Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2019
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Kuchyňka
Ředitel závodu:
Fišar Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Šilhavý Miroslav, Lisá Monika, Pilař Karel
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě cca 20 stupňů. Bez zranění a bez závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T7     TU     Z1     ZF    
D10
2.58 km, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 10:54:00
2082925 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 10:57:00
2042508 Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 11:00:00
2102673 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 11:03:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 11:06:00
2113500 Vaněčková Anna TJP1050 C TJ Sokol Troja 11:09:00
416318 Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 11:12:00
0 Makovcová Julie ONO0951 C SKOB Ostrov 11:15:00
2124756 Peterková Adéla KRL0953 C Kometa Kralovice 11:18:00
416173 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 11:21:00
2126294 Blechová Adéla KRL1055 C Kometa Kralovice 11:24:00
434819 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 11:27:00
0 Vakant Vakant 11:30:00
0 Vakant Vakant 11:33:00
0 Vakant Vakant 11:36:00
D12
2.53 km, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
1421911 Székelyová Viktória MLA0752 C MLOK Mariánské Lázně 10:06:00
2103720 Peřinová Eliška Neregistrovaí 10:11:00
2060213 Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 10:16:00
2059774 Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:21:00
434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 10:26:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 10:31:00
2035733 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 C Nejdek Orienteering 10:36:00
0 Šperlová Iva Neregistrovaí 10:41:00
2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 10:46:00
0 Patková Viktorie Neregistrovaí 10:51:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:56:00
0 Bártová Kornélie Neregistrovaí 11:01:00
2103295 Soukupová Silva SKV0751 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:06:00
2127544 Beránková Hedvika VPM0850 C KOS Slavia Plzeň 11:11:00
2116448 Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 11:16:00
0 Kučerová Veronika ONO0852 C SKOB Ostrov 11:21:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 11:26:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 11:31:00
2127645 Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 11:36:00
2103708 Ritterová Lída ONO0851 C SKOB Ostrov 11:41:00
2134297 Frühaufová Julie SKV0754 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:46:00
0 Vakant Vakant 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:56:00
D14
3.58 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 10:30:00
7202879 Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 10:33:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 10:36:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 10:39:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 B TJ Slovan Karlovy Vary 10:42:00
0 Kučerová Eliška ONO0554 C SKOB Ostrov 10:45:00
2113473 Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 10:48:00
2126299 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 10:51:00
9101182 Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia Plzeň 10:54:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 10:57:00
8655488 Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 11:00:00
2082946 Třísková Tereza LPM0653 C OK Lokomotiva Plzeň 11:03:00
8660587 Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 11:06:00
232611 Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 11:09:00
0 Kolovratová Tereza Neregistrovaí 11:12:00
0 Křiklavová Magdalena NNN2006 Neregistrovaní 11:15:00
2106733 Peřinová Zuzana Neregistrovaí 11:18:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 11:21:00
0 Holá Valerie Neregistrovaí 11:24:00
2118502 Měchurová Zuzana ONO0669 SKOB Ostrov 11:27:00
232613 Zmarzláková Olga KRL0552 B Kometa Kralovice 11:30:00
7201768 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 11:33:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 11:36:00
2099507 Roučková Karolína KRL0656 C Kometa Kralovice 11:39:00
2143384 Kocumová Linda ONO0654 C SKOB Ostrov 11:42:00
416186 Čadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 11:45:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:51:00
D16
4.13 km, 8 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682652 Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:16:00
0 Dvořáková Karla Neregistrovaí 11:19:00
2085595 Nováková Anna SKV0452 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:22:00
8656680 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 11:25:00
7202893 Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 11:28:00
0 Kolenatá Ema Neregistrovaí 11:31:00
301730 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 11:34:00
8660361 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 11:37:00
1428926 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 11:40:00
0 Šmejkalová Viktorie Neregistrovaí 11:43:00
8660519 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 11:46:00
0 Vakant Vakant 11:49:00
0 Vakant Vakant 11:52:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
D18
4.82 km, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:18:00
0 Vakant Vakant 10:21:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
D20
4.82 km, 165 m, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:03:00
D21
6.69 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 10:28:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 10:32:00
2035157 Helikarová Kateřina SPC8656 C SPORTICUS team 10:36:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 10:40:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 10:44:00
8631588 Pecoldová Pavlína 0040001 Cookies & Pancakes 10:48:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 10:52:00
7874 Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 10:56:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:04:00
0 Vakant Vakant 11:08:00
0 Vakant Vakant 11:12:00
D35
5.66 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 10:01:00
9941 Maunová Martina KSH8051 C OB Kašperské Hory 10:04:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 10:07:00
8000318 Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 10:10:00
7207664 Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 10:13:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:16:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 10:19:00
7204509 Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:22:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 10:25:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 10:28:00
515060 Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 10:31:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 10:34:00
2059738 Székelyová Erika MLA7752 C MLOK Mariánské Lázně 10:37:00
2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 10:40:00
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 10:43:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:46:00
49607 Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 10:49:00
1421925 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 10:52:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 10:55:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 10:58:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:01:00
0 Vakant Vakant 11:04:00
0 Vakant Vakant 11:07:00
0 Vakant Vakant 11:10:00
D45
