Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Hradec Králové - Kluky
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Koliba, M 1:10000, E 5m, stav podzim 2017, A4, ISOM2000
Ředitel závodu:
Remeš Petr
Hlavní rozhodčí:
Netuka Martin - R2
Stavitel tratí:
Šmehlík Eduard - R2
JURY:
Netopil Libor, Tihonová Martina, Petržela Pavel
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T     VRL    

D10N 2.03 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Landovská Anna SJC0951 0 Sportcentrum Jičín
10:21:00 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 Bláhová Klárka SHK0799 0 OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Linderová Anna PHK0852 9463 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:47:00 Musilová Johana KUO0899 2103752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:49:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Jedličková Jana PHK0754 2115066 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant

D10C 2.21 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
10:22:00 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:24:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Čičáková Dominika PHK0756 0 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
10:44:00 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:48:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
11:04:00 Ježková Barbora PHK0755 0 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
11:08:00 Trlidová Anika LPU0855 2049560 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
11:16:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant

D12C 2.92 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:54:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
11:02:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B OK 99 Hradec Králové
11:18:00 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
11:20:00 Šumberová Johana PHK0565 2113068 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
11:24:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:28:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:32:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
11:34:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:44:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
11:46:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:48:00 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:56:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:58:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant

D12D 2.36 km, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Dostálová Barbora VRL0553 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Lacinová Monika LPU0561 2102523 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:26:00 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2103237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Šafrová Lenka CHC0654 232920 C K.O.B. Choceň
10:38:00 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 Barcalová Iva CHC0655 232903 C K.O.B. Choceň
10:44:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
10:48:00 Kempová Eliška SHK0550 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Molingerová Adéla SNA0651 49874 TJ START Náchod
10:52:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:54:00 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:56:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant

D14C 3.41 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:03:00 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:05:00 Bártová Adéla LPU0353 7207036 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
10:23:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:25:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Petrásová Hana LPU0380 2096143 A OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
10:31:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
10:33:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 2102586 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 Pušová Bára LPU0357 7208094 A OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:45:00 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:49:00 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:59:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant

D14D 2.92 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
10:03:00 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:06:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
10:12:00 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Musilová Elena KUO0399 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:18:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:21:00 Maršounová Jana SHK0454 2121752 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:27:00 Šodorová Katarína 8XC0450 0 NER- Neregistrovani
10:30:00 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vakant 0 Vakant

D16C 3.51 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:34:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Machová Viktorie PHK0252 2070820 B OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Dvořáková Anna JIL0154 2035715 C OK Jilemnice
10:46:00 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
10:50:00 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
10:54:00 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:58:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:02:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:06:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

D18C 3.88 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
11:16:00 Knápková Adéla ZAM9953 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
11:32:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:40:00 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 Vakant 0 Vakant
11:52:00 Vakant 0 Vakant

D21C 5.35 km, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
10:17:00 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
10:20:00 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Procházková Monika BSO9150 7260017 C KOB Baník Sokolov
10:29:00 Chládková Simona LPU9658 434574 R OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 C OOB SK Chrast
10:44:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
10:53:00 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

D21D 4.16 km, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 Andělová Ivana LTU8550 2057592 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
10:28:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:30:00 Čížová Andrea SHK8251 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Jiranová Kateřina PHK8359 888650 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:40:00 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Sádovská Petra 55X8750 9486 CEDA
10:44:00 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
10:48:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

D35C 4.44 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:05:00 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
10:07:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:11:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
10:17:00 Novotná Kateřina PHK8252 52211 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:25:00 Ropková Eva CHC7855 9541 C K.O.B. Choceň
10:27:00 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:31:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:45:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:47:00 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant

D35D 3.79 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:47:00 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:57:00 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 Nováková Jana 81C7450 0 Cirkus Čakovice
11:01:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Tomášová Petra CHC7351 9574 C K.O.B. Choceň
11:09:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
11:13:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
11:19:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:21:00 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:25:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:27:00 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:31:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:33:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:37:00 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:39:00 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:41:00 Čechová Iva NNN7659 0 Neregistrovaní (NNN)
11:43:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
11:51:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:53:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:55:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:59:00 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:05:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:07:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Šodorová Magda 8XC7350 682660 NER- Neregistrovani
12:11:00 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
12:13:00 Vakant 0 Vakant

