Studenec
11:12:00 466 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
11:16:00 467 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
11:20:00 468 Potůček Oto LTU0501 405972 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 469 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 470 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
11:32:00 471 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 472 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
11:40:00 473 Adamec Matěj ZAM0603 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
11:44:00 474 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 475 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice

H14C 5.20 km, 150 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 476 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 477 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:06:00 478 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 479 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:10:00 480 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 481 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 482 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
10:16:00 483 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:18:00 484 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
10:20:00 485 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 486 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 487 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 488 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 489 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
10:30:00 490 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 491 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:34:00 492 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 493 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 494 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 495 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 496 Haas Filip LPU0401 2070815 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 497 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 498 Vakant 0 Vakant
10:48:00 499 Flegl Martin SRK0300 2091541 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 500 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 501 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 502 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
10:56:00 503 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 504 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
11:00:00 505 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 506 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 507 Vakant 0 Vakant
11:06:00 508 Vakant 0 Vakant
11:08:00 509 Vakant 0 Vakant

H14D 4.30 km, 115 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 510 Pokorný Ondřej JIL0402 2035791 C OK Jilemnice
10:06:00 511 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 512 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:12:00 513 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 514 Pinke Tomáš LPU0311 2085651 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 515 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:21:00 516 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 517 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 518 Verner Lukáš SHK0407 2122264 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 519 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:33:00 520 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:36:00 521 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 522 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:42:00 523 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 524 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:48:00 525 Vakant 0 Vakant

H16C 5.80 km, 215 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 526 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 527 Paleček Ondřej SRK0103 7209449 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 528 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:10:00 529 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 530 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 531 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 532 Žák Michal LPU0140 2032160 OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 533 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 534 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 535 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:31:00 536 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 537 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
10:37:00 538 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 539 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 540 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
10:46:00 541 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 542 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
10:52:00 543 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
10:55:00 544 Tuma Matěj SJC0202 8644556 A Sportcentrum Jičín
10:58:00 545 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:01:00 546 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 547 Jošt Jakub LPU0213 2108919 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 548 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
11:10:00 549 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 550 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 551 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 552 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 553 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 554 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:28:00 555 Růžička Radek LPU0201 320291 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 556 Vakant 0 Vakant
11:34:00 557 Vakant 0 Vakant

H18C 8.20 km, 210 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 558 Vakant 0 Vakant
11:12:00 559 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
11:14:00 560 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 561 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
11:18:00 562 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
11:20:00 563 Vaněk Martin CHC9905 232902 C K.O.B. Choceň
11:22:00 564 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 565 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C OB TJ Sokol Žamberk
11:26:00 566 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 567 Karásek Matěj SJC0001 2025365 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 568 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
11:32:00 569 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 570 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
11:36:00 571 Vakant 0 Vakant

H21C 9.20 km, 275 m, 29 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 572 Sedlák Radek LIP7500 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:03:00 573 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
10:05:00 574 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 575 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 576 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 577 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 618 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 579 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 580 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
10:19:00 581 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 582 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
10:23:00 583 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
10:25:00 584 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 585 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:29:00 586 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 587 Karkoš Petr XCR7300 0 C MTB Chrudim
10:33:00 588 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 589 Losman Petr PHK7901 515136 R OK 99 Hradec Králové
10:37:00 590 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 591 Lauterbach David ZAM9801 2085646 A OB TJ Sokol Žamberk
10:41:00 592 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 593 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 594 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 595 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
10:49:00 596 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 597 Záveský Marek CET9001 331131 C TJ Loko Česká Třebová
10:53:00 598 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
10:55:00 599 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:57:00 600 Novotný Radek PHK7402 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 601 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 602 Gebrt Jan SHK9801 7202576 R OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 603 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 604 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
11:07:00 605 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 606 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 607 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 608 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 609 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 610 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 611 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 612 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
11:23:00 613 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 614 Lesák Jakub ZAM9603 7210071 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 615 Míča Tomáš LPU9707 2032186 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 616 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
11:31:00 617 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
11:33:00 578 Vakant 11940 0 Vakant
11:35:00 619 Uhlík Michal SJC8007 7207702 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 620 Vakant 0 Vakant
11:39:00 621 Vakant 0 Vakant
11:41:00 622 Vakant 0 Vakant