4.82 km, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301525 Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:46:00
1421920 Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 10:50:00
2087633 Millionová Hedvika MAS7351 C KČT Aš 10:54:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:58:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 11:02:00
1421930 Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 11:06:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:10:00
1421924 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
301423 Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:18:00
416176 Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 11:22:00
8670490 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 11:26:00
2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 11:30:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 11:34:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 11:38:00
232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:46:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:54:00
D55
4.13 km, 8 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 10:01:00
237532 Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:04:00
51152 Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 10:07:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:10:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:13:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 10:16:00
232257 Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 10:19:00
52371 Janečková Eva LPM6150 C OK Lokomotiva Plzeň 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:25:00
0 Vakant Vakant 10:28:00
0 Vakant Vakant 10:31:00
D65
3.58 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232232 Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
330650 Beránková Pavla VPM4350 C KOS Slavia Plzeň 10:03:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:06:00
1490 Jedličková Jindra VPM4550 C KOS Slavia Plzeň 10:09:00
232364 Dlouhá Lenka MAS5150 C KČT Aš 10:12:00
51480 Bohuslavová Věra LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 10:15:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:18:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 10:21:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
0 Vakant Vakant 10:27:00
H10
2.58 km, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801411 Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 10:01:00
434576 Šebian Samuel KRL0903 C Kometa Kralovice 10:04:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 10:07:00
2087666 Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 10:10:00
232961 Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 10:13:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 10:16:00
2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 10:19:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:22:00
301405 Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 10:25:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 10:28:00
0 Dlouhý Erik 0030001 MAS - KČT Aš 10:31:00
2117426 Ritter Jakub ONO1000 C SKOB Ostrov 10:34:00
301433 Švejda Pavel BSO0901 C KOB Baník Sokolov 10:37:00
0 Vakant Vakant 10:40:00
0 Vakant Vakant 10:43:00
0 Vakant Vakant 10:46:00
H12
2.57 km, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51477 Havlík Jakub KRL0708 Kometa Kralovice 10:39:00
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 10:42:00
51475 Štěpánský Jakub KRL0707 Kometa Kralovice 10:45:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 10:48:00
0 Rüster Maxmilian NNN2007 Neregistrovaní 10:51:00
301726 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 10:54:00
0 Witney Sanuel Neregistrovaí 10:57:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 11:00:00
2113370 Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 11:03:00
2126308 Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 11:06:00
8660516 Pávek Štěpán NEK0700 C Nejdek Orienteering 11:09:00
2026167 Brabec Matěj MAS0701 B KČT Aš 11:12:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 11:15:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 11:18:00
2127632 Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 11:21:00
7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:24:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 11:27:00
0 Holý Tobiáš Neregistrovaí 11:30:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 C SKOB Ostrov 11:33:00
0 Bauer David Neregistrovaí 11:36:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 11:39:00
2082920 Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:45:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:54:00
H14
4.77 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099518 Kropáč Filip KRL0503 C Kometa Kralovice 10:00:00
2080905 Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 10:03:00
1421918 Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 10:06:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 10:09:00
232240 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 10:12:00
1428940 Myslík Vojtěch ONO0602 C SKOB Ostrov 10:15:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 10:18:00
9201380 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 10:21:00
0 Vyskočil Jan Neregistrovaí 10:24:00
301430 Havlíček Viktor BSO0602 C KOB Baník Sokolov 10:27:00
0 Kováč Štěpán Neregistrovaí 10:30:00
8028820 Meduna Filip ONO0603 C SKOB Ostrov 10:33:00
0 Krul Michal Neregistrovaí 10:36:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 10:39:00
8683 Spiřík František BSO0603 C KOB Baník Sokolov 10:42:00
9101679 Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 10:45:00
2082911 Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 10:48:00
7204501 Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:51:00
2011846 Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 10:54:00
0 Vakant Vakant 10:57:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:03:00
H16
5.85 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1450162 Dlabač Marek NNN2003 Neregistrovaní 11:11:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
7201820 Břečka Vojtěch LPM0302 C OK Lokomotiva Plzeň 11:17:00
0 Dvořák Jan Neregistrovaí 11:20:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 11:23:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 11:26:00
301432 Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 11:29:00
2026165 Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 11:32:00
0 Pavlas Ondra Neregistrovaí 11:35:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 11:38:00
443084 Grohmann Jan VPM0403 C KOS Slavia Plzeň 11:41:00
0 Kollár nikola Neregistrovaí 11:44:00
0 Vakant Vakant 11:47:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:53:00
H18
6.95 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663135 Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 11:24:00
0 Křiklava Jakub NNN2001 Neregistrovaní 11:27:00
2080906 Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 11:30:00
8656612 Kováč František MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 11:33:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 11:36:00
0 Vakant Vakant 11:39:00
0 Vakant Vakant 11:42:00
H20
6.95 km, 275 m, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:03:00
H21
9.60 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7202865 Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 10:37:00
1421919 Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 10:41:00
1420839 Brož Jan LPM8901 C OK Lokomotiva Plzeň 10:45:00
2026166 Šulc Marek MAS9302 C KČT Aš 10:49:00
51483 Čechura Tomáš LPM8900 C OK Lokomotiva Plzeň 10:53:00