D45C 3.89 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
11:20:00 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 Tužilová Štěpánka LPU7052 426371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB TRETRA Praha
11:41:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
11:44:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:50:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:53:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant

D45D 3.31 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:22:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:24:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:26:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:28:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:34:00 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:38:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:44:00 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:48:00 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
10:50:00 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
10:56:00 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:58:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
11:04:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Vakant 0 Vakant

D55C 3.09 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:09:00 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Baštová Alena LPU5752 9220 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:21:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:24:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
11:36:00 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:39:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
11:42:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:45:00 Léharová Iva 8UX6150 2109965 ROB Pardubice
11:48:00 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Vakant 0 Vakant

D65C 3.09 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

H10N 2.15 km, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
10:22:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Suk Marek LTU0900 416289 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 Matys Richard SHK0602 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 Volný Matěj SOP0811 301237 OOB TJ Slezan Opava
10:38:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Ulrych Filip ZAM0702 426310 OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Šatínský Filip SHK0800 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Tejkl Štěpán DOB0800 2088207 C KOB Dobruška
10:58:00 Šlambora Kryštof SHK0806 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Lánský Alexandr SRK0802 416342 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
11:04:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
11:06:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:08:00 Baláž Viktor SHK0803 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Vakant 0 Vakant

H10C 2.47 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:07:00 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:11:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
10:13:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Pavlík Vojtěch PDY0801 2102708 C Běhej Poděbrady
10:23:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:27:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:37:00 Kubát Vojtěch VRL0701 9002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:43:00 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
11:03:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:17:00 Nedoma Edgar PDY0703 0 C Běhej Poděbrady
11:19:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 Korecký Tomáš LPU0707 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
11:31:00 Zídek Filip PHK0706 2102704 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Vakant 0 Vakant

H12C 2.96 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Hiller Vojtěch ZAM0501 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
10:53:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
11:03:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
11:21:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
11:23:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:33:00 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:45:00 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB TRETRA Praha
11:49:00 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
11:51:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:53:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant
11:59:00 Vakant 0 Vakant

H12D 2.74 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Kadrman Jakub CET0502 9723 C TJ Loko Česká Třebová
10:23:00 Lhotský Lukáš SHK0701 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C SKOB Slaný
10:29:00 Horkel Antonín LPU0610 2102527 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
10:37:00 Munzar Jakub LPU0606 72010209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 OB TJ Sokol Žamberk
10:41:00 Lacina Marek LPU0511 2103277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Potůček Oto LTU0501 405972 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
10:49:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Bělohlávek Michal PHK0604 0 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Adamec Matěj ZAM0603 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
10:57:00 Stach Ondřej JIL0602 416277 OK Jilemnice
10:59:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant

H14C 3.73 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:15:00 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:19:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:21:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
10:25:00 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
10:27:00 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
10:29:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
10:39:00 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
10:49:00 Ráček Jan KUO0302 2085625 C KOB Ústí nad Orlicí
10:51:00 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
10:55:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 Waněk Hubert LPU0309 7200595 A OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
11:01:00 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Haas Filip LPU0401 2070815 A OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant

H14D 2.96 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Verner Lukáš SHK0407 2122264 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:12:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Molinger Matěj SNA0401 9624 C TJ START Náchod
10:18:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:24:00 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:30:00 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
10:33:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

H16C 3.88 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:14:00 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:18:00 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
10:20:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
10:26:00 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
10:28:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:32:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
10:34:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
10:36:00 Růžička Radek LPU0201 320291 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 Jirout Matěj CHC0201 9569 C K.O.B. Choceň
10:46:00 Bárta Šimon PHK0202 9428 B OK 99 Hradec Králové
10:48:00 Udržal Marek SHK0249 2111606 OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:52:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 Kučera Jan PHK0100 9424 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Vakant 0 Vakant

H18C 4.16 km, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Macko Lukáš SJC9901 2059739 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
11:30:00 Karásek Matěj SJC0001 2025365 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:39:00 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
11:42:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
11:45:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant

H21C 6.27 km, 28 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Sedlák Radek LIP7500 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:12:00 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
10:14:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 Losman Petr PHK7901 515136 R OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:24:00 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Paleček Ondřej SRK0103 7209449 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:32:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:34:00 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
10:36:00 Pokorný David SRK9701 8000049 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Novotný Radek PHK7402 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:42:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C OOB Vamberk
10:44:00 Kolář Radek BRU6901 2033639 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:46:00 Grundman Vojtěch CHC8801 2049551 C K.O.B. Choceň
10:48:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Semerád Antonín DKP9801 1394693 R Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Lauterbach David ZAM9801 2085646 A OB TJ Sokol Žamberk
11:02:00 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Landovský Tomáš PGP9103 910714 C SK Praga
11:06:00 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Klícha Martin 8MX8800 9510 Rafkarna Idea Cycling team
11:10:00 Karkoš Petr XCR7300 0 C MTB Chrudim
11:12:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
11:14:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:16:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C SK Praga
11:34:00 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Svoboda Lukáš SHK7905 9138 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
11:40:00 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
11:48:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
11:52:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:54:00 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
11:56:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
11:58:00 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
12:00:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
12:04:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
12:08:00 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Vakant 0 Vakant

H21D 5.05 km, 23 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
11:07:00 Procházka Filip LTU7800 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 Vyskočil Štěpán VAM9701 438629 C OOB Vamberk
11:13:00 Vencl Kristián ZAM9701 2085636 C OB TJ Sokol Žamberk
11:16:00 Žemlička Jan LPU8303 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Kutal Jiří OSN8601 9285 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:34:00 Moravec Filip KUN8801 2103274 C TJ Sokol Kunvald
11:37:00 Vakant 0 Vakant

H35C 5.48 km, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Zídek Jan PHK7303 2102685 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:07:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:09:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:11:00 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:17:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:21:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:25:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
10:35:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:41:00 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant

H35D 4.87 km, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:51:00 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:55:00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Sršeň Tomáš VAM8001 9590 C OOB Vamberk
11:01:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:03:00 Kadrman Jiří CET7301 2801039 C TJ Loko Česká Třebová
11:05:00 Šeps Jiří SRK7504 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:13:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
11:17:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
11:21:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
11:27:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:29:00 Tejkl Jiří DOB7700 7205567 C KOB Dobruška
11:31:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:33:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 Šimek Jiří CHC7901 9570 C K.O.B. Choceň
11:37:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
11:45:00 Novák Pavel 81C7500 0 Cirkus Čakovice
11:47:00 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:51:00 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:55:00 Jirout Milan CHC7604 232902 C K.O.B. Choceň
11:57:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 Musil Marek KUO7301 1602617 C KOB Ústí nad Orlicí
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant

H45C 4.91 km, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 Špaček Robert NNN6800 2049554 Neregistrovaní (NNN)
10:06:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
10:08:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:10:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:12:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:16:00 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:26:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
10:28:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:30:00 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
10:36:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:38:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
10:42:00 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
11:02:00 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:06:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:08:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Vakant 0 Vakant

H45D 4.04 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:23:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:25:00 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:33:00 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Kynčl Stanislav JIL6401 232622 C OK Jilemnice
10:37:00 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
10:39:00 Molinger Luděk SNA7249 9645 C TJ START Náchod
10:41:00 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
10:43:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:45:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
10:49:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:51:00 Beseda Pavel CHT6910 51777 C OOB SK Chrast
10:53:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:59:00 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
11:03:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:07:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:09:00 Tichý Pavel KOR6801 2083388 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:11:00 Zamouřil Petr 79Z6800 0 RajP
11:13:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Justa Jaromír PHK6101 9372 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Vakant 0 Vakant

H55C 4.44 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
11:01:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:03:00 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
11:09:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
11:15:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
11:17:00 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
11:19:00 Kalibán Pavel SNA5649 9646 C TJ START Náchod
11:21:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
11:29:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:31:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:33:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:35:00 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:39:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 Vízek Luděk SHK6001 49629 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
11:45:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:47:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:51:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
11:53:00 Vakant 0 Vakant
11:55:00 Vakant 0 Vakant

H55D 3.79 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:15:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:33:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C 3.89 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:06:00 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C K.O.B. Choceň
10:10:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:14:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant

H70C 3.09 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:03:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:09:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:24:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:33:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.03 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 Nymsa Matyáš TYN1300 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Žemličková Viktorie LPU1451 9254 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Čiháková Zuzana ZAM1157 53569 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Nymsová Marie Ema TYN1350 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 2075607 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Maloch David LPU0905 2122256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Musílková Emílie LPU0858 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Macková Gita LPU0961 2122283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Brinkmanová Nela SHK1152 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Račák Jakub SHK1100 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Faltýnková Johana SHK1052 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Brinkmanová Tereza SHK0950 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Vondrušková Jitka SHK2221 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Řehůřková Gabriela SHK2222 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Hlavsová Tereza SHK0857 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Tejkl Ondřej SHK0810 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Čechová Monika NNN0959 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Besedová Magdaléna CHT1251 232881 C OOB SK Chrast
10:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
10:00:00 Sochor Jakub SHK0903 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Čečková Barbora SHK1151 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Leško Michal SHK1002 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Sochorová Kristýna SHK0953 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Posolda Lukáš SJC1049 2115009 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Šíma Filip PHK1213 553442 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Svejštil Martin ZAM1001 9593 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Novák Michal ZAM1101 9592 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:00:00 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Šímová Julie PHK1055 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Novák Jakub 81C0801 0 Cirkus Čakovice
10:00:00 Nováková Klára 81C1051 0 Cirkus Čakovice
10:00:00 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Kubec Adam DOB0900 7259 C KOB Dobruška
10:00:00 Matoušková Markéta PHK0855 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Hrůšová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Sedláková Anna LIP1550 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 Munzarová Monika LPU1188 436951 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kubíková Adéla LPU1198 2075647 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kokaisl Filip LPU1240 2081384 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Korecká Anna LPU1254 2122285 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Hostinská Barbora LPU1295 2102530 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Matys Eduard SHK0902 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Čížková Alena SHK0851 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Málková Karolína SHK1051 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Souralová Veronika 3QZ1250 0 Dolní čermná
10:00:00 Soural Adam 3QZ1000 0 Dolní čermná
10:00:00 Silber Jáchym SHK0809 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Kočí Antonín SHK9999 0 OK Slavia Hradec Králové

P 3.19 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER
10:00:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Pulc Petr ZAM7202 1398978 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Molingerová Pavlína SNA7951 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 Ludvíková Valerie SHK0654 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
10:00:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Suková Jana LTUBBBB 2091519 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Kašparová Lucie CHT9991 53141 OOB SK Chrast
10:00:00 Dachovský Radovan 49C6900 9468 Tempo Malšovice
10:00:00 Cejpková Lenka SRK7652 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Maršoun Petr 4SZ7300 2116489 44u sporteam (neregistr.)
10:00:00 Pešková Renata SJC8099 2115014 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Pavlíková Gábina PDY7150 2102693 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Kunešová Petra HOR7650 1398984 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 Bláha Petr 1QC8700 0 Neregistrovaní-HK
10:00:00 Zamouřil Jáchym 79Z0300 0 RajP
10:00:00 Tomášová Majda SRK6799 301116 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Tomášová Petra SRK0599 301107 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Drahorád Ctirad LPU2224 2102521 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Munzar Martin LPU2223 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Lacina Martin LPU7105 416266 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Kadaně Miroslav LPU2222 2102524 OK Lokomotiva Pardubice

T 4.59 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 Pavlík Mojmír PDY8102 2115748 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Švoma Vojtěch HOR0000 53361 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Svobodová Jana SHK 436418 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Vodička Lukáš BSO9309 0 KOB Baník Sokolov
10:00:00 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
10:00:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Faltejsek Jan PHK9802 9464 B OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Šafář Jan PHK7700 1700078 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Jakubec Petr SJC8049 2115757 Sportcentrum Jičín

VRL 4.91 km, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:32:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:36:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:48:00 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:52:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:56:00 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
11:58:00 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Vakant 0 Vakant