H21D 6.20 km, 220 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 623 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
11:21:00 624 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
11:24:00 625 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 626 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 627 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 628 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 629 Vakant 0 Vakant

H35C 8.00 km, 260 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 630 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 631 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
10:07:00 632 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:10:00 633 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 634 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:16:00 635 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 636 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:22:00 637 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 638 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
10:28:00 639 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 640 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 641 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 642 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 643 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 644 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 645 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 646 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 647 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:55:00 648 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 649 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 650 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
11:04:00 651 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 652 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 653 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 654 Zídek Jan PHK7303 2102685 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 655 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:19:00 656 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 657 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:25:00 658 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 659 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 660 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
11:34:00 661 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 662 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
11:40:00 663 Vakant 0 Vakant
11:43:00 664 Vakant 0 Vakant

H35D 6.30 km, 220 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 665 Sršeň Tomáš VAM8001 9590 C OOB Vamberk
10:04:00 666 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:07:00 667 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:10:00 668 Suchý Petr SHK7800 2069098 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 669 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 670 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 671 Jirout Milan CHC7604 9569 C K.O.B. Choceň
10:22:00 672 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:25:00 673 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 674 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 675 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 676 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 677 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 678 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 679 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 680 Šimek Jiří CHC7901 232913 C K.O.B. Choceň
10:49:00 681 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:52:00 682 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 683 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:58:00 684 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:01:00 685 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:04:00 686 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:07:00 687 Marák Jan SNA8001 405983 C TJ START Náchod
11:10:00 688 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 689 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 690 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 691 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 692 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 693 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
11:28:00 694 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:31:00 695 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 696 Vakant 0 Vakant
11:37:00 697 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice

H45C 6.70 km, 160 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 698 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 699 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:08:00 700 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 701 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 702 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 703 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 704 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 705 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
10:26:00 706 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 707 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 708 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 709 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:38:00 710 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 711 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
10:44:00 712 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 713 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 714 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 715 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 716 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 717 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 718 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
11:05:00 719 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
11:08:00 720 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 721 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 722 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 723 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:20:00 724 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 725 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 726 Vakant 0 Vakant
11:29:00 727 Vakant 0 Vakant
11:32:00 728 Vakant 0 Vakant

H45D 5.10 km, 160 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 729 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 730 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 731 Řehák Pavel SJC6001 9916 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 732 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:14:00 733 Porkert Jan SHK7049 1413336 OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 734 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:20:00 735 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:23:00 736 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:26:00 737 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:29:00 738 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:32:00 739 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 740 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 741 Kynčl Stanislav JIL6401 1111 C OK Jilemnice
10:41:00 742 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 743 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:47:00 744 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB TRETRA Praha
10:50:00 745 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:53:00 746 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:56:00 747 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 748 Zamouřil Petr 79Z6800 0 RajP
11:02:00 749 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:05:00 750 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 751 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
11:11:00 752 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 753 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 754 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 755 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 756 Tichý Pavel KOR6801 2083388 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:26:00 757 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:29:00 758 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 759 Beseda Pavel CHT6910 51777 C OOB SK Chrast
11:35:00 919 Mazurek Piotr CHC7000 889179 K.O.B. Choceň

H55C 5.50 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 760 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:05:00 761 Vízek Luděk SHK6001 49629 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 762 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:11:00 763 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 764 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:17:00 765 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 766 Kalibán Pavel SNA5649 9646 C TJ START Náchod
10:23:00 767 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 768 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 769 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:32:00 770 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 771 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 772 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 773 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
10:44:00 774 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 775 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 776 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 777 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:56:00 778 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 779 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
11:02:00 780 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:05:00 781 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:08:00 782 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 783 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 784 Vakant 0 Vakant
11:17:00 785 Vakant 0 Vakant