8629750 Dvořáček Dan 0040002 Cookies & Pancakes 10:57:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 11:01:00
7205004 Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 11:05:00
8676 Paták Pavel KSH8501 C OB Kašperské Hory 11:09:00
8655489 Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 11:13:00
0 Vakant Vakant 11:17:00
0 Vakant Vakant 11:21:00
0 Vakant Vakant 11:25:00
0 Vakant Vakant 11:29:00
0 Vakant Vakant 11:33:00
H35
7.99 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8303079 Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:11:00
887603 Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 10:15:00
9201325 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 10:19:00
8660453 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 10:23:00
0 Nováček Jan Neregistrovaí 10:27:00
8662290 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 10:31:00
2096214 Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 10:35:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 10:39:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 10:43:00
0 Soukup David SKV7601 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:47:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 10:51:00
7200904 Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:55:00
1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 10:59:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 11:03:00
0 Bauer Jan Neregistrovaí 11:07:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 11:11:00
2113095 Parula Martin 0010001 LPM 11:15:00
2087685 Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 11:19:00
7203340 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 11:23:00
7003022 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 11:27:00
8004120 Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 11:31:00
2144087 Švorc Martin Ner 11:35:00
1421927 Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 11:39:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 11:43:00
0 Vakant Vakant 11:47:00
0 Vakant Vakant 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
H45
6.95 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656657 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 10:15:00
301526 Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:18:00
1421914 Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 10:21:00
2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 10:24:00
2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 10:27:00
8670489 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 10:30:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 10:33:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 10:36:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 10:39:00
2060396 Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 10:42:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:45:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 10:48:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 10:51:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 10:54:00
8694 Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 10:57:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 11:00:00
2075672 Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 11:03:00
51153 Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 11:06:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
0 Vakant Vakant 11:12:00
0 Vakant Vakant 11:15:00
H55
5.85 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 10:02:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 10:05:00
8656689 Valeš Milan LPM6000 C OK Lokomotiva Plzeň 10:08:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 10:11:00
253118 Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 10:14:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 10:17:00
2075610 Hnyk Michal SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:20:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 10:23:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 10:26:00
0 Vakant Vakant 10:29:00
0 Vakant Vakant 10:32:00
0 Vakant Vakant 10:35:00
H65
4.77 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:10:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 11:13:00
442856 Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 11:16:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:19:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 11:22:00
330530 Beránek Petr VPM4502 C KOS Slavia Plzeň 11:25:00
301666 Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 11:28:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 11:31:00
515046 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:34:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 11:37:00
0 Vakant Vakant 11:40:00
0 Vakant Vakant 11:43:00
0 Vakant Vakant 11:46:00
H75
2.57 km, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 10:00:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:03:00
8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 10:06:00
51611 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 10:09:00
51479 Bohuslav Václav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 10:12:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:18:00
0 Vakant Vakant 10:21:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
HD10F
3.08 km, 6 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Dlouhá Viktorie 0030002 MAS - KČT Aš 10:00:00
2126275 Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 10:00:00
7204490 Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
2102671 Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 10:00:00
232210 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
8285 Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
T7
6.69 km, 15 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
1403425 Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 10:00:00
2017667 Březinová Ivana KRL9359 Kometa Kralovice 10:00:00
253146 Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
52183 Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 10:00:00
438631 Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
0 Vacková Tereza 0060001 Xxx 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vacková Tereza 0060002 Xxx 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
TU
8.07 km, 16 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 10:00:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 10:00:00
0 Valeš Jiří LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
Z1
3.14 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Mokrusch Dan ONO0502 C SKOB Ostrov 10:00:00
2113446 Váchová Ilona NNN1977 Neregistrovaní 10:00:00
2087686 Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 10:00:00
2103709 Ševčíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov 10:00:00
9129 Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 10:00:00
0 Křiklava Adam NNN2004 Neregistrovaní 10:00:00
2061774 Homola Matěj 0050002 Žabouš 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Homola Dušan 0050001 Žabouš 10:00:00
0 Křiklavová Petra NNN1979 Neregistrovaní 10:00:00
7201192 Valešová Irena LPM7050 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
ZF
3.08 km, 6 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
51155 Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 10:00:00
236984 Bursa Áron LPM1101 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
232234 Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
7880 Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
232239 Gregor Ondřej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
899175 Homolová Žofka 0050003 Žabouš 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00