H55D 4.20 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 786 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:06:00 787 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:09:00 788 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:12:00 789 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 790 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 791 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 792 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 793 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 794 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:30:00 795 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 796 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 797 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 798 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 799 Vakant 0 Vakant
10:45:00 800 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C 3.90 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 801 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:06:00 802 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 803 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 804 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 805 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 806 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:21:00 807 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 808 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:27:00 809 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C K.O.B. Choceň
10:30:00 810 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 811 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:36:00 812 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 813 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 814 Vakant 0 Vakant

H70C 3.60 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 815 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 816 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:09:00 817 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:12:00 818 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 819 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 820 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:21:00 821 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 822 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 823 Vakant 0 Vakant

HDR 3.40 km, 65 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 827 Hamáček Jan STH1301 425586 C SK Studenec
10:00:00 824 Urban Tomáš STH0901 7201754 C SK Studenec
10:00:00 826 Šimková Lucie STH0951 0 C SK Studenec
10:00:00 840 Novák Michal ZAM1101 9592 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 833 Svejštil Martin ZAM1001 9593 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 832 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 829 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 831 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 825 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 828 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 837 Podlipný Filip NPA1202 2082905 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 834 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 836 Matoušková Markéta PHK0855 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 918 Bucharová Maruška VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 916 Teplý Martin NNN0002 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 842 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 839 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 841 Balcarová Olga SNAXX01 2122269 TJ START Náchod
10:00:00 835 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
10:00:00 838 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 830 Korecká Anna LPU1254 2103237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 844 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:00:00 845 Sedláková Anna LIP1550 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 847 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 853 Posolda Lukáš SJC1049 2115009 Sportcentrum Jičín
10:00:00 846 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 849 Samlerová Adéla 7XC0750 0 Samlerovi
10:00:00 850 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 852 Samler Ondřej 7XC0900 0 Samlerovi
10:00:00 848 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 851 Samlerová Jolana 7XC1550 0 Samlerovi
10:00:00 854 Kubíková Adéla LPU1190 2103277 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 855 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
10:00:00 857 Havel Ondřej LPU1041 2102526 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 843 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 856 Hostinská Barbora LPU1188 2102530 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 859 Tomášová Petra SRK0599 301107 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 860 Maráková Sofie SNA1151 405984 C TJ START Náchod
10:00:00 862 Tomášová Majda SRK6799 301116 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 858 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:00:00 861 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

P 3.30 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 869 Bernartová Ivana SHK6552 410771 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 871 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 867 Kubíková Irena LPU2222 2081384 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 870 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
10:00:00 873 Vrbatová Dana VRL7653 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 874 Vrbata Michal VRL0603 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 876 Čonka Patrik HOR 2032106 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 915 Teplý Lukáš NNN0003 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 875 Udržal Patrik NNN0000 0 C Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 878 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 879 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 881 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 877 Balcar Jiří SNAXX02 2113064 TJ START Náchod
10:00:00 880 Gallová Helena STH7754 0 SK Studenec
10:00:00 883 Beneda Jan NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 884 Kubeček Štěpán LIP7600 995872 SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 886 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 892 Pešková Renata SJC8099 2115014 Sportcentrum Jičín
10:00:00 885 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 888 Benáková Miroslava 81Z5000 0 3A
10:00:00 889 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 891 Cox Anthony John 81Z0700 0 3A
10:00:00 887 Kubečková Terezie LIP7650 426328 SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 890 Samlerová Darina 7XC8051 0 Samlerovi
10:00:00 893 Tumová Jana SJC7452 2056297 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 894 Meierová Lenka BRU7551 887949 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 896 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 882 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 895 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 898 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 899 Zamouřil Jáchym 79Z0300 0 RajP
10:00:00 901 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
10:00:00 897 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 900 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 863 Munzar Martin LPU2224 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 864 Munzar Petr LPU2223 2025379 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 866 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 872 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 865 Frosch Petr LPU7514 2102524 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 868 Košek Martin SHK9998 2080836 OK Slavia Hradec Králové

T 5.20 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 902 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 903 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 904 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 905 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 906 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 907 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 908 Jakubec Petr SJC8049 2115757 Sportcentrum Jičín
10:00:00 909 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 910 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 911 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 912 Šklíba Michal SRK9900 7201758 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 913 Faltejsek Jan PHK9802 9464 B OK 99 Hradec Králové
10:00:00 914 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové